Gimtadienio šventė - po istorinės pergalės: R.Berankis Vimbldone įveikė australą C.Ballą ir kitame etape kovos su 30 pasaulio rakete (nuotraukos)

2010-06-21 22:03

Ričardas Berankis iškovojo istorinę pergalę. Pirmadienį 20-ąjį gimtadienį švenčiantis Lietuvos tenisininkas pirmajame prestižinio Vimbldono turnyro etape susitiko su tenisininku iš Australijos Carstenu Ballu ir jį nugalėjo 6:2, 6:0, 3:6, 7:6 (7-5). Susitikimas truko daugiau nei dvi valandas.

1/23

R.Berankis per gimtadienį iškovojo pirmąją pergalę Didžiojo kirčio („Grand Slam“) turnyre. knygnesys.co.uk

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

16

Anekdotinis klubiniam sportui grėsmę kėlęs Darbo kodekso projektas neišvys dienos šviesos. Trišalė taryba atmetė skandalingą 7-ojo Darbo kodekso skirsnio projektą. Nuspręsta iš naujo Darbo kodekso projekto išbraukti su sportine veikla susijusias nuostatas. Profesionalaus sporto santykius toliau reglamentuos Civilinis kodeksas ir LR Kūno kultūros įstatymas.

2015-05-26 19:37

Prasideda registracija į didžiausią dviratininkų šventę

Šių metų rugpjūčio 23 diena turi būti pažymėta visų dviračių mylėtojų ir entuziastų kalendoriuose. Tą dieną Vilniuje jau šeštą kartą vyks vis didesnį dviračių aistruolių kiekį pritraukiantis renginys „Velomaratonas 2015“.

2015-05-26 19:31

„Kremliaus taurėje“ „rusė“ D. Rimšaitė aplenkė L. Asadauskaitę

34

Rusijos sostinėje Maskvoje savaitgalį vyko tradicinis „Kremliaus taurės“ šiuolaikinės penkiakovės komercinis turnyras, kuriame šeštą vietą tarp moterų (24 dalyvės) užėmė 1301 tašką surinkusi Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

2015-05-26 14:23

„Ducks“ per žingsnį nuo NHL konferencijos čempiono titulo

Penktosiose NHL Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo rungtynėse „Anaheim Ducks“ klubas pirmadienį namuose 17,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 5:4 (3:0, 0:2, 1:2, 1:0) nugalėjo „Chicago Blackhawks“ ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2.

2015-05-26 12:51

Legendiniam M. Ali fantomo smūgiui – 50 metų

8|8

Pirmadienį sukako 50 metų nuo garsiosios antrosios Muhammado Ali ir Sonny Listono dvikovos, kurią bokso gerbėjai geriausiai pamena dėl fantomo smūgio.

2015-05-26 12:44

Įspūdingas Lietuvos regbio-7 rinktinės pasirodymas Nyderlanduose

1

Europos regbio-7 čempionato „Grand Prix“ diviziono kovoms besiruošianti Lietuvos rinktinė savaitgalį vykusiame prestižiniame „Amsterdam 7s“ turnyre Nyderlanduose užėmė trečiąją vietą. Pirmojo etapo septintoje grupėje Lietuvos regbininkai nepaliko vilčių varžovams iš Škotijos ir Nyderlandų. Lietuviai 34:5 nugalėjo „Project Waterboys“ (Škotija) ekipą, 37:7 – „Castricum“ (Nyderlandai) klubą ir 59:7 sutriuškino „RC Waves“ (Nyderlandai) komandą.

2015-05-26 12:34

Įtakingi Panevėžio gyventojai prognozuoja bėgimo atgimimą

Apie šimtą tūkstančių gyventojų turintis Panevėžys nėra Lietuvos bėgimo vėliavnešys. Pastaraisiais metais Aukštaitijos sostinėje vykusios bėgimo varžybos prie starto linijos sukviesdavo vos po kelis šimtus dalyvių, kas sudaro 0,3 procento visų miesto gyventojų. Kalbant dar paprasčiau – Panevėžyje bėgimo varžybose dalyvauja tik vienas gyventojas iš trijų šimtų.

2015-05-26 11:34

Aklųjų sporto varžybose naujiena – garsinio vaizdavimo paslauga

Nuo šiol svarbiausias aklųjų sporto varžybas komentuos naujos Lietuvoje specialybės – garsinio vaizdavimo – specialistai. Lietuvos aklųjų sporto federacija (LASF) garsinio vaizdavimo paslaugas pirmiausia pradėjo teikti golbolo (aklųjų riedulio) žiūrovams.

2015-05-25 20:17

Anekdotiniu įstatymu nori sugriauti Lietuvos klubinį sportą

29

Nesusipratimas, kuris gali virsti parodija – įsigaliojus aptariamam įstatymo projektui, iš Lietuvos sporto galima bus tik šaipytis. Taip didžioji dalis šalies sporto visuomenės atstovų šiomis dienomis kalba apie Lietuvos Respublikos darbo kodekso siūlymus keisti 7-ojo skyriaus skirsnį, kuriame kalbama apie darbo santykių ypatumus profesionaliame sporte.

2015-05-25 18:27

Mūsų kanojininkai išsidavė: „Starte net nežiūrime vienas į kitą“

3|

„Konkurentas“, – taip vienas apie kitą nejuokaudami pirmadienį kalbėjo du šalies kanojininkai: olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas ir kylanti Lietuvos kanojų žvaigždė Henrikas Žustautas. Pastarasis savaitgalį skėlė iki šiol nenugalimam J.Šuklinui jau antrąjį antausį per mėnesį: įveikęs treniruočių partnerį Trakuose vykusiose varžybose, H.Žustautas pasaulio baidarių ir kanojų taurės etape pirmas finišavo olimpinėje 200 metrų rungtyje.