Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aistringą meilę temdo šešėliai

Aistringą meilę temdo šešėliai

2010-11-13 12:57

Seimo nariui 34 metų Andriui Šedžiui džiaugtis aštuoniolikmetės Monikos Kvietkutės meile trukdo ir buvusios žmonos priekaištai, ir už dvi žmogžudystes nuteisto kalinio skambučiai. Politikas tikina, kad jį telefonu terorizuoja buvęs dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės vyras Rolandas Lavinskas.

1/5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

Aistringą meilę temdo šešėliai

1 / 5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

A.Šedžiaus laimę drumsčia rūpesčiai. V.Balkūno nuotr.

S.Šedžiuvienė apie buvusio vyro jauną mylimąją žeria karčius žodžius. Nuotr. iš asmeninio albumo.

R.Lavinskas.

I.Jurgelevičiūtė. R.Danisevičiaus nuotr.

(5 nuotraukos) O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena., R.Danisevičiaus nuotr., V.Balkūno nuotr., Nuotr. iš asmeninio albumo.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-02 11:06

Filmuodamas laidą Alfas Ivanauskas sunaudojo 50 kg obuolių

2| 

Kulinaras Alfas Ivanauskas šeštadienį 10.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją pristatys savo naują laidą „VMG kulinarinis žurnalas“, kuri bus tarsi geriausiu pasaulio kulinariniu žurnalu pripažinto leidinio video variantas.


2014-10-02 10:44

I. Kazlauskaitė kerštaudavo ją viliojusiems vedusiems vyrams

Ketvirtadienio vakarą TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ virs aistros ne tik tarp laidos vedėjų Kristupo Krivicko ir Rūtos Ščiogolevaitės, bet ir tarp studijos svečių.


2014-10-02 10:38

Romas Zamolskis save lygino su Josifu Stalinu ir Adolfu Hitleriu

Ketvirtadienį 21.00 val. pirmojoje kriminalinės dokumentikos „Nusikaltimas ir bausmė“ laidoje jos kūrėjai leisis į neseniai Rusijoje sulaikyto ieškomiausio Lietuvos nusikaltėlio Romo Zamolskio kriminalinę praeitį. Lietuvą šokiravęs itin žiauriais nužudymais R.Zamolskis pirmuosius nusikaltimus įvykdė vos šešiolikos, o su juo bendravę pareigūnai sako, kad jiems kelia abejonių Rokiškio psichiatrijos ligoninės medikų išvados apie šio žmogaus psichinę negalią.


2014-10-02 10:10

TV išpildė siuvėjos svajonę susitikti su J. Statkevičiumi

1|6

Akis į akį su savo dievuku dizaineriu Juozu Statkevičiumi susitikusi Vaidutė iš Vilkaviškio ne tik išpildė ilgus metus puoselėtą troškimą, bet ir patyrė jausmų audrą – nuo beribio džiaugsmo iki nuostabos.


2014-10-02 09:44

A. Jagelavičiūtė: „Nėščiųjų klaida – noras atrodyti seksualiai“

4|3

Žinoma stilistė ir kulinarinės knygos autorė Agnė Jagelavičiūtė, pati šiuo metu besilaukianti pirmagimio, visoms nėščiosioms gana kategoriškai pataria nesirinkti ir netgi vengti seksualių drabužių.


2014-10-01 18:05

Kodėl D. Bilevičiūtė nesutiko tekėti už 12 metų jaunesnio vyro?

89|2

Ketvirtadienį TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama tema „Ar meilei reikalinga santuoka?“. Laidos vedėjai Kristupas Krivickas ir Rūta Ščiogolevaitė stos į skirtingas barikadų puses. „Santuoka moteriai nesuteikia jokio saugumo, tik jausmai ir vyro vertybės yra tikrasis šeimos ir santykių garantas“, – tvirtins K. Krivickas.


2014-10-01 16:13

Vytautas Šustauskas: „Ukraina niekada nebuvo valstybė“

12

Šį trečiadienį LNK laidoje „Yra kaip yra“ – Astos Stašaitytės-Masalskienės vadovaujama diskusija apie Ukrainą. Ar Lietuva elgiasi teisingai, teikdama pagalbą kariaujantiems ukrainiečiams?


2014-10-01 16:01

LRT eteryje moksleiviai deklamuos Kristijoną Donelaitį

Kristijonui Donelaičiui (1714-2014) skirtus 2014-uosius LRT palydės specialiais TV skirtukais, kuriuose lietuvių grožinės literatūros pradininko svarbiausią kūrinį skaitys gimnazistai iš visos šalies.


2014-10-01 14:01

„Dviračio šou“ debiutas: M. Stonkus vaidins dizainerį Juozuką

Šį trečiadienio vakarą per „Info TV“ kanalą žiūrovai pamatys naujausią „Dviračio šou“ laidą. Joje pirmą kartą pasirodys dizainerio Juozo Statkevičiaus personažas. Ponaitį siuvėją Juozuką įkūnys talentingasis aktorius Mantas Stonkus. Dizainerio akiratyje bus vestuvių mados. Jis negailės komplimentų jaunajai Aloyzo Sakalo žmonai.


2014-10-01 11:40

Po smurto protrūkio A. Landau žada šokiruojantį video

82|

Prieš keletą dienų lrytas.lt projekto „Blogometras“ dalyvė Agness Landau, kitiems geriau pažįstama, kaip Raul Mammadli buvo užpulta savo pačios namuose. Vyriško kūno bandanti išsižadėti A. Landau buvo apmėtyta akmenimis, o jos sesuo užpulta agresyvių kaimynų. Šiuo metu Agness gyvena baimėje, tačiau savo išgyvenimus ir tai, kas iki šiol nebuvo atskleista žada įamžinti itin atvirame projekto „Blogometras“ video.


Populiariausi per 24 val.