Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

2011-12-02 09:44

Tradicija betampantis kauniečių noras kasmet miestelėnams suteikti galimybę grožėtis originalia šventine egle, papuošiančia Rotušės aikštę, įgyvendinamas ir šiais metais. Originalią rankų darbo Kalėdinę miesto puošmeną, pagamintą iš 32 tūkstančių plastiko butelių apjuos 4 kilometrų ilgio girlianda, kurioje suspindės net 40 tūkstančių lempučių. Specialų šios ekologiškos ir originalios eglės apšvietimą kauniečiams dovanoja nepriklausomas elektros energijos teikėjas UAB „Energijos kodas“.

1/2

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-23 20:03

Laisvės dainos brendo jau Baltijos kelio išvakarėse

8

Prieš 25 metus įvyko stebuklas - keli milijonai Baltijos šalių žmonių rugpjūčio 23 susikibo rankomis į 600 kilometrų grandinę. Tuomet niekas negalvojo, kad tai bus įvykis, užfiksuotas Guinnesso rekordų knygoje, tądien visi rūpinosi, kaip nuvažiuoti, kur stovėti, kad tik ta gyvoji grandinė nenutrūktų. Tuomet gimė ir laisvės dainos, vienos labiau paplitusios, kitos mažiau, vertusios mus susiglausti, pajusti bendrą tautos pakilimą jos istoriniame kelyje.


2014-08-23 19:47

Prospekte – įspūdinga trispalvė, bokštą uždengė vėliavos

52|40|

Baltijos kelio dieną Vilniuje renginių dalyvius mėgino išprausti lietus, griaudėjo perkūnas, tačiau gamta neišgąsdino šventės dalyvių. Šeštadienį įspūdingą vieno kilometro ilgio trispalvę išskleidė minia žmonių. Lietuvos vėliava nuvinguriavo Gedimino prospektu į Katedros aikštę. Netrukus žmonių laukė dar viena meniška staigmena - Gedimino pilies bokštą uždengė Baltijos šalių vėliavos. Prezidentė D.Grybauskaitė savo sveikinimo kalboje priminė, kad laisve reikia ne tik džiaugtis, bet ir ją ginti.


2014-08-23 17:13

Vilniuje išsiskleidė įspūdingo ilgio trispalvė

3|19

Šeštadienio popietę Vilniuje prasidėjo pilietinė jaunimo akcija „Vėliavos kelias“. Prie Baltijo tilto vyksta 1000 metrų simbolinės Lietuvos trispalvės išskleidimo ceremonija. Tai vienas iš renginių, skirtų Baltijos kelio 25-mečiui atminti.


2014-08-23 16:35

Vokietijoje įstrigusiems lietuviams siunčia pagalbos autobusą

34

Daugiau kaip penkiasdešimt Lietuvos piliečių dvi paras gyveno nežinioje, kai netoli Berlyno sugedo iš Vilniaus į Londoną vykęs autobusas. Teigiama, jog transporto kompanija keleiviais nesirūpino, o žmonės buvo priversti miegoti ant žolės šalia greitkelio.


2014-08-23 14:07

Baltijos kelio šventė Kaune

8|19

Kauniečiai Baltijos kelio jubiliejų paminėjo trimis patrankos šūviais: už Lietuvą, Latviją ir Estiją, taip pat susikibę už rankų apjuosė rotušę.


2014-08-23 14:05

Baltijos kelio šventėje – nerimas dėl Ukrainos

87|50|

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Baltijos kelio minėjimo renginiuose neužmirštama ir neramumų krečiama Ukraina. Pasak šalies vadovės, išreikšdami solidarumą, Baltijos šalių gyventojai laiko ne tik Lietuvos, Latvijos ir Estijos, bet ir Ukrainos vėliavas. „Mes todėl šiandien turime ir ketvirtą vėliavą rankose. Šiandien yra Ukrainos vėliavos diena, todėl Baltijos šalių šiandieninis šventimas susilieja ir susijungia su Ukrainos vėliava. Tai yra gerai, nes mes žinome, kad ir Ukrainai šiandien sprendžiasi klausimas - būti laisvai, išlikti laisvai ar vis tik jai mėgina agresorius diktuoti brutaliai“, - šeštadienį „Baltijos kelio sąšaukos“ renginyje žurnalistams sakė D.Grybauskaitė.


2014-08-23 12:05

Blogos žinios D.Valiui: prokuroras jam rašo įtarimus

98| 

Ikiteisminį tyrimą dėl nušalintojo generalinio prokuroro Dariaus Valio autoįvykio metu galimai padarytos nusikalstamos veikos atliekantys Panevėžio prokurorai turi blogų žinių savo viršininkui – jis netrukus atsidurs įtariamojo kailyje. Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Robertas Diksa portalui patvirtino, kad D.Valiui planuoja pareikšti įtarimus padarius nusikalstamą veiką.


2014-08-22 20:35

Linas Linkevičius Kijeve pasmerkė agresyvius Rusijos veiksmus

177|

Lietuva nuosekliai remia Ukrainos suverenitetą bei teritorinį vientisumą, penktadienį pabrėžė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Kijeve susitikęs su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka ir užsienio reikalų ministru Pavlo Klimkinu.


2014-08-22 20:12

Švietimo ir mokslo ministerija pirko alkotesterių

14

Rugsėjo 1-osios išvakarėse Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje, savivaldybių atstovams Švietimo ir mokslo ministerija perduos ne tik naujuosius geltonuosius autobusus, bet įteiks ir alkotesterius. Kam jie skirti?


2014-08-22 13:32

Lietuvoje lankosi JAV politikai

69|3| 

Jungtinių Valstijų Kongreso nariai penktadienį Vilniuje susitinka su Lietuvos vadovais aptarti saugumo situaciją Europoje. Demokratų senatorių Billą Nellsoną iš Floridos priėmė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Susitikime su JAV politiku prezidentė aptarė bendradarbiavimą karinio, energetinio ir informacinio saugumo klausimais, dvišalę prekybą.


Populiariausi per 24 val.