Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tenisininkas R.Berankis Notingeme iškopė į pusfinalį

2010-06-04 18:01

Notingeme (Didžioji Britanija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Aegon Trophy“, kurio prizų fondą sudaro 42,5 tūkst. eurų, vienetų varžybų ketvirtfinalyje penktadienį lietuvis Ričardas Berankis 6:2, 6:2 įveikė 267-ąją pasaulio raketę 18-metį amerikietį Ryan Harrisoną.

1/1

Patekdamas į pusfinalį, R.Berankis užsitikrino 29 ATP reitingo taškus ir 2130 eurų (7350 litų) premiją. M.Kulbis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

3|12|

Jevgenijaus Šuklino komandos nariams jis nėra panašus į tą žavų vaikiną, kurį žiūrovai įsidėmėjo stebėdami šokių projektus ir televizijos šou. Ne tik įgimta fizinė jėga, bet ir talentas dirbti padėjo kanojininkui tapti vienam geriausių pasaulyje. Kai buvo išrinktas geriausiu 2014 m. Lietuvos sportininku, 29 metų kanojininkas nuo scenos dėkojo penkiems pasikeitusios komandos nariams.

2015-04-26 21:39

Tinklinio čempionai – Marijampolės vyrai ir Jonavos moterys

76

Lietuvos vyrų tinklinio čempionato aukso medalius Šiauliuose pirmą kartą iškovojo Marijampolės „Sūduva“, praėjusiais metais dar žaidusi I lygoje. Marijampoliečiai ir antrose finalo serijos rungtynėse įveikė Šiaulių „Elgą-Master Idea-SM Dubysą“ 3:1 (25:17, 25:18, 24:26, 25:11). Lietuvos moterų tinklinio čempionių titulą apgynė Jonavos „Achema-KKSC“, dar kartą 3:0 (25:13, 25:13, 25:11) nugalėjusi Kauno „Heksą“.

2015-04-26 20:16

Kaune – pusantro tūkstančio bėgikų ir renginio rekordas

3

Sekmadienį Lietuvos bėgikai varžėsi Kauno pusmaratonyje, kuriame dalyvavo apie pusantro tūkstančio bėgimo entuziastų. Kartu su dalyvių rekordu, bėgimo šventėje buvo pasiektas ir šių varžybų greičio rekordas.

2015-04-26 18:03

Dovana Ukrainai: Volodymyras Klyčko išsaugojo čempiono diržus

19|12|

Volodymyras Klyčko nenuvylė savo tautiečių: sekmadienį paryčiais Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje vykusioje kovoje ukrainietis taškais įtikinamai nugalėjo amerikietį Bryantą Jenningsą ir apgynė jam priklausančius penkis sunkaus svorio bokso profesionalų čempiono diržus.

2015-04-26 17:16

Ž. Savickas pasaulio galiūnų čempionate neapgynė titulo

13

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas sekmadienį Malaizijoje pasibaigusiame pasaulio galiūnų čempionate („World's Strongest Man“) neapgynė pernai iškovoto titulo ir turėjo tenkintis sidabro medaliu. 39-erių lietuvis finale nusileido amerikiečiui Brianui Shaw.  Čempioną lėmė paskutinė rungtis, prieš kurią lietuvis lenkė varžovą puse taško.

2015-04-26 16:17

Žolės riedulininkai – stipresni už suomius

4

Lietuvos vyrų žolės riedulio rinktinė savaitgalį viešėjo Helsinkyje ir sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Suomijos nacionaline komanda.

2015-04-26 15:16

Taurę išsivežė Suomijos aklųjų riedulio rinktinė

5

Vilniuje vykusį 26-ąjį tarptautinį aklųjų riedulio (golbolo) turnyrą dėl Vilniaus Vytauto Didžiojo „Lions“ klubo taurės laimėjo Suomijos rinktinė, sekmadienį finale 12:2 sutriuškinusi Lietuvos 2-ąją komandą. Trečia liko Lietuvos 1-oji komanda, mažajame finale įveikusi JAV rinktinę 7:6.

2015-04-26 13:23

A.Mikėno taurės varžybose nugalėjo lietuvė ir švedas

Birštone jau 29-ąjį kartą šeštadienį surengtose olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybos, kuriose triumfavo Brigita Virbalytė-Dimšienė ir švedas Perseusas Karlstromas. Keturių valstybių – Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Švedijos – suaugusiųjų ir jaunimo mačą bei trijų Baltijos šalių jaunimo, jaunių ir jaunučių mačą laimėjo lietuviai.

2015-04-26 10:29

„Flames“ ir „Blackhawks“ įveikė pirmąjį Stanley taurės barjerą

12

NHL klubų Stanley taurės varžybų šeštosiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse šeštadienį „Chicago Blackhawks“ (4-oji vieta konferencijoje) komanda namuose 4:3 (3:3, 0:0, 1:0) įveikė „Nashville Predators“ (3) ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:2.

2015-04-25 21:09

Šaulius treniruojantis maratonininkas mokėsi iš savo klaidų

3|6

Bėgikas Karolis Urbelionis nuolat ieško iššūkių. Pirmasis prieš 11 metų buvo maratonas, vėliau – ultramaratonas. O nuo šio pavasario 29 metų vyras rengia bėgimo treniruotes Lietuvos šaulių sąjungos nariams. Tai buvo dar vienas išbandymas, kurio metu teko pasimokyti iš pradžioje padarytų klaidų.