Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Savadarbis traktorius Lietuvoje? Nebent per orlaivių registrą!

Savadarbis traktorius Lietuvoje? Nebent per orlaivių registrą!

2010-02-24 18:51

Dūžta seni mitai. Daugelį metų lėktuvas buvo laikomas kone sudėtingiausia mašina, tačiau dabar jį pralenkė tėviškės laukų traktorius. Darbėnų (Kretingos r.) gyventojas Juozas Kubilius sukonstravo nedidelį traktoriuką, tačiau jam teko labai nusivilti: nuvykęs pas rajono Žemės ūkio skyriaus traktorių registravimo specialistą sužinojo, jog niekas jo mašinos neregistruos. Mat Lietuvoje jau keletą metų galioja tvarka, neleidžianti registruoti savadarbių traktorių.

1/1

A.Snarskio piešinys

Savadarbis traktorius Lietuvoje? Nebent per orlaivių registrą!

1 / 1

A.Snarskio piešinys

(1 nuotraukos) A.Snarskio piešinys

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-06 12:41

Į kovą dėl Kauno mero įsitraukė Broškė ir Kinderis

22|10

Oponento ir jo komandos įžeidinėjimu apkaltintas Kauno meras konservatorius Andrius Kupčinskas nekeičia taktikos: penktadienį atsiradusiuose plakatuose klausiama, kam kauniečiai patikės miestą — patriotui ar buvusiam milicininkui. Bazinius karinius mokymus pernai vasarą baigęs A.Kupčinskas save įvardijo patriotu, o buvusiu milicininku — pirmajame Kauno mero rinkimų ture didžiausio palankumo pelniusį visuomeninio rinkimų komiteto „Vieningas Kaunas“ įkūrėją, verslininką Visvaldą Matijošaitį.


2015-03-06 12:30

Trakuose įkliuvo rimtai ginkluoti kandidatai

6

Šeši Vilniaus mero Artūro Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) kandidatai į Trakų rajono savivaldybės tarybą įtariami organizavę rinkėjų balsų pirkimą. Vilniaus apygardos prokuratūros prašymu Vyriausioji rinkimų komisija panaikino šių kandidatų teisinę neliečiamybę.


2015-03-06 10:40

L. Graužinienė: „Darbo partijoje jokių pokyčių dabar nėra“

2

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė tvirtina, kad Darbo partijoje dabar jokių pokyčių nėra, o žiniasklaidoje pasirodžiusių minčių apie galimus personalinius pasikeitimus ji nelinkusi komentuoti.


2015-03-06 09:24

Kovo 11-oji 78 proc. apklaustųjų yra svarbi asmeniškai

14

Mūsų šalies gyventojai gerbia ir vertina savo šalies istoriją ir jai nusipelniusius žmones. Naujienų agentūros ELTA užsakymu rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ sausio 23-31 dienomis atliktos apklausos duomenimis, kaip svarbias jiems asmeniškai (aštuoniems iš dešimties respondentų) išskyrė tris istorines datas – Valstybės atkūrimo dieną (Vasario 16-ąją), Nepriklausomybės atkūrimo dieną (Kovo 11-ąją) bei Laisvės gynėjų dieną (Sausio 13-ąją).


2015-03-06 08:35

Norvego išpažintis: „Po barnio su žmona atėmė tris mūsų vaikus“

101|

Iš mamos atimtas dar krūtimi maitinamas septynių mėnesių kūdikis, šeimos persekiojimas ir priverstinės skyrybos – štai kas nutinka šeimoms, kurios patraukia Norvegijos vaiko gerove turinčių rūpintis pareigūnų dėmesį. Po Lietuvą sukrėtusios ir į skirtingas stovyklas padalijusios Gabrieliaus istorijos, kai berniukas Norvegijoje buvo atimtas iš mamos, apie tai, kaip iš tiesų dirba garsioji „Barnevernet“, vis dažniau prabyla ir patys norvegai.


2015-03-06 07:33

Naujas pasieniečių vadas nieko nebijo

24

Praėjusių metų rudenį iš kandidatų į policijos vadovus paskutinę minutę mįslingai išbrauktas Renatas Požėla sulaukė kompensacijos – vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis nutarė jį skirti Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadu. Policijos generalinio komisaro pavaduotojas 41 metų R.Požėla Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vado poste pakeis šį mėnesį kadenciją baigiantį Vainių Butiną.


2015-03-05 21:14

Po ilgų gaudynių politikai atskleidė, kas lauktų Lietuvos

33|5| 

Po pirmojo rinkimų turo į laisvą Seimo nario vietą Žirmūnų apygardoje išrinkti du kandidatai užmigo ant laurų jų dar net nepasikloję. Susitikti ir gyvai pasikalbėti apie politines aktualijas su jais tapo neįmanoma. Galiausiai pavyko juos prakalbinti raštu ir telefonu.


2015-03-05 21:10

Vilniuje užklupti rusai, kuriantys Kremliaus propagandos įrankį

239| 

Vos už keliasdešimt metrų nuo Lietuvos saugumo būstinės Vilniuje Kremliaus atstovai ketvirtadienį surengė konferenciją ir aptarė planus, kaip lietuviams dar labiau į galvas kalti proputinišką propagandą. Rusijos ambasados darbuotojai, rusakalbiai pedagogai, svečiai iš užsienio – toks slapto susitikimo Vilniuje dalyvių sąrašas.


2015-03-05 17:28

Aleksandro Sacharuko byloje – dviejų mėnesių pertrauka

5

Artėjant nuosprendžiui buvusio Seimo nario Aleksandro Sacharuko baudžiamojoje byloje dėl balsavimo už kitą Seimo narį, teismas netikėtai paskelbė dviejų mėnesių pertrauką.


2015-03-05 17:07

Užduotis Kauno studentams: dingti per 30 sekundžių

2|8

Ketvirtadienį į Kauno technologijos universiteto (KTU) miestelį skubėjo gausios policijos pareigūnų, gelbėtojų bei greitosios pagalbos medikų pajėgos. Vyko pratybos, kurių metu modeliuota situacija, kuri gali nutikti bendrabutyje kilus gaisrui. Studentai privalėjo per kuo trumpesnį laiką evakuotis iš bendrabučio.


Populiariausi per 24 val.