Istorinis žingsnis: R.Berankis pirmą kartą pateko į Vimbldono turnyrą (nuotraukos)

2010-06-18 07:27

Ričardas Berankis atvėrė naują Lietuvos teniso istorijos puslapį. Birželio 21 dieną 20-ąjį gimtadienį švęsiantis pajėgiausias Lietuvos tenisininkas pirmą kartą savo karjeroje kovos "Grand Slam" turnyre.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
2015-08-05 15:07

Kas R. Meilutytei sutrukdė laimėti auksą ir ko reikėtų laukti?

26|

„Lietuvoje visi taip įprato prie Rūtos pergalių, kad susidaro įspūdis, jog sidabro medalis – kokia nors tragedija. Taip tikrai nėra. Tai – labai aukštas pasiekimas Lietuvai. Nereikia smerkti, teisti ar sakyti, kad atsitiko nelaimė“, – pastebėjo pirmasis Rūtos Meilutytės plaukimo treneris Giedrius Martinionis, kuris siūlo sirgaliams nusiraminti – auksą ji dar gali iškovoti.

2015-08-05 14:39

M. Sadauskui ir P. Strazdui Kazanėje įveikti atrankų nepavyko

Mindaugas Sadauskas pasiekė geriausią savo sezono rezultatą, laimėjo savąjį plaukimą, bet neįveikė 100 m plaukimo laisvu stiliumi atrankos. 25 metų sportininkas Kazanėje vykstančiame 2015 metų pasaulio plaukimo čempionate distanciją įveikė per 49,49 sek., bet šio laiko nepakako, kad jam atsirastų vietos pusfinalyje.

2015-08-05 12:58

Auksą laimėjusi J. Jefimova: „R. Meilutytė manęs bijo“

106|

Julija Jefimova sulaukė skambių ir spalvingų Rusijos žiniasklaidos liaupsių, kai pasaulio čempionate Kazanėje nugvelbė 100 m plaukimo krūtine auksą iš Rūtos Meilutytės. J.Jefimova starte pralaimėjo R.Meilutytei, tačiau po posūkio padidino apsukas ir galiausiai laimėjo aukso medalį. Po diskvalifikacijos dėl dopingo vartojimo sugrįžusi 23 metų J.Jefimova distanciją įveikė per 1 min. 05,66 sek.

2015-08-05 12:26

Sidabrinis R. Meilutytės plaukimas

1|10

2015 metų pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje Rūta Meilutytė iškovojo sidabro medalį. Antradienį Lietuvos plaukikė 100 m plaukimo krūtine rungtyje pretendavo į auksą, bet galiausiai pralaimėjo rusei Julijai Jefimovai.

2015-08-05 10:08

R. Meilutytė: „Nesu labai nusivylusi, bet apmaudu, ir tiek“

67|2

Rūta Meilutytė ir Julija Jefimova po pasaulio čempionato 100 m plaukimo krūtine pusfinalio kalbėjo apie tai, kad dar turi rezervų. Abi sukauptas jėgas ketino išlaisvinti finale, kur Lietuvos ir Rusijos plaukimo žvaigždės susitiko pirmą kartą po to, kai rusė buvo diskvalifikuota dėl dopingo vartojimo.

2015-08-05 10:07

Rusų žiniasklaida: „Gražuolė sumušė Terminatorių“

523|6

Julijos Jefimovos ir Rūtos Meilutytės dvikova baseine – tarsi futbolo „El Classico“ su Lioneliu Messi ir Cristiano Ronaldo. Taip Rusijos ir Lietuvos plaukikių kovas aukštino Rusijos portalas Sovsport.ru, nepraleidęs progos įgelti R.Meilutytei. Straipsnį rusai pavadino: „Gražuolė nugalėjo Terminatorių“.

2015-08-05 09:21

R. Meilutytė pralaimėjo J. Jefimovai: lietuvė iškovojo sidabrą

215|9

Rūta Meilutytė jau buvo pasiilgusi nuožmių dvikovų baseine su dėl dopingo vartojimo iš varžybų nušalinta ruse Julija Jefimova. Tačiau pirmasis R.Meilutytės ir J.Jefimovos susitikimas baseine 18 metų lietuvei kiek apkarto. Olimpinei čempionei antradienį pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje mėgstamiausios – 100 m plaukimo krūtine – rungties finale nepavyko iškovoti aukso. Lietuvos plaukikė buvo antra, o auksine pergale mėgavosi Rusijos plaukimo žvaigždė J.Jefimova.

2015-08-04 20:20

G. Titenis pateko į finalą ir pagerino Lietuvos rekordą

6

Kazanėje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate pirmadienį Giedrius Titenis kovojo dėl medalio 100 m plaukimo krūtine varžybose, tačiau liko šeštas. Antradienį 26 metų plaukikas gavo dar vieną šansą kovoti dėl aukso. Jis pateko į 50 m plaukimo krūtine finalą. G.Titenis distanciją įveikė per 27,20 sek. ir tarp aštuonių sportininkų savo plaukime buvo 4-as. Bendroje įskaitoje jis buvo 8-as.

2015-08-04 18:51

Bušido kovotojai ruošiasi naujam sezonui

Vasarai artėjant prie pabaigos, bušido kovotojai bei sporto sirgaliai jau gali pradėti ruoštis naujam ir labai užimtam sezonui – rugsėjo startas virsta sporto renginių maratonu.

2015-08-04 18:47

Tobulus kūnus atidengę plaukikai kaitina gerbėjų kraują

2|12

Kazanėje vyksta 2015 metų pasaulio vandens sporto šakų čempionatas. Jame ryškiai spindi geriausi pasaulio plaukikai, kurie sirgalių emocijas kaitina ne tik puikiais rezultatais. Kiekvieną raumenį išryškinę plaukikai parodę savo kūnus sulaukia daugybės sirgalių dėmesio ir plojimų.