Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui


2011-12-02 09:44

Tradicija betampantis kauniečių noras kasmet miestelėnams suteikti galimybę grožėtis originalia šventine egle, papuošiančia Rotušės aikštę, įgyvendinamas ir šiais metais. Originalią rankų darbo Kalėdinę miesto puošmeną, pagamintą iš 32 tūkstančių plastiko butelių apjuos 4 kilometrų ilgio girlianda, kurioje suspindės net 40 tūkstančių lempučių. Specialų šios ekologiškos ir originalios eglės apšvietimą kauniečiams dovanoja nepriklausomas elektros energijos teikėjas UAB „Energijos kodas“.

1/2

Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

1 / 2

(2 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-27 12:45

Dėl lėktuvo An-2 „ant kilimėlio“ iškviesti pirmieji atstovai

11|

Trečiadienį į pirmąją posėdį Seime susirinko lėktuvo An-2 katastrofos tyrėjai. Jie siekia išsiaiškinti Baltijos jūroje nugrimzdusio lėktuvo An-2 paieškos ir įgulos gelbėjimo operacijos vykdymo klausimus. Tyrimą Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) atlikti praėjusią savaitę pavedė Seimas, suteikęs laikinosios komisijos įgaliojimus. Darbą komisija turi baigti iki birželio 30 dienos.


2015-05-27 12:30

Dolerio karalystėje bėglė N. Venckienė panoro lietuviškų eurų

482|3|

Daugiau kaip dvejus metus JAV besislapstančiai Neringai Venckienei, regis, stinga pinigų – ji reikalauja, kad Lietuva sumokėtų ne tik už jos pravaikštas Seime, bet ir už ankstesnį darbą Kauno teisme. Vilniaus apygardos administracinis teismas yra gavęs du nuo teisėsaugos pasislėpusios N.Venckienės skundus. Vienas jų dėl esą neišmokėtų visų pinigų Kauno apygardos teisme priimtas ir bus nagrinėjamas. Antrasis skundas dėl darbo Seime išsiųstas pareiškėjai patikslinti, nes teismas nesuprato, ko iš jo nori per apkaltą iš parlamento išmesta partijos „Drąsos kelias“ dvasinė vadovė.


2015-05-27 12:20

M.Janukonis pradeda eiti ambasadoriaus Ukrainoje pareigas

Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis įteikė skiriamuosius raštus šalies prezidentui Petro Porošenkai.


2015-05-27 12:11

Nerimą kelianti statistika: Lietuvoje daugėja naujų narkotikų

3| 

Didelį nerimą kelia sparčiai didėjantis naujų psichoaktyviųjų medžiagų skaičius, vien pernai jų rinkoje aptikta per 100, teigia Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorė Inga Juozapavičienė.


2015-05-27 11:36

Iš jūros gelmių – unikalūs nuskendusio lėktuvo An-2 vaizdai

81|3|

Pirmą kartą paviešintame vaizdo įraše matyti, kad Baltijos jūroje nuskendęs lėktuvas An-2 beveik nenukentėjo, sveiki liko visi pilotų kabinos stiklai. Pagal roboto darytą vaizdo įrašą ekspertai nusprendė, kad plačiau atidaryti durelių ir geriau išžvalgyti kabinos vidaus nepavyks, jeigu lėktuvas nebus bent šiek tiek pakeltas.


2015-05-27 11:32

Teismas nutraukė FNTT vadovo K. Jucevičiaus ir VRM bylą

 

Vilniaus apygardos administracinis teismas trečiadienį nutraukė administracinę bylą, kurioje Finansinių nusikaltimų tyrimų tarybos (FNTT) vadovas Kęstutis Jucevičius ketino bylinėtis su Vidaus reikalų ministerija (VRM). Pirmadienį Vilniaus apygardos administracinis teismas gavo K.Jucevičiaus pranešimą, kad jis atsisako savo skundo ir prašo nutraukti bylą. Motyvų pareiškėjas nenurodė, tik pažymėjo, kad įstatymai tai leidžia jam daryti bet kurioje bylos stadijoje.


2015-05-27 10:37

Šnipinėjimu kaltinimą lietuvį lankė žmogaus teisių gynėjai

Dėl įtarimų šnipinėjimu Maskvoje suimtą lietuvį areštinėje lankė žmogaus teisių gynėjai.


2015-05-27 10:34

Seimo komitetas pritarė Konstitucijos pataisai dėl R. Pakso

15| 

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas (TTK) trečiadienį pritarė Konstitucijos pataisai, kuri atvertų kelią per apkaltą iš prezidento posto pašalintam partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderiui Rolandui Paksui dalyvauti Seimo ir prezidento rinkimuose. Už projektą balsavo penki komiteto nariai, du buvo prieš. Pritarus komitetui, šimto Seimo narių pateiktas Konstitucijos pataisos projektas toliau bus svarstomas Seimo plenariniame posėdyje.


2015-05-27 09:58

Gruzinas rėžė, ką mano apie ES, Rusiją ir lietuvius turistus

89|3

„Angliškai kalbu tik su labai paslaptingomis damomis“, – šypsodamasis pokalbį pradėjo Kutaisio universiteto dėstytojas Avtangilas Chačiapuridzė. Penkis kartus apkeliavęs aplink pasaulį, buvęs istorinio susitikimo 1991-aisiais Maltoje liudininku, kai prie derybų stalo sėdo Eduardas Ševarnadzė, Michailas Gorbačiovas ir George’as Bushas vyresnysis, šiandien vyras svečius pasitinka nuosavame gruziniškų patiekalų restorane Kutaisio centre.


2015-05-27 09:58

Premjeras pateikė prezidentei A. Pitrėnienės kandidatūrą

42|

Premjeras Algirdas Butkevičius trečiadienį oficialiai pateikė prezidentei „darbietės“ Audronės Pitrėnienės kandidatūrą į švietimo ir mokslo ministro postą. Tai BNS patvirtino premjero atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė. Ji taip pat teigė, kad A.Butkevičius yra gavęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažymą dėl A.Pitrėnienės.


Populiariausi per 24 val.