Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)

Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)

2011-06-28 21:08

Lietuvoje viešintis Kolumbijos lietuvis filosofas ir politikas Antanas Mockus tikino, kad lietuviai dar neišsilaisvino iš sovietinės praeities pančių. Buvęs Bogotos meras teigė, kad Lietuvos piliečiams trūksta pilietiškumo ir pasitikėjimo savo jėgomis.

1/9

A.Mockus Vilniuje lygino Lietuvos ir Kolumbijos visuomenes. R.Pocius

Buvęs Bogotos meras A.Mockus atskleidė, ko lietuviams trūksta iki visiškos laimės (nuotraukos)

1 / 9

A.Mockus Vilniuje lygino Lietuvos ir Kolumbijos visuomenes. R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

(9 nuotraukos) R.Pocius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-26 19:27

Vilniuje pagerbtos Mariupolio atakų aukos

15|15|

„Šlovė Ukrainai!“, – suriko vienišas balsas, kuriam minia atsišaukė griausmu: „Šlovė didvyriams!“. Pirmadienio vakarą prie Seimo sugiedojus Ukrainos himną, kai kurių lietuvių akyse uždegtų žvakučių spindesys susimaišė su ašaromis. Apie du šimtai Ukrainos įvykiams neabejingų lietuvių susirinko Nepriklausomybės aikštėje. Uždegę žvakutes ir sugiedoję himną jie pagerbė šeštadienio atakų Mariupolyje aukas.


2015-01-26 18:28

Rusų kanalų atstovai graudena: išeisim – prarasit milijonus

58|5

Rusiškų kanalų atstovai nesupranta, kodėl Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) turi nemažai pretenzijų. „NTV Mir Lithuania“ atstovai, kurie yra kritikuojami už neobjektyvią informaciją transliuojamose laidose teigė, kad pažeidimų peržiūrėtose laidų ištraukose neįžvelgė.


2015-01-26 18:28

Numerologė atskleidė, kurioms partijoms eilės numeris lems sėkmę

9

Pirmadienį šalies politikai sulaikę kvapą laukė, koks numeris jiems atiteks Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) organizuotų burtų traukimo metu. Nors dalis burtų rezultatais akivaizdžiai džiaugėsi, o kitų viltys sužvejoti kokį nors magišką skaičių, dužo vos atplėšus vokus, visi sutartinai tvirtino, kad sėkmė rinkimuose nepriklauso nuo to, kokiu numeriu partija įrašyta rinkimų biuletenyje. Ar tikrai?


2015-01-26 18:26

Balsuok ir išrink geriausią Lietuvos merą

52

Kovo 1-ąją dieną savivaldos rinkimuose pirmą kartą šalies istorijoje patys spręsime, kokia asmenybė vadovaus savivaldybei. Tiesioginio balsavimo būdu išrinksime 60 Lietuvos merų. Įdomu, iš kokių merų perims valdžią naujieji vadovai? O gal mūsų sprendimas lems, kad poste liks tie patys žmonės? Naujienų portalas lrytas.lt, regioninis dienraštis „Sekundė“ ir savaitraštis „Panevėžio balsas“ rengia „Lietuvos metų mero 2014“ rinkimus.


2015-01-26 18:19

Naujos kliūtys „darbiečių“ byloje – laukiasi V. Vonžutaitė

31

Laisvės atėmimo bausme nuteista Vitalija Vonžutaitė laukiasi ir tai gali būti nauja kliūtimi vadinamojoje Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje, praneša LNK laida „Labas vakaras, Lietuva“. Anot LNK žurnalistų kalbintų teisininkų, lengvinančių aplinkybių atsiranda skiriant bausmę arba perkvalifikuojant nusikaltimą, teismas gali spręsti, ar yra pagrindas skirti švelnesnę bausmę, ją švelninti.


2015-01-26 17:54

V.P.Andriukaitis nepaaiškino, kodėl Rusijai buvo siūloma tartis

41| 

Už sveikatą ir maistą atsakingas eurokomisaras ES ministrams neatsakė, kaip ir kodėl Rusijai buvo pasiūlyta pačiai nuspręsti, kurioms šalims panaikinti maisto produktų embargą. Lietuvos žemės ūkio ministrės teigimu, komisaras tikino, jog pasisako už vieningus sprendimus, tačiau apie pasiūlymą Rusijai nekalbėjo.


2015-01-26 17:04

Tautininkai kovoti dėl Seimo nario mandato siunčia R.Garuolį

1

Tautininkų sąjunga rinkimuose į laisvą Seimo nario vietą sostinės Žirmūnų apygardoje kelia Ričardo Garuolio kandidatūrą.


2015-01-26 16:52

Dešra su trichinelėmis į ligos patalą jau paguldė 14 žmonių

4

Dėl Kėdainių apskrityje užregistruoto pirmojo šiais metais trichineliozės protrūkio į gydymo įstaigas jau kreipėsi 13 Kėdainių rajono ir vienas Kauno gyventojas. Kauno visuomenės sveikatos centras pranešė, kad žmonės užsikrėtė valgydami rūkytus šernienos mėsos gaminius.


2015-01-26 16:06

NATO naikintuvai per savaitę 3 kartus kilo lydėti rusų orlaivio

16|4

Krašto apsaugos ministerija praneša, kad praėjusią savaitę NATO oro policijos misiją atliekantys naikintuvai lydėti rusų orlaivio kilo tris kartus. Visais atvejais į orą iš Emario bazės Estijoje buvo keliami Ispanijos naikintuvai „Eurofighter Typhoon“.


2015-01-26 16:04

Iš pareigų atšaukiamas „Infostruktūra“ vadovas

1

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pasirašė įsakymą, kuriuo atšaukė iš pareigų ministerijai pavaldžios valstybės įmonės „Infostruktūra“ direktorių Ričardą Bražėną.


Populiariausi per 24 val.