Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių

Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių

2011-06-23 10:51

Nors orai šią savaitę Lietuvoje permainingi, vanduo ežeruose ir upėse dar neatvėso. Šilčiausias vanduo Nemune ties Druskininkais, Kauno mariose ties Birštonais, Totoriškių ežere ties Trakais – 20 laipsnių.

1/1

Baltijos jūros vandens temperatūra - 17 laipsnių. V.Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2014-09-21 17:51

Dubajaus prabanga per 10 metų pakeitė pasaulio žemėlapį

9|6

Milžiniškas kontrastas nuo skurdo prie prabangos, pakeitusios, net pasaulio žemėlapį. Taip pasikeitė Dubajus per pastarąjį dešimtmetį. Jungtinių Arabų Emyratų širdis yra Dubajus, nors sostinė - Abu Dabis. Tačiau viskas sukasi apie Dubajų, vieną prabangiausių miestų pasaulyje, kuris nepalieka abejingų. Lyg ne iš šio pasaulio mirgančiais viešbučiais, skulptūromis, sunkiai suvokiamais vaizdais, ko visiškai nebuvo prieš 50 metų.


2014-09-21 16:44

Ibisos diskotekoms Skaisgiriams pritrūkdavo jėgų

15|13

Krepšinis ir brangūs žmonės. Štai kas prodiuserį Rolandą Skaisgirį (45 m.) su žmona Vaida (23 m.) išviliojo trumpučių atostogų į Ispaniją. Pasaulį išmaišiusiai porai nebeknieti apžiūrėti vienos ar kitos garsios vietos – ji gali atsiduoti tiesiog puikiam laiko leidimui.


2014-09-18 22:53

J. Didžiulio mama Ana: „Kolumbijoje svajonėms lemta išsipildyti“

4|4

Kolumbietės Anos Elviros Valencia pažintis su Lietuva prasidėjo prieš keletą dešimtmečių. Jos vyriausiajam sūnui – puikiai pažįstamam muzikantui Jurgiui Didžiuliui – dabar 34-eri, o Kalifornijoje gyvenančiai dukrai Arianai – 30 metų. Su jų lietuvių kilmės tėvu Ana jau seniai nebe kartu, tačiau iki šiol yra geri draugai su buvusiais uošviais – Kolumbijoje gyvenančiais išeiviais iš Lietuvos – Laima ir Algiu Didžiuliais. „Nuo pat mūsų pažinties pradžios jie su tokia nostalgija kalba apie Lietuvą, kad ta meilė persidavė ir man“, – sako Ana, jau kurį laiką viešinti pas Jurgio šeimą Vilniuje.


2014-09-18 18:32

Vilniuje linksmai ištraukti „Vilniaus fejerijos“ mūšio burtai

12| 

Jau šį šeštadienį Vilniaus danguje karaliaus fejerverkai – šeštą sykį vyks festivalis „Vilniaus fejerija“. Ketvirtadienio vakarą sostinės Oslo namų terasoje originaliai ištraukti jo burtai – dalyviai iš Belgijos, Bulgarijos ir Čekijos sužinojo, kokie eilės tvarka Vingio parke demonstruos savo išmonę.


2014-09-17 21:05

Gamtos fotografo R. Anusausko taikiklyje – unikalus kadras

38|2

„Gamtą fotografuoju jau 20 metų, mano archyve – pusantro milijono įvairių gamtos reiškinių nuotraukų, tačiau to, ką išvydau prie Merkio upelio temstant, dar nesu regėjęs“, – stebėjosi gamtą fotografuojantis Ričardas Anusauskas. Vyras džiaugiasi, kad su gera technika jam pavyko įamžinti vertikaliai styrantį, milžiniško dydžio raudoną debesų vamzdį.


2014-09-17 10:22

Barselona A. Užkalnio akimis: ką privalu pamatyti Ispanijoje

65|6

Baisu pagalvoti, bet Barselona ne visada buvo vienas pagrindinių pasaulio turistinių miestų ir net nebuvo pagrindinis turistų traukos centras Ispanijoje. Prieš du dešimtmečius, 1992 metais, mieste vykusios olimpinės žaidynės ir pasirengimas joms apipylė Katalonijos sostinę pinigais. Didžioji jų dalis nebuvo iššvaistyti, o pavirto puikia infrastruktūra, gražiais pastatais. Anksčiau buvęs Ispanijos Panevėžys tapo geriausiu šalies eksportu.


2014-09-16 19:06

Garsūs žmonės tikina: geriausias pomėgis - savęs lavinimas

1

Rugsėjo 1-ąją išleidęs atžalas į mokslus dažnas pamąsto, kad ir pačiam vertėtų išmokti ko nors naujo ar pagilinti jau turimas žinias. Naujos žinios vieniems padeda kilti karjeros laiptais, kitiems keisti profesiją, tretiems – įgyti naują pomėgį. Atėjus rudeniui tarsi iš gausybės rago pasipylė siūlymai lankyti įvairias mokyklas, kursus, seminarus.


2014-09-16 18:52

Zarasų žemė: vandenų labirintai

30

„Gyvenimo tempas liepia būti Vilniuje, o ne žvejoti. O to laidininko man labai trūksta. Tačiau užtenka pabūti prie Stelmužės ąžuolo, paplaukioti aplink Zarasų ežero salas, pasukti bet kuriuo keliu ir visur randi malonumo akiai ir džiugesio širdžiai. Kokia nuostabi ta Šiaurės Lietuva! „Biedna“, kaip pas mus sako, bet turtinga savo dvasia.“ - sako Faustas Latėnas, kompozitorius.


2014-09-15 12:58

Paluknio aerodromo dangų naršė sklandytuvai

17|

Paluknio aerodrome savaitgalį lankytojų netrūko. Vestuvininkai čia sustodavo fotosesijai šalia padangių paukščių, o kiti eidavo drąsiai prie populiariausio skraidančio aparato - sklandytuvo. Šis bemotoris lėktuvėlis pakilęs į kelių šimtų metrų aukštį priversdavo suklykti ne vieną, net ir patį drąsiausią. Patyrusių pilotų manevrai ir laisvo kryčio pojūtis vertė išsiskirti adrenaliną net patiems drąsiausiems.


2014-09-15 10:41

Vaikystės pomėgis magui Nicholui Kinui tapo darbu

1|3| 

Magas, iliuzionistas ir mentalistas Nicholas Kinas vaikystės pomėgį pavertė pragyvenimo šaltiniu. „Magija ir iliuzija susidomėjau būdamas šešerių metų. Jeigu būtų buvę tokio pobūdžio būreliai, neabejodamas juos būčiau uoliai lankęs. Deja, visko teko mokytis savarankiškai: skaičiau knygas ir pats mėginau kuo įtikinamiau atlikti triukus“, – prisiminė N.Kinas.


Populiariausi per 24 val.