Dviračių muziejų papuošė penkiamilijoninis „Baltik Vairas“ dviratis

Dviračių muziejų papuošė penkiamilijoninis „Baltik Vairas“ dviratis


2011-09-22 22:18

Vos prieš mėnesį – rugpjūčio 19 dieną – nuo bendrovės „Baltik Vairas“ konvejerio nuriedėjęs penkiamilijoninis dviratis ketvirtadienį papildė Šiaulių Dviračių muziejaus ekspoziciją.

1/10

Penkiamilijoninis dviratis buvo pagamintas pagal specialų užsakymą. R.Vitkus

Dviračių muziejų papuošė penkiamilijoninis „Baltik Vairas“ dviratis

1 / 10

Penkiamilijoninis dviratis buvo pagamintas pagal specialų užsakymą. R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

(10 nuotraukos) R.Vitkus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-30 14:22

Lietuvoje vergauja vairuotojai, statybininkai ir siuvėjos

173

Į ankštą bendrabučio kambarėlį sugrūsti kinai statybininkai, kuriuos vėliau statybų bendrovė išnuomojo darbui paukštyne, vilkiko kabinoje gyvenantys tolimųjų reisų vairuotojai iš Ukrainos ir Baltarusijos – tai tik keletas pavyzdžių, kai ieškoti geresnio atlyginimo į Lietuvą atvykę užsieniečiai patenka į modernios vergovės spąstus.


2015-08-30 11:27

Konkurentai šnipinėja,vagia klientus ir vilioja darbuotojus

9

Padirbėjus vienoje įmonėje galima papustyti padus, o slaptus duomenis imti ir panaudoti savo versle? Tai – tikra vagystė, už kurią baudžiama. Tačiau panašių atvejų mūsų valstybėje kasmet vis gausėja.


2015-08-30 11:27

Garsiuose kino teatruose – turgūs, teismai ir laidojimo namai

6|7

Buvusiuose legendiniuose Kauno kino teatruose šiandien vyksta pati įvairiausia veikla. Nors ir kaip neįprastai pritaikyti kai kurie kultūros židiniais buvę pastatai, jie kauniečius vis dėlto džiugina labiau, nei vaiduokliais virtusios kino salės. Kauno kino centras „Romuva“ jau pradėjo naują sezoną. Tai – vienintelis mieste kino teatras, kuris ištvėrė įvairių laikotarpių išbandymus, ir jame, kaip ir tarpukariu, vėl rodomos kino juostos.


2015-08-29 17:51

Ūkininkas stoja piestu prieš technikos pardavėjus, o kas iš to?

32|5

„Esu tik skruzdėlė, bandanti pasišakoti prieš milžiną“, – Panevėžio rajone, Upytės seniūnijoje nuo 2000-ųjų ūkininkaujantis Donatas Šmiginas neišbrenda iš rūpesčių liūno, į kurį murktelėjo prieš penkerius metus. Vietoj 720 hektarų žemės dabar jos tedirba vos 29. Sandoris su žemės ūkio technika prekiaujančia įmone ūkininką privertė atsitraukti nuo žemdirbystės. Tačiau išlyginti ginčių duobių, į kurias įvertė skolos, nepavyksta net teismams.


2015-08-29 16:07

TV3 ir „Viasat“ sumaištis: lietuviai švedų prašo paaiškinimų

133|3

TV3 televizijos darbuotojai, panašu, sunerimo sužinoję, kad „Viasat“ koncerną ketina įsigyti Rusijos milijardierius Leonidas Blavatnikas. Apie tai skelbia ir Rusijos, ir Lietuvos žiniasklaida. TV3 televizijos, kuri kartu su „Viasat“ priklauso švedų kompanijai „Modern Times Group“ (MTG), Laura Blaževičiūtė nusiuntė laišką, kuriame prašoma paaiškinti dėl pasirodžiusios informacijos. TV3 televizijos, kuri priklauso MTH koncernui kartu su „Viasat“, vadovė Laura Blaževičiūtė nusiuntė švedų kompanijai „Modern Times Group“ (MTG) laišką, kuriame prašoma paaiškinti dėl pasirodžiusios informacijos.


2015-08-29 09:43

Pradedamas leisti naujas savaitraštis „Kaunas“

1

Netrukus išeis pirmasis naujo periodinio leidinio savaitraščio „Kaunas“ numeris.


2015-08-29 08:00

Elektroninėje erdvėje duomenų registrai veikia ištisą parą

2

Retas notaras, tvirtindamas sandorį, apsieina be paieškos Centrinės hipotekos įstaigos tvarkomuose registruose. Daugelis žmonių net nežino, kad yra tokia įstaiga – Centrinė hipotekos įstaiga, o kiti, jei ir girdėję, nenutuokia, ką ji veikia. Prisimena nebent tie, kurie prieš kelerius metus ėmė paskolą ir su hipotekos lakštu iš notaro keliavo į vieną įstaigos filialų.


2015-08-28 20:20

Praradimai: vos per 8 dienas Rusija neteko penkių milijardierių

14

Dėl griūties pasaulio akcijų rinkose Rusijoje per aštuonias dienas liko penkiais milijardieriais mažiau, rašo amerikiečių „Forbes“, remdamasis savo skaičiavimais. Pasak leidinio, daugiausiai iš Rusijos milijardierių prarado Aleksandras Lucenko (77 vieta „Forbes“ sąraše), kuris kartu su žmona Natalija Lucenko valdo didžiausią Rusijoje augalinių aliejų gamintoją „Sodrūžestvo“ (liet. „Sandrauga“). „Forbes“ įvertino , kad jo turtas sumažėjo 233 mln. dolerių ir, pasibaigus prekybai rugpjūčio 25 dieną, buvo 983 mln. dolerių.


2015-08-28 19:58

Principinga Rusijos kova su sūrio mafija ar režimo agonija?

116|2

Vienas iš bebaimės naujosios putiniškos Rusijos atstovų – žmogus, kurio vardas Nikolajus. Mes nežinome jo pavardės, bet mums žinoma, kad jis gyvena Vladivostoke. Dar mes žinome, kad rugpjūčio 16-os vakare, išlenkęs keletą taurelių, jis iškvietė policiją ir paskundė savo kaimynus, pranešdamas, kad kad jie gamina nelegaliai iš užsienio atsivežtą žasį, rašo „The Atlantic“ žurnalistas Brianas Whitmore straipsnyje „Kodėl Rusija taip bijo prancūziško sūrio“.


2015-08-28 19:33

Kiek turi kainuoti nafta, kad pakirstų Rusijos ekonomiką

365|2

Vladimiro Putino populiarumas šalies viduje pradės tirpti, jeigu nafta atpigs iki 30 dolerių už barelį, mano „Bloomberg“ apklausti analitikai. O jeigu nafta kainuos 22,50 dolerių, šalies finansinė sistema grius, skelbia agentūra. Tokios išvados daromos apklausus 30 garsių ekonomistų. Apklausa vyko rugpjūčio 24–26 dienomis. Išvakarėse Brent naftos kaina kaip tik stabtelėjo ties 47,56 doleriais už barelį.


Populiariausi per 24 val.