Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvoje užsikrėtusiųjų kiaulių gripu skaičius gali padidėti iki trisdešimties

Lietuvoje užsikrėtusiųjų kiaulių gripu skaičius gali padidėti iki trisdešimties

2009-07-11 20:52

Lietuvoje užsikrėtusiųjų vadinamuoju kiaulių gripu skaičius nuo penkių gali padidėti iki trisdešimties.

1/1

Šiuo metu pasaulyje užsikrėtusių kiaulių gripu yra apie 100 tūkst. "Reuters"

Lietuvoje užsikrėtusiųjų kiaulių gripu skaičius gali padidėti iki trisdešimties

1 / 1

Šiuo metu pasaulyje užsikrėtusių kiaulių gripu yra apie 100 tūkst. "Reuters"

(1 nuotraukos) "Reuters"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-07-22 14:07

Vyšnių galia: malšina skausmą, saugo sąnarius ir jaunystę

2|2

Japonams vyšnia – jausmingumo simbolis. Kinams – grožio ir moteriškumo. Tuo tarpu mokslas vyšnioms priskiria savybes, padedančias išsaugoti jaunystę ir ilgai gyventi. Šios iš Rytų Azijos atvežtos vasaros uogos yra ne tik gražios, skanios ir sultingos. Nustatyta, kad vyšnios saugo nuo raukšlių ir organizmo senėjimo.


2014-07-22 11:48

Stresas darbe - mirtinų ligų sukėlėjas

3

Net 97 procentų apklaustų kardiologų mano, kad stresas turi įtakos širdies ir kraujagyslių susirgimams, o 70 procentų medikų yra įsitikinę, kad daugiausia streso žmonės patiria būtent darbe. Tokias išvadas pateikė „Actavis“ užsakymu bendrovės „TNS“ atliktas tyrimas. Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos šalių, apie 52 procentai visų žmonių miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų.


2014-07-21 16:17

Mažylis nugalėjo retą kraujo ligą, bet pražuvo nuo vėjaraupių

6

Atrodytų, nekalta liga – vėjaraupiai – tapo lemtinga metų ir penkių mėnesių berniukui, kuris iškentė vienuolika chemoterapijos mėnesių ir pasiekė retos kraujo ligos atoslūgio stadiją. Mirtis mažylį užklupo tuomet, kai jo motina, išvargusi po ilgos kovos su sūnaus liga, atsigavo ir ėmė planuoti ateitį.


2014-07-21 09:00

Kaip sutramdyti sindromą, kuris kamuoja beveik pusę moterų?

22

Priešmenstruacinis sindromas (PMS) – tai cikliškai pasireiškiančių simptomų kompleksas, kurį patiria apie 40 procentų moterų, 5 procentai iš jų – sunkią formą. Apskritai šis sindromas gali turėti įtakos moters darbui ar net gyvenimo kokybei. Įprastai PMS pasireiškia antroje ciklo pusėje prieš mėnesines.


2014-07-20 17:52

Vilniaus medikai merginai be makšties atvėrė kelią į intymumą

117|2

Sveika, graži, siekianti išsilavinimo, perspektyvi. Visas gyvenimas dar prieš akis. Atrodė, kad šiai merginai nieko netrūksta. Bet taip atrodė tik iš šalies. Trečiąją dešimtį pradėjusi vilnietė nuo gimimo neturėjo makšties. Iki visiškos laimės trūko tiek nedaug. Ir kartu – daug. Svajonę gyventi visavertį gyvenimą merginai padėjo įgyvendinti medikai. Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Ginekologijos skyriaus vedėjas Gediminas Mečėjus atliko operaciją ir suformavo jai makštį.


2014-07-20 17:52

Tūkstančių žmonių kraujagyslėse – sulėtinto veikimo bomba

23

Kas antras Lietuvoje gyvenantis suaugęs žmogus turi padidėjusį kraujospūdį. Bet pusė jų apie tai net nenumano. Medikai aukštą kraujospūdį vadina tyliuoju žudiku – žmogus dažniausiai jo nejaučia, nors aukštas kraujospūdis pakeičia jo organizmo darbą, išvargina kraujagyslių sistemą. O galimos padidėjusio kraujospūdžio, kitaip vadinamo hipertonija, pasekmės – drastiškos: insultas, infarktas, sutrikusi inkstų veikla, susilpnėjęs širdies raumuo ir kitos bėdos.


2014-07-19 14:25

Žiniuoniu vadinamas V. Bikneris: „Ligą nustatau ir telefonu“

74|4|

„Iš mano namų žmogus išvažiuoja geresnės nuotaikos“, – sakė gydytojas Vytautas Bikneris (75 m.). Į jo sodybą žmonės užsuka ne tik pasigrožėti aplinka, bet ir gydyti fizinių bei dvasinių ligų.


2014-07-19 10:09

Režisierius Rimas Tuminas sunkiai ligai nepasiduos

44

Kai birželį Jevgenijaus Vachtangovo teatro artistai maudėsi šlovės spinduliuose „Eugenijaus Onegino“ triumfo žygyje po Šiaurės Ameriką, spektaklio kūrėjas Rimas Tuminas buvo gydomas Tel Avivo ligoninėje Izraelyje. Portalo lrytas.lt žiniomis, per teatro gastroles JAV ir Kanadoje birželį, R.Tuminas su savo trupe bendravo telefonu, trumposiomis žinutėmis.


2014-07-18 16:24

Kuo naudingas bėgimas vyresnio amžiaus moterims?

8

Bėgiojanti moteris – nieko neįprasto šiais laikais, tačiau vyresnio amžiaus bėgikių gatvėje sutiksi ne taip jau ir daug. Įdomu, dėl kokių priežasčių: suprastėjusios sveikatos ar nesmagumo jausmo? Pasak fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo Jono Girskio, moterims, kaip ir vyrams, jokių amžiaus ribų bėgiojimui nėra. Stereotipus laužo ir naktinio moterų bėgimo „We Own The Night” vyresnio amžiaus dalyvės, kurioms svarbiausia yra gera savijauta, bet ne aplinkinių nuomonė.


2014-07-18 11:20

Klinikinę mirtį patyrusio D. Banionio laukia ilgas gydymas

104|3

„Dabar ne laikas ieškoti Donato Banionio, jis ligoninėje, jam reikia ramybės“, - patarė vilnietis aktorius Rimas Bagdzevičius, kuriam D.Banionis kaip antras tėvas. Kuriant filmą „Nesėtų rugių žydėjimas“ pagal rašytojo Vytauto Bubnio romaną R.Bagdzevičius vadino sūnų, o tėvą – D.Banionis. Kelias kartas gerbėjų išugdęs aktorius ne kartą skundėsi širdimi. Devyniasdešimtmečio sveikata ėmė sparčiai blogėti liepos pradžioje. Režisieriaus Raimundo žmonai, aplankiusiai savo uošvį D.Banionį, kilo įtarimas: kažkas negera. Jis atrodė silpnas, vangus, todėl artimieji iškvietė greitosios pagalbos medikus.