Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvoje užsikrėtusiųjų kiaulių gripu skaičius gali padidėti iki trisdešimties

Lietuvoje užsikrėtusiųjų kiaulių gripu skaičius gali padidėti iki trisdešimties (101)

2009-07-11 20:52

Lietuvoje užsikrėtusiųjų vadinamuoju kiaulių gripu skaičius nuo penkių gali padidėti iki trisdešimties.

1/1

Šiuo metu pasaulyje užsikrėtusių kiaulių gripu yra apie 100 tūkst. "Reuters"

Lietuvoje užsikrėtusiųjų kiaulių gripu skaičius gali padidėti iki trisdešimties

1 / 1

Šiuo metu pasaulyje užsikrėtusių kiaulių gripu yra apie 100 tūkst. "Reuters"

(1 nuotraukos) "Reuters"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (101)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-04-15 21:11

K.Minogue ir kitų žvaigždžių dietos paslaptys (I dalis)

6| 

Holivudo žvaigždės labiau nei paprasti mirtingieji saugo savo kūno linijas. Tam jos pasitelkia visus įmanomus, kartais gal net šypseną sukeliančius būdus. Kelias įžymybių gudrybes laikantis dietos įvertino Vokietijos mitybos draugijos docentė daktarė Maike Groeneveld.


2014-04-15 14:55

Baltijos šalių masažuotojų čempionate – kaunietės sėkmė

4

Lietuvos pirties-SPA federacijos atstovai skina laurus tarptautinėse varžybose. Praėjusį savaitgalį Rygoje surengto devintojo Pabaltijo masažuotojų čempionato nugalėtoja tapo Kauno „Saulėja SPA“ centro masažistė Viktorija Šinkūnaitė. Kitai šiame čempionate dalyvavusiai „Saulėja SPA“ centro masažistei Astai Makarevičienei atiteko žiūrovų simpatijų prizas.


2014-04-15 13:54

Mokslininkų atradimas gali pakeisti tuberkuliozės gydymą

Vitaminas A gali vaidinti svarbų vaidmenį kovojant su tuberkulioze, rodo naujas JAV mokslininkų atliktas tyrimas. Maisto papildų gamintojų asociacijos pranešime spaudai rašoma, kad Kalifornijos universiteto mokslininkai, nagrinėjantys veikliųjų maistinių medžiagų gebėjimą padėti imuninei sistemai kovoti su stipriomis infekcijomis, nustatė, kad vitaminas A gali vaidinti svarbų vaidmenį kovojant su tuberkulioze.


2014-04-15 07:51

Dešimt patarimų, kaip paspartinti medžiagų apykaitą

11|2

Norite, kad kūnas greičiau degintų kalorijas? Organizmo medžiagų apykaitą nulemia keletas veiksnių. Vienus žmones pati gamta apdovanoja greita medžiagų apykaita. Tuo atžvilgiu laimingesni vyrai – jie netgi ilsėdamiesi sudegina daugiau kalorijų nei moterys. Spartesne medžiagų apykaita džiaugiasi ir jaunesni žmonės - maždaug nuo keturiasdešimties medžiagų apykaita ima lėtėti. Ir nors jūs negalite pakeisti savo amžiaus, lyties ar genetikos, yra keletas būdų, padedančių sparčiau deginti kalorijas.


2014-04-14 15:42

Dainininkas ir laidų vedėjas M.Mikutavičius nemėgsta košių

51|2|

Televizijos laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius valgo viską: ir mėsą, ir daržoves, ir vaisius – kas tik šauna į galvą. Jis neskaičiuoja kalorijų ir nesudarinėja mitybos lentelių. Niekada net nėra akyse regėjęs maisto pasirinkimo piramidės. „Apie mitybą susimąstysiu tuomet, kai susirgsiu“, - rėžė jis.


2014-04-14 13:15

11 žingsnių, padedančių suvaldyti migrenos priepuolius

23

Užuot džiaugęsi saulėtais pavasario orais, užsitraukę užuolaidas gulite lovoje kamuojami migrenos? Pastebėta, kad besikeičiantys orai turi didžiulės įtakos tūkstantmečio katastrofa vadinamos migrenos priepuolių paūmėjimui. Štai todėl didžiuliais galvos skausmais bei kartu pasireiškiančiais pykinimu ir nepakantumu šviesai, triukšmui dažniau skundžiamės pavasarį. Gyvenimu džiaugtis trukdanti migrena kamuoja daugiau nei 10 procentų pasaulio gyventojų. Jei jūs esate vienas iš tų daugelio, siūlome jums 11 žingsnių, kaip sukontroliuoti migrenos priepuolius.


2014-04-14 08:07

Kai norisi užkrimsti kreidos

1|3

Iškreiptas skonio pojūtis – vienas iš anemijos požymių. Tačiau kartais žmogus tai priima kaip natūralų dalyką. Štai viena pacientė reguliariai valgė kreidą, o savo gydytoją įtikinėjo, kad toks jos organizmo poreikis.


2014-04-13 23:29

Pergalė kovoje su kilogramais – po mirtimi grėsusių išbandymų

137|13

117 kilogramų. Tiek Rasa Masevičienė svėrė pernai prieš trisdešimtąjį gimtadienį. Išbandžiusi beveik viską – sportą, dietas, badavimą ir net uždraustas tabletes – jauna moteris ryžosi skrandžio apylankos operacijai. To, ką teko iškęsti, Rasa nelinkėtų net didžiausiam priešui, bet dabar ji plačiai šypsosi. Per aštuonis mėnesius moteriai pavyko atsikratyti 40 kilogramų.


2014-04-12 17:10

Kodėl žurnalistė V.Baublienė ėmė mirkčioti svetimiems vyrams?

58|3

TV laidų vedėja Violeta Baublienė kartą ėmė pernelyg mirkčioti viena akimi ir trikdyti svetimus vyrus. Draugė gydytoja žurnalistei paaiškino, ko trūksta organizme, jei ima nevalyvai trūkčioti akis. Tad ko griebtis Violetai patarė medikė?


2014-04-11 17:14

Pilvas – lyg nėščiosios, bet kūdikio nėra

14

Moteris, kurios pilvas išsipūtė kaip balionas, nustėro sužinojusi, kad dėl to kaltas ne nėštumas – paaiškėjo, kad jos pilve – didžiulė cista. Įvairūs kiaušidžių dariniai - dažna problema. Kiaušidžių auglys gali atsirasti maždaug vienai moteriai iš dešimties. Dažniausiai tai būna nepiktybiniai dariniai, tačiau jeigu jie neišnyksta, turi būti pašalinti.