Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Sulaukęs 82 metų mirė kompozitorius V.Klova (papildyta)

Sulaukęs 82 metų mirė kompozitorius V.Klova (papildyta)

2009-12-10 14:50

Eidamas 83 metus po sunkios ligos ketvirtadienio rytą mirė garsus Lietuvos kompozitorius ir pedagogas, populiariausios lietuviškos operos „Pilėnai“ autorius Vytautas Klova.

1/1

Už nuopelnus Lietuvos kultūrai 1996 m. V.Klova buvo apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordinu. V.Koreškovas

Sulaukęs 82 metų mirė kompozitorius V.Klova (papildyta)

1 / 1

Už nuopelnus Lietuvos kultūrai 1996 m. V.Klova buvo apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordinu. V.Koreškovas

(1 nuotraukos) V.Koreškovas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-04-18 17:55

Iš Čikagos grįžę „Radistai“ varė iš proto Vilniaus merginas

83

NBA rungtynės, populiariausi klubai ir restoranai, naujos pažintys ir malonūs nuotykiai – taip pastarąsias savaites Čikagoje leido „Radistai“. Vos išlipę iš lėktuvo Jonas Nainys-Jovani ir Rolandas Mackevičius džiaugėsi, kad į Lietuvą parsivežė ne vieną lagaminą įspūdžių ir idėjų naujiems renginiams. Daugybę jų bus galima išvysti kasmetiniame „Radistai Village“ festivalyje, o mini repeticija buvo surengta penktadienį sausakimšame klube „Exit“. „Mūsų pamėgti klubai Lietuvoje nenusileidžia geriausiems Čikagos klubams. Ir tai „veža“ groti toliau ir labiau“, – šviežiausiais įspūdžiais dalinosi Jovani.


2015-04-18 17:44

Sostinėje – stilingiausių klubinėtojų paradas

68

Su kiekviena kalendorine pavasario diena vis karščiau darosi ir sostinės klubuose. Ir ne tik moterys žydi ryškiausiomis spalvomis. Bene stilingiausi sostinės vyrai penktadienio naktį rinkosi karščiausių gražuolių traukos centre – bare „Pantera“. Šį kartą moterys liko be žado.


2015-04-18 17:32

Ištekėjo antrojo vaikelio besilaukianti Giedrė Rusytė

25|2

Šiuo metu antrojo vaikelio besilaukianti modelių agentūros „G-Model Scout“ bendraturtė Giedrė Rusytė (30 m.) ir jos sužadėtinis prancūzų verslininkas Jeanas Yves’as Haouzi penktadienio popietę sumainė aukso žiedus.


2015-04-18 17:26

Susituokė manekenė J. Čėsnaitė ir muzikantas J. Jarutis

38|50

Šeštadienį, balandžio 18-ąją, prie altoriaus žengė modelis, psichologijos bakalauro mokslus baigusi Justina Čėsnaitė ir grupės „Freaks on Floor“ lyderis Justinas Jarutis. Bendraamžių pora vienas kitam tvirtą „Taip“ ištarė sostinės Kryžiaus bažnyčioje. Muzikantas mylimajai, kuri po ceremonijos pasirinko Jarutės pavardę, pasipiršo prieš kiek daugiau nei metus.


2015-04-18 17:25

V.Šapranausko mirties metinės: įsimintiniausios žvaigždės frazės

75|30|

Žiūrovų mylimas ir kolegų gerbiamas – toks buvo šviesaus atminimo aktorius Vytautas Šapranauskas, savąją gyvenimo kelionę nutraukęs lygiai prieš dvejus metus. Aktorius nusižudė likus vienai dienai iki gimtadienio. Šiemet balandžio 19-ąją jam būtų sukakę 57-eri. Minėdami antrąsias aktoriaus mirties metines siūlome prisiminti linksmiausias jo frazes apie moteris, darbą ir savo išskirtinį būdą bei rimtus ir kone pranašiškus pamąstymus gyvenimiškais klausimais.


2015-04-18 13:43

Gražiausios Šiaulių merginos klube šėlo iki paryčių

10|33

Antrasis karštas „Mojo Lounge“ savaitgalis Šiauliuose prasidėjo vakarėliu „A vision of ecstasy“ su įspūdingo balso savininke Kathrin Kulik. Kathrin Kulik – tai tikro talento, žavesio ir profesionalumo derinys. Jauna talentinga bei grožio apdovanota atlikėja kuria bei aranžuoja dainas, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose ir yra jau ne kartą tapusi daugybės muzikinių konkursų finaliste. Įspūdingas gyvas vokalas, užkrečianti energija ir nepakartojamas žavesys nepaliko nė vieno abejingo.


2015-04-18 13:38

Kauno klubinėtojus užvedė Egidijaus Sipavičiaus energija

1|44

Penktadienio naktį Kauno naktinio klubo „Mojo Lounge“ scenoje pasirodė legendinis atlikėjas Egidijus Sipavičius. Seniai klube taip niekas nedainavo vienu balsu, kaip tą vakarą visi susirinkę klubinėtojai. Egidijus Sipavičius atliko užkrečiantį energija koncertą.


2015-04-18 13:21

A. Valinskas: „Man gėda, kad ant Šapranausko kapo nėra paminklo“

456|5| 

Dveji metai po netekties, tačiau kol kas ant kapo – tik medinis kryžius su šviesaus atminimo aktoriaus Vytauto Šapranausko gimimo ir mirties datomis.


2015-04-18 13:20

Lietuvis Tuen Simonas Pham – seksualiausių strazdanių gretose

68|31

Lietuvių modelis Tuen Simonas Pham pakliuvo į karščiausių pasaulio strazdanių trisdešimtuką, kurį paskelbė populiarus amerikiečių naujienų portalas elitedaily.com. „Garbė būti šiame sąraše“, – į įvertinimą kukliai sureagavo Simonas.


2015-04-18 10:01

Vilniaus klubinėtojų aistras kaitino gundančios šokėjos

5|47

Penktadienio naktį sostinės Vokiečių gatvėje nusidriekė eilė žmonių. Minia linksmai nusiteikusių klubinėtojų rinkosi į naktinį klubą „Grand Club Lietuva“. Sausakimšoje šokių aikštelėje netrūko aistrų. Ne vieną valandą prie veidrodžių praleidusios Vilniaus merginos nepaliko abejingo nė vieno vakarėlio dalyvio. Kraują kaitino gundančių šokėjų pasirodymai, skambant populiariausiai muzikai iš dangaus krito konfeti lietus. Pasak renginio organizatorių, tokių eilių neteko matyti jau kelerius metus


Populiariausi per 24 val.