Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Čekijoje atsirado nuodingų vorų

Čekijoje atsirado nuodingų vorų

2010-08-12 17:05

Čekijoje plinta nuodingi vorai. Jų įkandimas gali būti mirtinas vaikui ir kelia didelę grėsmę suaugusio žmogaus sveikatai.

1/1

Pavojingų vorų atsiradimą mokslininkai aiškina visuotiniu atšilimu. V.Ščiavinskas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Gamta
2015-05-02 13:10

Gamtovaizdžio dizainerės Vaivos Marozienės sodo stebuklai

1|34

Čia spalvota, kvepia. Čia dygsta ir skleidžiasi stebuklai mažais ar dideliais žiedais. Čia gaivu ir visai nesinori niekur išeiti. Tokį rojaus kampelį susikūrė gamtovaizdžio dizainerė Vaiva Marozienė.


2015-05-02 12:45

Savaitgaliui žada šiltus nepastovius orus

1

Pietinė ciklono dalis lems šeštadienio orus Lietuvoje. Daugelyje rajonų vyraus trumpalaikiai lietūs. Kai kur išaugs perkūnijos tikimybė. Į Aukštaitiją, Dzūkiją ir Suvalkiją lietaus debesys užklys rečiausiai ir trumpai nulis tik kai kuriose vietovėse.


2015-05-01 20:18

Lietuviškas žuvis vilioja poliarinio lokio kailiu

4|30

Lietuvos upėse ir ežeruose plaukiojančios žuvys net neįtaria, kaip išradingai žvejai nusiteikę jas vilioti. Poliarinių lokių kailis, beždžionių plaukai ar retų papūgų plunksnos – tai tik kelios prašmatnios medžiagos vadinamosioms žvejybinėms muselėms gaminti. Būtent tokių muselių rišimu užsiima Karmazinų piliakalnio kaimynystėje esančioje sodyboje įsikūręs Mindaugas Valiukevičius.


2015-05-01 10:52

Ministras: „Reorganizuoti saugomų teritorijų nebus skubama“

1

Valstybės saugomų teritorijų reforma nebus skubinama, ji bus vykdoma tik Seimui patvirtinus tai numatančius teisės aktus, sako aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.


2015-05-01 10:00

Nuo gegužės 1-osios griežtinamos Medžioklės taisyklės

Prasižengusiems medžiotojams taps sunkiau atgauti laikinai prarastą teisę medžioti. Kad atgautų medžiotojo bilietą, pažeidėjas privalės išlaikyti visą medžioklės egzaminą – ir teorijos, ir šaudymo.


2015-05-01 09:01

Klaipėdoje pasaulį išvydę tigriukai urzgia tarsi murkia

37|6| 

Netoli uostamiesčio veikiančio privataus Klaipėdos zoologijos sodo gausus augintinių būrys pasipildė trimis mielais tigriukais. Vos prieš mėnesį gimę plėšrūnai kol kas labiau panašūs į meilius tingius katinus ir jokio pavojaus dar nekelia. Tiesa, paėmus ant rankų tigriukai išleidžia nagus, kuriais stipriai įsikabina į rūbus ir jau bando urgzti, tačiau jų leidžiami garsai kol kas primena murkimą.


2015-05-01 09:01

Ilgasis savaitgalis ir kitos savaitės pradžia šiluma nelepins

1| 

Penktadienio rytą šalyje buvo be kritulių, magistralinių, krašto ir rajoninių kelių dangos buvo sausos. Oro temperatūra svyravo nuo 3 iki 8 laipsnių šilumos.


2015-04-30 13:37

Gulbių ištikimybė: patelė nenorėjo atiduoti negyvo patinėlio

26|4

Legendose ir dainose apdainuotą gulbių poros prisirišimą galėjo savo akimis pamatyti Biržų rajono aplinkos apsaugos agentūros specialistai. Kritus patinui, patelė bandė jį apsaugoti ir niekaip nenorėjo prie jo prileisti žmonių.


2015-04-30 11:43

Po saulėto ketvirtadienio – permainingas ilgasis savaitgalis

1| 

Po labai šilto praėjusio antradienio stačia galva įpuolėme į gerokai vėsesnį trečiadienį. Rytą oro temperatūra didelio šoko nesukėlė, rytiniame Lietuvos krašte kai kur dar laikėsi iki 14 laipsnių šilumos. Užuot kilę, termometrų stulpeliai toliau ritosi žemyn ir iki vidudienio temperatūra kraštiniuose pietrytiniuose ir rytiniuose rajonuose nukrito dar 2–8 laipsniais. Vėliau iš pietvakarių artėjant aukšto atmosferos slėgio sričiai debesys sklaidėsi, oras pradėjo šilti.


2015-04-29 12:54

Medžių genėjimas Vievyje: su šakomis nupjovė ir inkilus

23|8

„Bent inkilų būtų pagailėję“, – piktinosi medžių genėtojų vandališku poelgiu vieno Vievio (Elektrėnų sav.) daugiabučio namo gyventojai. Darbininkai medžių šakas nupjovė kartu su prie jų prikabintais inkilais. Gali būti, kad juose jau perėjo paukščiai. Šakų krūvas, kuriose mėtėsi inkilų liekanos, genėtojai paliko kieme.


Populiariausi per 24 val.