Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Gimtadienio šventė - po istorinės pergalės: R.Berankis Vimbldone įveikė australą C.Ballą ir kitame etape kovos su 30 pasaulio rakete (nuotraukos) (748)

2010-06-21 22:03

Ričardas Berankis iškovojo istorinę pergalę. Pirmadienį 20-ąjį gimtadienį švenčiantis Lietuvos tenisininkas pirmajame prestižinio Vimbldono turnyro etape susitiko su tenisininku iš Australijos Carstenu Ballu ir jį nugalėjo 6:2, 6:0, 3:6, 7:6 (7-5). Susitikimas truko daugiau nei dvi valandas.

1/23

R.Berankis per gimtadienį iškovojo pirmąją pergalę Didžiojo kirčio („Grand Slam“) turnyre. knygnesys.co.uk

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

37|2

Prieš trejus metus Donatą Rimšaitę iš Lietuvos perviliojusi Rusijos šiuolaikinės penkiakovės federacija eina pramintu keliu: šeštadienį paskelbta, kad pasaulio reitinge antrąją vietą užimanti 24 metų ukrainietė Ganna Buriak nuo gegužės atstovaus Rusijai.

2014-04-19 15:02

J.Kinderis pasaulio taurės varžybose Kinijoje - septintas

1

Lietuvos penkiakovininkas Justinas Kinderis Kinijoje vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų trečiajame etape šeštadienį užėmė septintąją vietą. 26-erių pasaulio čempionas finale surinko 1414 taškų ir atsiliko nuo lyderių dėl nesėkmingo jojimo.

2014-04-19 13:32

Prieš olandų ir lietuvių mūšį - „Air Lituanica“ smūgis svečiams

3

Penktadienio vakarą Vilniuje nusileidęs skrydžių bendrovės „Air Lituanica“ lėktuvas, skraidinęs ir Olandijos ledo ritulio rinktinę, atvyko be dalies bagažo.

2014-04-19 10:02

Monrealio ledo ritulininkai žengė antrąjį pergalingą žingsnį

15

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) savo aikštės pranašumą atkrintamosios Stanley taurės varžybose dar labiau įtvirtino „Montreal Canadiens“ klubas.

2014-04-19 09:59

Legendinio M.Phelpso sugrįžimas - jau ketvirtadienį

Michaelas Phelps kitą savaitę dalyvaus plaukimo varžybose Mesoje (Arizonos valstija), ir tai bus pirmasis legendinio JAV plaukiko startas po sprendimo baigti karjerą 2012 metais po Londono olimpinių žaidynių.

2014-04-19 08:59

Merginų rankinio rinktinė Šveicarijoje - sutriuškinta

Skaudžia nesėkme 2014 metų pasaulio jaunimo (iki 20 metų) merginų rankinio čempionato 4 atrankos grupės turnyrą Šveicarijoje pradėjo Lietuvos rinktinė.

2014-04-19 00:28

Kalnų dviratininkus rudenį pakeis bėgikai

Šiais metais Lietuvos dviračių mėgėjai gali džiaugtis kur kas platesniu dviračių varžybų kalendoriumi. 2013 metais „Vilniaus MTB turas“ buvo sudarytas iš 3 etapų, tačiau jau šiais metais organizatoriai kviečia į 5 etapus, pervadindami varžybas „Grand prix turu“.

2014-04-19 00:24

S.Krupeckaitė pergalėmis Lenkijoje džiaugėsi kartu su sūnumi

Dukart pasaulio dviračių treko čempionė Simona Krupeckaitė penktadienį laimėjo atvirųjų Lenkijos taurės varžybų keirino rungtį. Tai buvo antroji 31-erių metų lietuvės pergalė šiose varžybose. Ketvirtadienį Simona tapo sprinto rungties nugalėtoja.

2014-04-18 18:54

Apie medalius galvojantis treneris B.Haake liaupsino lenkus

2|3

Lietuvos ledo ritulio rinktinės treneris Berndas Haake, atvykęs į spaudos konferenciją, kurioje po treniruotės apsilankė ir Dainius Zubrus, buvo atviras: „Man labai pasisekė, kad jis atvyko.“

2014-04-18 18:53

Mūšiui pasirengęs D.Zubrus: „Buvau, esu ir būsiu lietuviu“

46|44|

„Visi stengėsi geriau atlikti perdavimus, tiksliau mušti. Dėl jo žaidėjai pasitempė“, - šypsojosi Berndas Haake. Lietuvos ledo ritulio rinktinės treneris pirmą kartą Lietuvoje ant ledo išvydo Dainių Zubrų. Liūdesiu NHL sezoną užbaigęs D.Zubrus penktadienį jau vilkėjo raudonus marškinėlius su vyčiu, čiuožė, dalino perdavimus komandos draugams, išmėgino vartininko galimybes.