Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-01-27 21:40

Separatistai perėjo į Ukrainos puolimą: ko tikisi pasiekti?

401|4|

Konfliktas Ukrainoje įgauna naują pagreitį. Ukrainiečiai prarado Donecko oro uostą, pačiame Donecke, o vėliau ir Mariupolyje po artilerijos apšaudymų liejosi ir civilių kraujas. Be to, separatistai, regis, atnaujino puolimą, spjaudami į bet kokius paliaubų susitarimus. Ukrainos rytuose jau paskelbta nepaprastoji padėtis ir, kol pasaulio dėmesys nukrypęs į „Islamo valstybę“, Graikiją ar kitur, virš Ukrainos, regis, tvenkiasi atsinaujinusio karo debesys. Ką ukrainiečiams numatė separatistai bei juos už virvių tampantis Kremlius?


2015-01-27 17:33

Osvencimo kalinė: „Svarbiausia buvo neišprotėti“

20|12|

Tatuiruotės ant Gretos Wienfeld Ferušič kairiosios rankos jau neįskaitysi. Bet 90-metė moteris iki šiol puikiai atsimena, ką toji tatuiruotė reiškia. Ji Osvencimo koncentracijos stovykloje 10 mėnesių kiekvieną rytą per patikrinimą lenkų kalba turėdavo rėkti: „A9233!“ Kankinanti procedūra buvo nutraukta 1945-ųjų sausio 27 dieną, kai mirties stovyklos kalinius išlaisvino sovietų kariai, rašo AP.


2015-01-27 06:36

Analitikas: „Kremlius nori dalintis: kam Vilnius, kam Lvovas“

291|2

63 metų Pavelas Felgenhaueris – nepriklausomas karo analitikas, žinomas dėl savo kritiškų pareiškimų apie Rusijos politinį ir karinį elitą. Portalas kyivpost.com jį kalbino po separatistų atakos prieš Mariupolio miestą. 30 žmonių gyvybių nusinešusi ataka sukrėtė pusę milijono gyventojų turintį miestą. Pasak P.Felgenhauerio, Rusijos karas Ukrainoje gali trukti ilgai, tačiau jei Vladimiras Putinas ir toliau gilins konfrontaciją su Vakarais, jam gresia skaudus pralaimėjimas.


2015-01-26 21:56

Po separatistų kaukėmis – sadistai ir ginkluotos padugnės

1227|33|

Glausdamasis prie namo sienos 30 metų ukrainietis Jurijus Bartalomėjus iš Kryvyj Riho baimės kupinomis akimis žvelgė į smogiką. Baimė buvo tikra – šalia tupėjo dar 8 į separatistų nelaisvę patekę kariai. O šalia gulėjo 2 sunkiai sužeisti ir trys negyvi ukrainiečiai – sušaudyti, kaip spėjama toje pačioje vietoje. Prie Rytų Ukrainoje, į šiaurė nuo Horlivkos, šalia Krasnyj Partizano miestelio įrengto patikros posto į nelaisvę patekęs J.Bartalomėjus ir dar keli iš Rytų Ukrainoje esančio Kryvyj Riho miesto karo belaisviai nežinojo kas jų laukia – patyčios, grubi apklausa, kankinimai ar egzekucija. Belaisvius pašaipiai apklausęs separatistas patikrino kelis gulinčių ukrainiečių kūnus.


2015-01-26 19:51

Atgal į Sovietų Sąjungą: turistai Rusijoje bus kontroliuojami

44

Rusijos kelionių organizatorių asociacijos teigimu, užsieniečiai, ketinantys keliauti į Rusiją, kartu su prašymais išduoti vizą privalės pateikti detalų savo kelionės maršrutą, rašo „The Moscow Times“. Rusijoje besilankantys turistai nuo šiol turės išvardinti visus miestus ir miestelius, kuriuos jie planuoja aplankyti Rusijoje, ir pateikti informaciją apie juos priimančius žmones, kas išdavė vizą, remdamasi kelionių organizatorių asociacijos duomenimis, pirmadienį pranešė Rusijos „Interfax“ žinių agentūra.


2015-01-25 13:32

Mokinių dovanos mokytojams: įvertinimas ar tik įžūlus kyšis?

19|3

Ne vienas yra susidūręs su situacija, kai mokytojams nešamos dovanos. Kartais tai galima pavadinti kyšiu, bet neretai tai – dėkingumo išraiška. O Vokietijoje, kur korupcijos lygis nėra aukštas, į dovanėles žiūrima skrupulingai. „Du ponai vonioje“ – bene garsiausias vieno žinomiausių Vokietijos humoristų Loriot skečas, sukurtas dar 1978 metais, vėliau tapęs kultinis. Šio kūrinio scenų, vaizduojančių viešbučio vonioje besiginčijančius pusamžius vyriškius, iliustracijos – puiki dovana humoristo gerbėjams. Taip manė ir vienos Berlyno gimnazijos moksleiviai.


2015-01-25 08:40

Su kuo gi miega siekiantys prezidento posto

22|4

Jau po 4 mėnesių vyks Lenkijos prezidento rinkimai, tad šalies politikai netikėtai nusprendė, jog reikia vadinamosios miegamųjų liustracijos. Siekis atskleisti nemoralias konkurentų intymaus gyvenimo paslaptis dalį lenkų kol kas tiktai džiugina. Beje, pradžią keistai liustracijai davė ne kokie gašlybių mėgėjai, o dešinioji ir katalikiška žiniasklaida, ėmusi gvildenti, su kuo miega naujasis Slupsko meras gėjus Robertas Biedronis.


2015-01-23 19:03

George'as Sorosas Davose: „Rusija virto mafijine valstybe“

95

„Rusija virto mafijine valstybe, kurios valdovai naudojasi šalies ištekliais dėl asmeninės naudos ir norėdami išsilaikyti valdžioje“, – pareiškė milijardierius George`as Sorosas per vakarienę uždarame rate Davose, kur vyksta kasmetis Tarptautinis ekonomikos forumas. Ištraukas iš jo kalbos cituoja „The Wall Street Journal“. G.Sorosas pabrėžė finansinės pagalbos suteikimo Ukrainai svarbą. Jis sakė: „Ant kortos yra pastatyta ne tik Ukrainos ateitis, bet ir pačios Europos Sąjungos ateitis. Mano požiūriu, jeigu Europa praras Ukrainą, tai bus milžiniška netektis. Tai leis Rusijai skaldyti ir valdyti


2015-01-23 16:23

Kas laukia Artimųjų Rytų po karaliaus Abdullah mirties?

15|3| 

Didžiausios pasaulyje naftos eksportuotojos, JAV sąjungininkės ir islamo religiniu centru vadinamos Saudo Arabijos karalius Abdullah mirė. Kokia buvo jo reikšmė regionui ir jo sąjungininkėms? Ir kodėl Saudo Arabijai nerimą kelia apdairiu reformatoriumi praminto monarcho mirtis?


2015-01-23 15:15

A. Merkel nori, kad Graikija liktų mūsų istorijos dalis

5

Vokietijos kanclerė Angela Merkel penktadienį, prieš savaitgalį įvyksiančius Graikijos rinkimus, po kurių į valdžią gali ateiti taupymui nepritarianti „Syriza“ ir kurie gali nulemti tai, ar graikai liks euro zonoje, sakė norinti, kad ši šalis „liktų mūsų istorijos dalis“.


Populiariausi per 24 val.