Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
LNK laida „24 valandos“ kiekvienam žiūrovui skiria po 24 sekundes eterio laiko

LNK laida „24 valandos“ kiekvienam žiūrovui skiria po 24 sekundes eterio laiko

2011-09-06 11:19

LNK socialinės publicistikos laida „24 valandos” pradeda savo antrąjį sezoną. Pasipildžiusios naujais komandos nariais, „24 valandos” prie laidos vairo pakvietė žurnalistą, televizijoje dirbantį jau 20 metų, Egidijų Knispelį.

1/1

Prie laidos "24 valandos" vairo pakviestas 20 metų televizijoje dirbantis E.Knispelis.

LNK laida „24 valandos“ kiekvienam žiūrovui skiria po 24 sekundes eterio laiko

1 / 1

Prie laidos "24 valandos" vairo pakviestas 20 metų televizijoje dirbantis E.Knispelis.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-04-17 20:28

Baleto žvaigždė Nerijus Juška įsižeidė suabejojus jo vyriškumu

59|4

Telšių kapitono kėdė baleto primarijui Nerijui Juškai ima apkarsti – LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ finalo filmavime jam teko nuryti ne vieną nemalonią piliulę. Nebe pirmą kartą jam nuotaiką sugadina „radistų“ Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus provokacijos. Kartą jis net atsisakė vykdyti jų užduotis, motyvuodamas tuo, kad daryti iš savęs kvailį – ne jam.


2015-04-17 20:25

Projekto „Delfinai ir žvaigždės“ finale triumfavo A. Liškauskas

4|44

Šįvakar paaiškėjo pirmo pasaulyje „Krištolinio delfino" titulo nugalėtojas – juo tapo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro choreografas Aurelijus Liškauskas. Finale jis rungėsi su šokėja Kristina Navickaite-Tina ir dainininke Liepa Mondeikaite. Nugalėtoją rinko trylikos teisėjų komisija, tarp kurių buvo Vytenis Pauliukaitis,Violeta Tarasovienė, Edmundas Jakilaitis, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Aleksandras Pogrebnojus ir kiti.


2015-04-17 17:48

Mią su Jolanta Leonavičiūte suvedė vestuvinės suknelės

17|6

TV3 laidos „Aš – stilistas!“ kūrėjai dalyviams pateikė intriguojamą užduotį – aprengti seksualų modelį Jolantą Leonavičiūtę, jeigu jaunikis sugalvotų nestandartinį vestuvių scenarijų. Komisijos nare tapusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia ypač įdėmiai stebėjo derinius vestuvėms, mat ši tema jai – aktuali.


2015-04-17 16:49

E. Puidokaitė ralyje ne tik rungtyniavo, bet ir degino kalorijas

Renginių prodiuserė ir dainininkė Elena Puidokaitė automobilių sporte – ne naujokė. Jauna moteris jau yra išbandžiusi ir net laimėjusi traukos lenktynes, vadinamąjį dragą. „Moterų ralis“ jai tapo dar įdomesne patirtimi. Juolab kad ir tikslas šiose lenktynėse buvo neįprastas – sudeginti kuo daugiau kalorijų.


2015-04-17 14:57

Miegamajame Donalda Meiželytė – ne vieniša

5

Dainininkė ir renginių vedėja 39 metų Donalda Meiželytė nebijo apnuoginti nei kūno, nei sielos. Nors viduje dabar moteris išgyvena nelengvą laikotarpį, prieš filmavimo kameras dažniausiai šypsosi. Televizijos laidose dainininkė D.Meiželytė atveria duris ne tik į savo sielą. „Lietuvos ryto" televizijos laidos „Taip gyvena žvaigždės!“ kūrėjai pateko ir į jos miegamąjį.


2015-04-17 14:40

Viktoras Malinauskas: „Šiandien būk ant visko dėjęs“

1

„Išjunk šviesą“ lyderio Valdo Burnio dainų koncerte šį šeštadienį leis sau pakvailioti net ir solidžiausi dainininkai. Tokie, kaip Viktoras Malinauskas.


2015-04-17 14:36

Delfinams iš žymių žmonių rankų – daugiau kaip 8 tonos žuvies

44

Jau šį vakarą 18.45 LRT televizijos eteryje finišuoja unikalus, pirmą kartą pasaulyje kurtas projektas „Delfinai ir žvaigždės“ – paaiškės, kam atiteks „Krištolinio delfino" titulas ir unikali galimybė surengti pasirodymą Portugalijos delfinariume, kur bus filmuojamas antras projekto sezonas. Be nuostabių akimirkų ir džiaugsmo ašarų, kurias dalyviai dovanojo žiūrovams, šis projektas iš kitų išsiskyrė ir gausybe ypatingų rekordų:


2015-04-17 12:46

Nereikalingi kilogramai po gimdymo – galvos skausmas mamoms

Pilvo pūtimas, pilnumo jausmas – vieni dažniausių simptomų, kurie lydi moteris nėštumo, žindymo metu ir net gi po gimdymo. O ką jau kalbėti apie dailias formas ir nereikalingus kilogramus, kuriais norima kuo greičiau atsikratyti.


2015-04-17 12:44

„Chorų karų“ scenoje – projekte išgarsėjusios žvaigždės

Didžiausio masto muzikinis projektas „Chorų karai“ šį sekmadienį 19.30 val. vėl drebins TV3 tiesioginį eterį. Laidos tema – miuziklai ir kino filmai, tad į muzikos ir kino pasaulį pasiners ne tik dalyviai – penki stipriausi chorai, bet ir komisija.


2015-04-17 11:53

Tikros istorijos apie svetimą kraują

4| 

Dažnas nekreipia dėmesio, kad ligoninėse pristinga kraujo, o pranešimo rimtumą suprasti gali tik tie, kurių gyvybė buvo išgelbėta nepažįstamų donorų. Žinomi žmonės – Vidas Mačiulis, Inga Budrienė ir Jolanta Mačiulskienė pasidalino jaudinančiomis istorijomis apie tai, kaip nepažįstamų žmonių kraujas gali dovanoti gyvybę. Taip pat ir apie tai, kaip jis gali pridaryti bėdos.


Populiariausi per 24 val.