Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dirigento M.Pitrėno kelionės tapo lėtesnės

Dirigento M.Pitrėno kelionės tapo lėtesnės

2010-05-23 08:20

Ką nors prarasdamas, atrandi ką kita. Tokiu požiūriu vadovaujasi dirigentas Modestas Pitrėnas. Nubaustas už greičio viršijimą, jis dviem mėnesiams neteko teisės vairuoti automobilio, bet atrado kelionių dviračiu ir autobusu džiaugsmą.

1/1

Muzikas dviem mėnesiams prarado vairuotojo pažymėjimą. R.Danisevičius

Dirigento M.Pitrėno kelionės tapo lėtesnės

1 / 1

Muzikas dviem mėnesiams prarado vairuotojo pažymėjimą. R.Danisevičius

(1 nuotraukos) R.Danisevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-03-06 17:07

J.Erlicko duktė bijo, kad tėvas neišmestų jos gerbėjų per langą

39|9

Radvilė Erlickaitė (27 m.) – paslaptinga nutrūktgalvė, daugiausia charakterio savybių susisėmusi iš tėvo, mažakalbio rašytojo Juozo Erlicko (62 m.). Kadangi tėvas daugiau tyli nei kalba, Radvilei su juo paprasta sutarti. „Savo gerbėjų jam nerodau, tad ir nėra dėl ko nervintis“, – su tėvui būdingu humoru kalbėjo R.Erlickaitė, kurią su gimdytoju sieja ir pomėgis šokinėti į vandenį nuo tramplino.


2015-03-06 14:58

Norite užauginti savimi pasitikintį vaiką? Ką daryti ir ko – ne

1

Visi vaikai skirtingi, o jų ateitis priklauso ne tik nuo aplinkos, bet ir nuo auklėjimo. Šiais laikais viena didžiausių psichologinių problemų – nepasitikėjimas savimi. Kaip auginti vaiką, kad ateityje šis nesusidurtų su šia problema? Reikia tiesiog suprasti pagrindines taisykles, kurios padės tinkamai išugdyti vaiko pasitikėjimą savimi. Portalas babyboom.pl pateikia 8 dalykus, kuriuos turi žinoti tėvai, norintys užauginti savimi pasitikintį vaiką.


2015-03-05 18:18

Ką turi žinoti besilaukiančios moterys

12

Valstybinė ligonių kasa priminė, kad vaikelio besilaukiantys tėvai turi rūpintis vaiko sveikata dar iki jo gimimo – lankytis reguliariai pas gydytojus, atlikti reikiamus tyrimus. Jei nėščia moteris yra drausta privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), už paslaugas gydymo įstaigoje jai mokėti nereikia, nes už tai sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.


2015-03-05 18:18

Žmonos liga gali būti rimta priežastis pradėti skyrybas

8

Kada santuoka gali iširti? Šį klausimą nagrinėjantys mokslininkai rado atsakymą. Pripažinta, kad didesnis pavojus skyryboms yra tada, jei žmona rimtai suserga. Tai rodo paskelbti JAV atlikto tyrimo duomenys.


2015-03-05 18:16

Joanos Bartaškienės vyrui su ramesne moterimi būtų nuobodu

114|5

Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė Joana Bartaškienė (65 m.) garsėja kaip vietoje nenustygstanti ir net pašėlusi moteris. Dažnam kyla klausimas, koks vyras gali gyventi po vienu stogu su tokiu energijos užtaisu? Kaunietės sutuoktinis inžinierius Albinas Bartaška (74 m.) tikino, kad Joana – jo svajonių moteris, o su ramia ir rambia gyvenimo palydove jam būtų nuobodu gyventi. Tylia vaga tekantis pensininkų gyvenimas – ne jiems. Pora keliasi anksti ir papusryčiavę vienas skuba į darbą, kita užsiima mėgstama veikla, rašo „Lietuvos ryto“ šeštadienio priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-03-04 17:41

Gyvenimo kryžkelėje jogos instruktorė pasirinko rankines

12|9

Jei ne vėlyvos motinystės suteiktas jėgų atplūdis, netoli Anykščių, Latavos kaime gyvenanti Nijolė Davainienė (55 m.) galbūt niekada nesiūtų rankinių. Originalių odos rankinių kūrėja tikino, kad rankinė – pagrindinis moters aksesuaras. Būdama 46 metų, kai vyresni vaikai jau savarankiškai gyveno, ji su vyru susilaukė jaunėlio sūnaus Beno, kuris dabar yra didžiausias pagalbininkas.


2015-03-04 12:51

Motinystės avantiūra – gimdymas užsienyje

8

Laukiatės kūdikio ir trokštate, kad jis pasaulį išvystų kuo geresnėmis sąlygomis ir iš anksto jam linkite gražaus gyvenimo. Ar tai įmanoma padaryti? Portalas „elle.ru“ moterims siūlo gimdymą planuoti užsienio klinikose. Štai ką papasakojo Maskvoje gyvenanti dviejų vaikų motina Jelena (34 m.), jauniausiojo sūnaus susilaukusi Jungtinėse Amerikos Valstijose:


2015-03-03 09:14

Dvarininkas M.Šventoraitis su žmona rytą pradeda svarbiu ritualu

33|5

Babtyno-Žemaitkiemio dvaro savininkas Mindaugas Šventoraitis (55 m.) dieną pradeda saulės pasveikinimu ir atlieka tam tikrus kvėpavimo pratimus. Ši Tibeto vienuolių mankšta šių laikų dvarininkui tapo ritualu, pagerinančiu savijautą ir suteikiančiu daugiau energijos. Apie tai rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-03-02 16:57

Rūbų dizainerei D.Paukštytei – drastiški vyro draudimai

42|3

Drabužių dizainerės Dianos Paukštytės (32 m.) ir jos sutuoktinio alpinisto Dainiaus Andrijausko (42 m.) namuose niekada nekvepia mėsos kepsniais. Prekybos centruose vilniečių pora taip pat nesidairo į mėsos skyrių. O kam ją pirkti, jeigu net ir duktė Adriana (5 m.) auga nevalgiusi mėsiškų patiekalų, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-03-01 10:33

5 patarimai, kaip padėti vaikui apsispręsti, ką studijuoti

8| 

Ar manote, jog 19 metų amžiaus jaunas žmogus jau gali nuspręsti, ką veiks ateityje? Kartais toks sprendimas būna priimtas jau paauglystėje, tačiau kuo toliau, tuo labiau pastebime, jog jokia profesija negarantuoja gero darbo bei atlyginimo. Todėl jaunimui vis sudėtingiau yra pasirinkti kelią, kuriuo eis visą likusį gyvenimą. Kaip tėvai gali jam padėti?


Populiariausi per 24 val.