Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Braškių bet kur nesodinkite

Braškių bet kur nesodinkite

2009-08-28 17:50

Esu tik sodininkė mėgėja, niekada negalvojau apie sėjomainą. Tačiau iš sodo kaimynės sužinojau, jog ji savo lysvių bet kaip neplanuoja. Kadangi šiemet noriu pasisodinti daugiau braškių, gal parašytumėte, po ko jų geriau neauginti? – klausia Teresė Lukoševičienė iš Vievio.

1/1

Geriausias braškių priešsėlis yra trumpos vegetacijos augalai.

Braškių bet kur nesodinkite

1 / 1

Geriausias braškių priešsėlis yra trumpos vegetacijos augalai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-24 23:33

Daug žinančiam – smūgiai tamsoje iš pasalų

43|2

Vidaus reikalų ministeriją drebinantis korupcijos skandalas įgauna ir kriminalinį atspalvį – užpultas aukštas pareigas ėjęs pareigūnas, kurio pavaldinį klampina įtarimai dalyvavus organizuotoje grupuotėje. Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis praėjusią savaitę nuo pareigų nušalino galimos korupcijos byloje įtariamaisiais tapusius du pavaldinius.


2015-01-24 19:14

L. Linkevičius: „Europa privalo sugriežtinti sankcijas Rusijai“

120

Kariniai išpuoliai Ukrainoje, kurių metu žūsta civiliai žmonės, yra laikytini teroristiniais išpuoliais, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Anot jo, po pastarųjų dienų atakų Donecke ir Mariupolyje, Europos Sąjunga turėtų dar labiau sugriežtinti sankcijas Rusijos atžvilgiu.


2015-01-24 16:56

Ketinama atšaukti Lietuvos ambasadorių Turkijoje

4

Lietuva planuoja iš pareigų atšaukti ambasadorių Turkijoje Kęstutį Kudzmaną. Vyriausybės nutarimo projekte numatyta, kad K.Kudzmanas iš pareigų turėtų būti atšaukiamas nuo kovo 12 dienos.


2015-01-24 16:26

Į tėvystės rekordą nusitaikiusiam V. Antonovui dar teks plušėti

225|4|

Lietuviškosios mafijos tėvu besivadinantis 76 metų Vidas Antonovas susilaukė dukros ir pasiskelbė esąs vyriausiu Europos tėvu. Naujiena, kad Lietuvoje atsirado vyriausias ir pajėgiausias Europos tėvas, paplito po šalį.


2015-01-24 16:26

Po klebono šūvio į širdį maldas gožia spėlionės

246|4| 

Katalikų vadovai – ne psichiatrai, bet klebonui Sigitui Matusevičiui po savižudybės išsyk pripaišė psichikos ligą. Kodėl taip pasielgė aukšti dvasininkai? Tai sutrikdė ir paprastus tikinčiuosius, ir medikus. Šakių bažnyčioje prie juoda juostele paženklinto portreto degė žvakė. Parapijiečiai lėtai vienas po kito vėrė sunkias girgždančias duris ir ieškojo vietos arčiau altoriaus. Iš jų būrio vis atsiskirdavo sutaną vilkintys vyrai ir, priklaupę priešais altorių, suko į zakristiją.


2015-01-24 15:50

Šalčio ir vandens išdaigos Šilutėje

1|12

Šaltis, spustelėjęs šeštadienio naktį, sukaustė potvynio užlietas Šilutės rajono pievas ir kelius. Ledu padengti plotai viliote vilioja nuotykių mėgėjus. Specialistai nuogąstauja, kad vaikai nesusigundytų pasiausti ant plonyčio ledo. Daugelyje šių vietų yra labai gilu.


2015-01-24 14:09

Ūkininkų turgavietės lankytojams – nemalonus siurprizas

7|10

Sostinės, Ukmergės gatvės ūkininkų ir smulkiųjų prekiautojų turgavietės lankytojai, šeštadienio rytą atėję apsipirkti, buvo nemaloniai nustebinti. Ant turgavietės vartų kabėjo spyna. „Žmonės prekiauja lauke, susidėję prekes ant pažliugusios žemės. Čia ir žuvis, ir kiti maisto produktai. Kodėl maisto ir veterinarijos pareigūnai to nemato?“, – piktinosi vilnietė.


2015-01-24 12:48

„Palikta kava“ Jonavoje – paliekančių daugiau, nei prašančių

29

Jonavoje startavusio projekto „Palikta kava“ sumanytojai ir savanoriai džiaugiasi – kavinėse paliktų kavos puodelių jau galima suskaičiuoti kelias dešimtis. Tiesa, kol kas mažiau – išdrįstančių jos paprašyti. VšĮ „Paneriečiai“, pradėję šią akciją Jonavoje, prie jos prisijungti pakvietė miesto kavines ir barus, kol kas keturios iš jų iniciatyvai pritarė.


2015-01-24 11:02

Ugniagesiai gelbėtojai parems Ukrainą

14

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) planuoja gabenti Ukrainai civilinės saugos ir humanitarinę pagalbą. Vyriausybei pateiktame nutarimo projekte nurodoma, kad siuntą sudarytų 50 elektrinių šildytuvų, po 100 sulankstomųjų lovų ir miegmaišių, du elektros generatoriai, po 10 ketaus kuro krosnelių ir palapinių.


2015-01-24 10:54

Sukilo prieš V. Vasiliausko pataisas dėl prekybos poveikiu

48

Teisingumo ministerija siūlo Vyriausybei nepritarti „tvarkiečio“ Valdo Vasiliausko pataisoms, kuriomis siūloma Baudžiamajame kodekse naikinti prekybos poveikiu sąvoką ir atleisti juridinius asmenis nuo atsakomybės už tarpininko kyšininkavimą. Anot ministerijos parengto Vyriausybės nutarimo projekto, šis projektas nesuderinamas su Lietuvos prisiimtais tarptautiniais įsipareigojimais.


Populiariausi per 24 val.