Per LNK – garsusis Rusijos serialas „Likvidacija“

Per LNK – garsusis Rusijos serialas „Likvidacija“


2009-07-29 14:27

Įspūdingą, prabangų Rusijos televizijos projektą, daugiaserijinį filmą „Likvidacija“ netrukus išvys ir Lietuvos žiūrovai.

1/1

Pagrindinis filmo veikėjas – Davidas Gocmanas (aktorius V.Maškovas).

Per LNK – garsusis Rusijos serialas „Likvidacija“

1 / 1

Pagrindinis filmo veikėjas – Davidas Gocmanas (aktorius V.Maškovas).

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-08-02 23:16

Paplūdimyje – su šokėja Egle Straleckaite

4|

Šokėją E.Straleckaitę (23 m.) vasarą iš Lietuvos išvilioti sunku. Ir ne todėl, kad kaunietė turi daugybę darbų. Merginos teigimu, kiek vėsesnis nei ankstesnėmis vasaromis oras netrukdo gėrėtis gimtosios šalies gamtos grožiu ir mėgautis pramogomis, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-08-01 10:58

Dainininkė Monika Katunskytė per vakarą uždirba 200 svarų

87

Ne viena Lietuvos scenos žvaigždutė laimės išvyksta ieškoti svetur, viena iš jų – Vitalijos Katunskytės dukra Monika, kuri jau dvejus metus gyvena ir dirba Londone.


2015-08-01 08:06

Rūtos Janutienės vasara: ir vėžininkų palata, ir linksmybės

78|

„Lietuvos ryto“ televizijos pokalbių laidų vedėjos Rūtos Janutienės (49 m.) vasara kitokia nei įprastai. „Tinginiauju, nes turiu pasiteisinimą – vėžys“, – šyptelėjo moteris, kurios atostogų maršrutas šiemet vingiuoja į sostinės Santariškių rajoną, Nacionalinį vėžio institutą.


2015-07-31 16:20

Seriale L. Pobedonoscevas atsiguls į lovą su senų laikų meile

5|6

Naujame seriale Leonardui Pobedonoscevui teks atsigulti į lovą su studentiškų laikų meile Kodėl Leonardas Pobedonoscevas grįžo iš savo metus trukusių atostogų? Dėl to, pasirodo, kaltas dvidešimtąjį gimtadienį rudenį švenčiančios LNK televizijos naujasis projektas – serialas „Visi vyrai – kiaulės...“.


2015-07-31 15:42

Naujame TV3 vaizdo klipe garsūs žmonės ir puiki nuotaika

5

Liko vos mėnesis iki TV3 televizijos naujojo rudens sezono pradžios. Vieną po kitos eterio naujienas pristatanti televizija, rugsėjį kvies juoktis kartu su komišku kriminaliniu serialu „Bruto ir Neto“, sekti populiariojo serialo „Moterys meluoja geriau“ 8-ojo sezono peripetijas, stebėti intriguojantį projektą su išskirtinėmis Lietuvos moterimis – „Pavojingi aukštakulniai“, skaičiuoti žinomų žmonių įsimintiniausius savaitės poelgius projekte „Svogūnų Lietuva“, sirgti už Lietuvą Europos vyrų krepšinio čempionato kovose, palaikyti „X Faktoriaus“ talentus bei stebėti jau ne vienerius metus mylimus, atsinaujinusius projektus.


2015-07-31 13:41

A. Ivanauskas-Fara prabilo apie vagystes „Lietuvos balse“

1

Nenumaldomai artėja galingiausio dvidešimtmetį pasitinkančios muzikinio LNK projekto „Lietuvos balsas“ Dvikovų ir Nokautų filmavimai. Praeitą savaitę „Lietuvos balso“ mokytojai skirstė duetus.


2015-07-31 13:35

Garsaus žurnalisto Rimo Bružo karjeroje – svarbūs pokyčiai

2

Naujajame TV3 rudens sezone – išskirtinis sugrįžimas. Jau netrukus žiūrovai ekranuose išvys žurnalistikos profesionalą, publicistikos vilką, dokumentinių filmų kūrėją ir motociklininką Rimą Bružą.


2015-07-30 16:39

J. Clarksonas su senąja savo komanda kurs naują laidų ciklą

2

Britanijos nacionalinio transliuotojo BBC žvaigždė Jeremy Clarksonas, netekęs populiarios laidos apie automobilius „Aukščiausioji pavara“ vedėjo darbo po to, kai sumušė jos prodiuserį, kurs naują laidų apie mašinas ciklą srautinei televizijai „Amazon Prime“, ketvirtadienį pranešė bendrovė.


2015-07-30 16:39

Beata Nicholson: „Prieš naują sezoną – nė gabalėlio saldumynų!“

5|21

Grįžusi į dvidešimtąjį gimtadienį švenčiančią LNK, Beata Nicholson filmavosi televizijos įvaizdiniame klipe „20 kartų labiau“. Beatai teko smagi užduotis – gaminti rožinę cukrinę vatą ir vaišinti kolegą iš „24 valandų“ Giedrių Leškevičių.


2015-07-30 13:20

Garsenybių komandą krepšinio varžybose įveikė pajūrio sirgaliai

1|4

„3 už Lietuvą“ sezonas jau atidarytas – trečiadienį Klaipėdos „Švyturio“ areną sudrebino pirmosios sirgalių krepšinio turnyro kovos, kuriose fortūna šypsojosi komandai „Stropai“, įveikusiai visus konkurentus atrankinėse kovose ir rezultatu 4:2 palaužusiai žvaigždžių komandą: Virgilijų Alekną, Antaną Guogą, Vilių Tarasovą ir Eurelijų Žukauską.


Populiariausi per 24 val.