Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Varėnos rajone - kraupūs radiniai

Varėnos rajone - kraupūs radiniai

2011-06-19 14:34

Šeštadienio popietę Varėnos rajone, Merkio upėje ir Puvočių miške, vienas po kito rasti dviejų moterų lavonai. 14 valandą Puvočių miške aptiktas 35 metų marcinkoniškės D.K. lavonas su smurto žymėmis. Jos mirties priežastis bus nustatyta atlikus teismo medicinos ekspertizę.

1/1

Varėnos rajone - kraupūs radiniai. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-11-22 21:12

Iš mokyklos išmestas V. Jankauskas internete pasijuto ereliu

197|5| 

Studentę Justiną Šikšniūtę nužudęs Valdas Jankauskas – uždaras, nelabai charakterį rodęs tylenis. Taip nusikaltėlį prisimena Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos darbuotojai. Pirmus metus septyniolikmetis šiaip ne taip išsilaikė mokykloje, tačiau po vasaros atostogų beveik nebelankė pamokų, mokytojai nebegalėjo jo surasti. Mokykloje sklido kalbos, kad jis suimtas už apiplėšimus.


2014-11-22 14:59

V. Jankausko draugas: „Klaipėdoje jis turėjo merginą“

270|

Kai suprato, ką padarė jo geriausias draugas, šilutiškis Mantas nesulaikė ašarų. Valdo Jankausko artimiausi draugai negalėjo suvokti, kad jų bičiulis kaltinamas nužudęs Klaipėdoje studijavusią jauną merginą Justiną Šikšniūtę. Šilutėje gyvenantis 23 metų Mantas (Vardas ir pavardė redakcijai žinomi. – Red.) yra vienas V.Jankausko draugų. Nuo vaikystės įtariamąjį pažįstantis vaikinas negalėjo patikėti, kad jo draugas galėjo išžaginti ir nužudyti niekuo dėtą merginą.


2014-11-22 14:23

Marijampolietis garažą pavertė cigarečių sandėliu

4

Pagėgių rinktinės pasieniečiai, talkinami Marijampolės policininkų, Marijampolėje ir jos rajone aptiko dvi kontrabandinių cigarečių saugyklas. Į pareigūnų rankas pateko daugiau kaip 9 tūkst. pakelių rūkalų. Taip pat aptikta naminės degtinės.


2014-11-22 12:39

Vilnietis mirė perdozavęs narkotikų

3

Vilniuje, Pakalnės gatvėje esančiame bute, penktadienio vakarą rastas 37 metų vyro kūnas. Šalia negyvėlio aptikti du tušti vienkartiniai švirkštai. Įtariama, kad vyriškis perdozavo narkotinių medžiagų.


2014-11-22 12:04

Plėšikai įsiveržė per langą

6

Du jauni plėšikai Pasvalyje apvogė namą, bet netrukus įkliuvo su įkalčiais. Penktadienį paryčiais Pasvalyje, Biržų gatvėje į 40-mečio vyro namus, išdaužę verandos lango stiklą, įsibrovė trys asmenys. Jie sumušė namo šeimininką bei, daužydami namuose įvairius daiktus, reikalavo pinigų.


2014-11-22 10:13

Druskininkų savivaldybėje mirė automobilio partrenktas pėstysis

2

Penktadienio vakarą Leipalingio seniūnijoje partrenktas važiuojamąja kelio dalimi ėjęs pėstysis.


2014-11-22 09:55

Prie Biržų rado automobilį su lavonu

4

Penktadienio rytą, apie 7 val., Dvarioniškio viensėdyje automobilyje „Opel Astra“ ant galinės sėdynės rastas žmogaus lavonas.


2014-11-22 08:07

Paaiškėjo, ką lemtingąjį vakarą V. Jankauskas darė su peiliu

280|2|

Ant aukos kūno - nė vienos durtinės žaizdos, o įtariamojo rankose - peilis. Ką Valdas Jankauskas sekmadienio vakarą, kai buvo nužudyta studentė Justina Šikšniūtė, darė su šiuo įrankiu? Atsakymą penktadienį pateikė įtariamojo advokatas Edvardas Staponkus. Jis kartu su V.Jankausku ketvirtadienį dalyvavo tikrinant parodymus, kai keturiais ekipažais pareigūnai su įtariamuoju važiavo į nusikaltimo vietas.


2014-11-21 19:38

Abejonių nekyla: Justina Šikšniūtė buvo išžaginta

424|2|

Pasitvirtino blogiausi įtarimai - Klaipėdos universiteto studentė Justina Šikšniūtė patyrė seksualinę prievartą. Nors ekspertų išvadų dar nėra, išžaginimo faktą lrytas.lt patvirtino Klaipėdos apygardos vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius. „Nemačiau ekspertų išvadų, jų dar neturime. Tačiau duomenų, kad mergina buvo išžaginta, užtenka. Yra parodymai, duomenys iš įvykio vietos“, - aiškino prokuroras. „Sunku spręsti dėl eiliškumo (buvo išprievartauta prieš ar po mirties. - Red.) - ekspertai turės atlikti sunkų darbą, kad nustatytų, kada įvyko mirtis“, - aiškino S. Minkevičius.


2014-11-21 17:15

Sumanios čigonės patiklią senolę paliko be santaupų

16

Šiauliuose pas ją į namus užsukusia, socialine darbuotoja pristačiusia čigone patikėjusi 84 metų šiaulietė neteko namuose laikytų 13 tūkstančių 900 litų. Į policiją kreipusis šiaulietė paaiškino, kad ketvirtadienį pas ją į namus užėjusi tamsaus gymio moteris pradėjo iš atsinešto krepšio traukti makaronų ir kruopų paketus ir dėti juos ant stalo. Nustebusiai šeimininkei atėjūnė paaiškino, kad šie maisto produktai yra socialinė parama, kuri priklauso garbaus amžiaus sulaukusiai šiaulietei.


Populiariausi per 24 val.