Lenkijos Suvalkų mieste atidaryta Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė (nuotraukos)

Lenkijos Suvalkų mieste atidaryta Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė (nuotraukos)


2010-08-31 20:44

Artėjant lapkričio mėnesį vyksiantiems Suvalkų miesto (Lenkija) vietos savivaldos rinkimams, vietos politikai neabejotinai užsitikrino čia gyvenančios lietuvių bendruomenės paramą - antradienį šiame mieste iškilmingai atidaryta Lietuvos vardo tūkstantmečio gatvė.

1/13

Lietuvos Respublikos konsulas Seinuose Liudvikas Milašius daug prisidėjo, kad Suvalkų mieste atsirastų Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė. V.Danauskienė

Lenkijos Suvalkų mieste atidaryta Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė (nuotraukos)

1 / 13

Lietuvos Respublikos konsulas Seinuose Liudvikas Milašius daug prisidėjo, kad Suvalkų mieste atsirastų Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė. V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

(13 nuotraukos) V.Danauskienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-30 17:05

Valentinas Mazuronis: „Santykiai su R. Paksu – labai geri“

1

Pirmas naujojo Darbo partijos pirmininko Valentino Mazuronio darbas – suburti komandą. „Šiandien ir rinkimų rezultatai, ir rinkimų eiga parodė, kad Darbo partija jau laimėjo. Žmonės nori dirbti kartu, nori dirbti bendroje komandoje“, – sakė 61 metų europarlamentaras. Ji tiki, kad suburta komanda mokės klausyti rinkėjų ir susigrąžins populiarumą.


2015-05-30 16:46

Valentinas Mazuronis tapo Darbo partijos pirmininku

116|25

Darbo partijos nariai balsavo taip, kaip ragino Viktoras Uspaskichas, – už Valentiną Mazuronį. Šeštadienį paaiškėjo, kad Europos Parlamento narys stos prie savivaldos rinkimuose gana prastai pasirodžiusios, įvairių skandalų lydimos Darbo partijos vairo. Per slaptą balsavimą už 61 metų V.Mazuronį balsavo 613 narių, o už jo varžovą Artūrą Paulauską – 264 partijos suvažiavimo delegatų. Per slaptą balsavimą už V.Mazuronį balsavo 613 narių, o už jo varžovą Artūrą Paulauską – 264 partijos suvažiavimo delegatai.


2015-05-30 16:11

Kauniečius papiktino nepagarba seniesiems kapams

1

Kauniečius stebina nepagarba buvusioms kapinėms – Ramybės parke žiojėja atsivėrusi duobė ir jos niekas nesiima tvarkyti. Seniūnijos atstovai tikino apie tai nežinoję ir pažadėjo įgriuvą bent jau aptverti. Įgriuva Ramybės parke atsivėrusi netoli Kovotojų už Lietuvos laisvę Motinai skirto paminklo. Duobėje matyti kažkokio statinio mūriniai ir plytų pamatai. Styro ir išsikišusios metalo armatūros galai.


2015-05-30 15:30

Kremliaus sąraše atsidūrę Lietuvos politikai – tuo patenkinti

42|2| 

Tai – itin vertingas pagyrimo raštas, kurį verta pasidėti po stiklu pačioje matomiausioje vietoje. Taip Rusijos juodąjį sąrašą, kuriuo ji atsikirto Europai, vertina tame sąraše atsidūrę Lietuvos politikai. Kartu jie pripažįsta, kad šis sąrašas atrodo ir formalus, ir skubotas. Šiomis dienomis paaiškėjo, kad Rusija, atsakydama į Europos Sąjungos (ES) veiksmus jos atžvilgiu – sankcijas ir sąrašus tų Rusijos piliečių, kuriems draudžiama atvykti į ES, sudarė savo sąrašą, kuriame 89 pavardės. Tarp šių asmenų, kuriems užsivėrė Rusijos platybės, – 7 lietuviai.


2015-05-30 15:01

Per Maldos pusryčius Klaipėdoje – apie dovaną būti kartu

2|15

Šeštadienį Klaipėdoje ketvirtą kartą surengti Maldos pusryčiai. Šįkart jų tema „Dovana būti kartu“. Į viešbučio „Europa City Aurora“ konferencijų salę prie baltomis staltiesėmis padengtų stalų susirinko skirtingų konfesijų, politinių partijų, verslo atstovai, įvairių socialinių sluoksnių miesto bendruomenės nariai ir svečiai. Jie kartu meldėsi ir kalbėjo šiais moderniųjų technologijų laikais labai svarbiomis buvimo kartu temomis.


2015-05-30 14:14

Šilutėje atgyja beveik prieš 300 metų statytas dvaras

5|9

Šeštadienį Šilutėje oficialiai atidaromas 1721 metais pastatytas ir neseniai atnaujintas dvaras ir pagerbiamas vienas jo valdytojų Hugo Scheu.


2015-05-30 12:09

Trys Seimo nariai siūlo mokėti rentas menininkams

61

Trys konservatoriai Vytautas Juozapaitis, Valentinas Stundys ir Arvydas Vidžiūnas siūlo mokėti rentams mokslo, švietimo, kultūros, meno darbuotojams ir kūrėjams.


2015-05-30 11:20

Į maldos namus Vilniuje verta pasiimti apsauginį šalmą

9

Specialistų žodžiai, kad Šv.Kotrynos bažnyčia restauruota netinkamai, pasitvirtino. Apsilankymas joje vilniečiams vos nevirto nelaime – po kojomis ištiško didžiulis tinko gabalas, atitrūkęs nuo fasado virš durų. „Kas būtų nutikę, jei jis būtų pataikęs į galvą, baisu ir pagalvoti“, – svarstė vilnietis Jonas V., kurio žmona su drauge tą vakarą ėjo į koncertą bažnyčioje.


2015-05-29 23:12

V.Grubliauskas Danės krantų grožį atvėrė dviratininkams

30|35

Per Klaipėdą tekančios Danės upės pakrantėmis ilgai tiestas dviratininkų ir pėsčiųjų takas atsivėrė žmonėms. Naująją trasą pirmasis išbandė kelionėms dviračiais neabejingas miesto meras Vytautas Grubliauskas, lydimas būrio žvalių, pakiliai nusiteikusių klaipėdiečių – aktyvaus poilsio ir sporto šalininkų.


2015-05-29 22:26

Penktadienio vakaras Kauno senamiestyje

1|22

Penktadienio vakarą kauniečiai išsiruošę pasivaikčioti po senamiestį stengėsi apsirengti kuo spalvingiau.


Populiariausi per 24 val.