Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

2010-04-12 10:02

Lenkijos prezidento žmona Maria Kaczynska visuomet pabrėždavo, kad jos motina Lidia Mackiewicz kilusi iš Vilniaus krašto. Pirmoji Lenkijos ponia, kaip ir jos vyras Lechas Kaczynskis, ne kartą yra prisipažinusi, kad Vilniuje jaučiasi kaip namie.

1/1

M.Kaczynska stengdavosi lydėti savo vyrą prezidentą per vizitus užsienyje. AP

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-07-25 16:27

Įkalintas rusų protestų lyderis skelbia bado steiką

Vienas Rusijos opozicijos lyderių Sergejus Udalcovas penktadienį pradėjo bado streiką po išvakarėse paskelbto nuosprendžio, įkalinusio jį kalėti puspenktų metų už viešų neramumų kurstymą.


2014-07-25 15:13

Ukraina mėgina išvengti politinės krizės

4

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka paragino parlamentą vadovautis „šaltu protu“ ir balsuoti už pasitikėjimą vyriausybe kitą dieną po to, kai premjeras Arsenijus Jaceniukas trenkė durimis, įtūžęs dėl valdančiosios koalicijos subyrėjimo.


2014-07-25 14:30

Ukrainos separatistų kontroliuotame mieste - masinė kapavietė

29|2

Po trijų valandų nuo kasinėjimo pradžios žemėje pasimatė balto maišinio audeklo skiautė. Dar po kelių minučių iš duobės buvo ištraukti keturi lavonai. Ukrainos rytiniame Slovjansko mieste, buvusioje prorusiškų sukilėlių tvirtovėje, dabar užimtoje vyriausybės pajėgų, buvo rasta pirmoji masinė kapavietė.


2014-07-25 12:11

Ukrainos parlamentas A.Jeceniuko atsistatydinimo rašto negavo

1|

Ukrainos parlamentas penktadienį pareiškė dar negavęs premjero Arsenijaus Jaceniuko atsistatydinimo rašto, todėl negali dėl jo balsuoti, o dėl tokios padėties įstrigo vyriausybės darbas.


2014-07-25 11:45

Italija ir Rusija sustabdė bendrą povandeninio laivo projektą

Italijos ir Rusijos bendras projektas sukurti naujos kartos mažąjį povandeninį laivą buvo įšaldytas dėl „politinės padėties“, kai Vakarų šalys paskelbė sankcijas Maskvai dėl krizės Ukrainoje, penktadienį pranešė Rusijos valstybinė naujienų agentūra ITAR-TASS.


2014-07-25 11:27

Ukrainos pajėgoms pavyko užimti Lysyčansko miestą

14|

Ukrainos pajėgos užėmė strategiškai svarbų Lysyčansko miestą šalies rytuose, tęsdamos kampaniją, kurios tikslas – numalšinti prorusiškų separatistų sukilimą, pranešė prezidentas Petro Porošenka.


2014-07-25 11:23

Laikinuoju Ukrainos premjeru paskirtas V.Groismanas

1| 

Ukrainos vyriausybės vadovui Arsenijui Jaceniukui pasitraukus iš pareigų, laikinuoju premjeru paskirtas jo pavaduotojas Volodymyras Groismanas.


2014-07-25 09:46

CNN reikalauja paleisti Ukrainos separatistų pagrobtą žurnalistą

3

CNN ketvirtadienį pranešė, kad Ukrainos rytuose veikiantys prorusiški separatistai šią savaitę pagrobė jai dirbantį ukrainiečių žurnalistą, ir paragino jį paleisti.


2014-07-25 05:48

Lenkijos kunigų seminarijos rektorius – vaiko tėvas

46

Katalikišką Lenkijos visuomenę supurtė nematytas skandalas – viena tikinčioji pareikalavo mirusio garsaus kunigo turto paveldėtoju pripažinti savo keturmetį sūnų, kurio tėvu įrodė esant šį kunigą.


2014-07-24 23:12

Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas atsistatydina

451|14|

Ukrainos ministras pirmininkas Arsenijus Jaceniukas ketvirtadienį parlamentui įteikė savo atsistatydinimo raštą, prieš tai išpeikęs politikus, nesugebėjusius priimti energetikos ir biudžeto įstatymus, kuriais būtų padidintas kariuomenės finansavimas. Savo sprendimą A.Jaceniukas motyvavo tuo, „kad šiandien liko nenubalsuoti įstatymai, nėra kuo mokėti milicininkui, daktarui, mokytojui, nėr už ką pirkti šautuvo, nėra kuo užtaisyti BTRą (šarvuotį); kad šiandien nepriimtas sprendimas užpildyti Ukrainos dujų saugyklas, kad galėtume peržiemoti, kad pagaliau išsilaisvintume iš Rusijos dujinės priklausomybės“.