Jeronimo premija skirta vertėjai E.Novickas

Jeronimo premija skirta vertėjai E.Novickas


2011-07-04 12:31

Šiemetinė Jeronimo premija skirta lietuvių literatūros vertėjai į anglų kalbą Elizabeth Novickas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-09 13:29

Eksporto į Rusiją skaičiai graudina

Nors eksportas į Rusiją mažėja dešimtimis procentų, Lietuvai ši šalis šių metų sausio-rugpjūčio mėnesiais išliko didžiausia eksporto rinka.


2015-10-09 12:54

Šiltnamio sąlygas prarandanti „Ryanair“: mūsų čia niekas nespaus

29|3

Lietuvos valdžia nusprendė – užteks maitinti lengvatomis pigių skrydžių kompanijas. Susisiekimo viceministras Arijandas Šliupas pareiškė, kad lengvatų neteks pigių skrydžių bendrovės Airijos „Ryanair“ ir Vengrijos „Wizzair“. Airiai suragavo žaibiškai – perkėlė kai kuriuos skrydžius iš Kauno į Vilnių ir pagrasino visai išeiti iš Lietuvos. Kauno savivaldybė nepanikuoja – reisais iš Kauno skraidžioja emigrantai, o ne turistai, tad laikinajai sostinei skrydžių perkėlimas didesnio skausmo nesukels. Oro uostus valdanti bendrovė sako, kad jau daugiau nebegalima diskriminuoti kitų vežėjų.


2015-10-09 12:50

Inspektoriai uždarė nevalyvą vaikus maitinusį mokyklos bufetą

2

Šią savaitę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai uždarė Kelmės rajono Pakražančio gimnazijos bufetą, kuriame buvo prekiaujama maisto produktais ir gėrimais.


2015-10-09 12:50

Tokių būsto kainų Maskva dar nematė

40

Kai daugiau nei prieš metus ir pačios Rusijos galvos ėmė kalbėti apie tai, jog iš šalies bėga užsienio investuotojai, vietos gyventojai šių pokyčių tiesiogiai nepajuto. Tačiau dabar karčius to vaisius ragauja visi tie, kurie Maskvoje nuomoja butus. Čia butų nuomos kainos nusirito iki rekordinių žemumų.


2015-10-09 11:59

Tarp Vilniaus ir Kazachstano sostinės nori tiesioginių skrydžių

Vilnių ir Astaną – Lietuvos ir Kazachstano sostines – turėtų sujungti tiesioginiai skrydžiai.


2015-10-09 11:45

„Ryanair“ paskelbė planus Lietuvoje: Kaunui tai nepatiks

54|2

Pigių skrydžių kompanija „Ryanair“ paskelbė, kad ateinančią vasarą į Birmingemą ir Londono Liutono oro uostą skraidys iš Vilniaus, o ne Kauno. Šie maršrutai perkeliami iš Kauno į sostinę. Tuo tarpu iš Kauno „Ryanair“ ir toliau skraidys nauju maršrutu į Kopenhagą.


2015-10-09 11:14

Laimėjome: 34 mln. eurų investicijai pasirinko Lietuvą

Tarptautinė statybinių medžiagų gamybos grupė „Etex“ investicijoms į naują cemento fasado dailylenčių gamyklą rinkosi tarp Lenkijos, Vokietijos, Belgijos, Rusijos ir Lietuvos.


2015-10-09 09:35

Kas bendro tarp šalies biudžeto ir gėjų santuokų?

28|2

Tos pačios lyties asmenų santuokų legalizavimas Australijoje turėtų duoti šaliai didelę ekonominę naudą – vien tik su vestuvėmis susijusios papildomos išlaidos turėtų atnešti į šalies biudžetą mažiausiai 500 milijonų dolerių per metus, skaičiuoja ekspertai. Tai politika, kuriai pritaria Australijos naujasis ministras pirmininkas Malcolmas Turnbullas, opozicijos lyderis Billas Shortenas ir dauguma šalies gyventojų, rašo portale „bluenotes.anz.com“ Cherelle Murphy ir Mandeep Kaura.


2015-10-09 08:24

Ūkininkams geriau lietuvis iš darbo biržos nei siras

5| 

Lietuvos ūkininkams ir žemės ūkio bendrovėms imponuoja tūkstantmetė Sirijos žemdirbystės patirtis, tačiau ieškodami trūkstamų žmonių į laisvas darbo vietas jie ir toliau mieliau dairysis į darbo biržą. Idėja įdarbinti karo pabėgėlius iš Sirijos mūsų šalies ūkininkų nežavi, penktadienį rašo „Lietuvos žinios“.


2015-10-08 17:40

Tolyn nuo Europos: nelegalai jau renkasi Turkiją

11|29

Nedidelėje, šiukšlių nusėtoje, su Aukso Ragu besilygiuojančioje gatvelėje per vieną savaitę, kurią viešėjau Stambule, atsidarė dvi naujos parduotuvės – nemažas prekybos centras ir turkiškais saldumynais – lokumu ir baklava prekiaujanti krautuvėlė.


Populiariausi per 24 val.