Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
LNK laida „24 valandos“ kiekvienam žiūrovui skiria po 24 sekundes eterio laiko

LNK laida „24 valandos“ kiekvienam žiūrovui skiria po 24 sekundes eterio laiko

2011-09-06 11:19

LNK socialinės publicistikos laida „24 valandos” pradeda savo antrąjį sezoną. Pasipildžiusios naujais komandos nariais, „24 valandos” prie laidos vairo pakvietė žurnalistą, televizijoje dirbantį jau 20 metų, Egidijų Knispelį.

1/1

Prie laidos "24 valandos" vairo pakviestas 20 metų televizijoje dirbantis E.Knispelis.

LNK laida „24 valandos“ kiekvienam žiūrovui skiria po 24 sekundes eterio laiko

1 / 1

Prie laidos "24 valandos" vairo pakviestas 20 metų televizijoje dirbantis E.Knispelis.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-24 11:11

Emigrantai skundžiasi, kad Lietuvoje jiems trūksta dėmesio

5

Užsienyje gyvenantys lietuviai tikina, jog jie prisideda prie Lietuvos garsinimo kitose šalyse, tačiau pačioje tėvynėje jie sulaukia per mažai dėmesio.


2014-10-24 10:49

Renata Šakalytė-Jakovleva kepa pyragą, kuris ypač patinka vyrams

1|5

TV3 laidoje „Beatos virtuvė“ kvepės pyragais. O kaip kitaip, juk lapkričio 6 dieną TV3 kviečia švęsti „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą ir tradicija jau tapusią „Pyragų dieną“. Tądien visi yra kviečiami kepti pyragus, neštis juos į darbą ar mokslo įstaigą, pyragų gabalėlius raginami pardavinėti kolegoms, o surinktas lėšas aukoti „Išsipildymo akcijai 2014“. Taip originaliai ir su meile kiekvienas galės padėti sunkiai sergantiems, likimo nuskriaustiems vaikams.


2014-10-24 10:36

Signalas moterims: vairuodamos aukštakulniais gadinate mašinas

1

Pasirodo, kad labai dažnos autoservisų klientės yra merginos arba moterys. Jos atsakingai ir netgi smulkmeniškai rūpinasi savo automobiliais ir jų saugumu. Tai patvirtina ir autoremonto įmonių vadovai vyrai. Pasak jų, būtent moterų automobilių salonai yra labiausiai puoselėjami ir tvarkingi.


2014-10-24 10:34

Sužavėtas merginos makiažo vaikinas pasipiršo

„Ieva, esi pasakiško grožio mergina. Ne veltui sakoma, kad klaipėdietės - gražiausios merginos Lietuvoje. Šiame projekte esi verčiausia pergalės. Visuomet atiduodu savo balsą už tave. Labai šaunu, kad naudoji mažai kosmetikos. Neprisidažai tiek, kiek šiuolaikinės paauglės, prisižiūrėjusios popžvaigždžių per televizorių. Visuomet sugebi priblokšti savo makiažais. Labai norėčiau tokios merginos. Esu pasiruošęs tau pasipiršti, būk mano žmona“, – tokie komentarai puošia naujausią lrytas.lt projekto „Blogometras“ dalyvės Ievos Maslauskaitės video.


2014-10-24 10:16

Pirmas Raulio Mammadli-Agness blynas šokių aikštelėje prisvilo

116|41

Ketvirtadienio vakarą netoli Vilniaus esančiame viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ sukosi šokėjų poros. Pirmuosius žingsnius demonstravo netrukus startuosiančio TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai. Paaiškėjo, kad šiame šou šoks ir prieš pusnatrų metų profesionalo karjerą baigęs Andrius Kandelis, o populiarų projektą ves Mindaugas Stasiulis.


2014-10-24 10:13

Artūras Zuokas televizijos eteryje nurodinėjo režisieriams

Ponia Kristina Brazauskienė, dizaineris Juozas Statkevičius, aktorė Asta Baukutė, sveikinimų koncerto ir loterijų vedėja Laima Kybartienė, lakūnas Jurgis Kairys, maestro Donatas Katkus ir kandusis Algis Ramanauskas – tai jau praeitis, nes šį penktadienį LNK eterį „Norim dar! Su Radistais“ šou valdys Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas.


2014-10-24 09:57

Juozas Statkevičius už piršlybas dovanų gavo prabangų butą

85|2

„Teatre mane samdo, nes žino, kad galiu padaryti pigiai, bet labai efektingai, Paryžiuje valgiau tik ryžius ir siuvau užuolaidas, kad galėčiau pragyventi ir išmokti aukštosios mados paslapčių”, - prisipažino garsusis dizaineris Juozas Statkevičius.


2014-10-23 21:09

Tėvo meilės nepatyręs M. Vitulskis sūnų Ajų vešis ir į gastroles

78| 

„Aš nežinau kas yra tėtis, nežinau...Kitų vaikų akyse matydavau, kas yra tėvas. Tai džiaugsmas, pasitikėjimas, saugumo jausmas“, – jau rytoj, penktadienį, 19.55 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ apie skaudžią vaikystės patirtį pasakoja prieš savaitę sūnaus Ajaus susilaukęs operos solistas Merūnas Vitulskis.


2014-10-23 17:24

Lietuvių kilmės amerikietė TV studijoje krūtimis skaldė plytas

46|5

Galingiausių pasaulyje krūtų savininke vadinama lietuvių kilmės amerikietė Susan Sykes televizijos studijoje skaldė plytas, daužė arbūzą ir lankstė alaus skardines. Penktadienio vakarą LNK televizijos laidoje „KK2 penktadienis“ – neįtikėtinas šou. Amerikietė Susan Sykes, galingiausių pasaulyje krūtų savininkė ir Gineso rekordininkė, dar vadinama Busty Heart pasiryžo išties šokiruojantiems eksperimentams.


2014-10-23 15:53

Violeta ir Vilius Tarasovai: „Niekada neiname miegoti susipykę“

37|3

Šiandien rinksime siaubingiausią šeimą...“ – drebindami balsus, „Lietuvos ryto“ televizijos laidą „Šeima – jėga“ pradėjo Helovino kostiumais pasipuošę jos vedėjai Edita Užaitė ir Timūras Augucevičius. Prizą irgi pažadėjo siaubingą – naktį praleisti apleistame dvare ir pajodinėti žirgais šiurpą keliančiose vietose. Išskirtinė „Šeima – jėga“ laida – jau šį sekmadienį 17.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.


Populiariausi per 24 val.