Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

2012-01-04 15:19

Per smarkią audrą antradienį Didžiojoje Britanijoje žuvo du žmonės.

1/10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Smarki audra Didžiojoje Britanijoje pareikalavo ir žmonių gyvybių

1 / 10

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Keliuose vėjo gūsiai vartė sunkvežimius. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Audra siautė visoje saloje. „Reuters“

Vėtra Airijoje. „Reuters“

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

Audra pridarė nuostolių. AP

(10 nuotraukos) AP, „Reuters“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rytai-Vakarai
2014-07-25 13:29

P. Porošenka: pasirinkite - jūs su teroristais ar prieš juos

86| 

„Kiekviena šalis, tarp jų ir Rusija, turi apsispręsti - ji išvien su teroristais ar su civilizuotu pasauliu,”-po „Malaysia Airlines” lėktuvo katastrofos nukirto Ukrainos prezidentas Petro Porošenka. Sakote, perkaičius apniko deja-vu jausmas? Nenuostabu.


2014-07-24 23:12

Izraelio pilietė A. Zundelovičiūtė: „Čia baisu, bet turiu likti“

63|15| 

Sustoję darbai, sirenų pertraukiamas miegas ir nežinia ne tik dėl rytojaus, bet apskritai - kitų penkių savo gyvenimo minučių. Taip šiuo metu Izraelyje gyvena 31 metų architektė Anna Zundelovičiūtė. Ji - menininko Dovydo Zundelovičiaus duktė, gimusi Lietuvoje ir devynerių kartu su šeima išvykusi į tėvynę. Šaknų su Vilniumi nenukirto – kai atėjo metas rinktis, kurioje šalyje studijuoti architektūrą, daug nesvarstydama pasirinko Lietuvos sostinę. Šiuo metu Anna gyvena Ramat Gano mieste.


2014-07-24 15:00

Jungtinės Tautos: 2,2 mlrd. gyvena už arba arti skurdo ribos

1

Daugiau negu 2,2 mlrd. žmonių visame pasaulyje „skursta arba beveik skursta“, o šią problemą dar labiau aštrina finansų krizės, stichinės nelaimės, kylančios maisto kainos ir smurtiniai konfliktai, sakoma ketvirtadienį paskelbtoje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje.


2014-07-23 19:05

Nutekintame dokumente – Rusijos suvaldymo planas

118

Kaip pažaboti Rusiją, kaip ją bausti? Tokie klausimai pastaruoju metu svarstomi Briuselyje. Pasirodo, kad Europos Sąjunga planą turi, o jo imtis nesiryžta. Nutekintame Europos Komisijos dokumente atskleista, kokiais būdais V.Putinui pagaliau būtų galima uždėti apynasrį, rašo EU observer.com. Neseniai buvo nutekintas svarbus Europos Komisijos dokumentas, kuriame buvo išdėstyti tolesni bausmių Rusijai planai - „trečiojo etapo sankcijos“. Komisijos parengtas draudimų ir bausmių paketas Maskvai buvo suskirstytas į tris lygius: švelniausios, vidutinio griežtumo ir griežčiausios sankcijos.


2014-07-23 11:43

Ar Vakarus prablaivys šiurpi katastrofa Ukrainoje?

45|2

Žingsnis pirmyn – du atgal. Taip pastarosiomis dienomis elgiasi Rusija ir Ukraina. Dėl šių šalių konflikto į keblią padėtį patekę Vakarai niekaip negali sutarti, ką remti, o ką bausti. Ukrainos parlamentas vakar leido skelbti dalinę mobilizaciją šalyje, kuri per karą prieš separatistus neteko jau šimtų karių, iš jų daugelis buvo savanoriai.


2014-07-23 09:51

Vladimiras Putinas – ne pati didžiausia Rusijos problema

374

Vieni teigia, jog Rusijoje viskas negerai, kiti – ne viskas taip ir blogai. Patys rusai sako – viskas puiku. 2004 metais politologai Andrejus Shleiferis ir Danielis Treismanas parašė leidiniui „Foreign Affairs“ ir pateikė statistinius duomenis, patvirtinančius, kad Rusija – esą tokia pati valstybė kaip ir visos kitos. Tačiau tyrimas pateikė tik ekonominius rodiklius: BVP, pajamas bei jų paskirstymą ir panašius. Abu autoriai nenagrinėjo politinės situacijos.


2014-07-23 07:01

Sovietų imperiją pribaigė pigi nafta, ar tvos ji ir Rusijai?

185|2|

1979 metų sovietinės kariuomenės įsiveržimas į Afganistaną ir 1983 metų įvykiai, kai tuometė Sovietų Sąjunga numušė Pietų Korėjos keleivinį lėktuvą ir niekada nepripažino savo kaltės, buvo lemiantys įvykiai, kurie galutinai sunervino visą pasaulį ir šis griebėsi radikalių veiksmų. Atrodo, kad įvykiai Ukrainoje gali baigtis panašiai ir Rusija bus priversta subyrėti.


2014-07-22 16:00

Paslaptis iš priešų išpešdavo lovoje

7

Moteriškas apsukrumas padeda įsivilioti į lovą ir ištraukti didžiausias paslaptis. Net ir žinodami tokią šnipų naudojamą klastą pagundoms neatsispyrė Pietų Korėjos kariškiai. Tačiau ir šnipei nepasisekė, rašo „Lietuvos rytas“. Won Jeong-hwa Pietų Korėjoje ne vienus metus dirbo buvusio komunistinės Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong-ilo šnipe. Ji mėgindavo iš meilės guolyje apsvaigusių Pietų Korėjos karininkų išpešti slaptą informaciją. Dabar moters gyvenimas romantiškų šnipų istorijų nebeprimena. Ji gyvena Pietų Korėjoje ir vos suduria galą su galu. Čia jos šnipinėjimo įgūdžiai nevertinami, o darbdaviai, vos tik sužino apie jos praeitį, išspiria moterį lauk.


2014-07-20 13:01

Braziliją svaigino futbolas, o dabar laukia pagirios

24

2007 metais Braziliją pasiekė žinia, kuri vienus ypač nudžiugino, o kitus vertė keiktis. Į labiausiai dėl futbolo išprotėjusią valstybę po daugiau nei 60 metų sugrįš pasaulio futbolo čempionatas. Bet dabar, praūžus futbolo šventei, brazilų gali laukti karti realybė. Jau nuo pat tos minutės, kai Brazilija gavo teisę rengti Pasaulio futbolo čempionatą, atsirado nerimaujančių, kad šalis prisiima per daug. Apie tragišką rezultatą stadionuose, žinoma, niekas negalvojo.


2014-07-20 12:26

Angela Merkel jau svarsto: pasilikti ar išeiti iškelta galva?

26|4| 

Liepos 17-ąją Vokietijos kanclerė Angela Merkel atšventė 60-ąjį gimtadienį. Jos žodis nenuginčijamas Krikščionių demokratų sąjungoje (KDS) ir vyriausybėje, ji – vadovaujanti Europos politinė figūra, labai vertinama pasaulyje. Ar ją gali kas nors pakeisti? Atrodo, nėra jokios dingsties, dėl kurios ji galėtų pirma laiko baigti savo politinį kelią. Tačiau ar ilgai A.Merkel žengs šiuo keliu? Žurnalas „Der Spiegel“ tikina, kad Vokietijos kanclerė tikrai nebenori siekti ketvirtosios kadencijos ir svarsto pasitraukti prieš 2017 m. rinkimus.