Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

2009-12-31 05:01

Taupymo vajus gerokai praretino žinomos būrėjos klientų gretas, o tie, kurie tebevarsto jos duris, visai nesirūpina piniginiais reikalais ar verslo ateitimi, bet blaškosi politikos užkulisiuose, alpsta meilės ir neištikimybės fronte.

1/1

L.Dūdienė įsitikinusi, kad Lietuvoje ne duonos, o vyrų trūksta. S.Bagdonavičius

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-22 17:01

Lietuvos humanitarinė parama pasiekė Ukrainos karius

Penkios tonos Lietuvos ir Latvijos humanitarinės pagalbos pasiekė Šiaurės Ukrainos Žitomiro regione tarnaujančius karius, kurie vykdo Antiteroristinę operaciją, pranešė Ukrainos gynybos ministerija.


2014-09-22 16:58

„Darbiečiai“ įvardijo kandidatus į viceministrus

5

Darbo partijos prezidiumas pirmadienį patvirtino atstovus užimti partijai priklausančioms viceministrų pozicijoms. Kaip žurnalistams pirmadienį Seime sakė Darbo partijos vadovė, parlamento pirmininkė Loreta Graužinienė, žemės ūkio viceministro pareigas eis iki šiol ministrės Virginijos Baltraitienės patarėju dirbęs Vilius Martusevičius.


2014-09-22 16:58

Pasirodžius rusams į orą vėl buvo keliami NATO naikintuvai

110|11

Savaitgalį greta Baltijos valstybių buvo stebimas Rusijos karinės aviacijos suaktyvėjimas. Sekmadienį rusų karo lėktuvai net tris kartus buvo pastebėta greta Latvijos krantų. Dėl to į orą vėl buvo keliami NATO oro policijos misiją atliekantys naikintuvai.


2014-09-22 16:57

Kauno valdžia ignoravo Holokausto aukų pagerbimą

2|14

Kauno valdžia pirmadienį pademonstavo, kad Holokausto aukų atminimas jai visiškai nerūpi. IX forto memorialiniame muziejuje vykusiame Kauno ir Šiaulių getų sunaikinimo minėjime nesiteikė pasirodyti ne tik pirmieji Kauno asmenys, neatvyko nė vienas Kauno savivaldybės tarybos narys.


2014-09-22 16:41

Prezidentė paskyrė energetikos ministrą

113|2

Roko Masiulio darbas bendrovės „Klaipėdos nafta“ vadovo poste padarė stiprų įspūdį prezidentei Daliai Grybauskaitei. Puikiai ekonomiką, finansus ir vadybą išmanantį R.Masiulį premjeras Algirdas Butkevičius ir prezidentė įvertino už sėkmingą Suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimą. 45 metų verslo specialistas užims energetikos ministro postą. Pasak premjero, R.Masiulis yra kompetentingas ir gerai išmano tarptautinę energetikos sistemą bei Lietuvoje įgyvendinamus energetikos projektus.


2014-09-22 16:08

Į ministro postą - be įprasto filtro

19

Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį džiaugėsi Darbo partijos pasirinkimu - Roku Masiuliu - nors ir neslėpė, kad jis daugeliui turėjo būti netikėtas. „Prasidėjo staigmenų metas Vyriausybėje. Ir sveikatos apsaugos ministrė irgi buvo netikėtai paskirta“, – pirmadienį komentuodamas sprendimą dėl naujojo energetikos ministro kalbėjo Vyriausybės vadovas. Socialdemokratų lyderis tvirtino, kad tai buvo Darbo partijos pasirinkimas. Anot A.Butkevičiaus, su ja buvo susitarta, kad ji siūlys kompetetingą žmogų. „Tikrai negalima skirti žmogaus, kuris nėra įsigilinęs į energetinę sistemą Lietuvoje arba į vykdomus nacionalinio lygio ir tarptautinius projektus“, – vardijo premjeras.


2014-09-22 16:02

G. Nausėda: „Energetikos ministras įrodė, kad turi stuburą“

6

Didžiausio SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda palankiai vertina naująjį energetikos ministrą Roką Masiulį. Pasak ekonomisto, tai kompetetingas specialistas, parodęs, kad turi stuburą ir gali apginti savo projektus.


2014-09-22 15:52

Pratybos išgąsdino pakaunės gyventojus

4

Pirmadienį po pietų Kauno rajono Mastaičių gyvenvietės gyventojus netikėtai išgąsdino sprogimai bei šaudymai. Prie Lietuvos policijos mokyklos susirinko dešimtys policijos automobilių, ugniagesiai, pareigūnai aptvėrė teritoriją ir ją stebi. Tačiau tai tik mokymai.


2014-09-22 15:49

Sostinės seniūnijos – veltėdžių užutėkis

58| 

Popierėlių nešiojimo kontoros. Taip iš savo įstaigos pasijuokė vienas pavardės prašęs neminėti seniūnas, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Sostinė“. Beveik jokių funkcijų neatliekančios seniūnijos turėjo būti panaikintos dar metų pradžioje. Bet birželį lyg perkūnas iš giedro dangaus trinktelėjo teismo sprendimas: seniūnijų pertvarka neteisėta! Tad 17 seniūnų ir beveik trys dešimtys visokių specialistų toliau krebžda kilnodami popierius iš vienos krūvos į kitą. Skųstis atlyginimu irgi būtų nuodėmė.


2014-09-22 15:38

Išalkusieji ES pinigų griebia ir smulkmę

11|2

Į duris galbūt beldžiasi naujas skandalas, susijęs su ES pinigų dalybomis. Apie 300 įmonių nukentėjo nuo „darbiečių“ įtakos sferoje esančios agentūros sprendimų skirti paramą moksliniams tyrimams atlikti. Verslininkams kilo įtarimų, kad išrinktųjų ratas sudarytas neskaidriai, siekiant sušelpti politines partijas artėjant savivaldos rinkimams. Praėjusią savaitę Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pasirašo sutartis su puspenkto šimto įmonių, kurios laimėjo 7 mln.Lt dydžio ES paramą pagal priemonę „Inočekiai.LT“.


Populiariausi per 24 val.