Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

2010-04-12 10:02

Lenkijos prezidento žmona Maria Kaczynska visuomet pabrėždavo, kad jos motina Lidia Mackiewicz kilusi iš Vilniaus krašto. Pirmoji Lenkijos ponia, kaip ir jos vyras Lechas Kaczynskis, ne kartą yra prisipažinusi, kad Vilniuje jaučiasi kaip namie.

1/1

M.Kaczynska stengdavosi lydėti savo vyrą prezidentą per vizitus užsienyje. AP

M.Kaczynska didžiavosi savo šeimos šaknimis iš Lietuvos

1 / 1

M.Kaczynska stengdavosi lydėti savo vyrą prezidentą per vizitus užsienyje. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-10-20 21:33

V. Putinas ir S. Berlusconi praleido paslaptingą naktį kartu

140

Rusijos vadovas Vladimiras Putinas praėjusią savaitę dvi dienas svečiavosi Italijoje, kur jis dalyvavo dviejų dienų Europos ir Azijos viršūnių susitikime. Tačiau penktadienio naktį prezidentas su per petį permestu švarku pastebėtas prie buvusio Italijos ministro pirmininko ir savo ilgamečio bičiulio Silvio Berlusconi namų, skelbia „The Daily Beast“.


2014-10-20 20:37

ES sugriežtino sankcijas Sirijos režimui

1

Europos Sąjunga (ES) dar kartą sugriežtino sankcijas Sirijos režimui. Atitinkamą sprendimą savo susitikime Liuksemburge pirmadienį priėmė Bendrijos užsienio reikalų ministrai, praneša agentūra AFP.


2014-10-20 20:31

Penki prievartautojai Indijoje nuteisti kalėti iki gyvos galvos

Dėl jaunos moters grupinio išprievartavimo teismas Indijoje kalėti iki gyvos galvos nuteisė penkis vyrus. Naujienų agentūros PTI teigimu, jie taip pat turės sumokėti 650 eurų baudą, praneša AFP.


2014-10-20 20:04

JAV Indianos valstijoje rasti septynių nužudytų moterų kūnai

3|2

JAV Indianos valstijoje pareigūnai rado septynių nužudytų moterų kūnus, kai vienas vyriškis jiems prisipažino nužudęs moterį, kuri buvo rasta pasmaugta motelyje, ir nurodė tyrėjams, kur rasti dar mažiausiai trijų moterų kūnus, pirmadienį pranešė pareigūnai.


2014-10-20 18:29

Rusija varto akis: prie Švedijos – ne mūsų, o olandų laivas

424|3|

Švedijos laivynas, sausumos, oro pajėgos pirmadienį toliau tęsia paslaptingo povandeninio laivo paiešką. Iki šiol spėjama, kad nelaimės signalą pasiuntė Rusijos povandeninis laivas, kaip spėjama įstrigęs netoli Stokholmo. Tačiau rusai atsikerta ir pirštais bado į kitus. Kremliaus finansuojamas propagandiniu dažnai vadinamas kanalas „Russia Today“ pranšė, kad švedų ieškomas povandeninis laivas nepriklauso Rusijai. Tai esą Nyderlandų povandeninis laivas, kuris dalyvavo pratybose ir nukrypo nuo kurso.


2014-10-20 18:27

Vyskupų sprendimas dėl gėjų vienus džiugina, kitus pykdo

19

Aktyvistai sekmadienį kritikavo tai, kad Katalikų Bažnyčia per savo svarbų sinodą neatvėrė durų gėjams, bet gyrė popiežių Pranciškų privertus vyskupus stoti akistaton su „tabu“. Po dvi savaites trukusių įnirtingų debatų prelatai atidėjo į šoną tris paragrafus tokiais opiais klausimais kaip labiau priimanti pozicija gėjų atžvilgiu ir leidimas išsiskyrusiems ir antrą kartą susituokusiems katalikams priimti Komuniją.


2014-10-20 16:22

„Amnesty International“: Ukrainoje nusikalto abi konflikto pusės

1|3

Tarptautinė nevyriausybinė žmogaus teisių gynimo organizacija „Amnesty International“ pranešė esant įrodymų, kad nusikaltimus įvykdė abi kariaujančios pusės Rytų Ukrainoje, tačiau jų mastas nėra toks didelis, kaip pranešė Rusija, informuoja BBC.


2014-10-20 15:45

Nepajudinamas indėnas Bolivijos prezidentu perrinktas trečiąsyk

Bolivijos prezidentas Evo Moralesas užsitikrino trečią kadenciją, spalio 12 dieną vykusiuose valstybės vadovo rinkimuose surinkęs 61 proc. balsų, savaitgalį pranešė rinkimų pareigūnai.Nuo 2006-ųjų Bolivijai vadovaujantis E.Moralesas, kuris yra pirmasis šalies prezidentas indėnas, savo artimiausią rinkimų varžovą - turtingą cemento magnatą Samuelį Dorią Mediną - aplenkė 37 proc. balsų.


2014-10-19 20:46

Įsakymas rusų laivo įgulai - išlaikyti paslaptį bet kokia kaina

218|8|

Prie Švedijos krantų galimai sugedo Rusijos povandeninis laivas, skelbia thelocal.se. Teigiama, kad netoli Stokholmo krantų karinės jūrų pajėgos ieško nelaimės signalą siuntusio povandeninio laivo. Portalas cituoja dienraščio „Svenska Dagbladet“ informaciją. Pirmą kartą nelaimės signalas buvo


2014-10-19 20:45

Mįslingai dingusį laivą „pridengia“ V.Putino siųstas tanklaivis?

149|2|

Švedijos spauda paviešino daugiau detalių apie incidentą prie šalies krantų. Rusijos karinis laivas buvo pastebėtas šalies teritoriniuose vandenyse ir jau antra para tęsiasi speciali jo paieškos operacija. Leidinys „Expressen“ pranešė, kad šiomis dienomis itin arti Švedijos krantų ir tarptautiniuose vandenyse užfiksuotas tanklaivio „NS Concord“ buvimas. Įdomu tai, kad nors oficialiai šis laivas plaukioja su Liberijos vėliava, bet priklauso Rusijoje registruotai kompanijai „Novo Ship“.


Populiariausi per 24 val.