Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

2011-01-11 15:30

Interneto portalas lrytas.lt kartu su Moterų informacijos centru pradeda naują projektą „Tavo psichologas“. Visi kasdien susiduriame su tarpusavio bendravimo ir supratimo problemomis, su nepasitikėjimu savimi, kompleksais, praradimais ar stipriomis emocijomis.

1/1

Rašykite klausimus psichologui ir jums bus atsakyta. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2015-04-01 09:40

5 įpročiai, galintys sugriauti net tvirčiausius santykius

13

Ne paslaptis, jog santykiai tarp vyro ir moters – tai darbas. Turime nuolat galvoti net apie, atrodytų, visai nereikšmingus dalykus. Turime spręsti ne tik rimtas problemas, bet ir mažus nesusipratimus. Jeigu jaučiate, jog jūsų santykiams gresia pavojus, tačiau negalite įvardinti konkrečios priežasties, pamąstykite apie savo įpročius. Žemiau yra pateikiami 5 žalingi įpročiai, kurie gali sugriauti bet kokius santykius. Galbūt atpažinsite savo elgesį?


2015-03-31 16:29

Sunku atsiprašyti: gal verta perduoti šią naštą profesionalams?

4|2

Sukurti žavią kalbą jauniesiems nėra lengva, daugelis liudytojų nesijaučia galį tai padaryti gerai. Todėl dalis jų tokiais atvejais susiranda kitą išeitį – perka vestuvinius linkėjimus jaunavedžiams internete.


2015-03-30 17:29

Turtuolio pradžiamokslis: patarimai, padėsiantys pralobti

14|3

Vienas didžiausių ir natūraliausių žmogaus troškimų – būti turtingam, turėti daug pinigų, nes jie mums siejasi su svajonių išsipildymu, su komfortišku, maloniu, įdomiu gyvenimu. Jei keliaujame visapusiškai turtingo gyvenimo link, tada pirma, ką padarysime, tai visiems laikams pamiršime pasiteisinimą, neva ne piniguose laimė. Argi bus blogai, jei būsime ir laimingi, ir turtingi?! Asmeninių pokyčių konsultantė Leonora Blekaitytė savo knygoje „Sielos aritmetika. Pagrindinis gidas teigiamų pokyčių link“ atskleidžia praturtėjimo paslaptis.


2015-03-30 15:27

Tinklaraštininkas: „Trolinimas“ ir patyčios turi slidžias ribas“

3

Jeigu pašiepiamas tame pačiame ar aukštesniame lygmenyje esantis žmogus, tai nėra patyčios, tvirtina Vilniaus universiteto docentas dr. Antanas Kairys. Taigi situacija, kai vienas kitą pašiepia du politikai ar politiką pašiepia eilinis pilietis, taip pat nėra patyčios.


2015-03-29 11:01

Ar galima išmokti būti laimingiems?

1

Pastaruoju metu daug diskutuojama ne tik apie sveiką, bet ir kokybišką gyvenimą. Kas tai yra ir ar tam pakanka atidžiai peržiūrėti savo šaldytuvo turinį? Deja, pasak sertifikuoto kūno psichoterapeuto ir šeimos santykių specialisto Vaido Arvasevičiaus, jokia madinga dieta žmogaus laimingesniu nepadarys. XXI amžiuje tenka patiems mokytis pažinti kūno siunčiamus ženklus ir... Gyventi. Pasak specialisto, beprotiškas gyvenimo tempas ir populiari šiuolaikinė filosofija – esą tik patys esame savo likimo kalviai, turi ne tik šviesiąją medalio pusę.


2015-03-28 16:25

Mišios per prievartą – šėtonui varyti

53|3

Krekenavos klebonas sugalvojo originalų būdą, kaip bažnyčios nelankančias paklydusias aveles patraukti Dievo link: mišias jis ėmė transliuoti per lauke esančius garsiakalbius. Kai kuriems gyventojams tokia dvasininko išmonė jau lenda per gerklę, o šis įtaria, kad į nepatenkintuosius gali būti įsirangęs šėtonas.


2015-03-28 14:24

Valanda trumpesnis miegas: tai gresia infarktu

39| 

Pasukus laikrodį valanda į priekį, šį sekmadienį bus įvestas vasaros laikas. Taip stengiamasi ekonomiškai geriau išnaudoti šviesųjį paros metą. Tačiau iki spalio pabaigos galiojantis vasaros laikas džiugina ne visus Lietuvos gyventojus. Pasikeitęs paros ritmas gali sukelti stresą mėgstantiems vėliau atsikelti žmonėms, išprovokuoti daugiau infarktų, nelaimingų atsitikimų, net avarijų.


2015-03-27 10:30

7 patarimai, ką ir kaip investuoti į santykius

Gyvenimas juda į priekį, laikas lekia, tačiau santykiai kartais lyg „įstringa“ ir nejuda nei pirmyn, nei atgal. Atrodo, jog išblėsus aistrai bei susidomėjimui, nebeliko vietos ir tokiam svarbiam jausmui, kaip – meilė. Ypatinga pažinties pradžia, puikiai praleistas laikas, o vėliau rutina ir meilės išnykimas? Jūsų scenarijus nebūtinai turi būti toks, jeigu įdėsite šiek tiek pastangų. Kai žemiau išvardinti punktai taps neatsiejama jūsų kasdienybės dalis – su laiku viskas pradės keistis į gerąją pusę, o šių patarimų taikymas praktikoje nebus toks sudėtingas.


2015-03-27 09:49

Gyvenimas su psichikos ligoniu: ar įmanoma neišprotėti

56

„Pirmą kartą susirgęs ir pasveikęs tikėjausi, kad patirtas košmaras nepasikartos, nors medikai ir užsiminė: „Tokios ligos linkusios kartotis“. Tuo niekaip netikėjau ir aš... Iki kito ligos epizodo. Ši liga atsėlina iš pasalų, rodos, iš pačios pasąmonės gelmių... Pakanka tik vieną kartą „perdeginti galvos saugiklius“ – pervargti, persitempti, išsibalansuoti, ir tie „saugikliai“ kur kas prasčiau tave saugo, daug greičiau „perdega“ kitą kartą.


2015-03-27 09:47

10 būdų intelektui ugdyti

4

Jeigu norite gilinti savo žinias, tobulėti, lavinti savo protą, intelektą ir džiaugtis tuo, jog esate išmintingas, visai nebūtina visas dienas praleisti bibliotekose. Nereikia pirkti brangiausių enciklopedijų ir mokslinės literatūros. Tereikia žinoti kai kuriuos būdus, kurie padės lavinti protą. Šie pratimai padės ne tik tapti įdomesniu pašnekovu, bet ir pakelti savo IQ lygį.


Populiariausi per 24 val.