Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2014-08-29 09:12

Ukrainos žurnalistai tėvynėje – tarp dviejų ugnių

10

Kai vasario pabaigoje iš savo prabangios rezidencijos pabėgo tuometis Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius, pirmieji į ją įžengė keli žurnalistai. Vienas jų buvo Vladas Lavrovas, „Kyiv Post“ korespondentas. Laiką, praleistą V.Janukovyčiaus popintoje prabangoje, vyras drąsiai vadina „užsitarnautomis atostogomis“. Tiesa, „atostogos“ buvo bemiegės ir varginamos.


2014-08-29 07:44

Vokietija nebeprileidžia Lenkijos prie Ukrainos?

138|

Pastaruoju metu akivaizdu, kad Europos Sąjungos pastangoms taikiai numalšinti krizę Ukrainoje vadovauti ėmėsi Vokietija. Kanclerė Angela Merkel apie įvykius Rytų Ukrainoje kalba kone kasdien. Bet kaimyninėje Varšuvoje į diplomatinį sujudimą Berlyne žvelgiama įtariai, rašo Vokietijos politikos ekspertas Piotras Buras Europos tarptautinių santykių tarybos tinklalapyje ecfr.eu.


2014-08-27 13:04

Naujas Italijos mafijos veidas – nuožmūs pamaivos

17

Krauju pasirašyti tylos įžadai, akla ištikimybė ir pabrėžtinis kuklumas. O svarbiausia – nekristi į akis. Tokiomis taisyklėmis šimtmečius vadovavosi Sicilijos mafija. Tačiau naujoji mafijos karta laužo papročius. Kai 43 metus nuo teisėsaugos slapstęsis Sicilijos mafijos „Cosa Nostra“ bosas 81 m. Bernardo Provenzano buvo sučiuptas, jo gyvenimo stilius nustebino daugelį, tačiau ne su mafija kovojančius pareigūnus, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-08-26 14:16

E. Lucasas: „B. Obama – blogiausias JAV prezidentas Europai“

191|2

JAV prezidento Baracko Obamos indėlis į transatlantinį bendradarbiavimą – nematomas ir kartus. Tiesa, Rytų ir Vidurio Europos šalys dar tiki Amerikos lyderyste. Tačiau Vašingtonas – nebe, rašo žurnalistas Edwardas Lucasas „The Wall Street Journal“. B.Obama – blogiausias JAV prezidentas transatlantinio aljanso istorijoje. Jis ir įsiutinęs tuos europiečius, kuriems saugumas nerūpi, ir nuvylęs tuos, kuriems jis svarbus.


2014-08-26 11:34

Krizę bando suvaldyti diplomatija

39|3

Ukrainos karinėms pajėgoms įgaunant vis ryškesnę persvarą mūšiuose šalies rytuose, ES diplomatai pradeda būgštauti. Esą separatistų pralaimėjimas paskatins pažemintą Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną elgtis dar agresyviau. Vokietijos kanclerės Angelos Merkel viešnagė Kijeve – tik vienas Berlyno diplomatinių žingsnių bandant pristabdyti Ukrainos valdžios ambicijas galutinai sutriuškinti prorusiškus sukilėlius.


2014-08-25 07:07

JAV neapsisprendžia: policija ar kariuomenė?

37

Neramumai Fergusono mieste, JAV Misūrio valstijoje, atgaivino jau senokai amerikiečius kankinusį klausimą, ar vis geriau ginkluojamos policijos pajėgos palengva netampa kariniais daliniais. Jei tik kur nors Amerikoje, net ir mažiausiame miestelyje, įvyksta ginkluotas apiplėšimas ar įkaitų drama, gali neabejoti, kad netrukus atvyks dešimtys, galbūt šimtai gerai ginkluotų pareigūnų. Neįgudusiai akiai automatais ginkluoti pareigūnai gali pasirodyti kaip kariai.


2014-08-24 11:47

Už milijardus litų Lietuvai ir visai NATO – akys danguje

89|4

Milijardus dolerių kainuojančios ginkluotės sutartys Lietuvai ir kitoms mažoms šalims dažniausiai ne pagal kišenę. Bet jei reikia, galima ir visiems susimesti. Tokiu būdu mūsų ir 14 kitų NATO šalių įsigis moderniausius bepiločius orlaivius. Kam jų reikia? Plokščia lyg stiklas Šiaurės Dakotos valstija nėra ta vieta, kurioje norėtų gyventi dažnai pramogauti linkę žmonės. Sunku ir patikėti, kad ši valstija pernai pripažinta laimingiausia visose JAV. Didelės, menkai apgyvendintos erdvės, bekraščiai kukurūzų, saulėgrąžų laukai, bet mažai veiksmo. Vasaros čia karštos, o žiemą gelia stingdantis speigas – šalto vėjo gūsių nesulaiko reti medžiai, o ką jau kalbėti apie kalnus ar net kalvas – čia jų iš viso nėra.


2014-08-22 15:54

JAV valdžia nenori mokėti išpirkų teroristams

6|2

Žurnalistui Jamesui Foley egzekuciją surengusi teroristinė grupuotė „Islamo valstybė“ skelbia tik atkeršijusi už JAV aviacijos smūgius Irake. Tačiau greičiausiai taip buvo išlietas apmaudas dėl amerikiečių atsisakymo sumokėti milžinišką išpirką. Egzekucijos vaizdo įraše J.Foley budelis anglų kalba su britišku akcentu paaiškino, kad dėl reporterio mirties kalta JAV vyriausybė, iš oro smogusi „Islamo valstybės“ taikiniams Irake. Vis dėlto aiškėja, kad Amerikos valdžia gali būti kalta tik dėl to, kad laikėsi principų ir nesutiko sumokėti didžiulės 100 mln. JAV dolerių išpirkos už 2012 metais Sirijoje paimtą įkaitą.


2014-08-22 15:18

Nobelio premijos laureatas: „Kodėl mes keliame karus?“

29

Nobelio premijos laureatas, ekonomistas Paulas Krugmanas naujausiame savo komentare dienraštyje „The New York Times“ klausia, kodėl mes negalime neįsivelti į karus. Jis pabrėžia, kad senieji karai, tokie, kaip Romos Mažosios Azijos nukariavimas ar ispanų siautėjimas Peru buvo sukelti noro pralobti. P.Krugmanas teigia, kad tokios karo priežastys pastebimos ir dabar: „Įtakingas tyrimas, užsakytas Pasaulio Banko ir Oksfordo universiteto ekonomisto Paulo Collier parodė, kad pilietinį karą skurdžiose valstybėse dažniausiai sukelia galimybė gauti kokių nors gėrybių, tokių, kaip deimantai“.


2014-08-22 09:59

Pentagonas pažeidė įstatymus, keisdamas talibus į pagrobtą karį

2

JAV gynybos departamentas pažeidė šalies įstatymus, atlikęs kontroversišką žingsnį, kai penkis sučiuptus Talibano kovotojus iškeitė į amerikietį karį, penkerius metus praleidusį priešo nelaisvėje, tačiau tinkamai neinformavo apie tai įstatymų leidėjų, ketvirtadienį paskelbė Kongreso tyrėjai.


Populiariausi per 24 val.