Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių (20)

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (20)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2014-04-16 09:39

A.Duginas tampa naujosios Rusijos galybės ideologu

52

Kaip Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pateisina savo veiksmus Kryme ir Pietryčių Ukrainoje? Skaitydamas pagrindinio mistinės eurazianizmo filosofijos ideologo Aleksandro Dugino rašinius, rašo „Lietuvos rytas“. 52 metų A.Duginas – ne paprastas politologas. Jis yra garsiausias Eurazijos imperijos, kuri kovotų prieš Vakarų interesus, entuziastas. Vakaruose žinoma, kad jo pažiūros radikalios, – A.Duginas Rusijoje buvo įkūręs Nacionalinę bolševikų partiją, Nacionalinį bolševikų frontą, Eurazijos partiją. Jis neslepia simpatijų nacių esesininkams.


2014-04-16 06:26

JAV atsitiesė po sprogimų Bostone, bet žaizdos dar kraujuoja

5|15

Tą 2013-ųjų pavasario pirmadienį, kai Bostone per tryliką sekundžių nugriaudėjo du galingi sprogimai, sukrėsta buvo ne tik Amerika. Išpuolis balandžio 15-ąją įvykdytas per maratoną, kuris išsiskiria giliomis tradicijomis ir bendruomeniškumo jausmu. Tądien, sporto pasaulio dėmesį prikaustantis renginys tapo bendražmogiška tragedija. Ją išgyveno ir šeši lietuviai. Lietuvoje jau buvo vėlus vakaras, kai pasaulio žiniasklaidos priemonės pranešė apie sprogimus Bostone centre – toje vietoje, kur turėjo finišuoti tūkstančiai maratono bėgikų. Pradžioje nebuvo tiksliai žinoma kas įvyko, o sužeistųjų skaičius augo kas akimirką.


2014-04-15 13:41

Bostono maratono sprogdinimas: prieš metus ir šiandien

11|

Trys žuvę ir daugiau kaip 260 sužeistų. Tokia žinia lygiai prieš metus atskriejo iš JAV, kur per Bostono maratoną teroristai susprogdino dvi savadarbes bombas. Prabėgus vieneriems metams mieste beveik neliko tragedijos ženklų. Taip pat ir įtemptos čečėnų Džocharo Carnajevo ir jo vyresniojo brolio Tamerlano medžioklės.


2014-04-15 12:13

Rusijos vicepremjeras jau šlovina galimą Rytų Ukrainos okupaciją

191|3

Rusijos vicepremjeras, antivakarietiška retorika garsėjantis Dmitrijus Rogozinas savo „Twitter“ paskyroje džiugiai pasidalino vaizdo įrašu, kuriame rodoma nuo Ukrainos atplėštos ir prie Rusijos prijungtos teritorijos – ne tik Krymas, bet ir Rytinė bei Pietinė Ukrainos dalys.


2014-04-15 09:38

V.Putinas ir A.Hitleris: 15 panašumų

59

Pastarosiomis savaitėmis Rusijos elgesys – Krymo aneksija ir nesiliaujančios provokacijos Ukrainos pietryčiuose – sukėlė naują diskusijų apie Vladimirą Putiną bangą. Rusijos lyderis vis dažniau lyginamas su nacistinės Vokietijos diktatoriumi Adolfu Hitleriu. Skirtumų, be abejo, yra, bet Uacrisis.org pateikė juo palyginančių teiginių.


2014-04-14 17:31

Rytų Ukrainos likimą nulems nedidelis miestas Rusijos pasienyje

317|16|

Rytų Ukrainos miestuose įprasta kasdienybė baigėsi – gatves kausto būsimojo karo nuojauta. Kijevo valdžią palaikantys ukrainiečiai bijo viešai reikšti savo nuomonę, o prorusiškai nusiteikę gyventojai kaip niekada jaučiasi įkvėpti. Luhanske separatistai įteikė ultimatumą gubernatoriui ir per dvi paras pareikalavo atsiskirti nuo Kijevo. Tačiau šalies likimą gali nulemti nedidelis Slovjansko miestas.


2014-04-14 14:30

JAV paskelbė 10 naujų rusiškų fantazijų

126

Vašingtonas vis aktyviau įsitraukia į Maskvos vykdomą informacinį karą. Rusijos plakamą įžūlaus melo ir propagandos kokteilį Amerikos diplomatai jau antrą kartą atmiežė faktų prieskoniais. JAV valstybės departamentas paskelbė antrąjį „neteisingų teiginių apie Ukrainą“ dešimtuką.


2014-04-14 14:02

Laimėjęs Krymą, V.Putinas stengiasi neprarasti įtakos Ukrainai

22

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas veikiausiai įsiamžins istorijoje kaip lyderis, grąžinęs Maskvai Krymą, tačiau jis taip pat stengiasi nelikti žmogumi, kuriam valdant Ukraina ištrūko iš Rusijos įtakos zonos. Tolesnės šešios savaitės bus lemiamos šioje kovoje, Ukrainai ruošiantis gegužės 25 dieną surengti pirmalaikius prezidento rinkimus, parengti naują konstituciją ir neleisti prorusiškiems separatistams atplėšti rytinių regionų.


2014-04-14 09:29

Maidano gynėjai savo šalį regi tik karo ugnyje

116|12

Naujoji Ukrainos valdžia pavogė Maidano pergalės vaisius ir stabdo bet kokias realias permainas šalies sąrangoje. Pirmiausia – tuo, kad prie valdžios vairo neleidžia jokių naujų ir senąja politika nesusitepusių žmonių. Be to, ji negina šalies nuo Rusijos agresijos taip, kaip turėtų. Tad tiek naujas Rusijos puolimas, tiek visos Ukrainos kritimas į sumaišties ir karo liūną – beveik neišvengiami. Štai tokios pesimistinės, radikalios ir net apokaliptinės nuotaikos sklando tarp kai kurių iš tų ukrainiečių, kurie stovėjo pirmosiosiose viso pasaulio dėmesį prikausčiusios centrinės Kijevo aikštės – Maidano – gynėjų eilėse. Pavyzdžiui, tarp tų, kurie buvo ginkluoti ne mažiau svarbiu ir grėsmingu ginklu, nei lazda ar Molotovo kokteilis – filmavimo kamera.


2014-04-14 07:45

JAV ir Rusijos nesantaika dėl Ukrainos persikėlė į kosmosą

39|4

Dėl Ukrainos įvykių vertinimo nesutariantys Vašingtonas ir Maskva svaidosi kaltinimais, perspėjimais, sankcijomis. Šaltasis karas vėl tvyro ore. O ar reali yra grėsmė, kad nutrūks visai žmonijai svarbus Rusijos ir JAV bendradarbiavimas kosmose? Dėl Kremliaus įvykdytos Krymo okupacijos JAV įvedė sankcijas Rusijai – jokių federalinių pareigūnų vizitų, ryšių, bendrų renginių. Gal daugiau simboliškai, bet griežtai ir aiškiai. O tokių taisyklių privalu laikytis visiems be išimties pareigūnams – tarp jų ir JAV kosmoso agentūros (NASA) atstovams.