Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

2011-08-01 17:36

Atsikurti norintys tautininkai lapkričio pabaigoje planuoja rinktis į steigiamąjį suvažiavimą.

1/1

„Pirmasis uždavinys - kad būtų grįžta prie tų vertybių, su kuriomis partija pradėjo veiklą“, - atkuriamos partijos siekius nurodė G.Songaila. A.Barzdžius

Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

1 / 1

„Pirmasis uždavinys - kad būtų grįžta prie tų vertybių, su kuriomis partija pradėjo veiklą“, - atkuriamos partijos siekius nurodė G.Songaila. A.Barzdžius

(1 nuotraukos) A.Barzdžius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-17 14:23

Ž. Juodkienė grįžo į „Vilniaus energiją“

Darbo partijas deleguota buvusi energetikos viceministrė Žydrūnė Juodkienė, kuravusi elektros, naftos ir dujų sektorių politikos bei Ignalinos atominės elektrinės uždarymo klausimus, grįžo į Prancūzijos koncerno „Dalkia“ valdomą bendrovę „Vilniaus energija“, kuri yra susijusi su koncernu „Icor“.


2014-09-17 14:22

Konservatoriai kviečia I. Šimonytę kandidatuoti į Vilniaus merus

56| 

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partija pakvietė buvusią finansų ministrę tapti kandidate į Vilniaus mero pareigas kitąmet vyksiančiuose rinkimuose.


2014-09-17 14:17

Naujas Saudo Arabijos ambasadorius pradėjo darbą Lietuvoje

2

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį priėmė Saudo Arabijos ambasadoriaus Lietuvai Mohammedo Ibrahimo Al Agailio skiriamuosius raštus.


2014-09-17 13:42

Lietuva steigia ambasadą Pietų Afrikos Respublikoje

2

Vyriausybė posėdyje trečiadienį nusprendė atidaryti Lietuvos ambasadą Pietų Afrikos Respublikoje (PAR). Lietuvos ambasada PAR sostinėje Pretorijoje steigiama nuo lapkričio 5-osios.


2014-09-17 13:16

Prezidentė priėmė Airijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2

Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį priėmė Airijos ambasadoriaus Davido Noonano skiriamuosius raštus. Susitikime Prezidentė su naujuoju ambasadoriumi aptarė dvišalį ekonominį Lietuvos ir Airijos dialogą, bendrus Europos Sąjungos klausimus.


2014-09-17 13:11

Kauno valdančioji dauguma aptrupėjo, tačiau tikisi išlikti

3

Kaune pasirašyta atnaujinta valdančiosios koalicijos sutartis, po kuria jau nėra dviejų frakcijų atstovų parašų – kitą veiklos kelią pasirinko partijos „Tvarka ir teisingumas“ bei išnykusios Liberalų ir centro sąjungos frakcijų atstovai.


2014-09-17 13:11

Į postą sugrąžintam D.Valiui grasinama naujais nemalonumais

15| 

Teisiamųjų suolo dėl prieš kelerius metus padarytos avarijos išvengusiam ir po ilgų priverstinių atostogų į darbą grįžusiam Generalinės prokuratūros vadovui Dariui Valiui ir vėl gali tekti prašyti nušalinti jį nuo pareigų. Taip gali nutikti, jeigu būtų patenkintas Seimo Antikorupcijos komisijos vadovo Vitalijaus Gailiaus reikalavimas iškelti D.Valiui bylą už pareigų neatlikimą dėl neatsargumo, jei valstybei buvo padaryta didelė žala. Baudžiamasis kodeksas už tai numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.


2014-09-17 12:06

STT pričiupo nesąžiningus advokatus

Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai pateikti advokatui ir advokato padėjėjui, galimai neteisėtais būdais siekusiems pagreitinti užsienio piliečių prašymų leisti laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje nagrinėjimą Migracijos departamente.


2014-09-17 11:14

B. Juodka siūlo pasirengti provokacijoms iš Rusijos

14

Provokacijoms iš Rusijos reikia būti pasiruošus, sako Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas socialdemokratas Benediktas Juodka.


2014-09-17 10:41

Kedžiams gyventi Klonio gatvėje – jau nebemiela

485|4|

Norite apsigyventi name, į kurį neseniai buvo nukreiptos kone visų Lietuvos gyventojų akys? Tokią galimybę jums suteiks Vytautas ir Laimutė Kedžiai, parduodantys namą Klonio gatvėje Garliavoje. Atrodo, kad jie keliaus į JAV pas dukterį Neringą. Baimė atsidurti už grotų vieną po kito iš Lietuvos veja pedofilijos burbulo pūtėjus, rašo „Lietuvos rytas“. Atrodo, kad įkandin Čikagoje prisiglaudusios N.Venckienės ir Rusijoje pasislėpusios jų kaimynės Olgos Girdauskienės į užsienį ketina sprukti ir Kedžiai.


Populiariausi per 24 val.