Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gimtadienio šventė - po istorinės pergalės: R.Berankis Vimbldone įveikė australą C.Ballą ir kitame etape kovos su 30 pasaulio rakete (nuotraukos)

2010-06-21 22:03

Ričardas Berankis iškovojo istorinę pergalę. Pirmadienį 20-ąjį gimtadienį švenčiantis Lietuvos tenisininkas pirmajame prestižinio Vimbldono turnyro etape susitiko su tenisininku iš Australijos Carstenu Ballu ir jį nugalėjo 6:2, 6:0, 3:6, 7:6 (7-5). Susitikimas truko daugiau nei dvi valandas.

1/23

R.Berankis per gimtadienį iškovojo pirmąją pergalę Didžiojo kirčio („Grand Slam“) turnyre. knygnesys.co.uk

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

Rekordą pagerinęs R. Stainys įvykdė Europos čempionato normatyvą

Raivydas Stanys Čekijoje vykusiose šuolių į aukštį varžybose užėmė trečiąją vietą. Jis įveikė 2,26 m aukštį ir pagerinęs asmeninį rekordą uždarose patalpose (2,25 m) įvykdė Europos čempionato normatyvą. Varžybų nugalėtojas slovakas Matušas Bubenikas įveikė 2,30 m aukštį.

2015-01-27 23:04

A. Sereikaitė: „Iš sporto pragyventi galima, gyventi – ne“

7|2

Pernai į Vokietiją iš Čekijos persikėlusi treniruotis Agnė Sereikaitė netruko pasiekti aukštumų. Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse lietuvė iškovojo bronzą 1000 m rungtyje.

Prieš biatlonininkų startą – ir nerimas, ir dideli lūkesčiai

2

Estijos žiemos sostinėje nuskambėjo Lietuvos vardas. Otepėje antradienio vakarą įvyko oficiali Tarptautinės biatlono federacijos (IBU) atvirtojo Europos čempionato atidarymo ceremonija, per kurią plevėsavo ir Lietuvos vėliavos – vienos sportininkų, kitos – atvykusių sirgalių.

2015-01-27 23:03

Airinė Palšytė Vokietijoje pagerino Lietuvos rekordą

3|2

Antradienį Vokietijoje vykusiose šuolių į aukštį varžybose Airinė Palšyti pagerino sau priklausiusį Lietuvos rekordą ir užėmė antrąją vietą. Lietuvė antruoju bandymu įveikė 198 cm aukštį. Anksčiau jos pasiektas šalies rekordas uždarose patalpose buvo 197 cm.

2015-01-27 20:00

Prie slenksčio į pilnametystę – kaip pasikeitė Rūta Meilutytė

48|17

Lietuvos metų sportininke tituluota plaukikė Rūta Meilutytė Plymuto baseinuose tobulina savo įgūdžius. Sunku įsivaizduoti, kad septyniolikmetė olimpinė čempionė galėtų plaukti dar geriau, bet jos treneris Jonas Ruddas įsitikinęs, jog geresni rezultatai – dar priešakyje.

2015-01-27 17:45

Lietuvių vėliavnešys biatlono trasoje užėmė 48-ąją vietą

1|15

Austrijoje ir Lichtenšteine vykstančio Europos jaunimo (iki 18 metų) žiemos olimpinio festivalio biatlono varžybų vaikinų 7,5 km sprinto lenktynėse antradienį geriausiai pasirodęs Lietuvos atstovas Lukas Čepulis užėmė 48-ąją vietą.

2015-01-27 14:07

R. Milevičius: „Tai buvo pats sunkiausias etapas iš visų“

Antradienio ankstų rytą, 6 val. 25 min. 10 s Lietuvos laiku, buriuotojas Rokas Milevičius su olandų komanda „Team Brunel“ kirto „Volvo Ocean Race“ lenktynių aplink pasaulį trečiojo etapo finišo liniją. Įveikę daugiau nei 4.700 jūrmylių, Sanya uostą Kinijoje jie pasiekė penkti. Už nugaros liko tik vienintelė moterų komanda SCA.

2015-01-27 13:33