Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Černobylio tragedijos padarinius likvidavę ir dėl to sveikatą praradę lietuviai jaučiasi palikti likimo valiai (video)

Černobylio tragedijos padarinius likvidavę ir dėl to sveikatą praradę lietuviai jaučiasi palikti likimo valiai (video)

2011-04-26 07:37

Prieš 25 metus įvykusią Černobylio tragediją jos padarinius likvidavusiems žmonės primena visam gyvenimui sušlubavusi sveikata. Daugelis iš tų žmonių neturi galimybių savo lėšomis gydytis, lankytis sanatorijose, o valstybė jiems skyrė tik vienkartines išmokas. Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas teigia, kad visi žmonės lygūs, todėl černobyliečiai neturėtų reikalauti išskirtinių sąlygų ir lengvatų.

1/1

1986 ir vėlesniais metais Černobylio tragedijos pasekmes likvidavo per 7 tūkstančiai lietuvių. "Reuters"

Černobylio tragedijos padarinius likvidavę ir dėl to sveikatą praradę lietuviai jaučiasi palikti likimo valiai (video)

1 / 1

1986 ir vėlesniais metais Černobylio tragedijos pasekmes likvidavo per 7 tūkstančiai lietuvių. "Reuters"

(1 nuotraukos) "Reuters"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-24 07:07

Buvęs Seimo narys A. Sacharukas: „Man smogė už nepaklusnumą“

21|3

Kodėl vieni už kitus daug metų balsuojantys Seimo nariai nesulaukia jokių nuobaudų, o vienas jų – Aleksandras Sacharukas – dabar sėdi teisiamųjų suole? Buvęs parlamentaras tikina tapęs atpirkimo ožiu ir politikų keršto auka, rašo „Lietuvos rytas“. Vilniaus apygardos teismas, nagrinėjantis buvusio Seimo naro A.Sacharuko baudžiamąją bylą dėl balsavimo už Liną Karalių, užvakar nusprendė kaip liudytojus apklausti daugiau buvusių Seimo narių. Tą pačią dieną buvo baigta teisiamojo A.Sacharuko apklausa. Jis pakartojo, kad balsuodamas už kitą Seimo narį padarė tik procedūrinį nusižengimą, o ne nusikaltimą.


2014-09-24 06:10

Lankotės viešajame tualete? Jums reikėtų pasisaugoti

19|3| 

Prieš tūpdamos atlikti gamtinių reikalų viešajame tualete moterys turėtų pirmiau pažvelgti žemyn, ar apačioje netūno iškrypėlis, šviesdamas žiebtuvėliu į viršų. Nenumaldomos aistros slapčia stebėti moteris apimti sutrikusios psichikos vyrai nesibodi slėptis net dvokiančioje duobėje. Vilniaus policija išsiaiškino, kokiomis aplinkybėmis praėjusį penktadienį viešojo tualeto duobėje ant Trijų Kryžių kalno atsidūrė vyriškis. Paaiškėjo, jog jis tenkino iškrypėlišką aistrą, norėdamas paspoksoti į gamtinius reikalus atliekančias moteris. Vyriškiui skirta bauda, bet psichologai sako, jog baudomis psichinių iškrypimų išgydyti neįmanoma.


2014-09-24 06:10

Žinią apie važiuojančią žudytis merginą policija sutiko ramiai

34|2

Sunku įsivaizduoti, ką patiria žmogus, kai dingsta jo artimasis. Dar sunkiau įsivaizduoti, koks nerimas kankina, kai policija paskelbia dingusiojo paiešką, tačiau bėga savaitės, o naujų žinių nėra. Nežinios neišsklaido ir policijos pareigūnai – pagal procedūras su dingusio žmogaus artimaisiais bendraujama tik tiek, kiek reikia atliekant tyrimą. Apie tai, kokios dingimo versijos yra keliamos ir kokie veiksmai atliekami, pasakoma tik tuomet, kai artimasis paskambina tyrėjui.


2014-09-24 06:09

Dešinysis operos solistas gulte užgulė kairįjį pianistą

22

Iki kultūros viceministro posto iškilęs vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų gali būti sukčius. Tokie įtarimai užgriuvo iš Kultūros ministerijos staiga pasitraukusį socialdemokratą Darių Mažintą, rašo „Lietuvos rytas“. Dėl galimo interesų konflikto iš viceministro kėdės D.Mažintą krapštęs šešėlinis konservatorių kultūros ministras Seimo narys Vytautas Juozapaitis tariasi prisikasęs ir prie galimai kriminalinės talentingo muzikanto veiklos. Operos solistas išsiaiškino ir viešai pasidalijo įtarimais, kad 32 metų D.Mažintas į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją įstojo galimai pateikęs suklastotą vidurinės mokyklos baigimo atestatą.


2014-09-23 21:55

Lietuvos konsulas susitiko su Rusijoje sulaikyto laivo įgula

3

Lietuvos konsulas Sankt Peterburge Vytas Babravičius susitiko su Rusijos sulaikyto laivo „Jūros vilkas“ įgula, jai negresia pavojus, informavo Užsienio reikalų ministerija. Lietuvos diplomatas su laivo įgula, tarp jų trimis Lietuvos piliečiais, susitiko antradienį, BNS patvirtino užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.


2014-09-23 21:55

D. Grybauskaitė pasikalbėjo su H. Clinton

31|3

Europos ir viso pasaulio saugumui kylančius naujus iššūkius, transatlantinių ryšių stiprinimą, Lietuvos ir JAV dvišalį bendradarbiavimą Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke aptarė susitikime su buvusia JAV valstybės sekretore Hillary Clinton.


2014-09-23 21:31

A.Skardžius: „R.Masiulis klaidino Seimo komisiją“

89|3

Kritiškais pareiškimais dėl suskystintųjų dujų terminalo pagarsėjęs Seimo narys Artūras Skardžius nieko gero negali pasakyti ir apie naujai paskirtą energetikos ministrą. Ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotojas mano, kad Rokas Masiulis, būdamas „Klaipėdos naftos“ vadovu, šalies energetikos ūkiui padarė žalos plėtojant suskystintųjų dujų terminalo statybos projektą ir ypač išnuomojant laivą. Tačiau premjeras Algirdas Butkevičius tokiai neigiamai partijos kolegos nuostatai prieš naująjį ministrą nepritaria. Interviu Lietuvos radijui antradienį ministras pirmininkas gyrė R.Masiulį kaip išmanantį savo darbo sritį, teigė neturintis žinių apie jo neskaidrią veiklą tuo laiku, kai jis vadovavo „Klaipėdos naftos“ įmonei.


2014-09-23 21:30

Lietuvos jūrų muziejuje parlamentarus šiurpina komunizmo šmėklos

166|8

Seimo narę Agnę Bilotaitę apniko slogūs jausmai pamačius, kad Lietuvos jūrų muziejaus (LJM) istorinių laivų aikštelėje eksponuojamą seną žvejų laivą „Dubingiai“ vis dar ženklina sovietiniai simboliai – kūjis ir pjautuvas, rodomi užrašai su rusiškais šūkiais, raginančiais statyti komunizmą. Ne juokais supykusi parlamentarė į tai atkreipė kultūros ministro Šarūno Biručio dėmesį.


2014-09-23 18:04

Per JAV ir Lietuvos karių mokymus sviediniai skries į jūrą

6|3

Rugsėjo 24–25 d. pirmą kartą bendrose kovinio šaudymo pratybose į Baltijos jūrą iš artilerijos pabūklų treniruosis Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų kariai. Per 100 karių iš Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų padalinių ir JAV 173-osios oro desanto brigados 4-319 lauko artilerijos 105 mm haubicų būrio šaudys iš artilerijos pabūklų, kurie bus išdėstyti Brigados generolo Povilo Plechavičiaus kariniame poligone Kariuose (Klaipėdos r.).


2014-09-23 16:43

Siūloma, kad sekimą turėtų leisti teisėjai, ne prokurorai

3

Seimo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijos nariai siūlo keisti sekimo sankcionavimo tvarką.


Populiariausi per 24 val.