Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tarptautinis gražiausio šuns titulas atiteko čiau čiau iš Jonavos

Tarptautinis gražiausio šuns titulas atiteko čiau čiau iš Jonavos

2011-12-18 22:01

Vilniuje, gruodžio 18 dieną, „Litexpo“ parodų rūmuose buvo galima pamatyti beveik pustrečio tūkstančio keturkojų – čia vyko Tarptautinė šunų paroda (CACIB) „Kalėdinė taurė 2011“. Čia nuo pat ryto iki vėlyvo vakaro šurmuliavo dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Pabaltijo ir Skandinavijos šalių.

1/14

Tarptautinės parodos Vilniuje nugalėtoju tapo čiau čiau Kūlis iš Jonavos. M.Svėrytė

Tarptautinis gražiausio šuns titulas atiteko čiau čiau iš Jonavos

1 / 14

Tarptautinės parodos Vilniuje nugalėtoju tapo čiau čiau Kūlis iš Jonavos. M.Svėrytė

I FCI grupėje: I vieta - autralų aviganis, II vieta - flamandų buvje, III vieta - valų korgis pembrukas. M.Svėrytė

II FCI grupėje: I vieta - cvergšnauceris, II vieta - ilgaplaukis senbernaras, III vieta - juodasis rusų terjeras. M.Svėrytė

III FCI grupėje: I vieta - kernterjeras, II vieta - amerikiečių Stafordšyro terjeras, III vieta - Jorkšyro terjeras. M.Svėrytė

IV FCI grupėje: I vieta - ilgaplaukis nykštukinis taksas, II vieta - triušinis ilgaplaukis taksas, III vieta - nyštukinis taksas. M.Svėrytė

V FCI grupėje: I vieta - čiau čiau, II vieta - Sibiro haskis, III vieta - basendžis. M.Svėrytė

VI FCI grupėje: I vieta - bladhaundas, II vieta - biglis, III vieta - Rodezijos ridžbekas. M.Svėrytė

VII FCI grupėje: I vieta - Veimaro trumpaplaukis paukštinis, II vieta - trumpaplaukis vengrų vižlis, III vieta - airių seteris. M.Svėrytė

VIII FCI grupėje: I vieta - auksaspalvis retriveris, II vieta - amerikiečių kokerspanielis, III vieta - labradoro retriveris. M.Svėrytė

IX FCI grupėje: I vieta - lasos absas, II vieta - Havanos bišonas, III vieta - prancūzų buldogas. M.Svėrytė

X FCI grupėje: I vieta - afganų kurtas, II vieta - vipetas, III vieta - levretė. M.Svėrytė

Visos parodos geriausieji: I vieta - čiau čiau, II vieta - australų aviganis, III vieta - blahaundas. M.Svėrytė

Nugalėtojams išdalintos taurės, diplomai, rozetės ir remėjų prizai. M.Svėrytė

Pramoginę šou programą vedė Skaiva Jasevičiūtė. M.Svėrytė

(14 nuotraukos) M.Svėrytė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-08-20 07:27

Jevgenijui Šuklinui gyvenime trūksta tik aukso ir meilės

2| 

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (28 m.) maksimalistas: jeigu dirbti, tai iš visų jėgų. O jeigu kurti šeimą – jai taip pat reikia atsiduoti visa širdimi. Kito varianto sportininko gyvenime nėra ir negali būti. Ką tik pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojęs bronzos medalį jis nenuleidžia rankų – aukso medalis yra jo gyvenimo tikslas ir variklis, rašo žurnalas „Stilius“.


2014-08-19 20:31

Našlaičius glosto gražuolės K. Ignatavičiūtės rankos

24|31| 

„Po šios praktikos galutinai susidėliojau vertybes“, - sako konkurso „Mis Lietuva 2014” finalistė Karolina Ignatavičiūtė, šią vasarą dirbusi su likimo nuskriaustais vaikais. Vilniaus kolegijoje kineziterapijos mokslus studijuojanti 20-metė panevėžietė K.Ignatavičiūtė tris savaites atliko praktiką Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose.


2014-08-19 17:29

Išskirtinė Aistės ir Antano Guogų vestuvių fotosesija

140|25| 

Aistė (33 m.) ir Antanas (40 m.) Guogos privačiai ir kukliai prieš keletą mėnesių įteisinę santuoką metrikacijos skyriuje, nusprendė: nuo dėmesio vis tiek nepabėgsi, o bažnytinė santuoka - kur kas svarbesnė.


2014-08-19 15:39

Laura Imbrasienė slapčia stebėjo pirmąją sūnaus kelionę

16|2

Artėjant mokslo metams, tėvai susiduria su nelengvu uždaviniu, kaip savo atžalas išmokyti saugaus eismo pagrindų. Žinoma laidų vedėja Laura Imbrasienė, kuri augina vienuolikmetį sūnų Mantą ir praėjusį rudenį gimusią dukrelę Saulę Sofiją, prisipažino, kad pirmąją savarankišką sūnaus kelione slapčia stebėjo iš tolo.


2014-08-19 15:31

Naujame seriale Ramūną Rudoką apakina Natalijos Bunkės krūtys

80|30

„Pasitraukite! Vežame sunkų ligonį!“ – sušuko baltu chalatu vilkinti moteriškė, vežimėlyje vežanti aktorių Ramūną Rudoką. Laimei, jam nieko nenutiko – aktorius tiesiog pradėjo vaidinti naujame lietuviškame seriale „Rezidentai“.


2014-08-19 14:27

Arnoldas Lukošius: „Nebandykite to daryti namuose“

20|4| 

Drausmė, alinantis karštis ir ypatingo pasiruošimo reikalaujantys pasirodymai su ginklu tapo išbandymu muzikantui ir žurnalistui Arnoldui Lukošiui. Vyras vienai dienai tapo kariu ir sudalyvavo lrytas.lt projekte „Pavojingas ginklas“, kur jo laukė nelengvas išbandymas. Kapitono Pauliaus Jankausko pristatytas būriui ir išgirdęs pirmąją dienos kariuomenėje užduotį – rikiuotės užsiėmimus ir parodomąjį žygiavimą, žurnalistas Arnoldas Lukošius sunerimo: „Man jau darosi baisu. Nebandykite to namuose.“ Tačiau vos po kelių pamokų buvęs „Foje“ muzikantas buvo įvertintas itin palankiai. „Arnoldo pasirodymą vertinčiau stipriu aštuonetu. Jis puikiai susidorojo su užduotimi. Manau, kad patobulinęs savo įgūdžius taptų puikiu kariu“, – A.Lukošiaus pastangas vertina kapitonas P.Jankauskas.


2014-08-19 13:44

Dailininkė Indra Grušaitė iš savo gražių namų nenori kelti kojos

32|84

Vilnietė dailininkė Indra Grušaitė susikūrė tokius namus, iš kurių net nenori kelti kojos. Net keliauti po pasaulį. Nes aplinkoje - jos pačios rankomis sukurta Italija ir Prancūzija. Namuose – vos ne visi pagrindiniai kultūros laikotarpiai. Iškart įžengus svečią pasitinka įmantrus barokas su raudonu aksomu ir grakščiomis vazomis.


2014-08-19 11:55

Vyrus Kaune palaikė ir brolių Lavrinovičių žmonos su sūnumis

66|29

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmadienio vakarą dar sykį džiaugėsi pergale. Savo vyrus arenoje palaikė ir jų žmonos. Čia buvo galima išvysti tituluotą Rusijos gražuolę, krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus žmoną Tatjaną Lavrinovič su sūnumis Dominyku ir Danieliumi. Vienerių metukų dukrelę Emily moteris paliko namuose.


2014-08-19 11:38

Krepšininkų palydėtuvės - su žmonomis ir vaikais

22|25

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmadienio vakarą dar sykį džiaugėsi pergale, po atkaklios kovos 80:76 palaužusi Slovėnijos rinktinę draugiškame turnyre. Savo vyrus paskutinėse varžybose Lietuvoje palaikė ir jų žmonos. Čia buvo galima išvysti tituluotą Rusijos gražuolę, krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus žmoną Tatjaną Lavrinovič su sūnumis Dominyku ir Danieliumi, Darjušo Lavrinovičiaus žmoną Editą su sūnumis Titu bei Darjušu. Savo vyrą aistringai palaikė ir Oksana Pikul-Jasaitienė, Viktorija Kunauskaitė-Pocienė, Ieva Jankūnienė. Mylimojo Mindaugo Kuzminsko žaidimą stebėjo Eglė Andreikaitė.


2014-08-19 11:31

Išskirtiniai kadrai iš Antano ir Aistės Guogų vestuvių

7|15

Aistė (33 m.) ir Antanas (40 m.) Guogos privačiai ir kukliai prieš keletą mėnesių įteisinę santuoką metrikacijos skyriuje, nusprendė: nuo dėmesio vis tiek nepabėgsi, o bažnytinė santuoka - kur kas svarbesnė. Tad per Žolinę jiedu atšoko vestuves draugų būryje. Pateikiame išskirtinę Guogų vestuvių fotosesiją.


Populiariausi per 24 val.