Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gimtadienio šventė - po istorinės pergalės: R.Berankis Vimbldone įveikė australą C.Ballą ir kitame etape kovos su 30 pasaulio rakete (nuotraukos)

2010-06-21 22:03

Ričardas Berankis iškovojo istorinę pergalę. Pirmadienį 20-ąjį gimtadienį švenčiantis Lietuvos tenisininkas pirmajame prestižinio Vimbldono turnyro etape susitiko su tenisininku iš Australijos Carstenu Ballu ir jį nugalėjo 6:2, 6:0, 3:6, 7:6 (7-5). Susitikimas truko daugiau nei dvi valandas.

1/23

R.Berankis per gimtadienį iškovojo pirmąją pergalę Didžiojo kirčio („Grand Slam“) turnyre. knygnesys.co.uk

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

9|27|

„Tu drąsesnis už mane“, – nuoširdžiai ištarė Rūta Meilutytė aštuonmečiui berniukui, papasakojusiam savo pasiekimą vandens sporte. Jis į vandenį šoko nuo 5 metrų tramplino ir būtent tada ir paaiškėjo, kad jis sunkiai serga. „Aš, turbūt, nebūčiau šokusi“, – atviravo R.Meilutytė.

2014-12-17 17:47

V. Strolia Austrijoje 4 kilometrus šliuožė su lūžusia slide

Pirmą sezoną biatlono varžybose startuojantis Vytautas Strolia Obertiliache (Austrija) vykstančiame trečiame IBU taurės etape neišvengė kuriozų: vyrų 20 km asmeninių varžybų metu lietuviui lūžo slidė.

2014-12-17 16:20

Prieš Kalėdas – LTOK dėmesys ir dovanos olimpiečiams veteranams

14

„Smagu, kad prieš kiekvienas Kalėdas galime susirinkti ir pabūti kartu“, - į būrį olimpiečių veteranų trečiadienį kreipėsi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė. Jau daug metų LTOK laikosi tradicijas prieš svarbiausias metų šventes pakviesti į savo būstinę kone visus Lietuvos olimpiečių asociacijos narius pabendrauti ir atsiimti dovanų, kurias jiems skiria LTOK rėmėjai.

2014-12-17 14:18

Su amerikiete šokantis S. Ambrulevičius pilietybe dar nesirūpina

2

Gruodžio pradžioje Estijoje vykusiose varžybose „Talllinn Trophy“ debiutavo nauja Lietuvos šokių ant ledo pora 22 metų Saulius Ambrulevičius ir jo bendraamžė amerikietė Taylor Tran. Naujai suburta pora pasinaudojo savo vieninteliu šansu ir, surinkusi reikiamą balų skaičių, iškovojo teisę sausio pabaigoje dalyvauti Švedijos sostinėje Stokholme vyksiančiame Europos čempionate.

2014-12-17 09:25

NHL lyderė „Ducks“ dvyliktąjį pralaimėjimą patyrė Toronte

13

Dvyliktą pralaimėjimą 33-iose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė keturiolikos komandų Vakarų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderis Anahaimo „Ducks“ (47 tšk.) klubas.

2014-12-16 13:02

Lietuvos štangos spaudimo čempionate - rekordų gausa

4

Šeštadienį Vilniuje prekybos centre „VCUP“ įvyko tradicinis Lietuvos štangos spaudimo čempionatas, kuriame geriausi mūsų šalies sportininkai suskirstyti į tris amžiaus grupes – jaunių (iki 18 m.), jaunimo (iki 23 m.) bei suaugusiųjų varžėsi skirtingose svorio kategorijose.

2014-12-16 10:50

Dviratininko P. Šiškevičius karjera kabėjo ant plauko

Lietuvos dviračių plento čempionas Paulius Šiškevičius pačiu laiku kreipėsi į sveikatos priežiūros profesionalus ir atsikratė varginančių kojos skausmų. Sėkmingo gydymo dėka vaikinas galėjo toliau sportuoti ir siekti karjeros aukštumų. Pauliaus istorija dar kartą įrodo, kad sportas ir sveikata – du neatsiejami dalykai, reikalaujantys nuolatinio dėmesio.

2014-12-16 08:55

Rūta Meilutytė metus užbaigs plaukdama Anykščiuose

Gruodžio 18-20 d. Anykščių baseine „Bangenis“ vyks Atviras 2014 m. Lietuvos plaukimo čempionatas 25 m. baseine. Dalyvauti varžybose užsiregistravo 318 plaukikų iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Baltarusijos ir Rusijos.

2014-12-16 08:52

Dainių Zubrų NHL stabdo trauma

36-erių metų puolėjas Dainius Zubrus dėl kojos traumos praleido ketvirtąsias iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynes, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (28 tšk.) klubas patyrė 21-ą pralaimėjimą per 32 mačus.

2014-12-16 07:10

Norvegijos rankininkės jau Europos čempionato pusfinalyje

Penkiskart Europos čempionė Norvegijos rinktinė pasiryžusi susigrąžinti stipriausios žemyno moterų rankinio komandos vardą. Vengrijoje ir Kroatijoje vykstančiose Europos pirmenybėse norvegės pirmadienį iškovojo dar vieną pergalę ir pirmosios užsitikrino kelialapį į pusfinalį.