Apgavikų arsenale – ir mirties šešėlis

Apgavikų arsenale – ir mirties šešėlis


2010-10-10 15:54

Ji serga vėžiu. Vargšelei liko gyventi vos keli mėnesiai. Padėkite jai, paaukokite pinigų, kad nelaimingoji įgyvendintų savo svajones. Tokia jaunos kanadietės istorija sugraudino daugelį žmonių. O tada šokiravo – mat netrukus išaiškėjo baisus melas.

1/1

Tokiomis nuotraukomis savo „Facebook” puslapyje ir melo istorijomis A.A.Kirilow apkvailino daugybę žmonių. Dabar ji tikina norinti ištaisyti klaidas, bet niekas ja nebetiki.

Apgavikų arsenale – ir mirties šešėlis

1 / 1

Tokiomis nuotraukomis savo „Facebook” puslapyje ir melo istorijomis A.A.Kirilow apkvailino daugybę žmonių. Dabar ji tikina norinti ištaisyti klaidas, bet niekas ja nebetiki.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-05-31 01:23

„Sidabrinės gervės“ duzgėse garsenybės šėlo iš širdies

27

Šeštadienio vakarą LRT didžiojoje studijoje buvo išdalyti „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai ir taip pagerbti iškiliausi mūsų aktoriai, režisieriai, prodiuseriai bei kiti kino industrijos atstovai. Apdovanotieji ir kiti kviestiniai svečiai paminėti lietuviškųjų Oskarų susirinko į sostinės klubą „Mojo Lounge“. Čia atsipalaidavę renginio svečiai negailėjo jėgų šėlionėms ir renginio aptarimui.


2015-05-30 21:24

Geriausius buriuotojus Kauno meras pagerbė su augintine Broške

15|37

Tiek daug garsių buriuotojų ir politikų Kauno Jachtklubas dar nematė. Šeštadienį čia vyko iškilminga Lietuvos buriuotojų sąjungos (LBS) 80 – mečiui skirta šventė. Joje buvo prisiminti įsimintiniausi buriuotojų startai, pagerbti ne tik tie, kurie yra išmaišę viso pasaulio vandenis, bet ir jaunieji sportininkai.


2015-05-30 21:13

Ingos Stumbrienės dukra Estela tapo Interneto karalaite

180|40

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga šeštadienį sostinėje pirmą kartą įvyko „Vilniaus miesto Mados karalaitės“ rinkimų finalas. Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ organizuojamame renginyje savo sugebėjimus pristatė talentingiausios sostinės mergaitės nuo 5 iki 16 metų. Tarp finalininkių – ir prieš savaitę devintąjį gimtadienį atšventusi Ingos ir Aivaro Stumbrų duktė Estela.


2015-05-30 20:45

Druskininkai švenčia ne tik garsiai, bet ir spalvingai

5|27

Antrą dieną Druskininkai gyvena smagiu šventiniu ritmu. Vakar atvėrę gėlėmis puoštus simbolinius dviejų metrų aukščio ažūrinius vartelius ne tik į atnaujintą Karolio Dineikos sveikatingumo parką, bet kartu ir į švenčiantį miestą, druskininkiečiai skubėjo rikiuotis teatralizuotai eisenai.


2015-05-30 20:45

Sužadėtiniai I. Kavaliauskaitė ir J. Morkūnas susitiko ant stogo

43|21

Jei švęsti, tai švęsti – audringai ir iš visos širdies. Azarto linksmintis dar neprarado ir legendinis Lietuvos krepšinio treneris, Lietuvos krepšinio federacijos garbės prezidentas Vladas Garastas, ir mylimieji Indrė Kavaliauskaitė bei Jogaila Morkūnas, tapę vieno renginio vedėjais.


2015-05-30 18:46

Raudonuoju „Sidabrinės gervės“ kilimu – kino ir pramogų elitas

51|154| 

Šeštadienio vakarą garsiausi Lietuvos kino ir teatro pasaulio atstovai rinkosi į LRT televiziją. Čia iškilmingoje Sidabrinės gervės apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbti iškiliausi kino kūrėjai. Svečiai raudonuoju kilimu ėjo šventiškai ir pakiliai nusiteikę, o į lietuviškuosius „Oskarus“ daugelis pasistengė pasipuošti išmaniai ir įspūdingai.


2015-05-30 17:26

Vestuvėse Kristina Ivanova spinduliavo grožį ir eleganciją

115|16| 

Saulėtą šeštadienio dieną verslininkė ir dainininkė, grupės „Magnit“ lyderė Kristina Ivanova leido ne namuose ar kaimo sodyboje. Mergina Visų Šventųjų bažnyčioje sostinėje džiaugėsi už savo bičiulę Rūtą, kuri ištarė „Taip“ savo išrinktajam Egidijui.


2015-05-30 15:21

Žavi politiko Ž. Šilgalio palydovė sukėlė daug klausimų

112|3

Ne žmona Lina Šilgalienė? Tai kas ta mergina? Taip svarstė praeiviai sostinės Verkių parke pamatę politiką Žilviną Šilgalį ir žavią merginą šalia. Tuo metu kaip tik vyko vienos įdomiausių jaunų Lietuvos muzikos grupių „Soul Moustache“ narių Vytautės Pupšytės ir Vyčio Smolsko vestuvės.


2015-05-30 15:20

Sidabrinės gervės raudonojo kilimo svečiai – tiesiogiai

 

Šeštadienio vakarą LTR televizijos koridoriuose ir studijoje karaliaus kinas – čia vyks jau 8-oji apdovanojimų ceremonija „Sidabrinė gervė 2015“. Pamatyti garbingų svečių – kino entuziastų, aktorių, režisierių atvykimą ir puošnius jų apdarus apžiūrėti kviečiame tiesioginėje transliacijoje per Lrytas.tv platformą.


2015-05-30 12:59

Verkių rūmuose susituokė „Liūdnų slibinų“ narys V. Kublinskas

48|17

Grupės „Liūdni slibinai“ muzikantą Vaidą Kublinską grupės gerbėjai artimiausiuose koncertuose galės pasveikinti su vestuvėmis. Penktadienio popietę atlikėjas vedė viešųjų ryšių specialistę Eglę Remeikaitę.


Populiariausi per 24 val.