Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R.Berankis įspūdingai įveikė „French Open“ kvalifikacijos antrąjį ratą - lietuvis nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę (atnaujinta)

2010-05-20 14:00

Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui iki atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, pagrindinių varžybų liko žingsnis. 19-metis tenisininkas, reitinge užimantis 188 vietą, vyrų vienetų atrankos varžybų antrajame rate po pusantros valandos trukusios kovos 6:2, 3:6, 6:0 nugalėjo 159-ąją pasaulio raketę 27 metų rumuną Victorą Crivoi.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

2

Du bronzos apdovanojimus Europos plaukimo čempionate Berlyne iškovojęs Giedrius Titenis norėjo dar prabangesnės spalvos medalio. Kol Rūta Meilutytė varžėsi jaunimo olimpinėse žaidynėse Kinijoje, kitas Lietuvos plaukimo rinktinės lyderis daug nuveikė tuo pat metu vykstančiose Europos pirmenybėse Berlyne.

2014-08-23 14:52

Kanojininkas V.Korobovas – tarp keturių geriausių Nandzinge

Europos ir pasaulio jaunių čempionatų prizininkas Vadimas Korobovas šeštadienį pateko tarp keturių geriausiųjų antrųjų jaunimo vasaros olimpinių žaidynių kanojų sprinto varžybose Nandzinge. Lietuvos sportininkas sekmadienį varžysis pusfinalyje, o paskui – dėl aukso arba bronzos medalio.

2014-08-23 14:35

Penkiakovininkė A. Tamašauskaitė finišo liniją kirto ketvirta

3|25

Antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse Nandzinge penkiakovininkių varžybose šeštadienį Aurelija Tamašauskaitė iškovojo 4-ąją vietą, nors kombinuotą šaudymo ir bėgimo rungtį pradėjo tik 16-oji. Lietuvė po finišo teigė nežinojusi, kad po paskutinio šaudymo bėga ketvirta, nes stadione buvo didžiulis triukšmas ir trenerio žodžiai jos nepasiekė.

2014-08-23 14:32

Rūtos Meilutytės pasirodymas neįkvėpė kitų lietuvių

1|3

Pasirodymą Europos plaukimo čempionate (50 metrų baseine) pradėjo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė. Lietuvė 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje įveikė atrankos barjerą ir pateko į pusfinalį.

2014-08-23 14:31

R. Meilutytė galingai pradėjo kovą dėl trūkstamo deimanto

52|7

Rūta Meilutytė lyg specialios misijos karys gavo 48 valandas, kad iš Rytų Kinijos perskristų pusę pasaulio ir savaitgalį Berlyne paimtų brangakmenį, kurio vis dar nėra plaukikės įspūdingoje kolekcijoje. Šeštadienio rytą plaukikė pradėjo pasirodymą Europos čempionate. Ji pateko į 50 m krūtine ir 50 m laisvuoju stiliumi rungčių finalus.

2014-08-23 09:57

Rekordą pagerinęs G. Titenis kovos dėl dar vieno medalio

14

Giedrius Titenis apsukų nemažina. Lietuvos sportininkas Europos plaukimo čempionate jau iškovojo du bronzos medalius ir taikosi į dar vieną. Penktadienį G.Titenis pateko į 50 m plaukimo krūtine finalą.

2014-08-23 09:56

Kanojininkas lengvai įveikė pirmąjį barjerą Nandzinge

Vadimas Korobovas sėkmingai pradėjo antrųjų jaunimo vasaros olimpinių žaidynių kanojų sprinto varžybas, atrankos etape penktadienį pasiekęs trečiąjį rezultatą.

2014-08-23 06:57

Michaelas Phelpsas sugrįžo ant apdovanojimų pakylos

3

Daugkartinis olimpinis čempionas Michaelas Phelpsas sugrįžo ant apdovanojimų pakylos. 29 metų amerikietis dalyvavo pirmosiose tarptautinėse varžybose po sugrįžimo į sportą. Jis padėjo JAV ekipai „Pan Pacific“ čempionate laimėti komandinę 4x200 rungtį. „Sugrįžimas ant pakylos – nuostabus. Buvo gera pirmoji varžybų diena. Geras sugrįžimas į tarptautines varžybas“, - sakė sportininkas.

2014-08-22 19:45

Peties trauma nepaspendė spąstų tinklininkams Nandzinge

Paplūdimio tinklininkai turėjo mažiausiai laisvo laiko pirmąją savaitę antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse. Penktadienį Nandzinge baigėsi grupių varžybos, po kurių kovą tęs 24 iš 36 dalyvavusių komandų.

2014-08-22 19:14

Asmeninis rekordas nepadėjo Lietuvos rinktinės vėliavnešiui

Benediktas Mickus neparveš medalio iš antrųjų jaunimo olimpinių žaidynių Nandzinge, nors klaipėdiečiui labai norėjosi pakartoti pernai Utrechte pasiektą triumfą.