Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aistringą meilę temdo šešėliai

Aistringą meilę temdo šešėliai

2010-11-13 12:57

Seimo nariui 34 metų Andriui Šedžiui džiaugtis aštuoniolikmetės Monikos Kvietkutės meile trukdo ir buvusios žmonos priekaištai, ir už dvi žmogžudystes nuteisto kalinio skambučiai. Politikas tikina, kad jį telefonu terorizuoja buvęs dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės vyras Rolandas Lavinskas.

1/5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

Aistringą meilę temdo šešėliai

1 / 5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

A.Šedžiaus laimę drumsčia rūpesčiai. V.Balkūno nuotr.

S.Šedžiuvienė apie buvusio vyro jauną mylimąją žeria karčius žodžius. Nuotr. iš asmeninio albumo.

R.Lavinskas.

I.Jurgelevičiūtė. R.Danisevičiaus nuotr.

(5 nuotraukos) O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena., R.Danisevičiaus nuotr., V.Balkūno nuotr., Nuotr. iš asmeninio albumo.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-11-28 06:33

A. Lasytė – apie liurbius, mylimąjį ir tatuiruotę ant krūtinės

6|7|

Grupės „Liūdni slibinai“ gerbėjai ją pažįsta jau keletą metų, bet šį rudenį apie raudonplaukės aktorės talentą sužinojo kur kas daugiau žmonių. „Man tiesiog nepatinka nuobodžiauti“, – sako Aistė Lasytė (27 m.), daranti viską, kad to daryti nereikėtų ir TV šou „Auksinis balsas“ žiūrovams.


2014-11-27 21:04

„Naujos pupytės“ ves vilniečius į pergalę „Chorų karuose“

68| 

Po Naujųjų metų į televizorių ekranus grįš TV3 muzikinis projektas „Chorų karai“. Jau aišku, kad vilniečių chorui vadovaus merginų grupė „Naujos pupytės“. Grupės narės Oksana Pikul-Jasaitienė, Vita Jakutienė, Skaistė Steikūnaitė ir Neringa Šiaudikytė jau pamažu pradeda žvalgytis talentingų sostinės gyventojų.


2014-11-27 20:59

Studentės žudiko tėvas savo sūnui linki mirties

116|

Studentės Justinos Šikšniūtės žudiko Valdo Jankausko tėvas jaučia kaltę, kad sūnus vaikystėje jo beveik nematė. Kompleksuotas, visų užgauliojamas vaikinas, dvasiškai sužalotas dar vaikystėje. Šitoks šilutiškio V.Jankausko portretas išryškėjo laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ („Lietuvos ryto“ televizija) žurnalistams po pokalbių su jo šeimos nariais ir artimaisiais.


2014-11-27 18:26

Išvydusi pirmus žingsnius žengiantį ligonį, K. Ivanova apsiverkė

35|5

Septynerių metų Emilis visą savo neilgą gyvenimą galėjo tik šliaužioti. „Išsipildymo akcija“ jam suteikė galimybę vaikščioti. Dėl kaulų trapumo Emilio kojos buvo deformuotos, bet už geros valios žmonių suaukotus pinigus berniukui buvo atlikta sudėtinga operacija – Emilis pagaliau atsistojo ant kojų.


2014-11-27 18:06

Paaiškėjo, kokios garsenybės susigundė dalyvavimu „Šuolyje“

45|4

Kitų metų pradžioje į televizorių ekranus sugrįš seksualus, tačiau bauginantis projektas „Šuolis“. Per jį pramogų pasaulio žvaigždės šokinės į baseiną nuo lieptelio, darydami įvairiausius triukus. Iki šiol buvo žinoma, kad televizijos projekte, reikalaujančiam fizinės ir psichologinės ištvermės, pasiryžo dalyvauti reperis Sezzy, kurio tikrasis vardas yra Sezeras Saylikas.


2014-11-27 16:13

Indijoje dirbanti lietuvė neatsistebi vietos gyventojų verslumu

2|3

„Emigracijos nevertinčiau kaip neigiamo dalyko. Atvirkščiai – išvykę žmonės įgauna labai vertingos patirties. Aš išvykau genama meilės Lietuvai jausmo. Noriu pažinti pasaulį, noriu įgyti žinių bei patirties, kurią galėčiau pritaikyti tada, kada to reikės Lietuvai“, - sakė Indijoje gyvenanti ir dirbanti Vesta Ratkevičiūtė.


2014-11-27 15:55

Romas Ištvanas Kvikas įkūnijo Cesarią Evorą

1|3

BTV projektas „Muzikinė kaukė” šį šeštadienį žada gražų muzikinį vakarą. Žiūrovai galės išvysti, kaip iš nuostabos amą prarado komisija išvydusi Ištvano Kvikas pasirodymą.


2014-11-27 15:33

61 metų moteris: „Tapsiu barakuda, kad išsigelbėčiau nuo skurdo“

8

Kaip pasikeis mūsų visų gyvenimas po sausio 1 d., kai oficialia Lietuvos valiuta taps euras? Ar tikrai lietuva taps skurdžiausia Europos Sąjungos nare? Ar kylančios kainos paskatins kelti ir atlyginimus bei pensijas?


2014-11-27 15:12

TV stilistė savo fotoalbume aptiko šiurpą keliančią nuotrauką

Helovino naktį pradėjęs siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ sugrįžta. Šou antroji dalis – jau rytoj, penktadienį. Laukdami antrosios „Pasiutusių šunų“ dalies, kurioje į „Velnio namais“ vadinamą mišką žengs įspūdingą piniginį prizą trokštančios laimėti trys merginos, projekto kūrėjai pasidalino mistiška, daug klausimų keliančia nuotrauka.


2014-11-27 14:16

Šeimos drama: vyras jį užauginusią tetą išmetė į gatvę

4

Mirus seseriai, Aldona apsiėmė globoti jos sūnų Andrių. Nusprendusi, kad Vilniuje yra daugiau galimybių jai ir vaikui dirbti bei mokytis, Aldona ryžosi palikti gimtąjį Rokiškį.


Populiariausi per 24 val.