Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Istorinis žingsnis: R.Berankis pirmą kartą pateko į Vimbldono turnyrą (nuotraukos)

2010-06-18 07:27

Ričardas Berankis atvėrė naują Lietuvos teniso istorijos puslapį. Birželio 21 dieną 20-ąjį gimtadienį švęsiantis pajėgiausias Lietuvos tenisininkas pirmą kartą savo karjeroje kovos "Grand Slam" turnyre.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

73|3|

Lietuvos sunkiaatletis Aurimas Didžbalis pasiekė ryškiausią karjeros pergalę. 23 metų marijampolietis penktadienio vakarą Tbilisyje pirmąsyk tapo Europos čempionu. Dramatiškose varžybose A.Didžbalis aplenkė septyniolikmetį Rusijos vunderkindą Chetagą Chugajevą, bet rusai, regis, negali susitaikyti su pralaimėjimu Lietuvos atletui, todėl neslėpdami ironijos prisiminė A.Didžbalio biografiją.

2015-04-18 22:46

Europos karatė čempionate lietuviai laimėjo tris aukso medalius

41

Varšuvoje baigėsi 2015 metų Europos kiokušin karatė čempionatas. Jame Senojo žemyno čempionų titulus iškovojo Rita Pivoriūnaitė, Inga Mikštaitė ir Valdemaras Gudauskas.

2015-04-18 20:05

Klaipėdos rankininkai gins Lietuvos čempionų titulą

Lietuvos rankinio lygos (LRL) finale serijoje iki trijų pergalių kovos penkiskart Lietuvos čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ ir praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai. Šios abi ekipos pusfinalio barjerus įveikė sausais rezultatais – 2:0.

2015-04-18 19:32

A. Didžbalis: „Buvau užtikrintas, kad rusas neišplėš pergalės“

19|3|

Lietuvos sunkiaatletis Aurimas Didžbalis pasiekė ryškiausią karjeros pergalę. 23 metų marijampolietis penktadienio vakarą Tbilisyje pirmąsyk tapo Europos čempionu. „Tai buvo viena iš mano svajonių. Svajonės pildosi ir jų būtinai reikia turėti“, – „Lietuvos ryto" televizijai šeštadienį sakė laimingas A.Didžbalis.

2015-04-18 18:00

Alytaus rankininkai Lietuvos lygoje grumsis dėl aukso

Lietuvos vyrų rankinio lygos(LRL) čempionato antrosiose pusfinalio rungtynėse šeštadienį Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ klubas išvykoje 24:19 (10:9) nugalėjo Vilniaus „Vilniaus“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0.

2015-04-18 17:26

Lietuvos ledo ritulininkai korėjiečiams pralaimėjo sausai

3|16

Pasaulio ledo ritulio čempionate Olandijoje, I B divizione šeštadienį prasidėjo kovos dėl medalių. Lietuvos rinktinė sausai 0:5 (0:0, 0:3, 0:2) nusileido Pietų Korėjos ledo ritulininkams ir visas viltis užlipti ant garbės pakylos perkėlė į paskutiniąsias savo rungtynes su Didžiosios Britanijos ekipa.

2015-04-18 15:47

R. Meilutytė pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje

37

Didžiosios Britanijos plaukimo čempionato 50 m plaukimo krūtine atrankos varžybose šeštadienį Rūta Meilutytė distanciją įveikė per 30,58 sek. ir pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje. Penktadienį Londono olimpinė čempionė įvykdė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių A normatyvą plaukdama 100 m krūtine.

2015-04-18 13:13

Lietuvis laimėjo avarijoje žuvusio esto garbei skirtą turnyrą

Viljandyje (Estija) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Estijos imtynininko Kullo Koivo atminimui.

2015-04-18 12:04

Lietuvos rinktinės laukia akistata su paslaptingiausia varžove

2

Šeštadienį Lietuvos ledo ritulio rinktinė pasaulio ledo ritulio čempionate, I B divizione susikaus su Korėjos komanda. Ekipa, kuri dar pernai žaidė laipteliu aukščiau ir pretendavo į elito grupę. Komanda, kuri 2018 metais žais žiemos olimpinėse žaidynėse.

2015-04-18 10:44

Buriuotojas R. Milevičius: „Šeštasis etapas mums bus lemiamas“

3|4|

Rokas Milevičius pasiruošęs dar vienam išbandymui. Geriausias Lietuvos 2014 metų buriuotojas šeštadienį dalyvaus Itažajos uosto lenktynėse, o sekmadienį iš Brazilijos jau išplauks į šeštąjį „Ocean Volvo Race“ etapą, kuriame turės įveikti daugiau nei 5000 jurmylių iki Niuporto uosto rytinėje JAV pakrantėje. 28-erių kaunietis prestižiškiausiose jachtų lenktynėse aplink pasaulį atstovauja „Brunel“ (Olandija) komandai. Bendroje įskaitoje po 4 etapų „Brunel“ užima trečiąją vietą tarp 7 komandų. 9 etapų lenktynės finišuos birželio mėnesį.