Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių


2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-10-13 11:52

Pokalbis su prezidentu: cigarečių dūmai ir miglota ateitis

15|5

Vingiuotais kalnų keliais pirmyn ir atgal zujantys sunkvežimiai KAMAZ, ginkluoti kariai kėbuluose, pasienio postas, kuriame nuodugniai tikrinami užsieniečių dokumentai, ir svajonių tapti moderniu miestu turinti sostinė Stepanakertas – taip atvykėlius pasitinka Kalnų Karabachas, regionas tarp Armėnijos ir Azerbaidžano, į kurį abi šios šalys reiškia savo istorines teises. Didžioji dalis regiono gyventojų – armėnai. 1991-aisiais Kalnų Karabache buvo surengtas gyventojų referendumas, kurio metu buvo nubalsuota už nepriklausomą regiono statusą, bet toks variantas netenkino nė vienos iš konfliktuojančių pusių, ir prasidėjo trejus metus trukęs kruvinas karas, pareikalavęs tūkstančių gyvybių.


2015-10-13 10:20

Baltarusijoje – vėl žaidimas į vienus vartus

2|4

Ar įsivaizduojate lošimą kortomis, kai visi žino, kad koziriai – vienose rankose, o kiti turi tik devynakes? Ir kai pralaimėjusieji visai neliūdi? Minsko politiniame kazino tokie lošimai jau vyksta 21 metus iš eilės. Mūsų niurzgliams politikams, kurie prieš kiekvienus rinkimus ir po jų dūsauja, kad Lietuvos rinkėjų aktyvumas vis mažėja, kad prie urnų ateina vis tie patys ir jau senstantys rinkėjai, patartina pasimokyti iš Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos.


2015-10-13 05:00

Sprogdinimus Turkijoje jau praminė šalies „rugsėjo 11-ąja“

3| 

Šių metų spalio 10-oji į Turkijos istoriją įeis kaip šios šalies rugsėjo 11-oji. Per dvigubą sprogdinimą Turkijos sostinėje žuvo mažiausiai 97 žmonės. Toks aukų skaičius nurodomas oficialiai. Bet opozicinės prokurdiškos Liaudies demokratinės partijos (HDP) atstovai tikina, kad žuvo dar daugiau – net 128 žmonės. Dar keli šimtai žmonių buvo sužeista, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-10-12 19:44

ES ministrai sutarė suspenduoti sankcijas Baltarusijai

11

Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai pirmadienį suspendavo Baltarusijai taikomas sankcijas kuriam laikui po rinkimų, kuriuos laimėjo autoritariškasis prezidentas Aliaksandras Lukašenka ir kurie vyko be incidentų, pareiškė Prancūzijos Europos reikalų ministras.


2015-10-12 19:20

P. Porošenka: „Netikėkite V. Putinu ir ruoškitės blogiausiam“

125

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka pirmadienį perspėjo, kad jis nepasitiki Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, ir paragino kariuomenę „ruoštis blogiausiam“, nepaisant naujų paliaubų su prorusiškais separatistais rytinėje šalies dalyje.


2015-10-12 18:04

A. Lukašenka: sovietinio tipo autokratas prie ES slenksčio

26

Dėl prezidento Aliaksandro Lukašenkos, kurį Jungtinės Valstijos yra įvardijusios kaip „paskutinį diktatorių Europoje“, Baltarusija daugiau nei du dešimtmečius patiria tarptautinę izoliaciją.


2015-10-12 15:42

Afganistane nušauta JT misijos darbuotoja

Pirmadienį Kandaharo provincijoje Afganistano pietuose nežinomi ginkluoti asmenys nušovė JT misijos Afganistanui remti (UNAMA) darbuotoją Torpikai Ulfat.


2015-10-12 15:29

Vieninga Vokietija susidūrė su naujais iššūkiais

36|3

Prieš 25 metus vėl susivienijusi Vokietija per ketvirtį amžiaus smarkiai pasikeitė. Bet dabar Europos ekonomikos galiūnės laukia naujas galbūt net šimtmečio iššūkis – pabėgėlių integracija. Jų meilė prasidėjo nuo popierinės servetėlės, ant kurios Lisa užrašė savo telefono numerį. Jį davė prie baro sutiktam ir iš pirmo žvilgsnio patikusiam vyrui. Dar tą pačią naktį jie vėl pasimatė, rašo „Lietuvos rytas“, remdamasis „Der Spiegel“ informacija.


2015-10-12 15:07

L. Želigovskio anūkė Vilniuje savo pavarde nesigiria

25|4

Spalio 9 dieną suėjo 95 metai, kai generolo Lucjano Želigovskio vadovaujami lenkų kariai užėmė Vilnių. Varšuvoje gyvenanti jo anūkė Bogumila Olech tvirtino, kad jo namuose nei ši data, nei senelio gimimo ar mirties metinės neminimos.


2015-10-12 13:39

Kodėl garbaus amžiaus siciliečiai laukia migrantų?

5

Tai santykiai, kuriuose laimi abi pusės. Prieglobsčio prašytojai Sicilijoje ginasi nuo nuobodulio, kol jų paraiškos bus peržiūrėtos, ir kartu daro gerus darbus. Jie laiką leidžia padėdami ir bendraudami su vyresnio amžiaus ir vienišais italais, rašo „The Local“.


Populiariausi per 24 val.