Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aistringą meilę temdo šešėliai

Aistringą meilę temdo šešėliai

2010-11-13 12:57

Seimo nariui 34 metų Andriui Šedžiui džiaugtis aštuoniolikmetės Monikos Kvietkutės meile trukdo ir buvusios žmonos priekaištai, ir už dvi žmogžudystes nuteisto kalinio skambučiai. Politikas tikina, kad jį telefonu terorizuoja buvęs dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės vyras Rolandas Lavinskas.

1/5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

Aistringą meilę temdo šešėliai

1 / 5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

A.Šedžiaus laimę drumsčia rūpesčiai. V.Balkūno nuotr.

S.Šedžiuvienė apie buvusio vyro jauną mylimąją žeria karčius žodžius. Nuotr. iš asmeninio albumo.

R.Lavinskas.

I.Jurgelevičiūtė. R.Danisevičiaus nuotr.

(5 nuotraukos) O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena., R.Danisevičiaus nuotr., V.Balkūno nuotr., Nuotr. iš asmeninio albumo.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-20 14:57

R.Židonytė apie romaną su D.Baumila: „Turiu dėl ko gailėtis“

8|2| 

LNK šokių projekte įsiplieskusios meilės istorijos tarp 32-ejų dainininko Donato Baumilos ir trejais metais jaunesnės šokėjos Rasos Židonytės ko gero dar nepamiršo niekas, nors nuo to laiko jau praėjo dveji metai.


2014-10-20 14:46

Gintarė Karaliūnaitė dėl savo sūnaus būtų atsisakiusi vyro

4|2

Pastarieji dveji metai dainininkės Gintarės Karaliūnaitės – Canuel gyvenimą iš tiesų apvertė aukštyn kojomis. Po netikėtos pažinties bare, ir vos keletą mėnesių trukusios draugystės moteris susižadėjo, o dar po dviejų - ištekėjo. Netrukus žiniasklaidoje pasirodė ir žinia, kad garsi dainininkė laukiasi. Tiesa, iki tol noriai pasakodavusi apie tai, kas vysta jos gyvenime, šįkart Gintarė informaciją tik patvirtindavo, ir plačiau, kaip paprastai, nepasakodavo. Net ir apie moters vedybas, įvykusias slapta, žiniasklaida pranešė tik po savaitės.


2014-10-20 14:35

Arūnas Valinskas naujajai serialo aktorei liepė nepasišiukšlinti

11

Greta Mikalauskytė, aktorių atrankoje talentu pralenkusi daugiau kaip 300 varžovių, jau bando jėgas LRT serialo „Meilė kaip mėnulis“ filmavimo aikštelėje. Šokėja, konkurso „Misis Lietuva 2012” pirmoji vicemis nuoširdžiai nesitikėjo patekti į serialą: „Tikrai nepuoselėjau vilčių, kad prodiuseriai iš tokios daugybės dailių ir drąsių merginų pasirinks būtent mane.“


2014-10-20 13:21

Oksana Pikul-Jasaitienė: „Sportininkams patinka matomos moterys“

36|3

Rodos, Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų sportininkas?


2014-10-20 12:20

Po opercijos pensininkė gyvenimą Lietuvoje iškeitė į Paryžių

4| 

Dažnai sakoma, jog tikroji meilė tėvynei gimsta tuomet, kai ją palieki. Šį antradienį socialinės dokumentikos laidoje „Emigrantai“ per LRT televiziją matysite lietuvišką gyvenimą švenčiančius Airijos lietuvius entuziastingai susirinkusius į Balinrobo Airijos lietuvių sąskrydį ir netradicinę pensininkę, kuri užuot sėdėjusi namuose, ryžosi emigracijai į Paryžių.


2014-10-20 11:37

„Lietuvos talentų“ teisėjus į lauką privertė išeiti žirgas

7

TV3 projekte „Lietuvos talentai“ savo neeilinius gabumus pademonstravo žirgas, vardu Pumpuras. Jis ne tik nebijo filmavimo kamerų nei minios aplinkui, o ir mėgaujasi jam rodomu dėmesiu. Negana to, Pumpuras gali didžiuotis savo karčiais, mat jie – rekordinio ilgio.


2014-10-20 11:25

Šuolininkas į vandenį Ignas Barkauskas suksis šokių projekte

3

25 metų šuolininkas į vandenį Ignas Barkauskas TV3 žiūrovams jau pažįstamas iš didžiulio susidomėjimo sulaukusio projekto „Šuolis“. Projekte Ignas buvo griežtas teisėjas, publiką stebino įspūdingais šuoliais nuo tramplinų bei bokšto.


2014-10-19 13:30

„Auksinio balso“ retro karaliumi tapo D. Norvilas-Deivis

39|148

LRT televizijos muzikinis projektas „Auksinis balsas“ nukėlė į retro vakarą, kurio nugalėtoju žiūrovai išrinko Deividą Norvilą-Deivį. Dar ir šį kartą projekto nepaliko nei vienas dalyvis.


2014-10-19 11:25

J.Smoriginas ir V.Pauliukaitis seriale vaidina patys save

20|2

Televizijos kavinėje kavą gurkšnojantys ir vienas kitą per dantį traukiantys režisierius Vytenis Pauliukaitis (65 m.) ir choreografas Jurijus Smoriginas (59 m.) – įprastas vaizdelis. Abu kūrėjai dažnai dalyvauja TV laidose.


2014-10-19 11:24

Kristinai Ivanovai futbolo treniruotė pravers scenoje

19

Dainininkė Kristina Ivanova (27 m.) sugebėjo sukurti kelias pavojingas situacijas prie varžovių vartų, bet įvačio įmušti jai taip ir nepavyko.


Populiariausi per 24 val.