Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

2011-01-11 15:30

Interneto portalas lrytas.lt kartu su Moterų informacijos centru pradeda naują projektą „Tavo psichologas“. Visi kasdien susiduriame su tarpusavio bendravimo ir supratimo problemomis, su nepasitikėjimu savimi, kompleksais, praradimais ar stipriomis emocijomis.

1/1

Rašykite klausimus psichologui ir jums bus atsakyta. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Tavo psichologas
2014-09-22 15:06

Dešimt priežasčių, kodėl moterys teka už gėjų

11

Homoseksualūs vyrai, puikiai žinodami savo orientaciją, kartais vis vien veda moteris. Taip jie visuomenės akyse bando pasirodyti įprastinės orientacijos, pateisinti tėvų lūkesčius. Kartais santuoką su moterimi lemia savanaudiškas noras turėti palikuonių. Bet ko tikisi moterys, pasirinkdamos santuoką su tokiu vyru?


2014-09-22 15:05

Vieši sveikinimai gali ne tik prajuokinti, bet ir įvaryti ligą

12|2

Šį rytą atėjusi į darbą Jonavos savivaldybės bendrojo skyriaus vyresnioji specialistė Sigita Čepienė negalėjo sutramdyti šypsenos – prie savivaldybės pastato tarnybinio įėjimo kolegos paruošė staigmeną. Prie savivaldybės įėjimo pastatytas didelis tentas, kuriame – S.Čepienės nuotrauka ir humoristinis sveikinimas, mat S.Čepienė, kolegų vadinama tiesiog Sigute, šiandien švenčia jubiliejų.


2014-09-19 23:52

Ko mus gali išmokyti sapnai ir kaip įveikti košmarus

8

Sapnai yra nesąmonės? Anaiptol. Gerai paanalizavę savo galvose naktimis besisukančius „filmus“, galite nemažai sužinoti apie save. Sapnai yra ne tik jūsų asmenybės atspindys – jie taip pat ir veikia jūsų asmenybę, rašo spiegel.de.


2014-09-18 15:56

Kodėl Barakas Obama šoka, o Dalia Grybauskaitė susikausčiusi?

14|5

Kodėl Barakas Obama šoka, o Algirdo Butkevičiaus ir Dalios Grybauskaitės judesiai sukaustyti? Kodėl tėveliai Lietuvoje skeptiškai žiūri į atžalų kūno kalbos bei šokio įgūdžių lavinimą? Kokį vaidmenį versle ir profesiniame gyvenime vaidina išpuoselėta kūno kalba? Kodėl pasaulis vis dar žavisi Borisu Jelcinu? Choreografės Mildos Ruginytės-Šimkuvienės nuomone, mūsų šalyje, skirtingai nei užsienyje, judesio lavinimas vis dar yra nepelnytai nuvertinamas, nes nelabai rangūs lietuviškojo elito pasirodymai ant parketo tai tik įrodo.


2014-09-17 15:50

Ar pavydas jums svetimas? (Testas)

1

Nesvarbu, ar jūsų pavydas turi pagrindo, – šis jausmas griauna ne tik žmonių santykius, bet ir dvasios ramybę. Atsakymai į toliau pateiktus klausimus parodys, ar esate pavydus. Jeigu toks ir esate, žinokite, kad stiprėjantis pasitikėjimas savimi sustiprins ir jūsų pasitikėjimą kitais. Užuot pavydėjęs, labiau džiaugsitės kitų laime.


2014-09-17 15:17

Pikta veido išraiška padeda dominuoti tarp aplinkinių

5

Išraiška, atsiradusi veide apėmus pykčiui, universali – suraukti antakiai, išsiplėtusios šnervės, kietai sučiauptos lūpos. Ši išraiška vienoda visose tautose. Netgi nuo gimimo aklų vaikų veidai įgyja šią išraišką, kai jie pyksta. Anksčiau atlikti tyrimai parodė – pyktis yra geriausia priemonė išspręsti konfkliktu savo naudai, rašo „Science World Report“.


2014-09-16 09:48

Garsus Niujorko architektas: vaikams reikia leisti rizikuoti

1|5

Įprastos žaidimų aikštelės visame pasaulyje dabar panašios: sūpynės, laipynės, čiuožyklos, tvirtovės. Jos saugios ir puikiai pritaikytos motorinių įgūdžių lavinimui. Bet ar jos lavina kūrybinius įgūdžius? Vienas žinomiausių Niujorko architektų Davidas Rockwellas įsitikinęs, kad kūrybingumą ugdanti aikštelė turėtų būti kitokia. Jis penkerius metus kūrė ir tobulino, o po to visam pasauliui pristatė naujos koncepcijos žaidimą – „Vaizduotės aikštelę“ („Imagination Playground“), kuri suteikia vaikams galimybę kūrybiškai rizikuoti, panaudoti savo vaizduotę ir taip lavinti ne tik savo judesius, bet ir protą. Ši pasaulinė naujiena šią vasarą atkeliavo ir į Lietuvą.


2014-09-15 17:22

Uždari žmonės „Facebook“ praleidžia daugiau laiko

7

Naujas Alabamos universiteto mokslininkų atliktas tyrimas parodė – drovūs žmonės ir intravertai laiko „Facebook“ praleidžia daugiau. Tačiau jie praktiškai nesidalina informacija su draugais ir pažįstamais – beveik nekelia nuotraukų ir nerašo įrašų.


2014-09-14 14:38

Kovos su stresu būdai neišėjus iš namų

4|4

Greitas gyvenimo tempas, įtampa darbe ar asmeniniuose santykiuose dažnam mūsų neretai kelia stresą. Norėdami atsipalaiduoti, dažnai ramybės ir harmonijos ieškome už artimiausios aplinkos ribų, tačiau reikėtų žinoti, kad ir namie galime rasti veiksmingų būdų nuraminti atsiradusias neigiamas emocijas, stresą.


2014-09-14 14:16

5 blogi įpročiai, kurių privalu atsikratyti

6

Blogų įpročių turi kiekvienas iš mūsų. Vienų iš jų pavyksta atsikratyti greitai ir neskausmingai, o štai su kitais kovoti yra kur kas sunkiau. Kartais net ir ryžtas, kasdieniai pažadai sau bei kaltės jausmas nepadeda mums atsikratyti tų mažų, gyvenimą gadinančių smulkmenų, kurios ilgainiui gali iššaukti išties dideles bėdas.


Populiariausi per 24 val.