Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Baltijos jūros vandens temperatūra Palangoje siekia 19 laipsnių

Baltijos jūros vandens temperatūra Palangoje siekia 19 laipsnių

2009-07-14 10:27

Antradienį ryte Baltijos jūros vandens temperatūra išsilaikė tinkama maudynėms - ties Nida termometras rodė 18 laipsnių, o ties Palanga ir Klaipėda pasiekė 19 laipsnių šilumos. Kuršių mariose ties Nida vanduo buvo 20 laipsnių šilumos.

1/1

Palanga laukia poilsiautojų. V.Ščiavinskas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-22 12:24

Ministrui D. Pavalkiui gresia dar vienas skandalas

2| 

Švietimo ir mokslo ministrui Dainiui Pavalkiui – naujos problemos. Šį kartą politiką pliekia Lietuvos tėvų forumas, švietimo darbuotojų profesinė sąjunga ir mokinių parlamentas. Esą „darbietis“ sumaišė viešuosius ir privačiuosius interesus. „Kai balsuojama dėl tam tikrų siūlymų, ministras susižvalgo ir tiesiai šviesiai pasako, kad jūs galvokite, kaip balsuojate. Mačiau savo akimis, kai ministerijos darbuotojai keičia savo balsavimui pasirinkimo požiūrį vienu ar kitu klausimu“, – apie darbą D.Pavalkio vadovaujamoje ministerijoje pasakojo Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas.


2014-10-22 12:23

Premjeras paprašė D. A. Barakausko tęsti darbą

98|

Trečiadienį susitikęs su vidaus reikalų ministru „tvarkiečiu“ Dailiu Alfonsu Barakausku premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius paprašė jo tęsti darbą, nes kol kas jo kaltės dėl galimų nusikalstamų veikų Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) neįžvelgė. „Remiantis pirmine turima informacija iš teisėsaugos institucijų apie VRM pareigūnams mestus kaltinimus, kol kas vidaus reikalų ministro kaltės šioje situacijoje neįžvelgiama, todėl Vyriausybės vadovas paprašė ministro D.Barakausko tęsti darbą, kol vyks ikiteisminis tyrimas. Atlikus tyrimą bus galima vertinti situaciją“, - teigiama BNS perduotame Vyriausybės komentare.


2014-10-22 12:21

Vėl – STT galvapjūtė. Koks bus jos derlius?

133|8|

Įtarimų sukėlusi buvusių pavaldinių veikla iš posto gali išversti ir vidaus reikalų ministrą Dailį Barakauską. Juolab kad ir ministerija seniai šurmuliuoja dėl jaunos patarėjos įtakos vadovui. Vakar Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai užgriuvo valdančiosios partijos „Tvarka ir teisingumas“ centrinę būstinę – ieškota nusikalstamos veiklos įkalčių. Ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai apie tai kalbėjo itin šykščiai, tačiau vis dėlto paaiškėjo, kad tyrimo gijos driekiasi į D.Barakausko vadovaujamą Vidaus reikalų ministeriją.


2014-10-22 12:15

Pareigūnai duria pirštu į D. A. Barakauską

Vidaus reikalų ministeriją (VRM) Dailio Alfonso Barakausko valdymo laikotarpiu krėtė skandalai – Bendrojo pagalbos centro fiasko, neblaivių policininkų nusikaltimai, neskaidrios reputacijos pavaldiniai, balansuojantis tarp kaltės ir dorovės FNTT vadovas. Pareigūnai klausia, ar ne laikas ministrui pagaliau palikti šiltą kėdę?


2014-10-22 10:28

Į VTEK siūlomas S. Katuoka

1

Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui skirti Saulių Katuoką Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) nariu.


2014-10-22 09:59

D. Ulbinaitės byloje tęsiama liudytojų apklausa

3

Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį uždarame posėdyje tęsia valstybės paslapties atskleidimu ir piktnaudžiavimu tarnybinėmis pareigomis kaltinamos buvusios prezidentės atstovės spaudai Daivos Ulbinaitės baudžiamąją bylą.


2014-10-22 09:51

„Darbiečiai“ palaikys biudžeto projektą su dviem sąlygomis

2

„Darbiečiai“ palaikys siūlomą kitų metų valstybės biudžeto projektą, jeigu jame išliks PVM lengvata šildymui bei nebus naujų mokestinių iniciatyvų, sako Seimo Pirmininkė, partijos vadovė Loreta Graužinienė.


2014-10-22 08:25

L. Graužinienė: „D. Barakausko vietoje – atsistatydinčiau“

39|

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė vidaus reikalų ministrui Dailiui Barakauskui pataria atsistatydinti. Tai politikė šį rytą pareiškė „Žinių radijuje“ laidoje „Pozicija“. L.Graužinienės nenustebino vakarykščiai įvykiai, kuomet Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai (STT) atliko kratas partijos „Tvarka ir teisingumas“ patalpose.


2014-10-22 07:01

Senieji nuodėmių gatvės namai Kaune slepia viešnamių legendas

44|4

Nors seniausia pasaulio profesija Kaune turi ypatingą istoriją, jos pėdsakai kasmet vis labiau nyksta. Tuo tarpu kauniečiai mano, kad laikinosios sostinės nuodėmių gatvės legenda galėtų garsinti miestą. Kauniečiai didžiuojasi, kad miestas turi išskirtinę istoriją, kuri siejama su tarpukario laikinosios sostinės laikais. Neatsiejama miestietiško gyvenimo dalimi tada buvo ir lengvo elgesio merginų bei jų klientų gyvenimas. Vyresni kauniečiai iki šiol žino, kodėl Nemuno gatvė vadinta nuodėmių gatve. Tačiau jaunesni gyventojai apie tai dažnai nėra girdėję.


2014-10-21 22:54

STT kratą atliko ir R.Pakso kabinete, sulaikyti penki asmenys

597|34|

Du buvę vidaus reikalų ministro patikėtiniai ir trys verslo bendrovių vadovai - Specialiųjų tyrimų tarnyba skelbia vėl užčiuopusi politikos ir verslo korupcijos ryšius. Vilniuje antradienio rytą partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje kilo šurmulys, nes STT pareigūnai tikrino kompiuterius, atliko kratas ir dokumentų poėmius. Krata atlikta ir Rolando Pakso darbo kabinete. Apie teisėsaugos pareigūnų žygį partijos vadovai sužinojo tik iš žurnalistų.


Populiariausi per 24 val.