Baltijos jūros vandens temperatūra Palangoje siekia 19 laipsnių

Baltijos jūros vandens temperatūra Palangoje siekia 19 laipsnių


2009-07-14 10:27

Antradienį ryte Baltijos jūros vandens temperatūra išsilaikė tinkama maudynėms - ties Nida termometras rodė 18 laipsnių, o ties Palanga ir Klaipėda pasiekė 19 laipsnių šilumos. Kuršių mariose ties Nida vanduo buvo 20 laipsnių šilumos.

1/1

Palanga laukia poilsiautojų. V.Ščiavinskas

Baltijos jūros vandens temperatūra Palangoje siekia 19 laipsnių

1 / 1

Palanga laukia poilsiautojų. V.Ščiavinskas

(1 nuotraukos) V.Ščiavinskas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-28 06:52

710 pabėgėlių Lietuvoje. Ar tai realu?

2|

Europos Komisija, anksčiau siūliusi Lietuvai privalomai priimti per 200 Afrikos pabėgėlių iš tų, kurie dabar glaudžiasi Pietų Europoje, trečiadienį padidino šią kvotą iki 710. Ar tai realu? Pabėgėlius mėginama paskirstyti visoms ES narėms, kad būtų palengvinta našta, dabar tenkanti Graikijai ir Italijai, todėl siūloma, kad vien iš pastarųjų valstybių Lietuva priimtų daugiau kaip pusę tūkstančio pabėgėlių.


2015-05-28 06:40

Po prezidentės palaiminimo – sąmokslo teorijos

1|

Ilgai trukusi geriausio kandidato į švietimo ir mokslo ministrus paieška baigėsi – prezidentė Dalia Grybauskaitė vakar pasirinko ant atsarginių suolelio atokiausioje vietoje sėdinčią Audronę Pitrėnienę. Nors Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės pavardė tarp kandidatų į ministrus skambėjo anksčiau, rimta pretendente užimti šį postą 56 metų A.Pitrėnienė nebuvo laikoma. Ši pedagogė yra direktoriavusi įvairiose Skuodo rajono mokyklose, dirbusi savivaldybėje.


2015-05-28 06:30

L. Linkevičiaus žodžiai turėtų supykdyti V. Žirinovskį

1| 

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako nematantis prasmės veltis į diskusijas dėl Rusijos Dūmos deputato Vladimiro Žirinovskio kalbų apie „Vilniaus ir Klaipėdos atsiėmimą“. BNS paklaustas apie V.Žirinovskio pasisakymą, ministras atsakė, kad kai kurių politikų vieta yra zoologijos sode.


2015-05-28 06:14

V. Adamkaus gydytojas: „Liga progresuoja, laukia operacija“

114|2| 

Trečiadienį Valdas Adamkus atvyko į Kauną. Prezidentas prisipažino, kad kelionė į renginį Pažaislyje, kur jam įteiktos Maltos ordino Garbės nario regalijos, buvo sunki ir pareikalavo daug jėgų. „Dėjau daug pastangų, kad būčiau čia“, – sakė 88 metų V.Adamkus. „Jeigu renginys būtų vykęs savaite vėliau, turbūt mane reikėtų su neštuvais iš operacinės atnešti“, – liūdnai Kaune kalbėjo su liga kovojantis ilgametis maltiečių renginių globėjas.


2015-05-28 06:01

Žudynių vietą mėgina padovanoti valstybei

7|4

Aršiomis kovomis dėl kiekvieno žemės lopinėlio garsėjantys lietuviai turėtų apstulbti išgirdę, kiek daug pastangų gali kainuoti ir jos atsikratyti. Tai patiria vilnietė, ne savo valia tapusi kapinių savininke. Buvusi medikė Veronika Lipeikienė kapinėmis vadina nedidelį žemės sklypą Akmenės rajono Papilės miestelio pakraštyje, kur karo metais naciai sušaudė daugiau kaip šimtą rusų belaisvių. Rajono žemėtvarkininkai 20 arų sklypą sunkiai prieinamoje vietovėje V.Lipeikienei įbruko mainais už jos senelių šalia turėtą žemę. Dabar joje šeimininkauja kiti, o daug metų dėl protėvių palikimo įamžinimo kovojusi moteris nuleido rankas.


2015-05-28 00:16

Dolerio karalystėje bėglė N. Venckienė panoro lietuviškų eurų

742|3|

Daugiau kaip dvejus metus JAV besislapstančiai Neringai Venckienei, regis, stinga pinigų – ji reikalauja, kad Lietuva sumokėtų ne tik už jos pravaikštas Seime, bet ir už ankstesnį darbą Kauno teisme. Vilniaus apygardos administracinis teismas yra gavęs du nuo teisėsaugos pasislėpusios N.Venckienės skundus. Vienas jų dėl esą neišmokėtų visų pinigų Kauno apygardos teisme priimtas ir bus nagrinėjamas. Antrasis skundas dėl darbo Seime išsiųstas pareiškėjai patikslinti, nes teismas nesuprato, ko iš jo nori per apkaltą iš parlamento išmesta partijos „Drąsos kelias“ dvasinė vadovė.


2015-05-27 23:01

Valdui Adamkui – Maltos ordino Garbės nario regalijos

2|38

Pažaislio vienuolyne, Kaune, veikiančiame svetingumo centre „Monte Pacis“ trečiadienio vakarą rinkosi maltiečiai, jų globojami senjorai, Maltos ordino pagalbos tarnybos bičiuliai, šios organizacijos vykdomų socialinių ir kultūrinių projektų rėmėjai, kiti itin garbūs svečiai.


2015-05-27 22:35

Pasienyje su Rusija stringa automobiliai lietuviškais numeriais

71

Į Rusijos valdomą Kaliningrado anklavą vykti susiruošę lietuviai vėl susiduria su trikdžiais pasienyje. Kaip teigė į redakciją paskambinę keliautojai, rusų pareigūnai per valandą praleidžia vos vieną automobilį lietuviškais numeriais, o dėl gaišaties siūlo padėkoti „labai geram Lietuvos vadovui“.


2015-05-27 22:21

Šauktinių sąraše atsidūręs gėjus: „Gavau labai daug sveikinimų“

85| 

Apie tai, kad 37 tūkst. potencialių šautinių sąraše yra ir netradicinės lytinės orientacijos asmenų, kalba ne tik žmogaus teisių gynimo aktyvistai. Apie tai, kas laukia gavus šaukimą į kariuomenę, įvairiuose forumuose diskutuoja ir patys homoseksualai. Vieni šią žinią sutiko labai ramiai, kiti teigia, kad pagrindo nerimauti vis dėlto esama.


2015-05-27 22:04

Švietimo ir mokslo ministre paskirta Audronė Pitrėnienė

111|

Švietimo ir mokslo ministre paskirta „darbietė“ Audronė Pitrėnienė, pastaruoju metu ėjusi Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės pareigas. Kaip pranešė Prezidentūra, šalies vadovė Dalia Grybauskaitė trečiadienį pasirašė dekretą dėl A.Pitrėnienės skyrimo į pareigas.


Populiariausi per 24 val.