Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R.Berankis įspūdingai įveikė „French Open“ kvalifikacijos antrąjį ratą - lietuvis nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę (atnaujinta)

2010-05-20 14:00

Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui iki atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, pagrindinių varžybų liko žingsnis. 19-metis tenisininkas, reitinge užimantis 188 vietą, vyrų vienetų atrankos varžybų antrajame rate po pusantros valandos trukusios kovos 6:2, 3:6, 6:0 nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę 27 metų rumuną Victorą Crivoi.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

22

Rūta Meilutytė šį pavasarį peržengė simbolinę ribą – kovo 19 d. Lietuvos plaukimo princesei sukako 18 metų. Dar prieš trejus metus, 2012-ųjų pavasarį, tada kukli 15-metė buvo gerai žinoma tik plaukimo specialistams. Bet praėjus vos keliems mėnesiams jos talentas Londone pražydo olimpinio aukso spalva.

2015-04-01 20:32

Paaiškėjo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bilietų kainos

2

Ketinantys kitą vasarą vykti į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes jau gali užsisakyti bilietus į varžybas, kurias norės pamatyti. Visi sporto gerbėjai bilietus galės įsigyti iš jų šalyje juos platinančios organizacijos.

2015-04-01 14:53

Olimpinio prizininko E. Petrausko brolis seka boksininko pėdomis

2

Lietuvos jaunių (iki 16 metų) čempionate kovojo daugiau negu šimtas jaunųjų boksininkų ir boksininkių. Iš jų treneriai išrinko Lietuvos jaunių rinktinės lyderius, kurie rengsis Europos ir pasaulio čempionatams. Tarp jų pateko ir olimpiados prizininko Evaldo Petrausko brolis, kuris seka tituluoto brolio pėdomis.

2015-04-01 13:10

H. Vikšraitis: „Jeigu nori tobulėti – nėra kada ilsėtis“

Henrikas Vikšraitis „KOK WORLD GP 2015" turnyre Vilniuje prieš porą savaičių taškais nugalėjo lenką Mateuszą Kopiecą, bet ilgai pergale nesidžiaugė. „Sparta Gym“ kovotojas greitai pradėjo rengtis kitam turnyrui. H.Vikšraitis balandžio 18 dieną lips į Alytuje vyksiančio „Bushido Heros Series 2015" turnyro ringą.

2015-04-01 12:32

Finaliniuose „Žuvėdros“ šou – iš JAV grįžusi I. Lukošiūtė

Neseniai Lietuvai apie paskutinį atsisveikinimo skrydį pranešęs legendinis sportinių šokių kolektyvas „Žuvėdra“ gali didžiuotis ne tik ištikima publika, bet ir šokėjų bendruomenės dėmesiu. Likus vos dienai iki paskutiniųjų ansamblio pasirodymų į Klaipėdą iš JAV atvyksta pasaulio sportinių šokių čempionė Iveta Lukošiūtė.

2015-04-01 11:01

D. Zubrus į sąskaitą įsirašė šeštąjį rezultatyvų perdavimą

14

Šeštą rezultatyvų perdavimą 69-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis lietuvio atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (31 pergalė ir 46 pralaimėjimai; 75 tšk.) klubas patyrė šeštą nesėkmę iš eilės.

2015-03-30 18:10

VRM pritaria siūlymui skirti rentas keturiems irkluotojams

Vidaus reikalų ministerija (VRM) teigiamai vertina Seime svarstomą siūlymą išplėsti rentas gaunančių sportininkų sąrašą, į jį įtraukiant ir šalį garsinančius keturis irkluotojus.

2015-03-30 14:27

Vilniuje dėl D.Kutkaitės taurės varžėsi talentingos gimnastės

58

Savaitgalį pirmą kartą Lietuvoje vyko tarptautinis meninės gimnastikos turnyras Dalios Kutkaitės taurei laimėti. Lietuvos gimnastikos federacijos organizuojamas renginys buvo surengtas Vilniuje, sporto mokykloje „Tauras“, į kurią susirinko per 120 sportininkių net iš 12 šalių.

2015-03-30 12:09

D. Zubrus mušė įvartį, bet „Devils“ atkrintamųjų durys užsivėrė

2|9

„New Jersey Devils“ klubas NHL čempionate pralaimėjo penktąjį kartą iš eilės ir prarado galimybę patekti į atkrintamąsias varžybas. Sekmadienį „Devils“ savo aikštėje 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) nusileido absoliučiai NHL lyderei „Anaheim Ducks“ ekipai. „Ducks“ komandą pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išvedė R.Kesleris (17:07), o trečiojo kėlinio pradžioje skirtumą padvigubino F.Beaucheminas (01:39).

2015-03-29 23:50

Lietuvių įvarčiai atnešė Austrijos rankinio taurę

Vytautas Žiūra paskutinę antrojo kėlinio akimirką išgelbėjo Vienos „Fivers“ nuo pralaimėjimo, o per pratęsimą kartu su kitu lietuviu Tomu Eitučiu vedė savo komandą į pergalę Austrijos rankinio taurės finale. „Fivers“ lemiamoje dvikovoje šeštadienį nugalėjo „Bregenz“ klubą 37:34 (15:15, 29:29) ir penktą kartą iškovojo šalies taurę.