Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2014-07-29 16:12

Sibiro gyventojai trokšta laisvės nuo Rusijos

507

Vieni kalba apie juos įkvėpusį Arabų pavasarį, kiti – apie revoliuciją Ukrainoje, treti – apie iš regiono į Maskvą išvežamus milijardus. Bet tendencija aiški – Sibiras banguoja. Naujausios apklausos rodo, kad tik 10 proc. regiono gyventojų patenkinti dabartiniu statusu Rusijos Federacijos teritorijoje. Tai skelbia JAV naujienų tinklalapis „The Speaker“. Kaip rodo pastaruoju metu Sibire atliekamos apklausos, 25–30 proc. regiono gyventojų norėtų kuo greičiau atsiskirti nuo Rusijos ir skelbti nepriklausomybę. 60–70 proc. apklaustųjų teigia norintys itin plačios autonomijos. Tik 10 proc. patenkinti dabartine padėtimi.


2014-07-29 16:00

Buvusiam sovietų lyderiui pagyros ir šiuolaikinėje Rusijoje

6

Rusijoje, kurios visuomenė jaučia nostalgiją subyrėjusiai sovietinei imperijai, buvusio Sovietų Sąjungos lyderio Jurijaus Andropovo gimimo 100-osios metinės minimos parodomis ir dokumentiniais filmais, kuriuose stengiamasi užtušuoti jo griežtą politiką disidentų atžvilgiu.


2014-07-29 10:03

Protingi ir pasiturintys rusai masiškai bėga iš tėvynės

358|9

Pastaruoju metu populiarus Rusijos geneologas Vladimiras Paley sulaukia vis daug klientų, norinčių sužinoti savo giminės istoriją. Vienintelis jų tikslas - rasti giminių užsienyje, gauti kitos šalies pilietybę ir pabėgti iš šalies. Dar prieš pusę metų geneologas per mėnesį gaudavo vos po keletą užsakymų, o dabar jį užplūdo galybė klientų, dėl to jam teko pasisamdyti net kelis padėjėjus.


2014-07-28 21:31

Apie kokį maistą svajoja pasninkaujantys musulmonai?

16|8

Rytoj baigsis ramadanas - devintasis ir pats švenčiausias islamiškojo kalendoriaus mėnuo. Šiuo 29-30 dienų laikotarpiu visi suaugę musulmonai susilaiko nuo valgymo ir gėrimo nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Tačiau vos tik saulė nusileidžia, pasninkas baigiasi ir visi sėda prie vaišėmis nukrautų stalų kartu su šeima ar vietos bendruomene, pasakoja „Business Insider“.


2014-07-28 16:29

Gražiausią musulmonų šventę temdo konfliktai ir tragedijos

7|67

Islamiškas pasaulis mini vieną svarbiasuių savo religinių švenčių - šventąjį ramadano mėnesį užbaigiančią Id al Fitro šventę, kuri prilygsta krikščioniškoms Kalėdoms. Malaizijoje, kur apie 60 proc. gyventojų yra musulmonai, daug šeimų, netekusių savo artimųjų per „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lėktuvo katastrofą, pasitiko šventę gedėdamos žuvusiųjų. Nelinksma ir Palestinoje, Sirijoje bei kitose konfliktų krečiamose musulmoniškose šalyse.


2014-07-28 13:55

Vladimiras Putinas susirado naujų politinio futbolo draugų

86|2

„Kol JAV ir Europa suka galvą, kaip sėkmingiau pakišti koją Rusijai, prezidentas Vladimiras Putinas apeina jas iš pietinio sparno“, – taip dabartinę rusų lyderio kelionę po Pietų Amerikos šalis įvertino Michailas Leontjevas. Jis laikomas vienu pagrindinių Kremliaus ruporų, nuo 1999 metų yra TV Pirmojo kanalo informacinės analitinės programos „Odnako“ vedėjas.


2014-07-28 05:42

Viktoras Suvorovas: „V. Putino režimas žlugs po metų“

751|7

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas užkūrė branduolinį katilą savo šalyje. Jeigu V.Putinas paliks ramybėje Donbasą, jis nuvils milijonus savo tautiečių, kuriuos užbūrė patriotizmo šūkiai. Apie tai portalui gordonua.com pareiškė bėglys iš GRU (Sovietų Sajungos karinė žvalgyba), žinomas rašytojas Viktoras Suvorovas.


2014-07-27 22:14

Britai pakilo prieš pedofilus valdžioje. Ar nepavėlavo?

85|4

Praėjusių metų spalį Jungtinės Karalystės vyriausybė pažadėjo stoti į aršią kovą su organizuotu nusikalstamumu. Tuo pat metu buvo nukaldintas naujas valdžios kalavijas šiems mūšiams su tamsiosiomis jėgomis – įkurta Nacionalinė nusikaltimų agentūra (NNA).


2014-07-27 09:42

Paskutinę laivo kelionę aplaistė ir skausmo, ir meilės ašaromis

1|14|

Prieš 2 metus prie Džiljo salos sudužęs kruizinis laivas „Costa Concordia“ pagaliau paliko įkalinimo vietą – surūdijusiais griaučiais virtęs gražuolis pajudėjo į supjaustymo vietą Genujoje. Bet laivą bloguoju minės ne visi. Buvęs prabangus Italijos kruizinis laivas „Costa Concordia“ praėjusį trečiadienį per didžiausią iškėlimo operaciją jūrų laivybos istorijoje pradėjo savo paskutinę kelionę. Vilkikų tempiamas tolyn nuo salos, ant kurios uolų jis sudužo, laivas galiausiai atgavo plūdrumą, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.


2014-07-26 14:27

Britų paplūdimyje – lego detalių medžioklė

3|2

Jei kada Jungtinėje Karalystėje, Kornvalio paplūdimiuose, išvysite kažko ieškančius žmones, neapsigaukite – jiems reikia ne gražių kriauklelių. Lobių ieškotojus domina bangų išspjautos lego detalės. Kasdien Kornvalio gyventojai leidžiasi ieškoti neįprastų radinių. Paplūdimį talžančios jūros bangos į krantą išmeta spalvotų lego konstruktoriaus detalių. Tai primena apie laivo sudužimą. Prieš 17 metų į jūros gelmes nugrimzdo konteineris, kuriame buvo gabenama milijonai įvairiausių lego detalių. Viskas įvyko labai greitai – į krovininį laivą „Tokyo Express“ rėžėsi galinga banga, laivas prarado pusiausvyrą ir nuskendo, remdamasis BBC, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.