Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

2009-12-31 05:01

Taupymo vajus gerokai praretino žinomos būrėjos klientų gretas, o tie, kurie tebevarsto jos duris, visai nesirūpina piniginiais reikalais ar verslo ateitimi, bet blaškosi politikos užkulisiuose, alpsta meilės ir neištikimybės fronte.

1/1

L.Dūdienė įsitikinusi, kad Lietuvoje ne duonos, o vyrų trūksta. S.Bagdonavičius

Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

1 / 1

L.Dūdienė įsitikinusi, kad Lietuvoje ne duonos, o vyrų trūksta. S.Bagdonavičius

(1 nuotraukos) S.Bagdonavičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-27 18:02

Lietuvos pasieniečiai neįleido rusų baikerių

128|

Iš Baltarusijos į Lietuvą pirmadienį po pietų bandė patekti trys motociklininkai. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai atkreipė dėmesį į rusiškus transporto priemonių numerius ir motociklininkus patikrino itin atidžiai. Lietuvos pasieniečių kolegos Lenkijoje pirmadienį neįleido į šalį 10 rusų baikerių nacionalistų, savaitgalį pradėjusių žygį Raudonosios armijos pergalės prieš nacių Vokietiją 70-mečiui paminėti.


2015-04-27 18:02

Juodoji skylė teismo kasoje: kas pradangino 246 tūkst. eurų?

51|3

Mokslininkai daug metų bando įminti viską praryjančių juodųjų kosmoso skylių paslaptį. Panašius galvosūkius tenka spręsti ir Vilniaus apygardos teismui. Gali būti, kad šios įstaigos buhalterijoje atsivėrė viena tokia skylė. Iš teismo depozitinės sąskaitos ji išsiurbė daugiau nei 200 tūkst eurų. Šiuo metu teismas baudžiamojoje byloje dėl galimo didelės vertės turto pasisavinimo yra pateikęs 851 tūkst. litų (246 tūkst. eurų) ieškinį. Kas padėjo ištirpti pinigams iš teismo kasos?


2015-04-27 17:41

Vilniuje daugės privačių vaikų darželių?

36|34|

Naujoji Vilniaus valdžia kibo gliaudyti darželių problemą. Jie pranešė, kad keisis darželių eilių sudarymo principas ir bus siūlomas „darželio krepšelis“. Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasišovė vietos valstybiniame darželyje negavusiems vilniečiams skirti 100 eurų kompensaciją, kuri padėtų tėvams leisti mažylį į privatų darželį. Lankydamasis Vilniaus „Žilvinėlio“ lopšelyje-darželyje ir pabendravęs su vaikais Vilniaus miesto vairą parėmęs meras sakė, kad jų tikslas – geresnė darželių kokybė ir įvairovė. Jis akcentavo, kad labai aiškios įsisenėjusios problemos. Viena – elementarus darželio vietų trūkumas. Kita – nelogiška registracijos tvarka.


2015-04-27 17:08

Į Šiaulius atvyko Norvegijos naikintuvai

3

Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose pirmadienį nusileido du Norvegijos naikintuvai F-16 „Fighting Falcon“, vykdysiantys NATO oro policijos misiją.


2015-04-27 16:09

Prezidentė nesmerkia D. Pavalkio, o baksnoja į A. Pabedinskienę

29|

Socialinių reikalų ir darbo ministerijoje šiandien yra daugiau problemų nei Švietimo ir mokslo ministerijoje (ŠMM). Taip Darbo partijos sprendimą atšaukti Dainių Pavalkį iš švietimo ministro pareigų pakomentavo Dalia Grybauskaitė.


2015-04-27 15:49

Vilniaus meras R.Šimašius perprato šiukšlių problemą

18|10

Savaitgalį sakurų parką užgriuvę šiukšlių kalnai sulaukė ir naujojo Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus susirūpinimo. Pirmadienį jis surengė neplanuotą susitikimą, įpareigojo Ūkio departamentą sutvarkyti šiukšlių kalnus ir parengti tvarką, kuri padėtų staigiai reaguoti į gyventojų srautus.


2015-04-27 15:38

Lietuva ir Kinija pripažins viena kitos diplomus

2

Lietuvoje suteiktos kvalifikacijos, susijusios su aukštuoju mokslu, bus pripažįstamos Kinijoje, ir atvirkščiai. Tai numato pirmadienį Lietuvos švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio ir Kinijos švietimo ministrės Li Weihong pasirašytas susitarimas, pranešė Švietimo ir mokslo ministerija.


2015-04-27 15:03

Gabrieliaus Landsbergio ambicijos – ir premjero postas

274|12|

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos laukia stiprūs permainų vėjai. Tai žada partijos pirmininku artimiausiems dvejiems metams išrinktas europarlamentaras Gabrielius Landsbergis.


2015-04-27 14:48

D.Grybauskaitė išdėstė, kodėl neverta važiuoti į paradą Maskvoje

661|2| 

Lietuva turbūt taps vienintele Europos Sąjungos (ES) šalimi, kuri visiškai boikotuos Antrojo pasaulinio karo pabaigos minėjimą Maskvoje gegužės 9 dieną, BNS pranešė diplomatai. „Lietuvos atstovai gegužės 9 dieną kariniame parade Maskvos Raudonojoje aikštėje nedalyvaus“, – BNS informavo Lietuvos užsienio reikalų ministerijos (URM) Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas.


2015-04-27 14:15

Prezidentė susirinkusius merus ragino mažinti skolų kuprą

21|50

Regionų problemas ir pagrindinius naujų merų darbus prezidentė Dalia Grybauskaitė aptarė su naujos kadencijos savivaldybių vadovais. Šiemet pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykusiuose tiesioginiuose merų rinkimuose išrinkti 24 nauji ir perrinkti 33 buvę savivaldybių vadovai.


Populiariausi per 24 val.