Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių


2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-09-03 09:21

Baltosios pėdkelnės – propaganda su seksualine potekste

25|2

Jeigu kas yra matęs liūdnai pagarsėjusio rusų režisieriaus Aleksandro Nevzorovo 1997 m. filmą „Skaistykla“ (rus. „Чистилище“), veiksmas kurio vyksta Pirmojo Čečėnijos karo metu, turėtų prisiminti ir dvi ne itin simpatiškas veikėjas – neva iš Lietuvos atvykusias, „teroristų“ pusėje kovojančias snaiperes. Šios „Pribaltikos bestijos“ – sadizmo ir neregėtos patologinės rusofobijos derinys. Už amerikietiškus šlamančius paprastiems slavų vaikinams jos šaudo tiesiai į tarpkojį, nevengia šlapintis vos ne ant kritusių karių kūnų, riebiai keikiasi ir žvengia tarytum arkliai.


2015-09-03 09:20

Kaip pacifistas tapo NATO vadovu: J. Stoltenbergo istorija

6|5

Jaunystėje dainavęs „Norvegija, lauk iš NATO“, o dabar šiam Aljansui vadovaujantis Jensas Stoltenbergas per trumpą savo vadovavimo laiką įrodė, kad net ir mažiausios partnerės grėsmės akivaizdoje nebus paliktos vienos. Šiandien Šiaurės Atlanto karinio aljanso generalinis sekretorius kartu su prezidente Dalia Grybauskaite Vilniuje iškilmingai atidarys NATO vadavietę – NATO pajėgų integravimo vienetą.


2015-09-02 17:40

Ukrainos rytuose patekę į pasalą žuvo du civiliai

9

Vienas Kijevo mokesčių pareigūnas ir kitas civilis žuvo trečiadienį karo krečiamoje Rytų Ukrainoje per incidentą, kuris vertinamas kaip paliaubų pažeidimas, pranešė pareigūnai.


2015-09-02 17:28

Ukrainos prezidentas vėl kaltina Maskvą

60

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka paragino „laisvojo pasaulio tautas“ stoti prieš „Rusijos agresiją“ Ukrainoje.


2015-09-01 21:34

Kaip kuriama Rusijos TV propaganda: keturi liudijimai (IV)

61

Ukrainos įvykių pradžia mane užklupo programoje „Nedelia“ (rus. „Savaitė“; programa „Savaitė su Mariana Maksimovskaja“ buvo viena iš paskutiniųjų nepriklausomų analitinių programų Rusijos valstybinėje televizijoje, uždaryta 2014 metų rugpjūtį – Red.). Pas Marianą (Maksimovskają – „COLTA.RU“ pastaba) aš dirbau nuo Maidano iki kariuomenės išvedimo iš Krymo.


2015-09-01 17:27

Radikalai traukiasi iš Ukrainos valdančiosios koalicijos

11

Po balsavimo dėl naujos konstitucijos Ukrainos Radikalioji partija paskelbė paliekanti provakarietišką valdančiąją koaliciją.


2015-09-01 10:48

Pasaulio žmogžudysčių sostinę turistai aplenkia

7|2

Tokio titulo nenorėtų nė viena pasaulio valstybė, bet nuoga tiesa tokia – Salvadore žmogus nužudomas vidutiniškai kas valandą. Dabar situacija dar blogesnė, nes paliaubos tarp Salvadoro valdžios ir gaujų sužlugo. Rugpjūčio 16-oji, sekmadienis, Salvadore buvo pati pražūtingiausia diena per pastaruosius 100 metų. Čia per 24 valandas buvo užfiksuota 40 žmogžudysčių.


2015-09-01 10:27

Kaip kuriama Rusijos TV propaganda: keturi liudijimai (III)

20

Aš dirbau programoje „Specialusis projektas“, išėjau iš ten prieš metus. Bet aš suspėjau užsilaikyti balandį ir gegužę – vyko Krymo atsiskyrimas, prasidėjo pirmosios liustracijos po Maidano. Buvome gavę užsakymą filmui „Brangioji, pas mane revoliucija!“ – mes mėginome aktualią Ukrainos temą pakelti kiek kitokiu rakursu, iš asmeninės pusės: paėmėme visus revoliucijos lyderius, mūsų teigiamus Krymo ir neigiamus Maidano lyderius ir pamėginome parodyti, kaip jaučiasi jų žmonos situacijoje, kada vyras sako „brangioji, pas mane revoliucija“, kaip visa tai išgyvenama šeimoje.


2015-09-01 10:15

Ūgis meilei – ne kliūtis: skelbiama apie naują V. Putino meilužę

214|4| 

Atletė Alina Kabajeva jau nebėra Rusijos prezidento Vladimiro Putino, kuris prieš kelis metus išsiskyrė su žmona Liudmila, favoritė. Taškento mieste gimusios gimnastės jau kurį laiką nebebuvo matyti šalia Kremliaus galvos. Tad, kas gi užėmė jos vietą? Pasirodo, kaip rašo žymus rusų tinklaraštininkas slapyvardžiu „v-n-zb“, tai dar viena atletė – Natalija Rogozina, rašo „by24.org“.


2015-08-31 11:35

Rusija dėl neįleidžiamų naujienų agentūrų kritikuoja Latviją

13| 

Rusija tvirtina, kad Latvijos sprendimas neleisti Rusijos valstybinei naujienų agentūrai atidaryti biuro Rygoje yra diskriminacinio pobūdžio, skelbia „Laisvosios Europos radijas“.


Populiariausi per 24 val.