Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Jeronimo premija skirta vertėjai E.Novickas

Jeronimo premija skirta vertėjai E.Novickas

2011-07-04 12:31

Šiemetinė Jeronimo premija skirta lietuvių literatūros vertėjai į anglų kalbą Elizabeth Novickas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-10-02 15:25

Anglijos lietuvių žiniasklaida pereina į vienas rankas

Žurnalo projektas „Londonietė“ sudomino Anglijoje įsikūrusius lietuvius verslininkus. „Londonietę“ įsigijo kompanija, leidžianti ir vienintelį nemokamą lietuvišką laikraštį Anglijos lietuviams „Tiesa“ bei valdanti portalą Tiesa.com.


2014-10-02 13:56

Kauno degalinės pradėjo protesto akciją: kainų nebesimato

3|17

Ankstų ketvirtadienio rytą visos Kauno degalinės užtemo – jos iki penktadienio vakaro išjungė kainų švieslentes. Taip prekybininkai protestuoja prieš Kauno savivaldybės sprendimą apmokestinti ne tik reklaminius, bet ir informacinius stendus.


2014-10-02 13:26

Receptas: šildymui PVM lengvatos neliks, augs išlaidos gynybai

153

Finansų ministerija parengė ir teikia Vyriausybei 2015 m. valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projektą. Jis parengtas įvertinus ūkio raidos scenarijų, vykdant Vyriausybės įsipareigojimus išlaikyti viešųjų finansų stabilumą.


2014-10-02 11:58

Ritualinis skerdimas: emocijų karas prieš verslo logiką

4

Gyvulininkystė yra prioritetinė Lietuvos žemės ūkio šaka, tačiau šią šaką smaugia Rusijos embargas. Su šia šalimi prekiavę mėsos perdirbėjai yra priversti karštligiškai ieškoti kitų rinkų. Viena alternatyvų - musulmoniškos valstybės, kurioms galima parduoti tik pagal specialius reikalavimus paskerstų gyvulių mėsą. Tačiau tam audringai priešinasi gyvūnų gerovės sergėtojai.


2014-10-02 10:30

„Creditinfo“: sumažėjo prekybininkų bankrotų

Per pirmuosius tris šių metų ketvirčius Lietuvoje bankrutuojančios statusą įgijo 1195 įmonės. Tai yra 4 proc. daugiau nei 2013 m. tuo pačiu laikotarpiu, kai bankrutavo 1150 įmonių, rodo kreditų biuro „Creditinfo“ analizė pagal Registrų centro duomenis.


2014-10-02 10:17

„Air Lituanica“ sukirto rankomis su prancūzų ir olandų aljansu

3

Vilniaus valdžios kontroliuojama oro bendrovė „Air Lituanica“ bendradarbiaus su Prancūzijos „Air France“ ir Olandijos „KLM Royal Dutch Airlines“ – bendrovės jungiamaisiais skrydžiais skraidins keleivius į Paryžių ir Amsterdamą. Įmonės pasirašė bendradarbiavimo sutartį.


2014-10-02 10:03

Karjeros posūkis: buvo direktorė, dabar gavo patarėjos vietą

14|3

Valstybinio turizmo departamento (VTD) direktorė Raimonda Balnienė ketvirtadienį bus perkelta į naujas pareigas ir taps VTD patarėja. Ūkio ministras Evaldas Gustas dėl „Go Planet Travel“ bankroto spalio 1 dieną nusprendė nebepratęsti R. Balnienės, kaip VTD direktorės, kadencijos.


2014-10-01 18:11

„Maxima Group“ keičia pavadinimą

53

Lietuvos bendrovė „Maxima Group“ nuo šiol vadinsis kitaip. Apie permainas „Maxima Group“ paskelbė savo paskyroje profesinių kontaktų tinkle „LinkedIn“. Pavadinimas keičiamas nuo šių metų spalio mėnesio. Nuo šiol „Maxima Group“ pavadinimas keičiamas į „Franmax“. Anot bendrovės atstovų, „Maxima Group“ pavadinimo keitimas yra nuoseklios ilgalaikės strategijos dalis. „Ir toliau siekiame išgryninti bendrovės „Maxima Group“ funkcijas, todėl manome, kad siekiant šio tikslo pasitarnautų ir pavadinimas, geriau atspindintis bendrovės veiklos specifiką.


2014-10-01 17:45

Turizmo departamento vadovei atsirūgo „Go Planet“ bankrotas

8

Ūkio ministras Evaldas Gustas dėl „Go Planet Travel“ bankroto nusprendė nebepratęsti Valstybinio turizmo departamento direktorės Raimondos Balnienės kadencijos. Ministras R.Balnienei dėl aplaidaus darbo prižiūrint kelionių rengėją „Go Planet Travel“ rugsėjį buvo skyręs papeikimą, Generalinė prokuratūra buvo pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo įmonės vadovų sukčiavimo ir dokumentų klastojimo.


2014-10-01 17:17

Į sankcijų šalį sugrįžo sovietiniai tuščių lentynų laikai

316|2

Prekybos centruose nebėra parmezano, kainos šoktelėjo iki debesų, taikomos sankcijos smogia oligarchams – Vladimiro Putino draugams, rašo Nicola Lombardozzi laikraštyje „La Repubblica“. „Kitaj Gorodo kvartale yra toks tipas, kuris parduos tau visko, ko tik pageidausi: ir parmezano, ir ispaniško kumpio. Bet pirma jam reikia paskambinti. Pirkinys tau atsieis dvigubai brangiau negu prieš porą mėnesių, bet tai bus gera prekė.


Populiariausi per 24 val.