Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-03-03 10:25

Prieš B. Nemcovo laidotuves Kremlius tėškė antausį

194|4|

Antradienį Maskvoje rengiamasi Boriso Nemcovo laidotuvėms. Pagerbti penktadienį nužudyto Rusijos opozicijos atstovo į Maskvą išvyko Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. O Lenkijos Senato pirmininkui Bogdanui Borusewicziui į Maskvą nusigauti nepavyko – Rusija neišdavė jam vizos. Antausis Maskvos Šeremetjevo oro uoste laukė ir Latvijos europarlamentarės Sandros Kalnetės. Rusų pareigūnai paaiškino, kad S.Kalnietė Rusijoje yra nepageidaujamas asmuo, todėl turės išskristi kitu reisu.


2015-03-03 08:56

B. Nemcovo draugė – aplinkybių auka ar strategijos dalis?

230|3|

Rusijos žiniasklaida per savaitgalį spėjo išnarstyti opozicijos lyderio Boriso Nemcovo žmogžudystę iki paskutinio siūlelio. Tačiau jokia kita versija, kurią atkakliai mėginama įkalti skaitytojams, neatrodo tokia mįslinga kaip jo merginos Anos Durickajos vaidmuo tyrime. 23 metų Ukrainos manekenė ir aktorė buvo su B.Nemcovu tada, kai į jį ant Didžiojo Maskvos tilto nušovė nežinomi asmenys.


2015-03-03 08:53

Keisti B. Nemcovo ir V. Listjevo žmogžudysčių sutapimai

119|8|

Sekmadienį sukako 20 metų nuo siaubingos Vladislavo Listjevo, vienos iš didžiausių Rusijos televizijos stočių vadovo, žmogžudystės, o šios šalies Tyrimų komitetas teigia, kad bylos nenutrauks tol, kol žudikas nebus patrauktas atsakomybėn. V.Listjevas, garsus televizijos žurnalistas, kuris vadovavo dabar pelningam, valstybės kontroliuojamam Pirmajam televizijos kanalui, buvo nušautas Maskvoje, savo buto laiptinėje. Ši paslaptinga užsakyta žmogžudystė iki šiol neišaiškinta.


2015-03-02 20:16

V. Putinas nori susprogdinti ES iš vidaus?

87|2|

Viešėdamas Briuselyje, Bulgarijos prezidentas Rosenas Plevnelijevas pareiškė, kad Rusijos lyderis Vladimiras Putinas siekia sunaikinti Europos Sąjungą (ES) iš vidaus. Esą Kremliaus propagandos mašina siekia supriešinti Bendrijai priklausančias valstybes. Bulgarija importu iš Rusijos patenkina net 90 proc. gamtinių dujų poreikio, rašo „EurActiv“.


2015-03-02 20:16

Lenkų norui lyderiauti koją kiša kaimynai

33|2

Prieš savaitę Varšuvoje vykęs neplanuotas Vengrijos premjero Viktoro Orbano vizitas tapo savotišku sukrėtimu lenkų politikams. Lenkija save nori matyti kaip regiono lyderę, bet Vidurio Europos šalys šiaušiasi ir linksta prie prorusiškos politikos. V.Orbano vizitas Varšuvoje ne tik parodė labai skirtingą šalių požiūrį į Maskvą – dėl to itin ryškiai išsiskyrė Vengrijos ir Lenkijos premjerų nuomonės, bet ir atskleidė skaudžią tiesą: vadinamosios Višegrado grupės šalys Čekija, Slovakija ir Vengrija ima tolti nuo Varšuvos. Kadaise regiono lydere vadinta Lenkija, kuri neslepia norinti stiprinti šias pozicijas, dabar jaučiasi sutrikusi.


2015-03-02 19:11

Boriso Nemcovo nužudymas: kokios versijos ir ką jos reiškia

246|4|

Kaip ir buvo galima tikėtis, Rusijos opozicijos aktyvisto Boriso Nemcovo nužudymas prie pat Kremliaus sienų Maskvoje jau apsuptas daugybe įvairiausių teorijų. Dalis jų – oficialios Rusijos teisėsaugos hipotezės, kitas į paviršių stumia valstybinė žiniasklaida, remdamasi anoniminiais šaltiniais. Žinoma, savas versijas svarsto ir opozicija, skelbia „The Interpreter“. Šis internetinis leidinys sugrupavo šūsnį versijų, kas galėjo užsakyti ir nužudyti buvusį Rusijos vicepremjerą, opozicionierių B.Nemcovą.


2015-03-02 15:20

Britų valdžia stojo į kovą su privilegijuotais tinginiais

2

Mokytojų ir tėvų mylimas mokytojas atleidžiamas, o tai sukelia galybę aistrų ir įpučia skandalą. Tokia situacija dar neseniai drebino Lietuvą, o dabar panaši padėtis susiklostė ir Jungtinėje Karalystėje. Atsidūrus vidurinės klasės britų kompanijoje vakarienės metu nepavyks išvengti dviejų amžinų temų: pokalbio apie nekilnojamojo turto kainas ir apie vietines valstybines pradines ar vidurines mokyklas. Visai natūralu, kad abi temos itin jaudina bet kurią statistinę britų šeimą. Juk po Geležinės Ledi Margaret Thatcher prieš trisdešimt metų įvykdytų reformų 7 iš 10 britų šeimų turi nuosavą namą ar butą. Tad nekilnojamojo turto kainų svyravimai tiesiogiai paliečia absoliučią daugumą šeimų: tiek jau turinčių savo būstą, tiek ir planuojančių jį įsigyti. Visada aktuali ir kita amžinoji tema – mokyklos.


2015-03-01 21:50

B. Nemcovas – talentas, turėjęs tapti B. Jelcino įpėdiniu

317|4|

Buvusio Rusijos prezidento Boriso Jelcino širdis norėjo, kad šaliai po jo vadovautų tokie jauni ir talentingi politikai kaip Borisas Nemcovas. Bet B.Jelcino protas jam patarė pagalvoti apie savo ir savo šeimos saugumą ir nusileisti senųjų kagėbistų klikai, į valdžios viršūnę išstūmusiai Vladimirą Putiną. Rusija dabar galėjo būti kitokia, bet yra tokia, kad pačiame sostinės centre žudomi opozicijos aktyvistai.


2015-03-01 00:10

Kaip balsuoja estai? Nustebsite: dantis išsivalyti trunka ilgiau

23|3| 

„Estai trauks prie balsadėžių ir balsuos parlamento rinkimuose“, – tai buvo galima teigti prieš gerą dešimtmetį. Dabar didelė dalis rinkėjų pilietinę pareigą atlieka vos per 2 minutes, patogiai įsitaisę namie ar už tūkstančių kilometrų po palme. Modernios, atviros ir virtualioje erdvėje aktyvios šalies įvaizdį puoselėjanti Estija nesyk mirgėjo pasaulio žiniasklaidoje. E.šalis, e.stebuklas. Tokius epitetus žarstė garsiausi leidiniai, pamalonindami Estijos įvaizdį vis gerinančių viešųjų ryšių specialistų širdį. Tik yra vienas „bet“. Nes Estijos susikurtas įvaizdis, nepaisant kiek sulėtėjusio ekonomikos augimo ir murmėjimų dėl pernelyg didelių mokesčių, yra pernelyg nutolęs nuo tikrovės. Tokios modernios ir liberalios šalies įvaizdis stebėtinai dera su politiniu konservatyvumu ir stabilumu. Ir tuo bus galima įsitikinti po sekmadienį vyksiančių rinkimų į šalies parlamentą. Mat, nepaisant prorusiška vadinamos Centro partijos lyderiavimo apklausose, po balsavimo reikšmingų permainų nesitikima.


2015-02-28 23:11

Boriso Nemcovo nužudymas – dar viena vinis į Rusijos karstą

138|6|

Kraupus susidorojimas su Rusijos opozicijos aktyvistu Borisu Nemcovu prie pat Kremliaus sienų ne tik nutildė garsų prezidento Vladimiro Putino režimo kritiką. Po šio nusikaltimo dar sunkiau įsivaizduoti Rusiją, kurioje nugali teisybė ir tokių tragedijų tiesiog nevyksta, rašo „BuzzFeed“.


Populiariausi per 24 val.