Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

2011-06-20 15:43

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

1/1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1 / 1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-09-02 11:02

Londono kanalizacijoje - milžiniškas riebalų kalnas

3| 

Po vakarų Londono gatvėmis, kanalizacijos vamzdžiuose, buvo rastas milžiniškas riebalų kalnas. Nuotekų valytojams teko paplušėti ištisas keturias dienas, kol pavyko iškuopti visą susikaupusią šlykščią masę, pasakoja „Daily Mail“.


2014-09-02 10:51

Rusų kerštas: B. Obamai neleis apsipirkti bemuitėse parduotuvėse

19|2

Kremlius nesyk perspėjo Vakarus, kad šie nesiimtų sankcijų prieš Rusiją antraip susilauks atsako. Vladimiras Putinas praėjusią savaitę netgi „lyg tarp kitko“ užsiminė apie branduolinį ginklą. Tuo tarpu Vladivostoko oro uoste nuspręsta imtis atsakomųjų sankcijų – vakarų šalių lyderiams uždrausta apsipirkti bemuitėje zonoje, skelbia "The Daily Telegraph".


2014-09-01 18:06

Japonijoje siautėja Betmeno antrininkas

6|8| 

Chibos prefektūra Japonijoje turi savo superherojų. Prieš tris metus miesto gatvėse pastebėtas Betmeno kostiumu apsirengęs vyriškas tapo tikra sensacija ne tik mieste, bet ir visoje šalyje. Japonai jau davė jam „Chibatmano“ vardą, skelbia straitstimes.com.


2014-09-01 12:14

Japonai paniškai bijo tualetinio popieriaus stygiaus

13

Japonijos vyriausybė paragino savo piliečius kaupti tualetinio popieriaus atsargas, nes daugiau nei 40 procentų šalies tualetinio popieriaus pagaminama žemės drebėjimų rizikos zonoje esančiame Shizuokos regione, skelbia „The Guardian“.


2014-08-31 14:28

Latvijoje vyko tradicinė plaustų iš pieno pakelių regata

3|7

38 komandos šeštadienį Latvijoje dalyvavo tradicinėje iš tuščių pieno pakelių pagamintų plaustų regatoje. Renginys vyko Jelgavoje, jo dalyviai konkuravo, kieno laivas yra geriausias. Tokia regata Lielupės upėje Latvijoje vyko jau dvyliktą kartą.


2014-08-31 12:30

Ką ten Ukraina ar Sirija - visiems rūpi tik B. Obamos kostiumas

49|7

Greitai! Ką JAV prezidentas Barackas Obama kalbėjo apie konfliktą Ukrainoje ir apie islamistus Sirijoje bei Irake? Taip, karinė intervencija Rytų Ukrainoje neįmanoma, taip, strategijos, kaip kovoti su „Islamo valstybės“ džihadistais, nėra. Bet pasaulį labiausiai sudomino Amerikos lyderio kostiumo spalva, skelbia AP.


2014-08-29 17:02

„Labanakt, vaikučiai“ papildys V. Putino sugalvotas herojus

18|3

Šiais metais laidai „Labanakt, vaikučiai“, sukanka 50 metų jubiliejus. Kompanijos direktorius Aleksandras Mitrošenkovas praneša, kad šia gražia proga, spalio mėnesį programą papildys naujas herojus, kurį sugalvojo Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas, rašo „Newsru“.


2014-08-29 09:13

Brazilų moterims pritrūko vyrų

28|3

Skamba lyg iš graikų mitų apie amazones: nedidelis atokiose džiunglėse įsikūręs kaimelis garsėja tuo, kad čia gyvena kone vien moterys, kurios pačios dirba visus darbus, bet ilgisi vyriškos šilumos. Tai ne pasaka, o realybė, su kuria susiduria Noiva do Kordeiro kaimo, esančio Pietryčių Brazilijoje, gyventojos, rašo „Lietuvos rytas“. Gražioje kalvų apsuptoje vietovėje įsikūręs kaimas garsėja tuo, kad čia gyvena apie 600 gyventojų ir beveik visi yra moteriškos lyties.


2014-08-28 19:02

Fotografas savo modelius nukrėtė elektros šoku

8|4

Visi fotografai stengiasi padaryti kuo gražesnes nuotraukas, o klientams sudaryti sąlygas laisvai ir patogiai jaustis prieš kameras - tačiau ši „sukrečianti“ fotosesija buvo surengta kitokiu tikslu, rašo „Business Insider“. Elektros impulsinio aparato „Taser“ fotosesijos metu, Amerikiečių fotografas Patrickas Hallas nukrėtė savanorius elektros šoku ir įamžino jų reakcijas.


2014-08-28 15:38

Čilės karinio jūrų laivyno karininkas prisipažino esąs gėjus

13|5

Vienas Čilės karinio jūrų laivyno karininkas trečiadienį pateko į istoriją prisipažinimu, kad yra gėjus, – iki jo šioje konservatyvioje katalikiškoje šalyje to nebuvo padaręs joks kariškis. „Nėra nieko geriau kaip būti savimi“, – spaudos konferencijoje sakė 24 metų Mauricio Ruizas, kuris atrodė drovus.


Populiariausi per 24 val.