Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

2009-12-31 05:01

Taupymo vajus gerokai praretino žinomos būrėjos klientų gretas, o tie, kurie tebevarsto jos duris, visai nesirūpina piniginiais reikalais ar verslo ateitimi, bet blaškosi politikos užkulisiuose, alpsta meilės ir neištikimybės fronte.

1/1

L.Dūdienė įsitikinusi, kad Lietuvoje ne duonos, o vyrų trūksta. S.Bagdonavičius

Būrėja išmetė kortas: skubėkite taikytis

1 / 1

L.Dūdienė įsitikinusi, kad Lietuvoje ne duonos, o vyrų trūksta. S.Bagdonavičius

(1 nuotraukos) S.Bagdonavičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-05 19:42

Po ilgų gaudynių politikai atskleidė, kas lauktų Lietuvos

15|5| 

Po pirmojo rinkimų turo į laisvą Seimo nario vietą Žirmūnų apygardoje išrinkti du kandidatai užmigo ant laurų jų dar net nepasikloję. Susitikti ir gyvai pasikalbėti apie politines aktualijas su jais tapo neįmanoma. Galiausiai pavyko juos prakalbinti raštu ir telefonu.


2015-03-05 19:03

Norvego išpažintis: „Po barnio su žmona atėmė tris mūsų vaikus“

44|

Iš mamos atimtas dar krūtimi maitinamas septynių mėnesių kūdikis, šeimos persekiojimas ir priverstinės skyrybos – štai kas nutinka šeimoms, kurios patraukia Norvegijos vaiko gerove turinčių rūpintis pareigūnų dėmesį. Po Lietuvą sukrėtusios ir į skirtingas stovyklas padalijusios Gabrieliaus istorijos, kai berniukas Norvegijoje buvo atimtas iš mamos, apie tai, kaip iš tiesų dirba garsioji „Barnevernet“, vis dažniau prabyla ir patys norvegai.


2015-03-05 17:28

Aleksandro Sacharuko byloje – dviejų mėnesių pertrauka

1

Artėjant nuosprendžiui buvusio Seimo nario Aleksandro Sacharuko baudžiamojoje byloje dėl balsavimo už kitą Seimo narį, teismas netikėtai paskelbė dviejų mėnesių pertrauką.


2015-03-05 17:07

Užduotis Kauno studentams: dingti per 30 sekundžių

8

Ketvirtadienį į Kauno technologijos universiteto (KTU) miestelį skubėjo gausios policijos pareigūnų, gelbėtojų bei greitosios pagalbos medikų pajėgos. Vyko pratybos, kurių metu modeliuota situacija, kuri gali nutikti bendrabutyje kilus gaisrui. Studentai privalėjo per kuo trumpesnį laiką evakuotis iš bendrabučio.


2015-03-05 16:09

Kauno policija atvėrė duris moksleiviams

1|13

Kauno moksleiviai ketvirtadienį turėjo unikalią progą iš arti susipažinti su policijos pareigūnais, jų darbo specifika, pačia policijos sistema, galimybėmis ir reikalavimais norint tapti policijos pareigūnu bei, žinoma, su tarnybos policijoje privalumais.


2015-03-05 15:20

Į Vilniaus valdžią patekęs britas paaiškino, kodėl vilki suknelę

153|4

Dalyvauti kasdienėje visuomeninėje veikloje – vienas dalykas, o eiti į politiką – visai kas kita. Ten gali skaudžiai gauti per galvą ar kitaip nukentėti. Tai savo kailiu jau patyrė britas Markas Adamas Haroldas, savaitgalį išrinktas į Vilniaus miesto tarybą. Šią savaitę pradėta platinti ir aptarinėti M.A.Haroldo nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas apsivilkęs trumpa suknele ir atkišęs didįjį pirštą. Atseit – štai ką vilniečiai išsirinko į valdžią. Pirmą kartą Lietuvoje į savivaldybės tarybą išrinktas užsienietis nustebo dėl tokių metodų. Jis pasakojo, kad nuotrauka yra visai ne nuotrauka, o kadras iš režisieriaus Romo Zabarausko filmo „Streikas“ (angl. „We Will Riot“).


2015-03-05 15:13

Lenkijos kariuomenės vadas įvertino Lietuvos sprendimą

44

Lietuvoje viešintis Lenkijos kariuomenės vadas ketvirtadienį sakė, kad abi šalys yra pasirengusios atremti vadinamojo „hibridinio karo“ grėsmes, netiesiogiai paminėdamas Rusijos įvykdytą Ukrainos Krymo regiono aneksiją.


2015-03-05 15:07

Vilniuje liberalai teigia susitarę dėl koalicijos

10

Daugiausia mandatų Vilniaus miesto savivaldybės taryboje gavęs Liberalų sąjūdis ketvirtadienį preliminariai susitarė dėl valdančiosios koalicijos sudarymo su dar trimis partijomis – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais (TS-LKD), Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ir „Lietuvos sąrašu“.


2015-03-05 14:33

Trišalė taryba dėl MMA didinimo turėtų apsispręsti balandį

1

Trišalė taryba balandį turėtų priimti sprendimą dėl minimalios mėnesio algos (MMA) didinimo nuo šių metų liepos, o iki to laiko laukiama taryboje suformuotos darbo grupės vertinimų ir pasiūlymų.


2015-03-05 14:15

Bėgliui S. Rachinšteinui – prastos žinios iš Lietuvos

70| 

Pagrindinė bendrovė bankrutuoja, iš rankų išslydo už sklypus gauti milijonai. Tokios žinios pasiekia kalėjimo išsigandusį ir iš Lietuvos sprukusį Sergejų Rachinšteiną. Ar persigalvos ir pagal jo muziką šokę teisėjai? Jei aferų meistru vadinamas 48 metų S.Rachinšteinas grįžtų į Lietuvą, patektų už grotų ir nebeturėtų jokių vilčių atgauti 7 milijonų litų už Rusijoje įsigytus sklypus.


Populiariausi per 24 val.