Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

2011-08-01 17:36

Atsikurti norintys tautininkai lapkričio pabaigoje planuoja rinktis į steigiamąjį suvažiavimą.

1/1

„Pirmasis uždavinys - kad būtų grįžta prie tų vertybių, su kuriomis partija pradėjo veiklą“, - atkuriamos partijos siekius nurodė G.Songaila. A.Barzdžius

Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

1 / 1

„Pirmasis uždavinys - kad būtų grįžta prie tų vertybių, su kuriomis partija pradėjo veiklą“, - atkuriamos partijos siekius nurodė G.Songaila. A.Barzdžius

(1 nuotraukos) A.Barzdžius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-01 16:39

Ž. Pinskuvienės skundas dėl mero rinkimų rezultatų – atmestas

6|

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) trečiadienį atmetė Darbo partijos atstovės Živilės Pinskuvienės skundą dėl rinkimų rezultatų Širvintų rajone, BNS informavo LVAT atstovė Neringa Lukoševičienė.


2015-04-01 16:39

Balandžio 1-oji: V.Uspaskicho karjera ir tankai Laisvės alėjoje

Darbo partijos vedlys Viktoras Uspaskichas taps psichologu, Kauno Laisvės alėja riedės amerikiečių tankai, o uostamiesčio meras įsikurs atstatytoje Klaipėdos pilyje. Tokiais pokštais balandžio pirmąją, minint Juokų arba Melagių dieną, lietuvius mėgino apgauti politikai ir valstybės institucijos.


2015-04-01 16:28

Balandžio 1-ąją lrytas.lt skaitytojai dėkojo už dovanotą šypseną

4

Trečiadienį Kauno savivaldybės ir Lietuvos monetų kalyklos telefonai turėjo būti įkaitę taip, kaip kaitino mintis apie neregėto pramogų komplekso kūrimą Kaune. Ar Laikinojoje sostinėje tikrai bus įkurtas seksualinių pramogų viešbutis, o euro rinkinių monetos auksinės?


2015-04-01 16:25

Naujojo VU rektoriaus inauguracijoje – politikos elitas

69

Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje trečiadienį iškilmingai inauguruotas naujasis rektorius profesorius 58 metų Artūras Žukauskas. Jis tapo 85-uoju VU rektoriumi. Rektoriaus inauguracijoje dalyvavo prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Algirdas Butkevičius, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus.


2015-04-01 16:12

Savivaldybė pratęsė patalpų nuomos sutartį A.Zuoko partijai

1|

Kadenciją baigianti Vilniaus savivaldybės taryba trečiadienį pratęsė patalpų nuomos sutartį už simbolinę kainą postą paliekančio mero Artūro Zuoko vadovaujamai Lietuvos laisvės sąjungai (liberalams).


2015-04-01 15:50

A. Kubilius siūlo B. Bradauskui trauktis iš Seimo komiteto

19| 

Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius iš parlamentinio Finansų ir biudžeto komiteto (BFK) pirmininko posto prašo atšaukti socialdemokratą Bronių Bradauską, kurio sūnus Dainoras laimėjo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovo konkursą.


2015-04-01 15:22

Rektorius A. Žukauskas garsins Vilniaus universitetą

13|49

Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje trečiadienį iškilmingai inauguruotas naujasis rektorius profesorius 58 metų Artūras Žukauskas. Jis tapo 85-uoju VU rektoriumi. A.Žukauskas prisiekė universitetui ir pasižadėjo bendruomenės nariams rūpintis universiteto klestėjimu, ginti jo autonomiją bei akademinę laisvę, garsinti universiteto vardą Lietuvoje ir pasaulyje.


2015-04-01 15:12

Pinigai klajokliai Panevėžyje netikėtai grįžo pas šeimininkus

42|2| 

Panevėžiečių pensininkų pora, per užmaršumą išmetusi juodai dienai laikytus 2000 litų, stebuklingai juos atgavo po trijų mėnesių. Kur pinigai buvo visą tą laiką – mįslė, kuri vargu ar bus įminta. Į aštuntą dešimtį įkopę sutuoktiniai buvo sukaupę santaupų litais. Dalį tų pinigų jie paskolino, o 2000 litų sudėjo į spalvotą polietileninį maišelį ir paslėpė sekcijoje tarp drabužių. Artėjant Naujiesiems metams šeima nutarė išsivalyti namus – į konteinerius išmetė nemažai namuose kauptų nereikalingų daiktų, tarp jų buvo ir senų drabužių.


2015-04-01 13:40

Dainos Bosas dukros istorijoje – naujos ir skandalingos detalės

301|2

Istorijoje, kai verslininkė Daina Bosas suabejojo, ar jos dukterį skiepijusi medikė nesigriebė apgaulės, paaiškėjo dar viena įtarimų kelianti detalė. Pasirodo, uostamiesčio skiepų centro, kuriame D.Bosas dukteriai buvo atliktos procedūros, veikla sustabdyta. Tokį sprendimą priėmė Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba. Kovo 6 dieną buvo paskelbta, kad dėl neplaninės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybės kontrolės metu nustatytų šiurkščių teisės aktų reikalavimų pažeidimų uždarosios akcinės bendrovės Imunoprofilaktikos tarnybos veikla sustabdoma iki gegužės 20 dienos.


2015-04-01 13:34

Apvogtai moteriai kirtėjų „klaida“ kainavo brangiai

51

Jei atvykote į nuosavą mišką ir jame matote besidarbuojančius kirtėjus, nors tokių paslaugų ir neprašėte, tai nebūtinai bus vagystė. Panašu, kad pasikirsti medžių svetimuose sklypuose labai paprasta, nes paskui viską galima pavadinti „klaida“. Darbininkai sako, kad jiems liepė kirsti juos pasamdęs verslininkas, šis teigia, kad medkirčiai blogai suprato jo nurodymus ir taip nušniojo svetimus medžius. O tuo metu jūsų puoselėti medžiai guli po kojomis supjauti trinkomis malkoms. Būtent į tokią padėtį pateko alytiškė Marytė Šarkuvienė, savo miške radusi besidarbuojančius medkirčius.


Populiariausi per 24 val.