Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)

Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)


2011-06-28 21:08

Lietuvoje viešintis Kolumbijos lietuvis filosofas ir politikas Antanas Mockus tikino, kad lietuviai dar neišsilaisvino iš sovietinės praeities pančių. Buvęs Bogotos meras teigė, kad Lietuvos piliečiams trūksta pilietiškumo ir pasitikėjimo savo jėgomis.

1/9

A.Mockus Vilniuje lygino Lietuvos ir Kolumbijos visuomenes. R.Pocius

Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)

1 / 9

A.Mockus Vilniuje lygino Lietuvos ir Kolumbijos visuomenes. R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

(9 nuotraukos) R.Pocius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-01 14:46

NATO karinis vadas žada daugiau pratybų Rytų Europoje

Lietuva teigia gavusi NATO karinio vado pažadą siekti, kad pratybos Rytų Europoje vyktų „be didesnių pertraukų“, tačiau dėl vadinamosios „Baltijos brigados“ konkrečių sprendimų kol kas nėra.


2015-07-01 14:33

STT pradėjo tyrimą dėl „Start Vilnius“

Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo turto iššvaistymo Vilniaus savivaldybės valdomoje įmonėje „Start Vilnius. Tai BNS patvirtino STT atstovas Ruslanas Golubovas.


2015-07-01 14:22

Pasiūlymai dėl partnerystės – D. Grybauskaitei panašūs į jovalą

52

Prezidentė Dalia Grybauskaitė lingvistiniu jovalu pavadino trečiadienį Vyriausybėje ketinamas svarstyti Teisingumo ministerijos siūlomas pataisas dėl ne santuokoje gyvenančių asmenų santykių reglamentavimo. „Įstatymo dar nemačiau. Kiek žinau, apie namų ūkius lyg tai ir Bažnyčia kalbėjo. Kai gausiu, tuomet ir pasižiūrėsiu, nes dabar šiame įstatymo projekte yra daug lingvistinio jovalo ir dalykinio jovalo. Tikrai sunku komentuoti“, – trečiadienį žurnalistų klausiama apie Vyriausybėje svarstomas įstatymo pataisas sakė šalies vadovė.


2015-07-01 14:16

Į Lietuvą greit atvyks pabėgėliai iš Irako

16|2

Lietuvos katalikų bažnyčia Vilniuje ketina apgyvendinti 19 irakiečių. Lietuvos Vyskupų Konferencijos pirmininkas arkivyskupas Gintaras Grušas teigia, kad krikščionys iš Irako turėtų likti nuolatiniam gyvenimui.


2015-07-01 13:40

Aiškėja detalės apie „Sūpynėse“ apsinuodijusią merginą

51

Švenčionyse vykusio elektroninės muzikos festivalio „Sūpynės“ pavadinimas šiemet skamba labai liūdname kontekste. Festivalio metu į medikų rankas pateko jauna vilnietė, kuri sunkiai apsinuodijo neaiškiomis medžiagomis, spėjama, kad tai galėjo būti narkotikai.


2015-07-01 13:19

Medžiotojas: „Iš mūsų miškų padarys skerdyklą? Tai labai gerai!“

49|5|

Kai dėl išplitusio afrikinio kiaulių maro Seimo aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas pateikė įstatymo pataisos projektą, kuriuo siekiama medžioklėje leisti naudoti naktinio matymo taikiklius, gamtos mylėtojai suskubo piktintis, kad miškai taps masinio žvėrių skerdimo vieta. Tokią „žaliųjų“ nuomonę išgirdęs laukinių gyvūnų populiacijų valdymo ir medžioklystės specialistas Petras Adeikis teigė: „Jei iš mūsų miškų padarytų skerdyklą, būtų labai gerai!“


2015-07-01 12:55

Radviliškio merui kėdę sugrąžino sostinės teismas

10|2

Korupcijos byloje teisiamas Radviliškio meras 55 metų Antanas Čepononis gali vadovauti savivaldybei. Taip nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas (LAT), panaikinęs žemesnės instancijos teismo nutartį, kuria konservatorius buvo nušalintas nuo pareigų. Šiaulių apygardos teismas nuo birželio 16-osios trim mėnesiams nušalino A.Čepononį nuo mero pareigų. Politiko gynėjas šį sprendimą apskundė – suabejota, ar tokia kardomoji priemonė nėra perteklinė. Mat ikiteisminis tyrimas pradėtas 2011 m., byla teismui perduota praėjusių metų pradžioje, bet nėra duomenų, kad teisiamasis būtų bandęs pakreipti teismo procesą sau naudinga linkme.


2015-07-01 11:20

Prezidentė: „Diplomatas negali būti beveidis“

10|3

Diplomatas negali būti beveidis ir Lietuvai atstovauti turi asmenybės, susitikusi su užsienyje reziduojančiais Lietuvos ambasadoriais sakė prezidentė Dalia Grybauskaitė.


2015-07-01 10:09

Koalicijos partneriai rodo dantis ir bando kandžiotis

26

Vienu sykiu ir šiek tiek rinkėjų palankumo nusiperki, ir politiniams konkurentams socialdemokratams kiaulystę iškreti. Taip Darbo partija elgėsi paskutiniame Seimo sesijos posėdyje. Dirbantiems pensininkams per krizę nurėžtos pensijos turi būti pradėtos grąžinti skubiai, o dėl valdininkų ir teisėjų algų kompensavimo galima ir pasiožiuoti. Tokie „darbiečių“ veiksmai vakar gerokai panervino socialdemokratus ir jų lyderį Algirdą Butkevičių.


2015-07-01 08:30

F. Mogherini vizitas į Vilnių nukeltas dėl Irano derybų

Šią savaitę planuotas Europos Sąjungos (ES) užsienio politikos vadovės Federicos Mogherini vizitas į Vilnių nukeltas dėl užsitęsusių derybų Irano branduolinės programos klausimu, trečiadienį patvirtino Lietuvos užsienio reikalų ministro atstovas spaudai.


Populiariausi per 24 val.