Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Venecijos bienalė: ar menas yra brangus? (nuotraukos)

Venecijos bienalė: ar menas yra brangus? (nuotraukos)

2011-06-02 13:19

Specialiai lrytas.lt, Venecija

1/4

Išėjęs iš amerikiečių paviljono vėl atsiduri prie tanko. R.Gerbutavičius

Venecijos bienalė: ar menas yra brangus? (nuotraukos)

1 / 4

Išėjęs iš amerikiečių paviljono vėl atsiduri prie tanko. R.Gerbutavičius

R.Gerbutavičius

R.Gerbutavičius

R.Gerbutavičius

(4 nuotraukos) R.Gerbutavičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Meno pulsas
2015-03-06 13:49

Nepatikėsite: smuikininkui Z.Levickiui – penkiasdešimt

2

Smuikininko Zbignevo Levickio penkiasdešimtmečio švente Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras tęsia sezoną „Herojai su orkestru“. Sausio 30 d. su G. Mahlerio 2-ąja „Prisikėlimo“ simfonija buvo atšvęstas orkestro 26-asis gimtadienis, dar po kelių savaičių – orkestro meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus jubiliejus, o kovo 6 d. orkestre ir vėl šventė – simfoninis koncertas „Zbignevo Levickio jubiliejinis koncertas“.


2015-03-06 13:35

Pamokymas apie gyvenimo barakudas

2

Kovo 13, 14, 21 d. Kauno mažajame teatre premjera – komiška drama su kriminaliniu atspalviu „Barakudų medžioklė ŽALIEMS“, kurios režisierius ir dramaturgas yra gerai žinomas rašytojas, dramaturgas, režisierius Mindaugas Valiukas.


2015-03-06 11:53

Keistuolių moterys ateis susigrąžinti savo pirmosios meilės

2

Keistuolių teatras kovo 6 d. parodys dar vieną šio sezono premjerą – vieno veiksmo tragikomediją (ne)mylintiems „Moteris“ pagal šiuolaikinę vokiečių dramaturgo Rolando Schimmelpfennigo pjesę „Moteris iš praeities“. Tai mistiškas pasakojimas apie moterį, kuri po daugybės metų ateina susigrąžinti savo pirmosios meilės, (ne)svarbu kokiomis aplinkybėmis ir (ne)svarbu su kokiomis pasekmėmis.


2015-03-06 11:50

Ekrane muzikuojančiam V.Kernagiui Dubline pritars bičiuliai

Kovo 15 d. Airijos sostinėje Dubline skambės Lietuvos dainiaus Vytauto Kernagio kūryba. Maestro gerbėjai Airijoje pamėgtus kūrinius išgirs neįprasto formato koncerte „Vytautas Kernagis gyvai“. Koncerte dainas atliks V.Kernagis, kuriam gyvai pritars Andrius Kulikauskas su grupe.


2015-03-05 10:10

Balerinos E.Špokaitės režisūrinis debiutas – „Žydrasis Dunojus“

4

„Žydrasis Dunojus“ – daugelio šokio meno mylėtojų širdis užbūrusios balerinos režisūrinis debiutas. Puikią progą realizuoti savo kūrybinius sumanymus ji turi legendinėje Kauno scenoje, kur prieš devyniasdešimt metų gimė profesionalusis lietuvių baletas. Į spektaklio kūrėjų komandą Eglė pasikvietė tokius lietuvių teatro korifėjus kaip scenografą Gintarą Makarevičių, kostiumų ir grimo dailininką Juozą Statkevičių.


2015-03-04 15:40

V. Juozapaitis ir Š. Birutis susikirto dėl Europos milijonų

13

„Blogiausia naujiena kultūros ir meno sektoriui – dėl Kultūros ministerijos nesugebėjimo laiku pasirengti Europos Sąjungos paramai iškilo pavojus, kad kultūra gali visai netekti ankstesniais metais jai paskirtų 652 mln. Lt 2014-2020 metų laikotarpiui“, – portale lzinios.lt pareiškė Seimo narys Vytautas Juozapaitis. Šarūno Biručio vadovaujama Kultūros ministerija tai pavadino provokacija, siekiančia kelti nepasitikėjimą valstybės institucijomis.


2015-03-03 17:55

Kupinas staigmenų simfoninis vakaras išsklaidys rutiną

Artėjantis šeštadienis Nacionalinėje filharmonijoje žada ne vieną intrigą. Simfoniniame koncerte skambės nedaugeliui klausytojų žinoma klasika, bus paminėtos danų kompozitoriaus Carlo Nielseno ir suomio Jeano Sibeliaus 150-osios metinės, Lietuvos nacionaliniam simfoniniam orkestrui (LNSO) diriguos publikos numylėtinis Modestas Pitrėnas. Tačiau svarbiausias vakaro akcentas – pažintis su vokiečių smuikininku Kolja Blacheriu.


2015-03-03 15:42

Vasario šaligatviai. Menininkas ir (san)tvarka

3

Bet paradoksaliai taip kūrėjas, norėdamas teigti savo tvarką, iš tiesų paklūsta egzistuojančiai tvarkai, kurią valdo medijos, o kūrėjas tik desperatiškai bando reikšti daugiau nei būti vien spektaklio kūrėjas. Tada jis tampa savo paties rašomo romano veikėju, personažu, kuriuo tikėti būtų lygiai tas pat, kas tikėti pasaka ar reklama.


2015-03-03 13:22

Gydytojai klounai vaidins proto negalias turintiems vaikams

1

Muzikinio spektaklio istorija pasakoja apie trijų klounų orkestro, išmesto iš cirko, kelionę, bandant sukurti ir atrasti savąjį orkestrą.


2015-03-03 10:18

Latvijos didįjį muzikos prizą maestro M.Jansonui teko nuvežti

1

Latvių superžvaigždė 72 metų dirigentas Marisas Jansonas praėjusią savaitę iškilmingai priėmė Prancūzijos ordiną „Commandeur des Arts et des Lettres“ Paryžiaus naujojoje filharmonijoje po koncerto su savo vadovaujamu Amsterdamo „Concertgebouw“ orkestru. Latvijos kultūros ministrė Dace Melbarde vežė latvių Didįjį muzikos prizą už gyvenimo nuopelnus maestro į Amsterdamą ir įteikė po jo repeticijos su „Concertgebouw“ orkestru.


Populiariausi per 24 val.