Tenisininkas R.Berankis Notingeme iškopė į pusfinalį

2010-06-04 18:01

Notingeme (Didžioji Britanija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Aegon Trophy“, kurio prizų fondą sudaro 42,5 tūkst. eurų, vienetų varžybų ketvirtfinalyje penktadienį lietuvis Ričardas Berankis 6:2, 6:2 įveikė 267-ąją pasaulio raketę 18-metį amerikietį Ryan Harrisoną.

1/1

Patekdamas į pusfinalį, R.Berankis užsitikrino 29 ATP reitingo taškus ir 2130 eurų (7350 litų) premiją. M.Kulbis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

1|8

Pirmadienį sukako 50 metų nuo garsiosios antrosios Muhammado Ali ir Sonny Listono dvikovos, kurią bokso gerbėjai geriausiai pamena dėl fantomo smūgio.

2015-05-25 20:17

Anekdotiniu įstatymu nori sugriauti Lietuvos klubinį sportą

28

Nesusipratimas, kuris gali virsti parodija – įsigaliojus aptariamam įstatymo projektui, iš Lietuvos sporto galima bus tik šaipytis. Taip didžioji dalis šalies sporto visuomenės atstovų šiomis dienomis kalba apie Lietuvos Respublikos darbo kodekso siūlymus keisti 7-ojo skyriaus skirsnį, kuriame kalbama apie darbo santykių ypatumus profesionaliame sporte.

2015-05-25 18:27

Mūsų kanojininkai išsidavė: „Starte net nežiūrime vienas į kitą“

2|

„Konkurentas“, – taip vienas apie kitą nejuokaudami pirmadienį kalbėjo du šalies kanojininkai: olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas ir kylanti Lietuvos kanojų žvaigždė Henrikas Žustautas. Pastarasis savaitgalį skėlė iki šiol nenugalimam J.Šuklinui jau antrąjį antausį per mėnesį: įveikęs treniruočių partnerį Trakuose vykusiose varžybose, H.Žustautas pasaulio baidarių ir kanojų taurės etape pirmas finišavo olimpinėje 200 metrų rungtyje.

2015-05-25 18:13

V. Rimšaitė Prancūzijos BMX taurės varžybose – tarp geriausiųjų

Dviratininkė Vilma Rimšaitė atvirųjų Prancūzijos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės varžybų galutinėje įskaitoje moterų elito grupėje užėmė trečią vietą. 32 metų lietuvė, atstovaujanti „Pays de la Loire“ klubui, per aštuonis etapus surinko 188 taškus.

2015-05-25 12:59

Europos irklavimo čempionate – net 11 lietuvių

Europos irklavimo čempionate Poznanėje (Lenkija) kitą savaitgalį startuos net 11 Lietuvos irkluotojų, kurie varžysis šešios valčių klasėse. Varžybose debiutuos vienvietininkė Sonata Petrikaitė, keturvietės įgula ir visiškai nauja dvivietė valtis. Čempionatas vyks gegužės 29-31 dienomis.

2015-05-25 09:35

„Lightning“ priartėjo prie NHL finalo

Penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo rungtynėse Tampos „Lightning“ klubas sekmadienį svečiuose 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) nugalėjo Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2.

2015-05-25 08:33

Olandijoje disko metikas A. Gudžius nesužibėjo

2

Olandijoje vykusiame „IAAF World Challenge“ serijos turnyre „AA Drink FBK Games“ septintą vietą tarp dvylikos disko metikų užėmė Andrius Gudžius.

2015-05-25 08:01

Tobula diena Europoje – 4 pergalės iš 4 galimų

Visi Lietuvos žolės riedulio klubai, dalyvaujantys šių metų Europos čempionų taurės turnyruose, sekmadienį iškovojo pergales.

2015-05-24 23:09

M. Landa laimėjo 15-ąjį „Giro d'Italia“ etapą

98-ą kartą Italijoje vykstančių prestižinių „Giro d'Italia“ daugiadienių dviratininkų lenktynių penkioliktąjį 165 km etapą sekmadienį laimėjo ispanas Mikelis Landa, aplenkęs Jurijų Trofimovą bei lenktynių lyderį bendrojoje įskaitoje Ispanijos dviratininką Alberto Contadorą:

2015-05-24 22:31

„Lithuania Open“ turnyre – Lietuvos tinklininkių sidabras

1|24

Sekmadienį Garliavoje pasibaigusiame tarptautiniame tinklinio turnyre „Lithuania Open“ Lietuvos moterų rinktinė užėmė antrąją vietą.