Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Baltarusija uždraudė gyventojams pirkti internetu iš užsienio

Baltarusija uždraudė gyventojams pirkti internetu iš užsienio

2012-01-04 14:54

Penktadienį Baltarusijoje įsigalioja įstatymas, draudžiantis bet kokias tranzakcijas su užsienio tinklapiais – pavyzdžiui, nebebus galima pirkti knygų iš parduotuvės amazon.com. Tai skelbia JAV Vašingtono teisės bibliotekos leidinys „Global Legal Monitor“, rašo computerworld.com.

1/1

"Amazon.com" Baltarusijoje uždraustas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-03-02 16:00

HTC pristatė geriausią savo telefoną, kuris kelia žiovulį

7|8| 

Kai prieš porą savaičių internete pasirodė slaptos „HTC One M9“ modelio nuotraukos, širdy, kaip ir daugelis HTC dizaino gerbėjų, tikėjausi, kad jos netikros. Tiesiog siaubingai gaila, kai gražius telefonus gaminanti kompanija taip įtiki savo kuriamo dizaino tobulumu, kad triskart iš eilės išleidžia praktiškai vienodus telefonus. Deja, paaiškėjo, kad nuotraukos tikros.


2015-03-02 14:00

„Sony“ ir „Microsoft“ į išmaniųjų mūšį siunčia vidutiniokus

1|3

Barselonoje vykstančiame pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese „Mobile World Congress 2015“ bendrovės „Sony“ ir „Microsoft“ pristatė naujus vidutiniam vartotojui skirtus išmaniuosius telefonus.


2015-03-02 09:34

„Huawei“ ir LG pristatė naujus išmaniuosius laikrodžius

1|2

Technologijų bendrovės LG ir „Huawei“ rinkoms pristatė kelis naujus savo kurtus išmaniuosius laikrodžius. Informacija paviešinta prieš prasidedant Barselonoje vyksiančiam pasaulio mobiliųjų technologijų kongresui „Mobile World Congress 2015“.


2015-03-02 09:19

HTC bandymas nustebinti: „HTC One M9“

2

Telekomunikacijų renginyje „Mobile World Congress“, vykstančiame Barselonoje, bendrovė HTC pristatė naują aukščiausios klasės išmanųjį telefoną „HTC One M9“. Jis pasižymi išskirtiniu vientisu metalo korpusu, yra itin patvarus ir patogus laikyti.


2015-02-26 20:37

Stulbinantis 5G ryšio pasiekimas: per sekundę – 30 filmų

69

Šiandien save gerbiantis lietuvis namuose turi turėti bent 100 Mbps spartos interneto ryšį, o telefone – perpus mažiau. Tačiau ateityje šie greičiai atrodys lyg ašara jūroje. Mokslininkai skelbia, kad jiems pavyko oru perduoti duomenis 1 terabito per sekundę (Tbps) sparta.


2015-02-26 10:31

Kodėl kompiuteriai nustojo spartėti?

1

Svaiginamai auganti kompiuterių galia buvo priimama kaip duotybė. Jau nebe: greitis nustojo augti prieš dešimtmetį ir tik radikalios kompiuterijos pertvarkos gali juos paspartinti.


2015-02-25 12:55

Jūsų buvimo vietą gali išduoti net telefono baterija

8

Išjungėte GPS, programėles izoliavote nuo „Wi-Fi“ ir mobiliojo tinklo duomenų – rodos, to turėtų pakakti, kad pašaliniai negalėtų sekti jūsų buvimo vietos? Toli gražu: paaiškėjo, kad „Android“ įrenginius įmanoma sekti turint vien baterijos aktyvumo duomenis.


2015-02-20 11:00

„Lenovo“ kompiuteris jus šnipinėja: kaip tai sustabdyti

32

Tokio skandalo technologijų rinkoje jau seniai nebuvo: paaiškėjo, kad kai kuriuose naujuose „Lenovo“ kompiuteriuose įdiegta šnipinėjimo programa, sugebanti įsiterpti net į šifruotą „https“ protokolą. Kompanija suskubo atsiprašyti vartotojų ir nurodė pašalinusi kenkėją – naujuose įrenginiuose pirkėjai jo neturėtų rasti. Tačiau ką daryti, jei jau turite šios įmonės kompiuterį?


2015-02-20 05:32

Laikykitės, „pupytės“ – prie interneto prisijungė lėlė Barbė

 

Vieni gali stebėtis: „Ko jai ten lįsti, kai tokia konkurencija?“ Kiti – piktintis: „Pilna ten jau jos išauklėtų blondinių, dar maža?“ Treti degti piktdžiuga: „Pažiūrėsime, kaip dabar tos netikros barbės internete užgiedos.“ Tačiau prisiminus, kad korporacija „Mattel“ gamina ne seksualumui besimeldžiančias tuštutes, o tik žaislą, vardu Barbė, visai įdomu išgirsti, kad atnaujinta lėlės versija gali jungtis prie interneto, supranta žodžius ir pati kalba.


2015-02-16 14:26

JAV prezidentas interneto slaptažodžiams neišrankus

JAV prezidentas Barackas Obama Silicio slėnyje esančias didžiąsias interneto bendroves paragino bendradarbiauti su valstybe kovojant su programišiais. Ir atskleidė, kokius nesaugius slaptažodžius pats anksčiau naudojo.


Populiariausi per 24 val.