Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

2011-08-01 17:36

Atsikurti norintys tautininkai lapkričio pabaigoje planuoja rinktis į steigiamąjį suvažiavimą.

1/1

„Pirmasis uždavinys - kad būtų grįžta prie tų vertybių, su kuriomis partija pradėjo veiklą“, - atkuriamos partijos siekius nurodė G.Songaila. A.Barzdžius

Tautininkai lapkritį planuoja suvažiavimą, sako subūrę apie 300 partijos steigėjų

1 / 1

„Pirmasis uždavinys - kad būtų grįžta prie tų vertybių, su kuriomis partija pradėjo veiklą“, - atkuriamos partijos siekius nurodė G.Songaila. A.Barzdžius

(1 nuotraukos) A.Barzdžius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-25 13:57

Žiedais apsipylusių sakurų alėjoje – šventė

1|25| 

Vilniuje, Č. Sugiharos sakurų parke, išsiskleidę sakurų žiedai į šventę kviečia Japonijos bičiulius ir Japonijos kovos meno kiokušin karatė gerbėjus. Sakurų žiedai laikomi Japonijos kultūros simboliu. Kiekvienais metas daugybė žmonių Japonijoje renkasi į tradicija tapusias iškylas po gausiai rausvais žiedais apsipylusiomis vyšniomis.


2015-04-25 13:56

Kaliniu buvęs kūrėjas: mes visi esame nusipelnę mirties bausmės

45|3

Rašytojas ir verslininkas Gintaras Bleizgys šią savaitę atsikvėpė lengviau, kai prokuroras jo nepasiūlė siųsti už grotų. Tarp teismo smagračių patekusio kūrėjo išpažintis – „Lietuvos rytui“. Devynių knygų autorius 39-erių G.Bleizgys, prieš šešerius metus apkaltintas mokesčių slėpimu, kalinio duonos jau yra ragavęs. Jis mėnesį praleido sostinėje esančiame Lukiškių kalėjime.


2015-04-25 13:56

Dviejų didmiesčių merams atseikėtas solidus simpatijų avansas

57|6

Jei naujas, tai gal bus ir geras. Tokiomis viltimis daugelis žmonių gyvena ne tik prieš kiekvienus rinkimus, bet ir dar kurį laiką po jų. Šią taisyklę gerai iliustruoja balandžio 10–19 d. atliktos visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ apklausos rezultatai. Į apklausos klausimyną pirmą kartą buvo įtrauktos naujųjų tiesiogiai išrinktų Vilniaus ir Kauno merų Remigijaus Šimašiaus bei Visvaldo Matijošaičio pavardės. Nors jie iki šiol nieko nespėjo nuveikti, gyventojai avansu abiem parašė itin aukštus pažymius.


2015-04-25 13:55

Policijos atstovas: „Neišduosime iš Norvegijos parvežto vaiko“

62

Lietuva Norvegijai neišduos šoje šalyje iš globėjų paimto ir į Lietuvą slapta parvežto berniuko bei jo motinos. Apie tai pranešė Policijos departamento atstovas. Ramūnas Matonis sako, kad vaiko paieška turėtų būti nutraukta, o jo motina kol kas saugi tik Lietuvoje.


2015-04-25 13:54

Pasiilgusiems sovietmečio – psichoterapeuto V. Putino seansai

3

Vedžiodamas savo juodą labradorą filosofas Nerijus Milerius pasisveikindavo ir su kitais šunų savininkais. Kartais persimesdavo keliais žodžiais. Kartą jį nustebino viena rusakalbė močiutė – ji bendravo itin šiltai. N.Mileriui toks menkai pažįstamos moters elgesys pasirodė keistas. Kol ji prasitarė: „Tokį šunį kaip jūsų turi ir V.Putinas.“


2015-04-25 13:21

Konservatoriai aktyviai renka savo lyderį

59

Šeštadienį baigiasi opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko rinkimai, kuriuose varžosi europarlamentaras Gabrielius Landsbergis ir Seimo pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė.


2015-04-25 13:13

Palangos mero šeima laukia pagausėjimo

9

Penktadienį vakare iškilmingame Palangos Gintaro muziejaus atidaryme po ilgesnės pertraukos viešumoje pasirodžiusi Palangos mero Šarūno Vaitkaus žmona Vilma nebegalėjo nuslėpti gerokai pasikeitusių kūno formų.


2015-04-25 13:10

Marijampoliečiai iš šiukšlių vadavo parkus ir Šešupės pakrantes

9

Švaros akcijoje „Darom 2015“ nuo šeštadienio ryto iki vidurdienio Marijampolėje triūsė per 2 tūkst. įvairaus amžiaus gamtai neabejingų žmonių. Miesto savivaldybės aplinkos valdymo skyriaus vyr. specialistė Regina Pakrosnevičienė sakė, jog talkininkai pasiskirstė 34-iose Marijampolės vietose. Ko gero, labiausiai nuo šiukšlių duso Šešupės pakrantės.


2015-04-25 12:24

Naujoji Vilniaus valdžia vėl keis priėmimo į darželius tvarką

Naujoji Vilniaus valdžia kitą savaitę ketina atšaukti paskutiniame buvusios tarybos posėdyje priimtus pakeitimus dėl priėmimo į darželius bei rengti naują tvarką.


2015-04-25 11:09

Ukmergės teismui statys mažesnį ir pigesnį pastatą, nei planuota

2|5

Teisėjų tarybos Biudžeto ir finansų komitetas pritarė Nacionalinės teismų administracijos siūlymui mažinti būsimo Ukmergės rajono apylinkės teismo pastato plotą ir statybos sąnaudas. Būsimasis Ukmergės teismo pastatas Deltuvos gatvės 17A numeriu pažymėtame valstybinės žemės sklype turėtų iškilti beveik ketvirtadaliu mažesnis, nei buvo planuota, o jį statant bus atsisakyta anksčiau numatytų brangių apdailos medžiagų, bus supaprastintos pastato konstrukcijos ir optimizuotos inžinerinės sistemos.


Populiariausi per 24 val.