Kyla aistros dėl tarptautinio sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2011“ rezultatų anuliavimo

2011-07-07 19:30

Savaitės pradžioje oficiali Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) svetainė internete informavo, kad LLAF Vykdomojo komiteto liepos 2 dienos sprendimu birželio 17 dieną vykusių tarptautinio sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2011“ bei Lietuvos sportinio ėjimo taurės varžybų rezultatai 20 ir 10 km distancijose anuliuoti.

1/1

M.Kulbis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

7

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Naujojo Džersio „Devils“ klubas trečiadienį pareiškė besąlygiškai atsisakantis puolėjo Dainiaus Zubraus paslaugų bei ketinantis nutraukti kontraktą.

2015-07-30 23:47

Lietuvės nepateko į Europos tinklinio čempionato aštuntfinalį

Austrijoje vykstančio Europos paplūdimio tinklinio čempionato finalinio etapo šešioliktfinalyje ketvirtadienį lietuvės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė 0-2 (16:21, 16:21) pralaimėjo rusėms Jevgenijai Ukolovai ir Jekaterinai Birlovai.

2015-07-30 21:30

Vis dar be medalių: A. Jonkutė – ketvirta, U. Baikštytė – penkta

1|25

Lietuva ketvirtadienį priartėjo, bet nepateko į Europos jaunimo olimpinio festivalio (EOYF) medalių laimėtojų sąrašą. Tbilisyje vykstančiose žaidynėse Lietuvos delegacijos vėliavnešė Agnė Jonkutė rutulio stūmimo varžybose užėmė 4-ąją vietą, o šuolių į aukštį sektoriuje Urtė Baikštytė užėmė 5-ąją vietą.

2015-07-30 19:56

Startai Tbilisyje: dviratininkės įšoko į dešimtuką

13

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EYOF) ketvirtadienį Lietuvos dviratininkės veržliai kovojo merginų grupinėse lenktynėse ir pateko į dešimtuką. Tarp 70 dalyvių Kotryna Vaičytė užėmė 9-ąją vietą, o Monika Rastauskaitė buvo 10-a. Merginos dukart suko ratą aplink Tbilisio jūrą – iš viso 47,4 km.

2015-07-30 19:00

D.Domikaitytė „Poland Open“ imtynių turnyre užėmė penktą vietą

Varšuvoje vykusiame tarptautiniame „Poland open“ moterų imtynių turnyre penktą vietą svorio kategorijoje iki 69 kilogramų užėmė Danutė Domikaitytė.

2015-07-30 15:56

M. Povilaitytė ir I. Dumbauskaitė skina pergales Europoje

4

Austrijoje vykstančiose Europos paplūdimio tinklinio pirmenybių finalinio etapo varžybose, kuriose dalyvauja po 32 pajėgiausias Senojo žemyno vyrų ir moterų poras, antrą pergalę iškovojo pajėgiausia Lietuvos pora – Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė.

2015-07-30 12:28

Lietuvos boksininkai baigia pasiruošimą Europos čempionatui

1

Geriausi Lietuvos boksininkai lieja prakaitą paskutinėje treniruočių stovykloje prieš Europos čempionatą. Lietuviai Baltarusijoje, netoli Minsko įsikūrusiame „Stajki“ olimpiniame sporto centre ne tik treniruojasi, bet ir turės kontrolines dvikovas su kitų šalių boksininkais.

2015-07-29 23:20

78 metų klaipėdietis dešimtą kartą tapo Europos čempionu

8

78 metų klaipėdietis Albinas Nausėda Didžiojoje Britanijoje vykusiame Europos senjorų sunkiosios atletikos čempionate dešimtą kartą kopė ant nugalėtojų pakylos.

2015-07-29 22:38

Lietuvių nesėkmė Europos paplūdimio tinklinio čempionate

Austrijoje vykstančiose Europos paplūdimio tinklinio pirmenybių finalinio etapo varžybose, kuriame dalyvauja po 32 pajėgiausias Senojo žemyno vyrų ir moterų poras, pirmą pralaimėjimą patyrė pajėgiausia Lietuvos pora – Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė.

2015-07-29 22:35

Elektrėnuose įsikurs D. Kasparaičio ledo ritulio mokykla

1

Pastaruoju metu vis labiau keliančiam galvą Lietuvos ledo rituliui į pagalbą ateina ir pasaulinio garso žmonės. Per pastaruosius metus lyderių pozicijas šalyje praradusiam Elektrėnų ledo rituliui į pagalbą ateina olimpinis čempionas Darius Kasparaitis.