Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

2011-08-01 17:36

Atsikurti norintys tautininkai lapkričio pabaigoje planuoja rinktis į steigiamąjį suvažiavimą.

1/1

„Pirmasis uždavinys - kad būtų grįžta prie tų vertybių, su kuriomis partija pradėjo veiklą“, - atkuriamos partijos siekius nurodė G.Songaila. A.Barzdžius

Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

1 / 1

„Pirmasis uždavinys - kad būtų grįžta prie tų vertybių, su kuriomis partija pradėjo veiklą“, - atkuriamos partijos siekius nurodė G.Songaila. A.Barzdžius

(1 nuotraukos) A.Barzdžius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-27 08:11

Įsižeidęs Alytaus meras paprašė lito

27 metų alytiškė teismo pripažinta viešai pažeminusi Alytaus miesto mero Jurgio Krasnicko garbę ir orumą. Ji įpareigota paskelbti paneigimą vietos laikraštyje ir sumokėti vieną litą. Į teismą atvykęs Alytaus miesto meras 57 metų J.Krasnickas neišvydo trisdešimčia metų jaunesnės atsakovės dviejų vaikų motinos Samantos Remeikienės. Ji pernai spalio 1 dieną vietos laikraščio internetiniame puslapyje publikuoto straipsnio komentaruose apie merą taip parašė: „Dar mažai iš ligoninės su Daugėla pavogė.“


2014-11-27 08:11

Artimuosius daužome kaip kriaušes – 20 tūkstančių iškvietimų

29

„Išvadindavo visokiais žodžiais. Smurtaudavo ir fiziškai, ir psichologiškai, ir grasinimais visokiais, ir daužymais, laužymais, ir išvarymais iš namų. Jei aš kažko nepadarydavau, neduodavau, tada imdavosi vaikų“, - tokį pasakojimą apie smurtaujantį vyrą išgirdo Lygių galimybių plėtros centro ekspertai, apklausę smurto aukomis tapusias moteris.


2014-11-27 08:08

Garsiąją vaikų poeto A. Matučio drevę išgelbėjo darbštūs dzūkai

Gerokai atjaunėjo penktą dešimtį metų skaičiuojanti Gudų girioje, Uosupio ir Ūlos upių santakoje (Varėnos r.), vaikų poeto Anzelmo Matučio pastatyta drevė, kurioje jis sukūrė daug žinomų eilėraščių ir eiliuotų pasakų. Pagaliau išnyko grėsmė nučiuožti į upelį vienam žinomiausių Varėnos rajono kultūros objektų – garsiajai A.Matučio drevei. Šį kūrinį ant kalnelio vos laikę supuvę mediniai pastoliai pakeisti naujais.


2014-11-27 07:51

Dėl Seimo klajoklio atmintį gaivino ir ūkininkas

2

Buvusiam Seimo nariui Linui Karaliui kelionės rūpėjo labiau nei politika, todėl jis nuolat ieškodavo, kam palikti savo balsavimo kortelę. Tiesa, balsuoti už jį išdrįso ne visi partijos kolegos. Tai paaiškėjo teisme. „Gal gali už mane pasižymėti?“ – taip savo kolegų nuolat prašydavęs politiku tapęs pramogų pasaulio atstovas L.Karalius. Buvęs Seimo narys Jonas Stanevičius vakar Vilniaus apygardos teisme prisiminė, kaip „prisikėlėlių“ frakcijos nariai gelbėdavo dažnai keliaujantį savo partijos kolegą.


2014-11-27 07:50

Būsimą Seimo kanclerį nusižiūrėjo tarp buvusių pavaldinių

Be vadovo likusią Seimo kanceliariją norima patikėti į moters rankas. Parlamento pirmininkė Loreta Graužinienė jos toli nesidairė - kanceliarijos vadovo postą ji pasiūlė savo buvusiai pavaldinei. Šaltinių teigimu, šią savaitę L.Graužinienė valdančiosios koalicijos vadovybei pranešė, kad į kanceliarijos vadovus ji norėtų siūlyti Seimo Audito komiteto biuro vedėją Daivą Raudonienę. Praėjusią kadenciją L.Graužinienė vadovavo šiam komitetui.


2014-11-27 07:40

Lietuvių nebeliks ir dviejų milijonų

8

Stabilumą rodantys skaičiai apie migraciją, gimstamumą ir mirtingumą gali būti apgaulingi. Iš tiesų Lietuva yra atsidūrusi nemenkoje demografinėje duobėje, iš kurios sunku išsikapstyti. Oficiali statistika rodo, kad pastaraisiais metais dėl emigracijos Lietuvos gyventojų skaičius mažėja truputį lėčiau nei anksčiau. Gimstamumo rodikliai irgi stabilūs – jis nedidėja, bet ir nemažėja. Nėra sunerimti verčiančių žinių ir apie didėjantį mirtingumą.


2014-11-26 19:02

Kodėl sunku manipuliuoti Lietuvos rusais? Nes jie pilietiški

43

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad Lietuvos rusai yra lojalūs ir pilietiški, todėl jais sunku manipuliuoti, o kovojant su Rusijos propaganda reikia ne cenzūruoti, o pasiūlyti alternatyvą. Interviu Prahoje „Laisvosios Europos radijui“ ministras pabrėžė remiantis spaudos laisvę, tačiau pripažino, kad sukurti patrauklią alternatyvą gerai finansuojamai Maskvos propagandai nėra paprasta.


2014-11-26 18:59

Į Rusijos stovyklas vykstantiems vaikams Lietuva turi pasiūlymą

27

Lietuva gali pasiūlyti alternatyvų Rusijoje rengiamoms karinėms stovykloms, į kurias, kaip paaiškėjo, iki šiol vykdavo Lietuvos rusakalbiai moksleiviai, trečiadienį sakė švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos šaulių sąjunga.


2014-11-26 18:02

Kraujelio-Siaubūno žūties byla: išteisintas M. Misiukonis

150|4| 

Panevėžio apygardos teismas trečiadienį genocido byloje išteisino pirmąjį Lietuvos vidaus reikalų ministras po nepriklausomybės atkūrimo Marijoną Misiukonį, kuris buvo teisiamas dėl paskutiniu Lietuvos partizanu vadinamo Antano Kraujelio-Siaubūno žūties.


2014-11-26 17:16

Seimo komitetas: į rinką galės patekti pigesni vaistai

5

Seimo Sveikatos reikalų komitetas pritarė Farmacijos įstatymo pakeitimo projektui, kuriuo, siekiant sudaryti palankesnes sąlygas pigesniems vaistiniams preparatams patekti į Lietuvos rinką ir gerinti vaistinių preparatų prieinamumą pacientams, siūloma nustatyti trumpesnį vaistinio preparato lygiagretaus importo leidimo išdavimo terminą.


Populiariausi per 24 val.