Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių


2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-05-23 16:21

Viduržemio jūroje – vėl migrantų žūtis

5| 

Viduržemio jūroje, mėgindami pasiekti Italijos salą Lampedūzą, nuskendo penki Tuniso migrantai. Jų kūnai buvo ištraukti šeštadienį iš jūros ties Tebulbos miestu, kiti 49 – išgelbėti, pranešė Tuniso pakrančių sargyba.


2015-05-23 12:50

Pasirašė įstatymą, leidžiantį Kongresui atmesti sutartį su Iranu

JAV prezidentas Barackas Obama pasirašė įstatymą, leidžiantį Kongresui išreikšti savo poziciją dėl galutinio susitarimo su Iranu, skelbia „Laisvosios Europos radijas“. B.Obama pasirašė šį įstatymą po to, kai įstatymo projektą patvirtino Senatas ir Atstovų Rūmai.


2015-05-23 08:11

Europos Sąjunga bijo Rusijos, bet drąsina ir save, ir kaimynus

54|2

Ar ES Rytų partnerystės programa dar gali būti efektyvi? Prieš viršūnių susitikimą Rygoje Maskva kaip įmanydama siekė parodyti, kad projektas žlunga. Bet Bendrija nepasiduoda ir mažais žingsneliais juda į priekį. Tiesa, kelio pabaigos nematyti.


2015-05-22 20:33

Kitas NATO viršūnių susitikimas vyks 2016 metais Varšuvoje

2| 

Varšuvoje 2016 metais numatomas NATO viršūnių susitikimas vyks liepos 8-9 dienomis, paskelbė penktadienį JAV vadovaujamas aljansas. „Šis viršūnių susitikimas rengiamas esminiu aljansui laiku, kai tektoninės Euroatlantinio saugumo plokštės pasislinko ir Rytuose, ir Pietuose“, – sakoma Aljanso pareiškime, kuriame turima omenyje Rusijos veiksmai Ukrainoje ir „Islamo valstybės“ keliama grėsmė.


2015-05-22 20:26

Buvo siekiama, kad Rytų partnerystės susitikimas žlugtų

3

Rytų partnerystės viršūnių susitikimas Rygoje keičia ES ir Rytų partnerystės šalių mąstymą, pareiškė Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius naujienų agentūrai BNS, komentuodamas šį susitikimą penktadienį.


2015-05-22 19:06

Latvijos premjerė išgyrė A. Lukašenką

2

Nors Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka neatvyko į Rygoje rengiamą Rytų partnerystės viršūnių susitikimą, Latvijos premjerė Laimduota Straujuma pagyrė Baltarusiją dėl glaudesnio bendradarbiavimo su Europos Sąjunga (ES).


2015-05-22 17:43

P. Porošneka siekia bevizio režimo tarp Ukrainos ir ES

15|2| 

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka pažadėjo daryti viską, kad būtų pasiektas bevizis režimas tarp Ukrainos ir Europos Sąjungos (ES).


2015-05-22 15:45

ES lyderiai: konfliktas nesutrukdys gilinti Rytų partnerystę

7

Europos Sąjungos Rytų partnerystės programos viršūnių susitikimo Rygoje dalyviai penktadienį paskelbė baigiamąją deklaraciją, kuria pripažino partnerių europines aspiracijas ir europinį pasirinkimą. Premjerė Laimduota Straujuma džiaugėsi, kad buvo žengtas papildomas žingsnis santykiuose tarp ES ir jos partnerių – Armėnijos, Azerbaidžano, Gruzijos, Moldovos, Ukrainos ir Baltarusijos. Latvijos vyriausybės vadovė išreiškė paramą visų Rytų partnerių teritoriniam vientisumui.


2015-05-22 01:33

Buvusioms sovietinėms valstybėms – D. Tusko perspėjimas

24|3| 

Europos Sąjunga (ES) ketvirtadienį paragino šešias pokomunistines valstybes siekti glaudesnių ryšių su 28 šalių bloku, nes tai padėtų joms priešintis Rusijos „bauginimo taktikai“ ir kurti šviesesnę ateitį savo piliečiams.


2015-05-21 18:05

P. Porošenka: „Visas pasaulis smerkia Krymo aneksiją“

28

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka tvirtina, kad „visas pasaulis“ smerkia „Krymo aneksiją“. „Aš manau, kad padėtis su Krymo aneksija yra pripažinta visame pasaulyje. Ir jeigu Baltarusija turėjo parengti savo poziciją, ir jeigu ji yra gana neryžtinga, manau, kad tai Baltarusijos problema, ne Europos Sąjungos“, – sakė P.Porošenka žurnalistams Rygoje.


Populiariausi per 24 val.