Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

2012-01-10 09:58

Už ką ekspolicininkas pripažintas recidyvistu? Už ką Petras Klimavičius s be gailesčio pasiųstas į Lukiškes? Dar visai neseniai Petras Klimavičius sėkmingai kūrė įžūlių banditų vaidmenis televizijos serialuose. Tačiau turbūt mažai kas įsivaizdavo, kad įvertinimo jis sulauks ne kaip talentingas aktorius, o kaip tikrų tikriausias nusikaltėlis. „Jie pamiršo, kad aš stovėjau basas prie Vyriausybės, kovojau už policininkų teises. Jie pamiršo - todėl ir apkaltino nebūtais dalykais“, - įsitikinęs buvęs policijos vyriausiasis tyrėjas P.Klimavičius.

1/1

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi.

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

1 / 1

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-20 12:20

Po opercijos pensininkė gyvenimą Lietuvoje iškeitė į Paryžių

4| 

Dažnai sakoma, jog tikroji meilė tėvynei gimsta tuomet, kai ją palieki. Šį antradienį socialinės dokumentikos laidoje „Emigrantai“ per LRT televiziją matysite lietuvišką gyvenimą švenčiančius Airijos lietuvius entuziastingai susirinkusius į Balinrobo Airijos lietuvių sąskrydį ir netradicinę pensininkę, kuri užuot sėdėjusi namuose, ryžosi emigracijai į Paryžių.


2014-10-20 11:37

„Lietuvos talentų“ teisėjus į lauką privertė išeiti žirgas

7

TV3 projekte „Lietuvos talentai“ savo neeilinius gabumus pademonstravo žirgas, vardu Pumpuras. Jis ne tik nebijo filmavimo kamerų nei minios aplinkui, o ir mėgaujasi jam rodomu dėmesiu. Negana to, Pumpuras gali didžiuotis savo karčiais, mat jie – rekordinio ilgio.


2014-10-20 11:25

Šuolininkas į vandenį Ignas Barkauskas suksis šokių projekte

3

25 metų šuolininkas į vandenį Ignas Barkauskas TV3 žiūrovams jau pažįstamas iš didžiulio susidomėjimo sulaukusio projekto „Šuolis“. Projekte Ignas buvo griežtas teisėjas, publiką stebino įspūdingais šuoliais nuo tramplinų bei bokšto.


2014-10-19 13:30

„Auksinio balso“ retro karaliumi tapo D. Norvilas-Deivis

39|148

LRT televizijos muzikinis projektas „Auksinis balsas“ nukėlė į retro vakarą, kurio nugalėtoju žiūrovai išrinko Deividą Norvilą-Deivį. Dar ir šį kartą projekto nepaliko nei vienas dalyvis.


2014-10-19 11:25

J.Smoriginas ir V.Pauliukaitis seriale vaidina patys save

20|2

Televizijos kavinėje kavą gurkšnojantys ir vienas kitą per dantį traukiantys režisierius Vytenis Pauliukaitis (65 m.) ir choreografas Jurijus Smoriginas (59 m.) – įprastas vaizdelis. Abu kūrėjai dažnai dalyvauja TV laidose.


2014-10-19 11:24

Kristinai Ivanovai futbolo treniruotė pravers scenoje

19

Dainininkė Kristina Ivanova (27 m.) sugebėjo sukurti kelias pavojingas situacijas prie varžovių vartų, bet įvačio įmušti jai taip ir nepavyko.


2014-10-18 20:07

Audrius Rakauskas-Gustavas: „Mano laidą sūnus pramiegodavo“

17

Daugybė vaikų sekmadieniais stengiasi anksčiau išsiristi iš lovos, kad galėtų pažiūrėti „Gustavo enciklopediją“ (LRT televizija). Tačiau Audriaus Rakausko (49 m.) sūnui tėvo vedama laida vaikystėje buvo nė motais.


2014-10-17 15:32

Šokėjas Andrius Butkus vesti dar nenori

9

Netrukus per LNK televiziją startuos naujas savaitgalio šou „Šventę švęsti“ – tai smagios ir nuotaikingos jaunavedžių varžybos televizijos eteryje. Ką tik susituokusios poros susikaus tradiciniuose vestuvių žaidimuose, į savo komandas pasikvietusios pabrolius, pamerges bei rinks geriausias vestuvių dainas.


2014-10-17 15:16

A. Ramanauskas: „Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pavirto Janutiene!“

8

„Nijolė Pareigytė pavirto Rūta Janutiene ir pradėjo daryti siužetus apie sunkų gyvenimą. Žiūrėkite ir mėgaukitės, kad nesate Nijolės siužeto herojus. O jeigu esate, tada žiūrėkite ir mėgaukitės, kad patekote į televiziją!” – po parodyto siužeto laidoje „Norim dar! Su radistais” šio penktadienio vakarą išrėš Algis Ramanauskas, perėmęs šios laidos vedėjo mikrofoną.


2014-10-17 15:04

J. Nainys ir R. Mackevičius: „Per valandą priubagavome 8 litus!“

Šio penktadienio vakarą „Norim dar! Su Radistais“ šou – išbandymas, kokio dar neteko patirti laidos vedėjams „radistams“ Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui. Slapta laidos kamera užfiksuos juos ubagaujančius garsenybių vakarėliuose.


Populiariausi per 24 val.