Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Patvirtinta išmokų už mėsinius galvijus ir mėsines avis mokėjimo tvarka

Patvirtinta išmokų už mėsinius galvijus ir mėsines avis mokėjimo tvarka

2011-06-14 09:22

Pasinaudojant Europos Komisijos (EK) suteikta galimybe paremti ekonominius sunkumus patiriantį gyvulininkystės sektorių, perskirstant 2011-2013 metų tiesiogines išmokas, buvo parengta ir su EK suderinta speciali paramos schema.

1/1

Norima paskatinti ir pradedančiuosius verstis mėsine gyvulininkyste. P.Lileikis

Patvirtinta išmokų už mėsinius galvijus ir mėsines avis mokėjimo tvarka

1 / 1

Norima paskatinti ir pradedančiuosius verstis mėsine gyvulininkyste. P.Lileikis

(1 nuotraukos) P.Lileikis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-27 11:47

Darželių problemos: Vilniaus valdžia atsisuko į privatininkus

2|

Naujoji Vilniaus valdžia kibo gliaudyti darželių problemą. Jie pranešė, kad keisis darželių eilių sudarymo principas ir bus siūlomas „darželio krepšelis“. Vilniaus meras pasišovė vietos valstybiniame darželyje negavusiems vilniečiams skirti 100 eurų kompensaciją, kuri padėtų tėvams leisti mažylį į privatų darželį. Privačius darželius sostinėje lanko 3 tūkst. vaikų. Nutarus dalinai kompensuoti tėvų išlaidas, privačiuose darželiuose vaikų daugės. Skaičiuojama, kad kompensacijoms šiemet prireiks apie 1,6 mln. eurų. Lėšų atsidaro iš naujo įvertinus investicijų programos lėšas.


2015-04-27 11:00

Nepale lietuvių buvo 60, su keturiais kol kas nesusisiekta

1

Per žemės drebėjimą Nepale buvo apie 60 Lietuvos piliečių, pirmadienį pranešė Užsienio reikalų ministerija (URM).


2015-04-27 10:58

Avarinės tarnybos: dirba visą parą, bet savaitgalį – poilsis

9

Sostinės Viršuliškių gatvės 85-ojo namo gyventojams savo kailiu net du kartus teko patirti, kaip blogai, kai avarijos įvyksta savaitgalį. Pradingęs šaltas vanduo, kieme ant pėsčiųjų tako nuvirtęs medis.


2015-04-27 10:41

Lietuva vienintelė Europoje boikotuos gegužės 9-osios minėjimą

335

Lietuva turbūt taps vienintele Europos Sąjungos (ES) šalimi, kuri visiškai boikotuos Antrojo pasaulinio karo pabaigos minėjimą Maskvoje gegužės 9 dieną, BNS pranešė diplomatai. „Lietuvos atstovai gegužės 9 dieną kariniame parade Maskvos Raudonojoje aikštėje nedalyvaus“, – BNS informavo Lietuvos užsienio reikalų ministerijos (URM) Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas.


2015-04-27 10:32

Dainiaus Pavalkio likimas paaiškės trečiadienį

2|

Premjero Algirdo Butkevičiaus ir švietimo ministro Dainiaus Pavalkio susitikimas dėl jo galimo atstatydinimo nukeltas į trečiadienį.


2015-04-27 10:08

Gabrieliaus Landsbergio ambicijose – ir premjero postas

101|12|

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos laukia stiprūs permainų vėjai. Tai žada partijos pirmininku artimiausiems dvejiems metams išrinktas europarlamentaras Gabrielius Landsbergis.


2015-04-26 21:01

Medikai sukruto tik tada, kai jaunam vyrui smogė giltinė

124|5| 

Neseniai palaidoto vilkaviškiečio artimieji negali atsitokėti po netikėtos netekties ir kaltina gydytojus, kad jie numojo ranka į jų pagalbos maldavusį ligonį. Jauno vyro, dviejų vaikų tėvo gyvybės neišgelbėję Vilkaviškio ligoninės medikai tikina viską darę tinkamai. Esą nebuvo jokių požymių, dėl kurių 36 metų Alvydui Kasiliauskui būtų reikėję skirti kokių nors tyrimų ar guldyti jį į ligoninę. Augalotam vyriškiui, besiskundusiam stipriu ausies skausmu, Priėmimo skyriuje buvo suleista skausmą malšinančių vaistų ir liepta kitą dieną apsilankyti pas specialistą. Bet kitą dieną A.Kasiliauską ištiko koma, iš kurios jis nebepabudo.


2015-04-26 17:27

Stulbinama karjera: V. Mazuronis vadovaus Darbo partijai?

140| 

Vos sekmadienį įsiliejęs į Darbo partijos gretas Valentinas Mazuronis jau iškeltas kandidatu į šios politinės organizacijos pirmininko postą. Apie tai iškart po Kėdainiuse vykusio Darbo partijos tarybos posėdžio lrytas.lt patvirtino vienas „darbiečių“ lyderių Vytautas Gapšys. „Partijos taryba iškėlė šį kandidatą“, – kalbėjo V.Gapšys, kuris taip pat yra iškeltas kandidatu vadovauti Darbo partijai.


2015-04-26 17:26

„Darbiečių“ atstatydintas D.Pavalkis: „Pagalvosiu, ar trauktis“

107| 

Darbo partijos taryba sekmadienį Kėdainiuose nubalsavo iš pareigų atstatydinti švietimo ir mokslo ministrą Dainių Pavalkį, BNS pranešė Darbo partijos Infocentras.


2015-04-26 16:43

Sakurų žydėjimas Vilniaus šiukšlininkus užklupo netikėtai

102|13| 

Akivaizdu, kad šiukšlių išvežimu iš viešų vietų besirūpinančią bendrovę tūkstančius vilniečių pritraukęs sakurų žydėjimas užklupo visiškai netikėtai. Vidury sakurų parko išdygo didžiulė šiukšlių krūva, kurios per savaitgalį niekas nepasirūpino išvežti.


Populiariausi per 24 val.