Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Braškių bet kur nesodinkite

Braškių bet kur nesodinkite

2009-08-28 17:50

Esu tik sodininkė mėgėja, niekada negalvojau apie sėjomainą. Tačiau iš sodo kaimynės sužinojau, jog ji savo lysvių bet kaip neplanuoja. Kadangi šiemet noriu pasisodinti daugiau braškių, gal parašytumėte, po ko jų geriau neauginti? – klausia Teresė Lukoševičienė iš Vievio.

1/1

Geriausias braškių priešsėlis yra trumpos vegetacijos augalai.

Braškių bet kur nesodinkite

1 / 1

Geriausias braškių priešsėlis yra trumpos vegetacijos augalai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-02-28 14:07

Ambasadoriumi Čekijoje numatoma skirti E.Raudonikį

1

Lietuvos ambasadoriumi Čekijoje turėtų tapti diplomatas Edvilas Raudonikis.


2015-02-28 13:35

Lapių klebonas šaukiasi pagalbos: „Gali sugriūti visa bažnyčia“

16|21| 

Lapių (Kauno r.) Šv.Jono Krikštytojo bažnyčia gali nesulaukti garbingo 400 metų jubiliejaus – tokios blogos mintys apniko šių maldos namų kleboną Robertą Skrinską. Griūtis jau prasidėjo – penktadienį nugarmėjo dalis šventorių juosiančios tvoros.


2015-02-28 13:28

Vilnietės ašaros: žento šeima slapta apipjaustė 3 metų anūkę

168|4

Santuokų su kitataučiais vilnietė Olga niekada nesmerkė. Tačiau ši nuostata susvyravo, kai žento etiopo šeima slapta apipjaustė mažametei anūkei lyties organus, nes to reikalauja tos šalies tradicijos. Olgos duktė Tatjana prieš aštuonerius metus išvyko uždarbiauti į Prancūziją. Marselyje ji valė viešbučius ir susipažino su Prancūzijos pilietybę turinčiu 27 metų Danieliu, kurio šeima kilusi iš Etiopijos. Tatjana už jo ištekėjo būdama 23-ejų, netrukus susilaukė dukters.


2015-02-28 12:23

Madride rusiškai prabilusi ministrė šokiravo

645|

Oficialusis Vilnius vis labiau pykstasi su Maskva, bet Lietuvos ministrė tarptautinėje konferencijoje prabyla rusiškai. Toks mūsų valdžios atstovės pasirinkimas nustebino kai kuriuos Madride vykusio renginio dalyvius. Šią savaitę Ispanijos sostinėje vyko Europos aplinkos ir sveikatos ministrų tarybos sesija, kurią rengia Pasaulio sveikatos organizacija. Į šią konferencija buvo pakviesta ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.


2015-02-28 09:32

Rusija išsiuntė Lietuvai notą dėl ginklų

455|

Rusijos užsienio reikalų ministerija (URM) Lietuvai išsiuntė notą dėl ginklų tiekimo Ukrainai, pranešė šios šalies ambasada Vilniuje.


2015-02-28 09:31

Karo prievolė Lietuvoje: vyrai priešą mušdavo neraginami

139|3|

Išaugus Rusijos grėsmei Lietuvoje nuo rudens ketinama grąžinti šauktinių kvietimą. Tai antradienį paskelbė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Valstybės gynimo taryba siūlo, kad kasmet į devynių mėnesių trukmės mokymus būtų kviečiama apie 3,5 tūkst. jaunuolių.


2015-02-28 07:51

Vakar ėmė kyšius, šiandien renka skundus apie kyšininkus

58|5

Po „Lietuvos ryto“ žurnalistų tyrimo apie tai, kaip užsienio nusikaltėliams išduodami leidimai gyventi mūsų šalyje, valdžia sukruto. Prezidentė pagrūmojo, ministras teisinosi. Tačiau Migracijos departamente viskas ir toliau – po senovei. Paviešinti faktai – tik ledkalnio viršūnė.


2015-02-27 19:24

Praneša, kaip atrinks šauktinius ir kokios bus lengvatos

411| 

Jeigu Lietuvoje bus vėl įtvirtinta privalomoji karo tarnyba, šaukimas vyktų tik nesurinkus pakankamo savanorių skaičiaus, penktadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM). Šauktinių atrankos procedūra bus organizuojama, kai visuomenė bus informuota apie kariuomenės vado patvirtintą šaukimo planą. Šauktiniai bus atrenkami atsitiktine tvarka pasitelkiant jau veikiantį elektroninį Lietuvos karo prievolininkų registrą.


2015-02-27 18:39

Šalčininkų rajone nuimtos lenkiškos gatvių pavadinimų lentelės

19| 

Šalčininkų rajone nukabintos visos gatvių pavadinimų lentelės lenkų kalba, dalyje gatvių, kaip numatyta, ant namų toks ženklinimas liko, bet pastatyti stulpeliai su lietuviškais pavadinimais, pranešė Vyriausybės atstovo Vilniaus apskrityje tarnyba.


2015-02-27 18:06

Lietuvos kariai baigė dar vieną misiją Afganistane

6

Vyriausybės sprendimu nuo kovo 1 dienos iš Afganistano atšaukus dešimt metų veiklą vykdžiusią Lietuvos specialiąją misiją vasario 26 d. misiją baigė ir į Lietuvą grįžo šios misijos vadovą saugojusi Lietuvos karių grupė. Dešimt metų Afganistane veikusi Lietuvos kariuomenės Specialiosios misijos vadovo apsaugos grupė buvo dislokuota Afganistano sostinėje Kabule.


Populiariausi per 24 val.