Dviračių muziejų papuošė penkiamilijoninis „Baltik Vairas“ dviratis

Dviračių muziejų papuošė penkiamilijoninis „Baltik Vairas“ dviratis


2011-09-22 22:18

Vos prieš mėnesį – rugpjūčio 19 dieną – nuo bendrovės „Baltik Vairas“ konvejerio nuriedėjęs penkiamilijoninis dviratis ketvirtadienį papildė Šiaulių Dviračių muziejaus ekspoziciją.

1/10

Penkiamilijoninis dviratis buvo pagamintas pagal specialų užsakymą. R.Vitkus

Dviračių muziejų papuošė penkiamilijoninis „Baltik Vairas“ dviratis

1 / 10

Penkiamilijoninis dviratis buvo pagamintas pagal specialų užsakymą. R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

R.Vitkus

(10 nuotraukos) R.Vitkus

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-25 21:48

Pinigai pražudo: indų žemdirbiai vienas po kito renkasi mirtį

14|8

Šių metų vasarį Ramas Rao Narayanas Panchlenvaras mėgino nusinuodyti. Liūtys sunaikino medvilnės pasėlius, jis prarado paskutinę viltį ką nors uždirbti iš savo ūkio, esančio vakarinėje Maharaštros valstijoje. Oficiali Indijos statistika skelbia: per 20 pastarųjų metų nusižudė beveik 300 tūkst. žemdirbių.


2015-05-25 20:01

Kaip sostinės meras skatins lėktuvus į Vilnių skraidyti?

56|11|

Kelios dienos po to, kai skrydžius nutraukė oro bendrovė „Air Lituanica“, savivaldybėje mero kabinete, kaip gelbėti be lietuviškos reguliarių skrydžių įmonės likusią Lietuvą ir jos sostinę, tarėsi Vilniaus valdžia ir turizmo atstovai. Vilniaus meras Remigijus Šimašius deda visas viltis į maršrutų skatinimo fondą ir užsienio oro bendroves. Fondas – ne naujiena. Apie jį kalbėta prieš gerus metus, tiesa, tuomet jis nesulaukė privataus sektoriaus palaikymo. Į šį fondą turėtų keliauti valstybės, savivaldybės ir verslo pinigai. Bent jau taip yra svetur.


2015-05-25 20:01

Kauno mokslininkų atradimas sudrebins reklamos rinką?

17|7

Interaktyvus reklamos stendas, ne tik transliuojantis reklamas, bet ir renkantis informaciją, kokios lyties bei amžiaus žmonės domėjosi reklama, matuojantis, kiek laiko jie praleido prie stendo bei kokius veiksmus atliko. Šią technologiją, kuri ateityje galbūt sąlygos rimtus pokyčius reklamos bei pardavimų srityje sukūrė Kauno technologijos universiteto mokslininkų komanda.


2015-05-25 19:59

Sostinės prekeiviai sutrikę: kur išlaidaujantys rusų turistai?

188|3

Rankdarbiais, lietuvių autorių kūriniais ir panašiomis įdomybėmis prekiaujančių senamiesčio krautuvėlių savininkų nuotaikos niūrios. Rusai nebevažiuoja į Vilnių ir nebeišlaidauja kaip anksčiau. Verslas senamiestyje jau tampa galvos skausmu. „Tokia prasta prekyba buvo tik tuomet, kai atidarėme parduotuvę, – prieš penkerius metus.


2015-05-25 19:59

Rusijos premjeras išvanojo Krymo verslininkus „kaip savus“

11|2

„Krymo viešbučius reikia kaip reikiant spūstelėti, kad pagaliau jie išsikuoptų ir dirbtų pagal šiuolaikinius standartus“, – Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas smarkiai įspyrė pusiasalio verslininkams. „Neslėpsiu – pasikalbu su savo pažįstamais. Anaiptol ne visi jie iš Krymo grįžta sužavėti jame esančių viešbučių paslaugumu. Daugumoje jų paslaugų kokybė yra apgailėtina“, – rėžė ministras pirmininkas.


2015-05-25 17:47

Pavasaris, o visuomenės „ryšininkai“ jau nukirto projektų derlių

1

Be kūrybinių konkursų – nė iš vietos. Viešųjų ryšių agentūros – ne išimtis. Besistumdydamos pečiais, jos viena kitą iš kelio stūmė ir dumdamos link konkurso „PaRa / Impact Awards 2015“ finalo. Tad pagaliau paaiškėjo geriausi ryšių su visuomene projektai, efektyviausiai komunikavusios bendrovės ir jų atstovai.


2015-05-25 14:53

Ko galima išmokti iš sėkmingai besirenovuojančių mažų miestų?

Pirmieji tarp mažųjų – ko gero, taip tiksliausia apibūdinti Molėtų ir Anykščių rajonus, kurie naujausiais duomenimis yra vieni didžiausių lyderių pagal daugiabučių modernizacijos tempus tarp mažesnių savivaldybių. Vien šiemet Molėtuose pasirašytos 32, o Anykščiuose – 28 rangos darbų pirkimo sutartys daugiabučių namų atnaujinimui. „Kaip ir kituose Lietuvos miestuose, Molėtuose ir Anykščiuose iššūkių atnaujinant daugiabučius netrūksta. Tačiau iškilusios problemos sprendžiamos nedelsiant, ieškant racionaliausių sprendimo būdų“, – pastebi Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) specialistė Utenos regione Regina Šilinskienė.


2015-05-25 13:46

Konkurencijos taryba tyrimų strėlę paleido ir į „Rimi“

Konkurencijos taryba, įtarusi, kad bendrovė „Rimi Lietuva“ galėjo piktnaudžiauti rinkos galia, pradėjo tyrimą dėl įmonės veiksmų, galimai prieštaraujančių sąžiningai ūkinės veiklos praktikai. Tyrimo pradėjimas rodo, kad yra pagrindas įtarti galimą pažeidimą, tačiau tai dar nereiškia, kad toks pažeidimas egzistuoja.


2015-05-25 12:00

Iš teorijos aukštumų – į automobilių pramonės durpynus

5|2

Šalies automobilių pramonė skambina pavojaus varpais – nors galimybių didinti gamybą yra, tačiau kvalifikuotų, ne tik teoriškai, bet ir praktiškai gerai pasirengusių specialistų rasti ypač sudėtinga. Nėra paprasta juos pavilioti net siūlant geras sąlygas dirbti ir tobulėti.


2015-05-25 11:38

„Small Planet Airlines“ verslo sparnus kelia į Vokietiją

3

Užsakomųjų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ nusižiūrėjo Vokietijos rinką ir Berlyne steigia antrinę įmonę „Small Planet Airlines GmbH“. Siūlydama bendradarbiauti, ji pradėjo ir derybas su garsiais Vokietijos kelionių operatoriais. „Plėtra į Vokietijos rinką yra strateginis žingsnis, kuris buvo svarstomas gana ilgą laiką. Su patikimais partneriais, kurie turi darbo vietos rinkoje patirties, esame pasirengę žengti žingsnį pirmyn ir įsteigti įmonę šioje šalyje“, – sakė „Small Planet Airlines“ direktorius Vytautas Kaikaris.


Populiariausi per 24 val.