Tenisininkas R.Berankis Notingeme iškopė į pusfinalį

2010-06-04 18:01

Notingeme (Didžioji Britanija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Aegon Trophy“, kurio prizų fondą sudaro 42,5 tūkst. eurų, vienetų varžybų ketvirtfinalyje penktadienį lietuvis Ričardas Berankis 6:2, 6:2 įveikė 267-ąją pasaulio raketę 18-metį amerikietį Ryan Harrisoną.

1/1

Patekdamas į pusfinalį, R.Berankis užsitikrino 29 ATP reitingo taškus ir 2130 eurų (7350 litų) premiją. M.Kulbis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

1

Kinijos sostinėje vykstančiose planetos lengvosios atletikos pirmenybėse penktadienį buvo išdalinti dar penki apdovanojimų komplektai.

2015-08-28 18:44

Lietuvos tinklininkės – Europos čempionato ketvirtfinalyje

Penktadienį Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė sėkmingai įveikė Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionato aštuntfinalį.

2015-08-28 18:18

Greičiausia pasaulio moteris 200 m trasoje – europietė

2

2015 metų pasaulio lengvosios atletikos čempionate skambią pergalę pasiekė Europos sprintetė Dafne Schippers. Ji triumfavo 200 m bėgimo rungtyje. Jokia Europos atletė to nebuvo padariusi net dvylika metų.

2015-08-28 18:10

Po prasto šuolio A. Palšytė kaltino ir kinišką lovos čiužinį

37|2

Lietuvos lengvaatlečiai Airinė Palšytė ir Andrius Gudžius svarbiausiose metų varžybose liko toli nuo savo geriausių rezultatų. Pasaulio čempionate Pekine šuolių į aukštį ir disko metimo finalai vyks be jų. Abu Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės favoritai ketvirtadienį liko it musę kandę – 14-ojoje pozicijoje, kuri nesuteikė teisės varžytis finale.

2015-08-28 16:45

Iššovusi B. Virbalytė: prireiks laiko, kol suvoksiu, ką padariau

2

„Pagaliau padariau tai, ką turėjau padaryti po daugelio metų darbo. Pirmą kartą tą dieną, kurią ir reikėjo, buvau pačioje geriausioje sportinėje formoje bei parodžiau, ką galiu“, – pasibaigus 20 km sportinio ėjimo varžyboms pasaulio čempionate sakė Brigita Virbalytė-Dimšienė.

2015-08-28 16:26

B. Virbalytė Pekine suspindėjo, o R. Stanys patyrė fiasko

6|24

Planetos lengvosios atletikos pirmenybėse Kinijos sostinėje penktadienį septintą vietą moterų 20 km rungtyje užėmė Brigita Virbalytė. Asmeninį rekordą pagerinusios Lietuvos ėjikės rezultatas – 1 valanda 30 minučių bei 20 sekundžių.

2015-08-28 15:46

Rio žaidynėms artėjant – aiškėja, kaip atrodys mūsų olimpiečiai

4

Bendrovė „Audimas“ Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vadovams pristatė naujos kolekcijos, kuria mūsų šalies rinktinė pasipuoš Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, idėjas.

2015-08-28 14:32

Auksą laimėjęs ieties metikas technikos mokėsi per „Youtube“

3|5

Kenijos ieties metikas Julius Yego pasaulio lengvosios atletikos čempionate Pekine iškovojo aukso medalį ir pasiekė naują Afrikos rekordą. Ietį jis numetė 92,72 metro. Šiam sportininkui jau prognozuojamas ir olimpinis auksas.

2015-08-27 23:18

Sostinėje – Izraelio ambasados rengiamas dviračių žygis

Artėjant žydų Naujiems metams, Izraelio valstybės ambasada Vilniuje kviečia sostinės gyventojus bei miesto svečius prisijungti prie ambasados organizuojamo dviračių žygio.

2015-08-27 23:14

Žmogaus žaibo – U.Bolto triumfas pasaulio čempionate

1|30

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Pekine ketvirtadienį vyko vyrų 200 m bėgimo finalas. Jame ir vėl susitiko Usainas Boltas ir amerikietis Justinas Gatlinas. Čia, kaip ir 100 m distancijoje, stipresnis buvo jamaikietis. Po pergalės jis noriai pozavo ir pasidarė asmenukę. Finalo ir finišo akimirkos – nuotraukų galerijoje.