Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lenkijos Suvalkų mieste atidaryta Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė (nuotraukos)

Lenkijos Suvalkų mieste atidaryta Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė (nuotraukos)

2010-08-31 20:44

Artėjant lapkričio mėnesį vyksiantiems Suvalkų miesto (Lenkija) vietos savivaldos rinkimams, vietos politikai neabejotinai užsitikrino čia gyvenančios lietuvių bendruomenės paramą - antradienį šiame mieste iškilmingai atidaryta Lietuvos vardo tūkstantmečio gatvė.

1/13

Lietuvos Respublikos konsulas Seinuose Liudvikas Milašius daug prisidėjo, kad Suvalkų mieste atsirastų Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė. V.Danauskienė

Lenkijos Suvalkų mieste atidaryta Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė (nuotraukos)

1 / 13

Lietuvos Respublikos konsulas Seinuose Liudvikas Milašius daug prisidėjo, kad Suvalkų mieste atsirastų Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė. V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

(13 nuotraukos) V.Danauskienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-28 22:02

Laikas neįveikė šokių „Kam per 30“

59|5| 

Sveiki atvykę į 1987-uosius! Tokia iškaba galėtų pasitikti Kirtimų kultūros centro lankytojus, šeštadieniais besirenkančius į poilsio vakarus „Kam per 30“. Šiais naktinių klubų laikais tokia vieta tiesiog prašosi įrašoma į kultūros paveldo sąrašą. Kiekvieną savaitgalį į šokius Kirtimuose susirenka apie šimtą kiek vyresnio amžiaus sostinės gyventojų. Tiesa, dabar jų šiek tiek mažiau. Pasirodo, šokėjai yra dori krikščionys ir laikosi nurodymų per gavėnią nesilinksminti.


2015-03-28 22:01

Į Lietuvos priešų gretas verbavo ir narkotikais

1371|4

Jam siūlė pinigų, žadėjo postą valdžioje ir slapčia vaišino narkotikais. Vienos įmonės vadovas buvo pakliuvęs į Lietuvai priešiškų veikėjų pinkles, o dabar liudija teisėsaugos pareigūnų atliekamuose tyrimuose, kuriuose minimos ir garsios pavardės. Kai pas sekso eksperte save vadinančią Mildą Bartašiūnaitę ir kitus prieštaringus veikėjus visoje šalyje pareigūnai atliko kratas, kaunietis Rimas (pavardė redakcijai žinoma) nenustebo. Jis suprato, kodėl tie veikėjai sulaukė teisėsaugos dėmesio, nes ir pats yra buvęs jų gretose.


2015-03-28 21:59

Po 16 metų prostitucijos nušvito naujas gyvenimas

11|2| 

Narkotikai, alkoholis, gyvenimas gatvėje, prostitucija ir atimti vaikai. Tokia buvo moters kasdienybė prieš lemtingus 2007-uosius, kai policijos pareigūnai benamę nuvežė išsimiegoti į Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centrą. Čia viskas apsivertė – jauna moteris patikėjo specialistais ir pradėjo nagais kabintis į gyvenimą.


2015-03-28 21:48

Per Žemės valandą Vilnius užtemo nežymiai

2|21

Šeštadienį vakarą šviesos Vilniuje staiga priblėso, o kai kuriose vietose ir visiškai sutemo – bet ne todėl, kad būtų sugedęs gatvių apšvietimas. Lietuvos sostinė prisijungė prie kovo 28 dieną paskelbtos užtemdymo akcija pažymimos pasalinės Žemės dienos. Akcijos tikslas – atkreipti žmonių dėmesį į nesaikingą vartojimą ir planetos turtų švaistymą. Užtemdymo akcija numatyta nuo 20 val.30 min. iki 21 val.30 min. Vieni aktyviausių Žemės dienos akcijos organizatorių buvo susivienijimas „Žali.lt“, visuomeninė organizacija TAIP pakvietė gyventojus uždegti žvakutes Rotušės aikštėje, akcijai neliko abejingi ir verslininkai, simboliškai užtemdę šviesas prie „Akropolio“ prekybos centrų. Visuomeninis judėjimas TAIP paragino vilniečius ir miesto svečius šeštadienį 20.30 val. atvykti į Rotušės aikštę uždegti žvakes ir ant grindinio sudėti „Žemės valandos“ simbolį – „60+“, kuris simbolizuoja elektros taupymo minutes.


2015-03-28 20:49

V. Landsbergis: „R. Paksui padeda velnias ir purvini pinigai“

352|

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis kirto kai kurių parlamentarų norams suteikti galimybę pašalintam prezidentui Rolandui Paksui vėl siekti valstybės vadovo posto. R.Pakso šalininkus V.Landsbergis pavadino sektantais, aklai tikinčiais savo lyderio kankinyste.


2015-03-28 20:48

Kijeve surengtas lietuviško šakočio valgymo čempionatas

18|38| 

Tai, ko iki šiol nėra buvę Lietuvoje, surengta Kijeve. Šeštadienį Ukrainos sostinės gyventojai susigrūmė šakočių valgymo čempionate. Nugalėtojo laukia prizas – 5 kg šakotis. Neįprastos varžybos organizuotos savaitgalį Kijeve vykstančiame festivalyje „Ačiū, Lietuva“.


2015-03-28 20:04

Jonavoje du vyrai kelias valandas buvo įkalinti agresyvaus šuns

88|5

Šeštadienį apie 10.30 val. į vieno Sodų gatvės nuosavo namo kiemą atklydęs bulterjerų veislės šuo užpuolė žmones. Kol sulaukė pagalbos, du vyrai beveik dvi valandas praleido užsilipę ant statybinių gegnių. Į nuosavo namo kiemą šuo įbėgo pro atvirus vartus.


2015-03-28 19:44

Neįgalų lietuvį išgelbėjo geraširdė prancūzė

19|3

Jeigu ne dėmesinga rūkalė kažkuriame Prancūzijos mieste, protinę negalią turintis Mindaugas iki šiol būtų bastęsis prie Šiaurės jūros. Jis nebūtų turėjęs kitos išeities, tik toliau vogti iš parduotuvių. Mindaugui iš Vakarų Lietuvos – 21-eri. Vaikinas neįstengia pasakyti tikslios datos, kada jo pažįstamas Arūnas ir kažkoks Laimis iš Ignalinos išvežė jį vogti į Lenkiją ir Prancūziją.


2015-03-28 18:19

Trumpėja kandidatų į TS–LKD lyderius sąrašas

18

Trumpėja kandidatų į Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijos lyderius sąrašas – šeštadienį vykstančio partijos tarybos posėdžio metu savo kandidatūras atsiėmė trys kandidatai į pirmininkus.


2015-03-28 15:47

Slėnyje prie Neries – neįtikėtini mainai

3|38

Namuose per daug duonos? Mainykite ją į žirkles. Arba į narcizų svogūnėlius. Nesvarbu ką ir į ką – šeštadienį Karmazinų piliakalnio slėnyje prie Neries (Vilniaus r.) reikalingų arba nebūtinų, bet įdomių daiktų buvo galima įsigyti be pinigų, tiesiog mainais. Neries regioniniame parke prie savo sodybos vilniečių pora – Ieva Šidlaitė ir Mindaugas Valiukevičius – pabandė atgaivinti senovinę tradiciją, mainų „kermošių“ (turgų).


Populiariausi per 24 val.