Aistringą meilę temdo šešėliai

Aistringą meilę temdo šešėliai


2010-11-13 12:57

Seimo nariui 34 metų Andriui Šedžiui džiaugtis aštuoniolikmetės Monikos Kvietkutės meile trukdo ir buvusios žmonos priekaištai, ir už dvi žmogžudystes nuteisto kalinio skambučiai. Politikas tikina, kad jį telefonu terorizuoja buvęs dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės vyras Rolandas Lavinskas.

1/5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

Aistringą meilę temdo šešėliai

1 / 5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

A.Šedžiaus laimę drumsčia rūpesčiai. V.Balkūno nuotr.

S.Šedžiuvienė apie buvusio vyro jauną mylimąją žeria karčius žodžius. Nuotr. iš asmeninio albumo.

R.Lavinskas.

I.Jurgelevičiūtė. R.Danisevičiaus nuotr.

(5 nuotraukos) O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena., R.Danisevičiaus nuotr., V.Balkūno nuotr., Nuotr. iš asmeninio albumo.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-10-09 21:30

Modelis Simona Starkutė: „Silikono mada jau praėjusi“

38|9

Ar Lietuvoje klestintis jaunystės kultas – liguistas? Kas bus, jei pasensiu? Apie tai šį penktadienio vakarą bus diskutuojama TV3 laidoje „Vilnius gyvai“. Modelis Simona Starkutė tikino, kad tatuiruoti antakiai ir pūstos lūpos sendina, senjorė Valentina Balyko kvietė pasinerti į ryto rasą, o aktorė Gabija Jaraminaitė pradžiugino jaunėles, kad 40-mečio sukaktis – ne tokia ir baisi.


2015-10-09 19:37

Atlikėja Erika: „Laukiuosi nuo 25 metais jaunesnio vyro“

195|5|

„Aš laukiuosi. Turiu nusipirkusi nėštumo testą – aš nėščia“, – filmuojant „Lietuvos ryto“ laidą „Ginčas“ prisipažino atlikėja Erika Škudzinskienė-Lisauskienė.


2015-10-09 16:22

Daina Bilevičiūtė „Bikini orams“ išsirengė iki apatinių

38|5| 

Šį penktadienį „Lietuvos ryto“ internetinėje televizijoje lrytas.tv startuoja naujas projektas „Bikini orai“, kuriame orų prognozes skelbs seksualiausios Lietuvos merginos, moterys ir netgi vyrai, prisidengę kūnus tik gundančiais apatiniais. Naujajame projekte ne tik bus skelbiami dienos orai – tai bus pikantiškos , linksmos orų prognozės, praturtintos dienos aktualijomis ir šmaikščiu paliežuvavimu apie Lietuvos žvaigždes.


2015-10-09 16:22

Sulieknėjęs paauglys skatina vaikus valgyti daržoves

2

Pusę metų trukusioje atkaklioje kovoje su antsvoriu dvylikametis Dominykas Žilionis švenčia triuškinančią pergalę. Dar metų pradžioje vaikinas sumanė imtis esminių pokyčių, o jau vasarą džiaugėsi savo geležinio ryžto rezultatais. Per šešis mėnesius jis atsikratė net 34 kilogramų – daugiau kaip trečdalio savo kūno svorio.


2015-10-09 15:45

Tituluota gražuolė R. E. Mazurevičiūtė sugrįžo į šokių aikštelę

10

Jau rytoj, šeštadienį, TV3 televizijos projekte „Didysis magijos šou“ žiūrovus stebins geriausių magų pasirodymai ir žavės komisijos narių – „Mis Lietuva 2013“ Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir magų dueto „DiArchy“ – bendras pasirodymas.


2015-10-09 15:42

D. Rinkevičienė pas Liutaurą Čepracką: „Buvo smarkiai prašauta“

1|2

„Vaikinų darbe buvo puikių užuominų, tačiau pagal tai, ką jie parodė šioje vakarienėje, sakyčiau, kad nei vienas nenusipelnė Lietuvos superšefo vardo“, – taip mažojo laidos „Lietuvos superšefas“ finalo dalyvius įvertino aktorė, maestro Gintaro Rinkevičiaus žmona Donata Rinkevičienė.


2015-10-09 15:38

„Kitas kampas“ aktoriai: „Teko ir daržines dažyti“

Linksmasis Jaunimo garantijų autobusiukas drauge su žinomo improvizacijų teatro „Kitas kampas“ aktoriais apkeliavo net 20 Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose sulaukė išskirtinio Lietuvos jaunimo susidomėjimo.


2015-10-09 15:05

„X Faktoriaus“ sensacija: mikčiojantis vilnietis uždainavo

1|4

Sekmadienį prie televizorių ekranų žiūrovus pakvies didžiausias TV3 muzikos projektas „X Faktorius“. Žiūrovų dėmesio lauks apie sceną ir žinomumą svajojantys dalyviai – merginos, vaikinai ir muzikinės grupės.


2015-10-09 13:26

Jauniausias „Muzikinės kaukės“ dalyvis virto Irūna Puzaraite

5

Choreografas, grupės „Džentelmenai“ narys bei laidų vedėjas Andrius Butkus sugrįžta į televizijos ekranus. A. Butkus tapo BTV „Muzikinės kaukės“ dalyvių choreografas. „Džiaugiuosi, jog Lietuvoje yra toks muzikinis šou. Jis išties išskirtinis. Prie šio projekto dirba daug gabių žmonių, o man taip pat malonu prisidėti“.


2015-10-09 12:45

Nuomonę išreiškusios TV žiūrovės tapo eterio žvaigždėmis

6

Moterų televizija TV8 visą spalį švenčia 4-ąjį gimtadienį. Netrukus ekranuose pasirodys sėkmingiausias visų laikų turkiškas serialas „Sila“, garsiojo kulinaro Džeimio Oliverio maisto ruošimo pamokos, o pirmosios eterio dovanos jau pasiekė ištikimiausias žiūroves.


Populiariausi per 24 val.