Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tarptautinis gražiausio šuns titulas atiteko čiau čiau iš Jonavos

Tarptautinis gražiausio šuns titulas atiteko čiau čiau iš Jonavos

2011-12-18 22:01

Vilniuje, gruodžio 18 dieną, „Litexpo“ parodų rūmuose buvo galima pamatyti beveik pustrečio tūkstančio keturkojų – čia vyko Tarptautinė šunų paroda (CACIB) „Kalėdinė taurė 2011“. Čia nuo pat ryto iki vėlyvo vakaro šurmuliavo dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Pabaltijo ir Skandinavijos šalių.

1/14

Tarptautinės parodos Vilniuje nugalėtoju tapo čiau čiau Kūlis iš Jonavos. M.Svėrytė

Tarptautinis gražiausio šuns titulas atiteko čiau čiau iš Jonavos

1 / 14

Tarptautinės parodos Vilniuje nugalėtoju tapo čiau čiau Kūlis iš Jonavos. M.Svėrytė

I FCI grupėje: I vieta - autralų aviganis, II vieta - flamandų buvje, III vieta - valų korgis pembrukas. M.Svėrytė

II FCI grupėje: I vieta - cvergšnauceris, II vieta - ilgaplaukis senbernaras, III vieta - juodasis rusų terjeras. M.Svėrytė

III FCI grupėje: I vieta - kernterjeras, II vieta - amerikiečių Stafordšyro terjeras, III vieta - Jorkšyro terjeras. M.Svėrytė

IV FCI grupėje: I vieta - ilgaplaukis nykštukinis taksas, II vieta - triušinis ilgaplaukis taksas, III vieta - nyštukinis taksas. M.Svėrytė

V FCI grupėje: I vieta - čiau čiau, II vieta - Sibiro haskis, III vieta - basendžis. M.Svėrytė

VI FCI grupėje: I vieta - bladhaundas, II vieta - biglis, III vieta - Rodezijos ridžbekas. M.Svėrytė

VII FCI grupėje: I vieta - Veimaro trumpaplaukis paukštinis, II vieta - trumpaplaukis vengrų vižlis, III vieta - airių seteris. M.Svėrytė

VIII FCI grupėje: I vieta - auksaspalvis retriveris, II vieta - amerikiečių kokerspanielis, III vieta - labradoro retriveris. M.Svėrytė

IX FCI grupėje: I vieta - lasos absas, II vieta - Havanos bišonas, III vieta - prancūzų buldogas. M.Svėrytė

X FCI grupėje: I vieta - afganų kurtas, II vieta - vipetas, III vieta - levretė. M.Svėrytė

Visos parodos geriausieji: I vieta - čiau čiau, II vieta - australų aviganis, III vieta - blahaundas. M.Svėrytė

Nugalėtojams išdalintos taurės, diplomai, rozetės ir remėjų prizai. M.Svėrytė

Pramoginę šou programą vedė Skaiva Jasevičiūtė. M.Svėrytė

(14 nuotraukos) M.Svėrytė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-11-29 00:12

Geriausios gimtadienį mininčio A. Valinsko citatos ir nuotraukos

91|38

Penktadienį gimtadienį mini pramogų pasaulio ryklys Arūnas Valinskas. Jam šiemet sukako 48-eri. Bene iškalbingiausia televizijos žvaigždė per savo karjerą davė tiek interviu, kad juos suskaičiuoti būtų gal net sudėtingiau, nei tą 15 tūkst. litų baudą, kurią A.Valinskas išmokėjo 1, 2 ir 5 centų nominalų monetomis, suverstomis į priekabą. A.Valinsko gimimo dienos proga naujienų portalas lrytas.lt peržvelgė Arūno interviu, duotus per du paskutinius dešimtmečius, ir išrinko įsimintiniausius jo posakius.


2014-11-29 00:11

Džiaugsmingas prisiminimas - Juozo Kazicko garbei

34|30

„Jis taip mėgo šventes ir suburti per jas šeimą. Mano tėvelis buvo vienas laimingiausių žmonių, nors gyvenimas nelepino. Lai šis vakaras jums visiems būna džiaugsmingas prisiminimas,“, - taip apie savo tėvą, garsų verslininką ir filantropą Juozą Kazicką kalbėjo jo dukra Jūratė Kazickaitė.


2014-11-28 19:45

I. Mackevičienei meduolius dažyti padėjo ir vyras, ir sūnus

24|44| 

Penktadienio popietę Vilniuje vyko „Spalvoto meduolio dienos“ renginiai. Į juos įsiliejo LNK televizijos žvaigždės su savo artimaisiais. Prijuostėmis pasipuošusios garsenybės kepė ir margino kalėdinius meduolius. Jie vėliau bus įteikti vaikų globos namuose augantiems vaikams.


2014-11-28 13:57

Žvaigždės paminėjo „Spalvoto meduolio dieną“

4|44

Penktadienio popietę Vilniuje vyko „Spalvoto meduolio dienos“ renginiai. Į juos įsiliejo LNK televizijos žvaigždės su savo artimaisiais. Prijuostėmis pasipuošusios garsenybės kepė ir margino kalėdinius meduolius. Jie vėliau bus įteikti vaikų globos namuose augantiems vaikams.


2014-11-28 13:10

J. Leonavičiūtė nuslėpė ne tik erotines juostas, bet ir sūnų

289

Modeliui Jolantai Leonavičiūtei ši savaitė - itin nemaloni. Dar nė savaitė nepraėjo po skandalo, kuris kilo, kai paaiškėjo, jog moteris filmavosi suaugusiems skirtuose filmuose. Naujienų portalo lrytas.lt žiniomis, tai ne didžiausia išgarsėti siekiančios moters paslaptis - Jolanta turi nesantuokinį sūnų.


2014-11-28 09:33

Garsūs kauniečiai gamino dovanas nepasiturintiems paaugliams

14|33

Garsūs kauniečiai susibūrė tam, kad kelis Kauno dienos centrus lankantiems paaugliams sukurtų rankų darbo aksesuarų bei suvenyrų. Visa tai, ką daugiau ar mažiau patyrę autoriai kruopsčiai paruošė, sunkiai besiverčiančiose šeimose gyvenančiuosius turėtų pasiekti iki Kalėdų.


2014-11-27 22:56

Vilniaus svetingiausius vaišėmis žavėjo Alfas Ivanauskas

6|51

Ketvirtadienio vakarą išrinkti Vilniaus svetingiausieji. Vilniaus rotušėje surengti apdovanojimai „Vilniaus svetingumas 2014". Miesto veidas, svarbiausioji miesto vizitinės kortelės pusė - juk atvykėlis nuomonę susidaro iš menkiausių detalių, tarkim, kokią kavą gėrė, ar šypsojosi viešbučio administratorė.


2014-11-27 22:55

Naujo restorano atidarymo nepraleido broliai I. ir E. Laursai

21|27

Kaune ketvirtadienio vakarą duris atvėrė restoranas „Perfeco“, kuriame įmantrius patiekalus ruoš virtuvės šefas Robertas Ščesnavičius su sūnumi Tomu. Naujoje erdvėje bus galima pasimėgauti itališkos, ispaniškos, tailandietiškos, japoniškos virtuvių patiekalais.


2014-11-27 12:34

Garsenybės Kalėdų laukimo pradžią paskelbė su armėnišku gėrimu

48|17

Trečiadienio vakarą kompanija „Pernod Ricard Lietuva“ sostinės viešbučio „Ramada“ pobūvių salėje prie įspūdingos eglutės paskelbė Kalėdų laukimo pradžią. Čia susirinkę svečiai klausėsi viešnios iš Armėnijos Marinos Badalyan, kuri pasakojo apie legendinį armėnišką brendį.


2014-11-27 12:34

Laura Bohne: „Niekada neieškojau turtingo vyro užnugario“

9|5

Persiškų kilimų žinovė, verslininkė ir lektorė Laura Bohne (40 m.) jaučiasi laiminga galėdama mėgautis prabanga. Moteris kalba ne apie didelius turtus, bet apie jokiems lobiams neprilygstančią galimybę daryti tai, ko geidžia jos širdis.


Populiariausi per 24 val.