Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Motiną žavi erotinės „Olialia“ mergaitės O.Pikul nuotraukos

Motiną žavi erotinės „Olialia“ mergaitės O.Pikul nuotraukos

2009-11-28 05:05

Ką reiškia būti vienos skandalingiausių Lietuvos moterų, sekso simboliu vadinamos Oskanos Pikul motina? 46 metų Laima Pikul didžiuojasi savo dukterimi. „Niekuomet dėl Oskanos nesu raudusi iš gėdos. Atvirkščiai - vaikštau galvą iškėlusi, kad mano duktė tokia šauni“, - šypsodamasi žodžius bėrė Laima. Vis dėlto ji kartais nesupranta, kodėl duktė viešina net ir intymiausias savo gyvenimo detales.

1/3

O.Pikul išgarsėjo, pradėjusi pozuoti erotinėms nuotraukoms. Kalbama, kad ji šoko ir striptizo klube. „Vakaro žinių kalendorius 2007”. R.Adžgausko nuotr.

Motiną žavi erotinės „Olialia“ mergaitės O.Pikul nuotraukos

1 / 3

O.Pikul išgarsėjo, pradėjusi pozuoti erotinėms nuotraukoms. Kalbama, kad ji šoko ir striptizo klube. „Vakaro žinių kalendorius 2007”. R.Adžgausko nuotr.

Nors 46 metų L.Pikul pati yra labai drąsi, kartais nesupranta, kodėl jos duktė – sekso simboliu dažnai vadinama Oksana viešina net ir intymiausias savo gyvenimo detales. M.Kulbio nuotr.

L.Pikul matė, kad jos dukrelei nuo pat mažų dienų kaip oro reikia dėmesio.

(3 nuotraukos) „Vakaro žinių kalendorius 2007”. R.Adžgausko nuotr., M.Kulbio nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-09-19 06:40

Po gimdymo 17 kg numetusi australė sukėlė audrą „Facebook“

6

Australė Sally Brouwer socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą audrą, paskelbusi savo nuotraukas prieš ir po gimdymo. Trynukus pagimdžiusi moteris tvirtina, kad nėštumas ir gimdymas – ne kliūtis turėti gražią figūrą ir tvirtus raumenis.


2014-09-17 10:45

Neįgalaus sūnaus meilės guolį drasko motina

81|3

Į keistą santykių trikampį įsivėlė dvi pasvaliečių šeimos. Pas motiną gyvenantis vienišas vienkojis vyras susigundė ištekėjusia kaimyne, šioji blaškosi tarp savo namų ir kaimyno patalų, o jo motina dėl to turi net iš namų bėgti. Pasvalio rajono Kalno kaimo gyventoja 66 metų Elena Vytienė nusprendė užkirsti kelią daugpatystei. Moteriai liūdniausia, kad į šią meilės istoriją įsivėlė jos pusamžis sūnus.


2014-09-16 17:35

Kaip motinos reaguoja, kai jų dukros staiga tampa gražuolėmis?

14|8

Britė Shona Sibary (43 m.), žvelgdama į paaugles dukteris, jaučiasi dviprasmiškai. Motiną užplūsta ne tik pasididžiavimas, bet ir kartėlis. 15-metė Flo ir 13-metė Annie – dailios, tarp bendraamžių populiarios mergaitės. Visai kitokios, nei ji pati buvo jų amžiaus.


2014-09-15 12:50

Kūdikių netekusių tėvų skausmą palengvina šaldantys lopšiai

10

Kai pernai gegužę Shelley Lamond Adelaidės ligoninėje prarado dukrelę, kuri gimė negyva, ji nebuvo pasiruošusi taip lengvai jos paleisti. Moteris su kūdikiu atsisveikino, kai jis gulėjo lyg vaikiškoje lovytėje šalia motinos – pintas „lopšys“, pripildytas šaldančios medicininės įrangos, suteikiančios galimybę tėvams dar šiek tiek pabūti su vaikeliu, rašo dailymail.co.uk.


2014-09-15 09:38

Po skyrybų dizainerė E. Tatarinova savo namus kuria Florencijoje

39|3

Kodėl pasiturinčios brandžios moterys veržiasi iš santuokos pančių? Tokių garsenybių gretas papildė sėkmingai karjerą Lietuvoje ir užsienyje daranti vilnietė dizainerė Ela Tatarinova (55 m.), kurios santuoką su buvusiu bankininku Jefimu Borodulinu neseniai nutraukė teismas. Po skyrybų E.Tatarinova drąsiai pravėrė duris į naują gyvenimą ne Lietuvoje. Rašo "Lietuvos ryto" žurnalas "Gyvenimo būdas".


2014-09-14 10:44

Lėle vadinamai D. Martinėlei puoselėti figūrą padeda draugas

77|3

Ji pasitiki savimi, moka pasirūpinti išvaizda ir yra truputį koketiška. Gatvėje vyrai į ją atsisuka pasigrožėti, o dauguma moterų pavydžiai nužvelgia. Taip apie tarptautinių ryšių ekspertę Dianą Martinėlę (38 m.) sakė jos širdies draugas Rimas Petraitis. Asmeniniu sporto treneriu dirbantis vyras, padėjęs ne vienai damai dailinti kūno formas, džiaugiasi sutikęs grožį spinduliuojančią moterį. Šios kaunietės neįmanoma nepastebėti ir ji pati tai žino: „Atrodau lyg lėlė ir laisvamanė, todėl manęs daug kas nemėgsta, bet man nerūpi kitų nuomonė.“ Apie tai rašo "Lietuvos ryto" žurnalas "Gyvenimo būdas".


2014-09-13 12:35

Pažinčių internete dažnai ieško po Liūto ženklu gimę vedę vyrai

6

Kokio charakterio ar net po kokiu Zodiako ženklu gimę žmonės mezga pažintis internete? Atsakysite greičiausiai taip: "Lovelasai, neturintys nė kruopelytės drovumo". Bet tai - netiesa. Pasirodo, po Liūto ženklu (astrologija šio ženklo atstovus apibūdina kaip ramius, išlaikytus) gimę vyrai, neretai net ir vedę, pažinčių svetainėse dažniausiai ieško meilės.


2014-09-13 11:01

Kaip reaguoja D. Martinėlės draugas, kai ji koketuoja su kitais?

127|2

Ji pasitiki savimi, moka pasirūpinti išvaizda ir yra truputį koketiška. Gatvėje vyrai į ją atsisuka pasigrožėti, o dauguma moterų pavydžiai nužvelgia. Taip apie tarptautinių ryšių ekspertę Dianą Martinėlę (38 m.) sakė jos širdies draugas Rimas Petraitis. Asmeniniu sporto treneriu dirbantis vyras, padėjęs ne vienai damai dailinti kūno formas, džiaugiasi sutikęs grožį spinduliuojančią moterį. Šios kaunietės neįmanoma nepastebėti ir ji pati tai žino: „Atrodau lyg lėlė ir laisvamanė, todėl manęs daug kas nemėgsta, bet man nerūpi kitų nuomonė.“


2014-09-11 16:22

Bevaikės moters šauksmas: išnuomok gimdą – išnešiok mano vaiką

29|2

Prieš gimstant dvyniams netoli Paryžiaus gyvenanti Sylvie Mennesson jautėsi siaubingai: kartais ją pykindavo, kartais apimdavo stiprūs pilvo skausmai. Nors jos vaikus savo įsčiose nešiojo pakaitinė motina, Sylvie jautėsi kaip bet kuri kita nėščioji – ji net priaugo aštuonis kilogramus.


2014-09-11 13:08

Kodėl beglobio vaiko neklausiama, kokių įtėvių jis nori?

3

Beveik pusė Vaiko teisių apsaugos skyrių (VTAS) savivaldybėse nedalyvauja išklausant vaiko nuomonę dėl įvaikinimo, įvaikinimo galimybės vertinamos neobjektyviai, todėl procesas nevyksta sklandžiai. Tokią išvadą padarė Valstybės kontrolė.


Populiariausi per 24 val.