Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kaune bus rekonstruojama “Akropolio” ledo arena

Kaune bus rekonstruojama “Akropolio” ledo arena

2010-03-03 10:29

Netrukus prekybos ir pramogų sostinėje „Kauno Akropolis” bus pradėta ledo arenos rekonstrukcija, kuri truks kelis mėnesius.

1/1

„Kauno Akropolio” ledo arenoje vienu metu varžybas gali stebėti apie 2500 žiūrovų. M.Patašius

Kaune bus rekonstruojama “Akropolio” ledo arena

1 / 1

„Kauno Akropolio” ledo arenoje vienu metu varžybas gali stebėti apie 2500 žiūrovų. M.Patašius

(1 nuotraukos) M.Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-07-30 11:28

Pirmasis sidro restoranas Baltijos šalyse atsidarė Vilniuje

3

Paragauti natūralaus sidro, gaminamo mažuose Anglijos ir Ispanijos šeimų ūkiuose, kur rinktinių obuolių veislės skaičiuoja šimtmečius, o gamybos būdai akylai perduodami iš kartos į kartą, nuo šiol bus galima ir Vilniuje. Sostinės senamiestyje duris atvėrė pirmasis sidro restoranas Baltijos šalyse „Sidro namai“.


2014-07-30 11:23

ES sankcijos milijardiniais nuostoliais smogs ne tik Rusijai

102| 

Naujienų portalui „EUobserver“ su dokumentais susipažinęs Europos Sąjungos (ES) pareigūnas nurodė, kad dėl taikomų sankcijų Rusijos ekonomika šiais metais turės maždaug 23 mlrd. eurų nuostolių, t.y. neteks 1,5 proc. savo BVP. 2015-aisiais metais nuostoliai turėtų sudaryti 75 mlrd. eurų, t.y. 4,8 proc. šalies BVP.


2014-07-30 10:32

Ekonominiai rodikliai paskatins ECB kalbas apie ūkio skatinimą

Trečiadienį investuotojai vertins preliminarius Vokietijos liepos mėnesio infliacijos rodiklius. Jie, prognozuojama, turėtų nežymiai susitraukti, siųsdami signalus, kad bendras euro zonos infliacijos lygis gali būti trapus. Todėl Europos centrinis bankas gali vėl aktyviau kalbėti apie euro zonos ekonomikos skatinimą.


2014-07-30 09:23

Loreta Graužinienė kritikuoja ūkio ministro sumanymus

4

Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė nelinkusi pritarti Ūkio ministerijos ir ministro Evaldo Gusto iniciatyvai sujungti verslą prižiūrinčias institucijas. „Pirmiausia, vertinu neigiamai dėl to, kad ministras išėjo visiškai nediskutavęs su koalicijos partneriais. Neišdiskutuota, kiek suprantu, ir Vyriausybėje. Tai turbūt darbo grupės pateikta nuomonė“, – interviu „Žinių radijui“ sakė L.Graužinienė.


2014-07-30 08:54

Kaliningradas dezinfekuos transportą iš Lietuvos ir Lenkijos

 

Rusijos Kaliningrado sritis netrukus pasienio punktuose apsirūpins įranga, kuri bus naudojama iš Lietuvos ir Lenkijos atvažiuojančioms transporto priemonėms dezinfekuoti, pranešė žinių portalas proved.rf. Taip ketinama saugotis nuo plintančio nepagydomo afrikinio kiaulių maro.


2014-07-30 08:43

Oro kondicionierių pardavėjai meldžiasi, kad kaitra neatslūgtų

23|3

Oro kondicionierių pardavėjai jau skaičiuoja pelną ir tyliai meldžiasi, kad kaitra užtruktų kuo ilgiau. Jų produkcijos pardavimai per šios vasaros karščius – rekordiniai. „Oro kondicionieriai - kaip ledai. Tik pakaitina ir žmonės puola pirkti“, - sakė bendrovės „Kondicionierių meistras“ atstovas Mantas.


2014-07-30 08:43

Šalia „Idavang“ fermos maro užkrato nerasta

Šalia nepagydomu afrikiniu kiaulių maru užkrėstos „Idavang“ fermos specialistai užkrato nerado nei netoliese kritusiame šerne, nei kraujasiurbiuose vabzdžiuose. Tai patvirtino Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius. „Laboratorija patvirtino, kad tyrimai yra neigiami - ir šerno, ir kraujasiurbių“, - teigė jis.


2014-07-29 16:13

Ilgai delsęs Seimas ryžosi nuliūdinti bankus

26

Lietuvoje leista steigti bankams nepriklausančias valiutos keityklas. Verslininkai ir turizmo ekspertai sveikina tokį žingsnį, bet stebisi, kad tai daroma vėluojant 10 metų. Keityklos gali atsirasti likus vos 2 mėnesiams iki euro įvedimo, kai tai nebebus taip svarbu. Praėjusį savaitgalį praūžusi Jūros šventė Klaipėdoje turistus iš užsienio vertė ir pasinervinti – kai kurie svečiai beviltiškai bandė rasti valiutos keityklą. Uostamiesčio centre tėra viena keitykla, o ir toji įsikūrusi kazino salone, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-07-29 15:17

Estija atlyžo: vėl įsileis lietuvišką kiaulieną

2

Po keturias dienas trukusio lietuviškos kiaulienos importo draudimo Estijos veterinarijos ir maisto priežiūros tarnybos pareigūnai savo sprendimą atšaukė. Tiesa, pietiniuose šalies regionuose nustatoma buferinė afrikinio kiaulių maro (AKM) zona, turinti neleisti plisti ligos užkratui.


2014-07-29 14:43

Verslą smaugiančių įstaigų skaičius gerokai sumažės

30| 

Vienuolikos verslą kontroliuojančių įstaigų tikrai nebeliks, o keturios institucijos taps nebe priežiūros institucijomis. Tokią gerą žinią Lietuvos verslui siunčia Ūkio ministerija. Dabar kelios dešimtys valstybinių įmonių tik ir taikosi, kuri pirma galės prismaugti kokį verslininką.