Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lenkijos Suvalkų mieste atidaryta Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė (nuotraukos)

Lenkijos Suvalkų mieste atidaryta Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė (nuotraukos)

2010-08-31 20:44

Artėjant lapkričio mėnesį vyksiantiems Suvalkų miesto (Lenkija) vietos savivaldos rinkimams, vietos politikai neabejotinai užsitikrino čia gyvenančios lietuvių bendruomenės paramą - antradienį šiame mieste iškilmingai atidaryta Lietuvos vardo tūkstantmečio gatvė.

1/13

Lietuvos Respublikos konsulas Seinuose Liudvikas Milašius daug prisidėjo, kad Suvalkų mieste atsirastų Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė. V.Danauskienė

Lenkijos Suvalkų mieste atidaryta Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė (nuotraukos)

1 / 13

Lietuvos Respublikos konsulas Seinuose Liudvikas Milašius daug prisidėjo, kad Suvalkų mieste atsirastų Lietuvos vardo 1000-mečio gatvė. V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

V.Danauskienė

(13 nuotraukos) V.Danauskienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-19 18:52

Aferistės fantazuotojos bute – kalnai suaukotų rūbų

169|4

„Labiausiai gėda prieš kolegas vokiečius, kurie geranoriškai padėjo ir šitiek visko atidavė – rūbų, batų, žaislų, apie kokius kiti gali tik pasvajoti, patalų, patalynės, namų apyvokos daiktų“, – atsiduso Vokietijoje gyvenanti Laura Sennerich. Ji, kaip ir daugiau geraširdžių moterų, net penkerius metus rinko labdarą ir ją siuntė kaunietei Modestai Dubinskaitei. Ši moteris, prikūrusi graudžių istorijų, sėkmingai pelnėsi iš žmonių gerumo.


2015-04-19 18:52

Slapta vienišo vyro ir berniuko draugystė – su šešėliu

78|3| 

Vienišas vilnietis jau dvejus metus nepaleidžia iš akių berniuko ir su juo slapta bendrauja. Motinai už dvylikametį sūnų jis net siūlė pinigų. Ką slepia šis keistas ryšys, dėl kurio įtarimų turi ne viena institucija, tačiau taip nieko iki šiol ir nesiaiškino? Skaisčiau nušvitus pavasario saulei į gatves pasipylė žvitrūs vaikai. „Teta, duokite eurą bandelei!“ – gailiu balsu manęs paprašė berniūkštis sukinėdamasis prie gatvės kavinės Vilniaus centre.


2015-04-19 18:51

Pabradėje galią demonstruoja iki 30 km šaudanti savaeigė haubica

40|22| 

Pabūklo vamzdis grakščiai pakilo ir netrukus nugriaudėjo šūvis. Savaeigė haubica apsigaubė dūmų kamuoliu, o vamzdis lėtai nusileido. Pratybose „Ugninis griausmas 2015“ dalyvaujantys JAV kariai į Lietuvą pirmą kartą atgabeno artilerijos sistemas „Paladin“. Mūsų šaliai ruošiantis įsigyti nuosavų savaeigių haubicų, pažintis su amerikiečių naudojamomis artilerijos sistemomis, pasak kariškių, yra nepaprastai naudinga.


2015-04-19 18:25

Pabradėje galią demonstruoja iki 30 km šaudanti savaeigė haubica

9|22

Pratybose „Ugninis griausmas 2015“ dalyvaujantys JAV kariai į Lietuvą pirmą kartą atgabeno artilerijos sistemas „Paladin“. Mūsų šaliai ruošiantis įsigyti nuosavų savaeigių haubicų, pažintis su amerikiečių naudojamomis artilerijos sistemomis, pasak kariškių, yra nepaprastai naudinga. Pratybose dalyvauja apie 450 karių iš keturių NATO šalių: JAV, Lenkijos, Lietuvos, ir Portugalijos. JAV kariuomenės artilerijos sistema „Paladin“ – tai 155 mm pabūklu ginkluota savaeigė artilerijos haubica, kuri pirmą kartą JAV sausumos pajėgoms buvo pristatyta dar 1960 metais. Į Lietuvą pratyboms atgabenti jau devintosios kartos šios ginkluotės modeliai M109A6 „Paladin“, kurių maksimalus šaudymo nuotolis yra iki 30 km.


2015-04-19 18:25

A. Zuokas: D. Grybauskaitei reikėjo lankstytis kaip imperatoriui

227|11

Trys yra lemtingas skaičius ne tik pasakose. Tuo įsitikino postą paliekantis Vilniaus meras 47 metų Artūras Zuokas, kuriam nepavyko tapti sostinės vadovu ketvirtąkart. „Tokios buvo sąlygos: vienas dirba, dešimt stebi ir kritikuoja, linkėdami nesėkmės, ir dar dešimt aktyviai žlugdo. O D.Grybauskaitė manęs tiesiog nekentė. Neįsivaizduojate, kiek kartų lanksčiausi Prezidentūroje lyg japonas prieš imperatorių, maldaudamas – padėkite miestui ar nors netrukdykite. Kur tau!“, – liejo nuoskaudą A.Zuokas.


2015-04-19 17:35

G.Landsbergis dar nelaimėjo, o I.Degutienė jau kapituliavo

343|3| 

Artėja konservatorių lyderio rinkimų atomazga. Jau netrukus turėtų paaiškėti, ar naujasis didžiausios opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos vedlys bus išrinktas per pirmąjį rinkimų turą, ar prireiks antrojo. Jeigu toks bus reikalingas – dėl partijos pirmininko posto jame grumsis Gabrielius Landsbergis ir Irena Degutienė.


2015-04-19 16:04

Baltijos šalių išeivijos konferencijoje aptarė Rusijos grėsmes

7

Šeštadienį Vašingtone įvykusioje Jungtinio Baltijos ir Amerikos nacionalinio komiteto (JBANK) konferencijoje šios organizacijos vienijami Lietuvos, Latvijos ir Estijos bendruomenių JAV atstovai diskutavo apie svarbiausius saugumo iššūkius Baltijos šalims dėl stiprėjančios Rusijos agresijos regione ir savo vaidmenį jų akivaizdoje.


2015-04-19 14:05

Su moterimis norėjusi persirengti Agness Landau sukėlė skandalą

663|2

Sporto klube persirenginėjusi vilnietė Aušra nustėro, kai į patalpą įžengė Agness Landau – anksčiau vyru buvusi mergina. „Jai čia ne vieta. Juk ji vyras“, – sakė Aušra. „O kur man eiti? – smeigė klausimą Agness Landau, kurios pase įrašyta, kad ji – Raulis Mammadlis. – Nejaugi turiu eiti į vyrų persirengimo kambarį? Juk ten orgijos kiltų, o aš nepersirengčiau“.


2015-04-19 13:47

Parlamentarai siūlo programas prieš patyčias padaryti privalomas

6

Grupė skirtingoms frakcijoms priklausančių parlamentarų siūlo, kad visose mokyklose privalomai būtų įgyvendinamos patyčių prevencijos programos.


2015-04-19 09:26

Krašto apsaugos ministras ir kariuomenės vadas vyks į Ukrainą

64

Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas su delegacijomis kitą savaitę vyksta su oficialiu vizitu į Ukrainą, pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM).


Populiariausi per 24 val.