Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

2011-06-20 15:43

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

1/1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1 / 1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-03-03 11:34

Mokslininkai rado legendomis apipinto „Baltojo miesto“ liekanas

1

Mokslininkai Hondūro džiunglėse rado legendomis apipintą „Baltąjį miestą“. La Mosquitia regione šalies šiaurės rytuose jie aptiko aikščių, žemės pylimų ir vienos piramidės liekanas, rašo žurnalas „National Geographic“, skelbiantis ir radimvietės nuotraukas. Vienas sensacingiausių radinių yra statulos, vaizduojančios mistinę būtybę – pusiau žmogų, pusiau jaguarą – galva.


2015-03-03 09:58

Australijos muziejų pasiekė retas neįprastos išvaizdos ryklys

1| 

Vienam Australijos muziejui antradienį buvo perduotas netoli šalies krantų sugautas retos rūšies ryklys, kuris dėl itin neįprastos išvaizdos daugelio vadinamas „gelmių ateiviu“ ir išsiskiria savo ilgu snukiu, į smeigtukus panašiais dantimis bei blyškiai rausvu kūnu.


2015-03-02 19:11

Tėčiai įsijautė į trijų nėščiųjų vaidmenį

8|4

Nors daugelis esamų ar būsimų motinų džiaugtųsi tiesiog gavusios gėlių puokštę, trys tėčiai sumanė savo antrąsias puses Motinos dienos proga pasveikinti neįprastu būdu. Jie įsijautė į nėščiųjų vaidmenį. Trys vyrai mėnesį iki šventės, kuri Jungtinėje Karalystėje šiemet yra minima kovo 15 dieną, pasiryžo kasdien nešioti netikrus nėščiųjų pilvus. Taip britai bando įsijausti į tai, ką patiria jų žmonos nėštumo metu. Ar iš tiesų nėštumas moterims kelia tiek daug nepatogumų kiekvieną dieną? Kas sunkiausia nėščiosioms? Kaip remdamasis „Daily Mail“ rašo „Lietuvos rytas“, jau po pirmųjų eksperimento dienų „nėšti“ vyrai nustebo, kad net paprasčiausi kasdieniai dalykai gali tapti našta.


2015-03-02 10:37

Rio de Žaneiras saldžiai paminėjo 450-ąjį gimtadienį

Rio de Žaneiras sekmadienį pademonstravo, kad gimtadienio šventė visų pirma reiškia tortą: gyventojai, minėdami 450-ąsias savo miesto metines, sukirto milžinišką gimtadienio saldėsį.


2015-03-01 15:40

Kinijos laukinių pandų populiacija padidėjo beveik 17 procentų

Kinijos laukinių didžiųjų pandų populiacija per dešimtmetį padidėjo beveik 17 procentų, pranešė valstybinė žiniasklaida, remdamasi oficialiu tyrimu, kuris taip pat nustatė, kad padidėjimą visų pirma nulėmė gamtosauginės priemonės.


2015-03-01 12:32

Rusijos zoologijos sode liūtė pasmaugė girtą vyrą

36

Rusijos pietvakarinio Belgorodo miesto zoologijos sode viena liūtė letenomis pasmaugė neblaivų vyrą, kuris priėjo prie jos narvo, sekmadienį pranešė tyrėjai.


2015-02-27 11:45

Pusnuogiai Kinijos kariškiai grūdinosi sniege

6|13

Kinijos kariškiai iš Liaudies išlaisvinimo armijos grūdinosi maudydamiesi sniege, juo mėtydamiesi ir voliodamiesi. Taip ugdoma kariškių ištvermė, jų gebėjimai atlikti įvairias užduotis esant ekstremalioms oro sąlygoms. Kinijos krašto gynybos ministerija skelbė šįmet siekianti „pagerinti kovinius pajėgumus“, kad būtų laimėti „vietiniai karai“.


2015-02-27 08:09

Seulas įteisino neištikimybę

3

Neištikimi vyrai ir žmonos Pietų Korėjoje gali lengviau atsipūsti. Už žygius „į kairę“ jiems vis dar reikės aiškintis savo sutuoktiniams, tačiau bent jau nebegrės galimybė sėsti į kalėjimą 2 metams, rašo britų dienraštis „The Guardian“. Šalies Konstitucinis teismas panaikino daugiau negu prieš 60 metų priimtą įstatymą, pagal kurį už neištikimybę grėsė net dveji metai nelaisvės.


2015-02-26 21:53

Po sniego lavina. Milijonus pakerėjęs įrašas

Dabar, kada, kaip vaizdingai išsireiškė Kristijonas Donelaitis, „putodams sniegs visur į nieką pavirto“ ir Lietuvoje pakvipo pavasariu, žiemos pramogų mėgėjai ir, aišku, alpinistai sniego ieško kalnuose.


2015-02-26 19:20

60-metė moteris Austrijoje pagimdė dvynukus

2

60-metė moteris trečiadienį Austrijoje pagimdė dvynukus. Tai pirmas toks atvejis šalyje. Mažyliai pasaulio šviesą išvydo Vels Gryskircheno klinikoje, praneša austrų agentūra APA.


Populiariausi per 24 val.