Krepšinis
2015-01-31 23:21

LKL: Mažeikiuose – pirmoji pergalė, Pasvalyje – du pratęsimai

8|44|

Po 25 eilės juodų dienų šventė atėjo ir į „Mažeikių“ kiemą. Lietuvos krepšinio lygos autsaideriai šeštadienį iškovojo pirmąją pergalę, po puikaus ketvirtojo kėlinio namuose 76:75 palaužę priešpaskutinę vietą užimantį Kėdainių „Nevėžį“.

2015-01-31 19:51

R. Kurtinaičio treniruojama ekipa sutriuškinta Saratove

1

Jungtinės krepšinio lygos rungtynėse šeštadienį Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda svečiuose 76:101 (16:19, 25:31, 23:24, 12:27) pralaimėjo Saratovo „Avtodor“ (Rusija) ekipai.

2015-01-31 14:29

„Pieno žvaigždžių“ ekipą papildė įžaidėjas J. Gintvainis

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa prieš antrąją sezono dalį savo sudėtį papildė dar vienu gynėju. Iš Vokietijos grįžo ir prie klubo prisijungė 20 metų 191 cm ūgio įžaidėjas Jokūbas Gintvainis.

2015-01-31 13:40

Bostone įspūdingai rungtyniavęs D.Motiejūnas išgelbėjo „Rockets“

29|9|

Donatas Motiejūnas penktadienio vakarą tapo „Houston Rockets“ (33/14) gelbėtoju. Lietuvio vedamas Teksaso klubas, kuris vertėsi be traumuoto D.Howardo, išvykoje 93:87 (29:21, 31:21, 9:22, 24:23) nugalėjo „Boston Celtics“ ekipą. Per paskutinįjį ketvirtį lietuvis demonstravo šaltus nervus ir aukšto lygio krepšinį, pelnydamas 10 taškų.

2015-01-31 13:36

Eurolygos savaitė: latvių rekordai ir visų lietuvių nesėkmės

1

Maskvos CSKA laimėjo antrą pratęsimą „Top 16“ etape, Tel Avivo „Maccabi“ buvo stipresnis praėjusio sezono finalo pakartojime, Davis Bertanas savo komandai iškovojo pergalę per pusę kėlinio, „Barcelona“ liko be Ispanijos krepšininkų, Dušanas Ivkovičius nugalėjo komandą, su kuria dukart tapo Eurolygos čempionu, o Saša Obradovičius iš savo pirmojo klubo gimtadienio proga gavo pralaimėjimą.

2015-01-31 11:46

Be klaidų atakavusį J.Valančiūną pristabdė trauma

2|10|

Jonas Valančiūnas atakavo be klaidų, surinko dvigubą dviženklį or svariai prisidėjo prie „Toronto Raptors“ (32/15) pergalės rungtynėse su „Brooklyn Nets“ (18/28).

2015-01-31 10:54

NBA lyderiu tapęs „Hawks“ klubas šventė 18-ąją pergalę iš eilės

6

NBA čempionate penktadienį Rytų konferencijos lyderė „Atlanta Hawks“ komanda namuose 105:99 (27:29, 23:22, 19:23, 36:25) įveikė „Portland Trail Blazers“ ekipą ir pakilo į pirmąją vietą bendrojoje lygos įskaitoje. “Hawks“ pratęsė rekordinę klubo pergalių seriją iki 18.

2015-01-31 10:09

Gintaras Krapikas: „Rungtynės baigėsi labai anksti“

37

„Kai žaidi su tokio kalibro komanda išvykoje ir leidi jiems įgyti dviženklį pranašumą jau pirmajame kėlinyje, labai sunku grįžti į žaidimą“, – kalbėjo Darius Songaila. Jo atstovaujama Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygos „Top 16“ E grupės rungtynėse išvykoje 72:89 pralaimėjo „Barcelona“ ekipai. Katalonai jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą ir jos neiššvaistė.

2015-01-31 08:10

„Barcelona“ žalgiriečių gynybą sutrypė per pirmąjį kėlinį

83|14

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams Barselono nepavyko iškovoti antrosios pergalės Eurolygos „Top 16“ etape. Kauniečiai Ispanijoje 72:89 (13:29, 20:22, 20:16, 19:22) pralaimėjo „Barcelona“ komandai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę E grupėje.

2015-01-31 00:54