Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aistringą meilę temdo šešėliai

Aistringą meilę temdo šešėliai

2010-11-13 12:57

Seimo nariui 34 metų Andriui Šedžiui džiaugtis aštuoniolikmetės Monikos Kvietkutės meile trukdo ir buvusios žmonos priekaištai, ir už dvi žmogžudystes nuteisto kalinio skambučiai. Politikas tikina, kad jį telefonu terorizuoja buvęs dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės vyras Rolandas Lavinskas.

1/5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

Aistringą meilę temdo šešėliai

1 / 5

Dvyliktokė Monika Seimo narį vadina savo gyvenimo meile. O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena.

A.Šedžiaus laimę drumsčia rūpesčiai. V.Balkūno nuotr.

S.Šedžiuvienė apie buvusio vyro jauną mylimąją žeria karčius žodžius. Nuotr. iš asmeninio albumo.

R.Lavinskas.

I.Jurgelevičiūtė. R.Danisevičiaus nuotr.

(5 nuotraukos) O.Točickajos nuotr. (studija OKTO), L.Petrauskaitės makiažas ir šukuosena., R.Danisevičiaus nuotr., V.Balkūno nuotr., Nuotr. iš asmeninio albumo.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-01-29 16:16

Žmogų pražudžiusiam Jonui Radzevičiui – kolegų liaupsės

93|3|

Atrodo, kad girtas žmogų suvažinėjęs buvęs TV laidų ir renginių vedėjas Jonas Radzevičius vertas ne kalėjimo, o pagyrų. Toks įspūdis susidaro pasiklausius kai kurių jo kolegų ir bičiulių, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-01-29 16:16

V. Katunskytė ašarojo: „Dukra emigravo po nepavykusio verslo“

52|3

„Dažnai koncertuoju emigrantams, ypač Amerikoje. Vos uždainuoju lyrišką dainą, jų akyse sužimba ašaros. Nesmerkiu tų žmonių dėl to, kad jie paliko Tėvynę, jie tikrai myli Lietuvą ir žada sugrįžti, kai vaikai užaugs“, – pasakojo dainininkas Romas Dambrauskas.


2015-01-29 15:24

Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė: „Buvome tiesiog pagrobtos“

4| 

Eini sau gatve, džiaugiesi gražiu oru, ir staiga tarsi iš niekur pasirodę kaukėti vyrai tau užriša akis, įsodina į mašiną ir išveža nežinoma kryptimi – skamba kaip veiksmo filmo scenarijus.


2015-01-29 15:06

Irenos Marozienės nesuviliojo turtingo italo pasiūlymas

15| 

Elito vakarėlių nevengianti verslininkė Irena Marozienė kategoriška – antrą kartą tekėti ji nesiryžtų. Prieš ketverius metus oficialiai išsiskyrusi moteris papasakojo apie vedybinę sutartį, kurioje buvęs vyras Vaidas Marozas buvo numatęs ne vien turtų dalybas, bet ir nuobaudas jei žmona būtų neištikima: „Vedybinės sutartys pas mus buvo dvi. Pirmojoje buvo punktas, kuriuo numatyta bauda man, jeigu aš būsiu neištikima“, – „Lietuvos ryto" televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ atviravo I. Marozienė.


2015-01-29 14:30

Natalijos Bunkės skyrybų drama tapo artima ir Vaidai Genytei

44|3

„Aš matau, kaip ji kenčia“, – po Vaidos Genytės pasirodymo BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ kalbėjo Natalija Bunkė. Vaida Genytė pasirinko vieną naujesnių Natalijos dainų „Nieko asmeniško“. Žiniasklaidoje puse lūpų buvo užsiminta, kad šį kūrinį Natalija skiria buvusiam vyrui Danieliui Bunkui.


2015-01-29 14:11

Draugės nuolat išdavinėjamas vyras: „Padėkite jai apsispręsti“

4|3

Stanislovas su Greta draugavo dvejus metus, pora turi bendrą vaiką. Tačiau kartą Greta susirado kitą vyrą, Marių. Ji paliko Stanislovą, o jųdviejų atžala atsidūrė vaikų namuose.


2015-01-29 12:19

„Nepadorių“ serialų kūrėjams – mirties nuosprendžiai

5

Turkijos muilo operos sukūrė išskirtinę švelniosios galios rūšį arabiškame pasaulyje. Saudo Arabijoje dvasininkai priėmė fatvas, nurodančias mirties bausmes keliems „patvirkusių“ serialų kūrėjams.


2015-01-29 12:01

J.Leonavičiūtės partneris M. Gaižauskas: „Esu medis“

16|2

TV3 konkurse „Šok su manimi“ su modeliu Jolanta Leonavičiūte pasirodęs šokėjas Marius Gaižauskas atviras – šuoliai į vandenį jam sekasi prasti. „Esu medis“, – prisipažino 22 metų šokėjas, vis dėlto pasiryžęs dalyvauti TV3 konkurse „Šuolis“.


2015-01-28 19:09

Televizjos prievaizdai TV6 rodytame filme įžvelgė pornografiją

15

Lietuvos radijo ir televizijos komisija trečiadienį kreipėsi į generalinę prokuratūrą prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl TV6 kanalu rodyto filmo „Svajonių atostogos Karibuose“.


2015-01-28 15:49

KK2 suskaičiavo, kad Gediminas Juodeika – euromilijonierius

28|

Prieš rinkimus kandidatai į deputatus ir merus žada stebuklus. Tačiau vienas šviežiai iškeptas kandidatas į Kauno tarybos narius nežada nieko. Tai Gediminas Juodeika. Vyras tikina, kad į valdžią eina ne vogti, nes pinigų turi sočiai. Milijoną santaupų. Eurais!


Populiariausi per 24 val.