Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
“Žuvėdra“ - Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionai (nuotraukos, video)

2011-12-04 15:04

Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionato auksą namuose laimėjo Klaipėdos universiteto sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ pirmoji komanda. Tai 7 šio ansamblio pasaulio čempionų titulas. „Žuvėdrai“ dar priklauso 7 Europos titulai.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

K. Navickas turnyre Velse pralaimėjo, A. Stapušaitytė - laimėjo

Velse vykstančio tarptautinio badmintono turnyro „Yonex Welsh International“ vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje penktadienį lietuvis Kęstutis Navickas 17:21, 19:21 pralaimėjo 126-ajai pasaulio raketei austrui Matthiasui Almeriui.

2014-11-28 14:42

Europos čempionatas – be A. Didžbalio, bet su lietuvišku sidabru

1|

Kipre vykstančiame Europos jaunimo (iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionate penktadienį sidabro medalį iškovojo lietuvis Žygimantas Stanulis.

2014-11-28 12:59

Rankininkės nesėkmių prakeiksmą bandys nutraukti Čekijoje

Pustrečių metų laimėti negalinti Lietuvos moterų rankinio rinktinė nutraukti ilgą nesėkmių seriją bandys Olomouce. Šiame Čekijos mieste savaitgalį vyks pasaulio čempionato atrankos turnyras, kuriame dėl vienintelio kelialapio į kitą atrankos etapą Lietuvos rankininkės kovos su šeimininkių ir Azerbaidžano komandomis.

2014-11-28 12:26

Tomas Kaukėnas užkėlė Lietuvos biatlonininkų kartelę

Jau šį sekmadienį Ostersunde (Švedija) prasidės pirmasis 2014-2015 metų sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Per plauką olimpinio medalio neiškovojęs Tomas Kaukėnas su komandos draugais sieks įrodyti, jog ir žiemos sporte lietuviai gali pasiekti aukštų rezultatų.

2014-11-28 09:21

R. Meilutytė Katare sieks apginti titulus ir atkeršyti varžovei

21

Plaukimo superžvaigždė Rūta Meilutytė kitą savaitę mėgins pasaulio čempionate trumpajame – 25 m – baseine išsaugoti titulus ir atkeršyti. 17 metų sportininkė sekmadienį išskrenda į Katarą, kur paruoš savo raumenis didiesiems sezono yriams.

2014-11-28 09:20

Nauja Lietuvos ledo šokėjų viltis – su amerikietišku prieskoniu

15|2|

Gegužę iširusią ledo šokėjų Deivido Stagniūno ir Lietuvos pilietybę prieš Sočio olimpines žaidynes gavusios Isabellos Tobias porą tarptautinėje arenoje pakeis nauja šalies viltis. Ir taip pat su amerikietišku prieskoniu – 22 metų Saulius Ambrulevičius ir bendraamžė amerikietė Taylor Tran, rašo „Lietuvos žinios“.

2014-11-28 08:07

Padėkos dieną NHL vieninteliai šventė „Predators“

10

Ketvirtadienį sužaistose vienintelėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse „Nashville Predators“ klubas namuose po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0; 1:0) nugalėjo „Edmonton Oilers“ ekipą.

2014-11-27 18:42

Didmeistrių turnyre – sėkmingas Š. Šulskio pasirodymas

2

Vilniuje baigėsi Baltijos zoninio šachmatų turnyro Vilniaus etapas, kuriame dalyvavo stipriausi Baltijos šalių atstovai. Antrąją vietą po atkaklios kovos užėmė tarptautinis didmeistris (TD) iš Lietuvos Šarūnas Šulskis (FIDE reitingas 2556), surinkęs 7 taškus iš vienuolikos galimų.

2014-11-27 14:29

Irkluotojai džiugino, o lengvaatlečiai ir dviratininkai nuvylė

Lietuvos sportininkai šiemet olimpinių sporto šakų olimpinių rungtynių varžybose Europos ir pasaulio čempionatuose iškovojo 11 medalių. Kelio į Rio de Žaneirą pusiaukelėje pelnyta keturiais apdovanojimais mažiau nei prieš ketverius metus rengiantis Londono žaidynėms.

2014-11-27 14:21

Rio de Žaneiro olimpiadai rengiami 148 Lietuvos sportininkai

Lietuvos olimpinio sporto centro direktorius, „Rio 2016“ ekspertų komisijos pirmininkas Linas Tubelis pateikė informaciją apie Lietuvos sportininkų rengimą Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms, supažindino su 2014 metų olimpinės rinktinės kandidatų pasiektais rezultatais: pasaulio ir Europos čempionatuose iškovoti du aukso, vienas sidabro ir aštuoni bronzos medaliai.