Dalyvauti oro policijos misijoje atvyksta Lenkijos naikintuvai

Dalyvauti oro policijos misijoje atvyksta Lenkijos naikintuvai


2010-04-28 09:46

Nuo sausio Baltijos šalių oro erdvę saugojusį Prancūzijos karinių oro pajėgų junginį su keturiais naikintuvais „Mirage-2000“ šią savaitę pakeis Lenkijos naikintuvai „Mig-29“.

1/1

Lenkų kariai oro erdvės patruliavimo misiją Baltijos valstybėse irgi vykdė jau 2 kartus. "Reuters"

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-09-02 13:25

A. Pitrėnienė: „Esu labai savo vietoje“

2|3

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė dieną pradeda neabejotinai daug anksčiau už daugumą šalies mokytojų ir mokinių, darbe ministerijos vadovė būna jau septintą valandą ryto. Būtent tokį laiką pavyko suderinti ir pokalbiui su ministre. Naujienų portalo lrytas.lt žurnalistę ir fotografą ankstyvą rytą ji priėmė savo kabinete. Kalbantis apie tai, kad ministrės diena veikiausiai prasidėjo labai anksti, A. Pitrėnienė atsiduso: „Jaudinausi dėl būsimo interviu, tad nubudau jau penktą ryto.“


2015-09-02 11:44

Skurstantys lietuviai beldžiasi į Lenkijos premjerės duris

46|2

„Lietuvių kalba Seinuose bus girdima, tačiau vis dažniau ją girdėsime prie prekybos centrų, o ne kultūros namų scenoje ar mokyklos koridoriuje“, – įsitikinę Lenkijoje gyvenantys lietuviai. Seinuose gyvenantys tautiečiai raštu kreipėsi į ministrę pirmininkę Ewą Kopacz dėl kone katastrofiškos ekonominės ir socialinės situacijos regione. Žmonės skundžiasi, kad Seinų apskritis išsiskiria dideliu nedarbu, gyvenimo perspektyvų išsilavinusiam jaunimui stoka, dėl to yra pasmerkta ekonominiam ir socialiniam sąstingiui. Prieš mėnesį siųstas raštas dėmesio nesulaukė – Lenkijos politikai reaguoti į lietuvių išdėstytas problemas neskuba. Seinuose gyvenantys tautiečiai dar rugpjūčio pradžioje raštu kreipėsi į ministrę pirmininkę Ewą Kopacz dėl itin prastėjančios ekonominės ir socialinės situacijos regione.


2015-09-02 11:13

Protestuodami dalis lenkų moksleivių pamokas iškeis į mišias

28

Protestuodami dėl švietimo nuostatų dalis lenkiškų mokyklų moksleivių trečiadienį neateis į mokyklas ir vietoj pamokų dalyvaus mišiose Aušros Vartų koplyčioje, pranešė organizatoriai. Lietuvos lenkų rinkimų akcija teigia, kad streiką skelbia „lenkų ir rusų mokinių tėvai“.


2015-09-02 11:12

NATO vadovas ir D.Grybauskaitė atidarys NATO pajėgų vienetą

8

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas kartu su prezidente Dalia Grybauskaite ketvirtadienį Vilniuje iškilmingai atidarys NATO vadavietę – NATO pajėgų integravimo vienetą (NFIU). NATO vadovą lydės NATO karinio komiteto pirmininkas generolas Petras Pavelas, kuris kartu su Lietuvos kariuomenės vadu generolu leitenantu Jonu Vytautu Žuku atidengs lentelę ant pastato, kuriame įsikūręs NATO karinis vienetas.


2015-09-02 10:25

Dėl karo metus miške praleidęs pirmokas mokysis Druskininkuose

67|2

Rugsėjo pirmoji tapo didele švente ir į Lietuvą Iš Ukrainos praėjusią savaitę atvykusiai ir mėnesiui Druskininkuose apgyvendintai šeimai. Netrukus aštuonerių sulauksiantis Danielius pirmą kartą peržengė mokyklos slenkstį, nes pernai karo veiksmų apimtoje Donecko srityje tėvai ir močiutė iš pabėgėlių stovyklos miške nedrįso jo išleisti į pirmą klasę.


2015-09-02 10:23

„Bernardinų“ redaktorius A.Navickas dalyvaus Seimo rinkimuose

14

Į Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partiją grįžęs filosofijos daktaras, dienraščio „Bernardinai.lt“ redaktorius Andrius Navickas patvirtino dalyvausiąs artėjančiuose Seimo rinkimuose, kurie vyks kitų metų rudenį. „Nusprendžiau prisijungti prie Tėvynės sąjungos ir dalyvauti Seimo rinkimuose“, – BNS trečiadienį sakė A.Navickas.


2015-09-02 10:13

Iš teisiamųjų suolo – į mokyklos vadovo kėdę

63|2

Didžiausios rajone Radviliškio Lizdeikos gimnazijos kolektyvas pirmąją mokslo metų dieną pasitiko susiskaldęs. Mat į postą grįžo teisiamųjų suolą trinantis mokyklos direktorius Jonas Varkulevičius. Du dešimtmečius gimnazijai vadovavęs 56 metų J.Varkulevičius yra nuteistas už dokumentų klastojimą ir neteisėtą pavaldinio atleidimą, todėl teismas jam yra uždraudęs dirbti mokytojo darbą, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-09-02 10:13

L. Linkevičius: „Neabejokite Lietuvos solidarumu dėl migrantų“

112|2

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius trečiadienį pareiškė, kad nėra pagrindo abejoti šalies solidarumu sprendžiant migrantų krizę Europos Sąjungoje (ES). „Mūsų solidarumu abejoti tikrai nederėtų ir nevertėtų, nes tai yra neproduktyvu. Turime kartu galvoti, kaip spręsti šią situaciją, kuri užgriuvo visą Europą“, – interviu Žinių radijui sakė ministras.


2015-09-02 10:12

Atsisakydami valdiško maisto, kaliniai tęsia protestą

11

Kalėjimų departamento duomenimis, 1243 kaliniai atsisako valdiško maisto ir taip tęsia protestą dėl įsigaliojusio apribojimo rūkyti laisvės atėmimo vietose. „Truputėlis prisidėjo (kalinių) vakar po vakarienės. Šiai dienai, šiai minutei turime 1243“, – BNS sakė Kalėjimų departamento patarėja Karolina Frolovienė.


2015-09-02 10:03

Briuselyje moksleiviai daugelį dalykų galės mokytis lietuviškai

Briuselio II Europos mokykloje nuo rugsėjo pradeda veikti naujai įsteigta Lietuviška vidurinio ugdymo sekcija. Dešimt mokinių gamtos, tiksliųjų ir humanitarinių mokslų čia mokysis gimtąja lietuvių kalba, pranešė Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM).


Populiariausi per 24 val.