Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dalyvauti oro policijos misijoje atvyksta Lenkijos naikintuvai

Dalyvauti oro policijos misijoje atvyksta Lenkijos naikintuvai

2010-04-28 09:46

Nuo sausio Baltijos šalių oro erdvę saugojusį Prancūzijos karinių oro pajėgų junginį su keturiais naikintuvais „Mirage-2000“ šią savaitę pakeis Lenkijos naikintuvai „Mig-29“.

1/1

Lenkų kariai oro erdvės patruliavimo misiją Baltijos valstybėse irgi vykdė jau 2 kartus. "Reuters"

Dalyvauti oro policijos misijoje atvyksta Lenkijos naikintuvai

1 / 1

Lenkų kariai oro erdvės patruliavimo misiją Baltijos valstybėse irgi vykdė jau 2 kartus. "Reuters"

(1 nuotraukos) "Reuters"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-27 23:11

Naktį elgetoms – sotesnis kąsnis

22

Pasisotina kavinėse, o namo sugrįžta taksi automobiliu. Išmaldos prie naktinių klubų prašytojai nevengia prabangos, nes jų uždarbis siekia net kelis šimtus litų – gerokai daugiau nei dieną. Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnams išmaldos prašytojus tenka drausminti ne tik dieną, bet ir naktį. Nors elgetavimas sostinėje draudžiamas, asocialūs asmenys nesnaudžia ir sutemus.


2014-08-27 22:39

Ministras už protestuojančių mokytojų įžvelgia svetimas rankas

111

Streikuoti žadantys mokytojai pasigenda socialinio dialogo ir reikalauja mokinio krepšelį bei mokytojų bazinę algą atstatyti iki priekrizinio lygio.


2014-08-27 22:39

Renkama parama Ukrainos kariams: trūksta šiltų drabužių, šalmų

471|10

Norite, tačiau nežinote, kaip padėti kovojantiems Ukrainos kariams? Turite keletą porų vilnonių kojinių, neavėtus aulinius batus, dėželę šokolado ar kavos? Trečiadienį ir ketvirtadienį Lietuvoje renkama parama Ukrainos kariams, jai tinka ir kelios tūbelės dantų pastos ar šampūnas – padėti gali visi. Reikalingiausių daiktų ir medicinos priemonių parama bus renkamas dvi dienas specialiuose punktuose Vilniuje ir Kaune.


2014-08-27 21:49

V. Tomaševskis: „Socialdemokratai išsigando mūsų konkurencijos“

177|

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) lyderis Valdemaras Tomaševskis dėl visų lenkų nesėkmių kaltina tik buvusius koalicijos partnerius socialdemokratus. V.Tomaševskio teigimu, jo vadovaujama LLRA nori dirbti Vyriausybėje, tačiau jiems to neleidžia Premjeras Algirdas Butkevičius ir socialdemokratai, kurie esą darė spaudimą tiek iš energetikos ministro posto atleistam Jaroslavui Neverovičiui, tiek viceministrei Renatai Cytackai.


2014-08-27 21:49

J. Neverovičius prabilo apie tai, kodėl jam iškasė duobę

340|2|

Ministro posto netekęs Jaroslavas Neverovičius ramiai dairosi mokyklinių prekių savo vaikams, o politinių viceministrų skyrimą vadina absurdu, kainuojančiu valstybei šimtus milijonų litų. Visada bandęs išlikti diplomatiškas lenkų mažumos deleguotas J.Neverovičius šiandien rėžia – energetikoje kuriamas monopolis, kuriame veiks išskirtinės ir iš aukščiau palaimintos advokatų kontoros, konsultantų kompanijos. „Man tai nepriimtina“, – vakar „Lietuvos rytui“ sakė J.Neverovičius. Iš ministro kėdės išverstas jis ilgai tylėjo, kol ryžosi atvirai prabilti apie nepavydėtiną situaciją, į kurią pateko ne savo valia.


2014-08-27 18:06

Į misiją Afganistane išlydėti karo policijos kariai

27

Kauno įgulos ramovėje trečiadienį į tarptautinę misiją Afganistane išlydėta nauja karių grupė, užtikrinsianti Lietuvos specialiosios misijos Afganistane vadovo apsaugą, pranešė Kašto apsaugos ministerija.


2014-08-27 17:30

„Darbiečiai“ pasiūlė kandidatą į energetikos viceministrus

5

Darbo partijos kandidatas į energetikos viceministrus iš Kėdainių kilęs Rokas Baliukovas nekomentuoja, ar yra davęs sutikimą eiti šias pareigas.


2014-08-27 16:16

Siūlo viceministrus skirti ne premjerui, o ministrams

6

Opozicinės Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narys Antanas Matulas siūlo, kad viceministrus skirtų premjeras, o ne ministrai.


2014-08-27 14:34

Ambasadore Norvegijoje gali tapti I. Bričkovskienė

Karjeros diplomatę Izoldą Bričkovskienę siūloma skirti Lietuvos ambasadore Norvegijoje. Pagal Vyriausybės nutarimo projektą ji į šias pareigas turėtų būti paskirta nuo rugsėjo 10-osios.


2014-08-27 14:27

V.Tomaševskio pavaldiniai apleis ministerijas

30

Lietuvos lenkų rinkimų akcijai pasitraukus iš valdančiosios koalicijos, darbo neteks ir būrys šiai partijai priklausančių viceministrų. Jie turėtų rašyti prašymus pasitraukti iš pareigų.


Populiariausi per 24 val.