Savadarbis traktorius Lietuvoje? Nebent per orlaivių registrą!

Savadarbis traktorius Lietuvoje? Nebent per orlaivių registrą!


2010-02-24 18:51

Dūžta seni mitai. Daugelį metų lėktuvas buvo laikomas kone sudėtingiausia mašina, tačiau dabar jį pralenkė tėviškės laukų traktorius. Darbėnų (Kretingos r.) gyventojas Juozas Kubilius sukonstravo nedidelį traktoriuką, tačiau jam teko labai nusivilti: nuvykęs pas rajono Žemės ūkio skyriaus traktorių registravimo specialistą sužinojo, jog niekas jo mašinos neregistruos. Mat Lietuvoje jau keletą metų galioja tvarka, neleidžianti registruoti savadarbių traktorių.

1/1

A.Snarskio piešinys

Savadarbis traktorius Lietuvoje? Nebent per orlaivių registrą!

1 / 1

A.Snarskio piešinys

(1 nuotraukos) A.Snarskio piešinys

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-31 09:14

Minimos Medininkų žudynių 24-osios metinės

6

Penktadienį sukanka 24 metai nuo tragiškų įvykių Medininkų pasienio poste, kai buvo nužudyti septyni Lietuvos pareigūnai. Ta proga Vilniaus arkikatedroje bazilikoje bus aukojamos Šv. Mišios už žuvusius pareigūnus, prie Medininkų memorialo vyks žuvusiųjų pagerbimas ir iškilminga ceremonija Vilniaus Antakalnio kapinėse.


2015-07-31 09:13

Daina „Šėtone, prašau“ ir iškėlė, ir nubloškė į teisiamųjų suolą

64|2

Keiksmažodžių kupina daina, kurioje siūloma smurtauti prieš vaikus, – menas ar ne? Toks klausimas svarstytas Anykščių teisme, kur teisiamas interneto įžymybe tapęs atlikėjas Whydotas. „Ar siūlymas nukapoti vaikams nagus ir nuvaryti juos į kapus – humoras?“ – pacitavęs kelias eilutes iš dainos „Šėtone, prašau“ vakar Anykščių rajono apylinkės teisme stebėjosi Panevėžio apygardos prokuroras Ignas Raila. Prokuroras įsitikinęs, kad tokia daina niekina vaikus, iš jų tyčiojasi ir skatina smurtą. „Ar siūlymas nukapoti vaikams nagus ir nuvaryti juos į kapus – humoras?“ – pacitavęs kelias eilutes iš dainos „Šėtone, prašau“ vakar Anykščių rajono apylinkės teisme stebėjosi Panevėžio apygardos prokuroras Ignas Raila.


2015-07-31 08:21

D. Grybauskaitė kariūnams suteiks leitenanto laipsnius

Penktadienį Simono Daukanto aikštėje Vilniuje šalia Prezidentūros Dalia Grybauskaitė suteiks pirmąjį karininko – leitenanto – laipsnį daugiausiai Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos absolventams.


2015-07-31 08:03

Taboro narkomanai į žinią apie mirtinas dozes reagavo savotiškai

59|3|

„Niekas jų nesustabdys, jiems niekas nesvarbu. Net matydamas, kad šalia kas nors mirė, narkomanas vis tiek eis į taborą. Jokia policija, ginklai, tėvai, vaikų ašaros jų nesustabdys. Jei narkomanui bloga, vienintelis tikslas – dozė“, – paklaustas, kaip sostinės narkomanai reaguoja į faktą, kad tabore įsigyti narkotikai vieną po kito žudo jų likimo draugus, atsakė 40-metis vilnietis Laurynas.


2015-07-30 21:04

Penkis egzaminus Ignui tobulai išlaikyti padėjo senolių išmintis

48|19| 

Penki egzaminai po 100 balų ir dar vienas – 99 balai. Tokie rezultatai padėjo Vunderkindu vadinamam marijampoliečiui be vargo įstoti į pasirinktą specialybę ir įgyvendinti svajones. Optimizmu trykštantis Ignas Kriaučiūnas sugebėjo ne tik puikiai išlaikyti egzaminus, bet ir susirasti darbą. Marijampolės marijonų gimnaziją baigęs abiturientas gavo penkis šimtukus: iš lietuvių ir anglų kalbų, biologijos, istorijos ir geografijos. 99 balus surinko iš chemijos egzamino. Vaikinas sielojosi dėl paskutinio rezultato.


2015-07-30 21:04

Klaipėdos apylinkės teisėja V. Balčiūnienė klumpa ne pirmą kartą

9|3

Klaipėdos teisėjai 52 metų Violetai Balčiūnienei vėl reikės aiškintis Teisėjų garbės teismui (TGT) dėl nusižengimo – viešai nepaskelbto bylos sprendimo. Kolegos ne pirmą kartą drausmina šią teisėją – V.Balčiūnienei anksčiau skirta nuobauda už kitus su profesine etika nesuderinamus nusižengimus.


2015-07-30 20:21

Apie lytinį ugdymą mokyklose – prieštaringai

14|3

Lietuvoje 2013 metais, moters pageidavimu, atlikta 5217 dirbtinių nėštumo nutraukimų, ypač padaugėjo mokyklinio amžiaus – 15–17 metų – merginų abortų. Šiaulių mieste šio amžiaus merginų abortų išaugo kone dvigubai. Lytinio auklėjimo spragos tampa pavojingos, tačiau Seime neprasimuša įstatymų pataisos dėl lytinio ugdymo mokyklose.


2015-07-30 20:11

Nykstantis Lietuvos kaimas iš arti: gyventojai nežino, ką veikti

28| 

Rudilių kaimas Kupiškio rajone taip ištuštėjo, kad tenka griauti nebegyvenamus daugiabučius, kadaise ūžusį laisvalaikio centrą. Vietiniai atviri, kaime liko tik senoliai, jaunimas su šeimomis išrūko į užsienį. Anot specialistų, Rudiliai – tuštėjančios Lietuvos pavyzdys. Naujausi duomenys skelbia, kad emigracijos mastai nemažėja, kasmet šalį palieka tūkstančiai.


2015-07-30 18:32

Neatsiprašinėjantis S. Skvernelis su šlepetėmis grįš namo?

126

„Išlindo Pilypas iš kanapių: matyt, Seimo pirmininkė neskaito nei laikraščių, nei portalų, nežiūri televizijos ir neklauso radijo. Jei Seimo pirmininkė neskaito šios informacijos, gal bent „Google“ jai padėtų?“ – neseniai apie Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę savo nuomonę per atstovus spaudai pareiškė vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis. 


2015-07-30 17:55

Palanga prieš A.Užkalnį: kurorto valdžia bylinėsis su žurnalistu

910

Andrius Užkalnis žemina didžiausią šalies kurortą ir už tai turi atsakyti. Taip nutarė Palangos valdžia, kurią papiktino žinomo autoriaus rašiniai internete. Miesto vadovai pradėjo konsultuotis su teisininkais: ketinama pareikalauti solidžios kompensacijos už, jų nuomone, patirtą neturtinę žalą.


Populiariausi per 24 val.