Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R.Berankis įspūdingai įveikė „French Open“ kvalifikacijos antrąjį ratą - lietuvis nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę (atnaujinta)

2010-05-20 14:00

Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui iki atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, pagrindinių varžybų liko žingsnis. 19-metis tenisininkas, reitinge užimantis 188 vietą, vyrų vienetų atrankos varžybų antrajame rate po pusantros valandos trukusios kovos 6:2, 3:6, 6:0 nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę 27 metų rumuną Victorą Crivoi.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
2015-04-19 17:27

Lietuvos 19-metėms – kelialapis į Europos rankinio čempionatą!

Lietuvos 19-mečių merginų rankinio rinktinė, treniruojama vyr. trenerės Alos Senvaitienės, iškovojo kelialapį 2015 metų liepos mėnesį Ispanijoje vyksiantį Europos merginų (U-19) rankinio čempionatą.

2015-04-19 15:44

Europos čempioną A. Didžbalį pavydūs rusai gąsdina dėl dopingo

91|3|

Lietuvos sunkiaatletis Aurimas Didžbalis pasiekė ryškiausią karjeros pergalę. 23 metų marijampolietis penktadienio vakarą Tbilisyje pirmąsyk tapo Europos čempionu. Dramatiškose varžybose A.Didžbalis aplenkė septyniolikmetį Rusijos vunderkindą Chetagą Chugajevą, bet rusai, regis, negali susitaikyti su pralaimėjimu Lietuvos atletui, todėl neslėpdami ironijos prisiminė A.Didžbalio biografiją.

2015-04-19 13:12

Lietuvos ledo ritulininkams – paskutinė medalio viltis

Paskutinę čempionato dieną Lietuvos rinktinė kovoje dėl bronzos apdovanojimų susitiks su Didžiosios Britanijos komanda, kuri kaunasi dėl teisės pakilti į aukštesnę grupę.

2015-04-19 12:24

Kėdainiuose paaiškėjo Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionato

2

Šeštadienį Kėdainiuose vykusiame 35-ajame Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionate absoliučiais nugalėtojais tapo Justas Poliakus, Viktorija Petraitytė ir Kristina Karaliūtė-Stoliarovienė.

2015-04-19 12:22

R. Milevičiui – lemiamas išbandymas tarp Brazilijos ir JAV

Pailsėję po sekinančio penktojo etapo, sekmadienį, 20 val. Lietuvos laiku „Volvo Ocean Race“ buriuotojai iš Itažajos uosto Brazilijoje pajudės Jungtinių Amerikos Valstijų uosto Niuporto link.

2015-04-19 10:54

Ėjikė K. Saltanovič įvykdė olimpinių žaidynių normatyvą

Šeštadienį Portugalijoje vykusiose „Grand Prix“ sportinio ėjimo varžybose lietuvė Neringa Aidietytė užėmė šeštąją vietą, o Kristina Saltanovič finišavo 14-a.

2015-04-19 09:30

NHL atkrintamosiose – dar viena „Ducks“ pergalė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse šeštadienį „Anaheim Ducks“ (1-oji vieta Vakarų konferencijoje) klubas namuose 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) nugalėjo „Winnipeg Jets“ (7) ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

2015-04-19 09:24

R. Meilutytė pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje

39

Didžiosios Britanijos plaukimo čempionato 50 m plaukimo krūtine atrankos varžybose šeštadienį Rūta Meilutytė distanciją įveikė per 30,58 sek. ir pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje. Penktadienį Londono olimpinė čempionė įvykdė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių A normatyvą plaukdama 100 m krūtine.

2015-04-18 22:46

Europos karatė čempionate lietuviai laimėjo tris aukso medalius

1|41

Varšuvoje baigėsi 2015 metų Europos kiokušin karatė čempionatas. Jame Senojo žemyno čempionų titulus iškovojo Rita Pivoriūnaitė, Inga Mikštaitė ir Valdemaras Gudauskas.

2015-04-18 20:05

Klaipėdos rankininkai gins Lietuvos čempionų titulą

Lietuvos rankinio lygos (LRL) finale serijoje iki trijų pergalių kovos penkiskart Lietuvos čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ ir praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai. Šios abi ekipos pusfinalio barjerus įveikė sausais rezultatais – 2:0.