Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

2011-12-02 09:44

Tradicija betampantis kauniečių noras kasmet miestelėnams suteikti galimybę grožėtis originalia šventine egle, papuošiančia Rotušės aikštę, įgyvendinamas ir šiais metais. Originalią rankų darbo Kalėdinę miesto puošmeną, pagamintą iš 32 tūkstančių plastiko butelių apjuos 4 kilometrų ilgio girlianda, kurioje suspindės net 40 tūkstančių lempučių. Specialų šios ekologiškos ir originalios eglės apšvietimą kauniečiams dovanoja nepriklausomas elektros energijos teikėjas UAB „Energijos kodas“.

1/2

Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

1 / 2

(2 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-26 21:21

Labiausiai dėl našlaičių ašaras lies valdininkai

3

„Šis vaikas turi ne vieną raidos sutrikimą, globos teisių tvarkymas labai sudėtingas procesas“ arba „Žinot, jis jau dabar nusikaltėlis, kam jums toks vaikas?“ – tokius žodžius neretai iš savivaldybių specialistų išgirsta vaikų globos galimybėmis besidomintys žmonės. Vaiko perėjimas į šeimyną mažina vaikų skaičių vaikų namuose, o kartu mažėja finansavimas įstaigai, etatų skaičius. Šiuo metu šalyje veikia 98 vaikų globos įstaigos, bet jau neilgai.


2015-03-26 20:41

Prezidentė atšaukė keturis Lietuvos ambasadorius

1

Prezidentė Dalia Grybauskaitė atšaukė keturis kadencijas baigiančius Lietuvos ambasadorius Gruzijoje, JAV, Egipte ir Šveicarijoje.


2015-03-26 18:19

A. Matulo pasiūlymas mažinti Seimo narių skaičių buvo išjuoktas

127

Seime svarstytas klausimas dėl parlamentarų skaičiaus mažinimo. Nieko nuostabaus, kad parlamente tai sukėlė audringas diskusijas. Nieko keisto ir tai, kad projektas buvo atmestas. Projekto dėl Seimo narių mažinimo iki 101 nario iniciatorius ir rengėjas – konservatorius Antanas Matulas. Už jo inicijuotą pataisą balsavo 15 Seimo narių, prieš buvo 8, susilaikė 30 parlamentarų.


2015-03-26 18:19

Laikinąjį merą bus privalu išrinkti per pirmąjį posėdį

Per tiesioginius mero rinkimus neišrinkus savivaldybės vadovo, naujoji taryba privalės paskirti laikinąjį merą. Tai bus privalu padaryti pirmajame posėdyje.


2015-03-26 18:11

Po registracijos trikdžių – nauja savivaldybės žinia tėvams

7|

Trečiadienį prasidėjus registracijai į Vilniaus darželius strigusi sistema leido tėvams rinktis ir jų vaikams pagal gyvenamąją teritoriją nepriklausančius lopšelius- darželius.


2015-03-26 17:44

Svarbų postą R.Šalaševičiūtė patikėjo buvusiam bendradarbiui

28

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė nekreipia dėmesio į politikų priekaištus, kad kadrų į svarbius postus ministerijoje dairosi tarp buvusių pavaldinių ir bendradarbių. Socialdemokratų ministrė portalui patvirtino, kad naujuoju ministerijos kancleriu balandžio pradžioje turėtų tapti dabartinis Seimo kanclerio pavaduotojas Gedeminas Aleksonis.


2015-03-26 17:36

Vilniaus valdžioje – 5 partijos, direktorius bus ne politikas

15|2|

Ketvirtadienį po pietų penkios partijos: Liberalų sąjūdis, Tėvynės Sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai, partija „Tvarka ir Teisingumas“, socialdemokratai, visuomeninis komitetas „Lietuvos sąrašas“ sutarė dėl koalicijos Vilniaus savivaldybės taryboje. Opozicijoje lieka kadenciją baigiančio mero Artūro Zuoko partija „Lietuvos Laisvės Sąjunga“ ir lenkų atstovai.


2015-03-26 17:14

Seimo senbuvis apie S.Skvernelį: „Ministras turėtų trauktis“

127

Siūlymą iki galvos įteisinti apsaugą dešiniųjų patriarchui Vytautui Landsbergiui pateikęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis po patirto fiasko Seime turėtų trauktis iš šio posto.


2015-03-26 17:10

Prezidentei – socialdemokratų atkirtis dėl mokesčių reformų

17

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) prezidentei, gąsdinančiai naujos naktinės reformos grėsme, nori priminti, kad būtent ji buvo didžioji konservatorių ir liberalų vyriausybės naktinių reformų gynėja, rašoma LSDP pranešime spaudai.


2015-03-26 16:56

Seimas spręs, ar uždrausti rūkyti nepilnamečiams

29

Į Seimą sugrįžo pasiūlymas Lietuvoje uždrausti rūkyti nepilnamečiams. Parlamentarai ketvirtadienį po pateikimo priėmė svarstyti atitinkamą Tabako kontrolės įstatymo pataisą, kurią parengė parlamentinio Sveikatos reikalų komiteto nariai konservatoriai Vida Marija Čigriejienė ir Antanas Matulas. Už balsavo 66 Seimo nariai, o susilaikė 8 parlamentarai.


Populiariausi per 24 val.