Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
“Žuvėdra“ - Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionai (nuotraukos, video)

2011-12-04 15:04

Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionato auksą namuose laimėjo Klaipėdos universiteto sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ pirmoji komanda. Tai 7 šio ansamblio pasaulio čempionų titulas. „Žuvėdrai“ dar priklauso 7 Europos titulai.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

Boksininkė V. Valskytė nepateko į pasaulio čempionato pusfinalį

Pietų Korėjoje vykstančio pasaulio moterų bokso čempionato svorio kategorijos iki 64 kg ketvirtfinalyje penktadienį lietuvė Vaida Valskytė nusileido Pietų Korėjos atstovei Heejung Shim ir liko per žingsnį nuo apdovanojimų.

2014-11-21 11:49

V. Valskytė iškovojo istorinę pergalę pasaulio bokso čempionate

21

Istorinę pergalę Pietų Korėjoje vykstančiame pasaulio moterų bokso čempionate iškovojo Vaida Valskytė. Ketvirtadienį svorio kategorijos iki 64 kg aštuntfinalio kovoje Vaida Valskytė vienbalsiu teisėjų sprendimu 3:0 nugalėjo Barbadoso atstovę Kimberly Gittens ir pateko į ketvirtfinalį.

2014-11-21 09:20

NHL čempionai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

13

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį nugalėtojos titulą ginanti „Los Angeles Kings“ komanda namuose 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) įveikė „Carolina Hurricanes“ ledo ritulininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

2014-11-20 11:35

K. Navickas įtikinama pergale pradėjo turnyrą Škotijoje

Škotijoje prasidėjusio badmintono turnyro „Scottish Open“ vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečiadienį lietuvis Kęstutis Navickas 21:12, 21:14 nugalėjo prancūzą Luką Corvee (69-oji pasaulio raketė). Mačas truko 31 min.

2014-11-20 08:56

NHL – „Rangers“ ir „Canucks“ pergalės

11

Dvyliktą pergalę aštuonioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penktąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Vankuverio „Canucks“ (24 tšk.) klubas.

2014-11-20 08:32

Netikėta „Juodupės“ pergalė Lietuvos ledo ritulio čempionate

Nedidelio Juodupės miestelio Šiaurės Lietuvoje ledo ritulio klubas ir toliau stebina sporto šakos gerbėjus. Trečiadienio vakarą Vilniuje „Juodupė“ 8:6 (1:2, 4:0, 3:4) nušluostė nosį sostinės ledo ritulio klubui „Ober – Haus“ ir pakilo į trečiąją atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyrinės lentelės vietą.

2014-11-19 23:06

Baltarusijos ledo ritulio lygoje Elektrėnuose – 14 įvarčių

Tryliktą nesėkmę 21-ose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse patyrė bei aštuntąją vietą užimantis Elektrėnų „Energijos“ (25 tšk.) klubas, trečiadienį namuose 6:8 (1:3, 2:1, 3:4) nusileidęs šeštojoje pozicijoje esantiems Novopolocko „Chimik-SKA-2“ (31 tšk.) ledo ritulininkams.

2014-11-19 18:46

Ramūno Navardausko komandoje – dviratininkai iš 14 valstybių

Geriausias Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas turės progą mokytis naujų kalbų. Kitą sezoną 26-erių kvėdarniškis vėl atstovaus „Garmin“ (JAV) komandai, kuri bus spalvingiausia „World Tour“ licenciją turinti ekipa. 2015 metais jos garbę gins 27 dviratininkai net iš 14 valstybių.

2014-11-19 11:56

Šachmatų Mozartas kovoje dėl titulo dalinosi po pustaškį

Sočyje (Rusija) vykstančiame mače dėl planetos šachmatų čempiono titulo antradienį aštuntoji partija tarp triskart (2008, 2010 ir 2012 metais) pasaulio čempiono 44-erių pretendento Višvanatano Anando (ELO koeficientas 2792) iš Indijos bei nugalėtojo titulą ginančio 23-ejų norvego Magnuso Carlseno (2863) baigėsi lygiosiomis.

2014-11-19 09:54

D. Zubrus neišvengė baudos minučių, „Devils“ pralaimėjo

14

Vienuoliktą pralaimėjimą devynioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į vienuoliktąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (18 tšk.) klubas.