Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

2011-06-20 15:43

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

1/1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1 / 1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-11-27 21:32

Kam kurti, jei galima kopijuoti? 10 neįtikėtinų faktų iš Kinijos

7|9

Vos prieš savaitę viena smulki Kinijos automobilių gamintoja „LandWind“ išdidžiai pristatė savo naujausią kūrinį – prabangų automobilį „X7“. Tačiau automobilių žinovams tai buvo tikras dežavu – buvo neįmanoma nepastebėti „X7“ panašumo į tris kartus brangesnį britiškąjį „Range Rover Evoque“, skelbia „Daily Mail“. Tai jau ne pirmas toks nutikimas – kopijavimo manijos apimtoje Kinijoje dygsta įžymiausių pasaulio miestų kopijos, o prekybos centrų spalvos pavadinimai ir net prekės neįtikėtinai panašūs į tokių prekybos milžinių kaip „Ikea“ ar „Apple“.


2014-11-27 15:58

Egzotiškos papūgos suka lizdus pilkose dangoraižių džiunglėse

2|15

Atšiauriose Venesuelos sostinės Karakaso miesto džiunglėse skraidantys tropiniai paukščiai atneša atokvėpį nuo didžiulio nusikalstamumo ir dusinančio užterštumo pavargusiems žmonėms.


2014-11-27 15:38

Kalėdų Senelis dovanas dalijo po vandeniu

2|5

Kalėdų Senelis ketvirtadienį Japonijoje užsidėjo akvalangą ir dalijo dovanas žuvims viename Tokijo akvariume. Rajos, rykliai ir dešimtys kitų, mažesnių žuvų būriavosi aplinkui savo gardumynų, kuriuos į akvariumą „Sunshine“ miesto šiaurės vakaruose atnešė Kalėdų Senis. Jo pasirodymas buvo dalis metinių šventinių renginių lankytojams, kurie iki gruodžio 25-osios galės stebėti, kaip Kalėdų Senelis – iš tikrųjų vienas akvariumo darbuotojas – tris kartus per dieną maitina žuvis.


2014-11-26 14:08

Maskvos policininkams – masažuojantys šalmai

7|3

Pervargusius Rusijos sostinės Maskvos policininkus atpalaiduos psichologai, specialūs ramybės kambariai ir muzikiniai masažo šalmai. Taip bus siekiama sumažinti stresą ir galvos skausmą, be to, kovoti su pareigūnų plikimu, rašo „M24.ru“.


2014-11-26 13:46

Kinijos šiaurės rytuose „Putino tigras“ papjovė 15 ožkų

17

Retas Amūro tigras, kurį į laisvę asmeniškai paleido Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, dabar kelia siaubą Kinijos šiaurės rytų regiono ūkininkams.


2014-11-26 12:21

Sibire keleiviams teko stumti įšalusį lėktuvą

8| 

Rusijos prokurorai pradėjo tyrimą dėl incidento, kai oro bendrovės „Katekavia“ keleiviams prieš skrydį iš Sibiro miesto Igarkos teko rankomis stumti lėktuvą, kai spaudžiant dideliam speigui užšalo lainerio važiuoklė, pranešė viena pareigūnė.


2014-11-26 10:10

Tarp Karakaso dangoraižių lizdus suka egzotiškos papūgos

4|15

Atšiauriose Venesuelos sostinės Karakaso miesto džiunglėse skraidantys tropiniai paukščiai atneša atokvėpį nuo didžiulio nusikalstamumo ir dusinančio užterštumo pavargusiems žmonėms. Karakase skraidantys sparnuočiai yra šalyje paplitę mėlynai geltonos aros. Miestas, kuriame gyvena maždaug 6 mln. žmonių, yra atšiaurus papūgoms. Jei ne žmonių rūpestis ir jų paliekamas maistas, vargu ar aros išgyventų. Tačiau dabar jos linksmai čiauška nutupę ant daugiabučių stogų atbrailų ar sūpuojasi ant televizijos antenų. Skaičiuojama, kad šių paukščių Karakase gyvena jau keli šimtai.


2014-11-26 09:00

Mokslininkas aukcione parduoda savo Nobelio medalį

Vienas žinomiausių XX amžiaus mokslininkų parduoda savo Nobelio apdovanojimą, už kurį aukcione tikimasi gauti 3,5 mln. dolerių (2,8 mln. eurų). DNR struktūrą paaiškinęs Jamesas D. Watsonas prestižinį apdovanojimą parduos „Christie's“ aukcione Niujorke. Dalį pinigų jis ketina skirti tyrimams.


2014-11-26 08:06

Skandalinga daina netiko Izraelio prezidentui

3

Izraelio prezidentas Reuvenas Rivlinas bando suvaldyti šalyje kylančią neapykantos arabams bangą. Jis paskelbė į oficialią ceremoniją nebekviesiantis garsaus atlikėjo, sukūrusio dainą, keikiančią arabus. Įtampa Izraelyje pastaruoju metu pasiekusi aukščiausią tašką – Jeruzalėje siautėja palestiniečiai, per žaibiškas atakas žudantys etninius žydus.


2014-11-25 18:05

Kalėdomis džiaugiasi ir marihuaną pardavinėjantys verslininkai

11|7

Auganti marihuanos pramonė JAV Kolorado valstijoje jau turi paruošusi kai ką Kalėdoms. Valstijoje, kurioje ši narkotinė medžiaga prieš metus buvo legalizuota, verslininkai naudojasi įprastais komerciniais triukais, kad pritrauktų kuo daugiau šventiškai nusiteikusių pirkėjų.


Populiariausi per 24 val.