Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Policija ieško trijų nepilnamečių merginų (nuotraukos)

Policija ieško trijų nepilnamečių merginų (nuotraukos)

2009-07-21 16:53

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Naujininkų policijos nuovada atlieka ikiteisminius tyrimus dėl trijų nepilnamečių merginų dingimo be žinios ir ieško:

1/3

Policija ieško Monikos Mazuronytės.

Policija ieško trijų nepilnamečių merginų (nuotraukos)

1 / 3

Policija ieško Monikos Mazuronytės.

Policija ieško Oksanos Mečkauskaitės.

Policija ieško Sandros Mačernytės.

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-09-01 09:15

Rugsėjo 1-oji šiemet didžiulė šventė ir Elenai Puidokaitei

8|2

Pirmadienį padabinusi nauja uniforma dukrytę Saulę į pirmąją Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos klasę vedė ir laidos „Padėkime augti“ režisierė Elena Puidokaitė. Tai didžiulis gyvenimo pokytis ne tik dukrai, bet ir pačiai Elenai – nuo šiol reikės pratintis prie daugybės naujų dalykų.


2014-09-01 09:15

Įniršęs E. Dragūnas per savo draugės jubiliejų taškėsi kraujais

323|4|

„Sel“ lyderio Egidijaus Dragūno draugės Eleonora Sebrovos 30 metų jubiliejus baigėsi nekaip. Priežastis ta pati - nenuspėjamas girto E.Dragūno elgesys. Šįkart po jo įsiūčio priepuolio pabiro šukės, ėmė lietis kraujas, o linksmo vakarėlio dalyviai pradėjo skirstytis nukabinę nosis.


2014-09-01 09:15

Vestuvės Katažiną Zvonkuvienę įkvėpė naujoms dainoms

30|

Dainininkei Katažinai Zvonkuvienei (34 m.) praėjusi savaitė buvo itin įtempta. Prieš mėnesį atšokusi vestuves su kompozitoriumi Deivydu Zvonkumi (36 m.), atlikėja visa galva vėl pasinėrė į darbus. K.Zvonkuvienė visą savaitę intensyviai įrašinėjo kūrinius, kūrė jų klipus, pozavo fotosesijose. Vis dėlto įtempta darbotvarkė nesutrukdė Katažinai dar kartą pasidžiaugti jau praeityje likusiomis vestuvėmis.


2014-09-01 08:37

Las Palmaso arenos puošmena - Lietuvos krepšininkų mylimosios

202|14

Lietuvių pergale šeštadienį prasidėjęs 2014 metų pasaulio krepšinio čempionatas pažėrė ir akis maloninančių vaizdų. Kol Lietuvos rinktinė įnirtingai kovoja su savo varžovais, Las Palmaso arenos tribūnose krepšininkus karštai palaiko gražuolės mylimosios, neabejotinai tapusios žaviausiomis rungtynių viešniomis.


2014-09-01 08:36

Neįtikėtinas mago triukas apstulbino fotografą G. Žilinską

6|3|

Kaip 10-ies litų kupiūrą paversti solidžia šimtine? Nors paprastam mirtingajam vienintelis būdas tą pasiekti – sunkiai paplušėt darbe, tačiau žinomam magui Tomui Šimkui užtenka tik mikliai pajudinti pirštus. Šis 25-erių iliuzionisto triukas ne vieną priverčia prasikrapštyti akis ir patikėti tokiais dalykais, kurie, iš pirmo žvilgsnio, atrodo tiesiog neįmanomi – tuo įsitikino ir vienas geriausių Lietuvos fotografų Gediminas Žilinskas.


2014-08-31 19:51

Vokietis savo pavardės turėjo atsisakyti dėl dvigubos V

57|5

Vienas žinomiausių Vilniaus dviračių entuziastų 41 metų vokietis Frankas Wurftas po Lietuvoje praleistų penkiolikos metų netikėtai tapo visišku lietuviu – Franku Kulikausku. Dviračius Vilniuje nuomojantis vokietis Frankas vieną dieną suvokė, kad Vilniuje būti Kulikausku paprasčiau nei Wurftu. Vedęs 33 metų Veroniką Kulikauskas jis tapo Kulikausku, o žmona virto Kulikauskiene.


2014-08-31 16:29

E.Dragūno mylimoji Eleonora sostinėje atšventė 30-ąjį gimtadienį

42|16

Šiltą rugpjūčio 30-osios vakarą į Vilniaus miesto širdyje, Rotušės aikštėje esantį barą „Biblioteka“ rinkosi kelios dešimtys puošniai apsirengusių svečių. Tądien buvo prabangiai švenčiamas 30-asis Egidijaus Dragūno mylimosios Eleonoros Sebrovos gimtadienis. Dailia suknele pasidabinusi jubiliatė noriai pozavo fotografams, o štai E.Dragūnui žiniasklaidos atstovų akių išvengti vis dėlto pavyko.


2014-08-31 14:12

Vilniaus Mojo Lounge triukšmingai atšvęsta vasaros pabaiga

34

Kaip bebūtų gaila viskas kas turi pradžią - turi ir pabaigą. Vasara baigiasi, bet Mojo Lounge neleido lankytojams liūdėti ir atsisveikino su kalendorine vasara siautulingame vakarėlyje!


2014-08-31 09:13

R. Kirilkinas užmezgė vasaros romaną su „Alive Way“ grupės nare?

42|2

Netradicinės seksualinės orientacijos neslepiantis atlikėjas Ruslanas Kirilkinas užminė naują mįslę. Socialiniame tinkle gerbėjų dėmesį prikaustė skandalingojo dainininko nuotraukos su pirmajame LNK šou „Lietuvos balsas“ sezone debiutavusia ir dabar į grupę „Alive Way“ įsiliejusia Kristina Jurevičiūtė. Tačiau dar didesnes intrigas kelia viešas jųdviejų pokalbis, kuriame juokais, o galbūt ir rimtai, kalbama apie artimesnį ryšį.


2014-08-30 21:29

Danieliaus Bunkaus aistringi bučiniai - žaviai jaunuolei

216|3

Su dainininke Natalija Bunke išsiskyręs verslininkas Danielius Bunkus nuolat peršamas su įvairiomis merginomis. Tačiau 37 metų vyro širdis, regis, jau kurį laiką užimta. Danielius pastaruoju metu nuolat pastebimas su renginių organizatore Justina Stambrauskaite.


Populiariausi per 24 val.