Kaune bus rekonstruojama “Akropolio” ledo arena

Kaune bus rekonstruojama “Akropolio” ledo arena


2010-03-03 10:29

Netrukus prekybos ir pramogų sostinėje „Kauno Akropolis” bus pradėta ledo arenos rekonstrukcija, kuri truks kelis mėnesius.

1/1

„Kauno Akropolio” ledo arenoje vienu metu varžybas gali stebėti apie 2500 žiūrovų. M.Patašius

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-22 17:01

A. Zuokas: „Air Lituanica“ galėjo veikti ir toliau“

111|13|

Vilnietis Giedrius vasario viduryje už 118 eurų nusipirko bilietus į Berlyną. Vyras ketino birželio 5 dieną ketino skristi į šį miestą stebėti UEFA Čempionų lygos finalų rungtynių. Giedriui puikiai tiko laikai, kada turėjo iškristi į Berlyną ir kada turėjo iš jo grįžti birželio 7-ąją. Kadangi „Air Lituanica“ penktadienį, gegužės 22-ąją, galėjo garantuoti keliones tik tiems keleiviams, kurie į lėktuvus turėjo sėsti iki gegužės 29-osios, Giedrius nežino, ar jo kelionė į Berlyną įvyks.


2015-05-22 16:55

„Air Lituanica“ domėjosi trys investuotojai

6|

Žlunganti Vilniaus savivaldybės valdoma oro bendrovė „Air Lituanica“ galėjo būti išsaugota, jei būtų susitarusi su potencialiais investuotojais, sako susisiekimo ministras.


2015-05-22 16:55

Nešvarūs žaidimai: įtaria, kad atliekas perdirba tik popieriuje

7

Lietuva ES deklaravo beveik tris kartus didesni pakuočių ir antrinių žaliavų perdirbimo mastą, nei rodo iš savivaldybių ir regioninių atliekų tvarkymo centrų (RATC) surinkti duomenys, tvirtina Alytaus RATC vadovas Algirdas Reipas.


2015-05-22 15:23

Laikinosios sostinės veidą keičia ir modernizacijos spalvos

1

Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas ir vienas didžiausių lyderių pagal atnaujinamų daugiabučių namų skaičių. Kaip Laikinajai sostinei pavyksta suderinti didelį modernizacijos tempą, gyventojų norus kuo originaliau papuošti savo būsto išorę ir išlaikyti miesto veido darną, sutiko papasakoti Kauno savivaldybės Urbanistikos ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Lolita Rakevičienė.


2015-05-22 14:44

„Air Lituanica“ nutraukia skrydžius

74|5|

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo gegužės 22 d. vidurdienio skrydžių nebevykdys. Įmonės vadovai, matydami, kad iškilo rizika, jog įmonė dėl finansinių sunkumų gali nepajėgti įvykdyti visų įsipareigojimų keleiviams, stabdo skrydžius visais savo maršrutais ir įgyvendina visas įmanomas priemones, kad keleivių, kurie yra įsigiję skrydžių bilietus, planai būtų sutrikdyti kuo mažiau.


2015-05-22 12:55

Vietoj restorano užsėjo pievą už milijoną eurų

66|2| 

1,15 mln. eurų. Tokia suma įvertinta Juodkrantėje, Kuršių marių pakrantėje, restoraną teisėtai pastačiusio ir teismo sprendimu jį nugriovusio verslininko patirta žala. Ją atlygins mokesčių mokėtojai. Galutinį sprendimą šioje daug metų narpliotoje statybų Kuršių nerijoje istorijoje paskelbė Vyriausiasis administracinis teismas.


2015-05-22 12:39

Rimantas Vaitkus gavo Japonijos ordiną

4|13

Rimantui Vaitkui Japonijos ambasadoje įteiktas apdovanojimas už jo nuopelnus skatinant tarpusavio supratimą bei ekonominių ir technologinių ryšių mainus tarp Japonijos ir Lietuvos.


2015-05-22 11:58

Mokslą ir verslą suartins naujas E. mokslo vartų portalas

1

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), atsakinga už inovacijų politikos įgyvendinimą Lietuvoje, mokslininkams, mokslo įstaigoms bei verslui pristato naują sistemą ir veiklos įrankį. Tai – elektroniniai mokslo vartai (www.e-mokslovartai.lt), kurie leis daug efektyviau vykdyti bei užsakinėti mokslinius tyrimus ir pristatyti juos užsienio rinkoms.


2015-05-22 10:54

Sociologai: rusams jau atsirūgsta Krymas

69

Rusijos mokslų akademijos Sociologijos instituto specialistai, ištyrę krizės įtaką Rusijos gyventojams, padarė išvadą, kad, nepaisant sudėtingos ekonominės padėties, šios šalies piliečiai nusiteikę konstruktyviai spręsti iškylančias problemas užuot jautęsi ištikti stuporo (vieno sunkiausių psichopatologinių sutrikimų, pasireiškiančių ligonio nejudrumu – Red.). Tačiau, kaip teigiama šios mokslo įstaigos oficialioje interneto svetainėje, vis daugiau šalies gyventojų „pradeda jausti neigiamas Krymo prijungimo pasekmes“.


2015-05-22 10:51

Suskaičiuota, kiek kam skolinga Graikija

13

Susitikime Rygoje tarp kitų aukštų svečių lankysis ir Graikijos premjeras, kuris per atskirą susitikimą su Vokietijos kanclere ir britų premjeru aptars Atėnų skolų temą. Vokietijos žiniasklaidoje rašoma, kad tarptautinė bendruomenė gali skirti tarpinę 4-ių milijardų pagalbą Graikijai ir pratęsti bandomąjį laikotarpį iki rudens. Tuo metu graikų spaudoje pasirodė konkrečios sumos, kiek ir kam iš viso skolinga Graikija.


Populiariausi per 24 val.