Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių (20)

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (20)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2014-04-23 14:51

B.Obama atskrido į Tokiją, pradėdamas kelionę po Aziją

7

JAV prezidentas Barackas Obama trečiadienį atskrido į Tokiją, pradėdamas kelionę po Azijos šalis, kuri žymi jo intensyvinamas pastangas sutelkti Vašingtono užsienio politikos dėmesį į šį dinamišką regioną. B.Obamos lėktuvas „Air Force One“ nutūpė Japonijos sostinėje, prasidedant valstybiniam vizitui, kuris vyks regione smarkiai padidėjus įtampai dėl teritorinių ginčų ir nuogąstavimų, jog Šiaurės Korėja gali artimiausiu laiku įvykdyti naują branduolinį bandymą.


2014-04-23 14:34

Krymui pasiskelbti Rusijos dalimi – lengviau nei ja tapti

247|2|

Praėjus vos mėnesiui po Krymo aneksijos šio pusiasalio gyventojų ekstazė blėsta. Kad ir kur pasisuksi – didžiulės eilės, problemos ir sumaištis. „Prireiks 2–3 metų, kol šis chaosas baigsis. O mums juk kažkaip reikia gyventi“, – skundžiasi žmonės. Kai kovo 18-ąją Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, nepaisydamas tarptautinės bendruomenės protestų, paskelbė Krymą Rusijos Federacijos dalimi, pusiasalis ošė iš džiaugsmo. Nenuostabu, nes nuo naujojo prezidento pažadų salo širdis – Krymas virs klestinčiu poilsiautojų rojumi, o pensijos bus padvigubintos.


2014-04-23 14:32

Krizė Ukrainoje atskleidė JAV užsienio politikos silpnumą

27|4| 

Praėjus beveik ketvirčiui šimtmečio po Šaltojo karo pabaigos įsiplieskusi Ukrainos krizė tampa susilpnėjusios Vašingtono užsienio politikos simboliu, kai Jungtinės Valstijos neretai atsiduria keblioje padėtyje, nors vis dar turi vienintelės pasaulinės supervalstybės statusą.


2014-04-23 12:34

Afganistano prezidento rinkimų rezultatų teks palaukti

2

Afganistano prezidento rinkimų rezultatų paskelbimas buvo atidėtas dviem dienoms, pareigūnams tiriant galimą balsų klastojimą, – dabar numatoma, kad jie bus paskelbti šeštadienį, pareigūnai pranešė trečiadienį, žadėdami atsijoti suklastotus balsus.


2014-04-23 11:38

JAV karių laukianti Latvija: jei Maskva nesustos, bus sankcijos

6

Latvijos premjerė Laimdota Straujuma trečiadienį pareiškė esanti įsitikinusi, kad Rusijai neišvengiamai bus skelbiamos ekonominės sankcijos, jeigu konfliktas Ukrainoje dar labiau paaštrės. Duodama interviu komercinei televizijai LNT, premjerė sakė, kad Latvijos vyriausybė ir Europos Komisija suvokia, jog eskaluojantis konfliktui Ukrainoje nepavyks išvengti ekonominių sankcijų paskelbimo Rusijai.


2014-04-23 09:31

Tebestovintys Maidano žmonės - pavargę ir nusivylę dėl ateities

149|33

Kol Kijevo gyventojai keikiasi dėl padidėjusių kainų ir nežinomybės, kaip gyvens toliau, Nepriklausomybės aikštėje vis dar esantys žmonės gyvena savo gyvenimą. Daugybė palapinių, lauko virtuvės, atminimo stendai per susirėmimus su milicija ir „Berkut“ pareigūnais žuvusiems mitinguotojams, kalnai gėlių, žvakių, padangų ir maišų su šiukšlėmis. Praėjo daugiau kaip du mėnesiai po kruvinų susirėmimų, tačiau Ukrainos laisvės simboliu tapusioje aikštėje, geriau žinomoje Maidano pavadinimu, vis dar jaučiasi karo atgarsiai – daugelyje vietų nėra šaligatvių, aplink voliojasi sudegę daiktai, o nuo „Berkut“ padegtų Profsąjungų rūmų vis dar sklinda nemalonus degėsių kvapas.


2014-04-22 20:40

R.Sikorskis – apie tai, ko siekia V.Putinas ir kur jis sustos

122|

Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslawas Sikorskis Ukrainos krizę matė iš ypač arti. Vasario mėnesį jis dalyvavo tuometinio Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus ir Maidano protestuotojų derybose. Prieš diplomatines derybas Ženevoje jį kalbino „The Washington Post“ žurnalistė Lally Weymouth. Lenkijos užsienio reikalų ministras dalijosi mintimis apie tai, ko toliau gali imtis Vladimiras Putinas ir kur jis sustos.


2014-04-22 13:21

Vatikane įtampą kelia prabangus kardinolo butas

12|2

Buvęs Vatikano valstybės sekretorius Tarcisio Bertone, kuris yra italų kardinolas kraustosi į 600 kv.m ploto apartamentus Vatikane – nepaisydamas popiežiaus Pranciškaus raginimo dėl „neturtingos Bažnyčios“, skelbia Italijos dienraštis „La Repubblica“. Tai jau sukėlė įvairių vertinimų.


2014-04-21 22:20

Ar Rusijai pavyktų prisijungti Estijos Narvą?

168|4

Rusijos vadovas Vladimiras Putinas jau prieš du dešimtmečius rodė savo ryžtą pakeisti tarptautinę tvarką, stojusią pasibaigus Šaltajam karui. Buvęs KGB pulkininkas iš Sankt Peterburgo vadovavo pastangoms nuo Estijos atplėšti Narvos regioną. 1993 metais dar jaunas V.Putinas, kuris tuo metu vadovavo Sankt Peterburgo miesto tarybos Išorės ryšių komitetui, padėjo Narvos rusakalbių daugumai suformuluoti planus paskelbti referendumą dėl autonomijos Estijos sudėtyje.


2014-04-21 10:18

Sprogimų Bostone aidas: ar šiemet bėgikai jausis saugūs?

5

Skausmas ir šokas nuslopo, nepalaužiama amerikiečių dvasia vėl demonstruojama. Bet ar praėjus metams po teroro išpuolio Bostone į naują maratoną išbėgę amerikiečiai jau gali jaustis saugesni? Praėjusių metų balandžio 15-ąją Bostono maratono metu nugriaudėję sprogimai nusinešė trijų žmonių gyvybę ir sužalojo dar 260 bėgikų bei renginio žiūrovų, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.