Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

„Tavo psichologas“ atsakys ir patars (26)

2011-01-11 15:30

Interneto portalas lrytas.lt kartu su Moterų informacijos centru pradeda naują projektą „Tavo psichologas“. Visi kasdien susiduriame su tarpusavio bendravimo ir supratimo problemomis, su nepasitikėjimu savimi, kompleksais, praradimais ar stipriomis emocijomis.

1/1

Rašykite klausimus psichologui ir jums bus atsakyta. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (26)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Tavo psichologas
2014-04-16 14:19

Provokuojantis eksperimentas įrodė: grožis yra sąmonės būsena

Pirmaujantis asmens higienos prekių ženklas „Dove“ Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) atliko unikalų eksperimentą, kuris įrodė, kad moters grožis yra ne kas kita, kaip jos pačios sąmonės būsena.


2014-04-16 13:10

Ar ekstravagantiškoji J.Rekevičiūtė parodą surengs krematoriume?

10|3

Sakykime, esate menininkas – tapytojas, poetas, šokėjas ar muzikantas. Kaip reaguotumėte, jeigu sulauktumėte pasiūlymo surengti kultūrinę programą ar parodą laidojimo namuose? Galvojate, kad tai būtų iš fantastikos srities? Visai ne. Žinoma grafikė, papuošalų bei keramikos kūrėja Jūratė Rekevičiūtė praėjusį antradienį, balandžio 15 dieną sostinės „Domus galerijoje“ surengtos parodos „Menas namams“ metu gavo pasiūlymą Kėdainių krematoriume „K2LT“ surengti personalinę parodą.


2014-04-16 09:12

Britų rašytoja D. Koomson - nusivylusių moterų guodėja

2|5

Kodėl skaudiname vieni kitus? Kodėl meilė tokia trapi? Kodėl kai kurias santuokas lydi smurtas ir išdavystės? Ar gali kadaise vienas kitą mylėję žmonės įveikti nuoskaudas ir bandyti kurti laimę iš naujo? Į šiuos amžinai aktualius klausimus savo herojų lūpomis bando atsakyti britų rašytoja Dorothy Koomson (42 m.). Gal todėl jos romanai ypač populiarūs tarp moterų, daug dažniau nei vyrai atsiduriančių nuskriaustojo kėdėje.


2014-04-15 15:28

Kas trukdo gerai jaustis darbe?

7|3

Gera emocinė savijauta labai svarbi darbe. Laimingas žmogus ne tik sveikesnis, jis atsparesnis stresui, turi daugiau energijos. Bet kaip pasiekti tokio sunkiai apčiuopiamo dalyko kaip laimės jausmas darbe? Psichologas Marius Daugelavičius vardija pagrindines klaidas, kurias darydami kasdien trukdome sau jaustis gerai darbe ir sulaukti sėkmės.


2014-04-14 15:42

Psichologas P.Skruibis: „Niekad nesuprasime, kas verčia žudytis“

14|2

Ekonomika Lietuvoje kyla. Ar tai reiškia, kad ateityje vėl kils savižudybių banga? Pavyzdžiui, 2008-2009 metais savižudybių rodiklis Lietuvoje buvo 10 proc. didesnis nei prieškriziniais 2006-2007 metais. Kita vertus, krizės metu savižudybių rodiklis buvo net 20 proc. mažesnis nei 2004-2005 metais. Savižudybės – pernelyg sudėtingas reiškinys, kad būtų galima sieti su aiškia priežastimi. „Jaunimo linijos“ vadovas psichologas Paulius Skruibis teigė, kad vien ekonominiais sunkumais neįmanoma paaiškinti tokio sudėtingo reiškinio, kodėl žmogus sau atima gyvybę.


2014-04-13 15:09

Per muziką - į moteriškos prigimties pasaulį

Kartą susitikusios ir pasidalinusios savo sugebėjimais, dvi menininkės, dvi kūrėjos – Andrė Pabarčiūtė ir Alicija Eiliakas savo kuriamą muziką nusprendė dovanoti kitiems. Besivadovaujančios kitokia gyvenimo filosofija ir vertybėmis, susitikimus su savo gerbėjais jos rengia itin moteriškose, tauriose ir stiprios, teigiamos energijos kupinose erdvėse. Artimiausiu metu, ankstyvo pavasario susitikimą, pavadinimu "Moterų erdvės", jos skirs kauniečiams.


2014-04-12 18:10

Ar jums pakeliui? Ar tikrai esate tvirta pora? (Testas)

1

Gal mes skirti vienas kitam? Tokia viltinga mintis kirba sutikus, atrodytų, antrąją savo pusę. Kai romantikos ir aistros vėjai aprimsta, neretai iškyla klausimas – ar mums pakeliui? Gal surasti atsakymą, ar šalia esantis žmogus iš tiesų jums tinkamas, padės „Lietuvos ryto" žurnale „Gyvenimo būdas" spausdinamas moterims skirtas testas.


2014-04-11 17:01

Kodėl po skyrybų vėl skubama prie altoriaus?

15

Sulaukę brandaus amžiaus žmonės dažnai nutaria iš esmės keisti savo gyvenimą - iš vienos santuokos neria į kitą, o vyrai neretai vėl pradeda nuo vystyklų. Ar kurdami naują šeimą vyrai stengiasi išvengti ankstesnių klaidų? O gal taip elgtis juos verčia instinktas pratęsti giminę?


2014-04-10 17:43

Kodėl pirmasis pasimatymas būna ir paskutinis?

5

Ar aš nepatraukli? Man trūksta grožio? O gal ko prišnekėjau ko nereikia? Taip mąsto dažna mergina ar moteris, po pirmojo pasimatymo nesulaukianti skambučio. Pirmasis pasimatymas lemia, ar vyras ir moteris susitiks dar kartą. Žurnalo „Focus“ užsakymu buvo atlikta apklausa, parodžiusi, kokios dažniausios klaidos padaromos pirmojo pasimatymo metu.


2014-04-09 13:23

Veiklumas gydo savivertės sutrikimus

6|2

Tikroji savivertė atsiskleidžia tik veikiant ir akis į akį susiduriant su tikrove: ji gali išryškėti tik per santykį su nesėkme ir sėkme, su pritarimu ir atstūmimu... Kitaip ji būna vien „deklaratyvi“, kaip sako nuomonių apklausų specialistai, – mes esam ne tik tokie, kokie sakomės ar įsivaizduojam esą, ne visada darom tai, ką skelbiam darysią. Savivertės tiesa glūdi ir kasdienio gyvenimo plotmėje, ne vien sielos aukštumose.