Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Čekijoje atsirado nuodingų vorų

Čekijoje atsirado nuodingų vorų

2010-08-12 17:05

Čekijoje plinta nuodingi vorai. Jų įkandimas gali būti mirtinas vaikui ir kelia didelę grėsmę suaugusio žmogaus sveikatai.

1/1

Pavojingų vorų atsiradimą mokslininkai aiškina visuotiniu atšilimu. V.Ščiavinskas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Gamta
2014-11-21 00:01

Lijundra paklos ledo sluoksnį

Šį savaitgalį įsigalės žiemiški orai. Didesnių šalčių nelaukiama, temperatūra nedaug skirsis nuo vyravusios šią savaitę, bet vakar Lietuvą pasiekęs atmosferos frontas neša nemažai įvairių kritulių.


2014-11-20 16:49

Vilniaus rajone daugėja afrikinio kiaulių maro atvejų

Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto duomenimis, ketvirtadienį afrikinio kiaulių maro (AKM) diagnozė patvirtinta Vilniaus rajone, Nemenčinės seniūnijoje rastam nugaišusiam šernui.


2014-11-20 16:23

Nemuno deltos gyventojams siūloma leisti žvejoti nemokamai

Nemuno deltos regioninio parko vandens telkiniuose nemokamai žvejoti siūloma leisti ne vien tik Rusnės seniūnijoje, bet ir visiems Nemuno deltos regioninio parko teritorijoje gyvenamąją vietą deklaravusiems gyventojams.


2014-11-20 07:19

Vairuotojai, būkite atsargūs: žiemiški orai - jau Lietuvoje

 

Pietinius Lietuvos rajonus šiandien pasieks ties Balkanais besisukančio ciklono šiltasis atmosferos frontas. Didesnę dienos dalį iš pilkų debesų kris smulkūs lietaus lašai, bus nesmarki šlapdriba arba šiek tiek snyguriuos. Artėjant vakarui Pietų Lietuvoje šlapdribos ir sniego intensyvumas didės. Pūs vidutinio stiprumo rytų vėjas.


2014-11-19 17:19

Pajūryje formuojasi plikledis, gelbėtojai perspėja dėl lijundros

3

Trečiadienio vakarą Lietuvos pajūryje formuojasi plikledis, prasideda lijundra, kuri vėliau apims visą šalį. Klaipėdos apskrityje šiuo metu slidūs krašto kelių ruožai jau barstomi, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.


2014-11-19 17:06

Nepalo gamta

29

Nepale turistus pasitinka ne tik nuoširdūs gyventojai, bet ir daugybė gyvūnų, neslepiančių emocijų - liūdnų, išdykusių, susirūpinusių..


2014-11-19 15:38

Delfinai negali nejudėti

44

Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume gyvenantys delfinai intensyviai mankštinasi ir sportuoja kiekvieną dieną. Kasdien rengiamos net keturios treniruotės, o vasarą - dar daugiau. Delfinai yra žinduoliai, bet vandenyje nardo ne prasčiau už žuvis: Juodosios jūros afalinos (šis porūšis ir gyvena Jūrų muziejuje) gali išbūti po vandeniu iki 15 minučių, plaukti 40 kilometrų per valandą greičiu.


2014-11-19 11:54

Lietuvoje iškrito pirmasis sniegas

11|10| 

Trečiadienio naktį ir paryčiais pietryčių Lietuvoje iškrito pirmasis sniegas. Pasnigo Šilutėje ir apylinkėse. Tiesa, tik iškritęs sniegas sniegas iš karto ištirpo. Trumpalaikis sniegas lydės visą šią savaitę, sinoptikai praneša apie kritulius ketvirtadienį ir savaitgalį. Apie intensyvesnį sniegą pranešama ketvirtadienio vakarą ir penktadienį.


2014-11-18 14:24

Pamaryje žydi slyva, o pievose dar ganosi gyvuliai

3|7

Ūkanoti lapkričio rytai ir dienos, vakaro prieblandos – niūrios ir ankstyvos, ir nė vienam saulės spinduliui per Kuršių marias užgulusias miglas – neprasiskverbti. Bet Ventės rage – visų vietinių ir atvykusių žmonių nuostabai – baltais žiedais apsipylė liauna, vos kelerių metų amžiaus slyvaitės šaka. „Lyg būtų gamtos sukurta natūrali paguoda tiems, kas pavasario ilgesiu jau gyvena, dar žiemos nesulaukę“, – juokauja vietiniai gyventojai.


2014-11-17 16:50

Galime lengviau atsikvėpti: oro tarša miestuose atslūgo

3

Teršalų koncentracija aplinkos ore jau kelias dienas neviršija nustatytų ribų. Nuo spalio pabaigos kone kasdien besilaikiusi aukšta kietųjų dalelių koncentracija pastarosiomis dienomis nebeviršija normų, BNS sakė Aplinkos apsaugos agentūros Oro kokybės vertinimo skyriaus vedėjas Donatas Perkauskas.


Populiariausi per 24 val.