R.Berankis įspūdingai įveikė „French Open“ kvalifikacijos antrąjį ratą - lietuvis nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę (atnaujinta)

2010-05-20 14:00

Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui iki atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, pagrindinių varžybų liko žingsnis. 19-metis tenisininkas, reitinge užimantis 188 vietą, vyrų vienetų atrankos varžybų antrajame rate po pusantros valandos trukusios kovos 6:2, 3:6, 6:0 nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę 27 metų rumuną Victorą Crivoi.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

7

Tarptautinėje didžiųjų burlaivių regatoje „Baltic Tall Ships Regata – 2015“, kurios starto uostu greitai taps Klaipėda, dalyvaus būrys konkursą „Tapk įgulos nariu“ laimėjusių vilniečių. Pirmąjį krikštą vyrai jau patyrė išplaukę į jūrą mokomuoju burlaiviu „Brabander“.

2015-05-28 15:17

Danguje – kvapą gniaužiantis piloto džiazas

Daugkartinis Lietuvos akrobatinio skraidymo čempionas Eltonas Meleckis neslepia – kiekvienas parodomasis pasirodymas yra pavojingesnis nei varžybos.

2015-05-28 15:11

Baseino kovotojas siekia kelialapio į Rio de Žaneirą

20-mečiui kauniečiui Deividui Margevičiui patinka technika. Jis nuolat stebi automobilių ir motociklų varžybas. Tačiau tai nekliudo jam būti vienam perspektyviausių Lietuvos plaukikų ir pretenduoti į šalies rinktinę olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire.

2015-05-28 15:02

Marijampoliečiai ragina savo miestą palaikyti bėgimu

2

Gegužės 30 dieną antrąkart rengiamas masinis bėgimas „Bėgam už Marijampolę 2015“, kurio dalyviai galės apsilankyti ir Marijampolės miesto dienų renginyje.

2015-05-28 12:44

V.Vencienė: „Tokių „vencienių“ už nugaros stovėjo penkios“

Profesionalūs sportininkai įkvepia savo pasiekimais, tačiau retai susimąstome, koks sunkus yra jų kelias į sportines aukštumas. Sekinančios treniruotės, nuolatinės kelionės, varžybos, o kartais ir nesėkmės gali rimtai išmušti iš vėžių. Kaip reikia nepasiduoti ir toliau siekti tikslo pasakoja olimpiečiai, kurie dalyvaus Olimpinio deglo estafetėje kovo 7-ąją Kaune vyksiančioje Olimpinėje dienoje. Nustebsite, bet stebuklingo recepto nėra – į priekį juos veda vidinė motyvacija.

2015-05-28 12:07

Imtyninkas T.Kerševičius pergalių seriją pratęsė Lenkijoje

2

Poznanėje (Lenkija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyras „Sobiewskio taurei“ laimėti.

2015-05-28 09:14

Europos jaunimo penkiakovininkų finale – desantas lietuvių

Bulgarijos sostinėje prasidėjusiame Europos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionate merginų atrankos varžybų barjerą sėkmingai įveikė visos Lietuvos atstovės – Karolina Gužauskaitė, Ieva ir Emilija Serapinaitės bei Aurelija Tamašauskaitė.

2015-05-27 13:43

„Rangers“ išlygino Rytų konferencijos finalo serijos rezultatą

10

Šeštosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo rungtynėse Niujorko „Rangers“ klubas antradienį svečiuose 19,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 7:3 (2:1, 0:0, 5:2) nugalėjo Tampos „Lightning“ ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

2015-05-26 22:24