Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Policija ieško trijų nepilnamečių merginų (nuotraukos)

Policija ieško trijų nepilnamečių merginų (nuotraukos)

2009-07-21 16:53

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Naujininkų policijos nuovada atlieka ikiteisminius tyrimus dėl trijų nepilnamečių merginų dingimo be žinios ir ieško:

1/3

Policija ieško Monikos Mazuronytės.

Policija ieško trijų nepilnamečių merginų (nuotraukos)

1 / 3

Policija ieško Monikos Mazuronytės.

Policija ieško Oksanos Mečkauskaitės.

Policija ieško Sandros Mačernytės.

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-08-28 11:56

Į naujo LRT sezono pristatymą susirinko būrys įžymybių

137

Tradiciškai, paskutinę vasaros savaitę, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija surengė iškilmingą naujo, šį kartą, jau 89-ojo sezono pristatymą. Į Valdovų rūmuose vykusį renginį susirinko žinomi šalies žmonės – politikai, kultūros atstovai ir pramogų pasaulio įžymybės. Vakaro svečiai buvo pakviesti į Valdovų rūmų Didžiąją salę, kur visus pasitiko LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius bei būrys žinomų LRT laidų vedėjų.


2014-08-28 11:56

Į Valdovų rūmuose vykusį LRT sezono atidarymą ėjo ir politikai

78|94

Tradiciškai, paskutinę vasaros savaitę, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija surengė iškilmingą naujo, šį kartą, jau 89-ojo sezono pristatymą. Į Valdovų rūmuose vykusį renginį susirinko žinomi šalies žmonės - politikai, kultūros atstovai ir pramogų pasaulio įžymybės.


2014-08-28 11:55

K. Matulionytė - apie podiumo spindesį ir dizainerių liaupses

10|11

„Prašom naudoti dezodorantą, kitaip dizaineriai neleis rengtis suknelių!“ Šiandien toks reikalavimas manekenėms atrodytų absurdiškas, o praėjusio amžiaus paskutinį dešimtmetį rengto festivalio „In Vogue“ užkulisiuose tai išgirsti buvo norma. „Net su savo bateliais demonstruodavome kolekcijas“, – šypsosi prisiminusi geidžiamiausias festivalio modelis Kazimiera Matulionytė (42 m.).


2014-08-28 11:54

Intymioje scenoje nusifilmavusi N. Bunkė susižavėjo aktoryste

98|9

Prieš dešimt metų tarsi viesulas į pramogų pasaulį įsiveržusiai dainininkei Natalijai Bunkei (31 m.) iš karto buvo prilipdyta pasileidusios mergiotės etiketė. Nepaisant to, iki šiol Natalija nė karto nepozavo erotinėje fotosesijoje ir nepasirodė televizorių ekranuose pusnuogė. Vis dėlto, regis, atėjo metas pokyčiams jos gyvenime.


2014-08-28 11:52

Zvonkai atskleidė, ką gavo vestuvėms dovanų

7|3

Geriausia dovana vestuvių proga - pinigai? Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės – šiemet žiedus sumainę Deivydas ir Katažina Zvonkai, Justinas ir Miglė Lapatinskai bei Eglė ir Albinas Keturkos vienbalsiai sutinka, kad nors dauguma jiems skirtų dovanų tilpo vokeliuose, visgi originalių ir maloniai nustebinusių dovanų tikrai netrūko.


2014-08-28 11:51

Politiko A. Anušausko santykiai su studente Lina - vis rimtesni

19|2

Jau kurį laiką netyla kalbos, kad Seimo narys, koservatorius Arvydas Anušauskas (50 m.) mezga rimtus santykius su studente Lina Bulanovaite (23 m.). Pora kartu lankosi viešuose renginiuose, ne išimtis ir trečiadienio vakarą įvykęs naujo LRT sezono pristatymas. Pora mielai kartu pozavo fotografams ir nė nesiruošė slapukauti ar slėpti artimo tarpusavio ryšio. O portalui lrytas.lt politikas atskleidė, kad jo ir draugės Linos santykiai darosi vis rimtesni.


2014-08-28 11:04

Europos čempione tapusi Rūta Meilutytė apsilankė LRT renginyje

56|2

Naujojo LRT sezono pristatymo trečiadienio vakarą nepraleido ir plaukikė Rūta Meilutytė. Jį į Valdovų rūmuose vykusią šventę atėjo su žaviu blondinu. Tačiau kompaniją plaukikei palaikė ne širdies draugas, o brolis Margiris.


2014-08-28 10:25

Eglė Skrolytė į renginius vaikšto su gražuoliu augintiniu

23|32

Magiškais triukais pagardintas vakaras stebint naujausias mados tendencijas. Taip trečiadienio vakarą leido garsūs ir stilingi vilniečiai.


2014-08-28 08:00

Brangiausi krepšininkų talismanai – mylimosios ir šeima

63|12

Kai tik turi galimybę, jos visada rungtynes stebi iš arti: laiko suspaustus kumščius, kartais nenuslepia nerimo ir jaudulio, o kartais šokinėja iš laimės. Bet net ir ne tai yra svarbiausia. Krepšininkų mylimosios atlieka nematomą, tačiau labai svarbų psichologinį darbą – padrąsina prieš rungtynes, o jei reikia, paguodžia ir po jų.


2014-08-27 20:40

Stilingi vilniečiai trečiadienio vakarą leido stebėdami burtus

7|32

Magiškais triukais pagardintas vakaras stebint naujausias mados tendencijas. Taip trečiadienio vakarą leido garsūs ir stilingi vilniečiai. Į šį vakarą juos pakvietė pasikeitęs mados salonas „Butiq.lt“. Svečius salone pasitiko magas Mantas Wizard bei naujausia šio rudens ir žiemos „French Connection“ kolekcija.


Populiariausi per 24 val.