Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

2010-04-12 10:02

Lenkijos prezidento žmona Maria Kaczynska visuomet pabrėždavo, kad jos motina Lidia Mackiewicz kilusi iš Vilniaus krašto. Pirmoji Lenkijos ponia, kaip ir jos vyras Lechas Kaczynskis, ne kartą yra prisipažinusi, kad Vilniuje jaučiasi kaip namie.

1/1

M.Kaczynska stengdavosi lydėti savo vyrą prezidentą per vizitus užsienyje. AP

M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

1 / 1

M.Kaczynska stengdavosi lydėti savo vyrą prezidentą per vizitus užsienyje. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-07-31 10:23

ES sankcijos - ir stambiems bankininkams, ir V.Putino draugams

90|

Trečiadienį oficialiai įsigaliojo Rusijai pritaikytos Europos Sąjungos sankcijos. ES leidinyje „Official Journal" paskelbti aštuoni asmenys ir trys įmonės, kurioms nuo šiol įsigalioja Vakarų paskelbtos sankcijos ir draudimai, rašo „Reuters". Sąraše yra ir artimas Rusijos prezidento Vladimiro Putino draugas ir buvęs ilgametis dziudo partneris ir treneris Arkadijus Rotenbergas. Šiam asmeniui jau nuo kovo mėnesio pritaikytos Jungtinių Valstijų sankcijos.


2014-07-31 10:12

Sibire saugomas užkratas prilygsta atominei bombai

76|2

„Oficialiais duomenimis, raupų virusas saugomas tik dviejose pasaulio vietose: JAV ir Sibire, – rašo Alina Simone portale Slate.fr. – Atsižvelgiant į sąmonėje susiformavusį šio Rusijos regiono įvaizdį tai kelia nerimą. Be reikalo? Liepos 1 dieną darbuotojas, kuris tvarkė šaldymo kamerą viename iš JAV Maisto ir vaistų administracijos skyrių, atsitiktinai aptiko dėžutę su šešiomis raupų viruso kolbomis.


2014-07-31 08:09

Kremliui siūlo išpirką – ar sutiks?

141|2

Kremliui nepalankus Hagos teismo sprendimas dėl naftos bendrovės „Jukos“ sužlugdymo dabar svarstomas visoje Rusijoje. Bet jos prezidentas Vladimiras Putinas tyli. Mat jam pateikė pavojingą pasiūlymą. Jis – vienintelis žmogus šalyje, kuris gali priimti sprendimą: mokėti 50 milijardų dolerių ar nemokėti. „V.Putinas dabar kaip į kampą įvaryta žiurkė pradės pulti visus: ukrainiečius, keršydamas jiems už europietiško kelio pasirinkimą ir revoliuciją, Vakarus, kurių nepavyko iki galo nupirkti, nes ne visi pasirodė besantys šrioderiai.


2014-07-31 07:22

JAV per susišaudymą trys žmonės žuvo, dar trys sužeisti

7

Šiaurės Karolinos valstijoje, netoli Fejetvilo miesto, per susišaudymą trys žmonės žuvo, trys vietos šerifo padėjėjai buvo sužeisti. Tai trečiadienį pranešė JAV policijos atstovai. Jų duomenimis, vienoje iš gyvenamųjų automobilio priekabų gyvenvietėje netoli Fejetvilo kilo buitinis konfliktas, todėl ten atvyko policijos pareigūnai.


2014-07-31 06:55

Žmonių gyvybes šienaujantis Ebolos virusas – jau Europoje

10

Gydytojams iš viso pasaulio bandant užkirsti kelią Ebolos viruso plitimui, ši baisi liga Vakarų Afrikoje nusinešė net 672 žmonių gyvybę. Jau baiminamasi, kad užkratas gali greitai paplisti po visą pasaulį. Vakarų Afrikos šalys ir tarptautinių organizacijų medikai jau kurį laiką maldauja – padėkite, mes jau nebesusitvarkome su Ebolos plitimu.


2014-07-30 21:16

Dėl sankcijų nirštanti Rusija telkia pajėgas prie Ukrainos

541|4|

Rusija naująsias JAV sankcijas trečiadienį pavadino „destruktyviomis ir trumparegiškomis“ bei pareiškė, kad tai tik apsunkins Rusijos ir JAV ryšius, kurie dėl Ukrainos krizės ir taip yra smukę iki žemiausio lygmens po Šaltojo karo pabaigos. „Apie JAV skelbiamų antirusiškų sankcijų dirbtinumą ir neteisėtumą mes jau esame tvirtinę ne kartą. Nieko kita, tik Rusijos ir Amerikos santykių komplikavimą ir itin nepalankų foną tarptautiniuose reikaluose, kur mūsų šalių sąveika dažnai vaidiną lemiamą vaidmenį, tokie Vašingtono sprendimai neatneš“, – sakoma Rusijos URM pranešime.


2014-07-30 20:09

ES pasirengusi Ebolos viruso grėsmei

6

Europos Sąjungos (ES) šaltiniai teigia, kad Bendrija pasiruošusi karantinuoti ir gydyti mirtinu Ebolos virusu užsikrėtusius asmenis, jei ši liga bus užfiksuota Europoje, praneša „EUbusiness“.


2014-07-30 18:30

Maskva kelia nerimą Latvijai: Ukrainos košmaras gali pasikartoti

399|

Per artimiausius dvejus metus Latvija gali susidurti su dviem pirmosiomis Rusijos vykdomo vadinamojo hibridinio karo fazėmis, kai iš pradžių propaganda veikiami žmonės, po to organizuojamos grupės užima administracinius pastatus ir paskelbia „respublikas“. Tokį scenarijų interviu „Latvijas avyze“ nupiešė publicistas Igoris Vatolinas, pavasarį įkūręs judėjimą, vienijantį proeuropietiškai nusiteikusius Latvijos rusus.


2014-07-30 17:16

Separatistai minuoja Malaizijos lėktuvo nuolaužų prieigas

24|

Nyderlandų misijos Ukrainoje atstovai pranešė, kad dėl intensyvių kovų tarp Ukrainos kariuomenės ir separatistų olandų ekspertams ir vėl nepavyko pasiekti numušto „Malaysia Airlines“ lėktuvo nuolaužų. Ukrainos vyriausybės pareigūnai teigia, kad Donecko separatistai pradėjo dėti minas orlaivio liekanų prieigose, skelbia „Associated Press“.


2014-07-30 16:25

JAV ir Europa kirto Rusijai iki šiol griežčiausiomis sankcijomis

31

Jungtinės Amerikos Valstijos ir Europos Sąjunga antradienį smogė svarbiems Rusijos finansų, ginklų ir energetikos sektoriams, įvesdamos naujas griežtas sankcijas Maskvai už jos vaidmenį Ukrainos krizėje.