Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

2011-12-02 09:44

Tradicija betampantis kauniečių noras kasmet miestelėnams suteikti galimybę grožėtis originalia šventine egle, papuošiančia Rotušės aikštę, įgyvendinamas ir šiais metais. Originalią rankų darbo Kalėdinę miesto puošmeną, pagamintą iš 32 tūkstančių plastiko butelių apjuos 4 kilometrų ilgio girlianda, kurioje suspindės net 40 tūkstančių lempučių. Specialų šios ekologiškos ir originalios eglės apšvietimą kauniečiams dovanoja nepriklausomas elektros energijos teikėjas UAB „Energijos kodas“.

1/2

Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

1 / 2

(2 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-31 23:37

Bandoma supjudyti lietuvius, lenkus ir rusus. Ar pavyks?

393|6|

Ketvirtadienio rytą Seimo narę Iriną Rozovą išgąsdino ir sunervino antirusiškas išpuolis Klaipėdoje, kai jos dukros namas buvo apkeverzotas įžeidžiančiais užrašais. Beveik tuo pačiu metu socialiniame tinkle „Facebook“ buvo sukurtas „Vilniaus Liaudies Respublikos“ puslapis, kuriame atvirai kalbama apie „žaliųjų žmogeliukų“ poreikį Vilniaus krašte. Klausiate kam? Tam, kad gintų lenkų tautinės mažumos interesus Vilniaus krašte.


2015-01-31 23:34

Automobilis su pagrobtu vaiku nesustodamas lėkė 3500 kilometrų

249

„Taip, aš pagrobiau savo vaiką ir jo tikrai nebeatiduosiu norvegams“, – kalbėjo Loreta Daškevičė, su devynerių metų dukrele apsistojusi Palangoje ir žadanti niekuo gyvu nebekelti kojos į Norvegiją.


2015-01-31 20:27

Druskininkai šeštadienio popietę

2|22

Druskininkų ritmas šeštadienį – fotografo Vlado Ščiavinsko nuotraukose.


2015-01-31 16:46

Savo vaiką pagrobusi lietuvė: „Norvegai mūsų nesustabdys“

874|2

Emigrantai lietuviai, ne vienus metus Norvegijoje lieję ašaras dėl to, kad šios šalies institucijos atima iš jų vaikus, nutarė veikti drastiškai. Šią ir praėjusią savaitę dvi lietuvių šeimos pasigrobė globėjams norvegams atiduotas savo atžalas. Šį pirmadienį Norvegijos Moldės mieste 7-metis lietuvis buvo pagrobtas iš boulingo klubo, kuriame susitiko su motina Gražina Leščinskiene.


2015-01-31 14:54

Rusijos pratyboms Karaliaučiuje – padidintas Lietuvos dėmesys

64

Rusijai savaitgalį surengus dideles pratybas Karaliaučiaus srityje ir prie Baltijos krantų, Lietuvos krašto apsaugos ministras sako, kad Vyriausybė stebi padėtį, tačiau pagrindo nerimauti nėra.


2015-01-31 14:43

Ką reiškia aukšti Liberalų sąjūdžio reitingai?

26

Opozicijoje esančiam Liberalų sąjūdžiui visuomenės apklausose pakilus į aukščiausią kada nors pasiektą poziciją, politologas sako, kad tai dar nereiškia, kad ši politinė partija laimėtų rinkimus. Vis dėlto Vincentas Vobolevičius mano, kad liberalų kaip rimtos dešiniosios partijos įvaizdis stiprėja.


2015-01-31 13:51

Klaipėdos merui patarimas – nevilioti rinkėjų trimito garsais

81|6

Klaipėdos rotušėje įvairių politinių partijų ir visuomeninių judėjimų lyderiai pasirašė sutarimą dėl garbingo ir sąžiningo dalyvavimo miesto mero ir savivaldybės tarybos rinkimuose Tiesa, uostamiesčio meras liberalas Vytautas Grubliauskas, vėl pretenduojantis užimti šį postą, bendrosios deklaracijos nepasirašė. Varžovai jį paprasčiausiai ignoravo – nepakvietė į sueigą.


2015-01-31 11:31

Lietingą rytą – liūdna ceremonija Kauno senamiestyje

17|13

„Žiauru, labai liūdna procedūra“, – žiūrėdama į ardomą Debesų eglę Kauno Rotušės aikštėje liūdesio neslėpė jos autorė, menininkė Jolanda Šmidtienė. Ji su pagalbininkais gražiausia Lietuvoje išrinką Kalėdų eglę puošė maždaug tris mėnesius.


2015-01-31 09:16

Vieniems atsirūgsta nauji skandalai, kitiems – seni poelgiai

116|4

Už prieštaringą visuomenės reakciją sukėlusius sprendimus tenka sumokėti. Šiuokart – Konstituciniam teismui bei socialinės apsaugos ir darbo ministrei. Tai parodė visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ sausio 16–23 dienomis atlikta apklausa.


2015-01-30 21:30

Sovietmečio parodija siutina baltarusius ir šiurpina vakariečius

169|3

Į Lietuvą atvykę turistai mielai džiaugiasi sovietmečio egzotika. Apsilankymas Genocido aukų muziejuje, buvusio KGB kalėjimo patalpose, sukelia slegiančių minčių, o iš kitų sovietmetį menančių vietų tikimasi efektingų pramogų. Į Nemenčinės miškuose esantį bunkerį lankytojai atvyksta šventiškai nusiteikę, o kartais – ir gerokai įkaušę. O kaipgi kitaip, juk Sovietų Sąjungoje degtinę gėrė stiklinėmis... Bet ši šventinė nuotaika gerokai pasikeičia, kai ima aiškėti, koks iš tiesų gyvenimas buvo sovietmečiu.


Populiariausi per 24 val.