Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Černobylio tragedijos padarinius likvidavę ir dėl to sveikatą praradę lietuviai jaučiasi palikti likimo valiai (video)

Černobylio tragedijos padarinius likvidavę ir dėl to sveikatą praradę lietuviai jaučiasi palikti likimo valiai (video)

2011-04-26 07:37

Prieš 25 metus įvykusią Černobylio tragediją jos padarinius likvidavusiems žmonės primena visam gyvenimui sušlubavusi sveikata. Daugelis iš tų žmonių neturi galimybių savo lėšomis gydytis, lankytis sanatorijose, o valstybė jiems skyrė tik vienkartines išmokas. Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas teigia, kad visi žmonės lygūs, todėl černobyliečiai neturėtų reikalauti išskirtinių sąlygų ir lengvatų.

1/1

1986 ir vėlesniais metais Černobylio tragedijos pasekmes likvidavo per 7 tūkstančiai lietuvių. "Reuters"

Černobylio tragedijos padarinius likvidavę ir dėl to sveikatą praradę lietuviai jaučiasi palikti likimo valiai (video)

1 / 1

1986 ir vėlesniais metais Černobylio tragedijos pasekmes likvidavo per 7 tūkstančiai lietuvių. "Reuters"

(1 nuotraukos) "Reuters"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-05 07:56

Seimas rengia planus, kaip dirbtų ekstremaliomis sąlygomis

2

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NKSG) parengė pataisas, kurios reglamentuoja Seimo darbą esant ekstremalioms situacijoms ar paskelbus visuotinę mobilizaciją.


2015-03-05 07:40

Džiaugiasi miestas: Žagarės aikštėje išsaugojo medžius

Pagaliau nuverstos tvoros, juosusios Žagarės (Joniškio r.) aikštę. Jos rekonstrukcija truko net 4 metus, kurią kiek trikdė ir vietos gyventojai, uoliai kovoję, kad išliktų čia augantys seni medžiai.


2015-03-05 07:30

Valkataujančių šunų grobis – septyni triušiai

1|2

Trys mažamečiai 48-erių Prano Pociaus vaikai, išlipę iš mokyklinio autobuso, keliuku ėjo namo. Įėję į sodybą, prie triušių narvelių jie pamatė tris šunis. Aplinkui mėtėsi jau keli nugalabyti švelniakailiai. Vienas šuo iki pusės buvo įlindęs į triušio narvą ir bandė iš ten ištraukti jo gyventoją. Vaikai nulėkė į trobą ir pakvietė tėvą. Šis nuvijo plėšikaujančius šunis, tačiau apstulbo pamatęs, ką vidury dienos iškrėtė pusiau sulaukėję šunys.


2015-03-05 06:48

J.V.Žukas: „Šauktiniai nebus siunčiami į misijas užsienyje“

103

Lietuvos kariuomenė trečiadienį patikino neketinanti siųsti šauktinių į tarptautines operacijas užsienyje, taip paneigdama Rusijos žiniasklaidoje paskleistus gandus, kuriais, anot kariuomenės vado, bandoma diskredituoti šauktinių grąžinimo idėją.


2015-03-05 06:47

V.Matijošaitis ir A.Kupčinskas įvertino vienas kito minusus

13|

Dėl Kauno mero kėdės susigrumsiantys Andrius Kupčinskas ir Visvaldas Matijošaitis niekada vienas kitam nejautė didelio palankumo. O prieš lemiamą dvikovą abu kandidatai pažėrė ir piktų žodžių. Mažai kas abejojo, kad antrajame rinkimų ture dabartiniam Kauno merui konservatoriui 39 metų A.Kupčinskui teks kautis su visuomeninio rinkimų komiteto „Vieningas Kaunas“ įkūrėju verslininku 57 metų V.Matijošaičiu.


2015-03-04 23:04

Prie Amalių geležinkelio pervažos traukiniai mašinų nestabdys

4

Miestas rengiasi dar vienam eismo pertvarkos projektui – Amalių geležinkelio pervažos perkėlimui. Suktis tenka spėriai, mat esama geležinkelio linijos ir gatvės sankirta trukdo „Rail Baltica" tiesėjams. Prie Amalių geležinkelio pervažos dar prieš kelerius metus susidarydavo bene didžiausios Kaune automobilių spūstys, kurios nusidriekdavo net porą kilometrų. Nespėjus automobiliams išsiskirstyti, užtvarai kartais vėl nusileisdavo, nes atidundėdavo kitas traukinys.


2015-03-04 21:14

Gesindami liepsnas ugniagesiai liko be vandens

14|5

Jei nedideliuose šalies miesteliuose šalikelėse yra įrengti priešgaisriniai hidrantai, tai dar nereiškia, kad gaisro atveju liepsnų slopinimui ugniagesiai vandens turės pakankamai.


2015-03-04 19:10

Socialdemokratai neremia nė vieno kandidato į Vilniaus merus

24| 

Per antrą merų rinkimų turą socialdemokratai rems centrinės valdžios koalicijos partnerių – „Tvarkos ir teisingumo“ bei Darbo partijos – kandidatus.


2015-03-04 18:21

Prezidentė skambina pavojaus varpais: „Esame fronto linijoje“

1070|

Baltijos šalims yra iškilusi reali grėsmė, ir jos turi ruoštis karinio konflikto metu savarankiškai atsilaikyti bent tris paras, kol į pagalbą atvyktų NATO sąjungininkai, trečiadienį pareiškė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai ji sakė Kaune, užsienio žurnalistų paklausta apie šauktinių grąžinimą.


2015-03-04 18:13

Prezidentė apdovanojo šimtametę visuomenės veikėją

6

Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį Istorinėje Prezidentūroje Kaune 100 metų jubiliejaus proga pasveikino Lietuvos visuomenės veikėją Birutę Fedaravičienę ir įteikė Lietuvos valstybės apdovanojimą.


Populiariausi per 24 val.