Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

2011-01-11 15:30

Interneto portalas lrytas.lt kartu su Moterų informacijos centru pradeda naują projektą „Tavo psichologas“. Visi kasdien susiduriame su tarpusavio bendravimo ir supratimo problemomis, su nepasitikėjimu savimi, kompleksais, praradimais ar stipriomis emocijomis.

1/1

Rašykite klausimus psichologui ir jums bus atsakyta. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Psichologija
2014-11-22 21:30

Nuo senbernystės vyrus gelbėja pažintys internete

5

Antrosios pusės ieškantys vyrai labiausiai nori surasti ne tik fiziškai patrauklią partnerę. Pažinčių svetainės flirtas.lt organizuotas tyrimas atskleidė, kad moters grožis yra dažniausiai minimas svajonių partnerės bruožas. Psichologas Julius Tilvikas atkreipia dėmesį, kad dailiosios lyties atstovių išvaizda vyrams padeda paprasčiau išsirinkti savo antrąją pusę.


2014-11-22 11:50

Meilės kodas: daugiau išskaičiavimų nei romantikos

Ką daryti, kad meilė neliktų be atsako? Gal esama kažkokių įstatymų, sutinkamai su kuriais vieni randa laimę, o kiti ne? Ko reikia, kad galėtum mylėti ir susilaukti meilės, ką turėtume mylėti, o ko ne? Apie tai Hamburgo (Vokietija) psichologė Julia Peirano ir jos kolegė, šeimos klausimų terapeutė Sandra Konrad prabilo knygoje „Slaptas meilės kodas".


2014-11-21 18:14

Keisti patyčių būdai glumina net patyrusius psichologus

17

Pasauliui tobulėjant, tobulėja ir patyčių būdai. Tokį paradoksą pastebi vaikų ir paauglių patyčias stebintys šalies psichologai. Atsiranda keistesnių ir rafinuotesnių patyčių metodų, su kuriais vis sudėtingiau kovoti tiek patyčių aukoms, tiek jų tėvams ir mokytojams.


2014-11-21 10:44

Po studentės mirties – raginimas grąžinti mirties bausmę

352|2| 

Kraują stingdantis nusikaltimas, kai socialiniame tinkle studentę pasisiūlęs pavežti vyras ją nužudė, įžiebė diskusiją apie mirties bausmę. Apklausos duomenimis, net 72 proc. žmonių Lietuvoje pasisakė už mirties bausmės sugrąžinimą, nors kraujo kerštas - vienas primityviausių jausmų. Kodėl bausmių griežtinimas nepadeda išvengti žiaurių nusikaltimų?


2014-11-20 15:14

Atradimas, kuris leidžia išmokti užsienio kalbą greičiau!

33

Šveicarijos kalbų institutas siūlo pasinaudoti rudens akcija lapkričio 20 d. ir išmokti anglų, vokiečių, prancūzų ar kitos naujos užsienio kalbos su 55 % nuolaida. Pagal šią programą Tu gali išmokti užsienio kalbos internetu per 14 dienų. Kadangi daug norinčiųjų, kiekis ribotas – nuolaidą gaus tik pirmieji 100 pirkėjų. Perskaityk interviu ir sužinok, kaip Tu gali gauti šiandien 55 % nuolaidą.


2014-11-20 10:45

Jeigu akių kontaktas nenuvylė, su tuo žmogumi tęskite pokalbį

2

Pirmąjį įspūdį apie kitą žmogų mes susidarome per kelias sekundes. Kiekvienas klientas per tas kelias pirmąsias sekundes supranta, ar jis nori su mumis bendrauti ar ne. Norint užmegzti kontaktą su būsimu klientu labai svarbus veiksnys yra akių kontaktas.


2014-11-19 16:58

5 dalykai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį susipažinus su vyru

6

Jūs – dali moteris, jis – velniškai patrauklus vyras. Kai žiūrite vienas į kitą, tarp jūsų laksto elektros iškrovos. Ir štai – jūs jau ruošiatės pirmajam pasimatymui, su jauduliu spėliodama, kas vyks po to. Tačiau net ir didžiausias romantinis apsvaigimas neturėtų tapti kliūtimi šiokiai tokiai blaiviai analizei. Štai – 5 dalykai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį per pirmąjį pasimatymą su vyru.


2014-11-19 10:54

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

1|2

Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla dėl neigiamų minčių atsako psichologė, Egu.lt lektorė Irma Reinikienė.


2014-11-18 14:12

Kaip būti geriausiu vyru? 11 patarimų, kaip to pasiekti.

2

Kiekvienas vyras norėtų pasigirti geriausią žmoną, kaip ir kiekviena moteris svajoja apie geriausia pasaulyje vyrą. Nepamiršk, jog jeigu nori, kad tavo žmona tau skaniai gamintų, viską tvarkytų, rūpintųsi, tu ir pats turi pasistengti. Juk daromi geri darbai grįžta dvigubai. Duok žmonai to, ko ji nori, o ji tau tikrai atsidėkos. - skelbia portalas tipy.pl


2014-11-17 12:09

Kaip suvaldyti blogas mintis ir išmokti mąstyti pozityviai?

5| 

Prieš keletą metų pasaulį apskriejo neįtikėtina japonų mokslininko žinia apie vandenį. Pasirodo, vanduo reaguoja į žmonių mintis, išsakytus žodžius ir, priklausomai nuo jų, keičia savo struktūrą. Jeigu nuolatos sakomi negatyvūs žodžiai, vandens struktūra bus išsiliejusi, patamsėjusios spalvos. Ir priešingai, kalbant tik teigiamus dalykus, vanduo bus skaisčios spalvos, o jo struktūra taisyklingų gražių raštų.


Populiariausi per 24 val.