Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aistringą meilę temdo šešėliai

Aistringą meilę temdo šešėliai

2010-11-13 12:57

Seimo nariui 34 metų Andriui Šedžiui džiaugtis aštuoniolikmetės Monikos Kvietkutės meile trukdo ir buvusios žmonos priekaištai, ir už dvi žmogžudystes nuteisto kalinio skambučiai. Politikas tikina, kad jį telefonu terorizuoja buvęs dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės vyras Rolandas Lavinskas.

1/5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

Aistringą meilę temdo šešėliai

1 / 5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

A.Šedžiaus laimę drumsčia rūpesčiai. V.Balkūno nuotr.

S.Šedžiuvienė apie buvusio vyro jauną mylimąją žeria karčius žodžius. Nuotr. iš asmeninio albumo.

R.Lavinskas.

I.Jurgelevičiūtė. R.Danisevičiaus nuotr.

(5 nuotraukos) O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena., R.Danisevičiaus nuotr., V.Balkūno nuotr., Nuotr. iš asmeninio albumo.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-31 10:13

Moterų trokštamas krūtinės dydis – C arba D

Silikoniniais implantais moters krūtinė pirmą kartą pasaulyje padidinta prieš 51 metus. Šiandien krūtinės didinimo ir mažinimo operacijoms visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje kasdien ryžtasi šimtai moterų. 


2014-10-31 09:32

A. Landau veltui apsinuogino, o M. Slavinską palygino su Minedu

5|

Apnuoginta transeksualės krūtinė, imituojama žvaigždžių liga, bandymai parodijuoti konkurentus ir drąsūs pareiškimai apie įžymybes – tokius ginklus vis dažniau pasitelkia lrytas.lt projekto „Blogometras“ dalyviai, mėgindami pelnyti kuo daugiau gerbėjų simpatijų. Pasirodo, kai kurios taktikos - išties veiksmingos. Aktyviausi internautai randa originalių būdų iškelti savo mėgstamus tinklaraštininkus ant pjedestalo ir kaip reikiant sumenkinti jų varžovus.


2014-10-30 19:16

Larisa Kalpokaitė: „Mačiau, kaip Vytautas Šapranauskas raudojo“

32|3|

„Aš mačiau, kaip Vytautas raudojo. Tai buvo itin asmeniniai šeimyniniai reikalai. O šeima Vytautui visuomet buvo svarbiausias dalykas“, - pasakojo aktorė Larisa Kalpokaitė, pažinojusi Vytautą Šapranauską nuo pat jaunystės.


2014-10-30 17:31

D. Bilevičiūtė po motinos laidotuvių skubėjo į TV dainuoti

35|4

BTV laidos „Muzikinė kaukė” dalyvės Dainos Bilevičiūtės gyvenime - skaudi netektis. Dainininkė, vokalo pedagogė išlydėjo savo mylimą mamą į amžinąjį poilsį. Atsisveikinusi su mama, Daina Bilevičiūtė, tramdydama ašaras, tą pačią dieną išskubėjo į muzikinio projekto filmavimus.


2014-10-30 17:04

Helovino vakarą TV3 žiūrovų laukia siaubo realybės šou

3

Prieš Helovino naktį TV3 televizija savo žiūrovams ruošia kvapą gniaužiančią premjerą – siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“.


2014-10-30 17:02

Ką I. Šimonytė sužinojo iš „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykių”?

Pamenate visada besišypsančią šviesiaplaukę ministrę, nepristingančią kantrybės dar ir dar kartą visiems paaiškinti elementarias tiesas apie mūsų šalies ekonomiką, finansus ir šiaip jau gyvenimą?


2014-10-30 15:15

„Moterys meluoja geriau“ – geriausias TV serialas Latvijoje

2

Sėkmės sulaukė TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ latviška versija. Vakar didžiausios Latvijos leidybos grupės „Rygos bangos“ („Rīgas Viļņi“) rengiamuose radijo ir televizijos apdovanojimuose lietuvių kuriama „Moterys meluoja geriau“ latviška versija pelnė geriausio televizijos serialo titulą.


2014-10-30 14:46

Būrėja Rūtai Ščiogolevaitei prognozuoja dar vieną santuoką

19|3| 

Iki šiol pas būrėjas ir astrologus nesilankiusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ryžosi išklausyti prognozes apie savo ateitį tiesiai iš būrėjos Vaivos Budraitytės lūpų. „Mano prognozės rodo, kad bus dar viena oficiali santuoka ir dar vienas vaikas. Tiesa, turite Dievo dovaną gimdyti labai protingus ir talentingus vaikus“, – sakė V.Budraitytė.


2014-10-30 14:44

Ar atpažįstate? N. Pareigytė-Rukaitienė pakeitė stilių

49|7

Televizijos sezonui įsibėgėjus LNK laidos „Mes pačios“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė prisipažįsta: „Pagaliau jaučiuos savimi. Tai aš – pasikeitusi, tačiau tokia pati jausminga, nuoširdi ir atvira moteris.“


2014-10-30 14:09

Margarita Drobiazko: „Povilas per minkštas šiam pasauliui“

5|3

Dailiojo čiuožimo žvaigždė Povilas Vanagas prisipažino, kad dažnai svajoja apie vaikus: jų norėtų turėti net penkis, tačiau šiuo gyvenimo tarpsniu džiaugtis tenka gyvūnais, kurių namuose visas būrys.


Populiariausi per 24 val.