Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aistringą meilę temdo šešėliai

Aistringą meilę temdo šešėliai

2010-11-13 12:57

Seimo nariui 34 metų Andriui Šedžiui džiaugtis aštuoniolikmetės Monikos Kvietkutės meile trukdo ir buvusios žmonos priekaištai, ir už dvi žmogžudystes nuteisto kalinio skambučiai. Politikas tikina, kad jį telefonu terorizuoja buvęs dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės vyras Rolandas Lavinskas.

1/5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

Aistringą meilę temdo šešėliai

1 / 5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

A.Šedžiaus laimę drumsčia rūpesčiai. V.Balkūno nuotr.

S.Šedžiuvienė apie buvusio vyro jauną mylimąją žeria karčius žodžius. Nuotr. iš asmeninio albumo.

R.Lavinskas.

I.Jurgelevičiūtė. R.Danisevičiaus nuotr.

(5 nuotraukos) O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena., R.Danisevičiaus nuotr., V.Balkūno nuotr., Nuotr. iš asmeninio albumo.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-09-20 13:55

Edita Užaitė pešėsi dėl karūnos

2|2

Regis, aktorė Edita Užaitė neišsižada vaikystės svajonės būti princese, todėl ir griebia karūną iš „Lietuvos ryto“ TV laidų vedėjo Timūro Augucevičiaus. Ir kodėl abejingai tai stebi aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis?


2014-09-19 22:59

Prabangus K.Brazauskienės gyvenimas pakibo ant plauko?

144|

TV3 infošou „Viral'as“ sulaukė netikėtų naujienų: pasirodo, poniai Kristinai Brazauskienei išaušo nelengvos dienos. Prezidento rentos neseniai netekusiai Algirdo Brazausko našlei iškilo dar viena grėsmė – ant plauko pakibo gyvenimas prabangioje rezidencijoje Turniškėse.


2014-09-19 15:49

75-erių V. Antonovas tikisi pagerinti vaisingumo rekordą

93|

Nors buvęs mafijos tėvas Vidas Antonovas tituluojamas vyriausiuoju tėvu Lietuvoje, iki šiol jo rekordas buvo bevertis. 75-erių V.Antonovas buvo vadinamas apsišaukėliu, nes Lietuvos rekordų knygoje jo nebuvo. Kodėl?


2014-09-19 15:18

„Lietuvos balse“ Katažina Nemycko-Zvonkuvienė tęs bučinių seriją

7

„Pabučiuoti šiais metais galiu aš!“ – tars Katažina Zvonkuvienė vienam dalyviui, kuris į projektą „Lietuvos balsas“ bandys sugrįžti, nes pernai buvo pabučiuotas pačios I.Valinskienės.


2014-09-19 13:17

Radistai rengiasi 7-ojo gimtadienio šventei

Du septynetai – tai skaičiai, kuriuos būtina įsiminti kiekvienam radistų dueto gerbėjui. Lapkričio 7-ąją Vilniaus Teatro arenoje populiarus radijo, televizijos ir klubų aikštelių duetas švęs 7-ąjį gimtadienį. Rezervuoti vietą sveikintojų eilėje galima jau šiandien.


2014-09-19 13:02

Alfo Ivanausko kulinarijos laida – tarsi mėgstamas serialas

2

„Vadinti tai tik kulinarijos laida būtų netikslu. Kadangi kulinarija jau tapusi mūsų gyvenimu, tai bus tikra gyvenimo būdo laida. Džiugu, kad mūsų naujai kuriamu televizijos laidos formatu susidomėjo ir kitų šalių kanalai, įsijunkite „Lietuvos ryto“ TV šeštadienio rytais ir viską pamatysite patys“, – šypsosi naujos laidos „VMG kulinarinis žurnalas“ autorius, išradingiausiu kulinaru Lietuvoje tituluojamas Alfas Ivanauskas.


2014-09-19 12:01

Justinas Jankevičius įgyvendino vaikystės svajonę

5

TV3 medicinos pokalbių šou „Kvieskite daktarą“ vedėjui Justinui Jankevičiui ir TV3 sporto žinių vedėjai, žurnalistei, laidos „Sportuok su mumis“ kūrėjai Vladai Musvydaitei pasitaikė galimybė susipažinti su profesionaliu beisbolo žaidėju Dovydu Neverausku. Vienintelis lietuvis, kuris žaidžia Amerikos profesionalų lygoje, atvyko į „Sportuok su mumis“ filmavimą.


2014-09-19 11:28

Žiūrovus suerzino piešinys ant užpakalio ir rusiška muzika

10|3|10 

„Ideja galbūt ir nebloga, tačiau jos įgyvendinimas - tiesiog tragiškas! Ar tikrai taip myli savo miestą, kad pieši jį ant sėdimosios vietos? Kokia nepagarba! Kauniečiai, matosi kaip mylit ir branginat savo gimtąjį kraštą,“ – tokią nuomonę išvydęs pirmuosius lrytas.lt projekto „Blogometras" dalyvių video išreiškė vienas internautų.


2014-09-19 11:14

Timūras Augucevičius: „Šeima mane atvedė į televiziją“

2

„Mano karjera klostytis pradėjo, kai atsirado šeima“, – sako „Lietuvos ryto“ televizijos naujo sezono premjeros, TV žaidimo „Šeima – jėga“ vedėjas T.Augucevičius. Jis visai nesigėdija prisipažinti, kad buvo laikas, kai dirbo žmona, o jis namuose mokėsi montuoti interneto filmukus ir laidas.


2014-09-19 11:01

Šokėjos Eglės Straleckaitės namuose niekas nevalgo bulvių

2|3

Profesionalią šokėją, išgarsėjusią TV3 projekte „Šok su manimi“, Elgę Straleckaitę pagauti namie pastaruoju metu išties sudėtinga. Ji jau keletą mėnesių treniruojasi varžyboms Jungtinėse Amerikos Valstijose.


Populiariausi per 24 val.