Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Joninių šventė džiugins visą Kauną

Joninių šventė džiugins visą Kauną

2010-06-23 10:14

Nuo pat ryto trečiadienį Kauną prausiantis lietus neturėtų sutrikdyti geros nuotaikos kauniečių, nusiteikusių smagiai atšvęsti gražiausią vasaros šventę - Jonines. Pasitinkant trumpiausią vasaros naktį, įvairiose Kauno vietose degs laužai ir vyks linksmybės.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvairenybės
2014-04-17 13:12

Filipiniečiai skausmingai atkartojo kruviną Kristaus kančią

 

Filipinų katalikai gana drastiškai paminėjo Gavėnios pabaigą. Basi vyrai 84 kilometrus ėjo plakdami savo nugaras rimbais, tikėdami, jog tai apvalys juos nuo nuodėmių. Kai kurie iš jų dėvėjo raudonus apsiaustus, užsidėjo erškėčių vainikus ir nešėsi didelius medinius kryžius. Tai, esą, parodo jų atsidavimą Kristui.


2014-04-17 12:46

Verslo idėja – sauskelnės iš medūzų

Daug pasaulio jūrų susiduria su augančios medūzų populiacijos problema. Jos ne tik tampa kliūtimi besimaudantiems, bet gali būti ir kur kas rimtesnių problemų priežastis. Pavyzdžiui, Švedijoje medūzos neseniai pateko į atominės elektrinės vandens įsiurbimo vamzdžius. Izraelio nanotechnologijas diegianti kompanija nusprendė medūzas pažaboti. Iš jų bus kuriamos higienos priemonės, rašo buisinessinsider.com.


2014-04-16 15:35

Be partnerio likusią pandą nuo depresijos gelbsti televizorius

 

Išsiskyrimas su gyvenimo partneriu prie depresijos gali privesti ne tik žmones. Viename Kinijos zoologijos sode taip nutiko pandai vardu Sija. Kai jos kompanionas buvo išvežtas į kitą zoologijos sodą, panda tapo prislėgta, nusiminusi ir beveik nustojo ėsti. Sodo darbuotojai sunerimo dėl vienišos pandos savijautos, todėl jai įrengė televizorių, kad ši bent kiek pralinksmėtų.


2014-04-16 10:06

Jungtinėje Karalystėje - neatpažintas skraidantis objektas

34

Georgina Heap žaidė tenisą su savo motina. Kai ji pakėlė akis į viršų, pamatė mistinį juodą žiedą. „Apie tris minutes jis tiesiog skraidžiojo kaip debesis iš staiga visiškai išnyko. Tai tikrai nebuvo paukščiai ar vabzdžiai. Mačiau, kaip apie dešimt šalia manęs buvusių žmonių metė visus darbus ir tiesiog stebėjo dangų“.


2014-04-16 09:04

Rusų politikų turtai – nuo sklypų užsienyje iki senų „Volgų“

54|4|

Rusija oficialiai paskelbė valstybės veikėjų turtus ir pajamas. Įspūdingame sąraše išsiskiria Federacijos Tarybos narys Jefimas Malkinas, kuris Aukščiausiuose rusų parlamento rūmuose atstovauja Čiukčijos autonominei apygardai. Remiantis senatoriaus deklaracija, buvęs Romano Abramovičiaus komandos narys (dešimtojo dešimtmečio pabaigoje J.Malkinas užėmė vartotojų problemas sprendžiančio „Sibneft" skyriaus vedėjo postą) uždirbo daugiau nei 981,5 mln. rublių (68,3 mln. litų). Tai - 772 milijonais rublių daugiau nei prieš metus.


2014-04-15 16:29

Anglijoje blondinė plėšikautoja pripažinta pavojinga visuomenei

12|3

21 – erių metų Jungtinėje Karalystėje, Vorčesteryje gyvenanti Keighley Harris neįleidžiama į bemaž kiekvieną miesto vietą, kur susiburia daug žmonių. Vagystėmis iš parduotuvių garsėjanti blondinė - tikras prekybininkų ir net kaimynų siaubas.


2014-04-15 15:40

Zoologijos sodo liūtai tapo Rusijos ambicijų Kryme aukomis

19

Taigano zoologijos sodo, kuris yra 30 kilometrų nutolęs nuo Krymo miesto Simferopolio, vadovų sąskaitos yra įšaldytos Ukrainos bankuose po to, kai Rusija aneksavo Krymą. Neturėdami už ką nupirkti gyvūnams maisto zoologijos sodas nebegalės jų išmaitinti, praneša „Reuters“.


2014-04-15 14:12

Amerikiečiai galėjo stebėti Mėnulio užtemimą

6|9

Antradienį vyko pirmasis nuo 2011-ųjų gruodžio visiškas Mėnulio užtemimas, o geriausios sąlygos jį stebėti bus abiejuose Amerikos žemynuose. Įvykis tiesiogiai transliuojamas internetu.


2014-04-15 14:02

Floridoje penkios meškos užpuolė šiukšles išnešusią moterį

 

Floridoje dėl išmetamų maisto likučių į žmonių kiemus veržiasi meškos. Gyventojai Teri Franai nuėjus išmesti šiukšlių, ją užpuolė net penkios meškos. Moteriai pavyko ištrūkti, ji buvo nugabenta į ligoninę, kur gydosi kojų ir veido sužeidimus. Laukinių gyvūnų tarnybos perspėja gyventojus, kad šie nepaliktų jokio maisto lauke, nes meškos šiuo metu bunda iš žiemos miego ir yra ypač alkanos bei agresyvios.


2014-04-15 11:41

Lokio viešnagė Floridoje baigėsi skrydžiu iš medžio

 

Floridoje pareigūnus ant kojų sukėlė į medį priešais gyvenamąjį namą įlipęs didžiulis juodas lokys. Gyvūnas buvo įsitaisęs ant šakos maždaug devynių metrų aukštyje. Panamos miesto pareigūnams teko panaudoti raminamuosius vaistus. Apie 112 kilogramų sveriantis lokys netrukus nurimo ir neišsilaikęs krito ant apačioje ištempto didžiulio raudono brezento.