Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)

Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)


2011-06-28 21:08

Lietuvoje viešintis Kolumbijos lietuvis filosofas ir politikas Antanas Mockus tikino, kad lietuviai dar neišsilaisvino iš sovietinės praeities pančių. Buvęs Bogotos meras teigė, kad Lietuvos piliečiams trūksta pilietiškumo ir pasitikėjimo savo jėgomis.

1/9

A.Mockus Vilniuje lygino Lietuvos ir Kolumbijos visuomenes. R.Pocius

Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)

1 / 9

A.Mockus Vilniuje lygino Lietuvos ir Kolumbijos visuomenes. R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

(9 nuotraukos) R.Pocius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-29 15:33

Užbaigta sostinės mokyklų pertvarka

Savivaldybės tarybos posėdį iš esmės dėl mokyklų reformos surengę Vilniaus valdantieji pasiekė tikslą – politikai pritarė, kad pagrindinėmis nuo rugsėjo taptų devynios sostinės mokyklos. Sprendimas trečiadienį priimtas nepaisant mokyklų bendruomenių.


2015-07-29 14:29

Rusai nori Žaliojo tilto skulptūrų – R. Šimašius siūlo mainus

23

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius patvirtino gavęs tiek Sovetsko mero Nikolajaus Voiščevo, tiek Rusijos ambasadoriaus Lietuvoje Aleksandro Udalcovo prašymų perduoti Rusijai Žaliojo tilto skulptūras.


2015-07-29 14:09

Vyriausybė nepritaria motinystės pašalpų atkūrimui

18

Vyriausybė nepritaria, kad būtų atkurtos iki krizės mokėtos motinystės (tėvystės) pašalpos ir naikinami pašalpų ribojimai gimus dviem ir daugiau vaikų.


2015-07-29 14:07

Nuo kitų metų likviduojama Gyventojų registro tarnyba

1

Vyriausybė trečiadienį pritarė Teisingumo ministerijos siūlymui nuo kitų metų likviduoti jos išlaikomą Gyventojų registro tarnybą.


2015-07-29 13:58

D. Grybauskaitė išlydėjo naujus ambasadorius JAV ir ES

2

Dalia Grybauskaitė trečiadienį įteikė skiriamuosius raštus naujajam ambasadoriui Jungtinėse Amerikos Valstijose Rolandui Kriščiūnui ir atstovei prie Europos Sąjungos (ES) Jovitai Neliupšienei, pranešė prezidentės spaudos tarnyba.


2015-07-29 13:15

Chemijos olimpiadoje Baku lietuviai pelnė auksą ir bronzą

3|3

Iš tarptautinės chemijos olimpiados, liepos 20–29 dienomis vykusios Baku, Azerbaidžane, visi Lietuvos atstovai parveža medalius. Auksą iškovojo Klaipėdos licėjaus dvyliktokas Dovydas Drakšas. Bronzos medalius pelnė taip pat Klaipėdos licėjaus mokiniai Nikita Pajanok ir Adomas Danilevičius (visų prizininkų mokytoja Rima Grabauskienė) ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientė Elena Gelžinytė (mokytoja Birutė Maciulevičienė).


2015-07-29 12:29

Po sūnaus žūties tėvas ieško dingusių pinigų

132|2

Ar gali būti saugesnė vieta laikyti pinigus nei bankas, kuriame dirba sūnus ir marti? Vilnietis pensininkas neabejojo, kad jo santaupos visiškai saugios, bet po sūnaus žūties aptiko tuščią sąskaitą. Nebėra sūnaus, neliko ir pinigų. Nors Maljorkoje prieš šešerius metus nuskendusio bankininko ir finansų analitiko Vadimo Titarenkos tėvas niekada nesijautė sūnaus išlaikytinis, po šios žūties liko tuščiomis rankomis. Nemažai santaupų turėjęs humanitarinių mokslų daktaras 84-erių Vadimas Titarenka vis dar neranda atsakymo į klausimą: savo pinigus jis padovanojo sūnui ar juos pasiskolino marti?


2015-07-29 08:55

Seimo pirmininkė laukia ministro S. Skvernelio atsiprašymo

90

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis dėl netinkamų raiškos priemonių turėtų atsiprašyti pats, o ne suversti atsakomybę patarėjams ar ministerijai, teigia Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.


2015-07-29 08:40

Pinigus pradanginusiam Šiaulių veikėjui – teismo tūpsnis

12

Prieštaringai vertinamam 48-erių šiauliečiui Jonui Kungiui atsivėrė durys į laisvę. Nuteistąjį iš kalinimo įstaigos ištraukė jam ne pirmą kartą palankų sprendimą priėmęs Šiaulių apygardos teismas. Statybos bendrovės „Butrema“ vadovas 48 metų J.Kungys buvo nuteistas už didelės vertės turto pasisavinimą, dokumentų klastojimą, apgaulingą buhalteriją. Jam buvo skirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė.


2015-07-28 21:09

D. Kazragytė: „Neištikimi vyrai tvarką ardo labiau nei gėjai“

124

Sovietmečiu atvykęs gastroliuoti anglų aktorius stovi ant scenos. Vyksta spaudos konferencija. „Žinau, kad ši tema pas jus uždrausta, bet aš vis tiek jums noriu pasakyti. Štai šis aktorius yra mano partneris. Su juo kartu gyvenam jau dvidešimt metų. Pas mus Anglijoje tai yra normalu, mes esame pora“, – taria Ričardą Antrąjį vaidinantis aktorius. Teatro salėje – mirtina tyla. O tada drąsi jauna aktorė Doloresa Kazragytė pradeda ploti.


Populiariausi per 24 val.