Patvirtinta išmokų už mėsinius galvijus ir mėsines avis mokėjimo tvarka

Patvirtinta išmokų už mėsinius galvijus ir mėsines avis mokėjimo tvarka


2011-06-14 09:22

Pasinaudojant Europos Komisijos (EK) suteikta galimybe paremti ekonominius sunkumus patiriantį gyvulininkystės sektorių, perskirstant 2011-2013 metų tiesiogines išmokas, buvo parengta ir su EK suderinta speciali paramos schema.

1/1

Norima paskatinti ir pradedančiuosius verstis mėsine gyvulininkyste. P.Lileikis

Patvirtinta išmokų už mėsinius galvijus ir mėsines avis mokėjimo tvarka

1 / 1

Norima paskatinti ir pradedančiuosius verstis mėsine gyvulininkyste. P.Lileikis

(1 nuotraukos) P.Lileikis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-07 13:29

Skandalas policijoje – viršininkas grasino išžaginti pavaldinius

37

Kauno policiją krečia dar neregėtas skandalas. Centro policijos komisariato pareigūnai siekia, kad tarnyboje neliktų jų viršininko. Komisaras Raimondas Abugelis stebisi tokiu pavaldinių akibrokštu. Pasak policininkų, komisaras viešai žeminęs darbuotojus, susirinkimų metu vartodavęs slaviškus necenzūrinius žodžius, keikęs pavaldinius. „Išpi...“, „išdu... su minkštu, kad nepajausit malonumo“, „skystakiaušis“, „minkštabyb...“, – šie žodžiai esą skambėjo ne pigiausiame stoties rajono alubaryje, bet Kauno Centro policijos komisariate. Svaidymusi nešvankiomis frazėmis ir grasinimais išžaginti kaltinamas komisariato vadovas R.Abugelis.


2015-07-07 13:21

Lietuvė prašo Islandijos vadovo grąžinti anūką

184|5

Radviliškietė Marija Anzelienė parašė graudų laišką Islandijos prezidentui Olafurui Ragnarui Grimssonui. Moteris meldžia grąžinti mirusios dukters sūnų ir klausia, kodėl lietuvišką pasą turinčiam jos anūkui suteikta užsienio valstybės pilietybė. „Aš, Toma Andrušaitytė, savo vaiko globos teises palieku mamai“, – tokia buvo paskutinė emigrantės iš Radviliškio Tomos Andrušaitytės valia.


2015-07-07 10:27

Lietuvoje lankosi JAV generolas Raymondas Odierno

31|11

Antradienį Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų vado generolo majoro Almanto Leikos kvietimu į Lietuvą atvyko Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės štabo viršininkas generolas Raymondas Odierno. Vilniuje generolą sutiko Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.


2015-07-07 09:50

Kapinės Vilniuje per pačius karščius liko be vandens

11|3

Sausra ir karštis šį savaitgalį gėles Bernardinų kapinėse pavertė šienu. Mat valdininkai taip ir nesugalvojo būdo, kaip šias kapines aprūpinti vandeniu. Net prie kaimo kapinaičių būna iškastas šulinys arba vasarą pastatyta vandens cisterna, tačiau turistų lankomose vienose gražiausių Vilniaus Bernardinų kapinėse net to nėra.


2015-07-07 08:53

Savivaldybė nežino, kur dėti muzikos mokyklos įnames

11

Net 55 metus tarpukariu suręstame name Žaliakalnyje gyvenančiai kaunietei gresia benamės dalia. Savivaldybei perėmus būstą paaiškėjo, jog senyva moteris kartu su anūke jame glaudžiasi nelegaliai. Aušros gatvėje, Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos kieme, stūkso 1938 metais suręstas medinis namelis. Jame gyvenanti 77 metų Emilija Norkūnienė atsidūsta. Savivaldybės atstovai nori ją iškeldinti.


2015-07-07 07:56

Advokatė: „V. Antonovas pabėgo bijodamas dėl savo gyvybės“

67| 

Buvęs žlugusio „Snoro“ banko savininkas Vladimiras Antonovas išvyko iš Didžiosios Britanijos, nes bijojo dėl savo gyvybės, pirmadienį pareiškė jo advokatė. „Patvirtinu, kad ponas Antonovas pabėgo nuo jurisdikcjos bijodamas dėl savo gyvybės“, – naujienų agentūrai AFP teigė advokatas Karen Todner.


2015-07-07 07:07

Tūkstančiai lietuvių visame pasaulyje giedojo „Tautišką giesmę“

229|85|

Lietuviai visame pasaulyje pirmadienio vakarą būrėsi bene ryškiausiai mūsų tautos tradicijai – Valstybės dienos vakarą visiems kartu giedoti „Tautišką giesmę“. Iniciatyvos organizatoriai fiksavo bent pusę tūkstančio taškų Lietuvoje ir arti 100 vietų pasaulyje, kuriose garsiai skambėjo Lietuvos himnas. Gausiausia giedotojų sulaukė vasaros sostinė Palanga, kur vyksta pagrindinis šių metų „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ šventinis renginys.


2015-07-06 23:40

Gerai paieškojęs Palangoje gali atrasti net stalaktitų

3|6

Žibintuvėlio šviesos pluošte puikiai matėsi ore kybančios mažos smiltys. Jos lindo į akis ir nosį, o su kiekvienu įkvėpimu įkyriai jautėsi gerklėje. Galva svaigo nuo dusinančio karščio. Nepatogu buvo ne tik tai. Susirietus po kadaise garsiu Palangos baseinu „Linas“, batai klimpo smėlyje. Šioje ankštoje vietoje, kur nugara rėmėsi į lubas, formavosi įdomus reiškinys. Pro rūsio lubas lėtai sunkėsi vanduo su kalkėmis. Per daug metę druska ir kalkės sulipdė ilgus, baltus varveklius, kurie ir patraukė dėmesį.


2015-07-06 22:05

Lietuvos himną kauniečiai giedojo su operos artistais

13|65

Valstybės dieną kauniečiai rinkosi į keturioliktąjį tarptautinį festivalį „Operetė Kauno pilyje“, kur 21 val. prie Kauno pilies kartu su garsiausiais šalies operos solistais ir muzikantais tradiciškai giedojo Lietuvos himną.


2015-07-06 21:40

„Tautiškos giesmės“ giedojimas Kudirkos aikšteje

2|42

Lietuviai visame pasaulyje pirmadienio vakarą būrėsi bene ryškiausiai mūsų tautos tradicijai – Valstybės dienos vakarą visiems kartu giedoti „Tautišką giesmę“. Fotoalbumas – iš Kudirkos aikštės Vilniuje.


Populiariausi per 24 val.