Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

2011-06-20 15:43

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

1/1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1 / 1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-03-31 18:21

Amerikoje – rusiškų suvenyrų pirkimo karštligė

12

Rusijos santykiai su Vakarais jau pasiekė didžiausią įtampą nuo Šaltojo karo laikų. Tačiau tuo pat metu egzistuoja įdomus fenomenas: rusiški ir sovietiniai suvenyrai – kaip niekada populiarūs ir pardavėjams krauna turtus, rašo „The Moscow Times“.


2015-03-31 17:19

Londone vaikus pakerėjo drugių paroda

14

Gamtos istorijos muziejuje Londone pristatyta įspūdinga drugelių paroda. Lankytojai gali iš arti pamatyti ir net paliesti įvairius tropinius drugius. Paroda vyks nuo balandžio 2 dienos iki rugsėjo 13 dienos.


2015-03-30 23:28

Kaip elgtųsi JAV, jei rusai pradėtų puolimą? Nerimtas scenarijus

125|2

2015-ieji, balandžio 6 diena. JAV prezidentas Barackas Obama užsidaręs Baltuosiuose rūmuose stebi NCAA „Kovo beprotybės“ finalą. O tuo metu Vladimiras Putinas įsako Rusijos kariuomenei užimti Baltijos šalis – Lietuvą, Latviją ir Estiją. Kremliaus caras teisingai nuspėjo, kad B.Obamai labiau rūpės krepšinis, o ne rusų planas susigrąžinti imperinę galybę. Tokį Tomo Clancy trilerio vertą pusiau rimtą scenarijų konservatyvios pakraipos tinklalapyje „Townhall.com“ dėsto skiltininkas Kurtas Schlichteris.


2015-03-30 08:59

Italus suerzino burbuliukai iš Krymo

22|2

Apie ką pagalvojate, kai paminimas prosekas ar parmidžanas? Apie Italiją? Teisingai. O apie Kaliforniją ar Krymą minčių nekyla? Vargu. Tad nenuostabu, kad italai niršta išvydę minėtuose regionuose pagamintą gėrimą ar sūrį. ’Prosecco’ veislės vynuoges Koneljano ir Valdobjadenės vyndariai Veneto regione augina jau nuo XVIII a. Saulės ir palyginti gausių kritulių lepinamos vynuogės ilgą laiką nebuvo vertinamos.


2015-03-29 12:00

Už pluoštą eurų – miegas imperatoriaus lovoje

2|2

Norite prabangiai praleisti atostogas, tačiau nežinote kur? Nuo šiol turėsite tikrai karališką pasirinkimą – galėsite apsistoti ištaiginguose Šėnbruno rūmuose Austrijos sostinėje Vienoje. Tokia prabanga rūmų svečiams atsieis nuo 1400 eurų už naktį.


2015-03-28 13:02

Ar gali į komandas nereaguojančios katės kariauti?

10|3

Kačių charakteris nenuspėjamas: kartais jos švelnios, kartais įžūlios, bet visuomet daro tai, ką nori. Antraip nei šunys, jos nedresuojamos tarnybai. Tad kokį svarbų vaidmenį jos gali vaidinti kare Ukrainoje? Neseniai internete pasirodė naujiena apie daugiau nei 93 mln. dolerių (84,6 mln. eurų) kainavusį Pentagono projektą, kurio metu katės dresuotos dirbti karinėse šnipinėjimo operacijose.


2015-03-27 16:45

Islandijos policininkai darbo metu randa laiko pokštams

12|14

Policijos pareigūnų darbas – vienas atsakingiausių ir įtempčiausių. Tačiau pažiūrėjus į nuotraukas, kurias socialiniame tinkle „Instagram“ kelia Islandijos pareigūnai, atrodo, kad iš tiesų policininkai darbe smagiai leidžia laiką. Islandai randa laiko ne tik nusikaltėliams, bet ir visų linksminimui,rašo „Daily Mail“.


2015-03-25 21:12

Kataro oro linijų lėktuve moteris pagimdė berniuką

1

Dėl netikėto gimdymo iš JAV į Katarą skridęs lėktuvas buvo priverstas atlikti neplanuotą nusileidimą Kanados Niufaundlando saloje.


2015-03-25 17:39

„Filantropas“ iš Baltarusijos: pavogė ir išdalino praeiviams

Vyresnės kartos žmonės turbūt prisimena garsaus rusų režisieriaus Eldaro Riazanovo filmą „Saugokis automobilio“ (jame, beje epizodinį kunigo vaidmenį suvaidino ir Donatas Banionis), kurio herojus Dietočkinas vogdavo automobilius ir juos pardavęs už gautus pinigus šelpdavo vaikų globos įstaigas. Panašus kilnus nusikaltėlis sulaikytas Baltarusijoje. Tik vargu ar kas susuks apie jį filmą...


2015-03-25 17:38

Oslo krematoriumui neleista apšildyti aplinkinių rajonų

5

Krematoriumas Osle siekė prijungti savo krosnis prie vietinio šildymo tinklo, kad deginamų palaikų šiluma galėtų apšiltinti rajono namus. Tam pasipriešino vietinė valdžia, priminusi, kad toks planas galėtų sukelti „etikos problemų“. „Alfaset“ krematoriumo vadovė Anne Margrethe Brondelsbo „The Local“ patvirtino, kad kreipėsi į vietinį šilumos tiekėją „Hafslund Varme“ su pasiūlymu prijungti krematoriumo sistemą prie miesto šilumos sistemos.


Populiariausi per 24 val.