Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Per LNK – garsusis Rusijos serialas „Likvidacija“

Per LNK – garsusis Rusijos serialas „Likvidacija“

2009-07-29 14:27

Įspūdingą, prabangų Rusijos televizijos projektą, daugiaserijinį filmą „Likvidacija“ netrukus išvys ir Lietuvos žiūrovai.

1/1

Pagrindinis filmo veikėjas – Davidas Gocmanas (aktorius V.Maškovas).

Per LNK – garsusis Rusijos serialas „Likvidacija“

1 / 1

Pagrindinis filmo veikėjas – Davidas Gocmanas (aktorius V.Maškovas).

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-09-15 06:33

Norite asmenukės su Monika Šalčiūte? Krapštykite litą gyvūnams

2|3| 

Interneto pažiba šokėja Monika Šalčiūtė (21 m.), stulbinamą savo populiarumą nutarusi panaudoti labdarai, baiminasi mokesčių inspektorių. Gatvėje Moniką dažnai apspinta gerbėjai ir prašo kartu nusifotografuoti asmenukėms.


2014-09-14 21:59

Mėgstamiausi Arūno Valinsko grybai auga tik Neringoje

86|2

Tuo metu, kai Lietuva varžosi, kas ras daugiau baravykų, Arūnas Valinskas (47 m.) traukia į Neringą rinkti tik čia augančių grybų. „Prieš kelerius metus atradau tokius keistus grybus, kurie auga tik Neringoje. Vietiniai juos vadina Balsevičienės baravykais, arba tiesiog balsiukais, –„Lietuvos ryto“ žurnalui „TV antena“ pasakojo „Auksinio proto“ (LRT televizija) vienas vedėjų ir „Lietuvos balso“ (LNK) komisijos narys A.Valinskas. – Tie grybai maždaug prieš 30 metų į Neringą atkeliavo, kaip manoma, su mediena iš Amerikos arba iš Azijos.


2014-09-14 20:43

Antras skyrybas išgyvenanti A. Baukutė: „Gyventi mele – kančia“

205|5

Aktorė Asta Baukutė (47 m.) išgyvena antras skyrybas – subyrėjo jos santuoka su verslininku Kęstučiu Rupulevičiumi, vyksta teismo procesas, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Moteris teigia, kad ši santuoka jos buvusiam vyrui buvo išbandymas. Keturių vaikų motina A.Baukutė sako niekada gyvenime negalėjusi sau leisti nedirbti, nes turi paskolą, o vyras dirbdamas vienas tikrai nebūtų galėjęs išlaikyti gausios šeimos ir jų būsto – namo Trakų rajone. „Vyrai bijo nesėkmių, todėl už juos daugiau uždirbanti moteris jiems didžiulis smūgis“, – sakė aktorė, kuriai beveik visus 12 santuokos metų teko būti ir pagrindine šeimos maitintoja.


2014-09-13 15:33

Dainininkas L. Adomaitis su žmona taps TV laidos vedėjais

11|3

Visi, kurie gerai pažįsta Liną Adomaitį (38 m.), žino apie jo aistrą keliauti. Kone kasmet į egzotiškus kraštus išsiruošiančio dainininko nuotykiais naująjį sezoną galės mėgautis „Lietuvos ryto“ TV žiūrovai.


2014-09-12 20:50

Dž. Butkutė: „Žmonės išsikapsto iš priklausomybės tik savo noru“

56|5

„Šįkart imsime ne sales, o arenas“, – su neslepiamu pasididžiavimu balse LRT televizijos „Stiliaus“ laidoje žada nauju įvaizdžiu ir jau kelerius metus nepriekaištingu gyvenimo būdu intriguojanti Lietuvos popmuzikos karaliene tituluojama Džordana Butkutė.


2014-09-12 15:27

„Lietuvos balso“ aklosiose perklausose – nematomi dalyviai

3|2

Šį sekmadienį į LNK eterį aklosiomis perklausomis sugrįžta galingasis muzikinis projektas „Lietuvos balsas“. Projektas išlaikė pagrindinį branduolį – vedėjai Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius, mokytojai – Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis, Inga ir Arūnas Valinskai, specialieji reporteriai – Santa Audickaitė ir Šarūnas Kirdeikis – ir šiemet pradeda sezoną šūkiu „Visos emocijos!“.


2014-09-12 14:55

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pristato veiklias moteris

10

Ne paslaptis, kad veikli ir karjeros siekianti moteris dar visai neseniai buvo retenybė. Tačiau šiandien turime nemažai pavyzdžių, kai žavingos damos sugeba ne tik sėkmingai išvystyti verslą, bet ir užauginti vaikus, prižiūrėti šeimos gerovę, planuoti įspūdingą laisvalaikį ir netgi užsiimti netradiciniu sportu.


2014-09-12 14:45

U. Kiguolio eksperimentas: ar „Ferrari“ padės susirasti žmoną?

58|5

Niekam ne paslaptis, kad verslininkas Ugnius Kiguolis turi pusę milijono kainuojantį „Ferrari“ automobilį. Ne paslaptis ir tai, kad visai neseniai verslininkas išsiskyrė su savo žmona Jurgita. Apie naujos žmonos paieškas vyras pasiskelbė savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.


2014-09-12 11:40

„Istorijos detektyvuose“ – lietuvių nekropolio paslaptys

Tūkstantis metų, daugiau nei trisdešimt hektarų, keturiasdešimt kartų – taip galima apibūdinti mažai kam žinomą, tačiau labai įspūdingą vietą Lietuvoje. Kokia tai vieta ir kokios paslaptys joje slypi, nusprendė išsiaiškinti LRT televizijos laida „Istorijos detektyvai“ kartu su Virginijumi Savukynu.


2014-09-12 11:20

Juozas Statkevičius: „Aš tikrai žinau, kas yra stilinga!“

2|7

„Ponios ir ponai, šį penktadienio vakarą iš Vilniaus jums rodome galingą ir stilingą šou „Norim dar!”. Patikėkit, aš tai jau tikrai žinau, kas yra stilinga!“ – tokiais žodžiais dizaineris J.Statkevičius pradės antrąją „Norim dar! Su Radistais“ laidą.


Populiariausi per 24 val.