Vaikų rašytojas pamokymus slepia po tortais

Vaikų rašytojas pamokymus slepia po tortais

2010-02-22 10:35

„Kai sugalvoju naujos istorijos herojų, suteikiu jam gyvūno bruožus, kuriuos papildau žmogiškais“, – prisipažino geriausios 2009 metų knygos vaikams autorius Kęstutis Kasparavičius.

1/1

Kęstutis Kasparavičius prie Tikro Dydžio Žirafos, kuri buvo sukurta 2009 metų Knygų mugėje. R.Kišūnaitė

Vaikų rašytojas pamokymus slepia po tortais

1 / 1

Kęstutis Kasparavičius prie Tikro Dydžio Žirafos, kuri buvo sukurta 2009 metų Knygų mugėje. R.Kišūnaitė

(1 nuotraukos) R.Kišūnaitė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-05 22:15

Valstybinę žemę užgrobti leidžiama! Niekas iš jos neiškrapštys

23|4

Tabariškių gatvės gyventojas apkeliavo daugybę įstaigų skųsdamasis dėl savavališkai prie pat jo namų pastatyto aplūžusio vagono, tačiau jo nutempti niekas nesiima, nes tokie yra įstatymai. Mažiausiai dešimt skundų savivaldybei, po kelis – Statybų inspekcijai, žemėtvarkininkams ir policijai. Skundus Užusienyje, Tabariškių gatvėje, gyvenantis Vladislavas Jasinskis rašė dėl akivaizdaus pažeidimo – valstybinėje žemėje pastatyto vagono, kuriame apsigyveno Juozas Velička, su benamiais keliantis orgijas, teršiantis aplinką.


2015-05-05 21:35

Laisvės alėjos rekonstrukcija glumina dviratininkus

18

Miesto širdimi ir simboliu vadinamos Laisvės alėjos rekonstrukcijos planai jau kelia aistrų viesulą. Labiausiai piktinamasi numatoma galimybe pėsčiųjų bulvare statyti automobilius.


2015-05-05 21:34

Miesto tvarkytojus glumina padegėjų išpuoliai

Per vieną savaitgalį atliekų surinkimu užsiimanti įmonė „Kauno švara“ prarado tiek konteinerių, kiek įprastai sunaikinama per kelis mėnesius. Bendrovės vadovas padegėjams siūlo pasitikrinti sveikatą. Praėjusį savaitgalį Kauno senamiestyje supleškėjo 6 plastikiniai konteineriai, priklausantys „Kauno švarai“. „Nekyla jokių abejonių, kad tai tyčiniai padegimai. Gal tokia veikla užsiimantiems žmonėms reikėtų pasikonsultuoti su psichiatru?“ – svarstė „Kauno švaros“ generalinis direktorius Dalius Tumynas.


2015-05-05 21:24

Lukiškių kaliniai skundžiasi ir šiurkščiu tualetiniu popieriumi

85|22

Antradienį dvi su puse valandos žurnalistai buvo uždaryti Vilniaus Lukiškių kalėjime – tardymo izoliatoriuje. Ne kaip nusikaltėliai, tiesa, o kaip dalyviai ekskursijos, kurią artėjančios spaudos šventės ir šios istorinės bausmės atlikimo įstaigos 111-ųjų metinių proga surengė Kalėjimų departamentas. Lukiškėse šiuo metu už grotų sėdi 767 kaliniai – nuteisti iki gyvos galvos, padarę sunkius nusikaltimus, taip pat suimti ir laukiantys teismo nuosprendžio, atliekantys administracinio arešto bausmes. Kaliniai nuolat skundžiasi blogomis kalinimo sąlygomis, bet noriai sutiko auginti gėles ir daržoves loveliuose, prie savo kamerų.


2015-05-05 21:20

Onkologės versijos dėl A.Ūso vizito jos kabinete teks palaukti

35| 

Trečiadienį laukę, kokią versiją dėl tariamų vyndėmių ant Andriaus Ūso lyties organo pateiks gyvų ir mirusių žmonių šmeižimu kaltinama onkologė Laima Bloznelytė – Plėšnienė, turės nusivilti – teismo posėdis neįvyks dėl teisiamosios advokato ligos. Apie L.Bloznelytės – Plėšnienės gynėjo ligą šios bylos nukentėjusiųjų advokatams buvo pranešta tik antradienio vakarą. Kada įvyks kitas teismo posėdis, kuriame parodymus turi duoti už melą ir šmeižtą teisiama onkologė, turėtų paaiškėti trečiadienį.


2015-05-05 20:57

Darbo partija nusprendė, ką sodins į D. Pavalkio kėdę

27|46|

Antradienio vakarą į posėdį susirinkęs Darbo partijos prezidiumas spendė, kas užims švietimo ir mokslo ministro postą po to, kai iš jo buvo pašalintas Dainius Pavalkis. Valentinas Bukauskas po prezidiumo posėdžio teigė, kad prezidiumas priėmė sprendimą. „Turime ką pasiūlyti, bet, kaip reikalauja politinė kultūra, pavardžių neatskleisime. Rytoj pateiksime premjerui“, – sakė V.Bukauskas.


2015-05-05 18:43

Ateityje nėščiosios bus perspėjamos apie alkoholio žalą

2

Visas alkoholis Lietuvoje ateityje gali būti ženklinamas įspėjimais apie jo žalą nėščioms moterims – parlamentarai linksta priimti atitinkamas pataisas.


2015-05-05 18:13

Švietimo ministro postas pavasarį – politinė savižudybė?

7|

Antradienio vakarą posėdžiausiantis Darbo partijos prezidiumas turėtų pasiūlyti tris kandidatus į švietimo ir mokslo ministro postą. Tiesa, vos daugiau nei metus galimybę šiame poste galėsiančiam praleisti ministrui politologai žada, kad ši duona tikrai nebus saldi.


2015-05-05 18:13

Policijos pareigūnai tirs BPC darbuotojų veiksmus

8|

Tęsdamas ikiteisminį tyrimą dėl balandžio 3 dieną Mančiūnų kaime (Alytaus r..) gaisre žuvusios 27 metų moters ir jos trijų 4, 8 ir 9 metų vaikų mirties priežasties nustatymo, šiandien Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo antrą tyrimą dėl tarnybos pareigų neatlikimo Bendrojo pagalbos centro Alytaus skyriuje. Įtarimai kol kas niekam nepareikšti, bet nekyla abejonių, jog šis centras bandė nuslėpti mirties priežastį tiriantiems pareigūnams svarbią informaciją.


2015-05-05 17:36

Dėl bendradarbiavusiųjų su KGB valdantieji kreipiasi į VSD

17|6

Antradienį posėdžiavusi valdančiųjų Politinė taryba nutarė kreiptis į Valstybės saugumo departamentą (VSD) dėl galimo pavardžių viešinimo tų asmenų, kurie savanoriškai prisipažino bendradarbiavę su KGB. „Mes nusprendėme oficialiai kreiptis į Valstybės saugumo departamentą, į vadovą, kad būtų atliktas patikrinimas, nes, kaip žinote, iki pakeičiant įstatymą visos bylos buvo VSD. Dabar jos yra Genocido centre (Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras. – ELTA). Todėl VSD turi patikrinti, ar ten viskas gerai, kaip jos buvo perduotos pagal aprašus, pagal viską. Ir kada gausime patikrinimo aktą, tada spręsime“, – po Politinės tarybos žurnalistams sakė Seimo Pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė.


Populiariausi per 24 val.