Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R.Berankis įspūdingai įveikė „French Open“ kvalifikacijos antrąjį ratą - lietuvis nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę (atnaujinta)

2010-05-20 14:00

Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui iki atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, pagrindinių varžybų liko žingsnis. 19-metis tenisininkas, reitinge užimantis 188 vietą, vyrų vienetų atrankos varžybų antrajame rate po pusantros valandos trukusios kovos 6:2, 3:6, 6:0 nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę 27 metų rumuną Victorą Crivoi.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

R. Meilutytė Lietuvos čempionate iškovojo trečiąjį aukso medalį

Anykščiuose vykstančiame atvirajame Lietuvos plaukimo čempionate 25 m baseine penktadienį trečiąjį aukso medalį iškovojo pasaulio čempionė Rūta Meilutytė.

2014-12-20 00:39

Michaelas Phelpsas nuteistas metams lygtinai

1

Aštuoniolika kartų olimpinių čempionu tapęs JAV plaukikas Michaelas Phelpsas už vairavimą išgėrus nuteistas metams lygtinai.

2014-12-19 20:56

Europos moterų rankinio čempionate – kulminacija

Artėja prie pabaigos Vengrijoje ir Kroatijoje vykstantis Europos moterų rankinio čempionatas. Pajėgiausių žemyno rinktinių kovas rodo „Viasat Sport Baltic”. Šis kanalas savaitgalį transliuos ir lemiamus mūšius.

2014-12-19 11:40

NHL lyderiai Monrealyje iškovojo kuklią pergalę

10

Dvidešimt antrą pergalę 34-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo keturiolikos komandų Vakarų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderis Anahaimo „Ducks“ (49 tšk.) klubas.

2014-12-19 11:18

Regbis įleidžia savo šaknis ir Žemaitijoje

Tarptautinė regbio federacija (IRB) kasmet aktyvina savo veiklą. 2013 metais IRB įsipareigojo iki 2016 metų visame pasaulyje 20 proc. padidinti žmonių, žaidžiančių regbį, skaičių. Šio tikslo įgyvendinimui neliko nuošalėje ir Lietuvos regbio bendruomenė.

2014-12-19 11:14

Jaunių tinklinio rinktinių startai – nesėkmingi

15

Gruodžio 18 d. prasidėjusiame Rytų Europos tinklinio čempionate (EEVZA) Lietuvos vaikinų ir merginų jaunių rinktinės patyrė po du pralaimėjimus. Baltarusijoje vykstančiose vaikinų (iki 18 m.) varžybose lietuviai 0:3 (19:25, 22:25, 16:25) nusileido šeimininkų rinktinei, o vėliau taip pat 0:3 (15:25, 17:25, 16:25) neprilygo Ukrainos bendraamžiams. Lietuvos merginų (iki 17 m.) rinktinė Latvijoje 0:3 (8:25, 16:25, 9:25) pralaimėjo Rusijos atstovėms ir 0:3 (20:25, 19:25, 17:25) – Azerbaidžano rinktinei.

2014-12-18 20:02

R. Meilutytė Anykščiuose jau iškovojo du aukso medalius

Anykščiuose vykstančiame Lietuvos plaukimo čempionate trumpajame (25 m) baseine ketvirtadienį du aukso medalius iškovojo pasaulio čempionė Rūta Meilutytė.

2014-12-18 19:31

LTOK apdovanojimai – S. Jovaišai ir kitiems jubiliatams

„Apvalus gimtadienis - maratonas. Surizikavau šiemet viešai įveikti visą maratono distanciją. Džiugu, kad prisiminė visos sporto organizacijos. Ir jums, Olimpinio komiteto prezidente, dėkui už apdovanojimą“, - po apdovanojimo 60-mečio proga Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) ketvirtadienį sakė legendinis krepšininkas Sergejus Jovaiša.

2014-12-18 14:15

Europos rankinio čempionate paaiškėjo pusfinalio dalyvės

Vengrijoje ir Kroatijoje vykstančiame Europos moterų rankinio čempionate trečiadienį baigėsi antrojo etapo varžybos ir paaiškėjo pusfinalio poros. Penktadienį Vengrijos sostinėje Budapešte dėl teisės žaisti finale susigrums Norvegija – Švedija ir Juodkalnija – Ispanija.

2014-12-18 13:58

R. Meilutytė metus norėtų baigti pagerinusi Lietuvos rekordą

4|6|

Po pasaulio plaukimo čempionato trumpajame (25 m) baseine Rūta Meilutytė leidžia sau atsipalaiduoti, tačiau šventes norėtų pasitikti pagerinusi dar vieną rekordą. Tiesa, šįkart 17-metė olimpinė čempionė galvoja apie Lietuvos rekordą. Gruodžio 18-20 dienomis Anykščiuose vyks atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas 25 m baseine. Jame dalyvaus ir gruodžio pradžioje iš Kataro du medalius parsivežusi R.Meilutytė.