Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gimtadienio šventė - po istorinės pergalės: R.Berankis Vimbldone įveikė australą C.Ballą ir kitame etape kovos su 30 pasaulio rakete (nuotraukos)

2010-06-21 22:03

Ričardas Berankis iškovojo istorinę pergalę. Pirmadienį 20-ąjį gimtadienį švenčiantis Lietuvos tenisininkas pirmajame prestižinio Vimbldono turnyro etape susitiko su tenisininku iš Australijos Carstenu Ballu ir jį nugalėjo 6:2, 6:0, 3:6, 7:6 (7-5). Susitikimas truko daugiau nei dvi valandas.

1/23

R.Berankis per gimtadienį iškovojo pirmąją pergalę Didžiojo kirčio („Grand Slam“) turnyre. knygnesys.co.uk

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

V. Rimšaitei ketvirtfinalio etapo Olandijoje įveikti nepavyko

Olandijoje vykusios planetos mažųjų dviračių kroso (BMX) pirmenybės nebuvo sėkmingos Lietuvos rinktinės lyderei Vilmai Rimšaitei.

2014-07-28 14:47

Lenkų dviratininko kojos ir šiurpina, ir juokina

23|8

Lenkų dviratininkas Bartoszas Huzarski matomumu žiniasklaidoje gali varžytis su prestižinių lenktynių „Tour de France“ čempionu Vincenzo Nibali. B.Huzarski daugybės dėmesio sulaukė sekmadienį, kai paviešino savo kojų po aštuonioliktojo etapo nuotrauką socialiniame tinkle „Facebook“.

2014-07-28 12:33

Už kančias „Tour de France“ pragare - menkas atpildas

8|12

Ko vertos kančios „Tour de France“ pragare? Sunkiausiose pasaulio daugiadienėse lenktynėse dviratininkai išsidalino 2 mln. eurų premijų, o 2014 metų varžybų čempionui atiteko 450 tūkst. eurų. „Tour de France“ yra prestižiškiausios pasaulio lenktynės ir dviračių sporto viršūnė.

2014-07-28 09:48

R. Navardauskas ir vėl sėkmingai finišavo „Tour de France“

17|8

Ramūnas Navardauskas nepraleido progos visu greičiu pralėkti pro Triumfo arką ir užlipti ant garbės pakylos Paryžiuje per paskutinį „Tour de France“ dviračių lenktynių etapą sekmadienį.

2014-07-28 07:41

Lietuva rems G. Kasparovą, o ne Kremliaus atstovą

44|2|

Lietuvos šachmatų federacija rinkimuose į Tarptautinės šachmatų federacijos (FIDE) pareigas parems ne dabartinį vadovą, su Kremliumi siejamą Kirsaną Iliumžinovą, o Rusijos opozicijos atstovą Garį Kasparovą.

2014-07-27 22:46

Lietuvos tinklininkių duetas planetos pirmenybėse – sidabrinis

12|7

Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė iškovojo sidabrą pasaulio paplūdimio tinklinio jaunimo (iki 21) čempionate Kipre. Devyniolikmetės lietuvės finale sekmadienio vakarą 1:2 (19:21, 21:18, 10:15) nusileido kanadietėms Sophie Bukovec ir Tiadorai Miric.

2014-07-27 19:52

Lietuvos tinklininkės nesustabdomos - jos žais dėl aukso

9|6

Aštuntąją pergalę iš eilės Kipre vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 21 metų) paplūdimio tinklinio čempionate iškovojo ir į finalą pateko bei mažiausiai sidabro medalius užsitikrino devyniolikmetės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė.

2014-07-27 19:08

A. Palšytė pakilo į rekordines aukštumas - 198 cm

3

Airinė Palšytė pagerino Lietuvos šuolių į aukštį rekordą, o trišuolininkės Dovilės Dzindzaletaitės rekordinį pasiekimą nupūtė vėjas.

2014-07-27 15:51

M. Valčiukaitės yriai pasaulio jaunimo čempionate - auksiniai

10

Varezėje (Italija)besibaigiančiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate Lietuvos atstovė Milda Valčiukaitė iškovojo aukso medalį.

2014-07-27 13:36

Jaunieji irkluotojai Italijoje pasidabino sidabru

1

Aurimas Adomavičius ir Rolandas Maščinskas Varezėje (Italija) vykstančio pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionato vaikinų porinių dviviečių valčių varžybose iškovojo sidabro medalius.