Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui


2011-12-02 09:44

Tradicija betampantis kauniečių noras kasmet miestelėnams suteikti galimybę grožėtis originalia šventine egle, papuošiančia Rotušės aikštę, įgyvendinamas ir šiais metais. Originalią rankų darbo Kalėdinę miesto puošmeną, pagamintą iš 32 tūkstančių plastiko butelių apjuos 4 kilometrų ilgio girlianda, kurioje suspindės net 40 tūkstančių lempučių. Specialų šios ekologiškos ir originalios eglės apšvietimą kauniečiams dovanoja nepriklausomas elektros energijos teikėjas UAB „Energijos kodas“.

1/2

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-29 08:55

Seimo pirmininkė laukia ministro S. Skvernelio atsiprašymo

32

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis dėl netinkamų raiškos priemonių turėtų atsiprašyti pats, o ne suversti atsakomybę patarėjams ar ministerijai, teigia Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.


2015-07-29 08:40

Pinigus pradanginusiam Šiaulių veikėjui – teismo tūpsnis

1

Prieštaringai vertinamam 48-erių šiauliečiui Jonui Kungiui atsivėrė durys į laisvę. Nuteistąjį iš kalinimo įstaigos ištraukė jam ne pirmą kartą palankų sprendimą priėmęs Šiaulių apygardos teismas. Statybos bendrovės „Butrema“ vadovas 48 metų J.Kungys buvo nuteistas už didelės vertės turto pasisavinimą, dokumentų klastojimą, apgaulingą buhalteriją. Jam buvo skirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė.


2015-07-29 07:14

Po sūnaus žūties tėvas ieško dingusių pinigų

76|2

Ar gali būti saugesnė vieta laikyti pinigus nei bankas, kuriame dirba sūnus ir marti? Vilnietis pensininkas neabejojo, kad jo santaupos visiškai saugios, bet po sūnaus žūties aptiko tuščią sąskaitą. Nebėra sūnaus, neliko ir pinigų. Nors Maljorkoje prieš šešerius metus nuskendusio bankininko ir finansų analitiko Vadimo Titarenkos tėvas niekada nesijautė sūnaus išlaikytinis, po šios žūties liko tuščiomis rankomis. Nemažai santaupų turėjęs humanitarinių mokslų daktaras 84-erių Vadimas Titarenka vis dar neranda atsakymo į klausimą: savo pinigus jis padovanojo sūnui ar juos pasiskolino marti?


2015-07-28 21:09

D. Kazragytė: „Neištikimi vyrai tvarką ardo labiau nei gėjai“

86

Sovietmečiu atvykęs gastroliuoti anglų aktorius stovi ant scenos. Vyksta spaudos konferencija. „Žinau, kad ši tema pas jus uždrausta, bet aš vis tiek jums noriu pasakyti. Štai šis aktorius yra mano partneris. Su juo kartu gyvenam jau dvidešimt metų. Pas mus Anglijoje tai yra normalu, mes esame pora“, – taria Ričardą Antrąjį vaidinantis aktorius. Teatro salėje – mirtina tyla. O tada drąsi jauna aktorė Doloresa Kazragytė pradeda ploti.


2015-07-28 21:09

Smurtavusiam poliklinikos direktoriui – V.Grigaravičiaus pamoka

62|2

Iš Alytaus miesto mero Vytauto Grigaravičiaus kabineto po ilgiau kaip pusvalandį trukusio pokalbio savivaldybei pavaldžios poliklinikos direktorius Vitalijus Kovaliovas išėjo praradęs kalbos dovaną ir laukusiems žurnalistams neištarė nei žodžio.


2015-07-28 20:20

Gėlių pardavėją labiausiai džiugina teatro žmonės

Kelios moterys kiekvieną dieną važiuoja į Laisvės alėją. Čia jos jau praleido didžiąją savo gyvenimo dalį. Pėsčiųjų bulvare kaunietės prekiauja savo rankomis užaugintomis gėlėmis. Tačiau gėlininkėms ne tai svarbiausia – čia jos randa įdomių pašnekovų.


2015-07-28 17:31

V. Vigelio atsistatydinimas pradžiugino premjerą A. Butkevičių

23|

Kultūros viceministro Vytauto Vigelio atsistatydinimas liudija, kad su koalicijos partneriais galima susitarti dėl reikalingų sprendimų, teigia premjeras Algirdas Butkevičius.


2015-07-28 17:19

Pramoga vandens burbulu Danėje: per plauką nuo tragedijos

 

Per Jūros šventę Klaipėdoje verslininkų pasiūlyta pramoga vaikams vos nesibaigė tragedija. Danės upėje nutrūkus apsauginiam lynui, oro pripūstą kamuolį su 8 metų mergaite ėmė nešti stipri srovė. Vaiką išgelbėjo pramogą siūlantys verslininkai, tačiau valdininkai sako, kad po incidento nesaugi pramoga greičiausiai bus uždrausta.


2015-07-28 17:18

Sovetskas prašo Vilniaus perduoti Žaliojo tilto skulptūras

84

Rusijos Karaliaučiaus srities Sovetsko miesto valdžia oficialiai kreipėsi į Vilniaus vadovus prašydama perduoti jai nuo Žaliojo tilto nuimtas sovietines skulptūras.


2015-07-28 16:15

V. Vigelis traukiasi iš kultūros viceministro pareigų

42| 

Kultūros viceministras „darbietis“ Vytautas Vigelis traukiasi iš pareigų, antradienį pranešė Kultūros ministerija.


Populiariausi per 24 val.