Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

2011-01-11 15:30

Interneto portalas lrytas.lt kartu su Moterų informacijos centru pradeda naują projektą „Tavo psichologas“. Visi kasdien susiduriame su tarpusavio bendravimo ir supratimo problemomis, su nepasitikėjimu savimi, kompleksais, praradimais ar stipriomis emocijomis.

1/1

Rašykite klausimus psichologui ir jums bus atsakyta. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2014-10-18 17:27

Kokias pamokas išmoksta už rankos nutvertas neištikimas vyras?

71|2

Kiekvienas vyras turi santykių su moterimis filosofiją: vieni nepritaria neištikimybei, kiti pasisako už teisę nuklysti į kairę ir tvirtina, kad poligamija – prigimtinė stipriosios lyties teisė. Statistika menkai paguostų silpnosios lyties atstoves. Skaičiai byloja, kad net 76 procentai vyrų pritaria neištikimybei.


2014-10-18 11:23

Kodėl vyrams sunku suprasti, ką sako moterys

3

Iš pirmojo karto suprasti, ką moteris nori išreikšti žodžiais, būna labai sunku. Ir ypač vyrams. Kodėl? Į šį klausimą pagaliau atsakė Šefildo (Didžioji Britanija) universiteto specialistai, į šią problemą pažvelgę moksliniu požiūriu. Iš tikrųjų, galvos smegenys lengviau suvokia vyrų kalbą nei moterų, greičiau ją „iššifruoja“ ir išsiaiškina.


2014-10-16 15:39

Ar atleidžiate kitiems klaidas?

2

Ieškoti kaltų, net jei patys esate kalti, būdinga dažnam. Bet atleisti lengva ne kiekvienam. Ar jūs ilgai nešiojate pykčio akmenį užantyje ar, priešingai, atleidžiate kitiems, kurie apkartino jums gyvenimą, ir su palengvėjimu žengiate pirmyn? Visa tai paaiškės atsakius į žemiau pateiktus klausimus.


2014-10-15 16:43

Augančios paauglių savižudybės - neišrėktas vienatvės šauksmas

35|2

Lietuvą vėl krečia skaudžios tragedijos – iš gyvenimo vis dažniau ryžtasis trauktis šviesiausia šalies ateitis, jauni žmonės, kurie kada nors galėtų daug gražaus ir prasmingo nuveikti. Šį pirmadienį (spalio 13 dieną) septintokė alytiškė iššoko iš ketvirto mokyklos aukšto ir per plauką liko gyva. O jau kitą dieną Klaipėdos rajone dėl neaiškių priežasčių iš gyvenimo pasitraukė keturiolikametė mergaitė. Didžiausia tragedija tėvams – laidoti savo vaikus. Tačiau kaip laiku pastebėti, kad gyvenimo sunkumų dar neužgrūdintas paauglys išgyvena didelę dvasinę traumą ir galvoja apie savižudybę. Apie tai teiravomės Lietuvos „Jaunimo linijos“ specialisto, psichologo Pauliaus Skruibio.


2014-10-14 15:25

Kaip nepulti į paniką sužinojus apie etatų mažinimą?

3

Blogos žinios, migloti gandai, sudirgusi nuotaika - tai pavojinga užkrečiama liga, kuriai būdingas nepasitikėjimas savo jėgomis ir abejonės dėl ateities. Ar ją galima įveikti? Be jokių abejonių, - teigia psichologai, ir nurodo „vaistus“, padedančius nugalėti šią ligą.


2014-10-13 09:43

Kaip elgtis su pykčiu – slopinti jį ar „nuleisti garą“?

4

„Brangusis, dar vieną bandelę?“ Tyla - čeža tik laikraštis. „Brangusis?“ - dar kartą paklausia moteris, ir jos balse jau pasigirsta nepasitenkinimas. Šypsena nedingsta nuo jos veido, bet jis jau šiek tiek iškreiptas.


2014-10-11 14:32

Esate valdinga motina? Jūsų sūnus gali tapti alfonsu

6|3| 

Kai prieš 150 metų prancūzų rašytojas Alexandre’as Dumas sūnus rašė pjesę „Mesjė Alfonsas“, jis nenutuokė, kad pagrindinio herojaus vardas taps bendrinis. Toks, kaip priešingai lyčiai taikomos barakudos, piranijos ar aukso kasėjos pravardės. Skirtingai nuo pastarųjų, alfonsas skamba ne taip plėšriai, daug lengvabūdiškiau ir žaviau, tarsi dvelkdamas rafinuoto flirto aromatu, tačiau kartu sufleruodamas, kad tas aromatas be galo trumpalaikis, o jam išsisklaidžius lieka vien tuštuma. Rašo "Lietuvos rytas".


2014-10-09 14:39

Miegate susiglaudę ar toli vienas nuo kito? Tai kai ką sako

31

Visą naktį miegate susiglaudę, ar jums patogiau miegant išlaikyti atstumą? Atsakymas į šį klausimą gali duoti subtilių užuominų apie jūsų santykius. Porų, kurios miega ne daugiau kaip poros centimetrų atstumu vienas nuo kito, santykiai yra laimingesni, nei tų, kurios miega skirtingose lovos pusėse, rodo Hartfordšyrao universiteto mokslininkų atliktas tyrimas.


2014-10-08 12:04

Kas iš tiesų jus abu sieja?

3

Iš reikalo, iš išskaičiavimo, iš meilės – žvelgdamas iš šalies į kitų porų santykius dažnas jaučiasi visažinis. O kas jungia jus su antrąja puse? Atsakymą rasti padės pateikti klausimai. 1. Kaip reaguojate, kai gyvenimo partneris taria: „Mylėsiu amžinai“?


2014-10-07 15:38

Kaip susidaryti savo asmeninį streso valdymo planą?

Bet kokie išmintingi patarimai, kaip valdyti stresą, be tvirto paties žmogaus pasiryžimo juos įgyvendinti ir taikyti, netenka prasmės. Streso ignoravimas arba įsitikinimas, kad „aš toks esu ir nieko čia nepakeisi“, požiūris, kad žmogus yra auka ir turi prisitaikyti prie aplinkos, problemų neišsprendžia.


Populiariausi per 24 val.