Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kompiuterių programišiai planuoja su palydovų pagalba kovoti prieš cenzūrą internete

Kompiuterių programišiai planuoja su palydovų pagalba kovoti prieš cenzūrą internete

2011-12-30 19:58

Kompiuterių programišiai planuoja su grėsme cenzūrai internete kovoti palydovų pagalba, praneša BBC.

1/1

Kompiuterių programišiai planuoja kovoti su grėsme cenzūrai internete. M.Patašius

Kompiuterių programišiai planuoja su palydovų pagalba kovoti prieš cenzūrą internete

1 / 1

Kompiuterių programišiai planuoja kovoti su grėsme cenzūrai internete. M.Patašius

(1 nuotraukos) M.Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-03-06 15:36

„Sony“ reinkarnavo „Google Glass“ – kas nori būti robokopu?

4|6| 

Galingiausia kompanija „Google“ pažaidė su išmaniaisiais akiniais ir metė – mažai kam naudingas žvairumą skatinantis produktas spėjo užsidirbti nemalonaus išsišokėlio reputaciją. Tačiau gera idėja ilgai sandėlyje nedulka, ir Barselonoje „Sony“ jau pristato savo stulbinamai į „Google Glass“ panašių išmaniųjų akinių prototipą „SmartEyeglass Attach!“. Privalumas išbandęs galiu užtikrinti – šie žvairumo neskatina, miniatiūrinis ekranėlis stulbinamai ryškų vaizdą rodo tiesiog regėjimo lauko viduryje. Trūkumas: pažiūrėkit, kaip aš su jais atrodau!


2015-03-05 21:25

Pirmas išmanusis laikrodis, kurio noriu, – net ne laikrodis

3|17| 

Vieša paslaptis – visi gamintojai trokšta gaminti išmaniuosius nešiojamus įrenginius, o absoliuti dauguma pirkėjų tais įrenginiais visiškai nesidomi. Kodėl? Atsakyti visiškai paprasta: visi tie per dideli ir riešą darkantys laikrodžiai neatlieka jokios funkcijos, be kurios neišgyventume, o jei kam ir reikalingi, tai tik sportininkams. Tačiau parodoje „MWC 2015“ vis dėlto atsirado kompanija, sugebėjusi parodyti išmanųjį laikrodį, kuris ne tik privertė nustebti, bet ir pasirodė visai praversiantis gyvenime.


2015-03-05 13:49

Geriausio išmaniojo telefono karūną „Apple" teko dalintis su LG

1

Geriausiu praėjusiais metais išleistu išmaniuoju telefonu pripažinti du įrenginiai – „Apple“ flagmanui „iPhone 6“ karūną teko dalintis su LG telefonu „LG G3“.


2015-03-04 19:50

Kinų telefonai arbūzams kapoti ir riešutams gliaudyti

7|13|

Visi matėme telefonus su dviem SIM kortelėmis, Lietuvą netrukus pasieks „Huawei Onor 6 Pro“ su dviem lygiavertėmis kameromis gale, tačiau tik parodoje MWC2015 pavyko pamatyti telefoną „Innos“ su... dviem baterijomis. Ir tai niekai – tiesiog šalia įsikūrusiame stende „Hisense“ rodo savo telefoną, kurį siūlo naudoti kaip kirvį agurkui kapoti, riešutų plaktuką ir plokščią akmenėlį į vandenį mėtyti. Ir tai ne vieninteliai kinų stebuklai Barselonoje.


2015-03-02 16:00

HTC pristatė geriausią savo telefoną, kuris kelia žiovulį

8|8| 

Kai prieš porą savaičių internete pasirodė slaptos „HTC One M9“ modelio nuotraukos, širdy, kaip ir daugelis HTC dizaino gerbėjų, tikėjausi, kad jos netikros. Tiesiog siaubingai gaila, kai gražius telefonus gaminanti kompanija taip įtiki savo kuriamo dizaino tobulumu, kad triskart iš eilės išleidžia praktiškai vienodus telefonus. Deja, paaiškėjo, kad nuotraukos tikros.


2015-03-02 14:00

„Sony“ ir „Microsoft“ į išmaniųjų mūšį siunčia vidutiniokus

1|3

Barselonoje vykstančiame pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese „Mobile World Congress 2015“ bendrovės „Sony“ ir „Microsoft“ pristatė naujus vidutiniam vartotojui skirtus išmaniuosius telefonus.


2015-03-02 09:34

„Huawei“ ir LG pristatė naujus išmaniuosius laikrodžius

1|2

Technologijų bendrovės LG ir „Huawei“ rinkoms pristatė kelis naujus savo kurtus išmaniuosius laikrodžius. Informacija paviešinta prieš prasidedant Barselonoje vyksiančiam pasaulio mobiliųjų technologijų kongresui „Mobile World Congress 2015“.


2015-03-02 09:19

HTC bandymas nustebinti: „HTC One M9“

2

Telekomunikacijų renginyje „Mobile World Congress“, vykstančiame Barselonoje, bendrovė HTC pristatė naują aukščiausios klasės išmanųjį telefoną „HTC One M9“. Jis pasižymi išskirtiniu vientisu metalo korpusu, yra itin patvarus ir patogus laikyti.


2015-02-26 20:37

Stulbinantis 5G ryšio pasiekimas: per sekundę – 30 filmų

69

Šiandien save gerbiantis lietuvis namuose turi turėti bent 100 Mbps spartos interneto ryšį, o telefone – perpus mažiau. Tačiau ateityje šie greičiai atrodys lyg ašara jūroje. Mokslininkai skelbia, kad jiems pavyko oru perduoti duomenis 1 terabito per sekundę (Tbps) sparta.


2015-02-26 10:31

Kodėl kompiuteriai nustojo spartėti?

1

Svaiginamai auganti kompiuterių galia buvo priimama kaip duotybė. Jau nebe: greitis nustojo augti prieš dešimtmetį ir tik radikalios kompiuterijos pertvarkos gali juos paspartinti.


Populiariausi per 24 val.