Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

2011-01-11 15:30

Interneto portalas lrytas.lt kartu su Moterų informacijos centru pradeda naują projektą „Tavo psichologas“. Visi kasdien susiduriame su tarpusavio bendravimo ir supratimo problemomis, su nepasitikėjimu savimi, kompleksais, praradimais ar stipriomis emocijomis.

1/1

Rašykite klausimus psichologui ir jums bus atsakyta. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2015-03-05 19:15

Kupiškėnai nori gyventi – mokosi, kaip atpažinti savižudžius

7|2| 

Priešais policijos pareigūną sėdėjo moteris, kuri ketino nusižudyti. Ji nežalojo savęs, bet užuominomis kalbėjo, kad nebenori gyventi. „Dabar negaliu išeiti“, – pagalvojo pareigūnas. Neseniai mokymuose jis buvo girdėjęs, kad palikti vienus tokios būklės žmones labai rizikinga. Žvilgtelėjo į laikrodį. Iki jo darbo pabaigos buvo likusios dvi valandos. Jis pasiryžo išbūti šalia jį iškvietusios Kupiškio rajono gyventojos iki ryto, o tada spręsti, ką toliau daryti.


2015-03-05 16:08

Kodėl laimingai ištekėjusi moteris nuėjo į „kairę“?

109

Monika visada džiaugėsi gražia savo šeima – supratingu vyru, dviem vaikais, nors kol sūnus ir dukra buvo maži, ji dėl jų buvo atsisakiusi darbo, nes atžalos dažnai sirgdavo. Motina su vienu ar kitu vaiku savaitėmis neišeidavo iš ligoninių, nes jie nuo kūdikystės turėjo įvairiausių sveikatos problemų. Tačiau pradėję lankyti mokyklą, sūnus ir dukra „išaugo“ iš ligų, dėl to ir Monikai palengvėjo – ji galėjo siekti karjeros.


2015-03-04 11:27

Kaip ištekėti, kai perkopėte trisdešimtmetį?

50

Šiame pasaulyje viskas greitai keičiasi – požiūris ne išimtis. Anksčiau moteris, kuriai sukako 30 metų ir vis dar nebuvo ištekėjusi, ją jau vadindavo senmerge. Tokia moteris save vadindavo taip pat, juk jau pasibaigė galimybės ištekėti. Tačiau šiandien silpnosios lyties atstovės neretai sąmoningai atidėlioja šeimos kūrimą. Visas dėmesys yra skiriamas darbui, karjerai. To pasekmė – nulis jėgų, noro, laiko bei sveikatos asmeniniam gyvenimui. Pasikeitė ir aplinkinių požiūris į neištekėjusias moteris, kurioms jau per 30 metų.


2015-03-03 09:26

Kodėl kviečiant į pasimatymą verta pamiršti žodį „pasimatymas“?

13

Pakviesti moterį į pasimatymą tikrai nėra raketų mokslas. Jei merginai labai patinki, kaip bekviestum, greičiausiai, kad ji sutiks. Tačiau, jei moteris neina dėl tavęs iš proto, paklausdamas „ar norėtum su manimi išgerti kavos“, teigiamo atsakymo gali nesulaukti. Kviečiant į pasimatymą, pirmiausia vertėtų pamiršti žodį „pasimatymas“. Venk šio formalumo.


2015-03-02 11:08

Iš ko pažinsi gerą draugą?

3

Ar jūs esate tas, kuriam bičiuliai skambina patekę į bėdą, nes visada ištiesiate pagalbos ranką? O gal kitų bėdos ir rūpesčiai jums visai nesvarbūs? O gal norite būti naudingas kitiems, bet nemokate pasiūlyti pagalbos? Atsakykite į testo klausimus ir sužinokite, koks esate iš tiesų.


2015-03-01 14:09

Kūno kalba: kaip suprasti, ar patinki moteriai?

9

Vyrai dažnai praleidžia puikiausias progas susirasti širdies draugę. Kartais jie nė nenutuokia, ką reiškia vienas ar kitas moters gestas. Merginos kartais akivaizdžiai kviečia vyrus prieiti, o šie tik nuleidžia akis žemyn ir net nesupratę, kas vyksta, gėdingai pasitraukia. Jeigu dar prieš susipažindamas išsiaiškinsi, kad mergina tavimi domisi, įgysi pasitikėjimo savimi, taigi viliojimo procesą vystysi kur kas efektyviau.


2015-02-28 15:02

Ar džiaugiatės partneriu?

Dauguma santykių prasideda aistringai, tačiau toli gražu ne visiems pavyksta juos išsaugoti ir nepaliauti žavėtis vienam kitu. Šis testas padės suprasti, ar išties esate artimi. 1. Ar jums patinka, kaip jūsų vyras prižiūri savo kūną? A. Jis visai neprisižiūri.


2015-02-27 17:49

Jei susipykus jis grasina jus palikti, negaiškite daugiau laiko

Kartais jausmai užvaldo taip, kad proto balso negirdėti. Kas patarė jums, kai sutikote antrąją pusę? Ar jums tikrai lemta kartu gyventi ilgai ir laimingai? Atsakykite į šio „Lietuvos ryto“ priede „Gyvenimo būdas“ spausdinamo testo klausimus.


2015-02-26 13:15

Prieš nutraukdami santykius atsakykite į šiuos 7 klausimus

9

Skyrybos – skaudus dalykas, kuris neretai sukelia nemažai ašarų, liūdesio, abejonių. Kodėl ? Galbūt todėl, jog šis sprendimas nebuvo iki galo apgalvotas? Būna situacijų, kai žmonės yra pilnai įsitikinę, jog geriausia išeitis – skyrybos. Tačiau taip pat dažnai pasitaiko atvejų, kai partnerius kankina nuolatinė dilema – skirtis ar ne? Tokį sprendimą galite priimti tik jūs patys, tačiau pabandykite vadovautis ne tik jausmais, bet ir protu. Atsakykite sau į žemiau pateiktus klausimus – tai turėtų nukreipti jus tinkama linkme.


2015-02-25 16:38

Kunigo perspėjimas: „Piktoji dvasia puola vis galingiau“

201|

„Dievas tapo vyru. Piktoji dvasia tapo moterimi“, – ši prancūzų rašytojo Victoro Hugo mintis mums greičiausiai sukelia šypseną. Tačiau kunigas egzorcistas Vytautas Antanas Matusevičius perspėja, kad su piktąja dvasia juokauti negalima, nes ji puola vis galingiau, o žmonės blogiu tiki lengviau nei gėriu.


Populiariausi per 24 val.