Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

2011-06-20 15:43

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

1/1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1 / 1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-10-20 20:07

Šių metų rugsėjis buvo šilčiausias Žemėje nuo 1880 metų

Praėjęs mėnuo buvo karščiausias rugsėjis visoje planetoje pagal sausumos ir vandenyno paviršiaus temperatūrų vidurkį nuo 1880 metų, kai buvo pradėta registruoti šiuos rodiklius, pranešė pirmadienį JAV vyriausybė. „Tai dar ir 38-tas iš eilės rugsėjis, kai pasaulinė temperatūra viršija XX amžiaus vidurkį“, – informuoja Nacionalinė vandenynų ir atmosferos tyrimų administracija (NOAA).


2014-10-20 16:36

Rusai skelbia kovojantys prieš fašizmą, bet renka „Mis Hitler“

32|3

Jei jums netikėtai šovė į galvą klausimas, kaip atrodytų gražiausia pasaulio antisemitė, Rusijoje ir Ukrainoje veikianti interneto grupė pasiruošusi padėti sužinoti, skelbia portalas mirror.co.uk. Nacių tematiką garbinanti grupė kviečia visas A.Hitlerio asmenybei neabejingas merginas dalyvauti internetiniame grožio konkurse „Mis Hitler 2014“. Rusiškame socialiniame tinkle „Vkontakte“ šios merginos gali publikuoti nuotraukas, iš kurių bus išrinkta konkurso nugalėtoja.


2014-10-20 14:38

Miestelis gavo baudą už per daug triukšmingą krioklį

Vieno Lombardijos miestelio Italijos šiaurėje valdžiai paskirta bauda už pernelyg triukšmingą krioklį, kuris drumsčia gyventojų ramybę. Ekspertai nustatė, kad vaizdinga vandens kaskada viršija leistinas triukšmo normas. Belano miestelio valdžia turės sumokėti 1032 eurų baudą, paskirtą po to, kai vienas iš jo gyventojų pasiskundė dėl triukšmingo Orido krioklio, kuriuo grožėtis atvyksta tūkstančiai turistų, taip pat ir iš užsienio.


2014-10-19 07:49

Barackas Obama pratrūko: „Baikite isteriją dėl Ebolos“

41

JAV prezidentas Barackas Obama šeštadienį paragino amerikiečius „nepasiduoti isterijai arba baimei“ dėl mirtinai pavojingo Ebolos viruso protrūkio, ragindamas būti kantrius ir vadovautis blaiviu protu.


2014-10-19 00:27

Vagišius autobuse pateko į spąstus ir neišvengė lazdos smūgių

24

Vyras, autobuse mėginęs pavogti moters rankinę, buvo nubaustas su kaupu. Kai vagišius jau ruošėsi bėgti, jo ranką vairuotojas prispaudė durimis ir šis liko įkalintas viduje. Tuomet autobuso vairuotojas išsitraukė lazdą ir vyrą gerokai apkūlė, pasakoja „Sky News".


2014-10-18 22:50

Milžiniškas „sekso žaislas“ įsiutino prancūzus

17|3| 

Didžiulė pripučiamoji žalia meno instaliacija šeštadienį virto subliūškusio plastiko blynu vienoje iš elegantiškiausių Paryžiaus aikščių, vandalams nuniokojus kūrinį, išprovokavusį pasipiktinimą dėl panašumo į sekso žaisliuką.


2014-10-18 16:00

Valytoja samdomo žudiko savo broliui ieškojo internete

8|2

Nesutarimai šeimose gali būti baisūs. Viena rusė pasamdė žudiką, kad jis susidorotų su jos broliu. Bet į pinkles įkliuvo ji pati – samdomas žudikas pasirodė esąs policijos pareigūnas, pagal „Daily Mail“ informaciją rašo „Lietuvos rytas“. Prieš dvejus metus Larisa Kazakova su savo trimis vaikais ir 29 metų broliu Muchtarbeku atsikėlė gyventi į Rusijos miestą Surgutą. 32 metų moteris tikėjosi, kad jie su broliu susiras darbą ir galės pinigais paremti Kirgizijoje likusius savo šeimos narius.


2014-10-18 13:58

Reta liga: vyras kenčia nuo alergijos elektrai

7

Kardifo mieste, Velse, gyvenantis Peteris Lloydas yra įkalintas savo namuose. Jų vyras nepalieka bijodamas atsidurti belaidžio interneto zonoje ar net sutikti žmogų su mobiliuoju telefonu kišenėje. 42-ejų vyras kenčia nuo itin reto sutrikimo – elektromagnetinio jautrumo. Šio brito kambaryje nėra nei televizoriaus, nei elektros lempučių.


2014-10-18 13:18

B. Obama nesugebėjo susimokėti už pietus restorane

69

JAV prezidentui Barackui Obamai nepavyko savo kreditine kortele susimokėti už pietus viename Niujorko restorane, pranešė NBC. Apie šį kuriozą JAV lyderis žurnalistams papasakojo penktadienį, kai pasirašė įsaką dėl banko kortelių naudojimo saugumo priemonių sustiprinimo.


2014-10-18 11:14

Knygyne nakčiai įkalintas amerikietis tapo interneto sensacija

4|4

Į „Waterstones“ knygyną Londone užsukęs turistas iš Teksaso, JAV, nė neįtarė, jog iš parduotuvės išeis po beveik trijų valandų. Supratęs, kad yra uždarytas knygyne, vyras čiupo išmanųjį telefoną ir savo „Twitter“ paskyroje ne tik papasakojo savo istoriją, bet ir dalijosi nuotraukomis, skelbia portalas „Daily Mirror“.


Populiariausi per 24 val.