Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Himalajų druska - dar vienas stebuklas ar pirkėjų mulkinimas?

Himalajų druska - dar vienas stebuklas ar pirkėjų mulkinimas?

„Toks kalio ir natrio santykis, kurį nurodo Himalajų druskos pardavėjai, padeda organizme išlaikyti tinkamą skysčių pusiausvyrą. Bet tik tiek to gero poveikio. Specialiai kardiologiniams ligoniams skirtos druskos, kurioje yra sumažintas natrio ir padidintas kalio kiekis, galima nusipirkti ir vaistinėse“, - pastebėjo dietologė J.Dobrovolskienė.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2015-01-30 19:01

Telšių rajone penki žmonės susirgo trichinelioze

3

Užfiksuotas antrasis šiemet trichineliozės protrūkis – Telšių rajone šia liga susirgo penki asmenys, penktadienį pranešė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC).


2015-01-30 17:03

Kas kaltas dėl nutukimo

2

Jungtinėse Amerikos Valstijose nuo nutukimo kenčia kas ketvirtas šalies gyventojas (27,7 proc.). Panašių pavyzdžių yra ir Europoje – tarp labiausiai „nutukusių“ valstybių čia pirmauja Didžioji Britanija, Islandija ir Malta. Tuo tarpu pasauliniu mastu antsvorio ir nutukimo problema jau viršijo 2 mlrd. gyventojų ribą. Taigi, neišvengiamai kyla klausimas – kas dėl to kaltas?


2015-01-30 12:21

8 būdai kovoti su vidurių užkietėjimu

15

Vidurių užkietėjimas – problema, su kuria galima kovoti natūraliais būdais. Dažniausiai šį negalavimą sukelia netaisyklingas gyvenimo būdas: valgymas paskubomis, sausas maistas, sėdimas darbas, stresas, skysčių trūkumas. Ilgai trunkantis vidurių užkietėjimas nuodija mūsų organizmą. Prieš kreipdamiesi į gydytoją, pasinaudokite portalo parenting.pl patarimais kovojant su vidurių užkietėjimu.


2015-01-29 17:30

Maitinamės sveikai: ką pasirinkti

12|3

Kaip greitai numesti svorio ir jo nesusigrąžinti? Ar įmanoma sportuoti ir gauti energijos vien tik iš daržovių? Šie ir dar daugiau klausimų kyla pradėjusiems sportuoti ar laikytis sveikos gyvensenos. Tad, kaip nesuklysti ir iš tikrųjų pradėti sveikai maitintis, norint numesti svorio, pataria asmeninis treneris ir kultūristas, knygos „Tobulas kūnas“ autorius ir Kilo.lt vadovas Andrius Pauliukevičius.


2015-01-29 16:39

Norite išvengti širdies ligų – analizuokite mitybos įpročius

Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje kasmet diagnozuojama 8 tūkst. miokardo infarkto atvejų, o kas antras žmogus nuo kraujotakos sistemos ligų miršta. Nors susirgimo riziką ypač padidina rūkymas ir neaktyvus gyvenimo būdas, vis dėlto didžiausia grėsmė kyla dėl nesveikos ir per riebios mitybos. Gydytojos dietologės Rūtos Petereit teigimu, lietuviai vartoja per daug sočiųjų riebalų ir per mažai daržovių, vaisių, kuriuose yra vitaminų.


2015-01-29 16:07

Alzheimerio liga neturi įkalinti žmonių tarp keturių sienų

1|10

Nė vienas meno projektas negali sustabdyti silpnaprotystės, nes tai neišgydoma liga. Tačiau išvyka į muziejų gali praturtinti vis labiau atmintį prarandančių žmonių kasdienybę. Programa „Susitikime muziejuje“ pakvietė įvairiomis demencijos formomis sergančius žmones, gyvenančius globos namuose „Senevita“, „Tremtinių namai“ ir Gerontologijos ir reabilitacijos centre, ir užmiršti tai, kad jie yra ligoniai.


2015-01-29 13:19

Likimas atėmė kūdikį, bet paliko viltį susilaukti vaikų

55|2

Neseniai Kauno klinikose į gyvenimą sugrąžintą finansininkę Agnę Martinkėnaitę (34 m.) kankina dvejopi jausmai. Moteris dėkoja jos gyvybę išgelbėjusiems medikams, tačiau gedi įsčiose žuvusio ir šio pasaulio taip ir neišvydusio savo kūdikio. Kaunietei A.Martinkėnaitei likimas pasiuntė sunkų išbandymą. Atvykusi gimdyti antrojo vaiko moteris sužinojo, kad jis nebegyvas, o netrukus ir jos pačios gyvybė pakibo ant plauko. Rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-01-29 11:07

Ar Lietuvos vaistininkai pajėgūs diagnozuoti ligas?

2

Tarptautiniai ekspertai tvirtina, kad Lietuvos vaistininkai jau yra pasirengę diegti farmacinės rūpybos standartus ir praplėsti paslaugų spektrą bei didinti savo kompetenciją. „Camelia“ vaistinių tinklo kvietimu Lietuvoje lankėsi farmacinės rūpybos ekspertė Arijana Meštrovič, kuri skaitė pranešimą vaistinių vedėjų konferencijoje.


2015-01-29 09:43

Gripo atmintinė: kaip atpažinti ir apsisaugoti

Gripas – viena dažniausiai epidemijomis pasireiškiančių ūmių ligų, nepaprastai pavojinga dėl sukeliamų komplikacijų. Kasmet gripu suserga 5-10 proc. gyventojų. Šios infekcijos epidemijos Lietuvoje paprastai kyla gruodžio – vasario mėnesiais, todėl artėjant pavojingiausiam sezonui, kuomet tikėtina didžiausia tikimybė susirgti, būtina pasisaugoti patiems ir pasirūpinti savo artimųjų sveikata.


2015-01-28 21:59

7 pavojingiausi naktiniai košmarai

13

Kai kuriems iš mūsų miegas, užuot buvęs maloniu poilsiu, tampa poilsio priešingybe. Baimė, regis, tik ir tyko po pagalve, košmarai per naktį išvargina tiek, jog ryte jaučiamės dar labiau pavargę. Kokie yra patys pavojingiausi miego sutrikimai?


Populiariausi per 24 val.