Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Vaikų rašytojas pamokymus slepia po tortais

Vaikų rašytojas pamokymus slepia po tortais

2010-02-22 10:35

„Kai sugalvoju naujos istorijos herojų, suteikiu jam gyvūno bruožus, kuriuos papildau žmogiškais“, – prisipažino geriausios 2009 metų knygos vaikams autorius Kęstutis Kasparavičius.

1/1

Kęstutis Kasparavičius prie Tikro Dydžio Žirafos, kuri buvo sukurta 2009 metų Knygų mugėje. R.Kišūnaitė

Vaikų rašytojas pamokymus slepia po tortais

1 / 1

Kęstutis Kasparavičius prie Tikro Dydžio Žirafos, kuri buvo sukurta 2009 metų Knygų mugėje. R.Kišūnaitė

(1 nuotraukos) R.Kišūnaitė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Studijos
2014-12-18 22:34

Po kritikos pliūpsnių – nėra norinčių ruošti egzaminų užduotis

6

Kitąmet brandos egzaminų sesijoje šalies abiturientų laukia nemažai pokyčių, tačiau tebesvarstoma, kaip juos praktiškai įgyvendinti, o egzaminų rengėjų, pedagogų ir pačių moksleivių stovyklos toliau svaidosi kritikos strėlėmis.


2014-12-18 11:06

Skatina mokytis ir tobulėti visą gyvenimą

1|5

Tyrimai rodo, kad žmonės, nuolat siekiantys tobulėti, ir nebūtinai tik profesinėje srityje, lengviau prisitaiko kintančioje darbo rinkoje, yra aktyvesni visuomenės gyvenime.


2014-12-17 14:29

Moksleiviai VGTU susipažino su 3D spausdintuvų galimybėmis

Lietuvos mokyklose ryškėja nauja edukacijos kryptis – susidomėjimas matematikos, gamtos mokslų ir technologijų dalykais (STEM) skatinamas praktiniais užsiėmimais. Ugdymo plėtotės centras kartu su Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) dėstytojais organizavo trimačio (3D) spausdinimo kūrybines dirbtuves, kurių metu moksleiviai mokėsi projektuoti trimačius daiktus, galėjo išbandyti 3D spausdinimo technologijas ir pasigaminti norimą objektą. 


2014-12-17 12:13

Vilniaus universiteto tarybos pirmininke išrinkta I. Šimonytė

3

Vilniaus universiteto tarybos pirmininke išrinkta Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja Ingrida Šimonytė.


2014-12-17 09:43

I. Šimonytė išrinkta Vilniaus universiteto tarybos pirmininke

1

Vilniaus universiteto (VU) tarybos pirmininke išrinkta Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja Ingrida Šimonytė.


2014-12-16 11:24

Įvyko 2-asis Tarptautinio bakalaureato moksleivių sambūris

2|3

Šiuo metu penkiose Lietuvos mokyklose 11-12 klasių moksleiviai gali mokytis pagal plačiai pasaulyje pripažįstamą ir itin palankiai universitetų vertinamą Tarptautinio bakalaureato diplomo programą (TB DP). Ši programa dėstoma anglų kalba dviejose Vilniaus mokyklose ( Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje (AISV) ir Vilniaus Licėjuje), Šiaulių Didždvario, Kauno jėzuitų ir Tauragės „Versmės“ gimnazijose. Praėjusiais metais vyko pirmasis Kauno jėzuitų gimnazijos moksleivių inicijuotas Lietuvos Tarptautinio Bakalaureato mokyklų sambūris, kuris šiemet persikėlė į Vilnių.


2014-12-11 10:19

Prof. A.E.Senno paskaitoje - išskirtiniai prisiminimai

3

Lietuvių-šveicarų kilmės JAV istorikas prof. Alfredas Erichas Sennas, viešėdamas Kaune, Vytauto Didžiojo universitete (VDU), surengė paskaitą „Istorijos herojai kaip žmonės“, kurioje papasakojo ne tik apie savo gyvenimą, šeimą, bet ir susitikimus su įdomiomis istorinėmis asmenybėmis. Profesorius pasidalino unikalia patirtimi, kaip pasitelkus gyvosios istorijos metodą galima sužinoti ir išnagrinėti nežinomus faktus.


2014-12-10 17:54

Nuo 2016 metų planuojama kaip egzaminą įvesti brandos darbą

5

Nuo 2016 metų planuojama leisti moksleiviams pasirinkti atlikti brandos darbą, kuris turėtų mokyklinio egzamino statusą, sako švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė.


2014-12-10 14:02

Vilniaus universitetas išsirinko tarybą

Paaiškėjo visa naujosios Vilniaus universiteto Tarybos sudėtis. Antrajame balsavimo ture į Tarybą išrinkti nariai likusiose trijose srityse: humanitarinių mokslų srityje – prof. dr. Paulius Subačius (vidinis narys), lituanistikos ir kultūros plėtros srityje – Lolita Varanavičienė (išorinis narys), o teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų plėtros srityje daugiausia balsų surinko Ingrida Šimonytė (išorinis narys).


2014-12-08 12:39

B. Burgis: „Geriau mirti stovint negu gyventi priklaupus“

130|8| 

Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos duris užvėręs Bronislovas Burgis – viena ryškiausių laikinosios sostinės asmenybių. Tai mokytojas iš prigimties, kurio vidinė laisvė ir polėkis vieniems kelia susižavėjimą, o kitus verčia susigūžti. Praėjusią savaitę direktorius paskutinį kartą vaikščiojo KTU gimnazijos koridoriais. Prieš 25 metus gimnaziją įkūręs ir ją viena geriausių mokyklų šalyje pavertęs 64-erių plungiškis neslepia, kad tokios istorijos pabaigos nesitikėjo. Vis dėlto vyras dėl savo apsisprendimo nė kiek nesigaili ir teigia, kad svarbiausia gyvenime yra orumas.


Populiariausi per 24 val.