Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Estija išsiuntė amerikietį neonacį

Estija išsiuntė amerikietį neonacį (6)

2009-08-14 16:26

Estija išsiuntė Amerikos neonacį Craigą Cobbą, prieš trejus metus nusipirkusį dviejų hektarų žemės sklypą su nebaigtu statyti namu Raplos apskrityje, praneša portalas Splcenter.org.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (6)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-04-23 22:04

Britų karališkoji šeima gedi, mirė hercogienės Camillos brolis

Mirė Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio princo Charleso žmonos Kornvalio hercogienės Camillos brolis Markas Shanas. Jo gyvybė užgeso Niujorko ligoninėje, skelbia "Daily Mail". Teigiama, kad 62 metų vyras nukritęs patyrė sunkią galvos traumą, M.Shanas buvo nuvežtas į ligoninę, tačiau neišgyveno. Kornvalio hercogienę Camillą ir karališkąją šeimą pribloškė ši žinia.


2014-04-23 20:28

Donecko srityje padegta laikraščio redakcija

2

Už taip vadinamos „Donecko Respublikos“ kritiką buvo padegta Donecko srityje Kostiantynivkoje įsikūrusio laikraščio „Provincija“ redakcija. Anksčiau ant to paties pastato buvo nuolatos rašomi įžeidžiantys, necenzūriniai užrašai, rašo unian.net


2014-04-23 20:09

Kijevo centre barikados ardomos, priemiestyje - statomos

18|9

Daugiau nei du mėnesius tarp Kijevo valdžios ir Maidano aktyvistų vykusios derybos dėl barikadų išardymo pagaliau pasiektos – miesto komunalininkams leista išardyti kai kurias barikadas aplink Nepriklausomybės aikštę, tačiau miesto pakraštyje vyksta atvirkščias procesas, vietos gyventojai čia renčia naujus įtvirtinimus. Apie tai, kad reikia išardyti miesto centro nepuošiančias barikadas ir atlaisvinti kai kuriuos kelius miesto centre buvo pradėta kalbėti vasario pabaigoje, vos tik buvo pasirašyta sutartis tarp opozicijos lyderių ir tuometinio šalies prezidento Viktoro Janukovyčiaus.


2014-04-23 20:01

Minios užpultą Ukrainos politiką milicija rado nuskandintą

165|5|

Ukrainos Horlivkos miesto tarybos narys, kurio numanomas kankinimas ir nužudymas iš dalies paskatino vyriausybę atnaujinti puolimą šalies rytuose, prieš savo dingimą buvo užpultas priešiškos prorusiškos minios, rodo filmuota to incidento medžiaga.


2014-04-23 19:59

Ukrainos vyriausybiniai daliniai atsikovojo Sviatogorską

23

Ukrainos vidaus reikalų ministerijos (VRM) pareigūnai informavo apie „antiteroristinės operacijos“ metu išvaduotą Sviatogorsko miestelį rytinėje šalies dalyje, praneša „Reuters“. Skelbiama, jog operacija buvo surengta Sviatogorsko prieigose, jos metu niekas nebuvo sužeistas. Anksčiau pranešimų apie ginkluotus asmenis šioje vietovėje nepasitaikė, tačiau Sviatogorskas išsidėstęs visai šalia separatistų užimto Slaviansko.


2014-04-23 19:15

Maišto Ukrainos armijoje įrašai įaudrino „koloradus“

33|4

„Youtube“ atsirado du vaizdo įrašai, kuriuose nufilmuotas konfliktas Ukrainos armijoje – kaip teigiama, tarp šauktinių ir vadovybės. Dniepropetrovsko apskrityje dislokuotoje 93-oje mechanizuotoje brigadoje, esą, kilo maištas. „Žmonės pasipiktinę dėl gyvuliško elgesio iš jų vadovybės ir politinės šalies valdžios pusės. Dalinio vadai davė įsakymą šaudyti į beginklius karius“, - teigiama aprašyme.


2014-04-23 19:11

Į Lenkiją atvyko 150 amerikiečių karių

9|2

Tęsiantis Ukrainos krizei, Jungtinės Valstijos pradėjo stiprinti savo karinį buvimą Rytų Europoje. Trečiadienį į Lenkijos Svidvino karinę bazę, esančią už 50 km į rytus nuo Ščecino, atvyko 150 desantininkų iš 173-iosios oro desantininkų brigados. Karius atskraidinę du „Hercules“ tipo lėktuvai nutūpė bazėje Lenkijos šiaurės vakaruose, praneša agentūra AFP.


2014-04-23 18:57

Australijoje jūra išmetė panašias į Malaizijos lėktuvo nuolaužas

1|

Australijos pietvakarinėje pakrantėje jūra išskalavo tris įtartinas nuolaužas. Ekspertai puolė tirti, ar tai ne dingusio Malaizijos lėktuvo MH370 liekanos, praneša „Daily Mail“. Vienas iš objektų – ilgio sulig automobiliu, su kniedėmis. Nuolaužas už maždaug 10 km į rytus nuo Ogastos miesto rado žmonės, vaikščiodami paplūdimiu, ir pranešė policijai. Policija nuolaužas nuvežė į saugią vietą.


2014-04-23 16:45

A.Bouteflika Alžyro prezidentu perrinktas 81,49 proc. balsų

2

Alžyro prezidentas Abdelazizas Bouteflika 81,49 proc. balsų dauguma perrinktas dar vienai kadencijai. Tokius oficialius skaičius trečiadienį paskelbė Rinkimų komisija. Antras rinkimuose liko buvęs premjeras Ali Benflis, surinkęs 12,3 proc. balsų. Rinkėjų aktyvumas siekė 50,7 proc.


2014-04-23 16:25

Turkija pareiškė užuojautą dėl armėnų genocido

4

Turkijos premjeras Recepas Tayyipas Erdoganas trečiadienį pareiškė užuojautą masinio armėnų žudymo Pirmojo pasaulinio karo metais aukų palikuoniams. Armėnus per tą karą žudė Osmanų imperijos kariai.