Dviračių muziejų papuošė penkiamilijoninis „Baltik Vairas“ dviratis

Dviračių muziejų papuošė penkiamilijoninis „Baltik Vairas“ dviratis


2011-09-22 22:18

Vos prieš mėnesį – rugpjūčio 19 dieną – nuo bendrovės „Baltik Vairas“ konvejerio nuriedėjęs penkiamilijoninis dviratis ketvirtadienį papildė Šiaulių Dviračių muziejaus ekspoziciją.

1/10

Penkiamilijoninis dviratis buvo pagamintas pagal specialų užsakymą. R.Vitkus

Dviračių muziejų papuošė penkiamilijoninis „Baltik Vairas“ dviratis

1 / 10

Penkiamilijoninis dviratis buvo pagamintas pagal specialų užsakymą. R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

(10 nuotraukos) R.Vitkus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-07-31 19:25

Rublio kursas – žemiausias per daugiau nei keturis mėnesius

45

Rublio kursas smuko iki žemiausio per daugiau kaip keturis mėnesius lygio. Rusijos centriniam bankui dar kartą sumažinus bazinę palūkanų normą, penktadienį už vieną eurą reikėjo mokėti 67 rublius. Doleris kainavo 61 rublį. Tai yra silpniausias kursas nuo kovo, informuoja agentūra AFP.


2015-07-31 19:13

„Plastos“ šiukšlių maišai gaivins „Alytaus tekstilės“ patalpas

4

Bendrovės „Alytaus tekstilė“, kurios bankrotas buvo paskelbtas lygiai prieš aštuonerius metus liepos mėnesį, apleistose verpyklos patalpose šiandien įvyko neįprasta ekskursija.


2015-07-31 18:04

Renginių gausa užaugino solidų „Litexpo“ pelną

1

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litxpo“ per 2014 m. įvykdė valdybos iškeltus pajamų, grynojo pelno bei nuosavo kapitalo grąžos rodiklius – pasiekė 5,1 mln. eurų apyvartą ir uždirbo 544 tūkst. eurų grynojo pelno. Markiai pagausėjo surengtų parodų ir konferencijų, ryšių su užsienio partneriais, padidėjo lankytojų srautai.


2015-07-31 16:59

Rusai įspėjo, kad olandiškų gėlių ir iš mūsų rankų nepirks

19

Mūsų šalies Valstybinė augalininkystės tarnyba (VAT) sulaukė Rusijos Federacijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnybos – „Rosselchoznadzor“ laiško. Augalininkystės tarnybai ji patarė laikinai pristabdyti Nyderlandų Karalystėje užaugintų gėlių fitosanitarinį sertifikavimą. Esą, iš Lietuvos atvežamose olandiškose gėlėse buvo aptikta kenksmingųjų organizmų.


2015-07-31 16:59

Kovoje dėl „Achemos grupės“ – žvilgsniai į turtingą paveldėtoją

88|2| 

Kol Rusijos investuotojai zuja aplink „Achemos grupę“, žvilgsniai krypsta į turtingiausią paveldėtoją Lietuvoje. Smulkieji akcininkai linksta sutikti su sandoriu, bet ne didžiausia akcininkė Lyda Lubienė. Tad kalbama ir apie Bronislovo Lubio dukterį Viktoriją, kuri jau kitais metais galės laisvai elgtis su savo akcijomis. Tuo metu Vyriausybė turėtų suburti komisiją, kuri sandoriui pritartų arba ne. Seimo Nacionalinio saugumo komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas lrytas.lt teigė, kad uosto krantines nuomojančios grupės akcijų pardavimas būtų svarstomas Vyriausybėje ypač atsargiai.


2015-07-31 16:48

Portugalijoje ir Senegale sulaikytuose laivuose – bado šmėkla

17

Nepavykstant skubiai išlaisvinti keturiuose pasaulio uostuose įstrigusių „Lietuvos jūrų laivininkystės“ (LJL) laivų, jų padėtis nuolat blogėja. Šią savaitę pradėti Portugalijos Aveiro uoste stovinčios „Vorutos“ remonto darbai sustojo dėl lėšų stygiaus, laive trūksta maisto.


2015-07-31 16:40

Pastatų griovėjai dirba ir už eurą, bet plytas susišluoja sau

8|2

Griauti lengviau negu statyti? Gal ne visada. Tačiau kartais griovimu užsiimančios įmonės paprašo simbolinio atlygio. Svarbu, kad joms liktų statybų medžiagos. Kupiškio rajone, Noriūnų seniūnijoje esančiame Rudilių kaime, anksčiau gyveno 500 žmonių, o dabar beveik pusės jų neliko. Jaunimas išvyko į Ispaniją, Norvegiją ir ten įsikūrė, o senoji karta pamažu traukiasi iš gyvenimo. Kaime tebestūkso buvusio kolūkio klestėjimo liudininkai – didžiulis niekam nereikalingas kultūros namų pastatas ir griūvantis daugiabutis. Jame niekas nebegyvena, lyjant per kiaurą stogą iki pat pirmo aukšto teka vanduo. Sutvarkius visus formalumus, daugiabutį reikia skubiai nugriauti. Viena statinių griovimo įmonė už savo paslaugas paprašė keliasdešimties tūkstančių eurų. Kita pasisiūlė nugriauti už vieną eurą.


2015-07-31 15:05

Prekybos centre ties „Ikea“ elektra buvo įvesta žaibiškai

2

Įsivesti elektrą šiemet galima dar greičiau ir paprasčiau. Palyginti su 2014-aisiais vidutinė elektros prijungimo prie elektros skirstymo tinklo trukmė verslui sutrumpėjo net dešimčia kalendorinių dienų, privatiems klientams – keturiomis dienomis. Tai rodo elektros skirstymo bendrovės „Lesto“ pirmojo pusmečio duomenys.


2015-07-31 15:05

JAV papildė juodąjį sąrašą, su jo herojais – jokio verslo

12

JAV prezidento Baracko Obamos administracija išplėtė sankcijas Rusijai, prorusiškoms kompanijoms ir asmenims, susijusiems su konfliktu Ukrainoje. Iždo departamentas paskelbė į juodąjį sąrašą įtraukęs 26 fizinius ir juridinius asmenis. Jų turimos lėšos ir kitas JAV teritorijoje esąs jų turtas bus įšaldytas. Be to, amerikiečiams draudžiama su šiais, į juodąjį sąrašą patekusiais, asmenimis vystyti verslą.


2015-07-31 14:40

Kaip Vladimiro Putino „ginklo draugai“ tapo milijardieriais?

51|2

Žiemą po Berlyno sienos griūties 1989 metais 38 metų KGB karininkas Vladimiras Putinas iš Dresdeno grįžo į savo gimtąjį Peterburgą byrančioje Sovietų Sąjungoje beveik elgeta, rašo žurnalistai Rogeris Boyesas ir Katerina Kravcova laikraštyje „The Times“.


Populiariausi per 24 val.