Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

2009-12-31 05:01

Taupymo vajus gerokai praretino žinomos būrėjos klientų gretas, o tie, kurie tebevarsto jos duris, visai nesirūpina piniginiais reikalais ar verslo ateitimi, bet blaškosi politikos užkulisiuose, alpsta meilės ir neištikimybės fronte.

1/1

L.Dūdienė įsitikinusi, kad Lietuvoje ne duonos, o vyrų trūksta. S.Bagdonavičius

Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

1 / 1

L.Dūdienė įsitikinusi, kad Lietuvoje ne duonos, o vyrų trūksta. S.Bagdonavičius

(1 nuotraukos) S.Bagdonavičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-20 12:23

Tamsos ir gatvių be troleibusų Vilniui pavyko išvengti

3

Šią savaitę anksčiau planuotų viešojo transporto darbuotojų ir apšvietėjų streiko atvejų pavyko išvengti. Sostinės gatvės neužtemo, troleibusai ir autobusai važinėja. Bet ar ilgai? Praėjusią savaitę į darbą neatėjo 25 savivaldybės įmonės Vilniaus gatvių apšvietimo tinklai“ darbuotojų, protestuodami dėl du mėnesius vėluojančių atlyginimų. Gatvių apšvietimo įmonės profsąjunga nuo šio pirmadienio žadėjo protesto mastą išplėsti. Dalis troleibusų ir miesto autobusų vairuotojų taip pat žadėjo šį pirmadienį neišvažiuoti į gatves.


2014-10-20 11:47

Ar dėl Ebolos lietuviai atsisakys skrydžių į Madridą?

5|3|

Daugelyje pasaulio oro uostų jau galima išvysti informacinius stendus, įspėjančius apie mirtino Ebolos viruso pavojų. Kai kurie oro uostai jau ėmėsi net organizuoti itin griežtas patikras keleiviams, atskrendantiems iš Afrikos šalių.


2014-10-20 09:38

Ministerija nenori leisti daugiau „ilgosios“ gimnazijos variantų

3

Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) siūlo Vyriausybei nepritarti parlamentarų inicijuotoms pataisoms, kurios leistų daugiau vadinamosios ilgosios gimnazijos, kur moksleiviai gali mokytis nuo pirmos iki dvyliktos klasės, variantų.


2014-10-20 07:45

Prieš Kauno valdininką – anoniminių skundų ataka

26|2

Pasipūtęs, ant pavaldinių šaukiantis, įžeidinėjantis, absurdiškas užduotis duodantis vadovas – taip Kauno miesto tarybai jau antrąkart atsiųstame skunde rašoma apie Viešosios tvarkos skyriaus viršininką Daną Bortkevičių. Skundas pasirašytas: „Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai“ - tačiau nėra nė vienos pavardės, parašo. Kalbinti šio skyriaus darbuotojai neigė rašę tokį skundą, blogo žodžio apie D.Bortkevičių negalėjo pasakyti ir kiti Kauno savivaldybės darbuotojui. D.Bortkevičius sakė, jog ir jam mįslė, kas ant jo griežia dantį.


2014-10-19 21:25

Visagino merės siaubas: „Areštinėje mane kankino lyg fašistai“

343|5|

„Šiaulių tardymo izoliatoriuje įkišo į kamerą, po kurią vėliau vaikščiojo ir prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tualetas – tai pilna išmatų duobė, kvapas baisus, nes kanalizacija sugedusi, - pasakojo įspūdžius iš areštinės ten 9 dienas praleidusi Visagino merė Dalia Štraupaitė. - Sienos nubyrėjusiu tinku, langai – be stiklų, tik su grotomis. Ant vieno lango dar laikėsi šukė. Kai prižiūrėtojas atidarė duris, ta šukė nuo skersvėjo krito ant manęs. Aš pasilenkiau ant rūbų krepšio, apsiverkiau – kad tik ko sau nepasidaryčiau, kad tik ištverčiau!"


2014-10-19 21:08

Norvegijos lietuvių kova dėl vaikų – lyg su vėjo malūnais

161|2| 

Vis daugiau Lietuvių Norvegijoje praranda savo vaikus. Mažiausiai 11 lietuvių šeimų šiuo metu čia išgyvena pragarą – kovoja žūtbūtinę kovą, kad atgautų savo atžalas. Juos, kilus įtarimui jų saugumui paėmė Norvegų vaikų teisių tarnyba, ir perdavė laikiniesiems globėjams.


2014-10-19 20:30

Nuspręsta: socialdemokratai siūlys naikinti lengvatą už šildymą

78

Po sekmadienio vakarą vykusio Lietuvos socialdemokratų partijos valdybos posėdžio – svarbios žinios lengvatos už šildymą gavėjams, mat posėdyje nuspręsta, jog bus siūloma atsisakyti šios socialinės lengvatos. Naujienų portalui lrytas.lt susisiekus su finansų ministru Rimantu Šadžiumi, šis plačiau apie pritarimą lengvatos naikinimui kalbėti nenorėjo: „Tikrai negaliu pakomentuoti, partijos renginius tegul komentuoja.“


2014-10-19 20:30

Šiauliuose naikinami miestą užplūdę žalieji žmogeliukai

122|37| 

Sekmadienio popietę Šiaulių gimnazijų stadionuose užvirė nuožmūs mūšiai – kariai skubėjo naikinti čia verbavimo punktus įsikūrusių teroristų. Žaliųjų žmogeliukų aptikimo ir sunaikinimo operacijos bei po miestą judančios motorizuotos priešų kolonos stabdymas tapo skambiausiu tris dienas Šiauliuose trukusių Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės pratybų „Saulės kirtis 2014“ akordu. Apie gimnazijos stadionuose ir miesto gatvėse vyksiančias ir karines pratybas šiauliečiams buvo iš anksto pranešta per žiniasklaidą, todėl norinčiųjų išvysti įspūdingą reginį netrūko. Gal kiek mažiau žiūrovų nei tikėtasi susirinko dėl sekmadienį Šiaulius merkusio lietaus.


2014-10-19 19:22

Šūvio į R.Šalaševičiūtę policija nesiejo su pedofilijos istorija

109|

Po to, kai Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė „Lietuvos ryto“ televizijai papasakojo apie kėsinimąsi į jos gyvybę daugiau nei prieš trejus metus, prokurorams teks vėl peržiūrėti ir galbūt net atnaujinti su įvykiu susijusį ikiteisminį tyrimą. „Kiek žinau, generalinė prokuratūra tikrina ar inicijuoja patikrinimą šios bylos ir nutraukimo teisėtumo pagrindų“, – „Lietuvos ryto“ televizijai teigė generalinio policijos komisaro pavaduotojas Renatas Požėla. Į buvusią vaiko teisių apsaugos kontrolierės namą 2011-ųjų liepą šauta jai sėdint savo namo terasoje.


2014-10-19 19:20

Moterį už benamių šunų globą 9 dienas kankino kaip kalę

336|5|

Užklupo ankstų rytą, uždėjo antrankius, įgrūdo į dvokiančią kamerą, suėmė mėnesiui, o po devynių dienų staiga paleido. Kodėl? „Lietuvos ryto“ žurnalistė eina STT agentų Visagino merei Daliai Štraupaitei pateiktų kaltinimų keliu. Vykdama pas Visagino merę 55 metų D.Štraupaitę nutariau pasinaudoti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) metodais ir pranešti jai apie save tik įvažiavusi į rudeniškai auksinį Visaginą.


Populiariausi per 24 val.