Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nuo rugsėjo Vilniuje brangsta šaltas vanduo, įvedamas skaitiklio mokestis (papildyta)

Nuo rugsėjo Vilniuje brangsta šaltas vanduo, įvedamas skaitiklio mokestis (papildyta)

2011-07-13 16:20

Nuo rugsėjo 1-osios Vilniuje 3,6 proc. brangsta šaltas vanduo, tačiau "Vilniaus vandenys" didžiuojasi, kad kaina išliks mažiausia Lietuvoje ir nedidėjo jau 10 metų. Vilniečiams bus keičiami ir vandens skaitikliai.

1/1

Vilniuje brangsta šaltas vanduo. V.Ščiavinskas

Nuo rugsėjo Vilniuje brangsta šaltas vanduo, įvedamas skaitiklio mokestis (papildyta)

1 / 1

Vilniuje brangsta šaltas vanduo. V.Ščiavinskas

(1 nuotraukos) V.Ščiavinskas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-04-27 23:05

Naktinis reidas kontrabandininkų keliu: kai siena – ne kliūtis

22|82|

Žvaigždėmis nusėtas dangus pro naktinio matymo žiūronus sužėri dar ryškiau. Tamsoje skendintis miškas žvelgiant pro į šilumą reaguojantį termovizorių atgyja. Į eilinio stebėtojo rankas pakliuvę šie prietaisai tampa malonius įspūdžius teikiančiais žaisliukais, tuo tarpu pasieniečiams – nepamainomais darbo įrankiais.


2015-04-27 19:04

Toronto lietuviai padės Lietuvos verslui

1|3

Praėjusią savaitę Toronte net 40 lietuvių kilmės įvairių sričių profesionalų savo parašais patvirtino oficialų Kanados lietuvių profesionalų grupės steigimą. Tai simbolinis aktas, kuris įvyko VšĮ „Versli Lietuva“ ir lietuvių profesionalų tinklo pasaulyje „Global Lithuanian Leaders“ (GLL) atstovų vizito proga.


2015-04-27 17:18

Dar vienas mėginimas – graikai pertvarko derybininkų grupę

8

Graikijos vyriausybė pirmadienį pertvarkė savo pareigūnų grupę, dalyvaujančią kritinėse derybose su ES ir Tarptautinio valiutos fondo (TVF) derybininkais, kuriose per pastaruosius du mėnesius beveik nebuvo pasiekta pažangos.


2015-04-27 16:59

Lietuviai rekonstruos didžiausią Baltijos šalyse arbatos gamyklą

1|3

Lietuvos įmonė „Gemaga“, įsigijusi 100 procentų Latvijos bendrovės „Inteka“, kuriai priklauso viena didžiausių arbatos gamyklų Baltijos šalyse bei populiariausias Latvijos arbatos prekės ženklas „Možums“, akcijų paketą, nusprendė ją ateinančius trejus metus rekonstruoti.


2015-04-27 16:35

Mūšiai dėl prekės ženklų užverda ir dėl vienos raidės

5|4

Ar susipainioję vietoj „Volvo“ pasirinktumėte „Lovol“? O vietoj „Red Bull“ paprašytumėte „Bulldog“? Peštynės dėl panašių prekių ženklų vyksta ne tik ginant pasaulyje žinomus vardus, bet ir mažoje Lietuvoje. Prekių ženklai varžosi ne tik dėl pirkėjų simpatijų – jų savininkai pliekiasi dėl teisės juos registruoti ir naudoti. Neretai ginčai baigiasi Valstybiniame patentų biure, bet pasitaiko, kad prireikia ir teismų.


2015-04-27 15:45

Aukso kainos laikosi žemiausiame lygyje per penkias savaites

Aukso kainos laikosi ties žemiausiu lygiu per penkias savaites, tam įtakos turi nuosmukis akcijų rinkose ir artėjantis JAV federalinio atsargų banko posėdis, per kurį investuotojai tikisi išgirsti užuominų dėl palūkanų normų didinimo.


2015-04-27 15:33

Iš Pasaulio banko analitikų – prastos žinios Baltarusijai

1

Pasaulio bankas stipriai sumažino Baltarusijos ekonominio augimo prognozę – dabar prognozuojamas 3,5 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) nuosmukis, kai tuo tarpu anksčiau prognozuotas 1,8 proc. BVP prieaugis, per spaudos konferenciją pirmadienį sakė banko vyriausiasis ekonomistas Ruslanas Penkevskis.


2015-04-27 15:25

Į Bosniją ir Hercegoviną ūkininkai galės vežti gyvus galvijus

3

Lietuvos gamintojai į Bosniją ir Hercegoviną galės eksportuoti ne tik jautienos gaminius, bet ir gyvus galvijus. Atsakinga Bosnijos ir Hercegovinos institucija patvirtino, kad reikalavimai ir veterinariniai dokumentai, būtini norint įvežti į jų šalį galvijus skerdimui ir veršelius auginimui, yra suderinti.


2015-04-27 14:58

Žydrūnas Buzas siekia užvaldyti Marijampolės automobilių turgų

67|2

Prieštaringai vertinamas verslininkas Žydrūnas Buzas bando įgyvendinti dar vieną skambų ir įžūlų planą, kuris jam leistų užvaldyti Marijampolės automobilių turgų. Praėjusią savaitę įvykusiame aukcione už kontrolinį Marijampolės automobilių turgaus akcijų paketą pasiūlyta 2 mln. eurų.


2015-04-27 14:43

Lietuvos dangaus valdovę „Lufthansa“ iš sosto stumia rusai

26|4

Lietuvos danguje darosi rimtai ankšta. Pirmąjį 2015 metų ketvirtį šalies padangėje užfiksuoti 48 185 orlaivių skrydžiai – tai rekordinis skaičius, mat pernai tuo pačiu metu Lietuvos skrydžių vadovų paslaugų prireikė 46 294 lėktuvų pilotams, o 2013-aisiais skrido dar beveik dviem tūkstančiais mažiau. Kita tendencija – daugybę metų mūsų danguje karaliaujančią Vokietijos milžinę „Lufthansa“ iš sosto baigia išstumti Rusijos „Aeroflot“.


Populiariausi per 24 val.