Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)

Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)

2011-06-28 21:08

Lietuvoje viešintis Kolumbijos lietuvis filosofas ir politikas Antanas Mockus tikino, kad lietuviai dar neišsilaisvino iš sovietinės praeities pančių. Buvęs Bogotos meras teigė, kad Lietuvos piliečiams trūksta pilietiškumo ir pasitikėjimo savo jėgomis.

1/9

A.Mockus Vilniuje lygino Lietuvos ir Kolumbijos visuomenes. R.Pocius

Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)

1 / 9

A.Mockus Vilniuje lygino Lietuvos ir Kolumbijos visuomenes. R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

(9 nuotraukos) R.Pocius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-22 11:04

A.Butkevičius Antakalnio kapinėse pagerbė A.Brazausko atminimą

14

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius Antakalnio kapinėse pagerbė prezidento Algirdo Brazausko atminimą.


2014-09-22 10:24

Incidentas Barenco jūroje - Lietuvos laivas prisišaukė nelaimę ?

87|8|

Greita ir griežta Vyriausybės reakcija į įvykius Barenco jūroje, kurioje dėl įtarimų neteisėtai žūklaujant Rusijos ekonominėje zonoje šios šalies pareigūnai netikėtai sulaikė Lietuvos žvejybos laivą „Jūros vilkas“, kitus mūsų šalies žvejybos įmonių darbuotojus ir džiugina, ir stebina. Vyresnio amžiaus jūrininkai dar prisimena tuos laikus, kai Lietuvos diplomatai, narpliodami panašius incidentus pasaulio vandenynuose, nebuvo tokie aktyvūs ir ryžtingi – reikėdavo juos paraginti.


2014-09-22 10:23

Kiršindama Baltijos šalis Rusija naudoja formulę 2+1

23

Dar nespėjusi „apginti“ neva pažeidžiamų savo tautiečių teisių Rytų Ukrainoje, Rusija šią savaitę atsakingo Užsienio reikalų ministerijos atstovo balsu prabilo apie grubius rusakalbių gyventojų teisų pažeidimus Baltijos šalyse ir pareikalavo, kad tarptautinė bendruomenė užkirstų kelią rusofobijai. Šįkart blogųjų vaidmuo teko Latvijai ir Estijai, Lietuvos rusakalbiams esą sudarytos geresnės sąlygos.


2014-09-22 10:18

Socialdemokratai siūlo grąžinti ministerijų sekretorius

6

Valdantieji socialdemokratai siūlo palikti tik vieną viceministro pareigybę ministerijose ir vietoje jų grąžinti nepolitines ministerijos sekretorių pareigybes. Tai numatančias pataisas įregistravo socialdemokratė Milda Petrauskienė.


2014-09-22 06:57

VSD įspėja: rusų žvalgyba suaktyvėjo, verbuojami pasieniečiai

182

Sutapimas ar ne, bet tuo metu, kai Taline lankėsi Jungtinių Valstijų Prezidentas Rusijos Federalinė Saugumo Tarnyba sulaikė Estijos saugumo policijos darbuotoją. O tuo metu, kai Vilniuje prasidėjo NATO karinio komiteto posėdis, į kurį suvažiavo NATO kariuomenių vadai, Rusija sulaikė Lietuvoje registruotai įmonei priklausantį laivą esą užsiėmusį neteisėta krabų žvejyba Rusijos ekonominiuose vandenyse. Lietuvos teigimu, laivas žvejojo tarptautiniuose vandenyse. Tokį grubų tarptautinės teisės pažeidimą Premjeras Algirdas Butkevičius įvertino kaip galimą spaudimą Lietuvai dėl jos užsienio politikos Ukrainos klausimu.


2014-09-21 22:12

Ventė – be didžiosios gaudyklės

Didžiąją paukščių migraciją Ventės rago ornitologai pasitiko be didžiosios paukščių gaudyklės. Iškelti ją vėluojama dėl stotyje vykdomos rekonstrukcijos. Šį rudenį masiškai migruoti paukščiai pradėjo kone dešimt dienų anksčiau – rugsėjo pradžioje. Kasdien Ventės rage sužieduojama iki trisdešimties rūšių sparnuočių, tačiau tai nėra daug – su didžiaja gaudykle galima sužieduoti iki dviejų–trijų tūkstančių.


2014-09-21 20:59

Krosnoje - atlaidai, kermošius ir įkurtuvės

1|10

Saulėtą sekmadienio diena Krosnos (Lazdijų r.) bendruomenei - ypatinga. Švęsdami tradicinius savo parapijos globėjo Šv.Mato atlaidus, krosniškiai po mišių iš bažnyčios drauge atėjo į porą dešimtmečių lauktų kultūros namų įkurtuves. Viliojo ir spalvingos rudens kermošiaus gėrybės.


2014-09-21 18:24

L. Linkevičius: situacija Europoje mums primena taikos vertę

6

Pažymėdamas Jungtinių Tautų Tarptautinę taikos dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pabrėžia, kad situacija šių dienų Europoje mums dar kartą skausmingai primena taikos vertę. „Tarptautinė taikos diena žymi žmonijos troškimą kurti pasaulį, kuriame dialogas, tolerancija ir pagarba žmogaus teisėms nugali neapykantą, agresiją ir jėgos politiką. Deja, pasaulyje vis dar yra daug vietų, kur rusena konfliktai ir karai.


2014-09-21 17:22

Jau atėjo rudenėlis, sužydėjo visos gėlės

3|31

Trumpėja dienos, ilgėja naktys. Į Šiaurės Lietuvą – Žiemgalos kraštą kasdien vis garsiau beldžiasi auksinis rudenėlis. Paskutinėmis „bobų vasaros“ akimirkomis gėlių žiedai skaidrina ant Lietuvos – Latvijos ribos stovintį Joniškio miestą. Geltonos, rožinės gėlės, baigiantys nokti raudonskruosčiai šermukšniai, soduose – vėlyvosios avietės...


2014-09-21 16:33

Artimieji ieško dingusios senutės

1

Šių metų rugsėjo 17 dieną iš Panevėžio Slyvų gatvės į kapus esančius Ramygalos gatvėje išėjo senyvo amžiaus moteris. Išėjo su stumiamais mėlynais ratukais kurie padeda jai paeiti, buvo apsirengusi žalia plona striuke, pilkomis sportinėmis kelnėmis, baltais sportiniais bateliais, balta megzta kepure.


Populiariausi per 24 val.