Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

„Tavo psichologas“ atsakys ir patars

2011-01-11 15:30

Interneto portalas lrytas.lt kartu su Moterų informacijos centru pradeda naują projektą „Tavo psichologas“. Visi kasdien susiduriame su tarpusavio bendravimo ir supratimo problemomis, su nepasitikėjimu savimi, kompleksais, praradimais ar stipriomis emocijomis.

1/1

Rašykite klausimus psichologui ir jums bus atsakyta. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Tavo psichologas
2014-08-28 14:33

Net kai tave siunčia velniop, būtina padėkoti

6

Ar pagalvojate, kas vyksta kitame telefono laido gale po to, kai numetate ragelį arba pasiunčiate velniop telerinkodaros specialistą, siūlantį jums paslaugą? Tokį darbą dirbusi vilnietė Gabija Kriščiūnaitė tai puikiai žino, bet ant žmonių nepyksta. 24 metų vilnietė Gabija Kriščiūnaitė dvejus su puse metų dirbo aktyviųjų pardavimų vadybininke. Skaitmeninę televiziją pardavinėjančioje įmonėje ji ne tik kasdien apskambindavo po šimtą penkiasdešimt žmonių, bet ir susirado artimų draugų.


2014-08-28 14:32

Tėvą šokiravo internautų reakcija į dvimetės dukros nuotraukas

213|11

Amerikietis Wyatas Neumannas yra dviejų vaikų tėvas ir fotografas. Ar jis – ir vaikų pornografijos kūrėjas? Tokį klausimą iškėlė interneto vartotojai, kurie pamatė nuogos jo dvejų metų dukrelės nuotraukas. W.Neumannas šiemet į kelionę po šalį pasiėmė ir savo dvejų metų dukrą Stellą. Fotografas įamžino saulėlydžius, kukurūzų laukus ir, žinoma, savo dukrą. Nuotraukose ji dažniausiai dėvi mėgstamą „princesės“ suknelę arba yra nuoga – tai du jos mėgstamiausi „aprėdai“.


2014-08-27 07:57

Išmanieji telefonai suteikia galimybių, bet bukina vaikus

1|2

Išmanieji telefonai turi daug galimybių, bet, deja, mažina pačių vaikų galimybes. Taip teigia Vilniaus Psichikos sveikatos centro direktorius, gydytojas-psichiatras Martynas Marcinkevičius. „Būtų gerai, kad jie vaikus pasiektų kuo vėliau“, – mano jis. Specialisto teigimu, jei vaiko aplinkoje kas nors turi išmanųjį telefoną, tas, kuris jo neturi, jaučiasi išskirtas ir išstumtas iš bendruomenės.


2014-08-26 15:49

P. Dimšos į mirtį pasiųsto vyro motina: „Jaučiuosi suluošinta“

128|13

Kas lieka, kai tragiška avarija atima iš sužadėtinės sutuoktinį, o iš tėvų – vienturtį sūnų? Ar tik sielvartas, gedėjimas ir skausmas? Prieš metus žuvęs talentingas menininkas 24-erių Šarūnas Surblys prabilo savo darbais. Solidi grafikos ir piešinių paroda „Sveiki atvyšvykę“ nebūtų galėjusi įvykti Vilniaus dailės akademijoje, galerijoje „Titanikas“, jei ne Šarūno tėvai ir jo draugai – visiems jis gyvas.


2014-08-24 17:08

Kokią naudą masturbacija teikia vyrams, o kokią – moterims?

132|3

Sekso pokalbiams visada rasite daug pikantiškų temų. Viena jų – lytinis savęs patenkinimas. Masturbacija ilgą laiką buvo smerktina. Dar dabar yra šalių, kur lytinis savęs patenkinimas draudžiamas įstatymu. Bet Vakarų pasaulyje lytinio savęs patenkinimo temos nebegaubia tabu skraistė, rašoma "Gyvenimo būde".


2014-08-24 17:05

Psichologas: užuot kapstęsi problemose, darykite tai, kas sekasi

7

Pajutę, kad gyvena kažkaip ne taip, ir nežinodami, ko imtis, kad padėtis pasikeistų, žmonės paprastai padaro esminę klaidą – ima nagrinėti tai, kas nesiseka, ir kapstytis problemose, sako psichologas Dainius Baltrušaitis. „Mes per mažai analizuojame savo sėkmingą patirtį (kaip mums pavyko, ką padarėme, kokie yra sėkmės pavyzdžiai, kuriuos dar kartą galėtume panaudoti), o nesėkmingą (kas nepasisekė, kodėl, kas kaltas) – per daug“, – pabrėžia jis.


2014-08-21 18:56

Ar jums tikrai pakanka atkaklumo?

1

Aukščiau bambos neiššoksi! Prieš vėją nepapūsi! Nuo savęs nepabėgsi! Ko nesiimtum, visuomet atsiras tokių, kurie, užuot padėję išskleisti sparnus, paragins sustoti. Tačiau neretai sėkme džiaugiasi tie, kurie lieka kurti aplinkinių pastaboms. Išmatuoti savo atkaklumą padės šis testas.


2014-08-18 12:27

Vienatvę pasirinkę žmonės dažnai nemoka kurti santykių

42

Kai kas nors sako, kad sąmoningai pasirinko būti vienas, galima manyti, kad už to slypi nemokėjimas ar nenoras investuoti į santykius, buvimą kartu, pastebi psichologas Rimantas Kočiūnas. „Galbūt tai ir yra apsisprendimo dalis, tik ji visai neprognozuojama. Tarkim, žmogus pasirinko būti vienas, bet staiga ištiko meilė, susižavėjimas. Ištiko ne tai, ką galima suplanuoti, pasirinkti. Ir kas tada su pasirinkimu būti vienam? Iš jo nieko nebelieka“, – įsitikinęs jis.


2014-08-15 15:25

Dešimt žingsnių, kaip užkirsti kelią klastingai smegenų ligai

6|2

Kodėl vieni žmonės gali sustoti gerti alkoholį, o kiti – ne? Tai pirmiausia susiję su cheminiais procesais smegenyse. Žmonės neatsitiktinai ieško cheminių medžiagų – kai kuriems patinka, kaip jos veikia smegenis. Kaip rašo "Lietuvos ryto" priedas "Gyvenimo būdas", priklausomybė nuo alkoholio yra smegenų liga, nes alkoholis pakeičia jų struktūrą ir veiklą.


2014-08-14 22:02

Kaip iššifruoti košmariškus sapnus ir išvengti galimų nelaimių?

7

Vaikystėje vos susirgusi sapnuodavau, kad begaliniame susikertančių alėjų sode stumdau sunkius, gerokai didesnius už save kamuolius. Kiek besistengdavau, jie judėdavo lėtai lėtai. Kitas mane ilgai gąsdinęs sapnas – nevaldomas kritimas iš labai labai aukštai, kai prabusti pavykdavo tik likus keliems centimetrams iki žemės. O gerokai vėliau „tradiciniu“ nakties košmaru pervargus ar išgyvenant dėl ko nors tapo darbiniai nesusipratimai su šefu, absurdiški, bet labai nemalonūs.


Populiariausi per 24 val.