Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

R.Berankis įspūdingai įveikė „French Open“ kvalifikacijos antrąjį ratą - lietuvis nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę (atnaujinta) (166)

2010-05-20 14:00

Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui iki atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, pagrindinių varžybų liko žingsnis. 19-metis tenisininkas, reitinge užimantis 188 vietą, vyrų vienetų atrankos varžybų antrajame rate po pusantros valandos trukusios kovos 6:2, 3:6, 6:0 nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę 27 metų rumuną Victorą Crivoi.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

Legendinio M.Phelpso sugrįžimas - jau ketvirtadienį

Michaelas Phelps kitą savaitę dalyvaus plaukimo varžybose Mesoje (Arizonos valstija), ir tai bus pirmasis legendinio JAV plaukiko startas po sprendimo baigti karjerą 2012 metais po Londono olimpinių žaidynių.

2014-04-19 08:59

Merginų rankinio rinktinė Šveicarijoje - sutriuškinta

Skaudžia nesėkme 2014 metų pasaulio jaunimo (iki 20 metų) merginų rankinio čempionato 4 atrankos grupės turnyrą Šveicarijoje pradėjo Lietuvos rinktinė.

2014-04-19 00:28

Kalnų dviratininkus rudenį pakeis bėgikai

Šiais metais Lietuvos dviračių mėgėjai gali džiaugtis kur kas platesniu dviračių varžybų kalendoriumi. 2013 metais „Vilniaus MTB turas“ buvo sudarytas iš 3 etapų, tačiau jau šiais metais organizatoriai kviečia į 5 etapus, pervadindami varžybas „Grand prix turu“.

2014-04-19 00:24

S.Krupeckaitė pergalėmis Lenkijoje džiaugėsi kartu su sūnumi

Dukart pasaulio dviračių treko čempionė Simona Krupeckaitė penktadienį laimėjo atvirųjų Lenkijos taurės varžybų keirino rungtį. Tai buvo antroji 31-erių metų lietuvės pergalė šiose varžybose. Ketvirtadienį Simona tapo sprinto rungties nugalėtoja.

2014-04-18 18:54

Apie medalius galvojantis treneris B.Haake liaupsino lenkus

2|3

Lietuvos ledo ritulio rinktinės treneris Berndas Haake, atvykęs į spaudos konferenciją, kurioje po treniruotės apsilankė ir Dainius Zubrus, buvo atviras: „Man labai pasisekė, kad jis atvyko.“

2014-04-18 18:53

Mūšiui pasirengęs D.Zubrus: „Buvau, esu ir būsiu lietuviu“

45|44|

„Visi stengėsi geriau atlikti perdavimus, tiksliau mušti. Dėl jo žaidėjai pasitempė“, - šypsojosi Berndas Haake. Lietuvos ledo ritulio rinktinės treneris pirmą kartą Lietuvoje ant ledo išvydo Dainių Zubrų. Liūdesiu NHL sezoną užbaigęs D.Zubrus penktadienį jau vilkėjo raudonus marškinėlius su vyčiu, čiuožė, dalino perdavimus komandos draugams, išmėgino vartininko galimybes.

2014-04-18 16:21

V.Alekna nusviedė diską metru toliau negu pernai

23

Pirmasis Virgilijaus Aleknos startas šį sezoną optimistiškai nuteikė jo gerbėjus. Vilniaus Kalnų parke per „Skriejantis diskas“ varžybas dukart olimpinis čempionas nusviedė diską 64,70 m - metru toliau negu pernai.

2014-04-18 15:09

D.Zubrus su Lietuvos rinktine raižė ledą

78

Penktadienį – balandžio 18-ąją - Vilniaus „Akropolio“ ledo arenoje įvyko atvira Lietuvos ledo ritulio rinktinės treniruotė. Joje dalyvavo vienintelis NHL čempionate žaidžiantis lietuvis Dainius Zubrus.

2014-04-18 13:24

Lietuvos tinklininkės lenkams tapo egzotika

1

Lietuvos moterų tinklinio rinktinė grįžo iš Lenkijos, kur balandžio 14 – 16 d. sužaidė trejas draugiškas rungtynes su vietos moterų tinklinio klubais.

2014-04-18 12:01

Lenktynėse Prancūzijoje I.Konovalovas finišavo 71-as

Prancūzijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „GP de Denain Porte du Hainaut“ 71-ąją vietą užėmė „MTN – Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, o Darijus Džervus („Veranclassic – Doltcini“) tenkinosi 135-ąja pozicija.