Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2015-03-30 09:00

Kipro pamokos: ES neryžtingumas kartosis kitose šalyse

Kipre netyčia gavau patriotizmo pamoką. Tik po kelionės į padalytą salą supratau, kodėl reikia tapti mažos Lietuvos patriote. Kipro graikų žurnalistas Pavlos Liassides patikino, jog neryžtingas Europos Sąjungos elgesys buvo pademonstruotas jo tėvynėje ir toliau kartosis kitose šalyse.


2015-03-30 06:30

Kremlius trina rankomis: gresia nauja aneksija

411|4

Kai praėjusį sekmadienį Gagauzijos autonomijos (Moldova) vadovo – baškano – rinkimus laimėjo atvirai Rusijai simpatizuojanti Irina Vlach, regiono stebėtojai prabilo: gresia nauja aneksija. Kiek daugiau nei 51 proc. balsų surinkusios I.Vlach pergalė iš esmės net nestebino – Rusijai Moldovoje, regis, nebeužtenka separatistinės Padniestrės, tad Kremlius į Gagauziją prieš rinkimus pasiuntė daugybę savo agentų. Į šią autonominę sritį per rinkimų kampaniją plūdo Rusijos Valstybės Dūmos deputatai, dainininkai, sportininkai.


2015-03-29 14:34

Ukraina bijo: I.Kolomoiskio ir Kijevo kova stabdys permainas?

133|2

Praėjus daugiau nei metams po Maidano įvykių Kijeve vėl pasirodė automatais ginkluoti vyrai. Šį kartą užimtos dvi valstybinės energetikos įmonės. Taip įtakingiausias Ukrainos oligarchas Ihoris Kolomoiskis perėjo į atvirą karą su valdžia, kurią neseniai rėmė. Grėsmė valstybei. Feodalų sukilimas. Lemiamas mūšis, kuriame laimės arba oligarchai, arba demokratinė pertvarka. Taip drastiškus ir tuo pat metu tragikomiškus įvykius Kijeve apibūdina šios šalies politikos analitikai. Kol kas pergalę išplėšė Ukrainos prezidentas Petro Porošenka.


2015-03-28 18:09

J. Stoltenbergas: NATO reaguoja į Rusijos agresiją

28

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pareikalavo Maskvos vykdyti Minsko įsipareigojimus ir taip išspręsti problemas Rytų Ukrainoje, praneša „Ukrinform“.


2015-03-28 17:51

„Islamo valstybė“ stojo į kovą su cezario pjūviais

14

„Islamo valstybė“ susirado naują priešą. Dabar teroristinė grupuotė kovoja su jos kontroliuojamose teritorijose Sirijoje nėščiosioms atliekamais cezario pjūviais. Juos teroristai laiko ydinga Vakarų praktika, kuri atneša nuosmukį į arabų kraštus, rašo „Daily Mail“.


2015-03-27 20:35

Baisios nelaimės priežastį įminė pilotas iš Lietuvos

237|6|

Kas turi nutikti pilotui, atsakingam už 150 žmonių gyvybę, jeigu jis nukreipia lėktuvą į kalną ir visus pražudo? Tai bando suprasti dar antradienį vieno lietuvio piloto keltą versiją jau patvirtinę tyrėjai. Bendrovės „Germanwings“ lėktuvo „Airbus A320“ katastrofos priežastis tiriantys pareigūnai vakar jau neabejojo – antrasis orlaivio pilotas Andreas Lubitzas tyčia sudaužė lėktuvą ir pražudė 150 žmonių. Tokią, regis, beprotišką versiją dar antradienį – katastrofos dieną pirmasis pateikė Lietuvos aviatorius Vidas Kaupelis.


2015-03-27 17:22

Psichologai prabilo apie „Germanwings“ padarytą klaidą

36|2|

Kiekvienas pilotas Europoje, įskaitant „Germanwings“ dirbusį ir lėktuvo katastrofą sukėlusį Andreasą Lubitzą, privalo turėti medicininę pažymą leidžiančią jiems skristi. Prieš ją išduodant, pilotams atliekami psichologiniai testai. Nors pradėdamas dirbti A.Lubitzas atitiko visus šio patikrinimo reikalavimus, papildomų testų jam nebuvo daryta. Psichologai teigia, kad tai buvo didelė klaida.


2015-03-26 16:28

Ukrainos politologas: „Šalis neatlaikytų oligarchinio karo“

40| 

Vilniuje viešintis Ukrainos politologas Oleksandras Zadorožnas perspėja, kad Ukraina neatlaikytų „vidaus karo tarp oligarchų“.


2015-03-26 16:28

Iraniečių filmas apie pranašą Mahometą: ar grasins ir jiems?

4|10

Irano kino kūrėjai užsimojo parodyti žmonėms, kaip gyveno islamo pranašas Mahometas. Filmas „Mahometas: Dievo šauklys“ („Muhammad, Messenger of God“) kuriamas už milijonus dolerių pastatytoje šventojo Mekos miesto kopijoje. Panašūs filmai apie biblines istorijas krikščioniškuose Vakaruose, ypač JAV, itin populiarūs. Bet musulmonų pasaulis jau kunkuliuoja, rašo AP.


2015-03-26 07:56

Ar Rusija išdrįs pakelti leteną prieš Baltijos šalis?

582|2|

Kalbos apie Rusijos grėsmę Lietuvai, Latvijai ir Estijai, kurių eilė esą ateis po Ukrainos, užtvindė socialinius tinklus ir žiniasklaidą. Ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Prestižinis „Financial Times“ pasidalijo vieno britų eksperto, kuris analizavo Kremliaus ir NATO konflikto galimas pasekmes, įžvalgomis.


Populiariausi per 24 val.