Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

2011-06-20 15:43

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

1/1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1 / 1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-04-28 17:06

Niujorkas šviesas prigesins dėl neįprastos priežasties

4

Niujorkas susirūpino migruojančių paukščių saugumu ir nusprendė imtis veiksmų. Todėl miestas išjungs nebūtinas šviesas valstybiniuose pastatuose, kad migruojantys paukščiai galėtų lengviau rasti kelią rudenį ir pavasarį, rašo „BBC“.


2015-04-26 18:27

Rusijos prezidentas V. Putinas randa laiko ir vaikams

36|6

Vladimiras Putinas į aukščiausias valdžios viršūnes Rusijoje iškilo dar 1999 metais, kai Borisas Jelcinas paskyrė jį savo įpėdiniu. Per tą laiką jis tapo pačiu galingiausiu rusu šalyje ir vienu svarbiausių politikų pasaulyje. V.Putinas įvairiomis nuotraukomis mėgsta rodyti, kad yra tikras vyras, bet demonstruoja ir švelniąją savo asmenybės pusę, pažymi „The Business Insider“.


2015-04-26 17:04

B. Obama žurnalistus juokino savo „vertėju į pykčio kalbą“

7|6

Artėjantys JAV prezidento rinkimai antrąją kadenciją baigiančiam dabartiniam šalies lyderiui Barackui Obamai tapo puikiu įkvėpimo šaltiniu įvairiems pokštams, kuriuos jis žarstė per tradicinę Baltųjų rūmų spaudos atstovų vakarienę. Be to, susirinkusiuosius nustebino ir originalus B.Obamos sprendimas šalia savęs pasistatyti „vertėją į pykčio kalbą“, rašo AP.


2015-04-26 11:16

Kinai į laidotuves renkasi pažiūrėti striptizo

2

Kinijoje tikima, kad jei gyvenimo keliu ėjai dorai ir garbingai, per laidotuves išlydėti tavęs iš šio pasaulio susirinks minios žmonių. Kaimo vietovių gyventojai pastebėjo, kad laidotuvėms nusamdžius striptizo šokėjas gedėtojų atsiranda gerokai daugiau, rašo „The Independent“.


2015-04-25 14:08

Sakurų žiedais japonai grožisi ir dieną, ir naktį

5|3

Vilniuje vėl pražydo pirmosios sakuros, tad žmonės skuba jomis pasigrožėti, o daugelis – ir asmenukės pasidaryti. Tuo metu estetiškieji japonai grožėjimąsi sakuromis yra pavertę subtilia tradicija su savomis taisyklėmis. Japoninėmis vyšniomis Vilniaus gyventojai pavasarį grožisi nuo 2001 metų. Tiesa, žydėti jos ėmė tik prigijusios, kiek vėliau. O Japonijoje stebėti žydinčių sakurų žmonės renkasi jau daugybę šimtmečių ir moka subtiliai grožėtis rožiniais žiedais.


2015-04-24 15:19

Milanas skaičiuoja dienas iki „Expo2015“ parodos atidarymo

1|21

Milane verda pasiruošimai pasaulinei mugei „Expo 2015“, kuri bus atidaryta jau kitą penktadienį – gegužės 1 d. Miesto valdžia tikisi, kad renginys bus sėkmingas ir parodoje per šešis mėnesius apsilankys apie 20 mln. žmonių iš viso pasaulio. Tai padės garsiajai mados ir bankų sostinei pasižymėti dar ir kaip puikiai „Expo 2015“ organizatorei. Nuotraukose – vaizdai iš Milano šiomis dienomis.


2015-04-23 12:31

Čekas Europoje įsteigė naują valstybę laisviems žmonėms

5|2

Čekas Vitas Jedlicka 7 kvadratinių kilometrų plotą vakariniame Dunojaus krante paskelbė laisvąja Liberlandijos republika po to, kai Serbija ir Kroatija atsisakė pretenzijų į šią niekieno žemę. Tai ne atmestinai sukurta šalis – Liberlandija turi Konstituciją, vėliavą, herbą, oficialų tinklalapį, „Facebook“ puslapį ir moto: „Gyvenk ir leisk gyventi“.


2015-04-23 07:18

Londono merą B. Johnsoną užpuolė aistringos rinkėjos

4

Londono meras Borisas Johnsonas rinkimų kampanijos metu įsitikino, kad tarp moterų jo populiarumas tikrai neblėsta, rašo „Daily Mail“. Konservatorių rinkimų agitaciją vykdantį B.Johnsoną užpuolė entuziastingai nusiteikusi rinkėja ir jį pabučiavo. Konservatorių rinkimų agitaciją vykdantį B.Johnsoną užpuolė entuziastingai nusiteikusi rinkėja ir jį pabučiavo.


2015-04-22 21:06

Naujosios Zelandijos politikas atsiprašė už plaukų tampymą

1

Naujosios Zelandijos ministras pirmininkas Johnas Key prisižaidė. Jam teko atsiprašyti kavinės darbuotojos už tai, kad nuolat tampė jos į uodegą surištus plaukus. Lankydamasis kavinėje, kuri yra šalia jo namų, J.Key vis neatsispirdavo timptelėti darbuotojos plaukų, nors ji ir prašė ministro nustoti šitaip elgtis, rašo „Associated Press“.


2015-04-21 10:58

Restorane Kanadoje „maži rėkiantys vaikai" turės likti už durų

13|

Kanadoje veikiantis restoranas „The Lobster Pound and Moore“ sulaukė pasipiktinimų ir grasinimų, nes nusprendė į restoraną neįleisti „mažų rėkiančių vaikų“. Bet netrukus pasirodė, kad nemažai žmonių pritaria tokiam sprendimui, rašo „The Independent“.


Populiariausi per 24 val.