Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2014-12-22 16:08

Baltarusija pelnosi iš įtampos tarp Rusijos ir Vakarų šalių

9|7|

Pašlijus Rusijos ir Vakarų valstybių santykiams, tokia padėtis pasirodė esanti labai naudinga vienai šaliai – Baltarusijai, kurios lyderį JAV ir Europos Sąjunga (ES) dar neseniai vadino paskutiniuoju Europos diktatoriumi. Prezidentas Aliaksandras Lukašenka mėgaujasi naujuoju tarpininko vaidmeniu Ukrainos taikos derybose, o jo šalis, turinti 10 mln. gyventojų, žeriasi nemenką pelną perdirbdama arba tiesiog perpakuodama Europos maisto produktus, kuriuos Maskva uždraudė importuoti į Rusija, atsakydama į Vakarų sankcijas.


2014-12-21 19:56

JAV ir Kuba: atšilimas ar pataikavimas?

31

Tegyvuoja revoliucija. Tik šį kartą geopolitinė. Laisvės salą ir laisvės šalį teskiria 100 kilometrų, ir šią savaitę šis atstumas staiga tapo truputį mažesnis. Metai kruopščių slaptų derybų – tiek jau penki pastarieji Amerikos prezidentai nebuvo ėmęsi – ir dar valandos pokalbis telefonu. Tada vienu metu didžiųjų priešininkių prezidentai kreipiasi į savo šalis, skelbdami apie istorinį suartėjimą. Visi esame amerikiečiai, sako Barackas Obama, kuriam tai bene didžiausias laimėjimas poste.


2014-12-18 21:59

Kas pasikeitė? 8 faktai apie JAV ir Kubos santykių atšilimą

19| 

JAV ir Kuba žengia pirmuosius žingsnius link pilno diplomatinių santykių atstatymo. Abiems šalims tai – didžiulis lūžis po daugiau nei 50 metų trukusios trinties ir santykių sąstingio.


2014-12-18 16:28

Ką V. Putinas pasauliui pasakė dėl Donbaso?

24

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas per metinę spaudos konferenciją aiškiai leido suprasti, kad Donbaso regionas turi priklausyti Ukrainai, sako Vilniuje veikiančio Rytų Europos studijų centro analitikas Marius Laurinavičius.


2014-12-18 06:18

Skaudžiausias nepriteklius – Rusijos provincijoje

218|3| 

Medžiai ties greitkeliu iš Maskvos į Riazanę padengti šerkšnu – tarsi apibarstyti cukrumi rusiškoje pasakoje. Bet tuomet smogia niūri realybė – ekonomikos nuosmukis. Kainos kyla, rublio vertė smunka, užsienio investicijų srautas išdžiūvęs. Sostinė, žinoma, toliau blizga, bet BBC pasidomėjo, kas vyksta toliau nuo Maskvos.


2014-12-17 21:55

Kodėl dalis vokiečių sukilo prieš islamą?

36|4

Vokietijos gatves pastarosiomis savaitėmis nuspalvino šalies trispalvės ir plakatai su šūkiais „Mes – prieš religinį fanatizmą“. Vis daugiau vokiečių buriasi į judėjimą „Pegida“, kuris organizuotai protestuoja prieš imigrantus iš musulmonų šalių, rašo „The Washington Post“.


2014-12-17 12:02

Kas ta gražuolė, kuri „susisprogdino“ po ukrainiečių tanku?

236|2|

Polinos Turčinos iš Krasnodaro nuotrauka internete išplito kaip ugnis sausame miške. Lapkričio pabaigoje jos atvaizdą socialiniuose tinkluose išvydo šimtai tūkstančiai rusų. Ja žavėjosi karo didvyre, liejo ašaras dėl jos mirties. Gyvos ir sveikos merginos atvaizdu iliustruota istorija apie neegzistuojančią šešiolikmetę Valeriją Liakhovą, kuri Lysychanske esą šoko po tanku su trimis F-1 granatomis. Pranešta, kad graži narsuolė šitaip išgelbėjo draugus rusus nuo ukrainiečių žiaurumo.


2014-12-17 11:54

Islamo radikalams užpakalius spardo ir drąsios moterys

23|7

Vaikai ir šeima yra labai svarbu, tačiau svarbiausia – apginti savo šalį ir savo namus. Karinių konfliktų jau ne vieną dešimtmetį draskoma kurdų tauta atkakliai ginasi nuo mirtį nešančių „Islamo valstybės“ (IV) kovotojų, grasinančių užimti ir nuniokoti jų miestus. Tačiau, priešingai nei kai kuriose valstybėse, moterų kariniuose būriuose savanorių yra daugiau nei laisvų vietų. Jos nelaikomos silpnąja grandimi ir kartu su vyrais atsiduria priekinėse linijose, skelbia „Daily Beast“.


2014-12-16 18:27

Rusijai belieka melstis, kad B. Obama nesugriežtintų sankcijų

159| 

Baltieji rūmai pranešė, kad JAV prezidentas Barackas Obama vis dar nėra tvirtai apsisprendęs dėl įstatymų leidėjų siūlomų naujų sankcijų Rusijai, nors manoma, kad valstybės lyderis turėtų pasirašyti šį įstatymo projektą, skelbia „The Moscow Times“. „Šia tema jau kelias dienas diskutuojama Baltuosiuose rūmuose“, - patikino JAV prezidento administracijos atstovas spaudai Joshas Earnestas. Administracijos pareigūnai aiškino, kad jiems didelį susirūpinimą kelia Rusijos veiksmai Ukrainoje, tačiau sankcijos turi nepakenkti ir amerikiečių verslininkams ar tarptautinei ekonomikai.


2014-12-16 06:28

Švedijos feministės tvirtina žinančios, kaip stabdyti V. Putiną

27

Naujoji Švedijos užsienio reikalų ministrė Margot Wallström pažadėjo, kad jos vadovavimo metu Švedija taps pirmąja valstybe pasaulyje, kuri vykdys „feministinę užsienio politiką“, rašo „The Washington Post“. Tai naujoji užsienio reikalų ministrė pareiškė Švedijai vis labiau nerimaujant dėl prie jos teritorijos įvairias provokacijas rengiančios Rusijos veiksmų. Bombonešių virš Stokholmo ir povandeninio laivo savo teritoriniuose vandenyse sulaukusi Švedija ieško tinkamo tokių iššūkių atsako.


Populiariausi per 24 val.