Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvoje užsikrėtusiųjų kiaulių gripu skaičius gali padidėti iki trisdešimties

Lietuvoje užsikrėtusiųjų kiaulių gripu skaičius gali padidėti iki trisdešimties

2009-07-11 20:52

Lietuvoje užsikrėtusiųjų vadinamuoju kiaulių gripu skaičius nuo penkių gali padidėti iki trisdešimties.

1/1

Šiuo metu pasaulyje užsikrėtusių kiaulių gripu yra apie 100 tūkst. "Reuters"

Lietuvoje užsikrėtusiųjų kiaulių gripu skaičius gali padidėti iki trisdešimties

1 / 1

Šiuo metu pasaulyje užsikrėtusių kiaulių gripu yra apie 100 tūkst. "Reuters"

(1 nuotraukos) "Reuters"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-12-19 19:22

Mirtina infekcija Kaune vos nepražudė kūdikio

13|2

Kauno medikams pavyko iš mirties nagų ištraukti itin pavojinga liga – meningokokine infekcija susirgusį vos 11 mėnesių kūdikį. Mažylis gydomas Kauno klinikinės ligoninės intensyvios terapijos skyriuje, bet jo gyvybei pavojus jau negresia.


2014-12-19 15:27

Gydymas radžiu – dar viena viltis gyventi

2

Nacionaliniame vėžio institute pradėtas naujas metastazavusio prostatos vėžio gydymo būdas. Šio instituto onkourologai ir branduolinės medicinos specialistai pirmą kartą Lietuvoje pradėjo naujausią į kaulus metastazavusio prostatos vėžio gydymo būdą – gydymą radionuklidu radžiu-223. 72 metų pacientui infuziniu būdu suleista pirmoji gydymo radžiu-223 kurso dozė.


2014-12-19 13:03

Pigus „nemokamas“ gydymas: kiek iš tikrųjų tai kainuoja

6

Laišką portalui lrytas.lt parašiusi Olga Muraškienė iš Piktupėnų kaimo (Pagėgių sav.) teigė Šilutės laikraštyje „Šilokarčema“ skaičiusi, kad gydymas yra nemokamas. „Tauragės kurjeris“, pasak jos, irgi tą patį rašė. Bet iš jos medikai už gydymą paprašė susimokėti nemažas sumas. „O kaip turi būti iš tikrųjų?“, – klausė moteris.


2014-12-19 10:54

Pilvo pūtimas nėra tik nemandagumo ženklas

10

Pupelės, žirniai, be kurių neįsivaizduojami Kūčių valgiai, - iššūkis jautriam skrandžiui. Netgi tradiciniai tarkuotų bulvių patiekalai tinka ne kiekvienam. Vaišinantis riaugėjimas, dujų susikaupimas rodo ne tik nesaikingą valgymą, bet ir tam tikrus virškinimo sutrikimus. Vidurių pūtimas ir riaugėjimas nėra vien blogo etiketo, bet ir prastos mitybos ženklas. Šie požymiai gali būti ir įspėjimas apie gresiančias rimtas ligas. Dėl vidurių pūtimo žmonėms tenka kantriai gydytis ligoninėje, o pasveikus keisti savo mitybos įpročius.


2014-12-19 10:44

Dovanoti klausos aparatai išvadavo vaikus iš tylos

2

Lydimas plojimų ir šypsenų baigėsi jau antrus metus vykęs „NP Foods Lietuva“ ir Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus bendruomenės PAGAVA bendras projektas „Už tikrą vaikystę“. Praėjusią savaotę į Vilniaus teatrą „LĖLĖ“ susirinkę PAGAVOS nariai šventes pasitiko kartu su „NP Foods Lietuva“ atstovais, šiais metais dar kartą vaikams padovanojusiais geriausią dovaną – galimybę išgirsti. Pinigus moderniems klausos aparatams šiemet, kaip ir pernai, padėjo surinkti visos Lietuvos žmonės, pirkę „Selgos“ produkciją. Penkiems vaikams buvo nupirkta po du klausos aparatus, o dviems – po vieną.


2014-12-18 19:39

Maitinatės sveikai, o auga svoris, beria odą. Ką daryti?

7|2

Gyveni sveikai, bet vis dažniau skauda galvą, pučia pilvą ar net išberia odą. Maža to, pradeda augti svoris. Tačiau gydytojams vis nepavyksta nustatyti negalavimų priežasties. Ką daryti?


2014-12-18 18:46

Puola bakterijos ir virusai – ką daryti, kad vaikas nesirgtų?

1

Nors kiekvieną žiemą drastiškai padaugėja sergančių vaikų, ne visi tėvai imasi priemonių užkirsti kelią ligoms. Taip tvirtina vaistininkai. Šiuo metų laikų mažyliai dažniausiai kenčia nuo virusinių infekcijų. Tačiau tėvai neretai susigriebia per vėlai - vaikai sirgtų rečiau ir trumpiau, jei būtų gydoma pati infekcijų pradžia bei tinkamai stiprinamas imunitetas.


2014-12-18 15:40

Odontologijos klinika pacientus vilioja giliomis iškirptėmis

15

Miuncheno (Vokietija) odontologijos klinikos savininkė Marie Catherine Klarkowski atrado originalų būdą nuslopinti pacientų skausmą ir baimę: jos darbuotojos tiesiog krūtine stojo į kovą su neigiamomis emocijomis.


2014-12-18 15:37

Lietuviai iš Etiopijos parsivežė ne įspūdžius, bet maliariją

42|18

Lietuvoje užfiksuotas neeilinis maliarijos protrūkis. Šia egzotiškų kraštų liga susirgo net 4 žmonės - visi jie sugrįžo iš kelionės po Etiopiją. Epidemiologinio tyrimo metu nustatyta, kad ligoniai keliavo po šią šalį nuo 2014 lapkričio mėnesio 11 iki 30 dienos. O ligos požymiai pasirodė gruodžio 9–11 dienomis. Su kokia kelionių agentūra keliavo užsikrėtusieji, neatskleidžiama. Tuo laikotarpiu kelionę į Etiopiją organizavo kelionių agentūra „West Express“, tačiau jos atstovė, taip pat keliavusieji turistai tvirtino, jog niekas iš jų grupės šia pavojinga moskitų platinama liga neužsikrėtė.


2014-12-17 17:21

Bendras Lietuvos ir Jungtinės Karalystės onkologų projektas

1

Storosios žarnos ligos atsidūrė Europos, Azijos ir Šiaurės Amerikos chirurgų dėmesyje. Londono karališkajame koledže Lietuvos nacionalinio vėžio instituto direktorius profesorius Narimantas Evaldas Samalavičius ir Jungtinės Karalystės profesorius Josephas Nunoo-Mensah surengė tarptautinę konferenciją „Storosios žarnos chirurgijos dilemos ir debatai“.


Populiariausi per 24 val.