Komentaras (iki 3000 simbolių)
Krepšinis
2014-10-30 13:07

Europos taurė: penki klubai puotauja, keturi – badauja

Europos taurės turnyre po trijų turų liko penkios nepralaimėjusios ir keturios nelaimėjusios komandos. Tarp nenukrypusių nuo pergalių kurso – Bandirmos „Banvit“, kuri kitą savaitę viešės Vilniuje, ir be traumuoto Manto Kalniečio rungtyniaujanti, bet sezono rekordą pasiekusi Krasnodaro „Lokomotiv“.

2014-10-30 11:50

„Rockets“ nepralaimi, bet D. Motiejūnas žaidžia dar mažiau

9|11

Donatas Motiejūnas svajojo apie šviesesnį NBA sezono startą. Antrosiose reguliariojo sezono rungtynėse puolėjo minutės dar labiau ištirpo, bet „Houston Rockets“ komanda (2/0) išvykoje 104:93 (27:27, 31:23, 17:22, 29:21) nugalėjo „Utah Jazz“ krepšininkus.

2014-10-30 11:46

Panevėžį paliekantis T. Lydeka žais D. Maskoliūno komandoje

Panevėžio „Lietkabelio“ gretas palieka 31 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas Tautvydas Lydeka, kuris karjerą tęs Lenkijoje.

2014-10-30 11:25

Kodėl lyderis J. Valančiūnas lemiamu metu sėdėjo ant suolo?

13|3|

Jonas Valančiūnas pirmųjų NBA sezono rungtynių ketvirtajame kėlinyje pelnė 8 taškus ir buvo rezultatyviausias „Toronto Raptors“ krepšininkas, tačiau kai „Atlanta Hawks“ ekipa likus žaisti 2,5 min. iki mačo pabaigos priartėjo pavojingu skirtumu, lietuvis sėdėjo ant suolo. Kodėl? – spaudos konferencijoje tokio klausimo sulaukė „Raptors“ strategas Dwane‘as Casey.

2014-10-30 11:16

Jonas Valančiūnas NBA startavo vesdamas „Raptors“ į pergalę

3|12|

Agresyviai, rezultatyviausiai ir pergalingai. Taip lietuvis Jonas Valančiūnas pradėjo 2014-2015 metų NBA sezoną. Iš „Toronto Raptors“ klubo starto penketo narių lietuvis žaidė trumpiausiai, bet buvo rezultatyviausias nugalėtojų žaidėjas, o kanadiečiai namuose 109:102 (24:22, 36:30, 26:19, 23:31) užtikrintai įveikė „Atlanta Hawks“ krepšininkus.

2014-10-30 11:14

Negirdėta istorija, kaip amerikiečiai A. Sabonį iš SSRS traukė

49|17|

Istorijos apie jauną išstypusį dar neregėtų galimybių krepšininką Arvydą Sabonį praslydo pro visas JAV ir SSRS skyrusias uždangas. 1986-ųjų NBA naujokų biržoje „Portland Trail Blazers“ pasirinko lietuvį ir norėjo jį pakviesti į komandą, bet Michailo Gorbačiovo ir SSRS vadų planuose buvo 1988-ųjų Seulo olimpinės žaidynės, kurių finale sovietai privalo atimti auksą iš amerikiečių. Bet buvo žmogus, kuris norėjo pergudrauti visą SSRS sistemą. Luizianos universiteto treneris Dale‘as Brownas rezgė neįtikėtinus planus, kaip atsivežti A.Sabonį į JAV dar iki olimpinių žaidynių. Šią istorija po padidinamuoju stiklu stebėjo net FTB.

2014-10-30 09:46

Vilniaus „Lietuvos rytas“ nutildė rusų dainas

1|

Virginijus Šeškus pirmą kartą šį sezoną pasiryžo remtis kone visu savo krepšininkų dvyliktuku ir ilgas suolas nulėmė „Lietuvos ryto“ pergalę Europos taurės turnyre Volgograde prieš „Krasnyj oktiabr“ ekipą 77:63. Pirmą kartą Rusijos komandai vakar vadovavęs Dirkas Bauermannas bejėgiškai stebėjo, kaip naująją jo komandą doroja „Lietuvos rytas“ – ekipa, kurią tas pats vokietis treniravo pernai.

2014-10-30 08:51

NBA starte J. Valančiūnas išsiskyrė taškais ir ilga barzdele

2|11

Jonas Valančiūnas sužaidė pirmąsias NBA rungtynes 2014-2015 metų sezone. „Toronto Raptors“ namuose 109:102 užtikrintai nugalėjo „Atlanta Hawks“ ekipą, o lietuvis pelnė 17 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

2014-10-30 07:48

NBA: D. Rose‘o sugrįžimas, „Lakers“ vargai ir „Heat“ po LeBrono

13

Derrickas Rose‘as grįžo į NBA aikštę po beveik metų pertraukos, „Los Angeles Lakers“ klubui pergalių neatneša net ir rezultatyviai žaidžiantis Kobe Bryantas, Russellas Westbrookas sezoną pradėjo įspūdingu žaidimu puolime. Tai – įdomiausi įvykiai iš antrosios NBA sezono dienos.

2014-10-30 06:28

„Lietuvos rytas“ Volgograde nugalėjo „Krasnyj Oktiabr“ komandą

40|24|

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai Europos taurės turnyre iškovojo antrąją pergalę. Trečiajame kėlinyje perėmę iniciatyvą vilniečiai varžovams priartėti nebeleido ir E grupėje 77:63 (18:18, 14:11, 22:14, 23:20) nugalėjo Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ ekipą.