Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
“Žuvėdra“ - Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionai (nuotraukos, video)

2011-12-04 15:04

Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionato auksą namuose laimėjo Klaipėdos universiteto sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ pirmoji komanda. Tai 7 šio ansamblio pasaulio čempionų titulas. „Žuvėdrai“ dar priklauso 7 Europos titulai.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

2|6

Lietuvai antroji Atvirojo IBU biatlono Europos čempionato diena prasidėjo skaudžiomis žiniomis – prie starto linijos stoti galėjo tik dvi iš keturių sportininkių. Moterų asmeninėse 15 km lenktynėse dalyvauti negalėjo Natalija Paulauskaitė ir Diana Rasimovičiūtė-Brice. Abi biatlonininkės susirgo, o liga viename Otepės viešbutyje, kuriame apsistojo lietuviai, sukėlė nerimą.

2015-01-29 15:21

Panevėžyje bus nauja ledo arena

4

Panevėžyje planuojama įrengti dengtą dirbtinio ledo areną, pranešė Panevėžio miesto savivaldybė. Miesto taryba ketvirtadienį pritarė sprendimui, kuriuo šiam projektui skirs 100 tūkst. eurų. Dar 200 tūkst. eurų investuos Nacionalinė ledo ritulio lyga (NLRL).

2015-01-29 14:01

Kataro rankininkai tęsia istorinį žygį pasaulio čempionate

8|5

Pasaulio vyrų rankinio čempionato šeimininkė Kataro rinktinė pratęsė pergalingą žygį. Katariečiai ketvirtfinalyje nugalėjo Vokietijos komandą ir pirmą kartą pateko į pusfinalį, kuriame susitiks su Lenkijos ekipa. Kitame pusfinalyje penktadienį kovos čempionės vardą ginanti Ispanijos rinktinė ir olimpinė bei Europos čempionė Prancūzijos komanda.

2015-01-29 12:55

Europos čempionate Lietuvos biatlonininkė nepataikė 10 šūvių

Estijoje vykstančio Europos biatlono čempionato moterų 15 km lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 33-iąją vietą.

2015-01-29 00:11

Dailiojo čiuožimo čempionate – lietuvio ir amerikietės debiutas

1

Stokholme (Švedija) vykstančio Europos dailiojo čiuožimo čempionato šokių ant ledo varžybose trečiadienį Lietuvos pora Taylor Tran ir Saulius Ambrulevičius užėmė 24-ąją vietą.

2015-01-28 22:24

Lietuvos rankinio lygoje – pirmoji lyderių nesėkmė

Lietuvos rankinio čempionate ilgą laiką pirmavę ir vien pergalėmis žingsniavę Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą. Alytiškiai antausį nuo HC „Vilnius“ ekipos gavo ne bet kur, o savo žiūrovų akivaizdoje – 24:26 (8:14).

2015-01-28 21:53

„Žalgirio“ ledo ritulininkai pralaimėjo Lipecko ekipai

Žemyninei ledo ritulio lygai (KHL) priklausančios Jaunimo lygos (MHL) B čempionato rungtynėse trečiadienį Lietuvos komanda „Žalgiris“ svečiuose 2:6 (1:2, 0:3, 1:1) pralaimėjo Lipecko „Jelec“ (Rusija) klubui.

2015-01-28 19:52

Biatlonininkė G. Leščinskaitė gaivina Taikliosios rankos vardą

7|13

Gabrielė Leščinskaitė ilgiau nei įprasta taikėsi gulėdama, bet jos pastangos nenuėjo veltui. Lietuvos biatlono ateitimi vadinama 18-metė Atvirajame Tarptautinės biatlono federacijos (IBU) Europos čempionate užėmė šeštąją vietą ir pradžiugino trenerius, rezultatą pavadinusius labai geru, bet ne pasaka. „Aš tai nesitikėjau tokio rezultato“, – po jaunimo 2,5 km individualiose varžybų finišo šypsojosi G.Leščinskaitė, pernai buvusi gerokai toliau – 32-oje vietoje.

2015-01-28 18:38

Iš olimpinio festivalio vilnietė išskubėjo į Europos čempionatą

1|3

Vilnietė čiuožėja Aleksandra Golovkina per savaitę dalyvaus dvejose varžybose. Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Austrijoje pasirodymą baigusi sportininkė trečiadienį išskubėjo į Švediją, kur vyksta Europos suaugusiųjų čempionatas.

2015-01-28 18:13

Ant žiemos olimpinio festivalio sniego – kuklios lietuvių vietos

8

Austrijoje ir Lichtenšteine vykstančio Europos jaunimo (iki 18 metų) žiemos olimpinio festivalio biatlono varžybose trečiadienį vaikinų 10 km persekiojimo lenktynėse Lukas Čepulis užėmė 46-ąją vietą. Sportininkai startavo pagal 7,5 km sprinto rezultatus, todėl lietuvis pradėjo lenktynes 48-as ir truputį pagerino savo poziciją.