Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2014-09-19 22:01

Ką reiškia bauginantys Rusijos bombonešių skrydžiai pasienyje?

273|3| 

Pastaruoju metu vis dažniau tenka išgirsti, kaip keli Rusijos bombonešiai priartėja prie kaimyninių valstybių sienos, kartais net pažeidžia oro erdvę ir apsisukę grįžta atgal. Tokia Šaltojo karo laikus primenančia taktika kartu pasėjamas nerimas ir tikrinama priešlėktuvinė gynyba. Bet ne tik. Penktadienį Karališkosios oro pajėgos išplatino pranešimą, kad dar pirmadienį virš tarptautinių vandenų skubiai pakelti britų naikintuvai perėmė du Rusijos strateginius bombonešius Tu-95.


2014-09-19 15:00

Škotija lieka karalystėje: kas keisis?

42|4|

Milijonai Jungtinės Karalystės gyventojų penktadienio rytą lengviau atsikvėpė – Škotija lieka šalies sudėtyje. Kitokia referendumo dėl nepriklausomybės baigtis galėjo reikšti karalystės suplėšymą, finansinę audrą ir dar menkesnę Londono įtaką tarptautinėje arenoje. Taip neatsitiko, bet Jungtinės Karalystės politikai sutinka, kad šalis vis tiek keisis, rašo „Reuters“.


2014-09-19 11:58

V. Putino režimo kritikas: „Reikia priversti jį pralaimėti“

200|3|

Vienas žymiausių Kremliaus režimo kritikų, politologas Andrejus Piontkovskis dalyvavo Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto organizuotoje diskusijoje „Kur Rusiją veda Putinas ir ko laukia Europa?“. A.Piontkovskis ragino nepasiduoti rusiškos propagandos kerams, kurie jau užbūrė didžiąją dalį rusų. Pasak jo, Vakarai ilgą laiką pasyviai stebėjo Rusijos visuomenės kaitą, o ši iš komunizmo miglos perėjo į naują susižavėjimą nacionalizmo, naujos Rusijos idėjos spindesiu.


2014-09-19 07:56

Rusijos nagai Ukrainos gerklėje – neišplėšiami?

32|5

Ketvirtadienį publikavome spec. korespondento rašinį iš Pietų Ukrainos, kur su nerimu žvalgomasi į Rusijos veiksmus šalies Rytuose. Šiandien jūsų dėmesiui – pokalbis su Donecko Socialinių tyrimų ir politinės analizės instituto vadovas, politologas Volodymyru Kipeniu, kuris iš arti stebi situaciją. Kokia vietos oligarchų karo eigai? Ką reiškia dabartinės paliaubos? Kaip toliau klostysis situacija šioje šalyje? Kai kurios šio specialisto įžvalgos stebina, daugelis kitų kelia nerimą.


2014-09-18 18:33

Kuri subyrės pirmiau: Rusija ar Ukraina?

174|4

Atgauti Donecką, Luhanską bei Krymą ir apskritai tapti iš tiesų nepriklausoma šalimi Ukraina galės greičiausiai tik po to, kai subyrės ją smaugianti ir niekaip iš glėbio nepaleidžianti Rusija. Tačiau iki tol, kol Rusija ims byrėti, gali sugriūti pati Ukraina. Taip teigia Donecko Socialinių tyrimų ir politinės analizės instituto vadovas, politologas Volodymyras Kipenis. Pasak jo, Kremlius ir jo vedlys Vladimiras Putinas šiuo metu toli gražu nepasiekė visų savo tikslų Ukrainoje ir iki galo neatsirevanšavo už Maidaną.


2014-09-18 12:19

Škotijos referendumas: visi svarbiausi klausimai ir atsakymai

4|6|

Po daugiau kaip 300 metų Škotija ketvirtadienį gali atsukti nugarą Jungtinei Karalystei. Tačiau kas tada nutiks? Agentūra AFP pateikia svarbiausius klausimus ir atsakymus apie referendumą dėl Škotijos nepriklausomybės.


2014-09-18 11:35

Škotijos lyderiui A.Salmondui gali pasisekti bet kokiu atveju

1|

Škotijos lyderis Alexas Salmondas turi svarių priežasčių tikėtis sėkmės per referendumą dėl regiono nepriklausomybės nuo Didžiosios Britanijos, nes jis tikriausiai laimės, kad ir kokie būtų ketvirtadienį vykstančio balsavimo rezultatai.


2014-09-18 08:40

Ar Škotijos pavyzdys išjudins visą valstybę?

17|4|

Šiandien Škotijoje vykstantis referendumas įkvėpė vilties ir kitiems Jungtinės Karalystės regionams, nusivylusiems augančia atskirtimi. Didesnės savivaldos norima Mančesteryje, Jorkšyre, Velse, rašo „Lietuvos rytas“. Didžioji Britanija – tai sala, kurioje telpa kelios šalys – Škotija, Velsas, Anglija, kartu sudarančios valstybę – Jungtinę Karalystę. Bet greitai tokia valstybė gali skilti – po šiandienio referendumo kyla grėsmė, kad atsiskirs Škotija. O kas tada sustabdys likusias?


2014-09-18 08:40

Savo nesėkmes Kremlius lopo reketu

18|2

Rusijoje daugelis jau buvo spėję pamiršti Maskvos įsakymu vykdytus teisminius susidorojimus su nepalankiais ir „nesidalijančiais“ verslininkais. Dabar tie laikai sugrįžo, nes Kremlius vėl išalko, rašo „Lietuvos rytas“. Žinia netrenkė lyg iš giedro dangaus: tai, jog holdingo „Sistema“ įkūrėjas ir direktorių tarybos pirmininkas Vladimiras Jevtušenkovas gali būti suimtas, tam tikruose sluoksniuose svarstyta jau kurį laiką. Bet verslininkas, kuriam Rusijos turtuolių sąraše „Forbes“ skyrė 15-ąją vietą – jo turtas vertinamas 9 milijardais dolerių, regis, tikėjo, kad jo nelies.


2014-09-18 07:42

JAV politologas: žmonių aukos gali sustabdyti Vladimirą Putiną

40

Jei JAV nesiims ryžtingesnių veiksmų atgrasant Rusiją nuo veiksmų Ukrainoje, po poros metų kitais Vladimiro Putino taikiniais gali tapti Baltijos valstybės, teigia JAV politologas Johnas R.Boltonas. Savo straipsnyje „Atsitraukimas prieš V.Putiną“ jis rašo, kad jei NATO, kurioje lydere turi būti JAV, nesukliudys V.Putinui ir šis imsis Lenkijos ar Baltijos šalių, NATO patikimumas patirs tokią žalą, kad aljansas bus amžiams sužlugdytas iš vidaus.


Populiariausi per 24 val.