Gimtadienio šventė - po istorinės pergalės: R.Berankis Vimbldone įveikė australą C.Ballą ir kitame etape kovos su 30 pasaulio rakete (nuotraukos)

2010-06-21 22:03

Ričardas Berankis iškovojo istorinę pergalę. Pirmadienį 20-ąjį gimtadienį švenčiantis Lietuvos tenisininkas pirmajame prestižinio Vimbldono turnyro etape susitiko su tenisininku iš Australijos Carstenu Ballu ir jį nugalėjo 6:2, 6:0, 3:6, 7:6 (7-5). Susitikimas truko daugiau nei dvi valandas.

1/23

R.Berankis per gimtadienį iškovojo pirmąją pergalę Didžiojo kirčio („Grand Slam“) turnyre. knygnesys.co.uk

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

7

Likus dviems dienoms iki Pasaulio studentų žaidynių pradžios, Universiados kaimelyje oficialiai buvo pakelta Lietuvos vėliava. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo visi į Pietų Korėją atvykę mūsų šalies sportininkai, žaidynių organizacinio komiteto nariai.

2015-07-01 07:55

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate – lietuvių sidabras

9|14

Berlyne prasidėjusiame 2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate antradienį įvyko moterų estafečių varžybos, kuriose Lietuvai atstovavusios Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė užėmė antrąją vietą! Fechtavimosi ir plaukimo rungtyse Lietuvos pora buvo 7-ta ir tai leido po 2 rungčių užimti 6-ąją vietą. Jodamos L. Batulevičiūtė ir I. Serapinaitė surinko 286 taškus, tačiau tiek užteko, kad bendrojoje įskaitoje mūsų merginos pakiltų į penktąją poziciją.

2015-06-30 23:57

Penkiakovininkių kelias link sidabro pasaulio čempionate

41

2015-06-30 20:36

Vilnius po olimpinių žaidynių trejus metus gyvens be baseino

5

Po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių 2016 metų vasarą Vilniaus Lazdynų baseinas bus nugriautas ir vietoj jo bus statomas modernus, visus tarptautinius standartus atitinkantis 50 metrų baseinas.

2015-06-29 17:01

Lietuvos paplūdimio tinklininkai sėkmingai pasirodė Latvijoje

12

Lietuvos paplūdimio tinklininkai sėkmingai pasirodė Latvijos čempionate Šį savaitgalį (birželio 26-28 dienomis) Rygoje vykusiame Latvijos paplūdimio tinklinio čempionato „Ergo Open“ III etape sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovai.

2015-06-29 14:59

R. Navardauskas ketvirtą kartą dalyvaus „Tour de France“ pragare

3|2

Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas ketvirtą kartą per karjerą dalyvaus „Tour de France“ daugiadienėse lenktynėse. 2014 metų TdF lenktynėse 27-erių lietuvis laimėjo 19-ąjį etapą, pasiekęs ryškiausią karjeros pergalę. Jis tapo pirmuoju Lietuvos dviratininku, kuriam pavyko triumfuoti TdF etape.

2015-06-29 12:50

Į Lietuvą sugrįžusio R. Milevičiaus laukė gerbėjai ir braškės

3|14

Linkėjimai ir lietuviškos braškės – toks sutikimas pirmadienį laukė buriuotojo Roko Milevičiaus. 28 metų kaunietis sugrįžo iš Švedijos, kur finišavo prestižinės buriavimo varžybos „Volvo Ocean Race“. R.Milevičius kartu su olandų komanda „Team Brunel“ tapo vicečempionu.

2015-06-29 07:58

Lietuvai – 24-oji vieta, rusai laimėjo trečdalį aukso medalių

9

Sekmadienį Azerbaidžano sostinėje Baku pasibaigusių pirmųjų Europos žaidynių medalių lentelėje Lietuva su 2 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos medaliais užėmė 24-ąją vietą. Iš viso medalius pelnė 42 (iš 50 dalyvavusių) šalių sportininkai, o auksas iškeliavo į 31 šalį.

Baku surengė dar vieną spalvingą šou ir grąžino vėliavą

2|19

Pirmosios Europos žaidynės tapo istorija. Sekmadienio vakarą Baku nacionaliniame stadione surengta oficiali uždarymo ceremonija ir spalvingas koncertas padėjo tašką 17 dienų trukusiame varžybų maratonui, kuris turėjo tapti Senojo žemyno olimpinėmis žaidynėmis. Bet ar tapo?

2015-06-28 23:21

Daina Gudzinevičiūtė: „Baku pasirodėme geriau nei kaimynai“

22|2

Lietuvos delegacijos pasirodymas pirmosiose Europos sporto žaidynėse Baku buvo sėkmingas, nes aplenkta daugiau nei pusė žemyno valstybių. Taip rezultatus vertina Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.