Mirė buvęs Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas J.Jurgelevičius

Mirė buvęs Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas J.Jurgelevičius


2009-11-23 12:22

Eidamas 63-iuosius metus Anapilin išėjo buvęs žinomas Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas Juzefas Jurgelevičius.

1/1

J.Jurgelevičius laikomas vienu techniškiausių Vilniaus "Žalgirio" žaidėjų. R.Jurgaitis

Mirė buvęs Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas J.Jurgelevičius

1 / 1

J.Jurgelevičius laikomas vienu techniškiausių Vilniaus "Žalgirio" žaidėjų. R.Jurgaitis

(1 nuotraukos) R.Jurgaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-07-04 13:01

Ugnius Kiguolis ilgisi buvusios žmonos: „Tai geriausias žmogus“

65

Verslininkas Ugnius Kiguolis ankstų šeštadienio rytą prabudo su gražiais prisiminimais. Socialiniame tinkle „Facebook“ vyras pasidalijo buvusios žmonos Jurgitos Kiguolės nuotrauka.


2015-07-04 12:10

Kauno naktinis klubas: šokiai iki paryčių, pažintys ir bučiniai

1|46

Žvilgančios akys, seksualūs kūnai ir į euforiją pakelianti muzika. Penktadienio naktį į šeštadienį Kauno naktiniame klube „Taboo“ iki paryčių šėlo daugiau nei 400 klubinėtojų. Ir lietuviai, ir užsieniečiai viename populiariausių Lietuvos klubų tą naktį paskendo nuostabių emocijų jūroje, energija liejosi per kraštus, o klubinėtojai jautėsi tarsi tarp žemės ir dangaus.


2015-07-04 12:05

Šokėja Eglija Vaitkevičė apsitempė seksualiu monokiniu

111|4

Garsiausia Lietuvos burleskos šokėja Eglija Vaitkevičė seniai žinoma kaip seksualių apdarų mėgėja. Provokuojančių nuotraukų ji nešykšti ir savo gerbėjams.


2015-07-04 12:05

Radistai į Palangą atvyko „tolerantiškuoju autobusiuku“

36

Penktadienio vakarą Palangos paplūdimyje ošia jaunimas. Čia radijo stotis „Zip Fm“ ir klubas „Exit“ šventė dešimtąjį gimtadienį. Į jį „Zip Fm“ sielos, radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius atvyko ne vieni. Tačiau ir ne su antrosiomis pusėmis. Kartu su jais į pajūrį tuo pačiu automobiliu atvyko ir transvestitė Agness Landau bei humoristas Mantas Katleris. Rolandas nepraleido progos tokios margos kompanijos įamžinti ir nuotrauka pasidalinti socialiniame tinkle. O atvykę į Palangą radistai juokavo: „Palangą važiavome tolerantiškuoju autobusiuku“.


2015-07-04 12:05

Palanga siaučia: paplūdimyje surengtas karštas radistų vakarėlis

120|75| 

Penktadienio vakarą į Palangos paplūdimį plaukė minios jaunų žmonių. Radijo stotis „Zip Fm“ šventė dešimtąjį gimtadienį. Čia netrūko veiksmo jau dieną: paplūdimyje poilsiavo šeimos su vaikais, o tie, kurie smėlyje vartėsi netoli Gelbėtojų stoties, turėjo ir nemokamą pramogą – visą dieną klausėsi repeticijų. Garsiai, linksmai, vasariškai – taip Palangoje gimtadienį pažadėjo švęsti „Zip Fm“. Ir tai tiesa – paskutinėmis valandomis prieš vakarėlį paplūdimyje, vaikinai ir merginos karštligiškai vaikščiojo gatvėmis ir klausė ar kas nors turi bilietų.


2015-07-04 10:41

G. Gurevičiūtė padarė interviu su mįslingai mirusiu J. Vromanu

73|8

Pirmadienį pasaulį apskriejusi liūdna žinia, kad mirė buvęs NBA krepšininkas Jacksonas Vromanas, ypač nuliūdino Gintarę Gurevičiūtę. Pastarąsias tris savaites Los Andžele praleidusi Gintarė apie liūdną žinią sužinojo viena pirmųjų, mat dar šio šeštadienio vakarą, kelionėje susipažinę ir gerais bičiuliais tapę Gintarė ir Jackonas kartu su draugais linksminosi privačiame Nicki Minaj vakarėlyje.


2015-07-04 10:40

Filmo „Pakalikai“ išskirtinėje premjeroje – garsenybės

7|12

Penktadienį savo atsinaujinimą minintis kino centras „Cinamon“ surengė išskirtinį vakarą žymiems visuomenės veikėjams, aktoriams, atlikėjams, partneriams ir lankytojams.


2015-07-03 12:29

Sezzy atsiprašė suklaidinęs draugus dėl trečiojo vaiko

16|4

Žinomas atlikėjas Sezeras Saylikas (Sezzy) savo gerbėjams užminė mįslę apie trečiąjį vaiką. Savo socialinio tinklo paskyroje jis pasidalino kūdikio echoskopijos nuotrauka.


2015-07-03 10:57

Personalinės parodos atidarymas pritraukė būrį garsių svečių

20|34

„Kai vaiko ranka pirmą kartą liečia molį, kas įkvepia kurti? Nutapiau savo vaikystės molio darbelį, kuris iki šiol puošia mamos knygų lentyną. Gal tai nebuvo pats pirmas prisilietimas prie kūrybos, tačiau vienintelis išsaugotas ir todėl tai yra mano kelio į meną pradžios simbolis“, – tokiais žodžiais saulėtą ketvirtadienio vakarą personalinės parodos „Pradžia“ vakarą pradėjo tapytoja Eurika Urbanavičiūtė.


2015-07-02 23:18

Naują karuselę išbandė ir Elena Puidokaitė-Atlanta su dukrele

17|31

Saulėtą ketvirtadienio vakarą Lietuvos pramogų pasaulio atstovai kartu su vaikais leido itin linksmai – dūko lauko karuselėje primenančią tikrą pasaką. Čia juoko ir puikios nuotaikos netrūko: tėvai džiaugėsi vaikų šėlionėmis ir patys bent mintimis sugrįžo į vaikystę.


Populiariausi per 24 val.