Komentaras (iki 3000 simbolių)
Krepšinis
2015-02-02 00:26

Naudingas M. Kuzminskas padėjo „Unicaja" tapti lydere Ispanijoje

Šešioliktą pergalę Ispanijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) XIX turo rungtynėse iškovojo ir vienvaldžiu aštuoniolikos ekipų turnyro lyderiu tapo Malagos „Unicaja“ klubas su Mindaugu Kuzminsku, sekmadienį namuose 76:74 (18:14, 22:23, 12:10, 24:27) įveikęs devintoje pozicijoje esančius Vitorijos „Kutxa Laboral“ (9 pergalės ir 10 pralaimėjimų) krepšininkus.

2015-02-01 23:54

„Lakers“ nesustabdė C. Anthony, „Heat“ laimėjo Bostone

6

NBA čempionate „Miami Heat“ (21/26) komanda Bostone 83:75 (25:15, 19:16, 17:28, 22:16) nugalėjo „Celtics“ (16/30) krepšininkus.

2015-02-01 23:53

Į aikštę grįžęs M. Kalnietis padėjo „Lokomotiv“ įveikti CSKA

19

Beveik pusmetį dėl raktikaulio traumos nežaidęs Mantas Kalnietis grįžo į aikštę. Krasnodaro „Lokomotiv“ įžaidėjas padėjo komandai Jungtinės lygos rungtynėse su Maskvos CSKA klubu. „Lokomotiv“ išvykoje 78:76 (18:16, 20:21, 18:19, 22:20) nugalėjo Rusijos čempionę. Lietuvis žaidė 20 su puse minutės, per kurias pelnė 2 taškus (1/5 dvitaškis, 0/2 tritaškiai), atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo.

NBA akys krypsta į Latvijos krepšinio D. Nowitzki

13|2

Latvijos krepšinis daug metų buvo garsus snaiperiais, bet artimiausiais metais jis garsės aukštaūgiais. Tarp jų išsiskiria būsimoji NBA žvaigždė 212 cm ūgio Kristapas Porzingis. Paaugliško sudėjimo išstypęs 19-metis prikrėtė aibę nemalonumų Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams. Bet šis talentas nėra vienintelis Latvijos krepšinio padangėje.

2015-02-01 22:33

„Lietuvos rytas“ Vilniuje vos neatidavė pergalės „Juventus“

39|63

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai sekmadienį iškovojo 19-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Vilniečiai išsikapstė iš duobės trečiajame kėlinyje, nepalūžo ketvirtojo pabaigoje ir 79:76 nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą. Tai jau trečioji „Lietuvos ryto“ pergalė šį sezoną prieš Utenos komandą.

2015-02-01 21:30

64

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai sekmadienį iškovojo 19-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Vilniečiai išsikapstė iš duobės trečiajame kėlinyje, nepalūžo ketvirtojo pabaigoje ir 79:76 (26:15, 16:26, 25:14, 12:21) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą.

2015-02-01 20:30

Kyrylas Natiažka išvyko į Ukrainą

2

Ukrainiečio Kyrylo Natiažkos nebuvo arenoje arenoje, kai jo atstovaujama Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda 79:76 nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą.

2015-02-01 20:23

V. Šeškus: „Reikia pripažinti, kad nesame geros formos“

29

„Vėl padarėme žiūrovams įdomią pabaigą“, – sakė Virginijus Šeškus. Jo treniruojama Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) savo aikštėje 79:76 nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus. „Sunkios buvo rungtynės. Bet, kas keisčiausia, tai jau ketvirtosios ar penktosios rungtynės, kai turėdami persvarą ketvirtame kėlinyje ją iššvaistome.

2015-02-01 20:08

M. Pocius kukliai prisidėjo prie „Galatasaray“ pergalės

Turkijos krepšinio čempionate 11-ąją pergalę iškvojo Stambulo „Galatasaray“ klubas. Jis savo aikštėje 87:79 (15:18, 23:16, 19:25, 30:20) nugalėjo Bandirmos „Banvit“ ekipą.

2015-02-01 19:48

„Neptūno“ krepšininkai neturėjo vargo su panevėžiečiais

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį iškovojo 21-ąją pergalę. Klaipėdiečiai savo aikštėje 102:76 (24:21, 27:19, 26:19, 25:17) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ komandą.