Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių

Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių


2011-06-23 10:51

Nors orai šią savaitę Lietuvoje permainingi, vanduo ežeruose ir upėse dar neatvėso. Šilčiausias vanduo Nemune ties Druskininkais, Kauno mariose ties Birštonais, Totoriškių ežere ties Trakais – 20 laipsnių.

1/1

Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Pramogos
2015-10-10 20:07

„Oktoberfest“ – srauniausia pasaulyje alaus ir linksmybių upė

6|6| 

Vidurdienis. Jeigu tiksliau – tik dvylikta valanda dienos. Bet jau šokama ant stalų, iš visų plaučių plėšiamos vokiškos liaudies dainos kartu su trankiu orkestru, kuris nepamiršta kas keletą minučių paraginti susidaužti alaus bokalais. Litriniais, vos pakeliamais. O kai kas jų jau nebepakelia – tada jie patys pakeliami ir išlydimi iš šventės vietos.


2015-10-09 16:41

Duris atvėrė paslaptingojo pono Barringtono naktinis klubas

6|51

Ketvirtadienio naktį pirmuosius svečius priėmė sostinės širdyje įsikūręs naujas naktinis klubas „Barrington Club“. Uždarame vakarėlyje meistriškai pagamintus kokteilius ragavo daugybė žinomų Lietuvos pramogų ir verslo atstovų. Penktadienį naujasis naktinis klubas atveria duris visiems, mėgstantiems spalvingą naktinį gyvenimą.


2015-10-09 14:37

Keliautojai iš Lietuvos pasaulyje ras dar daugiau vietos

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, išvykstamasis turizmas Lietuvoje auga: šių metų pirmąjį ketvirtį į keliones svetur išvyko beveik 7 tūkstančiais daugiau gyventojų nei praėjusių metų pradžioje. Atsižvelgdamas į didėjančią paklausą, viešbučių rezervavimo portalas „Travel On Spot“ dvigubina apgyvendinimo vietų skaičių – nuo 90 tūkst. iki daugiau nei 210 tūkst. visame pasaulyje.


2015-10-09 13:19

Ingos Stumbrienės gimtadienis Venecijoje – vyro staigmena jai

97|10

Verslininkė Inga Stumbrienė pirmadienį šventė 32-ąjį gimtadienį. Iš ši šventė buvo neeilinė, mat jos vyras Aivaras mylimai žmonai padovanojo kelionę į Italiją tik dviese.


2015-10-08 16:16

Šarūnas Kirdeikis: „Berlynas – puiki vieta laikinai išprotėti“

2|18

Šokėjas ir choreografas Šarūnas Kirdeikis jau kurį laiką stebina nuotraukomis iš skirtingų pasaulio vietų. Kelionių-foto projektas „Vietinis-Svetimas“, kuriame šokėjas tampa judančiu modeliu priešais vietinio fotografo objektyvą, apsilankė Europos kultūros sostinėje – Berlyne.


2015-10-08 15:05

Indrė ir Jogaila Morkūnai pasidalijo medaus mėnesio vaizdais

18|4| 

Prieš mėnesį susituokę Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė medaus mėnesį leidžia Azijoje.


2015-10-08 08:16

Lietuvos buriuotojai: prie gyvenimo sąlygų tenka taikytis

2|14

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė Buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atskirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame penkioliktą dienoraščio dalį.


2015-10-07 18:38

Lietuvos buriuotojai pasiekė tikslą: nepriimtina civilizacija

1|16

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė Buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atskirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame keturioliktą dienoraščio dalį.


2015-10-06 18:10

Lietuvos buriuotojai: nemalonumai vardan egzotikos

2|18

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atsirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame tryliktą dienoraščio dalį.


2015-10-05 12:15

Nauji mokymai Lietuvoje: kaip mušti žmoną, kad ji nesiskųstų?

 

Įsivaizduokite, šuo jūsų neklauso, vaikas – nekontroliuojamas, o žmona tiesiog varo jus iš proto! Netikėtai nemokamą išeitį iš beviltiškos situacijos pasiūlo malonios išvaizdos žmogus. Marius Vasilevičius bandė išsiaiškinti, ar žmonės pasinaudotų nemokama pagalba auginant vaiką, auklėjant šunį arba žmoną. „Šimtaveidis“ – gatvės eksperimentų laida, kuri pralinksmins net didžiausią paniurėlį. Ją žiūrėkite kiekvieną pirmadienį tik Lrytas.tv portale.


Populiariausi per 24 val.