Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

2010-04-12 10:02

Lenkijos prezidento žmona Maria Kaczynska visuomet pabrėždavo, kad jos motina Lidia Mackiewicz kilusi iš Vilniaus krašto. Pirmoji Lenkijos ponia, kaip ir jos vyras Lechas Kaczynskis, ne kartą yra prisipažinusi, kad Vilniuje jaučiasi kaip namie.

1/1

M.Kaczynska stengdavosi lydėti savo vyrą prezidentą per vizitus užsienyje. AP

M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

1 / 1

M.Kaczynska stengdavosi lydėti savo vyrą prezidentą per vizitus užsienyje. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-10-31 12:37

Pekino metro keleiviams uždrausta vilkėti Helovino kostiumus

Pekino pareigūnai pranešė sulaikysiantys visus metro keleivius, kurie per ateinančias dienas dėvės Helovino kostiumus. Tokių apribojimų Pekinas ėmėsi prieš lapkritį įvyksiantį Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių ekonominio bendradarbiavimo (APEC) viršūnių susitikimą, skelbia „Reuters“


2014-10-31 11:06

Protestai nepaveikė Burkina Faso vadovo - jis nežada trauktis

1|5

Burkina Faso kariuomenės vadas generolas Honore Traore ketvirtadienį paskelbė apie šalies Nacionalinės Asamblėjos paleidimą ir pereinamojo laikotarpio vyriausybės sukūrimą, kuri veiks nė ilgiau nei metus. Tačiau vadas neatskleidė, kas vadovaus laikinajai vyriausybei, praneša „Reuters“.


2014-10-31 10:40

Manoma, kad Suomijoje yra vyras užsikrėtęs Ebolos virusu

3| 

Manoma, kad Suomijoje hospitalizuotas vyras yra užsikrėtęs Ebolos virusu. Jei tyrimai pasitvirtintų, tai būtų pirmas toks atvejis šioje šalyje, praneša „The Wall Street Journal“.


2014-10-31 10:24

Europa sekti Švedijos pavyzdžiu ir pripažinti Palestiną neskubės

2

Naujoji Švedijos vyriausybė ilgai nelaukė. Nepraėjus nė mėnesiui po pareiškimo, kad šalis oficialiai pripažins Palestinos valstybę, diplomatai Stokholme taip ir padarė, rašo „Lietuvos rytas".


2014-10-31 10:19

Į Donbasą vyksta naujas Rusijos humanitarinės pagalbos konvojus

28|3|

Rusijos sunkvežimiai su nauja humanitarinės pagalbos Donbasui partija perėjo muitinės patikrinimus, praneša „RIA Novosti“.


2014-10-31 10:06

Sugautas vienas ieškomiausių Amerikos nusikaltėlių

Vyras, kaltinamas nušovęs vieną Pensilvanijos valstijos policininką, buvo suimtas ketvirtadienį po šešias savaites trukusių didelių gaudynių kalnuose ir tankiuose miškuose, pranešė JAV žiniasklaida.


2014-10-31 10:00

Čekams pagrasino: „Milijonas eurų arba paskleisime Ebolą“

Čekijos vyriausybė sulaukė netikėto grasinimo. Nežinomi šantažuotojai pareiškė, kad paskleis Ebolos virusą šalyje, jei valdžia jiems nesumokės milijono eurų virtualia valiuta bitkoinais, rašo dienraštis „Lietuvos rytas". Grasinimas, tarsi pasiskolintas iš filmų apie Džeimsą Bondą, buvo atsiųstas Čekijos vyriausybei ir didžiausioms šalies žiniasklaidos priemonėms.


2014-10-30 20:30

Kanzase lėktuvas įsirėžė į oro uosto pastatą, žuvo 4 žmonės

28|2| 

JAV Kanzaso valstijoje Vičitos mieste nedidelis lėktuvas įsirėžė į oro uosto pastatą, praneša BBC. Lėktuvas nukrito ant oro uosto „FlightSafety International“ pastato, kuriame buvo žmonių. Manoma, kad kildamas lėktuvas pametė variklį ir dėl to sudužo. Pranešama, kad oro uosto pastate galėjo būti apie 10 žmonių, penki buvo nugabenti į ligoninę. „NBC News“ informuoja, kad žuvo keturi žmonės, mažiausiai penkių būklė - sunki. Pranešama, kad vieno žmogaus būklė yra kritinė.


2014-10-30 20:23

Izraelis atšaukė savo ambasadorių Švedijoje

15

Protestuodamas prieš Stokholmo pasirinkimą pripažinti Palestinos valstybę, Izraelis nusprendė atšaukti savo ambasadorių Švedijoje. Apie tai informuoja „RIA Novosti“.


2014-10-30 20:08

Burkina Faso prezidentas šalyje įvedė nepaprastąją padėtį

Šalyje vykstant mitingams ir demonstracijoms, Burkina Faso prezidentas Blaise'as Compaore'as ketvirtadienį šalyje įvedė nepaprastąją padėtį ir paleido parlamentą, praneša „Reuters“.


Populiariausi per 24 val.