Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

2011-06-20 15:43

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

1/1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1 / 1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-10-25 15:45

Įkyrėję savigyros lepūnėliai ir jų tėvai sulaukė pašaipų

5|4

Neseniai socialiniuose tinkluose visi stebėjo prabangų Amerikos paauglių gyvenimą. Dabar šie lepūnėliai turi rimtus konkurentus – turtuolius darželinukus. Tiesa, tai tėra turčių tuštybės parodija. Socialiniame tinkle „Twitter“ kažkas nusprendė pasišaipyti iš šiuolaikinių pasiturinčių tėvų ir sukūrė išgalvoto prabangaus vaikų darželio „Los Feliz Day Care“ paskyrą.


2014-10-25 13:56

Pasiekė šuolio su parašiutu rekordą - iššoko iš 41 km aukščio

11|8| 

Internetinės paieškos milžinės "Google" viceprezidentas Alanas Eustace'as patyliukais, be didesnių trimitavimų pasiekė tai, ko dar niekam nėra pavykę - pasiekė naują pasaulio rekordą iššokęs iš 41 km aukščio su parašiutu. Taip aplenktas 2012 metais Felixo Baumgartnerio pasiektas ir garsiai išreklamuotas rekordas, skelbia BBC.


2014-10-24 13:31

Latviai išsirinko didžiausią moliūgą

3|2

Ketvirtadienį surengtame tradiciniame 9-ajame Latvijos moliūgų čempionate nugalėtoja buvo pripažinta 232 kilogramų svorio daržovė, kurią išaugino Dagdos miestelyje gyvenanti Ina Kozlovska. Tai - didžiausias iki šiol Latvijoje išaugintas moliūgas.


2014-10-23 14:03

Kanadiečiai namo rūsyje rado virš 100 gyvačių

2

Kanadoje namo rūsyje gyventojai aptiko 102 gyvates, kurios buvo sutalpintos į penkis pagalvių užvalkalus, skelbia AP.


2014-10-23 12:35

Rasta homoseksualius pingvinus nagrinėjusio mokslininko knyga

14

Po ištiso amžiaus, kai buvo įšalusi į ledą, rasta užrašų knygelė iš nesėkmingos Roberto Scotto ekspedicijos Antarktyje, paskelbė Naujosios Zelandijos nepriklausomas Antarkties paveldo fondas „Antarctic Heritage Trust“.


2014-10-23 09:40

Karščiausias planetos vyras - Ispanijos karys

13

Įvairūs apdovanojimai ir liaupsės gali lemti žvaigždžių ligą. Tačiau Ispanijos kariškis, išrinktas Misteriu visata, kalba kukliai ir žada toliau tarnauti kariuomenėje ir neieškoti laimės, pavyzdžiui, kine, rašo dienraštis „Lietuvos rytas".


2014-10-23 09:12

Pavydus vaikinas pareikalavo B. Obamos neliesti jo merginos

31|2

Čikagoje pavydus vyrukas paprašė JAV prezidentą Baraką Obamą „neliesti jo merginos“, praneša CNN. Balsuodamas per tarpinius rinkimus Čikagoje, B. Obama stovėjo šalia moters vardu Aja Kuper. Jos sužadėtinis Maikas Džonsas, eidamas pro juos, pareiškė: „Pone prezidente, prašom neliesti mano merginos“.


2014-10-22 21:00

Žymaus tinklo palaidines papuošė nacistine simbolika

8|2

Tarptautinis prekybos drabužiais ir avalyne tinklas „Mango“, išleidęs naują mados liniją, net nenujautė, jog už naujųjų rūbų dizainą vėliau teks atsiprašinėti. Tačiau pastabių pirkėjų dėmesį greitai patraukė palaidinė, ant kurios pavaizduoti žaibo simboliai jiems priminė nacistinės Vokietijos organizacijos narių skiriamuosius ženklus, skelbia „Daily Mail“.


2014-10-22 09:42

Dėl ligos ištisas dienas mieganti mergina: „Tai baisu“

1

Kol dalis mūsų dažnai pasvajoja apie kelias papildomas valandėles miego, viena mergina trokšta pagaliau pabusti. Dėl kankinančios ligos ji pramerkia akis tik kelioms valandoms. Stokporte, Jungtinėje Karalystėje, gyvenanti Beth Goodier turi itin retą ligą – Kleine-Levino sindromą (KLS), kitaip vadinamą Miegančiosios Gražuolės sindromu. Kai liga suaktyvėja, mergina miega ištisas dienas ir prabunda tik dviem valandoms per parą.


2014-10-21 14:56

Vaikams siūlo žaisti su Ebolos virusu

1|

Baisiomis komplikacijomis ir mirtimi grasinantis Ebolos virusas, kurio proveržis neramina ne tik Pasaulio Sveikatos Organizacijos specialistus, bet ir visą pasaulio bendruomenę, gali tapti itin populiariu žaislu, skelbia bbc.co.uk. JAV žaislų kompanija „Giant Microbes“ („Milžiniški mikrobai“) pardavinėja žaislus, kurie, sakoma, sulaukė milžiniško populiarumo vaikų tarpe. „Mes jau kurį laiką pardavinėjome Ebolos žaislą, bet pastaruoju metu jie sukėlė tokį susidomėjimą, kad išperka visus iki vieno“, – pasakojo kompanijos atstovė Jungtinėje Karalystėje Carol Allam.


Populiariausi per 24 val.