Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Černobylio tragedijos padarinius likvidavę ir dėl to sveikatą praradę lietuviai jaučiasi palikti likimo valiai (video)

Černobylio tragedijos padarinius likvidavę ir dėl to sveikatą praradę lietuviai jaučiasi palikti likimo valiai (video)

2011-04-26 07:37

Prieš 25 metus įvykusią Černobylio tragediją jos padarinius likvidavusiems žmonės primena visam gyvenimui sušlubavusi sveikata. Daugelis iš tų žmonių neturi galimybių savo lėšomis gydytis, lankytis sanatorijose, o valstybė jiems skyrė tik vienkartines išmokas. Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas teigia, kad visi žmonės lygūs, todėl černobyliečiai neturėtų reikalauti išskirtinių sąlygų ir lengvatų.

1/1

1986 ir vėlesniais metais Černobylio tragedijos pasekmes likvidavo per 7 tūkstančiai lietuvių. "Reuters"

Černobylio tragedijos padarinius likvidavę ir dėl to sveikatą praradę lietuviai jaučiasi palikti likimo valiai (video)

1 / 1

1986 ir vėlesniais metais Černobylio tragedijos pasekmes likvidavo per 7 tūkstančiai lietuvių. "Reuters"

(1 nuotraukos) "Reuters"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-19 18:34

Palangos policijoje - įkurtuvių nuotaikos

9|12

Šio sausio pabaigoje naujojo Palangos policijos komisariato pastato įrengimą pradėję Vilniaus bendrovės „Irdaiva“ statybininkai ištęsėjo duotą pažadą iki metų pabaigos pakviesti į naujojo pastato įkurtuves.


2014-12-19 18:07

Negyvėliais užterštą žemę padės išvalyti grybas maitėda

37|6

Kodėl mes po savo mirties mes teršiame žemę? Kaip šią problemą išspręstų žmonių kūnų irimo paspartinimas naudojant specialią grybų veislę? Apie tai penktadienį Kauno technologijos universitete kalbėjo iš Jungtinių Valstijų atvykusi dizainerė ir išradėja Jae Rhim Lee. Paskaitų ciklo „Zooetika“ metu moteris prisipažino auginanti „Amžinybe“ pavadintą grybų veislę, kurią maitina savo oda, plaukais, krauju ir net šlapimu bei išmatomis.


2014-12-19 17:05

Lietuvos ambasadoriui NATO K.Jankauskui - pareigos Gruzijoje

1

Lietuvos ambasadorius prie NATO Kęstutis Jankauskas paskirtas naujuoju Europos Sąjungos (ES) stebėjimo misijos Gruzijoje vadovu, penktadienį pranešė ES Taryba ir Lietuvos užsienio reikalų ministerija.


2014-12-19 16:44

Lietuvių dovana airiams sužavėjo Dublino merą

6|4

Dublino miesto meras į savo rezidenciją pakvietė Lietuvos išeivijos atstovus iškilmingai ceremonijai, kurios metu Tarptautinio lietuvių heraldikos fondo nariai įteikė airių tautai savo atstovo skulptoriaus iš Alytaus rajono sukurtą Airiją suvienijusio vienintelio karaliaus Brian Boru giminės herbą.


2014-12-19 16:06

Liūdnos Kalėdos – motina su trimis sūnumis metama į gatvę

574|33

Tris vaikus auginanti vieniša motina pateko į nepavydėtiną situaciją. Iki Kalėdų vilnietė su vaikais turi išsikraustyti iš nuomojamo būsto. Tai gal ir nebūtų tragedija, jei ne šeimos pajamos: sudėjus motinystės pašalpą, paramą ir alimentus, moteris su trimis vaikais per mėnesį gauna apie 1200 litų.


2014-12-19 16:02

Po savaitės triūso - gardus pasveikinimas šiauliečiams

1|8

Šiaulių profesinio rengimo centro (ŠPRC) kolektyvas originaliai pasveikino šiauliečius su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Konditeriai iškepė pustrečio tūkstančio keksiukų ir juos sudėjo į vientisą kompoziciją. Nebe pirmo Lietuvos rekordo siekiantys ŠPRC konditeriai šią visą savaitę praleido prie orkaičių – iš viso iškepė net 2500 keksiukų. Šiuos skanėstus dėl higienos reikalavimų dar reikėjo supakuoti, o galiausiai sudėti į specialų skydą. Pastarasis darbas pasirodė esąs sunkesnis nei manyta, tad sušilę konditeriai vėlavo užbaigti kompoziciją.


2014-12-19 15:44

Gediminas Vagnorius bandys patekti į Seimą

36

Darbo partija į laisvą Seimo nario vietą planuoja kelti ekspremjero Gedimino Vagnoriaus kandidatūrą.


2014-12-19 15:06

Baltijos oro erdvę saugos italai, lenkai, ispanai ir belgai

8|4| 

Iš karto po Naujųjų sutikimo keičiasi NATO oro policijos misiją atliekančios šalys. Nuo sausio Baltijos šalių oro erdvės apsaugą perima Italijos, Lenkijos, Ispanijos ir Belgijos karo pilotai.


2014-12-19 14:39

Politikai ieško, kur nusėdo specialiųjų CŽV operacijų pinigai

94|2|

Šią savaitę Generalinėje prokuratūroje sudaryta specialioji tyrimo grupė, turinti išnagrinėti visus duomenis apie Lietuvoje galimai veikusį JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) kalėjimą, kuriame itin žiauriais metodais buvo tardomi terorizmu įtariami asmenys.


2014-12-19 13:43

Vėl žlugo bandymas R. Paksui atverti kelią į Seimo rinkimus

37

Seime žlugo dar vienas bandymas atverti kelią „tvarkiečių“ lyderiui Rolandui Paksui kandidatuoti į Seimą ir prezidentus. Partijos „Tvarka ir teisingumo“ lyderiai su opozicinėmis frakcijomis parlamente mėgino suderinti Konstitucijos pataisos projektą, pagal kurį per apkaltą pašalintas asmuo į Seimą negalėtų kandidatuoti dešimt metų.


Populiariausi per 24 val.