Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Istorinis žingsnis: R.Berankis pirmą kartą pateko į Vimbldono turnyrą (nuotraukos)

2010-06-18 07:27

Ričardas Berankis atvėrė naują Lietuvos teniso istorijos puslapį. Birželio 21 dieną 20-ąjį gimtadienį švęsiantis pajėgiausias Lietuvos tenisininkas pirmą kartą savo karjeroje kovos "Grand Slam" turnyre.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

Vaikinams nepavyko sėkmingai startuoti Otepėje

Lietuvos vaikinų komandai nepavyko suspindėti Otepėje, kur trečiadienį prasidėjo Atvirasis Tarptautinės biatlono federacijos (IBU) Europos čempionatas. Pirmosios Estijos žiemos sostinėje startavusios merginos liko ryškesnės, kai Gabrielė Leščinskaitė užėmė šeštąją vietą ir rimtai taikėsi į medalius, tačiau vaikinams diena nebuvo sėkminga.

2015-01-28 16:07

Olimpinė viltis Lietuvai – snieglenčių ir slidinėjimo trasose

1|6

„Vystyti olimpinę rungtį „Slope style“ nereikia didelių kalnų. Užtenka turėti kelis tramplinus bei čiuožimo dėžes. Dabar mūsų komiteto narių pagrindinis tikslas – sudaryti visas įmanomas sąlygas, kad šis žiemos sportas būtų pofesionaliai vystomas Lietuvoje“, – neabejoja Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos, snieglenčių ir slidinėjimo laisvuoju stiliumi komiteto vadovas Mantas Paulauskas.

2015-01-28 15:52

Regbininkai kelia tikslą patekti į Rio olimpines žaidynes

Lietuvos regbio federacija (LRF) kartu su žurnalistais antradienį aptarė sėkmingus praėjusius metus bei pristatė artimiausius planus.

2015-01-28 15:50

Ukrainos legenda pretenduos į IAAF prezidentus

Legendinis šuolininkas su kartimi ukrainietis Sergejus Bubka trečiadienį oficialiai informavo apie ilgai prognozuotą, tačiau oficialiai nepatvirtintą sprendimą – šiemet jis kels savo kandidatūrą į Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) prezidento pareigas.

2015-01-28 14:46

Biatlonininkė G. Leščinskaitė gaivina Taikliosios rankos vardą

5|13

Gabrielė Leščinskaitė ilgiau nei įprasta taikėsi gulėdama, bet jos pastangos nenuėjo veltui. Lietuvos biatlono ateitimi vadinama 18-metė Atvirajame Tarptautinės biatlono federacijos (IBU) Europos čempionate užėmė šeštąją vietą ir pradžiugino trenerius, rezultatą pavadinusius labai geru, bet ne pasaka. „Aš tai nesitikėjau tokio rezultato“, – po jaunimo 2,5 km individualiose varžybų finišo šypsojosi G.Leščinskaitė, pernai buvusi gerokai toliau – 32-oje vietoje.

2015-01-28 13:24

Save nustebinusios A. Palšytės tikslas – dar ambicingesnis

2

Lietuvos uždarų patalpų rekordas, pakartotas absoliutus šalies rekordas, antra vieta prestižinėse šuolininkų varžybose bei pasiektas antras geriausias sezono rezultatas pasaulyje – tokį laimikį per vienerias varžybas pasiekė Airinė Palšytė. Antradienį Vokietijoje vykusiose „Springer Meeting Cottbus“ varžybose Lietuvos lengvaatletė peršoko 198 cm aukštį bei nusileido tik sezono lyderei Kamilai Licwinko iš Lenkijos.

2015-01-28 10:07

Airinė Palšytė Vokietijoje pagerino Lietuvos rekordą

12|2

Antradienį Vokietijoje vykusiose šuolių į aukštį varžybose Airinė Palšyti pagerino sau priklausiusį Lietuvos rekordą ir užėmė antrąją vietą. Lietuvė antruoju bandymu įveikė 198 cm aukštį. Anksčiau jos pasiektas šalies rekordas uždarose patalpose buvo 197 cm.

2015-01-28 08:45

A. Sereikaitė: „Iš sporto pragyventi galima, gyventi – ne“

8|2|

Pernai į Vokietiją iš Čekijos persikėlusi treniruotis Agnė Sereikaitė netruko pasiekti aukštumų. Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse lietuvė iškovojo bronzą 1000 m rungtyje.

Rekordą pagerinęs R. Stanys įvykdė Europos čempionato normatyvą

1

Raivydas Stanys Čekijoje vykusiose šuolių į aukštį varžybose užėmė trečiąją vietą. Jis įveikė 2,26 m aukštį ir pagerinęs asmeninį rekordą uždarose patalpose (2,25 m) įvykdė Europos čempionato normatyvą. Varžybų nugalėtojas slovakas Matušas Bubenikas įveikė 2,30 m aukštį.

2015-01-28 07:25

Prieš biatlonininkų startą – ir nerimas, ir dideli lūkesčiai

3|2

Estijos žiemos sostinėje nuskambėjo Lietuvos vardas. Otepėje antradienio vakarą įvyko oficiali Tarptautinės biatlono federacijos (IBU) atvirtojo Europos čempionato atidarymo ceremonija, per kurią plevėsavo ir Lietuvos vėliavos – vienos sportininkų, kitos – atvykusių sirgalių.