“Žuvėdra“ - Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionai (nuotraukos, video)

2011-12-04 15:04

Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionato auksą namuose laimėjo Klaipėdos universiteto sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ pirmoji komanda. Tai 7 šio ansamblio pasaulio čempionų titulas. „Žuvėdrai“ dar priklauso 7 Europos titulai.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

Europos jaunių čempionate – A. Kelmelio sidabras

Sekmadienį Čekijos mieste Račicėje baigėsi Europos jaunių (U-19) irklavimo čempionatas, kuriame lietuvis Armandas Kelmelis iškovojo sidabro medalį vienviečių valčių varžybose. Iš viso Senojo žemyno pirmenybėse dalyvavo 16 mūsų šalies sportininkų, kurie varžėsi septyniose valčių klasėse.

2015-05-24 17:57

Sportas užkariavo gatves: Vilniuje bėgikai dalijosi medalius

18|60

Daugiau nei septyni tūkstančiai bėgikų, puikios nuotaikos ir Lietuvos olimpiečių kova dėl nugalėtojos vardo – „We Run Vilnius“ pusmaratonis aidėjo skambiai. Sekmadienį Vilniaus senamiestyje ir centre buvo sustabdytas eismas. Tai – duoklė vis augančiam bėgimo sporto gerbėjų ratui. Didžiausiame pavasario bėgime Lietuvoje iššūkius bėgikai sau metė trijose skirtingose distancijose.

2015-05-24 15:44

A. Malašinskas Ispanijoje – tarp rezultatyviausių rankininkų

Puerto Sagunto „Fertiberia“ komanda, kurioje žaidė Aidenas Malašinskas ir Rolandas Bernatonis, Ispanijos „Asobal“ rankinio lygos varžybas baigė penkiais pralaimėjimais iš eilės ir tarp 16 ekipų užėmė 12-ąją vietą.

2015-05-24 15:42

Rankininkas V. Rašimas iš Lenkijos grįšta su bronzos medaliu

1

Pulavų „Azoty“ komandai, kurioje žaidė Lietuvos rankinio rinktinės vartininkas Vilius Rašimas, pavyko permainingą sezoną pabaigti didžiausiu istorijoje laimėjimu. Šeštadienį „Azoty“ pirmą kartą iškovojo Lenkijos pirmenybių bronzos medalius.

2015-05-24 14:39

„Blackhawks“ NHL Vakarų konferencijos finale laimėjo antrą kartą

12

Ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Čikagos „Blackhawks“ klubas šeštadienį namuose 22,4 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 5:4 (1:0, 0:1, 3:3, 0:0, 1:0) nugalėjo Anahaimo „Ducks“ ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.

2015-05-24 14:37

„We Run Vilnius“: ar patekote į objektyvą?

168

Gegužės 24-ąją sostinėje įvyko 2015-ųjų pusmaratonis „We Run Vilnius“, kuriame dalyvavo daugiau nei 7 tūkstančiai bėgikų.

2015-05-24 08:50

Bėgimo treneris paneigė mitą apie kvėpavimą sportuojant

2|2

Jau šį sekmadienį bėgikai išmėgins jėgas didžiausiame pavasario bėgime – „We Run Vilnius“ pusmaratonyje. „Bėgimas gali netikti širdininkams, bet įprastai jis gydo“, – sakė bėgikas Česlovas Kundrotas.

2015-05-23 22:23

A. Contadoras susigrąžino „Giro“ lenktynių lyderio marškinėlius

98-ą kartą Italijoje vykstančių prestižinių „Giro d'Italia“ daugiadienių dviratininkų lenktynių keturioliktąjį etapą – 59,4 km atskiro starto lenktynes – laimėjo baltarusis Vasilijus Kirijenka, aplenkęs du ispanus – Luisą Leoną Sanchezą bei lyderio poziciją bendrojoje įskaitoje susigrąžinusį Alberto Contadorą.

2015-05-23 15:30

H. Žustautas aplenkė J. Šukliną ir laimėjo pasaulio taurės etapą

7|

Kanojininkas Henrikas Žustautas pasiekė svariausią pergalę suaugusiųjų varžybose. Pasaulio jaunimo čempionas laimėjo baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės antrąjį etapą. Duisburge (Vokietija) šeštadienį vykusiose varžybose 20-metis lietuvis triumfavo vienviečių kanojų 200 m rungties finale.

2015-05-23 12:52

Po motinystės atostogų grįžusi A. Skujytė toliausiai šoko į tolį

1

Viduklės (Raseinių raj.) Simono Stanevičiaus gimnazijos stadione penktadienį buvo surengtos jau tradicinės pajėgiausių Lietuvos lengvaatlečių parodomosios varžybos „Viduklės pavasaris“.