Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių

Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių

2011-06-23 10:51

Nors orai šią savaitę Lietuvoje permainingi, vanduo ežeruose ir upėse dar neatvėso. Šilčiausias vanduo Nemune ties Druskininkais, Kauno mariose ties Birštonais, Totoriškių ežere ties Trakais – 20 laipsnių.

1/1

Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių. V.Balkūnas

Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių

1 / 1

Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių. V.Balkūnas

(1 nuotraukos) V.Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir poilsis
2014-07-30 13:49

Nepraleisk progos Kanaruose išbandyti delfinų safarį (III)

24

Iš septynių apkeliavę dvi didžiąsias Kanarų salyno salas - Gran Kanariją ir Tenerifę, pasukime į penkias kitas, kurių kiekviena keliautojus vilioja skirtingais pasiūlymais. Kanarai ypatingi tuo, jog be didelio vargo salos yra lengvai pasiekiamos tarp jų nuolatos kursuojančiais laivais. Jus gali suvilioti netradiciniai pasiūlymai - golfo žaidimas Atlanto vandenyno apsuptyje arba pačių sukami cigarai, kurių kokybė nenusileidžia kubietiškiems.


2014-07-29 09:45

Andrių Užkalnį Sirakūzuose suviliojo gardžios spurgos

38|6

Šis nedidelis miestas Sicilijos salos pietuose, kuriame gyventojų šiandien kaip Panevėžyje, vienu metu buvo galingiausias ir turtingiausias miestas pasaulyje. Ne Sicilijoje, ne Europoje, bet pasaulyje. Tais laikais Viduržemio jūra buvo lyg didžiausias pasaulio prekybos koridorius, ir uostuose, kelių kryžkelėje tarp Azijos, Europos ir Afrikos, nusėsdavo daug pinigų. Sirakūzai buvo toks uostas. Miestas, įkurtas graikų kolonistų, senesnis nei krikščionybė: jam 2700 metų. Sicilijoje, kur kiekvienam kvadratiniam kilometrui tenka daugiau istorijos negu turbūt bet kur pasaulyje, tai vienas maloniausių taškų.


2014-07-28 23:49

L. Adomaitis: drambliai, dinozaurai ir 2557 metai! (Filmas I)

10

Šiame Lino Adomaičio vaizdo dienoraštyje svetainės lrytas.lt skaitytojai kviečiami pasinerti į unikalų filmą, kuriame atlikėjas supažindins su dinozaurais ir ypatingomis vietovėmis. Jose archeologai ir šiomis dienomis randa labai daug slėpinių, kuriems milijonai metų.


2014-07-28 10:40

Graikiškos atostogos ant čiužinio su uodais ir ausų kištukais

17|10

Kiekvienais metais penkis-šešis mėnesius gyvenu Graikijoje, Leukadės saloje, ir jaučiuosi panašiai, kaip vietos gyventojai, kuriems irgi reikia bent trumpų atostogų. Tad kaip paprasti, ne itin turtingi graikai, išsiruošėme į poros savaičių kelionę po jų gimtąją šalį.


2014-07-27 16:58

Nevaržomos gėjų aistros Kanaruose - su Conchita Wurst priešakyje

238|24

Tūkstančiai jaunų ir vyresnio amžiaus pusnuogių vyrų glaudžiasi vienas prie kito. Vienų lūpos susilieja į aistringą bučinį, kiti laižo prakaitą partneriui nuo krūtinės, treti iš juos apėmusio geismo klūpo. Kas tai? Netradicinė naujokų mokykla? O gal pragaras žemėje? Ne, tai masinio gėjų turizmo citadelė Ispanijai priklausančioje Gran Kanarijos saloje.


2014-07-26 11:31

Kodėl viena gražiausių Turkijos vietų vadinama kiaulių įlankėle?

13|9

Planuojate atostogas saulėtoje Turkijoje? Vietoj to, kad gulėtumėte tame pačiame paplūdimyje šalia viešbučio, išsiruoškite į kruizą po gražiausias šalies įlankas. Ką bepasirinktumėte kruizui – prabangią jachtą ar tradicininį turkišką medinį burinį laivą „gulet“, gražūs vaizdai, karšta saulė ir skaidrus it krikštolas vanduo - garantuoti. Jums beliks visu tuo mėgautis ir ilsėtis.


2014-07-25 17:53

Liną Adomaitį pribloškė transvestitas su mėsininko kirviu (IV)

22|75

Kokios beždžionės nešioja madingus akinius? Ar gali medis pasiglemžti Budos galvą? Kur ryškiausias kultūrinis palikimas Tailande ir kodėl reikalingi asmens dokumentai lankantis paplūdimyje? Tai sužinosite šioje, priešpaskutinėje, dainininko, muzikos prodiuserio bei aistringo keliautojo Lino Adomaičio kelionių dienoraščio dalyje apie netradicinį Tailandą. Apie keturis mėnesius drauge su žmona Irma klajojęs po Vietnamą ir Tailandą Linas prisipažįsta, kad tokios ilgos kelionės dar nėra turėjęs. Todėl visi nuotykiai ir potyriai gerokai skiriasi nuo ankstenių. Svetainės lrytas.lt skaitytojai turi unikalią galimybę pirmieji pasimėgauti neišdildomais įspūdžiais.


2014-07-25 07:08

Keliauk į salą, kurią nuo audrų apsaugo ugnikalnis (II)

1|12

Tai - turbūt populiariausia sala Kanaruose, pamėgta ne tik keliautojų bet ir filmų režisierių. Kas mėnesį čia nutinka vis kažkas gražaus. Kovą čia žydi migdolų medžiai, kurių žiedais nusėti beveik visi salos šlaitai. Jei į šią salą važiuosite atostogauti vasarį, pakliūsite į karnavalines linksmybes. Net nukeliavę gruodžio ir sausio mėnesiais Nuojuosius metus galėsite sutikti šildydamiesi saulės spinduliuose. Į šį žemės lopinėlį Atlanto vandenyne keliavę žmonės dažnai mini, jog būtent šioje vietoje pamiršo kasdienius rūpesčius, o kai kurie net negalvojo apie grįžimą atgal.


2014-07-23 09:00

Atrask kurortą, kuriame automobilius pakeitė kupranugariai (I)

1|7

Supažindinsime jus su tokia sala, kurią, sakoma, savo rankomis lipdė ir gražino pats Kūrėjas: minkštas ir švelnus, nuotabios ir šviesios spalvos smėlis, lengvi brizai, kedenantys plaukus, ir malonūs kvapai traukia keliaujančius ir ieškančius rojaus kampelio Žemėje. Ši sala tituluojama kaip amžinojo pavasario vieta, kur klimatas nuostabus - oro temperatūra niekada nenukrenta žemiau 20 laipsnių šilumos. Tad turistinis sezonas čia trunka ištisus metus.


2014-07-22 16:31

Seniausias pasaulyje švyturys stovi Lietuvos kaimynystėje

12|5

Švyturys esantis Kepu miestelyje, Estijos saloje Hiuma, visuomet užėmė trečią pasaulyje vietą tarp seniausiai veikiančių kelrodžių. Tačiau, kai kiti du senieji švyturiai užgeso, šis švyturys tapo seniausiu pasaulyje, rašo dienraštis „Estonian Rview“.