Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

2012-01-10 09:58

Už ką ekspolicininkas pripažintas recidyvistu? Už ką Petras Klimavičius s be gailesčio pasiųstas į Lukiškes? Dar visai neseniai Petras Klimavičius sėkmingai kūrė įžūlių banditų vaidmenis televizijos serialuose. Tačiau turbūt mažai kas įsivaizdavo, kad įvertinimo jis sulauks ne kaip talentingas aktorius, o kaip tikrų tikriausias nusikaltėlis. „Jie pamiršo, kad aš stovėjau basas prie Vyriausybės, kovojau už policininkų teises. Jie pamiršo - todėl ir apkaltino nebūtais dalykais“, - įsitikinęs buvęs policijos vyriausiasis tyrėjas P.Klimavičius.

1/1

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi.

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

1 / 1

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-02-01 16:35

„Šok su manimi“ dūzgės naktiniame klube

5|68

Šeštadienį Vilniaus naktinį klubą „Grand Club Lietuva“ drebino TV3 šokių projekto „Šos su manimi“ finalo oficialios dūzgės. Šį kartą renginyje, į kurį sunkiai tilpo visi norintys, buvo galima sutikti visus projekto dalyvius, žinomus Lietuvos veidus, kaip Indrę Burlinskaitę, Gretą Lebedevą, Raulį, Igną, SEZZY ir kt., tv3 atstovus, bet ir būrį klubinėtojų, kurie norėjo pasilinksminti žvaigždių apsuptyje.


2015-02-01 12:46

„Šok su manimi“ auksinė pora – M.Kavaliauskas ir R.Gramauskaitė

79|119

Šeštadienį paskutinį kartą ant parketo susigrūmė TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai. Po įtemptos, kelias valandas trukusios kovos paaiškėjo auksinė parketo pora – dainininkas Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė. Antrąją vietą pelnė – šuolininkas Ignas Barkauskas ir Jomantė Dapkevičiūtė , o trečiąją – „TV pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas.


2015-02-01 12:14

V. Jakutienės baimė: šuoliai į vandenį pakenks krūtų implantams

128|5

Grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė (27 m.) neslepia abejojusi, ar verta dalyvauti TV3 konkurse „Šuolis“. Mat moteris yra girdėjusi, kad šuoliai nuo bokštelio į vandenį gali pakenkti krūtų implantams.


2015-02-01 11:00

M.Stasiulis tyčiojosi iš „Šuolyje“ dalyvaujančios D.Bilevičiūtės

181

Šeštadienio vakarą įvyko TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ superfinalas. Jau kitą savaitę vietoje jo jau bus rodomas analogų pasaulyje neturintis šou „Šuolis“. Šeštadienį „Šuolį“ pristatė vienas jo dalyvių, reperis Sezzy.


2015-01-31 14:35

R. Morkevičius: „Labai sunku, kai aplinkui visi tave smerkia“

103

Lietuvos kikboksininkas, daugkartinis Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas, savo kategorijos pasaulio čempionas Remigijus Morkevičius atvirai pasakojo apie tai, koks gyvenimas buvo tada, kai įvyko protu nesuvokiama nelaimė – jis koja spyrė merginai į veidą.


2015-01-31 10:55

Pirmojoje „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ laidoje – vilniečių triumfas

1

„Mes važiuosime į žaidimą „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs.“ dalyvauti ir laimėti!“, – drąsiai skandavo Vilniaus „Ryto“ gimnazijos penktokai besiruošdami estafetėms. Užtikrintai žengę į žaidimą, jie jau gali džiaugtis pirmąja pergale. Dramatiškoje kovoje įveikę varžovus iš Kauno bei Lukšių, vilniečiai keliauja į pusfinalį!


2015-01-30 22:06

I. Barkauskas prieš „Šok su manimi“ superfinalą ieško ramybės

2|4

Šuolininkas į vandenį, Jaunimo centre treneriu dirbantis Lietuvos rinktinės šuolių į vandenį kapitonas, 7 kartus absoliutus Lietuvos čempionas, tarptautinių varžybų prizininkas Ignas Barkauskas prasitarė, kad pastarąsias kelias savaites tiek laiko skyrė TV3 šokių projektui „Šok su manimi“, kad išsimušė iš griežto, profesionaliems sportininkams būdingo dienos režimo ir treniruotes.


2015-01-30 21:14

Ž. Pečiulis: „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ buvo užvaldę Lietuvą“

6|11|

Sausio pabaigoje į TV eterį po dešimtmečių pertraukos grįžtanti laida „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ kelia linksmus prisiminimus ir Žygintui Pečiuliui (59 m.). Žurnalistikos instituto profesorius nepamiršo, kad būtent šioje laidoje prieš maždaug 35 metus žengė pirmuosius karjeros žingsnius, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-01-30 15:08

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė: „Mane girdi net kaimynai“

1| 

„Mis Lietuva 2002“, futbolininko žmona, modelis. Tiek skirtingų titulų visuomenė šiandien priskiriama Vaidai Grikšaitei-Česnauskienei, bet kartais ji – tiesiog mama. Viešumoje dažnai matoma moteris teigė, kad vaikų auginimas reikalauja daug kantrybės.


2015-01-30 14:46

Varžosi vyrai: kuris komandos vedlys jaunatviškiausias?

1|3

Pirmasis tarpusavyje kovojančių miestų pogrupis LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ išsiskiria savo vyriškumu. Čia savo komandas į priekį veda net trys žavūs ir skirtingoms amžiaus grupėms atstovaujantys vyrai: Vilniaus kapitonas Jogaila Morkūnas, Klaipėdos kapitonas Giedrius Savickas ir Plungės vėliavnešys Mantas Stonkus.


Populiariausi per 24 val.