Krepšinis
2015-01-31 11:46

Be klaidų atakavusį J.Valančiūną pristabdė trauma

10|

Jonas Valančiūnas atakavo be klaidų, surinko dvigubą dviženklį or svariai prisidėjo prie „Toronto Raptors“ (32/15) pergalės rungtynėse su „Brooklyn Nets“ (18/28).

2015-01-31 11:43

Bostone įspūdingai rungtyniavęs D.Motiejūnas išgelbėjo „Rockets“

23|9|

Donatas Motiejūnas penktadienio vakarą tapo „Houston Rockets“ (33/14) gelbėtoju. Lietuvio vedamas Teksaso klubas, kuris vertėsi be traumuoto D.Howardo, išvykoje 93:87 (29:21, 31:21, 9:22, 24:23) nugalėjo „Boston Celtics“ ekipą. Per paskutinįjį ketvirtį lietuvis demonstravo šaltus nervus ir aukšto lygio krepšinį, pelnydamas 10 taškų.

2015-01-31 10:54

NBA lyderiu tapęs „Hawks“ klubas šventė 18-ąją pergalę iš eilės

6

NBA čempionate penktadienį Rytų konferencijos lyderė „Atlanta Hawks“ komanda namuose 105:99 (27:29, 23:22, 19:23, 36:25) įveikė „Portland Trail Blazers“ ekipą ir pakilo į pirmąją vietą bendrojoje lygos įskaitoje. “Hawks“ pratęsė rekordinę klubo pergalių seriją iki 18.

2015-01-31 10:09

Gintaras Krapikas: „Rungtynės baigėsi labai anksti“

20

„Kai žaidi su tokio kalibro komanda išvykoje ir leidi jiems įgyti dviženklį pranašumą jau pirmajame kėlinyje, labai sunku grįžti į žaidimą“, – kalbėjo Darius Songaila. Jo atstovaujama Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygos „Top 16“ E grupės rungtynėse išvykoje 72:89 pralaimėjo „Barcelona“ ekipai. Katalonai jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą ir jos neiššvaistė.

2015-01-31 08:10

„Barcelona“ žalgiriečių gynybą sutrypė per pirmąjį kėlinį

76|14

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams Barselono nepavyko iškovoti antrosios pergalės Eurolygos „Top 16“ etape. Kauniečiai Ispanijoje 72:89 (13:29, 20:22, 20:16, 19:22) pralaimėjo „Barcelona“ komandai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę E grupėje.

2015-01-31 00:54

NBA ekspertas Joną Valančiūną čaižo statistikos botagu

22

NBA lygoje – daugybė talentingų krepšininkų, kurie dar nėra perkopę 25 metų amžiaus ribos. Portalo bleacherreport.com NBA apžvalgininkas Adamas Fromalas sudarė 27 geriausių žaidėjų iki 25-erių metų sąrašą. Geriausiu jaunuoju krepšininku jis išrinko 21-erių „New Orleans Pelicans“ puolėją Anthony Davisą.

2015-01-31 00:22

M.Pocius ir M.Kuzminskas – naudingi, bet komandos pralaimėjo

19

Penktadienį Eurolygos „Top 16“ etape sužaistos paskutinės penktojo turo rungtynės. Penktąją nesėkmę iš eilės patyrė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ komanda. Ji F grupėje savo aikštėje 60:68 (19:16, 11:12, 10:21, 20:19) nusileido Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipai.

2015-01-30 23:59

K. Bryantą žvaigždžių rungtynėse pakeis „Kings“ puolėjas

Paaiškėjo kas NBA „Visų žvaigžgių“ savaitgalio rungtynėse pakeis visam sezonui iš rikiuotės iškritusį Kobe Bryantą. „Los Angeles Lakers“ gynėjo vietą užims „Sacramento Kings“ lyderis DeMarcusas Cousinsas, pranešė NBA komisaras Adamas Silveris.

2015-01-30 18:48

„Utena“ žengė didžiulį žingsnį LKF taurės finalo link

1

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės turnyro pusfinalio pirmajame mače „Utenos“ klubas išvykoje 84:67 (18:16, 28:15, 24:18, 14:18) pranoko Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkes.

2015-01-30 18:12

Prieš Eurolygos kovą – ypatingas dėmesys Š. Jasikevičiui

6

Šarūnas Jasikevičius Barselonoje žaidė ketverius metus, o katalonai jo nepamiršo. Prieš Eurolygos rungtynes penktadienį Kauno „Žalgirio" trenerio asistentas bus pagerbtas buvusios savo komandos. Prieš Eurolygos „Top 16“ etapo E grupės rungtynes tarp „Barcelona“ ir „Žalgirio“ komandų ispanai pagerbs buvusį „Barcelona“ įžaidėją.