Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Estija išsiuntė amerikietį neonacį

Estija išsiuntė amerikietį neonacį (6)

2009-08-14 16:26

Estija išsiuntė Amerikos neonacį Craigą Cobbą, prieš trejus metus nusipirkusį dviejų hektarų žemės sklypą su nebaigtu statyti namu Raplos apskrityje, praneša portalas Splcenter.org.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (6)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-04-20 10:37

Iš paskendusio korėjiečių kelto iškelti pirmieji palaikai

2|

Narai sekmadienį pradėjo kelti palaikus iš paskendusio Pietų Korėjos kelto, kuris apvirto prieš keturias dienas ir kuriuo plaukė šimtai vaikų, o gelbėjimo operacijos tempu pasipiktinę aukų artimieji tuo tarpu susipešė su policija.


2014-04-20 10:22

Popiežius per Velyknakčio mišias ragino skleisti tikėjimą

4

Popiežius Pranciškus šeštadienį per Velyknakčio mišias Šv.Petro bazilikoje ragino katalikus nešti Dievo žinią „iki pačių Žemės pakraščių“.


2014-04-20 08:32

Ukrainos mieste Krivij Rihe į gatves išėjo protestuotojai

45

Šeštadienį vidurio Ukrainos mieste Krivij Rihe daugiau nei 10 tūkstančių žmonių išėjo į gatves, skelbia unian.net. Žmonės susirinko Gorkio aikštėje paskelbti, kad jie nenori karo ir pasisako už suverenią, nepriklausomą ir vientisą Ukrainą.


2014-04-19 18:52

Ukrainoje dalinami lapeliai žydams – provokacija?

86|2

Neonaciais ir antisemitais naująją Ukrainos valdžią vadinanti Rusija sulaukė atkirčio – pranešta apie Donecke prorusiškų jėgų dalijamus lapelius, kuriuose miesto žydai raginami registruotis arba išvykti. Provokacija? Šį kartą, atrodo, taip. Nedidelės Donecko naujienų agentūros „Novosti Donbasa“ paskelbta informacija apie lapelius iš tikrųjų verstų susirūpinti. Pasirodė ir įsakymų nuotraukos. Lapeliuose prorusiškai nusiteikę separatistai ragina miesto žydus arba registruotis susimokant 50 JAV dolerių, arba išvykti iš Donecko.


2014-04-19 17:14

Septyni Ukrainos karo laivai išplaukė iš Krymo į Odesą

24

Septyni Ukrainos karinių jūrų pajėgų laivai, tarp jų desanto laivas „Kirovohrad“, korvetė „Vinnycia“ ir plaukiojanti bazė „Zolotonoša“, šeštadienį išplaukė iš Sevastopolio ir Donuzlavo įlankų Rusijos aneksuotame Krymo regione į Odesos uostą, pranešė laikinojo prezidento Oleksandro Turčynovo spaudos tarnyba.


2014-04-19 16:15

Krymo ir Sevastopolio gyventojai atsisako rusiškų pasų

75

Apie 3 tūkst. Krymo ir Sevastopolio gyventojų atsisakė gauti rusiškus pasus, pranešė Rusijos federalinės migracijos tarnybos (FMT) vadovas Konstantinas Romodanovskis. Krymo priėmimo į Rusiją sutartyje nurodoma, kad nenorintys rusiškų pasų šio regiono gyventojai privalėjo iki balandžio 18 dienos pateikti atitinkamą prašymą.


2014-04-19 15:32

Belgijoje per išpuolį nušauti trys žmonės, tarp jų mažametis

2

Vyras, moteris ir vienas mažametis buvo nušauti per praeitą naktį įvykdytą išpuolį netoli Belgijos rytinio miesto, šeštadienį pranešė žiniasklaida.


2014-04-19 14:58

Bėglys V.Janukovyčius visą laiką buvo Sočyje?

101

Iš Ukrainos pabėgęs buvęs šalies prezidentas Viktoras Janukovyčius visą laiką buvo Sočyje, o ne Barvichoje. Taip teigia Rusijos žurnalas „Ruskyj pioner“. „Galime pranešti, kad buvęs Ukrainos prezidentas visą laiką buvo Sočyje, o ne Barviche, kaip buvo skelbta anksčiau. Ten jis praleido ir olimpines, ir parolimpines žaidynes“, – tikino leidinio žurnalistai. Esą V.Janukovyčius abejas žaidynes stebėjo tik per televizorių.


2014-04-19 14:58

Ukraina pradėjo vykdyti Ženevoje susitartus veiksmus

45

Šeštadienį Kijevas ėmėsi veiksmų, dėl kurių susitarė ketvirtadienį Ženevoje vykusiame susirinkime: Aktyvi antiteroristinės operacijos fazė pristabdyta, o šalies ministrų kabinetas parengė įstatymo dėl masinių neramumų dalyvių amnestijos projektą. Apie tai praneša Ukrainos naujienų portalas „Segodnya.ua“, remdamasis šalies užsienio reikalų ministerijos pateikiama informacija.


2014-04-19 14:51

V.Putinas dėl dujų Ukrainai suka uodegą ir perspėja JAV

481| 

Šeštadienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Maskvos nurodymas Kijevui susimokėti savo įsiskolinimus už dujas niekaip nesusijęs su politiniais procesais Ukrainoje. Šalies vadovas dar kartą paragino Europos valstybes imtis priemonių, skirtų šalies biudžeto finansavimui. „Ekonomikos nesiejame su politiniais procesais Ukrainoje“, – pabrėžė V.Putinas televizijos laidoje. Anot jo, Rusijos reikalavimas susimokėti susidariusias skolas „niekaip nesusijęs su Ukrainoje gegužės 25 d. vyksiančiais visuotiniais rinkimais“.