Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

2012-01-10 09:58

Už ką ekspolicininkas pripažintas recidyvistu? Už ką Petras Klimavičius s be gailesčio pasiųstas į Lukiškes? Dar visai neseniai Petras Klimavičius sėkmingai kūrė įžūlių banditų vaidmenis televizijos serialuose. Tačiau turbūt mažai kas įsivaizdavo, kad įvertinimo jis sulauks ne kaip talentingas aktorius, o kaip tikrų tikriausias nusikaltėlis. „Jie pamiršo, kad aš stovėjau basas prie Vyriausybės, kovojau už policininkų teises. Jie pamiršo - todėl ir apkaltino nebūtais dalykais“, - įsitikinęs buvęs policijos vyriausiasis tyrėjas P.Klimavičius.

1/1

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi.

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

1 / 1

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-09-23 21:47

Lyg į vandenį dingęs projekto dalyvis užminė mįslę

6|3|

Vos spėjus įsibėgėti naujajam lrytas.lt projektui „Blogometras“, dalyvius ištiko netektis. Vienas iš dalyvių dingo it į vandenį, tiesa, susisiekus su jo artimaisiais, šie paaiškino, kad vaizdo tinklaraštinkui nutiko nelaimė ir šiuo metu jis negali tęsti projekto. Kas iš tikrųjų nutiko blogeriui paaiškės jau netrukus, o lrytas.lt kviečia nesnausti ir tapti tikra interneto sensacija.


2014-09-23 21:15

„Auksiniame balse“ - netikėtas įvaizdis. Ar atpažįstate?

47

Ar operos solistas gali dainuoti roką, o pop žvaigždė operą? Skirtingi muzikos žanrai, kompetetinga komisija, gyvas orkestras - tai projektas „Auksinis balsas“. Antradienio vakarą LRT studijoje vyko projekto „Auksinis balsas“ filmavimas. Dalyviai turėjo užkariauti širdis dainuodami roką. Bene labiausiai nustebino grupės „Liūdni slibinai“ dainininkė Aistė Lasytė. Jos įvaizdis privertė aikčioti ne tik komisiją, bet ir dalyvius.


2014-09-23 15:31

Kuris dainininkas vertas „Auksinio balso“ titulo?

LRT televizijos konkurso "Auksinis balsas" dalyvių likimas priklauso ir nuo portalo lrytas.lt lankytojų. Daugiausia jūsų simpatijų pelnęs dainininkas kiekvieną šeštadienį gaus vieną papildomą balą.


2014-09-23 12:08

Jevgenijus Šuklinas: „Kelis metus šeimos kurti dar negaliu”

2

Keturios treniruotės per dieną, vos kelios laisvos dienos per mėnesį, ištisi mėnesiai užsienio stovyklose, toli nuo namų ir artimųjų — tokia olimpinio vicečempiono Jevgenijaus Šuklino kasdienybė.


2014-09-23 11:32

„Nusikaltimas ir bausmė“ sugrįžta su unikaliu eksperimentu

1

Jau spalio 2–ąją, ketvirtadienį, 21.00 val. po vasaros atostogų į „Lietuvos ryto“ televizijos eterį grįžta Kristupo Krivicko prodiusuojama ir vedama kriminalinės dokumentikos laida „Nusikaltimas ir bausmė“.


2014-09-23 11:22

Monika Šalčiūtė prisipažino, ką jai daryti gėda

2|4

Talentingų aktorių trijulė: Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir Balys Latėnas jau rytoj, trečiadienį, 21.00 val. naujajame TV3 projekte „Aš – kino žvaigždė“ vėl testuos du labai gerai žinomus Lietuvos žmones.


2014-09-23 11:18

Teta Beta: „Mes buvome žvaigždės, bet ne viskas buvo viešinama“

1|3

Žvaigždžių naujienų laidoje „VIP“ šį antradienį, rugsėjo 23 dieną, svečiuosis ypatinga viešnia – Bernadeta Lukošiūtė, kurią daugelis prisimena iš laidos „Labanakt vaikučiai“ kaip Tetą Betą. Laidos vedėja E. Kernagytė-Dambrauskė moterį kalbins apie darbą televizijoje, naująjį vaidmenį kine ir apie tai, kaip turi atrodyti ir elgtis eterio profesionalai.


2014-09-23 05:00

„Specialus tyrimas“: medikų klaidos kaina – luošas vaikas

2

Kaukolės lūžis, aklumas, paralyžius, epilepsija. Vienų metų netrukus sulauksianti mergaitė užpūsti gimtadienio torto žvakutės be motinos pagalbos nepajėgs.


2014-09-22 22:31

„Auksinio Balso“ jėga - šmaikštaujanti komisija

4|52

Pirmadienio vakarą įvyko jau antrasis LRT projekto „Auksinis Balsas“ filmavimas. „Kokią natą užduosi, tokia ir grosime visas keturiolika laidų”, - dar pirmojo filmavimo metu šypsojosi G.Savickas, palydėdamas į sceną pirmąjį dalyvį dainininką Deividą Norvilą. Pirmadienio vakarą LRT studijoje netrūko linksmų gaidų ir nuotaikos, o atlikėjų pasirodymus lydėjo kandūs, tačiau teisingi projekto komisijos komentarai.


2014-09-22 18:02

Interneto TV revoliucija drebina ir Lietuvą

26|2|

Apie interneto televiziją pasaulis pradėjo kalbėti maždaug prieš dešimtmetį. Išpopuliarėjo ji kartu su „YouTube“. Dabar, ko gero, nebėra nė vieno naujienų portalo ar įprastos televizijos kanalo interneto svetainės, kurioje nerastume vaizdo siužetų.


Populiariausi per 24 val.