Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Vaikų rašytojas pamokymus slepia po tortais

Vaikų rašytojas pamokymus slepia po tortais (4)

2010-02-22 10:35

„Kai sugalvoju naujos istorijos herojų, suteikiu jam gyvūno bruožus, kuriuos papildau žmogiškais“, – prisipažino geriausios 2009 metų knygos vaikams autorius Kęstutis Kasparavičius.

1/1

Kęstutis Kasparavičius prie Tikro Dydžio Žirafos, kuri buvo sukurta 2009 metų Knygų mugėje. R.Kišūnaitė

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (4)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Studijos
2014-04-17 22:48

A.Užkalnis ragina mokyklai dovanų užprenumeruoti žurnalą

8

„Pusė butelio normalaus vyno“, – juokauja publicistas Andrius Užkalnis apie naują pagalbos mokykloms akciją. Jis prisimena, kaip prasidėjo kūrybinė sėkmė Lietuvos žiniasklaidoje. „Istorija prasidėjo nuo žurnalo „Naujasis Židinys-Aidai“, kuris yra atvirai dešiniosios pakraipos nišinis intelektinis produktas tiems, kurie nebijo daug raidžių tekste. Jie išspausdino mano tekstą, tapusį klasika „Rusofilija, bailių sielų sodas“, – teigia A.Užkalnis.


2014-04-17 13:44

VGTU mokslininkai palengvins onkologų darbą

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) mokslininkai sukūrė išmanųjį elektronikos lustą trimačiams vaizdams medicinoje gauti. Ši technologija palengvins onkologinių ligų diagnostiką ir prisidės prie naujos kartos kišeninių ultragarso aparatų gamybos.


2014-04-17 12:26

Baltijos šalių informatikos olimpiada grįžta į Lietuvą

3

Balandžio gale vyksianti moksleivių Baltijos šalių informatikos olimpiada Lietuvoje bus rengiama jau ketvirtąjį kartą po devynerių metų pertraukos. Per 20 metų olimpiada išsiplėtė nuo trijų Baltijos valstybių iki 9 šalių ir šiemet balandžio 26-30 dienomis pajūrio širdyje, Palangoje, lauks 58-ių mokinių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Norvegijos, Danijos, Lenkijos ir Švedijos.


2014-04-16 15:52

Mokinių daugiakalbystės olimpiadoje laurus skynė regionai

5

Baigėsi trečioji 9-12 klasių mokinių daugiakalbystės olimpiada „Aš kalbu, tu kalbi – mes bendraujame“. Renginyje, kuris vyko Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje (AISV). dalyvavo 28 mokyklų komandos iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Jonavos, Ukmergės, Panevėžio, Rokiškio, Šakių, Plungės, Tauragės, Kelmės, Šilutės, Šilalės, Pasvalio, Šiaulių ir Klaipėdos, demonstravo daugiau kaip 20-ies kalbų žinias.


2014-04-16 13:24

Šiaulių progimnazijos moksleiviams - elektroniniai pažymėjimai

2

Vinco Kudirkos progimnazija Šiauliuose rengiasi pokyčiams – netrukus ji taps moderniausiai administruojama mokykla mieste. Šią savaitę baigiama įrengti ir bus pradėta testuoti „Ateities mokyklos“ informacinė sistema, leidžianti elektroniniu būdu fiksuoti mokinių atėjimą bei išėjimą iš mokyklos bei kiekvienos pamokos, vesti knygų apskaitą bibliotekoje, mokiniai savo elektroniniais pažymėjimais galės atsiskaityti mokyklos valgykloje, gauti socialinį maitinimą ar vėliau naudoti juos kaip elektroninius transporto bilietus.


2014-04-16 10:40

Studentai pasakė, ką galvoja apie Šiaulių universitetą

1|3

Šiaulių universitetas – klasikinis Lietuvos universitetas, kuriame rengiami įvairių sričių specialistai: informatikai, matematikai, kineziterapeutai, edukologai, filologai, menininkai, ekonomistai ir kt. Su Šiaulių universiteto studijų prorektoriumi Juozu Pabrėža kalbamės apie tai, su kokiais iššūkiais tenka susidurti ir kokios naujovės laukia būsimų studentų.


2014-04-15 16:16

Siuvėjos amatas atgimsta: merginos plūsta mokytis siūti

3|2

Profesinio mokymo pedagogai labai džiaugiasi, kad pastaraisiais metais jaunimas atsigręžė į technologinį mokymą. Kad vis daugiau jaunų žmonių mūsų šalyje savo karjeros kelią pradeda nuo profesinio, o tiktai vėliau siekia jau ir aukštojo mokslo, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-04-14 13:04

Studijuok tai, ką gali pritaikyti

Perkame saldainius parduotuvėje, grožimės parko želdynais ar žvelgiame į televizijos ekraną – kasdien į mūsų akiratį patenka daugybė dalykų, kurių autoriai – Kauno kolegijos studentai, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-04-14 07:15

Paskelbtos geriausios šalies gimnazijos

1

Šiemet, kaip ir pernai, geriausių šalies gimnazijų reitingo viršūnėje - Vilniaus licėjus bei Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazija.


2014-04-13 17:00

Kaune subrandintos idėjos padės jaunimui

Kaip studijuojančiam jaunimui įgyti darbo patirties? Ką daryti, kad specialistų neišnaudotų darbdaviai? Prie šių Europai svarbių klausimų spendimo prisideda ir studentiškiausias Lietuvos miestas Kaunas.