Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

2011-01-11 15:30

Interneto portalas lrytas.lt kartu su Moterų informacijos centru pradeda naują projektą „Tavo psichologas“. Visi kasdien susiduriame su tarpusavio bendravimo ir supratimo problemomis, su nepasitikėjimu savimi, kompleksais, praradimais ar stipriomis emocijomis.

1/1

Rašykite klausimus psichologui ir jums bus atsakyta. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2014-11-27 14:53

Kaip ištrūkti iš ginčų ir priekaištų vienas kitam rato?

1|2| 

„Pamirškite, kad jus mokė atkakliai ginčytis, analizuoti ankstyvos vaikystės patirtį, nesistenkite stebinti aplinkinių didingais romantiškais poelgiais, ieškokite ne vien naujų sekso pozų. Verčiau pripažinkite, kad esate emociškai prisirišę ir priklausomi nuo partnerio, panašiai kaip kūdikis priklauso nuo tėvų, kurie jį maitina, guodžia ir saugo“, - pataria daktarė Sue Johnson, pelniusi tarptautinį pripažinimą kaip geriausia porų santykių psichologė.


2014-11-27 09:42

Kas gražuoles traukia prie „blogiukų“ - nauda ar instinktai?

139|3

Buvusi „Olialia pupyčių“ narė Marina Bui ištikimai lanko kalėjime sėdinti Agurkinių vadeivą Saulių Velečką. Jos kolegė Skaistė Steikūnaitė dega aistra kitam „agurkiniui“ - Aurelijui Perminui, dar vadinamam Šūdmaišiu. Kodėl pabrėžtinai seksualios, itin moteriškos merginos nusižiūri „blogiukus“? Kas tai – ciniškas išskaičiavimas, tikintis materialinės naudos, ar iš tiesų priešingybės viena kitą traukia?


2014-11-25 14:41

13 nereikalingų dalykų, kuriuos nuveiksite šiandien

12

Taip dažnai skundžiamės, jog neturime laiko, bet tik pažiūrėkite kiek dalykų galėtumėm atsisakyti, kad laiko būtų daugiau. Yra nemažai darbų, kuriuos atliekame, nes esame pratę, bet ar išties to reikia? - rašo bartekpopiel.pl


2014-11-24 09:38

5 patarimai, kaip tapti pozityvia ir sėkminga asmenybe

2|

Pozityviems žmonėms labiau sekasi gyvenime, jie yra laimingesni, sveikesni ir palaiko draugiškesnius santykius su aplinkiniais. Norėdamas tapti pozityviu žmogumi, pirmiausia turite pripažinti savo neigiamas emocijas. Jeigu nepripažįstate savo neigiamų emocijų ir apgaudinėjate save, anksčiau ar vėliau sprogsite.


2014-11-23 18:03

Kaip atpažinti melą bendraujant virtualiai?

6

Jeigu nori kažką pažinti internetu, turi nuolat tobulinti intuiciją. Tyrimai įrodė, jog be galo daug žmonių, pradedančių virtualiąją draugystę, lieka apgauti. Juk internete tai padaryti itin lengva. Pašnekovai meluoja tam, kad padarytų gerą įspūdį bei patiktų, kaip atpažinti melagius?


2014-11-22 21:30

Nuo senbernystės vyrus gelbėja pažintys internete

8

Antrosios pusės ieškantys vyrai labiausiai nori surasti ne tik fiziškai patrauklią partnerę. Pažinčių svetainės flirtas.lt organizuotas tyrimas atskleidė, kad moters grožis yra dažniausiai minimas svajonių partnerės bruožas. Psichologas Julius Tilvikas atkreipia dėmesį, kad dailiosios lyties atstovių išvaizda vyrams padeda paprasčiau išsirinkti savo antrąją pusę.


2014-11-22 11:50

Meilės kodas: daugiau išskaičiavimų nei romantikos

Ką daryti, kad meilė neliktų be atsako? Gal esama kažkokių įstatymų, sutinkamai su kuriais vieni randa laimę, o kiti ne? Ko reikia, kad galėtum mylėti ir susilaukti meilės, ką turėtume mylėti, o ko ne? Apie tai Hamburgo (Vokietija) psichologė Julia Peirano ir jos kolegė, šeimos klausimų terapeutė Sandra Konrad prabilo knygoje „Slaptas meilės kodas".


2014-11-21 18:14

Keisti patyčių būdai glumina net patyrusius psichologus

19

Pasauliui tobulėjant, tobulėja ir patyčių būdai. Tokį paradoksą pastebi vaikų ir paauglių patyčias stebintys šalies psichologai. Atsiranda keistesnių ir rafinuotesnių patyčių metodų, su kuriais vis sudėtingiau kovoti tiek patyčių aukoms, tiek jų tėvams ir mokytojams.


2014-11-21 10:44

Po studentės mirties – raginimas grąžinti mirties bausmę

352|2| 

Kraują stingdantis nusikaltimas, kai socialiniame tinkle studentę pasisiūlęs pavežti vyras ją nužudė, įžiebė diskusiją apie mirties bausmę. Apklausos duomenimis, net 72 proc. žmonių Lietuvoje pasisakė už mirties bausmės sugrąžinimą, nors kraujo kerštas - vienas primityviausių jausmų. Kodėl bausmių griežtinimas nepadeda išvengti žiaurių nusikaltimų?


2014-11-20 15:14

Atradimas, kuris leidžia išmokti užsienio kalbą greičiau!

35

Šveicarijos kalbų institutas siūlo pasinaudoti rudens akcija lapkričio 20 d. ir išmokti anglų, vokiečių, prancūzų ar kitos naujos užsienio kalbos su 55 % nuolaida. Pagal šią programą Tu gali išmokti užsienio kalbos internetu per 14 dienų. Kadangi daug norinčiųjų, kiekis ribotas – nuolaidą gaus tik pirmieji 100 pirkėjų. Perskaityk interviu ir sužinok, kaip Tu gali gauti šiandien 55 % nuolaidą.


Populiariausi per 24 val.