Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2014-11-23 19:26

Įvykiai JAV miestelyje – tarsi Garliavos dramos atspindys

77|6

Šių metų rugpjūtį JAV, šalia Sent Luiso esančiame Fergusone, užvirusi košė amerikiečius įvėlė į diskusiją – kurie teisūs? Skilusi visuomenė ginčijasi iki šiol, o pasaulis išvydo ne tik emocijų pliūpsnį, bet ir, regis, pamirštas rasizmo, teisėsaugos problemas.


2014-11-23 16:37

Lenkai vėl rengia partizanus: perdėta isterija ar išmintis?

40|4

Nors Lenkija net 13 kartų didesnė už Lietuvą, šios šalies žmonės galimos Rusijos agresijos baidosi nė kiek ne mažiau negu lietuviai. Ne visai pasitikėdami kariuomene lenkai ėmė telktis į savanoriškas sukarintas organizacijas.


2014-11-23 15:44

Nuotykių ištroškusius turčius medžioja patyrusios vilioklės

112|3

Maskva – miestas, kuriame savo vietą randa ir benamiai, ir pasaulio elitas. Savo pilyse gyvena turtingi verslininkai, o aplink juos prabanga tviskančiuose klubuose sukasi šviesiaplaukės gražuolės. Ne naivuolės, o specialiai išmokytos suvilioti turčius. Milijonierių medžioklė – tai amatas. Šimtai merginų svajoja patekti į specialiuosius kursus, kuriuose atskleidžiama, ką užsisakyti klube ir kurioje vyro pusėje stovėti prašant brangaus automobilio. Būtent todėl Rusijoje įkurta Gražuolių akademija, remdamasis „The Daily Beast“, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-11-22 13:48

Mokslo pasaulį nustebino kosminės aistros dėl marškinėlių

15|7

Vos prieš savaitę Europos kosmoso agentūra (ESA) plojimais sutiko sėkmingai pavykusį zondo nusileidimą ant kometos paviršiaus. Tačiau, regis, daliai žmonių, tiksliau, feministėms, svarbiau ne šis faktas, o kokius marškinius vilkėjo vienas mokslininkų. Vienas „Rosetta“ misijos dalyvis, Mattas Tayloras, kaipmat tapo įžymybe. Bet ne dėl vešlios barzdos, raumeningo stoto ar tatuiruotėmis išmargintų rankų, o dėl gerokai absurdiškesnės priežasties – duodamas interviu jis vilkėjo itin spalvingus marškinėlius, rašo „Lietuvos rytas“. Juose vaizduojamos menkai apsirengusios komiksų herojės. O tada viskas ir prasidėjo – tokios feminisčių audros dėl neva moteris žeminančio įvaizdžio, regis, niekas nesitikėjo.


2014-11-22 10:23

P. Porošenkos svajonė - paraiška dėl narystės ES 2020-aisiais

18

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka pareiškė, kad reformas, kurių tikslas – pasiekti europinį žmonių gyvenimo lygį, reikia pradėti kuo greičiau.


2014-11-21 19:39

Ukrainietė: „Maidane tikėjome pergale, tikime ja ir dabar“

84|5|

„Na, ir kas? Šalis skils – ir tegu, nematau siaubingos tragedijos“, – taip dar sausio mėnesį „Lietuvos ryto“ žurnalistui Kijeve sakė ukrainietė Larysa Artiuhyna. Menininkė, režisierė ir kartu žurnalistė, kuri subūrė gabių operatorių komandą ir nuo pirmųjų protestų dienų stebėjo audringus įvykius Kijeve. Dabar jos niūrios prognozės, regis, pildosi, bet nepaisant to ukrainietė į savo šalies ateitį žiūri optimistiškai.


2014-11-21 18:17

Maidano metai: laisvos Ukrainos gimimas ir Rusijos grasinimai

123|22|

Lygiai prieš metus Ukrainoje prasidėjęs Euromaidano judėjimas, siekęs išjudinti šalies eurointegraciją, paskatinti spręsti korupcijos ir nedarbo problemas tapo reiškiniu, pakeitusiu pasaulį. Būtent 2013 metų lapkričio 21 dieną Ukrainos vyriausybė dekretu sustabdė šalies pasiruošimą ratifikuoti sutartį, motyvuodama esamos pramoninės produkcijos nukritimu ir santykių su NVS šalimis pablogėjimu. Ukrainiečių tauta tai suprato kaip išdavystę. Sprendimu pasipiktinę žmonės išėjo į gatves.


2014-11-21 12:23

Eksperimentas: Odesa su Rusijos žurnalistais nekalba

30

Ukrainos kanalo „Dumskaja TV“ žurnalistai Odesos gatvėse atliko eksperimentą – apsimetę Rusijos televizijų korespondentais bandė pakalbinti vietos gyventojus. Rezultatas vienareikšmis – odesiečiai su Kremliaus valdomos žiniasklaidos atstovais nebendrauja.


2014-11-21 11:34

Kremlius nedrįso išjungti laisvo radijo

11

Maskva šią savaitę liūdnai prognozavo, kad šiandien Rusijoje gali nebelikti vienos paskutinių nepriklausomų žiniasklaidos priemonių – radijo stoties „Echo Moskvy“. Bet ji, regis, nebus uždaryta. Prieš savaitę žurnalistai išsiaiškino, kad lapkričio 21 dieną vyks holdingo „Gazprom Media“, valdančio 66 proc. „Echo Moskvy“ akcijų (34 proc. priklauso žurnalistams), direktorių tarybos posėdis.


2014-11-21 11:33

Buvęs Rusijos finansų ministras perspėja V. Putiną dėl populizmo

11

Buvęs Rusijos finansų ministras Aleksejus Kudrinas penktadienį perspėjo prezidentą Vladimirą Putiną, kad „perdėtas konservatizmas“ gali suvaržyti ekonominę ir politinę laisvę, o populistinė politika susilpninti šalį, rašo „Reuters“.


Populiariausi per 24 val.