Tarptautinis gražiausio šuns titulas atiteko čiau čiau iš Jonavos

Tarptautinis gražiausio šuns titulas atiteko čiau čiau iš Jonavos


2011-12-18 22:01

Vilniuje, gruodžio 18 dieną, „Litexpo“ parodų rūmuose buvo galima pamatyti beveik pustrečio tūkstančio keturkojų – čia vyko Tarptautinė šunų paroda (CACIB) „Kalėdinė taurė 2011“. Čia nuo pat ryto iki vėlyvo vakaro šurmuliavo dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Pabaltijo ir Skandinavijos šalių.

1/14

Tarptautinės parodos Vilniuje nugalėtoju tapo čiau čiau Kūlis iš Jonavos. M.Svėrytė

Tarptautinis gražiausio šuns titulas atiteko čiau čiau iš Jonavos

1 / 14

Tarptautinės parodos Vilniuje nugalėtoju tapo čiau čiau Kūlis iš Jonavos. M.Svėrytė

I FCI grupėje: I vieta - autralų aviganis, II vieta - flamandų buvje, III vieta - valų korgis pembrukas. M.Svėrytė

II FCI grupėje: I vieta - cvergšnauceris, II vieta - ilgaplaukis senbernaras, III vieta - juodasis rusų terjeras. M.Svėrytė

III FCI grupėje: I vieta - kernterjeras, II vieta - amerikiečių Stafordšyro terjeras, III vieta - Jorkšyro terjeras. M.Svėrytė

IV FCI grupėje: I vieta - ilgaplaukis nykštukinis taksas, II vieta - triušinis ilgaplaukis taksas, III vieta - nyštukinis taksas. M.Svėrytė

V FCI grupėje: I vieta - čiau čiau, II vieta - Sibiro haskis, III vieta - basendžis. M.Svėrytė

VI FCI grupėje: I vieta - bladhaundas, II vieta - biglis, III vieta - Rodezijos ridžbekas. M.Svėrytė

VII FCI grupėje: I vieta - Veimaro trumpaplaukis paukštinis, II vieta - trumpaplaukis vengrų vižlis, III vieta - airių seteris. M.Svėrytė

VIII FCI grupėje: I vieta - auksaspalvis retriveris, II vieta - amerikiečių kokerspanielis, III vieta - labradoro retriveris. M.Svėrytė

IX FCI grupėje: I vieta - lasos absas, II vieta - Havanos bišonas, III vieta - prancūzų buldogas. M.Svėrytė

X FCI grupėje: I vieta - afganų kurtas, II vieta - vipetas, III vieta - levretė. M.Svėrytė

Visos parodos geriausieji: I vieta - čiau čiau, II vieta - australų aviganis, III vieta - blahaundas. M.Svėrytė

Nugalėtojams išdalintos taurės, diplomai, rozetės ir remėjų prizai. M.Svėrytė

Pramoginę šou programą vedė Skaiva Jasevičiūtė. M.Svėrytė

(14 nuotraukos) M.Svėrytė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-08-01 20:57

Ypatinga diena Astai Valentaitei – dar vienos vestuvės

17|2

Nuo pat ryto stilistė ir modelis Asta Valentaitė ruošiasi ypatingai šventei. Pirmiausia, užsuka į grožio saloną, vėliau matuojasi dailią baltą suknelę. Moteris visą dieną į savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyrą kelia nuotraukas, kuriose užsimenama apie netrukus vyksiančias vestuves.


2015-08-01 19:59

R.Meilutytės treneris: „Jai reikia vyro, kuris suprastų siekius“

39|3

Pasaulio plaukimo čempionę Rūta Meilutytę (18 m.) visi įpratę matyti vandenyje siekiančią pergalių. Neseniai pilnametystės slenkstį peržengusi mergina, rodos, turi viską: persikraustė į naujus namus Plimute, išsilaikė vairavimo egzaminą, bet meilė Rūtos neaplanko.


2015-08-01 16:08

Kaune atidaryta pirmoji vairavimo mokykla vaikams

1|9

Nuo šiol vairuotojo pažymėjimu galės džiaugtis ir mažiausieji – prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ šeštadienį atidaryta pirmoji vaikų vairavimo mokykla. Daugiau nei mėnesį 2 – 8 metų vaikai joje galės mokytis pagrindinių kelių eismo taisyklių, o žinias užtvirtins čia pat įrengtoje nemokamoje vairavimo trasoje, kur jų lauks vaikiški BMW automobiliai.


2015-08-01 15:33

Naktis Vilniuje: pliaupiant lietui, damos demonstruoja figūras

52

Naktiniame klube „Mojo Lounge Vilnius“ tikras vasaros karščiu alsuojantis vakarėlis. Merginos kaitino vyrų fantazijas savo nuostabia išvaizda, vyrai neatsiliko ir žavėjo puikiais šokio judesiais. Didžiulė minia klubinėtojų šėlo iki paryčių. Rask save fotogalerijoje.


2015-08-01 14:10

Po skyrybų atsigavusi V. Repčenkaitė-Vosylė vėl mėgaujasi meile

192|10

33-iąjį gimtadienį atšventusi buvusi televizijos laidų vedėja ir modelis Violeta Repčenkaitė-Vosylė tebesimėgauja dėmesiu ir dovanomis. Bene dosniausias Violetai buvo jos naujasis širdies draugas.


2015-08-01 12:29

Naktiniame klube – apnuoginti kūnai, gundantys judesiai

32

Žemė, dangus ir saldžios pragaro nuodėmės. Turbūt taip šeštadienio naktį jautėsi naktinio klubo „Taboo“ lankytojai, pasitikdami pirmą, deja, jau paskutinio vasaros mėnesio dieną. Nuostabus vaizdas iš pilnutėlės lauko terasos ir besileidžianti saulė tarsi leido pakilti nuo žemės iki dangaus, o po to savo šydu apgaubus tamsai, pasinerti po žeme – į naktinį klubą, kuriame karaliavo pragariškai saldžios nuodėmės – apnuoginti kūnai, gundantys judesiai, besiliejantys ugniniai gėrimai, geidulingos šypsenos ir į euforiją pakelianti muzika.


2015-08-01 12:24

Šokėjas Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas vedė savo išrinktąją

30|5

Penktadienio popietę žinomas šalies hiphopo šokėjas ir įvairių šokio projekto dalyvis Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas vedė savo mylimąją Ievą Sakalauskaitę. Pora amžiną meilę prisiekė sostinėje.


2015-08-01 11:50

V. Baumila lėktuvu įveikęs mirties kilpą: „Nebijokit skraidyti!“

14|3| 

Planavo dainuoti, bet pamiršo – toks netikėtumas profesionaliam dainininkui gali nutikti tik sėdint akrobatiniame lėktuve... Vaidas Baumila praėjusį savaitgalį 100-mečio oro šventės metu Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome neatsispyrė pagundai patirti tai, kam žmonės treniruojasi ilgus metus.


2015-07-31 18:12

Vaido Baumilos širdis jau užimta: „Taip, ji – mano mergina“

102|7

Dainininkas Vaidas Baumila ketvirtadienį gerbėjus suintrigavo į socialinį tinklą įkelta nuotrauka, kurioje jis prisiglaudęs prie šviesiaplaukės merginos. Jos veido nematyti, tačiau vienas gražiausių Lietuvos scenos vyrų jau neslepia – fotografijoje įamžintas su savo mergina.


2015-07-31 10:41

K. Zvonkuvienė: „Popierinės mūsų vestuvės buvo itin romantiškos“

54|23|

Dainininkė, grupės „Pop Ladies“ narė Katažina Zvonkuvienė pirmąsias vestuvių metines su vyru Deivydu atšventė iš tiesų įsimintinai. Pernai liepos 26-ąją susituokusi pora romantiškai laiką leido kaimo turizmo sodyboje, kur mėgavosi išskirtinėmis vaišėmis ir gera nuotaika.


Populiariausi per 24 val.