Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Apgavikų arsenale – ir mirties šešėlis

Apgavikų arsenale – ir mirties šešėlis

2010-10-10 15:54

Ji serga vėžiu. Vargšelei liko gyventi vos keli mėnesiai. Padėkite jai, paaukokite pinigų, kad nelaimingoji įgyvendintų savo svajones. Tokia jaunos kanadietės istorija sugraudino daugelį žmonių. O tada šokiravo – mat netrukus išaiškėjo baisus melas.

1/1

Tokiomis nuotraukomis savo „Facebook” puslapyje ir melo istorijomis A.A.Kirilow apkvailino daugybę žmonių. Dabar ji tikina norinti ištaisyti klaidas, bet niekas ja nebetiki.

Apgavikų arsenale – ir mirties šešėlis

1 / 1

Tokiomis nuotraukomis savo „Facebook” puslapyje ir melo istorijomis A.A.Kirilow apkvailino daugybę žmonių. Dabar ji tikina norinti ištaisyti klaidas, bet niekas ja nebetiki.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-04-24 21:44

„Pop Ladies“ narės užkluptos grožio ir estetikos centre

62|25

Kiekviena popmuzikos žvaigždė žino – būnant ant scenos privalu atrodyti nepriekaištingai. Tad ką gi penktadienio vakarą veikia vienos garsiausių Lietuvos popscenos moterų, grupės „Pop ladies“ narės? Atsakymas paprastas – lankosi grožio ir estetikos centre.


2015-04-24 19:26

Artūras Zuokas turi planų saloje, kurią Lietuvai siūlė pirkti

68|2

Ką veikė buvęs sostinės meras Artūras Zuokas pirmą dieną, kai jam nebereikėjo eiti į darbą? Nuo savo galvos sostinės bėdas ir bėdeles nusipurtęs buvęs meras anaiptol neišskrido ilsėtis į šiltuosius kraštus. Paklaustas, ką veikė ketvirtadienį – pirmą dieną, kai oficialiai nebuvo sostinės meras, pašnekovas sakė: „Ryte daugiau laiko skyriau sportui. Vietoj penkiolikos minučių jogos mankštos turėjau visas 45-ias. Paskui dirbau darbo kabinete, kur pradedu dėlioti naują gyvenimo darbotvarkę, bet apie tai dar nenoriu nieko pasakoti, nes viską tik planuoju.“


2015-04-24 15:35

Lietuvis M. Gochtas su partneriu rugsėjį sulauks mergaitės?

508|10

„Tu namuose įsirengęs visą zoologijos sodą. Dabar dar vieną gyventoją turėsime“, – juokais į lietuvio Mindaugo Gochto norą įsivaikinti reagavo partneris vokietis Wolfgangas Gochtas. Vokietijoje gyvenanti homoseksualų pora pradėjo tvarkyti dokumentus dėl vaiko globos ir įsivaikinimo. Jei vaiko teisių darbuotojai įsitikins, kad partneriai turi užtektinai pinigų, nėra prasikaltę, o jų giminaičiai tvarkingi, jau rugsėjį sulauks globotinio.


2015-04-24 11:53

Į stilingą vakarėlį Jurgą Šeduikytę atlydėjo vyras ir sūnus

47|27| 

Drabužių salonas „Šarka“ ketvirtadienį atšventė ketvirtąjį gimtadienį stilingų garsenybių apsuptyje. Butiką įkūrusių mamos ir dukters pasveikinti atėjo ir dainininkė Jurga Šeduikytė su vyru režisieriumi Vidu Bareikiu. Pora atsivedė ir sūnų Adą.


2015-04-24 09:57

V. Matijošaitis pašmaikštavo: „Darbas trukdo džiazui? Mesk jį“

28|30

Pavasaris, atgaiva ir kauniečiams jau tapo neatsiejami. Dvidešimt penktą kartą surengtas tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ ragina Kauną pulsuoti energingu džiazo ritmu.


2015-04-24 08:14

Kristina Brazauskienė: „Su Monika Šalčiūte lėlėmis nežaidžiame“

68

Į viešimą iškilusi daug kam netikėta Algirdo Brazausko našlės Kristinos Brazauskienės ir socialinių tinklų fenomenu laikomos Monikos Šalčiūtės draugystė sukėlė tikrą apkalbų ir spėlionių laviną. Tačiau galiausiai paaiškėjo, kad šios dvi itin skirtingos moterys taps naujo realybės šou dalyvėmis.


2015-04-23 20:10

Elenos Puidokaitės išvaizdos pokyčiai: mergaičiukė virto dama

39|46

Buvusi dainininkė, daugybe metų žinoma Atlantos slapyvardžiu, o dabar renginių prodiuserė Elena Puidokaitė per beveik 15 metų išties labai pasikeitė.


2015-04-23 16:22

Elitas stebėjo dar vieną svarbią R. Šimašiaus inauguraciją

235|61|

Iškart po Vilniaus miesto mero regalijų įteikimo prie sostinės Baltojo tilto, naujasis meras Remigijus Šimašius trečiadienio vakarą skubėjo į Umiastovskių rūmus. XVIII amžiuje statytuose rūmuose Per inauguraijos ceremoniją R.Šimašius tapo Vilniaus klubo prezidentu.


2015-04-23 13:32

Monikos Linkytės „eurovizinė“ suknelė gali tapti rekordininke

28|2

Iki „Eurovizijos“ konkurso likus vos mėnesiui, Lietuvos atstovai Vaidas ir Monika bei mados namai „Kristi Andress“ pranešė ketinantys siekti rekordo. Jau šį šeštadienį visi Lietuvos žmonės kviečiami prisidėti prie „eurovizinės“ suknelės detalių gamybos.


2015-04-23 13:31

„Kristiana“ viešnios domėjosi „Giorgio Armani“ naujovėmis

71|43

Grožio imperija „Kristiana" trečiadienio vakarą savo svečiams siūlė išskirtinę kelionę po mados namų „Giorgio Armani“ grožio pasaulį. Malonia kompanija mėgavosi verslininkė Rasa Arlauskienė, stilistai Asta Valentaitė ir Mantas Petruškevičius, aktorė Valda Bičkutė ir kiti žinomi žmonės.


Populiariausi per 24 val.