Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R.Berankis įspūdingai įveikė „French Open“ kvalifikacijos antrąjį ratą - lietuvis nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę (atnaujinta)

2010-05-20 14:00

Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui iki atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, pagrindinių varžybų liko žingsnis. 19-metis tenisininkas, reitinge užimantis 188 vietą, vyrų vienetų atrankos varžybų antrajame rate po pusantros valandos trukusios kovos 6:2, 3:6, 6:0 nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę 27 metų rumuną Victorą Crivoi.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

10

Kazachstano tinklininkė Sabina Altynbekova tapo interneto sensacija dėl savo ypatingos išvaizdos, kuri internautams priminė specifiniu japonų menu paremto animacijos stiliaus – anime herojes. Jūsų dėmesiui – gražiausios nuotraukos iš tinklininkės paskyros „Instagram“ socialiniame tinkle.

2014-08-01 00:41

V. Adamkus – apie garbingą sportą ir L. Armstrongo nusikaltimą

38|4

„Visą sportinį gyvenimą laikiausi kilnaus elgesio taisyklės. Neturėjau nei pagundų, nei prasilenkimų su ja“, – šypsojosi kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus. Ketvirtadienį jis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) kiemelyje atsiėmė Lietuvos kilnaus sportinio elgesio komiteto prizą. „Noriu padėkoti visiems, kuriems atrodė, kad esu to vertas“, – sakė meilės sportui niekada neslėpęs V.Adamkus.

2014-07-31 20:27

Lietuvą garsinantis R. Navardauskas valdžios dėmesio nesulaukia

17|9|

Lietuvos vardą vis labiau pasaulyje garsinantis Ramūnas Navardauskas norėtų nuversti kalnus, bet alinantis dviratininko sezonas koreguoja jo planus. Praėjusią savaitę prestižinių lenktynių „Tour de France“ devynioliktąjį etapą laimėjęs 26 metų sportininkas nori dalyvauti pasaulio čempionate, bet dviračių sporto pragarą ištvėręs kūnas vien nuo troškimų nepriklauso.

2014-07-31 16:10

Bobslėjaus ir rogučių sporto federacijoms – LTOK pripažinimas

1

Lietuvos žiemos sporto šakų šeimoje – pagausėjimas. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vykdomasis komitetas ketvirtadienį pripažino dvi naujas federacijas Rogučių sporto bei Bobslėjaus ir skeletono.

2014-07-31 15:00

V. Adamkui įteiktas Kilnaus sportinio elgesio prizas

20|11

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus ketvirtadienį atsiėmė pagrindinį 2013 metų Lietuvos kilnaus sportinio elgesio komiteto prizą, kuris jam buvo skirtas už olimpinių idealų ir vertybių sklaidą ir propagavimą, sveiko gyvenimo būdo puoselėjimą, kilnaus elgesio supratimą ir gero pavyzdžio auklėjamąją galią.

2014-07-31 14:18

Trispalvė – Lietuvos delegacijos vėliavnešiui bėgikui B. Mickui

21

Klaipėdiečiui bėgikui Benediktui Mickui ketvirtadienį per palydas į Kiniją įteikta Lietuvos trispalvė, kurią jis nusiveš į antrąsias pasaulio jaunimo vasaros olimpines žaidynes Nandzinge rugpjūčio 16—28 dienomis. Lietuvos delegacijos vėliavnešiu paskirtas talentingas sportininkas prieš metus Utrechte vykusiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje iškovojo aukso medalį 800 m bėgimo varžybose, o šiemet laimėjo atrankos į Nandzingą varžybas.

2014-07-31 13:06

Sporto kalendorius: kas Lietuvoje ir pasaulyje vyks rugpjūtį

Rugpjūčio mėnesį Europos sporto sostinėmis taps Ciurichas ir Berlynas. Šiuose miestuose vyks dviejų populiariausių asmeninių sporto šakų lengvosios atletikos ir plaukimo Senojo žemyno čempionatai. Paskutinę mėnesio savaitę prasidės JAV atvirosios teniso pirmenybės bei „Vuelta“ daugiadienės dviračių lenktynės, o paskutinį savaitgalį – pasaulio vyrų krepšinio ir vyrų tinklinio čempionatai.

2014-07-30 20:19

Šachmatai vaikus moko mąstyti, o vyrus, būna, net pražudo

12|3

Šachmatais visais laikais žaidė didelė dalis aukštuomenės, šalių valdovai, tarp jų ir imperatorius Napoleonas Bonaparte'as (yra išlikusi ne viena dešimtis jo žaistų partijų). Interviu lrytas.lt FIDE treneris Rišardas Fichmanas pasakoja apie šachmatų kilmę, apie tai, iš kokių medžiagų jie gaminami, keitėsi lentos langelių skaičius, kas sugalvojo simultaną ir nuo kada patartina šachmatais mokyti žaisti vaikus.

2014-07-29 16:03

R. Navardauskas iš lenktynių pragaro grįžta iškelta galva

31|5

Po istorinės pergalės „Tour de France“ lenktynėse Ramūnas Navardauskas pats paprašė migdomųjų. Svajonę įgyvendinęs 26 metų kvėdarniškis tapo pirmuoju mūsų šalies dviratininku, kuriam pavyko laimėti etapą svarbiausiose pasaulio dviračių varžybose. Jis jau pasiekė tai, apie ką svajoja visi stipriausi pasaulio dviratininkai. „Šampanas liejosi laisvai“, – pirmadienį „Lietuvos rytui“ juokavo Ramūnas, po trijų savaičių pragaru vadinamų lenktynių finišo Paryžiuje kartu su komandos draugais atšventęs istorinę sėkmę.

2014-07-29 13:57

Lietuviai debiutavo šaudymo iš japoniško lanko čempionate

2

Paryžiuje vykusiame antrajame pasaulio kiudo (šaudymo iš tradicinio japoniško lanko) čempionate Lietuvai atstovavo 4 lankininkai.