Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Varėnos rajone - kraupūs radiniai

Varėnos rajone - kraupūs radiniai

2011-06-19 14:34

Šeštadienio popietę Varėnos rajone, Merkio upėje ir Puvočių miške, vienas po kito rasti dviejų moterų lavonai. 14 valandą Puvočių miške aptiktas 35 metų marcinkoniškės D.K. lavonas su smurto žymėmis. Jos mirties priežastis bus nustatyta atlikus teismo medicinos ekspertizę.

1/1

Varėnos rajone - kraupūs radiniai. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-12-18 18:04

Įtariamas Jonavos pedofilas pamatęs policiją labai nustebo

236|7|

Ketvirtadienį po kelias dienas trukusių intensyvių paieškų policijai pavyko nustatyti ir sulaikyti paauglį, įtariamą mažametės išžaginimu Jonavoje. Po ilgo, atkaklaus ir nuoseklaus darbo ketvirtadienį Jonavoje nustatytas ir sulaikytas 16 metų įtariamasis, jam artimiausiu metu bus pareikšti įtarimai dėl šio nusikaltimo padarymo. Policijos departamente surengtoje spaudos konferencijoje generalinis komisaras Linas Pernavas teigė, kad įtariamasis buvo sulaikytas namuose, jis - Jonavos gyventojas. Pareigūnas teigė, kad mažametės išžaginimu įtariamas jaunuolis yra žinomas policijai, tačiau dėl ko nekomentavo. Įtariamajam gresia iki dešimt metų kalėjimo.


2014-12-18 17:29

Už darbą sumokėti vengusį užsienietį jaunuolis užmušė laužtuvu

6|4

Dėl už darbą negauto atlygio supykęs ir po ranka pasitaikiusiu laužtuvu Danijos Karalystės pilietį mirtinai sumušęs Šiluvos (Raseinių raj.) gyventojas 18 metų Nerijus Daubaras už grotų turtės praleisti penkerius metus. Ketvirtadienį nuosprendį paskelbęs Šiaulių apygardos teismas N.Daubarą pripažino kaltu ne tik dėl nužudymo, bet ir dėl įvairių daiktų, aukos automobilio bei nužudytajam priklausiusios banko mokėjimo kortelės ir vairuotojo pažymėjimo pasisavinimo. Teismo sprendimu iš nuteistojo konfiskuota 1500 litų, kuriuos jis įgijo pardavęs vogtus daiktus.


2014-12-18 17:00

Pareigūnai V. Kastujevą suėmė trimituodami, o paleido tyliai

48

Finansiniais nusikaltimais įtariamas skandalingas verslininkas Vadimas Kastujevas jau laisvėje – gavę teismo leidimą įtariamąjį suimti 2 mėnesiams prokurorai staiga persigalvojo ir jį paleido už užstatą. „Išnyko suėmimo pagrindai“, – taip mįslingai V.Kastujevo paleidimą į laisvę aiškino Vilniaus apygardos prokuroras Mindaugas Ražanskas, kontroliuojantis Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) atliekamą ikiteisminį tyrimą. V.Kastujevas ir dar 13 asmenų kaltinami dalyvavę tarptautinės organizuotos grupuotės veikloje ir savo nelegalia veikla valstybei padarę ne vieną milijoną litų nuostolių.


2014-12-18 16:59

Pamaldi pensininkė nesiliauja sukčiauti

7|3

Garsiausia aferiste vadinama vilnietė 67 metų Genė Kulikauskienė Vilniaus miesto apylinkės teisme išgirdo dar vieną nuosprendį. Pensininkus apgaudinėjanti moteris nuteista kalėti ketveriems su puse metų. Kartu su ja už grotų turėtų keliauti ir jos dukra 48 metų Loreta Norkūnienė. Jai teismas skyrė 3 metus nelaisvės.


2014-12-18 16:51

Antrą kartą gyvenime į Vilnių atvažiavęs vyras sukėlė sąmyšį

16|17|

Vilniuje telefonu sulaukus pranešimo apie galimą sprogmenį evakuotas pastatas, kuriame įsikūrę Lietuvos apeliacinis teismas ir Vilniaus apygardos teismas. Grėsmingo pranešimo policija ketvirtadienį sulaukė apie 14 val. 33 min. Į policiją paskambinęs vyras tvirtino, kad gyvena ne Vilniuje. Tačiau ketvirtadienį jis apsilankė sostinėje (kaip pats tvirtino - antrą kartą gyvenime).


2014-12-18 14:43

Kaune girliandą pagrobę ispanai sulaikyti po kelių sekundžių

9| 

Kauno senamiestyje policijos pareigūnai naktį sulaikė prakartėlę apvogusius du girtus Ispanijos piliečius. Miesto stebėjimo kameros užfiksavo, kaip girti svetimšaliai nuo eglutės nukabina švietusią girliandą ir eina tolyn. Policijos patrulių ekipažas buvo netoliese, tad vagims kelią pastojo po kelių akimirkų.


2014-12-18 13:55

Vilniaus policija demaskavo melagį

1

Prieš teismą stos vyras, įtariama, melagingai pranešęs apie pavogtą automobilį ir norėjęs pasipelnyti iš draudimo išmokos.


2014-12-18 11:01

Marijampoliečio vairuotojo pažymėjimas – visiška klastotė

3

Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė marijampolietį, turėjusį suklastotą vairuotojo pažymėjimą.


2014-12-18 10:59

Iš Liverpulio grįžęs klaipėdietis atsidūrė areštinėje

1

Vilniaus oro uoste VSAT pareigūnai sulaikė iš Jungtinės Karalystės parskridusį klaipėdietį, kuris Lietuvoje yra įtariamas nusikaltimo padarymu.


2014-12-18 10:17

Seimo nario E. Zingerio „VW Passat“ nusiaubė vagys

97|4

Vilniaus policija ieško nusikaltėlių, iš Seimo nario Emanuelio Zingerio automobilio pavogusių navigacijos įrangą. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį apie 12 val. 54 min. į Vilniaus policiją kreipėsi Seimo narys Emanuelis Zingeris (gim. 1957 m.). Jis pranešė, kad tą pačią dieną apie 11 val. 30 min. Vilniuje, M.K.Čiurlionio g., prie namo, pastebėjo, jog išdaužtas automobilio „VW Passat“ priekinių durelių langas ir pavogta navigacija su valdymo kompiuteriu.


Populiariausi per 24 val.