Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

2011-06-20 15:43

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

1/1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1 / 1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-08-29 17:02

„Labanakt, vaikučiai“ papildys V. Putino sugalvotas herojus

10|3

Šiais metais laidai „Labanakt, vaikučiai“, sukanka 50 metų jubiliejus. Kompanijos direktorius Aleksandras Mitrošenkovas praneša, kad šia gražia proga, spalio mėnesį programą papildys naujas herojus, kurį sugalvojo Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas, rašo „Newsru“.


2014-08-29 09:13

Brazilų moterims pritrūko vyrų

23|3

Skamba lyg iš graikų mitų apie amazones: nedidelis atokiose džiunglėse įsikūręs kaimelis garsėja tuo, kad čia gyvena kone vien moterys, kurios pačios dirba visus darbus, bet ilgisi vyriškos šilumos. Tai ne pasaka, o realybė, su kuria susiduria Noiva do Kordeiro kaimo, esančio Pietryčių Brazilijoje, gyventojos, rašo „Lietuvos rytas“. Gražioje kalvų apsuptoje vietovėje įsikūręs kaimas garsėja tuo, kad čia gyvena apie 600 gyventojų ir beveik visi yra moteriškos lyties.


2014-08-28 19:02

Fotografas savo modelius nukrėtė elektros šoku

8|4

Visi fotografai stengiasi padaryti kuo gražesnes nuotraukas, o klientams sudaryti sąlygas laisvai ir patogiai jaustis prieš kameras - tačiau ši „sukrečianti“ fotosesija buvo surengta kitokiu tikslu, rašo „Business Insider“. Elektros impulsinio aparato „Taser“ fotosesijos metu, Amerikiečių fotografas Patrickas Hallas nukrėtė savanorius elektros šoku ir įamžino jų reakcijas.


2014-08-28 15:38

Čilės karinio jūrų laivyno karininkas prisipažino esąs gėjus

13|5

Vienas Čilės karinio jūrų laivyno karininkas trečiadienį pateko į istoriją prisipažinimu, kad yra gėjus, – iki jo šioje konservatyvioje katalikiškoje šalyje to nebuvo padaręs joks kariškis. „Nėra nieko geriau kaip būti savimi“, – spaudos konferencijoje sakė 24 metų Mauricio Ruizas, kuris atrodė drovus.


2014-08-28 14:01

Interneto sensacija tapęs berniukas grįžta

„Veiksmo filmų vaikas“, 3 metukų berniukas, kurio tėtis, dirbantis animatoriumi kino studijoje „Dreamworks“, jį jau anksčiau juokais buvo įtaisęs į garsiausius Holivudo filmus, grįžta. Danielis Hashimoto ir jo sūnus Jamesas grįžta.


2014-08-28 09:21

Čečėnijos vadovas R. Kadyrovas tapo islamo profesoriumi

22

Čečėnijos vadovas Ramzanas Kadyrovas tapo Kunto Chadži Kišijevo islamo universiteto profesoriumi. Tai socialiniame tinkle „Instagram“ pranešė pats R.Kadyrovas.


2014-08-28 09:07

Dvi įsišėlusios girtos moterys privertė pakilti NATO naikintuvus

14

NATO naikintuvai trečiadienį buvo pakelti palydėti iš Kanados į Kubą skridusio keleivinio lainerio, kuriam buvo nurodyta grįžti atgal dėl dviejų girtų nesuvaldomų keleivių, pranešė oro bendrovė. Tos moterys lėktuvo tualete išgėrė daug alkoholinių gėrimų, įsigytų neapmokestinamų prekių parduotuvėje, prisidegė cigaretę, kurios dūmai įjungė gaisro signalizaciją, susigrūmė su įgulos nariais ir grasino lėktuvui, sakė oro bendrovės „Sunwing“ rinkodaros direktorė Janine Chapman.


2014-08-28 06:23

Ledinio vandens iššūkiai: skandinami šuniukai, baidosi žirgai

4|2|

Skambiai prasidėjęs ir daugybę žvaigždžių bei garsių politikų sugundęs ledinio kibiro iššūkis per nepilnas dvi savaites spėjo išsigimti į nevykėlių ir sadistų šou socialiniuose tinkluose. Vieni, siekdami originalumo, nori užsipilti kibirą ledinio vandens kuo keisčiau, bet, užuot nustebinę ir pribloškę, pasirodo apgailėtinai.


2014-08-27 16:58

Turistai linksminosi Ispanijos pomidorų mūšyje

2|9

Ispanijos rytuose esančiame Bunjolio mieste trečiadienį per tradicinį pomidorų mūšį „Tomatina“, kuris kasmet pritraukia tūkstančius žmonių, pusnuogiai dalyviai svaidėsi pomidorais ir maudėsi raudonoje košėje.


2014-08-27 15:53

Turistai linksminosi Ispanijos pomidorų mūšyje

9

Ispanijos rytuose esančiame Bunjolio mieste trečiadienį per tradicinį pomidorų mūšį „Tomatina“, kuris kasmet pritraukia tūkstančius žmonių, pusnuogiai dalyviai svaidėsi pomidorais ir maudėsi raudonoje košėje. Vietos gyventojai ir turistai, net iš tokių tolimų šalių kaip Jungtinės Valstijos ir Japonija, suplūdo į Bunjolį, kur „per didžiausią pasaulyje maisto mūšį“ nuo sunkvežimių priekabų visomis kryptimis skraidė minkšti prinokę pomidorai. „Buvo gan smagu, juos traiškyti ir svaidyti. Lijo pomidorais“, – sakė 27 metų oro bendrovės darbuotoja Jessica Sims iš JAV Jutos valstijos, kuri iš mūšio pasitraukė raudona tyre permerktais baltais marškinėliais. „Buvo truputį baisu ir pavojinga. Jei pasilenki paimti pomidoro, gali nebeatsistoti“, – sakė ji.


Populiariausi per 24 val.