Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Estija išsiuntė amerikietį neonacį

Estija išsiuntė amerikietį neonacį

2009-08-14 16:26

Estija išsiuntė Amerikos neonacį Craigą Cobbą, prieš trejus metus nusipirkusį dviejų hektarų žemės sklypą su nebaigtu statyti namu Raplos apskrityje, praneša portalas Splcenter.org.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-01-30 08:15

Rusijos ambasadorius Latvijoje: „Maskva negąsdina savo kaimynų“

Rusijos ambasadorius Latvijoje Aleksandras Vešniakovas per susitikimą su Latvijos gynybos ministru Raimondu Vejoniu pareiškė, kad Rusija nekelia grėsmės Latvijos saugumui.


2015-01-30 08:02

ES pratęsė esamas sankcijas Rusijai, nustebino Graikija

195|15| 

Briuselyje ketvirtadienį – neeilinis Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos posėdis, kuriame buvo tariamasi dėl naujų sankcijų Ukrainą skaldančiai Rusijai. Po užsienio reikalų ministrų pasitarimo ES diplomatijos vadovė Federica Mogherini surengė specialią spaudos konferenciją, tačiau joje nepasakė beveik nieko, kas supykdytų Rusiją. Užsienio reikalų ministrai dar pusei metų, iki rugsėjo, pratęsė vizų ir sąskaitų apribojimus V.Putino aplinkai ir už agresiją Ukrainai atsakingiems pareigūnams. Taip pat bus plečiamas į Europos erdvę neįleidžiamų asmenų „juodasis sąrašas“. „Mes parodėme, kad ES yra pasirengusi imtis tolimesnių priemonių, jei padėtis Ukrainoje nepagerės“, – sakė F.Mogherini. Vasario 12 dieną ES užsienio reikalų ministrai surengs viršūnių susitikimą aptarti tolimesnes priemones.


2015-01-30 07:53

JAV perspėja Rusiją ir sveikina ES žingsnį išplėsti sankcijas

12|3|

Jungtinės Valstijos ketvirtadienį perspėjo Rusiją, jog svarsto galimybę įvesti jai naujas sankcijas dėl padėties Ukrainos rytuose, ir sveikino Europos Sąjungos (ES) sprendimą išplėsti Maskvai jau taikomas varžomąsias priemones. JAV Valstybės departamento atstovė Jen Psaki sakė, kad ketvirtadienį ES užsienio reikalų ministrų priimtas sprendimas išplėsti galiojančias Bendrijos sankcijas Maskvai „yra dar vienas ženklas, kad kelių pastarųjų dienų ir savaičių veiksmai – visiškai nepriimti ir kad tai sukels naujų pasekmių“.


2015-01-30 06:36

Buvęs Šiaurės Korėjos lyderis už derybas reikalavo tonų maisto

2

Buvęs Pietų Korėjos prezidentas Lee Myung-bakas atskleidė, kad buvęs Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Ilas mainais į derybas su Seulu 2009 m. pareikalavo jai suteikti 10 mlrd. dolerių ir pusę milijono tonos maisto produktų, skelbia „Dailymail“.


2015-01-30 06:33

Rusai draugiškiausia šalimi laiko Kiniją, o priešiškiausia – JAV

6| 

Dauguma rusų mano, kad draugiškiausios Rusijai šalys yra Kinija, Baltarusija ir Kazachstanas, o priešiškiausios – JAV. Tai parodė Rusijos visuomenės nuomonės tyrimų centro (VCIOM) atlikta apklausa, kurios rezultatus skelbia agentūra „Sputnik“.


2015-01-29 23:21

Ginkluotas vyras Olandijoje įsiveržė į TV kanalo redakciją

19|7|

Olandijos nacionalinis transliuotojas buvo priverstas nutraukti vakaro programą, kai į studiją įsiveržė ginkluotas užpuolikas, praneša dailymail.co.uk.


2015-01-29 22:05

Rusija perspėja, kad Vakarų parama Kijevui atves iki katastrofos

218| 

Rusijos atstovas Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO) Andrejus Kelinas ketvirtadienį paragino Jungtines Valstijas ir Europą nutraukti paramą Ukrainos „karo partijai“ ir perspėjo apie gresiančią „katastrofą“, pranešė naujienų agentūra „Interfax“.


2015-01-29 21:40

Dujas gabenęs sunkvežimis Meksikoje rėžėsi į gimdymo namus

1|3| 

Meksikos sostinėje Meksike dujų pervežimo sunkvežimiui įsirėžus į gimdymo namus sužeisti žuvo mažiausiai 7 žmonės, iš jų – 4 vaikai. Dar 54 žmonės sužeisti, 22 iš sužeistųjų – vaikai. Meksiko meras Miguelis Angelis Macera pranešė, kad daug žmonių yra užstrigę griuvėsiuose, o pastato stogas bet kada gali griūti.


2015-01-29 20:02

Rusija spjovė ir į dalyvavimą Europos Tarybos Asamblėjoje

175

Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) trečiadienio vakarą pratęsė Rusijos balsavimo teisių suspendavimą iki balandžio mėnesio, o Rusijos delegacija į šį žingsnį reagavo pareikšdama, kad iki metų pabaigos pasitraukia iš šio parlamentinio forumo. Sprendimas pratęsti sankcijas Rusijai buvo priimtas 160 balsų prieš 42, dar 11 delegatų per balsavimą susilaikė.


2015-01-29 19:08

Japono įkaito žmona maldauja išgelbėti jos vyrą

2

Japonų žurnalisto Kenji Goto žmona, kurios vyrui „Islamo valstybės“ džihadistai grasina įvykdyti egzekuciją, ketvirtadienį nutraukė tylą, likus kelioms valandoms iki jo gyvybę išgelbėti galinčio įkaitės paleidimo termino pabaigos.


Populiariausi per 24 val.