Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

2011-06-20 15:43

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

1/1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1 / 1

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-12-19 18:53

Mokslininkai atrado 8 kilometrų gylyje gyvenantį padarą

2

Mokslininkus, tyrinėjančius vandenynų gilumas, nustebino netikėtas atradimas. 8145 metrų gylyje, tai beveik 500 metrų giliau, nei prieš tai užfiksuotas giliausiai gyvenantis jūros gyvis, rašo bbc.com. Ši žuvis ir keli kiti žmogaus akiai nauji jūros gyviai buvo užfiksuoti mokslininkams tyrinėjant Marianų įdubą Ramiajame vandenyne, kurios gylis – daugiau nei 11 kilometrų.


2014-12-19 11:26

Kinas puolė atidarinėti kylančio lėktuvo duris

12

Kinijos oro linijų keleivis lėktuvo pakilimo metu nusprendė „įkvėpti gryno oro“ ir atidarė avarinį išėjimą, skelbia Kinijos naujienų agentūros. Pasak lėktuvo personalo, keleivis tiesiog nesuprato, kokią grėsmę sukėlė tiek sau, tiek visiems likusiems keleiviams. Šis incidentas sekė praėjusios savaitės įvykį, kai tų pačių Kinijos oro linijų keleivis puolė atidarinėti avarinį išėjimą, lėktuvui tik nusileidus ant žemės. Keleivis šaukė ir priešinosi jį stabdančiam lėktuvo personalui, aiškindamas, kad jam reikia skubiai išlipti.


2014-12-18 22:57

Pižamų vakarėlis kine: žiūrovai filmais mėgavosi lovose

2|7

Vienas Rusijos kino teatras savo lankytojams pasiūlė pasijusti kaip savo namų miegamajame. Kino teatro žiūrovai filmais mėgavosi įsitaisę minkštais patalais išklotose lovose.


2014-12-18 14:22

„Sony“ atšaukė parodijų filmą apie Šiaurės Korėją

 

„Sony Pictures“ trečiadienį staiga atšaukė komediją, kuri papiktino Šiaurės Korėją ir išprovokavo šiurpius programišių grasinimus, kaip įtariama, užsakytus Pchenjano.


2014-12-17 18:03

Agronominė erotika: į ką panaši K. Kardashian sėdynė?

18|8

Panašu, kad žaibiškai išpopuliarėjusios realybės šou žvaigždės Kim Kardashian sėdynė savo formomis panaši į kriaušę. Po apsinuoginusios K.Kardashian nuotraukų paviešinimo internete vis dar tęsiasi šurmulys. Šįkart, norėdami pasijuokti iš žvaigždės apvalumų, interneto vartotojai dalijasi dešimtimis nuotraukų su panašių apvalumų turinčiais maisto produktais, skelbia „Daily Mail“.


2014-12-17 14:09

Anglijos Bažnyčia pirmąkart paskyrė vyskupę

3

Anglijos Bažnyčia trečiadienį pirmąkart savo vyskupu paskyrė moterį – vikarę Libby Lane, kai tai leido padaryti istorinis taisyklių pakeitimas. L.Lane buvo paskirta naująja Stokporto vyskupe, o šis žingsnis buvo itin dramatiškas Anglijos valstybinėje Bažnyčioje po daugelį metų trukusių ginčų ir susipriešinimo dėl šio klausimo.


2014-12-17 13:59

Kazachstano kaimelio gyventojai negali pabusti iš miego

3|2

Mažame atokiame Kazachstano kaimelyje žmonės ištisas dienas negali prabusti iš kieto miego. Kas sukelia šią jau ketverius metus trunkančią paslaptingą epidemiją, aiškinasi ir medikai, ir ekstresensai, pasakoja „Daily Mail“. Pastaruoju metu netoli Krasnogorsko miesto įsikūrusiame kaimelyje žmonės dar labiau sunerimę. Vietiniai pasakoja, kad šis miego sutrikimas plinta – jis kamuoja jau beveik 14 proc. iš 600 gyventojų.


2014-12-17 12:09

Popiežiaus permainų vėjas įsisuko ir į gvardiečių gretas

4|4

Kai popiežius Pranciškus ragino būti ne griežtais teisėjais, bet visiems duris atlapojančiais tėvais, ne mėgautis prabanga, bet murdytis purvinose gatvėse, daugelis manė, kad tai – tik dvasininkams skirti žodžiai. Tačiau, pasirodo, popiežius kalbėjo visiems. „Šventasis Tėvas nurodė, kad pulkininkas Danielis Rudolfas Anrigas baigtų tarnybą 2015 m. sausio 31 d., kai baigsis jo kadencijai suteiktas pratęsimas“, – tokia žinutė pasirodė Vatikano dienraščio „L’Osservatore Romano“ pirmajame puslapyje ir sukėlė ažiotažą Italijos bei pasaulio spaudoje.


2014-12-16 16:25

999 prabos auksu dengtas dviratis – brangesnis už „Ferrari“

10|7

250 tūkstančių svarų sterlingų, arba 1 mln. 90 tūkst. litų – tokia suma parašyta ant šio dviračio etiketės. Tačiau kokiu užraktu jį prirakinti gatvėje, kad nereikėtų baimintis dėl vagystės? Už prabangųjį „Ferrari“ brangesnis milijonierių žaisliukas, paauksuotas 999 prabos auksu, – dar vienas Londono „Goldgenie“ meistrų darbas, kurį jie patys vadina nuostabiausia pasaulyje judančia skulptūra, skelbia „Daily Mail“.


2014-12-15 12:30

Įkaitų drama? Šiuolaikinis žmogus pirmiausia darys asmenukę

22|8| 

Chaotiški vaizdai iš Sidnėjaus, kur pirmadienis prasidėjo įkaitų drama miesto centre esančioje kavinėje, įstrigo keistais, šiuolaikinį žmogų puikiai apibūdinančiais vaizdais. Per pirmas šešias įkaitų dramos valandas pareigūnai, regis, nesugebėjo atitverti teritorijos – aplink slampinėjo ne tik policijos snaiperių vietas išduodantys fotografai, bet ir žiopliai, skubantys darytis asmenukes.


Populiariausi per 24 val.