Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dirigento M.Pitrėno kelionės tapo lėtesnės

Dirigento M.Pitrėno kelionės tapo lėtesnės

2010-05-23 08:20

Ką nors prarasdamas, atrandi ką kita. Tokiu požiūriu vadovaujasi dirigentas Modestas Pitrėnas. Nubaustas už greičio viršijimą, jis dviem mėnesiams neteko teisės vairuoti automobilio, bet atrado kelionių dviračiu ir autobusu džiaugsmą.

1/1

Muzikas dviem mėnesiams prarado vairuotojo pažymėjimą. R.Danisevičius

Dirigento M.Pitrėno kelionės tapo lėtesnės

1 / 1

Muzikas dviem mėnesiams prarado vairuotojo pažymėjimą. R.Danisevičius

(1 nuotraukos) R.Danisevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-04-26 23:23

Keturių vaikų tėvas A.Guoga priverčia žmoną tenkinti jo norus

81|2

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas paverčia porą laiminga – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Šį kartą M.Lučinas pabandė pažvelgti į europarlamentaro Antano Guogos (40 m.) ir Aistės Šlapokaitės (33 m.)porą.


2015-04-26 14:42

Viena B.Nemcovo meilužių ragina visas vienytis dėl jo palikimo

85|10

Labiausiai meilės ištroškęs Rusijos politikas – taip galima pavadinti vasario mėnesį Maskvoje prie Kremliaus sienos nužudytą rusų opozicionierių Borisą Nemcovą (55 m.). Manoma, kad jis paliko net dvylika vaikų, o apie jo vis naujus meilės romanus žinodavo visi – ir žmona, ir esamos meilužės.


2015-04-25 22:00

Vienišius sutrikęs: kaip susirasti merginą?

131

Vytautas Bučelis merginą ar moterį mielai pakviestų į kiną, parodą, kavinę, teatrą ar koncertą. Jis yra iš mokytojų šeimos, domisi ekonomika, kultūra, religija, žurnalistika, literatūra ir menu. Tačiau tai jam nepadėjo susirasti draugės, nors jos paieškos vyksta jau keletą metų. Pilietiškų jaunų žmonių Vilniuje daug, tačiau Vytauto prisipažinimas, kad pagal galimybes aukoja valdžiai pinigus politinių kampanijų metu, taip pat nesulaukė dailiosios lyties dėmesio.


2015-04-24 22:32

D. Meškausko ir I. Stasiulytės porai skamba pavojaus varpai

93|5

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas paverčia porą laiminga – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Šį kartą M.Lučinas pabandė pažvelgti į šokėjo Deivido Meškausko(26 m.) ir aktorės Inetos Stasiulytės(33 m.)porą.


2015-04-23 18:25

Veidotyros žinovas: J. Valančiūno žmona vertina pinigus

156|2| 

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas paverčia porą laiminga – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Šį kartą M.Lučinas pabandė pažvelgti krepšininko Jono valančiūno ir jo žmonos Eglės porą.


2015-04-23 18:25

Šalia dizainerio R.Cavalli – beveik 50 metų jaunesnė ilgakojė

66|7

„Štai mano gyvenimas“, – pasakė Italijos dizaineris Roberto Cavalli (74 m.), išdidžiai mostelėdamas gražuolės jachtos link. Jaunatviškai šoktelėjęs ant denio, jis ištiesė ranką Linai Nilson (27 m.). Žurnalistai ėmė spragsėti fotoaparatais: visame pasaulyje žinomas mados dizaineris buvo apkabinęs savo jauną draugę – aukštą, iškilaus biusto. Neaukšto ūgio R.Cavalli dievina aukštas moteris.


2015-04-22 16:47

Paliko vyras: kaip iš naujo patikėti meile

17

Kiekvienam iš mūsų lemta susidurti su daugybe nesėkmių ir nusivylimų – visiems yra pažįstamas nusivylimų kartėlis. Kai moterį palieka vyras, ji praranda pasitikėjimą savimi ir galvoja, kad niekada nesutiks savęs verto mylimo žmogaus.


2015-04-22 09:31

Filmukų kūrėjas 14 metų Domas: „Išgarsėjome smagiais nuotykiais“

22

Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje turbūt nėra nė vieno, kuris nepažinotų aštuntoko keturiolikmečio Domo Baliukonio. Su juo niekada nebūna liūdna, nes Domas pasistengia, kad pamokos neprailgtų ir būtų įdomios, o po jų draugus tempia į filmavimo aikštelę, kurioje gimsta linksmi filmukai.


2015-04-21 13:12

„Girti negalima barti“ – kur dėsime kablelį auklėdami vaikus?

8

Dauguma tėvų norėdami, kad jų atžalos daugiau pasiektų, ar tiesiog dėl nesugebėjimo atrasti ryšio su vaikais apipila juos nuolatine kritika, moralizavimu ar net paniekinamais epitetais. Ar taip padedama ugdytis asmenybei, ar vaikas padrąsinamas turėti savo nuomonę ir ją išreikšti? „Nustokime barti, pradėkime girti“ – šią savaitę prasideda taip pavadinta Všį Paramos vaikams centro organizuojama nacionalinė kampanija, kuria siekiama skatinti sveiką tėvų ir vaikų bendravimą.


2015-04-20 17:17

Aktorė S. Janušauskaitė: „Santuokoje kuris nors turi aukotis“

25|6

Ji žino, ką darytų išgirdusi, kad gyventi liko tik vienas mėnuo. Ji tikino jau pajutusi mirties skonį. Tai nutiko vaidinant armėnų režisierės Anos Melikian filme „Žvaigždė“, kur ji įkūnijo tragiško likimo heroję. Kino ir teatro aktorei Severijai Janušauskaitei (33 m.) gyvenimo pilnatvę suteikia sunkūs vaidmenys. Dėl gero vaidmens Severija sutiktų ir apsinuoginti, ir virsti pabaisa, ir netgi numirti.


Populiariausi per 24 val.