Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

2011-06-20 15:43

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

1/1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1 / 1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-09-14 16:55

Policijos pareigūnai Holivudo aktorę palaikė prostitute

19|5

Aktorei Daniele Watts vaidinusiai filme „Ištrūkęs Džango“ teko išgyventi išties žeminantį įvykį. Policijos pareigūnai juodaodę moterį sulaikė ir surakino antrankiais, nes pamatę, kaip ji gatvėje pabučiavo savo baltąjį vyrą, palaikė ją prostitute, pasakoja „Daily Mail“.


2014-09-14 12:41

Bakingamo rūmų sargybinis surengė netikėtą šou

23

Vienas Bakingamo rūmų sargybinis tarnybos metu, rodos, nusprendė pasilinksminti ir visiems jį stebintiems pademonstravo šokio judesius. Šio šokančio sargybinio vaizdo įrašas netrukus išplito internete ir prajuokino žmones visame pasaulyje. Bėda tik ta, kad dabar griežtas taisykles sulaužusiam vaikinui gresia teismo bausmė, pasakoja „Daily Mail“.


2014-09-14 11:24

„Miss Amerika“ kandidatės demonstravo įmantrius batelius

20

Savaitgalį Atlantik Sityje (JAV) vyko jau tradiciniu tapęs paradas „Parodyk savo batus". Jame itin įmantrią avalynę demonstravo 53 kandidatės svajojančios laimėti „Miss Amerika" titulą. Merginas miesto gatvėmis vežė kabrioletai, iš kurių gražuolės parado stebėtojams rodė pagal savo valstijos simboliką dekoruotą avalynę. Kas taps naująja „Miss Amerika" šalyje paaiškės rugsėjo 14 d.


2014-09-13 16:37

Cheopso piramidėje rastas slaptas kambarys

11

Robotas, pasiųstas tyrinėti Didžiosios Gizos piramidės Egipte, dar vadinamos Cheopso piramide, atsiuntė nuotraukas iš slapto kambarėlio, kuriame niekas nesilankė jau 4,5 tūkst. metų, rašo „worldbulletin.net“.


2014-09-13 13:55

Olandė meistriškai suvaidino savo atostogas

33|4

Kai olandė socialiniuose tinkluose ėmė skelbti savo nuotraukas iš egzotiškų kraštų – niekas nė neįtarė, kad ji visus vedžioja už nosies. Pasirodo, mergina visą tą laiką buvo savo namuose ir nuotraukas tiesiog suklastojo. Grafikos studentė iš Olandijos penkias savaites apgaudinėjo savo draugus ir šeimą į socialinį tinklą „Facebook“ dėdama vaizdus iš tariamos kelionės po Aziją. Tokia savo apgaulė mergina norėjo įrodyti, kad iškreipti realybę ir virtualioje erdvėje apmauti kitus nėra taip sunku.


2014-09-13 13:54

Komunistų irštvą albanai pavertė naktinio gyvenimo katilu

6|2

Vienas Albanijos sostinės Tiranos daugiabučių rajonų patyrė tikrą perversmą: sovietmečio tvirtovės pavirto kunkuliuojančiu naktinio gyvenimo katilu. Rodos, albanai iš lėto svirduliuoja tolyn nuo ekonominio nepritekliaus ir jau tiesia rankas į Vakarus.


2014-09-12 13:22

Smegenų operacijos metu smuikininkė atgavo gebėjimą groti

3

Naomi Eslihuv, kuri prieš dvidešimt metų buvo priversta nutraukti profesionalios smuikininkės karjerą dėl judesio sutrikimo. Nekontroliuojamas drebulys atėmė iš moters grojimo džiaugsmą, tačiau neseniai Izraelyje jai buvo atlikta smegenų operacija. Jos metu vaizdo kamera užfiksavo tikrą stebuklą – drebulys praėjo, o N.Eslibuv smuiku užgrojo tiesiog operacinėje, skelbia „The Independent“.


2014-09-12 12:57

JAV kapinių lankytojus gąsdina paslaptinga giltinės figūra

4|2

Internete išplatintas filmukas su Albukerkės miesto kapinėse Naujojoje Meksikoje užfiksuota juoda figūra sulaukė didelio internautų dėmesio, skelbia portalas „Mirror“. Socialiniame tinklalapyje „Twitter“ žmonės spėlioja: kas, pasislėpęs po juodu apsiaustu ir gobtuvu, vaikšto tarp antkapių ir kelia siaubą gyviesiems?


2014-09-11 15:32

Gindamiesi picerijos darbuotojai daužė lėkštes į vagių galvas

 

Viena Italijos picerija paviešino stebėjimo kamerų įrašą, kuriame matyti, kaip darbuotojai apsaugojo turtą nuo nusikaltėlių. Incidentas įvyko pietų Italijoje, Ruvo du Puljos mieste. Vaizdo įraše matyti, kaip į piceriją įeina du vyrai, vienas grasina pistoletu, tačiau jis netrukus užsikerta. Darbuotojai grumiasi su nusikaltėliais ir daužo lėkštes į jų galvas. Netrukus po incidento abu vagys buvo sulaikyti.


2014-09-11 11:59

Gera žinia: ozono sluoksnis po truputį ima tankėti

5

Remiantis Jungtinių Tautų (JT) ataskaitos išvadomis, Žemę nuo vėžį sukeliančių ultravioletinių spindulių apsaugantis ozono sluoksnis po metus besitęsusio retėjimo pradėjo rodyti pirmuosius tankumo ženklus, skelbia BBC. Ozono skylė virš Antarktidos taip pat kasmet nustojo plėstis.


Populiariausi per 24 val.