Kyla aistros dėl tarptautinio sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2011“ rezultatų anuliavimo

2011-07-07 19:30

Savaitės pradžioje oficiali Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) svetainė internete informavo, kad LLAF Vykdomojo komiteto liepos 2 dienos sprendimu birželio 17 dieną vykusių tarptautinio sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2011“ bei Lietuvos sportinio ėjimo taurės varžybų rezultatai 20 ir 10 km distancijose anuliuoti.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

51-oji „Gintarinė pora“ – ta pati, bet vis kitokia

Su gegužės pradžia kauniečius vėl kviečia daugiau nei prieš pusę amžiaus užgimęs kultūros reiškinys, vadintas ir festivaliu, ir konkursu, dabar – varžybomis. Savo pavadinimo jis niekada nekeitė. – kaip buvo, taip ir liko „Gintarinė pora“.

2015-05-05 10:10

„Capitals“ artėja prie NHL Rytų konferencijos finalo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje pirmadienį „Washington Capitals“ (4-oji vieta konferencijoje) komanda namuose 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją „New York Rangers“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

2015-05-05 07:52

Ledo ritulio čempionatas: latviai – sumušti, JAV skriaudė rusus

10|19

Pasaulio ledo ritulio čempionate Čekijoje gausybės sirgalių sulaukė JAV ir Rusijos rinktinių dvikova, nors NHL žvaigždėmis ekipos ir nespindi. Trečiąją pergalę B grupėje įsirašė ir principinę kovą laimėjo amerikiečiai, kurie privertė rusus patirti pirmąjį pralaimėjimą, kai šiuos palaužė 4:2 (1:0, 1:1, 2:1).

2015-05-05 07:51

Boksas mirė? Amžiaus kova tapo amžiaus nusivylimu

35|8|

Po penkerius metus trukusių derybų, trypčiojimų vietoje, įžeidinėjimų ir purvo pylimo, mes pagaliau išlaukėme: Floydas Mayweatheris ir Manny Pacquiao stojo į amžiaus dvikovą. Kovą, kuri turėjo prikelti boksą. Koks nusivylimas...

2015-05-04 17:50

S. Ritteris ir R. Maščinskas negins Europos čempionų titulo

1

Gegužės pabaigoje Poznanėje vyksiančiame Europos irklavimo čempionate neišvysime vienos stipriausių pasaulio dviviečių įgulos – Sauliaus Ritter ir Rolando Maščinsko ekipažo. Dėl ligos ant operacinio stalo turėjęs gultis S.Ritter negalės dalyvauti čempionate ir ginti pernai iškovoto čempionų titulo. Po triumfo Belgrade šis duetas Lietuvos sporto apdovanojimuose tapo geriausia 2014 metų vyrų komanda.

2015-05-04 09:00

„Ducks“ NHL pusfinalyje iškovojo antrąją pergalę

12

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų antrosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse sekmadienį „Anaheim Ducks“ (1-oji vieta konferencijoje) komanda namuose 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) nugalėjo „Calgary Flames“ (8) ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

2015-05-04 06:53

Lietuvos rankininkai atsirevanšavo bosniams ir pasiliko šansą

1|22

Iškovoję pirmąją pergalę Europos čempionato atrankos varžybų grupėje mūsų šalies rankininkai pasiliko viltį kovoje dėl kelialapio į 2016 metų finalinį tunyrą Lenkijoje.

2015-05-04 01:07

Prie Baltojo tilto Vilniuje – paplūdimio tinklinio aistros

76|

Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė paplūdimio tinklinio varžybose Vilniuje įveikė stiprią varžovių iš Slovakijos porą ir padovanojo žiūrovams gerų emocijų pliūpsnį. „Stengėmės sužaisti gražiai ir efektingai, kad taip gausiai susirinkusiems sirgaliams būtų smagu žiūrėti varžybas“, – po mačo sakė M.Povilaitytė.

2015-05-03 23:54

Kanados ledo ritulininkai sutriuškino vokiečius 10:0

3

Rusijos ledo ritulininkai pasaulio pirmenybėse 5:3 įveikė turnyro debiutantę Slovėniją ir iškovojo antrą pergalę Prahoje. Pasaulio čempionų titulą ginančiai Rusijai sekmadienį 2 įvarčius pelnė ir 2 rezultatyvius perdavimus atliko Jevgenijus Dadonovas.

2015-05-03 19:40

Amžiaus kovą laimėjo F.Mayweatheris, bet M.Pacquiao mano kitaip

68|30|

Profesionalų ringe nepralaimintis Floydas Mayweatheris liko nenugalėtu. Per didijį bokso vakarą Las Vagase 38 metų amerikietis teisėjų sprendimu per 12 raundų įveikė 36 metų filipinietį Manny Pacquiao.